لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 271 از 321 نخستنخست ... 171221261267268269270271272273274275281 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,321 به 4,336 از 5127

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط rpitm [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان. من 12 ساله موسیقی کار میکنم. بدون پیانو. از کیبورد استفاده میکردم. حالا تصمیم گرفتم یک پیانو دیجیتال بخرم. فکر میکنید این روزها (30 دی 1393) با 3-4 میلیون تومن، چی میشه خرید که بشه روش حساب کرد و باهاش حال کرد؟
    سلام عزیزم
    با این بودجه تو رده های پایین یاماها میشه یه چیزایی خرید. از این جهت میگم یاماها چون معمول تره وگرنه میشه از کاسیو هم با رنج ساز تهیه کرد.
    نظر شخصی من روی دو تا ساز هست. یکی از سری آریوس ydp 142 که مبله هست. و p-155 که استیج هستش.
    من به شما دومی رو توصیه میکنم. گرچه از نظر ظاهری چندان دلچسب نیست ولی از اکشن پیشرفته تری استفاده میکنه. چیزی که برای آموزش صحیح پیانو مهمه همین اکشن هست.
    دقت کنید با قیمت پایین تری حتا میتونید یک p35 یا p105 هم تهیه کنید. دو تا موردی که عرض کردم پیشنهاد شخصی بندست.
    قیمت یه پیانو دیجیتال خوب اصولا از 6 7 میلیون به بالا هست. تا منظور شما از حال کردن با سازتون چی باشه.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    122283
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

هه هه. راست میگی. حال کردن با ساز که با هر سازی میشه بنحوی کیف کرد. ولی خوب. این دوتا رو که گفتی من خودمم مد نظر داشتم. ممنون

3. کاربران زیر از rpitm به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    122362
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    20
    14 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

سلام . من میخوام یک Yamaha CLP545 ماهاگونی بگیرم. با سایتها و فروشگاههای متعددی مواجه شدم که قیمتها و گارانتیهای متفاوتی ارایه میدن. راستش گیج شدم. از 7600 تا 8500 قیمت گرفتم. آیا تفاوتی بین اینها یا گارانتیشون وجود داره؟ شما توصیه میکنید چکار کنم؟ ممنون از راهنماییتون.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    121454
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    7
    7 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام.
    clp 330 به قيمت شش ميليون پانصد ارزش خريد داره؟
    clp 525 چطوره؟ چرا انقدر ارزون هست؟ تو يكي از سايتها ديدم ٥٢٠٠٠٠٠

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    98938
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    6
    13 بار تشکر شده در 11 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان عزیز من یه پیانو یاماها p105 دارم و یک سالی هست که خریدم اما الان متوجه شدم که بعضی قطعه ها رو به خاطر اکشن ضعیف کلاویه هاش نمیتونم خوب بزنم و واقعا ناراحتم. الان میخوام عوض کنم پیانو رو ولی باز میترسم فرق زیادی نکنه. شما میدونید که تفاوت اکشن ghs و gh یا gh3 بیشتر در وزن کلاویه هاست یا فرقشون خیلی بیشتر از یناست. ؟من بیشتر مشکلم برگشت کلاویه است. توی این p105 واقعا برگشت کلاویه کنده. و خلاصه الان به این نتیجه رسیدم که اکشن از صدا برام مهمتر باشه. صدای یاماها واقعا زیباست اما ایا اکشن gh3 برای شما قابل قبول هست ؟ در مقایسه با اکشن رولند یا کرک یا بلوتنر؟ ممنون میشم من رو راهنمایی کنید. در ضمن پول من هم بسیار کم هست و در حد زیر 6 میلیون هست

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط kmiz85 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام . من میخوام یک Yamaha CLP545 ماهاگونی بگیرم. با سایتها و فروشگاههای متعددی مواجه شدم که قیمتها و گارانتیهای متفاوتی ارایه میدن. راستش گیج شدم. از 7600 تا 8500 قیمت گرفتم. آیا تفاوتی بین اینها یا گارانتیشون وجود داره؟ شما توصیه میکنید چکار کنم؟ ممنون از راهنماییتون.
    سلام
    راستش یک میلیون تومان اختلاف چندان عادی نیست. خصوصا راجع به مدلی که قصد خریدش رو دارید مدل بسیار معمول و معروفیه نباد اینقدر اختلاف وجود داشته باشه.
    من نمیدونم از چه جاهایی قیمت گرفتید در تهران نمایندگی های فروش عبارتند از جام جم، آرشه جام جم، واقف، تاشار قشم و یاماهنگ. البته یاماهنگ رو یکی از دوستان فرمودن دیگه فروش تکی ندارن.
    هر از کدوم از اینها که عرض کردم قیمت پایین تری رو گفتن از همون بگیرین و جای هیچ نگرانی نیست.
    ولی تا جایی که امکان داره از فروشگاه های متفرقه خرید نکنید بهتره.

8. 3 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomank [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان عزیز من یه پیانو یاماها p105 دارم و یک سالی هست که خریدم اما الان متوجه شدم که بعضی قطعه ها رو به خاطر اکشن ضعیف کلاویه هاش نمیتونم خوب بزنم و واقعا ناراحتم. الان میخوام عوض کنم پیانو رو ولی باز میترسم فرق زیادی نکنه. شما میدونید که تفاوت اکشن ghs و gh یا gh3 بیشتر در وزن کلاویه هاست یا فرقشون خیلی بیشتر از یناست. ؟من بیشتر مشکلم برگشت کلاویه است. توی این p105 واقعا برگشت کلاویه کنده. و خلاصه الان به این نتیجه رسیدم که اکشن از صدا برام مهمتر باشه. صدای یاماها واقعا زیباست اما ایا اکشن gh3 برای شما قابل قبول هست ؟ در مقایسه با اکشن رولند یا کرک یا بلوتنر؟ ممنون میشم من رو راهنمایی کنید. در ضمن پول من هم بسیار کم هست و در حد زیر 6 میلیون هست
    سلام عزیزم
    من از طریقه تمرین شما و اینکه استاد محترمتون چطور بهتون آموزش میدن اطلاعی ندارم ولی اگه بابت این موضوع کاملا اطمینان دارید که فقط بخاطر نوع اکشن سازتونه که قطعات به خوبی اجرا نمیشن، این یعنی زمان ارتقاء سازتونه.

اکشن ساز شما ابتدایی ترین نوع اکشن هست و باید عرض کنم بله با gh3 خیلی فرق داره.
    بودجه شما خیلی هم کم نیست اگه کمی رو پولتون بزارید میتونید یه clp 525 یا حتی clp 535 تهیه کنید. نمایندگی های فروش رو هم در پست قبلیم گفتم. تشریف ببرید این دو مدلی که عرض کردم رو از نزدیک تست کنید.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_D [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام.
    clp 330 به قيمت شش ميليون پانصد ارزش خريد داره؟
    clp 525 چطوره؟ چرا انقدر ارزون هست؟ تو يكي از سايتها ديدم ٥٢٠٠٠٠٠
    سلام
    بخاطر برخی امکاناتی هست البته جنبه آموزشی هم نداره ولی یه پیانو دیجیتال در این رنج معمولا دارن اونارو.
    مثل ورودی midi یا مثلا وجود صفحه نمایش و ...
    تو این رنج قیمت به نظر بنده clp-535 ارزش خرید بسیار بالایی داره.

10. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    98938
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام عزیزممن از طریقه تمرین شما و اینکه استاد محترمتون چطور بهتون آموزش میدن اطلاعی ندارم ولی اگه بابت این موضوع کاملا اطمینان دارید که فقط بخاطر نوع اکشن سازتونه که قطعات به خوبی اجرا نمیشن، این یعنی زمان ارتقاء سازتونه. اکشن ساز شما ابتدایی ترین نوع اکشن هست و باید عرض کنم بله با gh3 خیلی فرق داره. بودجه شما خیلی هم کم نیست اگه کمی رو پولتون بزارید میتونید یه clp 525 یا حتی clp 535 تهیه کنید. نمایندگی های فروش رو هم در پست قبلیم گفتم. تشریف ببرید این دو مدلی که عرض کردم رو از نزدیک تست کنید.- - - Updated - - -سلامبخاطر برخی امکاناتی هست البته جنبه آموزشی هم نداره ولی یه پیانو دیجیتال در این رنج معمولا دارن اونارو. مثل ورودی midi یا مثلا وجود صفحه نمایش و ... تو این رنج قیمت به نظر بنده clp-535 ارزش خرید بسیار بالایی داره.
    راستش من استاد ندارم و خودم تمرين ميكنم، اما مطمئنم كه به خاطر اكشن كلاويه هاست چون چند تا قطعه رو كه هميشه يه جاهاييشون مشكل داشتم رو با پيانو اكوستيك خيلي راحت زدم و لذت بردم و از اونجا فهميدم كه مشكل از سازه،عرضم اينه كه به نظر شما چه اكشني از همه بهتره؟ آر اچ ٣ رولند كه توي پيانوهاي كرگ هست يا جي اچ ٣ ياماها يا... كورزول و... ممنون از راهنماييتون

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomank [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    راستش من استاد ندارم و خودم تمرين ميكنم، اما مطمئنم كه به خاطر اكشن كلاويه هاست چون چند تا قطعه رو كه هميشه يه جاهاييشون مشكل داشتم رو با پيانو اكوستيك خيلي راحت زدم و لذت بردم و از اونجا فهميدم كه مشكل از سازه،عرضم اينه كه به نظر شما چه اكشني از همه بهتره؟ آر اچ ٣ رولند كه توي پيانوهاي كرگ هست يا جي اچ ٣ ياماها يا... كورزول و... ممنون از راهنماييتون
    اینطوری شایدنشه مقایسه صحیحی انجام داد. بهرحال برندهای بزرگ سعی در بهترین های خودشون رو دارن خصوصا در مدل های سطح متوسط به بالاشون.
    این کاملا بستگی به میزان تجربتون در نوازندگی داره که بخواید اکشنی از یک برند رو ترجیح بدید بر نوعی دیگری از اکشن از برندی دیگه. و اگه هم این ارجهیت رو قائل بشید شاید نشه براش دلایل خیلی محکمی آورد. مثلا من نمیتونم بگم چرا PHAIII رو ترجیح میدم بر GH3.
    ینده شخصا - تاکید میکنم شخصا - GH3 از یاماها رو ترجیح میدم. ولی این شمایید که تصمیم نهایی رو میگیرید. میتونید از نزدیک تست کنید و ببینید با کدوم راحتترین.

ضمنا این موضوع رو از کجا متوجه شدید که RH3 ساخت رولند هست ؟ فکر نمیکنم چنین چیزی صحت داشته باشه.
    ویرایش توسط amir1055 : Friday 23 January 2015 در ساعت 11:32 AM

13. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    98938
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اینطوری شایدنشه مقایسه صحیحی انجام داد. بهرحال برندهای بزرگ سعی در بهترین های خودشون رو دارن خصوصا در مدل های سطح متوسط به بالاشون.
    این کاملا بستگی به میزان تجربتون در نوازندگی داره که بخواید اکشنی از یک برند رو ترجیح بدید بر نوعی دیگری از اکشن از برندی دیگه. و اگه هم این ارجهیت رو قائل بشید شاید نشه براش دلایل خیلی محکمی آورد. مثلا من نمیتونم بگم چرا PHAIII رو ترجیح میدم بر GH3.
    ینده شخصا - تاکید میکنم شخصا - GH3 از یاماها رو ترجیح میدم. ولی این شمایید که تصمیم نهایی رو میگیرید. میتونید از نزدیک تست کنید و ببینید با کدوم راحتترین.

ضمنا این موضوع رو از کجا متوجه شدید که RH3 ساخت رولند هست ؟ فکر نمیکنم چنین چیزی صحت داشته باشه.
    بسیار ممنون از توضیحات خوب شما پس خیالم راحت شد که gh3 خوب هست. هرچند به قول شما بستگی به خود فرد دارهوالا تو همین انجمن دیدم که rh3 رو ساخته رولند معرفی میکردن دوستان.

15. کاربران زیر از hoomank به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط kmiz85 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بسیار از پاسختان ممنونم. با چندتا از همین نمایندگیها صحبت کردم و این قیمتها را دادند. پایینترین قیمت 7600 مربوط به آرشه بود که رنگ مورد نظر من را نداشت. شما با سایت arzanpiano. ir به مدیریت آقای محمدی آشنایی دارید؟ میگوید عمده فروش است و گالری ندارد. در منزل تحویل میدهد و پولش را نقد میگیرد. قیمتش از جاهای دیگر پایینتر است. به نظرتان میشود اطمینان کرد؟ ضمنا تاشار قشم میگفت 8700!
    سلام
    راستش هیچ آشنایی با سایتیکه فرمودین ندارم. اکیدا توصیه میکنم همچین کاری با پول و سرمایه با ارزشتون نکنین. نمایندگی هایی که بیش از 40 سال در ایران دارن ساز میفروشن موقعی که باید، مشتری ها رو تا جای ممکن سر میدوونن... چه رسد به جایی که اصلا معلوم نیست چی به چیه!
    به نظر بنده 7600 برای همچین ساز سطح بالایی، قیمت بسیار مناسب و حتی شگفت انگیزیه. آرشه هم از قدیمی ترین نمایندگی های فروش هست و بسیار مطمئنه. چیزی که خیلی جالبه برام اینه که آرشه بخاطر قدمت و اعتبارش اصولا از همه نمایندگی ها گرانتر ساز میفروختن ولی الان این قیمت رو بهتون دادن... جلب بود برام.
    از واقف هم قیمت گرفتید ؟ اونا هم معمولا رو قیمت تخفیف خیلی خوبی میدن.

17. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    122362
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    20
    14 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام
    راستش هیچ آشنایی با سایتیکه فرمودین ندارم. اکیدا توصیه میکنم همچین کاری با پول و سرمایه با ارزشتون نکنین. نمایندگی هایی که بیش از 40 سال در ایران دارن ساز میفروشن موقعی که باید، مشتری ها رو تا جای ممکن سر میدوونن... چه رسد به جایی که اصلا معلوم نیست چی به چیه!
    به نظر بنده 7600 برای همچین ساز سطح بالایی، قیمت بسیار مناسب و حتی شگفت انگیزیه. آرشه هم از قدیمی ترین نمایندگی های فروش هست و بسیار مطمئنه. چیزی که خیلی جالبه برام اینه که آرشه بخاطر قدمت و اعتبارش اصولا از همه نمایندگی ها گرانتر ساز میفروختن ولی الان این قیمت رو بهتون دادن... جلب بود برام.
    خیلی متشکرم. خیر هنوز موفق به تماس با واقف نشده ام. خبر میگیرم و نتیجه را اینجا پست خواهم کرد. بسیار ممنونم

19. کاربران زیر از kmiz85 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

بسیار ممنون از توضیحات خوب شما پس خیالم راحت شد که gh3 خوب هست. هرچند به قول شما بستگی به خود فرد دارهوالا تو همین انجمن دیدم که rh3 رو ساخته رولند معرفی میکردن دوستان.
    خواهش میکنم عزیزم
    اکشن GH3 بسیار خوب هستش ولی حتما خودتون هم از نزدیک تست کنید. تو خیابان لارستان هم نمایندگی یاماها هست هم کورگ. و اگه سمت دیگه خیابان تخت طاووس تشریف ببرید نمایندگی رسمی کورزوویل هم هست (ساز بسیار خوب ولی گرانیه). یعنی در یک ناحیه کوچک میتونید هر سه نوع اکشن رو تست کنید.
    رولند هم از اکشن بسیار عالی PHAIII بهره میبره اما متاسفانه اون هم مثل کورزوویل خیلی گرونه.
    حتما خودتون تست کنید و به حرف های بنده و امثال بنده صد در صد اتکا نکنید. حرفهای ما فقط کلی گوییه اما شمایید که پول خرج میکنید.

21. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    122362
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    20
    14 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام
    باز هم سلام. واقف مدل مورد نظر من را نداشت و به زور میخواست کورزویل بهم بفروشه! بازرگامی جام جم هم یک ریال از 8700 کم نکرد! تاشار قشم 8400 میده. شرکت پیانو پارس هم 8300 که در سایتهای فروشگاهی قیمتش از همه پایینتر بود. (بجز آرشه که هنوز نمیدونم چرا انقدر ارزانتر میداد!) این گارانتیهایی که شرکتهای مختلف میکنند آیا با هم فرقی دارند؟ شرکت پیانو پپارس میگفت که خدمات همه پیانوها دست یک شرکت است و اهمیتی ندارد که شما از کدام شرکت خرید کرده باشید! میگفت این دکانی است که شرکتها برای خودشان درست کرده اند. به کدام حرف اعتماد کنم؟ و سوال من این است که اگر گارانتیهای مختلف پیانو مثل گارانتیهای موبایل بی اعتبار و بی پشتوانه هستند، چرا از سایت arzanpiano که تحویل در محل و دریافت وجه پس از تحویل کالا دارد و قیمتش به مراتب پایینتر است خرید نکنم؟ ممنون میشم توجیهم کنید.
    ویرایش توسط kmiz85 : Saturday 24 January 2015 در ساعت 09:22 AM

23. کاربران زیر از kmiz85 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

باز هم سلام. واقف مدل مورد نظر من را نداشت و به زور میخواست کورزویل بهم بفروشه! بازرگامی جام جم هم یک ریال از 8700 کم نکرد! تاشار قشم 8400 میده. شرکت پیانو پارس هم 8300 که در سایتهای فروشگاهی قیمتش از همه پایینتر بود. (بجز آرشه که هنوز نمیدونم چرا انقدر ارزانتر میداد!) این گارانتیهایی که شرکتهای مختلف میکنند آیا با هم فرقی دارند؟ شرکت پیانو پپارس میگفت که خدمات همه پیانوها دست یک شرکت است و اهمیتی ندارد که شما از کدام شرکت خرید کرده باشید! میگفت این دکانی است که شرکتها برای خودشان درست کرده اند. به کدام حرف اعتماد کنم؟ و سوال من این است که اگر گارانتیهای مختلف پیانو مثل گارانتیهای موبایل بی اعتبار و بی پشتوانه هستند، چرا از سایت arzanpiano که تحویل در محل و دریافت وجه پس از تحویل کالا دارد و قیمتش به مراتب پایینتر است خرید نکنم؟ ممنون میشم توجیهم کنید.
    سلام
    سوال خوبیه
    راستش دوست من، ما در ایران به اون شکل مانند برندهایی مثل رولند یا کورزویل، نمایندگی رسمی در رابطه با برند یاماها نداریم. همه اینهایی که عرض کردم فروشندهای با سابقه ای هستند که خب اعتبارشون هم خیلی کمتر از یک نمایندگی رسمی نمیتونه باشه.
    بنده هیچ اصراری ندارم شما از چه جایی خرید کنید. حرفای بنده صرفا توصیه هستش. لطفا بد برداشت نکنید. بهرحال این پول شماست و حق دارید هرطور که مایلید خرج کنید.
    علت توصیه بنده اینه که مثلا همون آرشه جام جم، مطابق با اعتباری که داره و امتحانی که سالهای سال پس داده شاید ارجح تر به یه فروشگاه اینترنتی باشه. اگه سازتون روزی کلا بالا نیاد نرم افزارش میشه با کدومشون اعتماد بیشتری کرد؟
    تاکید میکنم باز هم انتخاب با شماست.
    کروزویل بهتون قیمت دادن ؟

25. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    122362
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    20
    14 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام
    سوال خوبیه
    راستش دوست من، ما در ایران به اون شکل مانند برندهایی مثل رولند یا کورزویل، نمایندگی رسمی در رابطه با برند یاماها نداریم. همه اینهایی که عرض کردم فروشندهای با سابقه ای هستند که خب اعتبارشون هم خیلی کمتر از یک نمایندگی رسمی نمیتونه باشه.
    بنده هیچ اصراری ندارم شما از چه جایی خرید کنید. حرفای بنده صرفا توصیه هستش. لطفا بد برداشت نکنید. بهرحال این پول شماست و حق دارید هرطور که مایلید خرج کنید.
    علت توصیه بنده اینه که مثلا همون آرشه جام جم، مطابق با اعتباری که داره و امتحانی که سالهای سال پس داده شاید ارجح تر به یه فروشگاه اینترنتی باشه. اگه سازتون روزی کلا بالا نیاد نرم افزارش میشه با کدومشون اعتماد بیشتری کرد؟
    تاکید میکنم باز هم انتخاب با شماست.
    کروزویل بهتون قیمت دادن ؟
    بسیار متشکرم از توضیحتان. کروزویل قیمت نگرفتم چون اصولا مدنظرم نبود. در نهایت تصمیم گرفتم و دل را به دریا زدم و از سازکالا سفارش دادم. با ضمانت تاشار قشم، 7 روز مهلت تست، 3 روز ضمانت قیمت و ارسال رایگان به شهر محل سکونت من با تیپاکس. 8390. به نظرم شرایطش منطقی بود. در سایت تاشار قشم هم تبلیغش هست. متاسفانه آرشه در حال حاضر فقط رنگ مشکی براق را موجود داشت که یک میلیون گرانتر است. میگفت باید 2 تا 3 ماه برای بار جدید صبر کنم. بهرحال از راهنماییتون ممنونم. موفق و پیروز باشید.
    ویرایش توسط kmiz85 : Saturday 24 January 2015 در ساعت 12:25 PM

27. 2 کاربر برای این پست از kmiz85 تشکر کرده اند:

صفحه 271 از 321 نخستنخست ... 171221261267268269270271272273274275281 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)