لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 273 از 321 نخستنخست ... 173223263269270271272273274275276277283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,353 به 4,368 از 5127

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط mike999 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلامی نو
    تا رنج پنج تومن چه پیانو هایی می تونم تهیه کنم چون برای دیجیتال بیش از این ارزش نداره به نظرم .
    کرمان هم فقط نمایندگی یاماها و سمیک هست برند یاماها در کل پیانو های دیجیتال خوبی میزنه یا نه ؟ و در رنج پنج تومن چه دیجیتال هایی می تونم بگیرم که کیفیت خوبی داشته باشن؟
    اگر حدود قیمت هم لطف کنید ممنون می شوم
    سری clp بنظرم در رنج قیمتش از پیانوهای خوبه.
    من از قیمتها اطلاع دقیق ندارم. اما فکرمیکنم یه مقدار بیشتر هزینه کنید Yamaha clp340 بگیرید ضرر نمیکنید.
    clp330 , clp340 سازهای خوبی در رنج متوسط هستن. clp230 هم خوبه.
    ولی باز باید برید ببینید خودتون از چه برند و مدلی خوشتون میاد و نظر بقیه دوستان چه هست...

2. 2 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط mike999 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلامی نو
    تا رنج پنج تومن چه پیانو هایی می تونم تهیه کنم چون برای دیجیتال بیش از این ارزش نداره به نظرم .
    کرمان هم فقط نمایندگی یاماها و سمیک هست برند یاماها در کل پیانو های دیجیتال خوبی میزنه یا نه ؟ و در رنج پنج تومن چه دیجیتال هایی می تونم بگیرم که کیفیت خوبی داشته باشن؟
    اگر حدود قیمت هم لطف کنید ممنون می شوم
    سلام دوست من
    با توجه به اینکه اطلاع دارم شما بودجتون برای خرید یه ساز کاملا استاندارد دیجیتال کافیه دارم عرض میکنم. ببینید مهمترین چیز برای یک ساز دیجیتال اکشن اونه. اگه سازی هزاران امکانات بهتون بده، بهترین صدا رو داشته باشه ولی اکشن اون نزدیک به یک ساز آکوستیک نباشه در دراز مدت روی تمریناتتون تاثیر منفی میگذاره. با این بودجه البته میتونید از سری ydp خرید کنید که سازهای بدی هم نیستن. ولی اکشن اونا از سری GHS هستند که ابتدایی ترین نوع اکشنه. این مدلها به کسایی توصیه میشه که اصلا بودجه مناسبی رو در اختیار ندارن و چیزی دیگه ای رو نمیتونن تهیه کنن. ولی در مورد شما توصیه اکید من اینه که برای آموزشتون ارزش بیشتری قائل بشید و سازی رو تهیه کنید که در راستای آموزشتون باشه.
    خب دوست ما به clp-340 و clp-330 اشاره کردن که سازهای خوبی بودن ولی خیلی خیلی بعید میدونم نشانی ازشون تو بازار پیدا کنید چون خیلی وقته که دیگه تولید نمیشن. من به شما سری 5 یاماها مثل clp-535 و همچنین clp-525 رو پیشنهاد میکنم (اولی ارزش خرید بالاتری داره). قیمتهاشون حداکثر یکی دو تومن با بودجه شما تفاوت داره که قطعا ارزشش رو داره.

فقط با عرض پوزش یه سوال داشتم ازتون. چی شد که اینقدر سریع از خرید ساز آکوستیک به دیجیتال رسیدین؟
    .Applaud, my friends, the comedy is over

4. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    123038
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    3 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

ممنون از توجهتون
    اولین دلیل این که در کرمان هیچ یک از نمایندگی های ساز های معتبر و جود ندارند و فقط نمایندگی یاماها و سمیک هست که دوستان گفتند سمیک خوب نیست و یاماها هم که می گن آکوستیک های ساخت چینش به درد نمی خوره و بودجه من هم به یاماها ژاپن نمی خوره و از طرفی هم چون من هنوز الان برای تمرین می خواهم پیانو های آکوستیک تنطیم صدا ندارن و بقیه اعضای خانه اذیت می شوند ولی با دیجیتال به راحتی می تونم با هدفون تمرین کنم به همین دلایل .
    الان با توجه به بودجه من حالا یک تومن بیشتر کمتر چه بیشتر واقعا یاماها clp 525 یا 535 می تونه بهترین انتخاب باشه یا نه ؟ و قیمت دقیقش را شما ندارید؟
    و یاماها های دیجیتال در ایران ساخت کجا هستند و ار کجا می توان اصالت آن ها را تشخیص داد؟
    ویرایش توسط mike999 : Tuesday 3 February 2015 در ساعت 08:47 PM

6. کاربران زیر از mike999 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

ممنون از توجهتون
    اولین دلیل این که در کرمان هیچ یک از نمایندگی های ساز های معتبر و جود ندارند و فقط نمایندگی یاماها و سمیک هست که دوستان گفتند سمیک خوب نیست و یاماها هم که می گن آکوستیک های ساخت چینش به درد نمی خوره و بودجه من هم به یاماها ژاپن نمی خوره و از طرفی هم چون من هنوز الان برای تمرین می خواهم پیانو های آکوستیک تنطیم صدا ندارن و بقیه اعضای خانه اذیت می شوند ولی با دیجیتال به راحتی می تونم با هدفون تمرین کنم به همین دلایل .
    الان با توجه به بودجه من حالا یک تومن بیشتر کمتر چه بیشتر واقعا یاماها clp 525 یا 535 می تونه بهترین انتخاب باشه یا نه ؟ و قیمت دقیقش را شما ندارید؟
    و یاماها های دیجیتال در ایران ساخت کجا هستند و ار کجا می توان اصالت آن ها را تشخیص داد؟
    از سری clp خیالتون راحت باشه. سازهای خوبی هستن.
    من حدود شش سال هست از clp330 استفاده میکنم و کاملا راضی هستم...

8. 2 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

ممنون از توجهتون
    سلام
    به نظر بنده بله بهترین انتخاب میتونه باشه. البته مدلهای گرانقیمت تر هم هستن که از نظر بنده چندان برای آموزشتون پیشرفتی به حساب نمیاk. مدل clp-535 که بنده توصیه میکنم بهش توجه ویژه ای کنید، حدود 6.5 میلیون قیمت داره که از نظر اکشن و تولید صدا جزء پیشرفته ترین‌ها محسوب میشه.
    راجع به اصالت ساز باید عرض کنم اگه از نمایندگی های یاماها خریدتون رو انجام بدید اصلا جای نگرانی نیست و میتونید با خیال راحت خریدتون رو انجام بدید.
    پیانوهای دیجیتال یاماها، نه در ایران بلکه در کل دنیا در اندونزی مونتاژ میشن و از کیفیت ساخت خیلی بالایی برخوردارن. همانطور که دوست عزیزمون هم فرمودن مدل های قدیمی مثل clp-330 که ایشون دارن، یا clp-340 که بنده دارم با وجود فرزند بسیار بسیار شیطونی که همه چیز رو داغان میکنه (!) خیلی خوب عین روز اولش داره کار میکنه.
    دقت کنید برندهایی مثل رولند (Roland) که ساخت ژاپن هستند یا مثلا کروزوویل (kurzweil) ، قیمت بسیار بالایی دارن. مثلا مدلی از کروزوویل که هم رده یک clp-535 باشه دو برابر اون قیمت داره. جای تعجبه که 5 6 سال قبل اینطور نبود نمیدونم چه اتفاقی برای این برند بزرگ افتاده. در حال حاضر متاسفانه در کشور ما این برندها با قیمتی حتی گرانتر از قیمت جهانی اون فروخته میشن.

لطفا اگه قیمتی از انواع پیانوها از فروشنده شهرتون گرفتید ما رو هم مطلع کنید. ضمنا اگه قصد خرید چیز دیگه ای رو دارید در صورت صلاحدید ما رو هم در جریان بزارید خوشحال میشیم.
    ویرایش توسط amir1055 : Wednesday 4 February 2015 در ساعت 10:30 AM

10. 3 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    98938
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    6
    13 بار تشکر شده در 11 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزان یه سوال دیگه راجع به اکشن پیانوهای یاماها دارم :-) . راجع به اکشن (NWX (natural wood x این اکشن کلا فناوریش فرق داره با GH3X ؟چه فرقی داره؟ چون توی مدل clp 545 این اکشن هست. و همینطور اگر کسی از دوستان قیمت حدودی 545 رو میدونه بگه ممنون میشم قبلا یه تایپیک بود برای قیمت گه متاسفانه دیگه فعال نیست. ممنون

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomank [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام عزیزان یه سوال دیگه راجع به اکشن پیانوهای یاماها دارم :-) . راجع به اکشن (NWX (natural wood x این اکشن کلا فناوریش فرق داره با GH3X ؟چه فرقی داره؟ چون توی مدل clp 545 این اکشن هست. و همینطور اگر کسی از دوستان قیمت حدودی 545 رو میدونه بگه ممنون میشم قبلا یه تایپیک بود برای قیمت گه متاسفانه دیگه فعال نیست. ممنون
    سلام عزیزم
    ایندو از نظر فناوری هیچ فرقی باهم ندارن. به نظر میاد یاماها این تفاوت در نامگذاری رو صرفا جهت تاکید بر چوبی بودن کلاویه های اون مدل بکار میبره که فقط جنبه تجاری و تبلیغی داره. بنده هردوی این اکشن ها رو به دقت تست کردم و صادقانه بگم تفاوتی در عملکردشون ندیدم.
    قیمت این ساز هم حدود 8.5 میلیون تومنه.

13. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    123038
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    3 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    دوستان امروز رفتم قیمت گرفتم نمایندگی یاماها lp -525 بود :5350 و clp-535 بود :6650 به نظر تون ارزش داره نزدیک 1500 بیشتر بدم برای 535 و فرقش با 525 چیه ؟و آیا روی این پیانو ها صندلی هم هست؟ و فروشنده هم می گفت ساخت اندونزی هستند آیا حقیقت داره؟
    به نظرتون قیمت هاش مناسبه؟
    ببخشید دوستان این قدر سوال می پرسم.
    و یک نمونه آکوستیک هم داشت می داد 11 مدلش یادم رفت.

15. 2 کاربر برای این پست از mike999 تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

با سلام
    دوستان امروز رفتم قیمت گرفتم نمایندگی یاماها lp -525 بود :5350 و clp-535 بود :6650 به نظر تون ارزش داره نزدیک 1500 بیشتر بدم برای 535 و فرقش با 525 چیه ؟و آیا روی این پیانو ها صندلی هم هست؟ و فروشنده هم می گفت ساخت اندونزی هستند آیا حقیقت داره؟
    سلام عزیزم چقدر تعجب کردید !
    صندلی جزئی از لوازم هر پیانویی محسوب میشه. کسی ساز رو بدون صندلی نمیفروشه اگه اینکارو کنن میتونید به متقلب بودنشون مطمئن بشید.
    تفاوت این دو مدل رو لابلای کامنت های گذشته میتونید پیدا کنید. تفاوت هاش برای یک هنرجو اونقدرها مهم نیست. ولی برای کس دیگه ممکنه اهمیت داشته باشه. مثلا LED نداره، USB برای رکورد کردن نداره، صدای اون از کیفیت پایین تری نسبت به 535 برخورداره، رزونانس شبیه سازی نشده، کیفیت بلندگوهاش پایین تره، اکشن اون مثل یه ساز آکوستیک واقعی اسکیپمنت رو پشتیبانی نمیکنه، تعداد صداهای خیلی کمتری داره و ... ولی اینها هیچکدوم به آموزش پیانوتون لطمه ای رو وارد نمیکنند. چون بهرحال دارای اکشن کاملا استانداردیه... با این وجود اجازه بدید شمارو به خرید 535 وسوستون کنم :دی راستش اگر من به جای شما بودم 1.5 بیشتر رو متقبل میشدم. ولی خب من جای شما نیستم و شمایید که پول با ارزشتون رو خرج میکنید و قطعا صلاح رو بهتر تشخیص میدید.
    ضمن اینکه فروشنده کمی دارن گران حساب میکنن البته نه خیلی، در حد 100 150 تومن. شاید جا گذاشتن برای تخفیف.

باز هم مارو در جریان خریدتون قرار بدید.

17. 4 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    122362
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    20
    14 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

19. 2 کاربر برای این پست از kmiz85 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    98938
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    .

دوست عزيز منم دقيقا تو موقعيت شما بودم بين ٥٣٥ و ٥٢٥ مونده بودم كه به اين نتيجه رسيدم كه يك ميليون و خورده اي ارزشش رو براي من داره چون اين براي من پيانوي نهايي هست و اموزشي نيست درواقع پيانوي حرفه ايم هست تفاوتهاش رو به طور دقيق اقاي امير كه هميشه پاسخگوي خوبي هستن گفت،،حتي من يه مرحله جلوتر هم رفتم و ٥٤٥ هم اوردم جز گزينه ها با اينكه خيلي قيمتش برام سنگينه و حتي هنوز نميدونم اصلا ميتونم بخرمش يا نه،يك سوال ديگه هم داشتم از امير عزيز،خواستم ببينم شما كه اين دو تا مدل رو تست كرديد چه تفاوتي توي صداشون ديديد؟ چون ميدونم تفاوت ديگه اين دو مدل اسپيكرهاشون هست كه مثل اينكه ٥٤٥ بالاش هم توي بدنه اسپيكر هست البته دقيق نميدونم،اين تفاوتشون در چه حد هست و كلا عمده ترين برتري ٥٤٥ نسبت به ٥٣٥. چي هست؟ ممنون

21. 2 کاربر برای این پست از hoomank تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomank [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    .

دوست عزيز منم دقيقا تو موقعيت شما بودم بين ٥٣٥ و ٥٢٥ مونده بودم كه به اين نتيجه رسيدم كه يك ميليون و خورده اي ارزشش رو براي من داره چون اين براي من پيانوي نهايي هست و اموزشي نيست درواقع پيانوي حرفه ايم هست تفاوتهاش رو به طور دقيق اقاي امير كه هميشه پاسخگوي خوبي هستن گفت،،حتي من يه مرحله جلوتر هم رفتم و ٥٤٥ هم اوردم جز گزينه ها با اينكه خيلي قيمتش برام سنگينه و حتي هنوز نميدونم اصلا ميتونم بخرمش يا نه،يك سوال ديگه هم داشتم از امير عزيز،خواستم ببينم شما كه اين دو تا مدل رو تست كرديد چه تفاوتي توي صداشون ديديد؟ چون ميدونم تفاوت ديگه اين دو مدل اسپيكرهاشون هست كه مثل اينكه ٥٤٥ بالاش هم توي بدنه اسپيكر هست البته دقيق نميدونم،اين تفاوتشون در چه حد هست و كلا عمده ترين برتري ٥٤٥ نسبت به ٥٣٥. چي هست؟ ممنون
    سلام عزیزم
    خودتون شاید به فرایند تولید صدا در مدل 535 و پیشرفته تر بودن این فرایند نسبت به 525 احتمالا آگاهید (موضوع فقط اسپیکر نیست). بنابراین هم منطقا و هم عملا مدل 535 صدایی دلنشین تر و واقعی تر رو تولید میکنه. دقت کنید این به هبچ وجه به معنای بد صدا بودن 525 نیست.
    در رابطه با عمده تفاوت‌ها در لابلای کامنتها عرض کردم نمیشه اینطور اظهار نظر کرد. باید دید خواسته و انتظار شما از سازتون چیه. بعد با توجه به انتظارهاتون میشه راجع به پیشرفت ها و نقایص نظر داد. بهرحال تو همین پست قبلی به هفت تفاوت مهم اشاره کرده بودم.

23. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    98938
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام عزیزم
    خودتون شاید به فرایند تولید صدا در مدل 535 و پیشرفته تر بودن این فرایند نسبت به 525 احتمالا آگاهید (موضوع فقط اسپیکر نیست). بنابراین هم منطقا و هم عملا مدل 535 صدایی دلنشین تر و واقعی تر رو تولید میکنه. دقت کنید این به هبچ وجه به معنای بد صدا بودن 525 نیست.
    در رابطه با عمده تفاوت‌ها در لابلای کامنتها عرض کردم نمیشه اینطور اظهار نظر کرد. باید دید خواسته و انتظار شما از سازتون چیه. بعد با توجه به انتظارهاتون میشه راجع به پیشرفت ها و نقایص نظر داد. بهرحال تو همین پست قبلی به هفت تفاوت مهم اشاره کرده بودم.
    البته من تفاوت صدا بين 545 و 535 رو عرض كردم،من توي سايت ياماها گشتم اما به طور دقيق متوجه نشدم تفاوتي در توليد صدا دارن يا خير،سوالي كه پرسيدم عمده ترين برتري 545 نسبت به 535 بود،راجع به توليد صدا حقيقت نميدونم 545 نسبت به 535 چه فرقي داره،بين اين دو مدل موندم من

25. کاربران زیر از hoomank به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    122362
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    20
    14 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

البته من تفاوت صدا بين 545 و 535 رو عرض كردم،من توي سايت ياماها گشتم اما به طور دقيق متوجه نشدم تفاوتي در توليد صدا دارن يا خير،سوالي كه پرسيدم عمده ترين برتري 545 نسبت به 535 بود،راجع به توليد صدا حقيقت نميدونم 545 نسبت به 535 چه فرقي داره،بين اين دو مدل موندم من
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

545 دارای کلاویه های چوبی است و آمپلی فایر قویتری دارد. ضمنا 535 فاقد ریتم و استریوفونیک اپتیمایزر است. ضمنا 545 حدودا 1800 گرانتر است!
    ویرایش توسط kmiz85 : Thursday 5 February 2015 در ساعت 04:01 PM

27. کاربران زیر از kmiz85 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

سلام
    عذر میخوام چون صحبت از 525 و 535 بود پرسش شما رو هم در همین راستا دیدم!!!
    بنده تفاوت عمده ای رو بین 535 و 545 از نظر صدادهی بیاد ندارم. به همین خاطر هم هستش که عرض کردم مدل 535 ارزش خرید خیلی بالایی داره. چون اکثر قابلیت های مهم مدل 545 رو که دوست عزیزمون فرمودن 1800 گرانتر هم هست، شامل میشه. تفاوت این دو مدل واقعا اینقدر زیاد نیست.
    شخصا بین این دو مدل، 535 رو انتخاب میکنم. ضمنا به شما و جناب kmiz85 پیشنهاد میکنم خریدتون رو سریعتر انجام بدید چون با نزدیک شدن به عید و بالا رفتن قیمت دلار شاید قیمت ساز هم بالا بره. سالهای قبل که اینجوری بوده معمولا.

29. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    122362
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    20
    14 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    عذر میخوام چون صحبت از 525 و 535 بود پرسش شما رو هم در همین راستا دیدم!!!
    بنده تفاوت عمده ای رو بین 535 و 545 از نظر صدادهی بیاد ندارم. به همین خاطر هم هستش که عرض کردم مدل 535 ارزش خرید خیلی بالایی داره. چون اکثر قابلیت های مهم مدل 545 رو که دوست عزیزمون فرمودن 1800 گرانتر هم هست، شامل میشه. تفاوت این دو مدل واقعا اینقدر زیاد نیست.
    شخصا بین این دو مدل، 535 رو انتخاب میکنم. ضمنا به شما و جناب kmiz85 پیشنهاد میکنم خریدتون رو سریعتر انجام بدید چون با نزدیک شدن به عید و بالا رفتن قیمت دلار شاید قیمت ساز هم بالا بره. سالهای قبل که اینجوری بوده معمولا.
    ممنون از لطفتان. این هفته به قصد همین کار دارم به تهران می آیم. البته من به دلایل شخصی 545 را ترجیح میدهم اگرچه مطمئنم فرق آنچنانی و شگرفی با 535 ندارد. بسیار متشکرم.

31. کاربران زیر از kmiz85 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 273 از 321 نخستنخست ... 173223263269270271272273274275276277283 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)