لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 274 از 321 نخستنخست ... 174224264270271272273274275276277278284 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,369 به 4,384 از 5127

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال

MahdiPLus آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    68543
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    45
    16 بار تشکر شده در 11 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 15/1
    میزان امتیاز
    12

0 Not allowed! Not allowed!
    دوستان تفاوت بين ديجيتال و آكوستيك خيلي زياده. براي شروع هيچوقت با ديجيتال شروع نكنيد. من خودم هنوز شاگردم و حالا حالا ها هم شاگردم.3 سال پيش پيانو yamaha clp220خريدم 1ميليون و 400 و 3 ماه پيش فروختم پيانو آكوستيك خريدم و تفاوت رو حس كردم.اون پيشرفتي كه تو اين 3 ماه داشتم تو 3 سال با ديجيتال نداشتم. قطعاتي رو كه با آكوستيك اجرا ميكنم زنده زيبا جذاب و روان تر هستن و انگشتان روي كلاويه هاي آكوستيك حالت رقص گونه دارن كه به خاطر فنر زير كلاويه هاست كه انگشت رو پرتاب ميكنه و در كل سرعت دست در مانور ها و پاساژها و ... خيلي بيشتره. به جرات ميگم پيانو هاي ديجيتال دست رو خراب ميكنه براي كسي كه ميخواد پيانيست بشه.. ببخشيد اينا رو گفتم ميدونم خيليا هزينه آكوستيك رو ندارن و آكوستيكهاي ارزون قيمت هم ارزش خريد ندارن چون بعد از مدتي كه راه افتادين بايد عوضش كنين ميدونم يه كم مايوس كننده بود. اما اينا هم تجربيات خودمه هم حرف هاي استادمه كه 29ساله پيانو ميزنه. و چندين اتود و بالاد رو به چاپ رسونده و در كتابخانه ملي هم ثبت شدن دوره رگلاژ پيانو رو آلمان ديدن و و و خيليييي استادن. اين رو هم بگم كه من هم اونقدر مايه دار نيستم درامد ماهيانمو جمع كردم و با كمك داداشم خريدم.. من پيانو ديجيتالي رو تست كردم كه قيمتش 16 ميليون بود و به قولن تمام جوانب پيانو آكوستيك رو توش رعايت كرده بودن و سعي شده بود كه شبيه ساز آكوستيك باشه اما باز هم آكوستيك نميشد.

اگه چشماتونو ببندن و يه پيانو آكوستيك وبهترين پيانو ديجيتال رو جفت هم بذارن و رو هر كدوم تست كنيد خودتون متوجه ميشيد.. پيانو ديجيتال براي يه آهنگساز ميتونه واقعا مفيد باشه اما براي يه پيانيست هرگز

این حرفا خیلی منو نگران میکنن. من نمیتونم 20 30 تومن صرف یه آکوستیک کنم، و بودجه ای که برای پیانو در نظر گرفتم 10 تومن بیشتر نیست. من هیچی از پیانو فعلا حالیم نیست! و میخوام شروع کنم اما با این حرفا نگران میشم. (چون قصدم خرید دیجیتال هست به خاطر مزایای دیگه ای که داره مثلا تمرین تو شب و صبح زود و نیاز نداشتن به کوک و حمل و نقل آسان و اینا) ممنون میشم اگه نظرتون رو راجب این موضوع بگین.

ضمنا برای بودجه من (10 تومن) هم مدل های خوب پیانو (که فکر کنم بهترین مدل پیانو دیجیتال رو میشه باهاش خرید) رو اگه میشه معرفی کنین. مدل های یاماها CLP رو من فقط شنیدم که خوبن. دوستمون هم یکی معرفی کرده بودن ولی میترسم تو این مدت مدل جدیدی چیزی اومده باشه :)

ممنون از همه.

یه چیز دیگه هم موند و اونم این که تو همین سایتی که معرفی کردین (تبلیغاتش بالای صفحه هست) پیانو های دیجیتالی معرفی شدن که 15 16 میلیون قیمت دارن!! من نمیفهمم خوب 16 تومن میشه یه آکوستیک خرید دیگه :|

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

ویرایش توسط MahdiPLus : Thursday 12 February 2015 در ساعت 02:12 PM

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiPLus [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان تفاوت بين ديجيتال و آكوستيك خيلي زياده. براي شروع هيچوقت با ديجيتال شروع نكنيد. من خودم هنوز شاگردم و حالا حالا ها هم شاگردم.3 سال پيش پيانو yamaha clp220خريدم 1ميليون و 400 و 3 ماه پيش فروختم پيانو آكوستيك خريدم و تفاوت رو حس كردم.اون پيشرفتي كه تو اين 3 ماه داشتم تو 3 سال با ديجيتال نداشتم. قطعاتي رو كه با آكوستيك اجرا ميكنم زنده زيبا جذاب و روان تر هستن و انگشتان روي كلاويه هاي آكوستيك حالت رقص گونه دارن كه به خاطر فنر زير كلاويه هاست كه انگشت رو پرتاب ميكنه و در كل سرعت دست در مانور ها و پاساژها و ... خيلي بيشتره. به جرات ميگم پيانو هاي ديجيتال دست رو خراب ميكنه براي كسي كه ميخواد پيانيست بشه.. ببخشيد اينا رو گفتم ميدونم خيليا هزينه آكوستيك رو ندارن و آكوستيكهاي ارزون قيمت هم ارزش خريد ندارن چون بعد از مدتي كه راه افتادين بايد عوضش كنين ميدونم يه كم مايوس كننده بود. اما اينا هم تجربيات خودمه هم حرف هاي استادمه كه 29ساله پيانو ميزنه. و چندين اتود و بالاد رو به چاپ رسونده و در كتابخانه ملي هم ثبت شدن دوره رگلاژ پيانو رو آلمان ديدن و و و خيليييي استادن. اين رو هم بگم كه من هم اونقدر مايه دار نيستم درامد ماهيانمو جمع كردم و با كمك داداشم خريدم.. من پيانو ديجيتالي رو تست كردم كه قيمتش 16 ميليون بود و به قولن تمام جوانب پيانو آكوستيك رو توش رعايت كرده بودن و سعي شده بود كه شبيه ساز آكوستيك باشه اما باز هم آكوستيك نميشد.

اگه چشماتونو ببندن و يه پيانو آكوستيك وبهترين پيانو ديجيتال رو جفت هم بذارن و رو هر كدوم تست كنيد خودتون متوجه ميشيد.. پيانو ديجيتال براي يه آهنگساز ميتونه واقعا مفيد باشه اما براي يه پيانيست هرگز

این حرفا خیلی منو نگران میکنن. من نمیتونم 20 30 تومن صرف یه آکوستیک کنم، و بودجه ای که برای پیانو در نظر گرفتم 10 تومن بیشتر نیست. من هیچی از پیانو فعلا حالیم نیست! و میخوام شروع کنم اما با این حرفا نگران میشم. (چون قصدم خرید دیجیتال هست به خاطر مزایای دیگه ای که داره مثلا تمرین تو شب و صبح زود و نیاز نداشتن به کوک و حمل و نقل آسان و اینا) ممنون میشم اگه نظرتون رو راجب این موضوع بگین.

ضمنا برای بودجه من (10 تومن) هم مدل های خوب پیانو (که فکر کنم بهترین مدل پیانو دیجیتال رو میشه باهاش خرید) رو اگه میشه معرفی کنین. مدل های یاماها CLP رو من فقط شنیدم که خوبن. دوستمون هم یکی معرفی کرده بودن ولی میترسم تو این مدت مدل جدیدی چیزی اومده باشه :)

ممنون از همه.

یه چیز دیگه هم موند و اونم این که تو همین سایتی که معرفی کردین (تبلیغاتش بالای صفحه هست) پیانو های دیجیتالی معرفی شدن که 15 16 میلیون قیمت دارن!! من نمیفهمم خوب 16 تومن میشه یه آکوستیک خرید دیگه :|

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

سلام عزیزم
    چقدر پریشانید !
    نمیدونم اون حرفاها رو چه کسی زده ولی حرف های کاملا اشتباهیه.
    این همه آدم ساز دیجتیال دارن این همه برندهای معتبر جهانی دارن ساز دیجیتال میسازن و میفروشن... این صحبت ها رو کلا فراموش کنید.
    بودجه شما بسیار مناسبه چه برای خرید ساز و چه برای بهترین آموزش.
    دنبال سازهای دیجیتال خیلی گرون نباشید. چون خیلی فرق اساسی با سازهای میان رده ندارن. بهتون توصیه میکنم چند پست اخیر رو مطالعه کنید.
    اگر از برند یاماها میخواید خرید کنید برای شما به نظر من یه clp-535 ساز بسیار مناسبیه. باقی پولتون رو صرف آموزش کنید.

باز هم توصیه میکنم پست ها رو اول مطالعه کنید.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

3. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    91519
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    5 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

535 سفید یا walnut هست تو بازار? چند جایی که پرسیدم فقط rosewood بود
    صبر کنم تا بهار, یا گرون می شه سال بعد چون مالیات ها 22 درصد می شه?

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Tenth [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    535 سفید یا walnut هست تو بازار? چند جایی که پرسیدم فقط rosewood بود
    صبر کنم تا بهار, یا گرون می شه سال بعد چون مالیات ها 22 درصد می شه?
    به نظر شخصی بنده خودتون رو زیاد درگیر رنگ نکنید.
    بزرگترین مغزهای متفکر اقتصاد دنیا هم نمیتونن بازار ایران رو پیش بینی کنن. اصلا مشخص نیست چه اتفاقی میوفته شاید گرون بشه شاید ارزون بشه.
    نمایندگی ها چیزی رو میارن که اصولا مشتریا میخرن سالهاست که rosewood و mahogany خیلی طرفدار داره. رنگ های دیگه شاید مدتها طول بکشه تا بیارن. بهرحال این مسائل رو بهتره از فروشنده ها جویا بشید.

واقعا بخاطر رنگ ساز حاضرید تا سال بعد صبر کنید؟

lionheart آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    70795
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    62
    39 بار تشکر شده در 32 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    12

سلام دوستان جایی را میشناسید که پیانو به صورت قسطی بدهد ؟
    یک سوال دیگه اگر بخوام که پیانو به صورت دست دو بگیرم آیا امکانش هست دچار مشکل باشد ؟

چون مثلا یک پیانو 7-8 تومنی میشه با 1.5 تا 1.7 زیر قیمت بگیرم میخواستم بپرسم دچار مشکل نیست در اثر استفاده ؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    91519
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    5 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

در برابر چند سالی که طول کشید خانواده راضی به خرید بشه تا بهار صبر کردن چیزی نیست, می خواستم بدونم قیمت سال دیگه به خاطر مالیات 22 درصد بیش تر می شه یا نه

رنگ چوب رو خوشم نمی یاد چون مثل مبل و میز می مونه. اون موقع که ارز آزاد و دولتی شد نمی دوستم چرا ساز باید با کالاهای لوکس اولویت دهم باشه اما تازه فهمیدم چون مردم اونو با مبلشون ست می کنند, اصولا تو اتاق خودشون نمی گذارن

8. کاربران زیر از Tenth به خاطر این پست تشکر کرده اند:

MahdiPLus آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    68543
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    45
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام عزیزم
    چقدر پریشانید !
    نمیدونم اون حرفاها رو چه کسی زده ولی حرف های کاملا اشتباهیه.
    این همه آدم ساز دیجتیال دارن این همه برندهای معتبر جهانی دارن ساز دیجیتال میسازن و میفروشن... این صحبت ها رو کلا فراموش کنید.
    بودجه شما بسیار مناسبه چه برای خرید ساز و چه برای بهترین آموزش.
    دنبال سازهای دیجیتال خیلی گرون نباشید. چون خیلی فرق اساسی با سازهای میان رده ندارن. بهتون توصیه میکنم چند پست اخیر رو مطالعه کنید.
    اگر از برند یاماها میخواید خرید کنید برای شما به نظر من یه clp-535 ساز بسیار مناسبیه. باقی پولتون رو صرف آموزش کنید.

باز هم توصیه میکنم پست ها رو اول مطالعه کنید.

سلام، خیلی ممنون از پاسختون. بودجه آموزش جداست، من فقط‌میخوام از بین پیانو های دیجیتال بهترینشو داشته باشم حتی اگه زیاد تفاوتی نداشته باشن. من هیچ شناختی از برند ها ندارم، قصدم هم حتما این نیست که یاماها باشه و واسه همین میخوام بهترین دیجیتال رو دوستانی که از بازار اطلاع کامل دارن معرفی کنن تا من برم دنبالش و اگه خدا بخواد بخرمش. ضمنا چطوری میتونم تشخیص بدم واسه پیانو چقدر استعداد دارم یا اینکه آیا مناسبه برام ؟؟ تمرین خاصی داره ؟؟
    ممنون.

10. کاربران زیر از MahdiPLus به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط lionheart [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان جایی را میشناسید که پیانو به صورت قسطی بدهد ؟
    یک سوال دیگه اگر بخوام که پیانو به صورت دست دو بگیرم آیا امکانش هست دچار مشکل باشد ؟

چون مثلا یک پیانو 7-8 تومنی میشه با 1.5 تا 1.7 زیر قیمت بگیرم میخواستم بپرسم دچار مشکل نیست در اثر استفاده ؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .
    سلام عزیزم
    پیشنهاد میکنم به هیچ وجه سراغ ساز دست دوم نرید.
    شخصا دقیق اطلاع ندارم و اصولا همه فروشنده ها امکان خرید قسطی رو هم دارن.

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiPLus [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

سلام، خیلی ممنون از پاسختون. بودجه آموزش جداست، من فقط‌میخوام از بین پیانو های دیجیتال بهترینشو داشته باشم حتی اگه زیاد تفاوتی نداشته باشن. من هیچ شناختی از برند ها ندارم، قصدم هم حتما این نیست که یاماها باشه و واسه همین میخوام بهترین دیجیتال رو دوستانی که از بازار اطلاع کامل دارن معرفی کنن تا من برم دنبالش و اگه خدا بخواد بخرمش. ضمنا چطوری میتونم تشخیص بدم واسه پیانو چقدر استعداد دارم یا اینکه آیا مناسبه برام ؟؟ تمرین خاصی داره ؟؟
    ممنون.
    سلام
    در انتهای پستتون به نکته بسیار بسیار مهم اشاره کردید که جوابش نیازمند به ایجاد یه تاپیک جداگاناست. بنده دانشم در حدی نیست که بتونم به این سوال جواب دقیقی بدم. خودم شخصا در خوانده ای بزرگ شدم که تقریبا همیشه موسیقی و خصوصا پیانو درش شنیده میشد و من این انتخاب رو داشتم که ساز مورد نظرم رو انتخاب کنم. ولی در حالت کلی واقعا نمیدونم دوستان چطور این ساز رو انتخاب میکنن و چه داستانی پشت این انتخاب هست. نکته خوبی بود که اشاره کردید و سعی میکنیم یه تاپیک براش ایجاد کنیم.

اما راجع به سوال اولتون خب به این موضوع فکر کردید که اگه هزینه زیادی رو متحمل بشید بهترین ساز رو بخرید و بعد پشیمون بشید؟ در همین محفل بنده شاهد بودم که دوستانی با مشقت زیاد ساز تهیه کردن و بلافاصله اون رو با ضرر زیاد فروختن. خوبه قبل از خرید از انتخابتون کاملا مطمن باشید.
    بهترین ساز به نظر بنده رولند HP-508 هست حدود 20 میلیون تومن (شاید هم بیشتر). نمایندگی رسمی هم در تهران داره.
    نمایندگی رسمی رولند موکو هستش. که روبروی میرداماد از سمت شریعتی خیابان نیک پلاک 14شمارشونم
    22854169.

13. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

MahdiPLus آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    68543
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    45
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    در انتهای پستتون به نکته بسیار بسیار مهم اشاره کردید که جوابش نیازمند به ایجاد یه تاپیک جداگاناست. بنده دانشم در حدی نیست که بتونم به این سوال جواب دقیقی بدم. خودم شخصا در خوانده ای بزرگ شدم که تقریبا همیشه موسیقی و خصوصا پیانو درش شنیده میشد و من این انتخاب رو داشتم که ساز مورد نظرم رو انتخاب کنم. ولی در حالت کلی واقعا نمیدونم دوستان چطور این ساز رو انتخاب میکنن و چه داستانی پشت این انتخاب هست. نکته خوبی بود که اشاره کردید و سعی میکنیم یه تاپیک براش ایجاد کنیم.

اما راجع به سوال اولتون خب به این موضوع فکر کردید که اگه هزینه زیادی رو متحمل بشید بهترین ساز رو بخرید و بعد پشیمون بشید؟ در همین محفل بنده شاهد بودم که دوستانی با مشقت زیاد ساز تهیه کردن و بلافاصله اون رو با ضرر زیاد فروختن. خوبه قبل از خرید از انتخابتون کاملا مطمن باشید.
    بهترین ساز به نظر بنده رولند HP-508 هست حدود 20 میلیون تومن (شاید هم بیشتر). نمایندگی رسمی هم در تهران داره.
    نمایندگی رسمی رولند موکو هستش. که روبروی میرداماد از سمت شریعتی خیابان نیک پلاک 14شمارشونم
    22854169.
    در مود خرید مطمٔنم، ولی بودجه من حداکثر حدود ده تومن هست، و میخوام دوستان یه مدل خاص بدن که برم دنبالش. و اینکه تبریز پیانو فروشی خوب میشناسین لطفا معرفی کنین. ممنون.
    نا امید نشده، از تلاش دست نخواهم کشید؛ حتی اگر کوهی از مشکلات در سر راه من قد علم کنند.

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

در مود خرید مطمٔنم، ولی بودجه من حداکثر حدود ده تومن هست، و میخوام دوستان یه مدل خاص بدن که برم دنبالش. و اینکه تبریز پیانو فروشی خوب میشناسین لطفا معرفی کنین. ممنون.
    سلام
    پیشنهاد بنده یه clp-545 هستش.
    ولی اگه پیگیر باشید به نظرم به کورزویل مدل M3 هم سری بزنید، مدل خیلی خوبیه. صدای کورزویل فوق العاده طبیعیه. نمایندگی واقف سالهاست که این برند رو میفروشن.
    متاسفانه در هیچ شهری غیر از تهران فروشگاهی رو نمیشناسم.

lionheart آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    70795
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    62
    39 بار تشکر شده در 32 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    12

سلام عزیزم
    پیشنهاد میکنم به هیچ وجه سراغ ساز دست دوم نرید.
    شخصا دقیق اطلاع ندارم و اصولا همه فروشنده ها امکان خرید قسطی رو هم دارن.

مرسی که پاسخ دادید واقعا لطف کردید و وقت گذاشتید پاسخ دادید :-)

نظرتون تا ماکسیمم پیانو 10 میلیونی چیست ؟ بین رولند و یاماها و کروزویل و یا برندهای دیگر
    یکی از دوستام میگفت که هزینه پیانو دیجیتال نکن چون یکی این که اصلا حس نداره
    دوم اینکه هرچی زمان میگذره پیانو آکوستیک قیمت میگیره ولی دیجیتال افت قیمت پیدا میکنه اگه خواستی بفروشی یکی بهتر بگیری
    ذهنم عجیب درگیر شده
    موندم چی کار کنم چون توی خونه هم آپارتمان هست و نمیشه از آکوستیک با این حجم صدا استفاده کنم ...

17. کاربران زیر از lionheart به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط lionheart [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مرسی که پاسخ دادید واقعا لطف کردید و وقت گذاشتید پاسخ دادید :-)

نظرتون تا ماکسیمم پیانو 10 میلیونی چیست ؟ بین رولند و یاماها و کروزویل و یا برندهای دیگر
    یکی از دوستام میگفت که هزینه پیانو دیجیتال نکن چون یکی این که اصلا حس نداره
    دوم اینکه هرچی زمان میگذره پیانو آکوستیک قیمت میگیره ولی دیجیتال افت قیمت پیدا میکنه اگه خواستی بفروشی یکی بهتر بگیری
    ذهنم عجیب درگیر شده
    موندم چی کار کنم چون توی خونه هم آپارتمان هست و نمیشه از آکوستیک با این حجم صدا استفاده کنم ...
    خواهش میکنم عزیزم انجام وظیفست
    دوست شما در رابطه با قیمت تا حدی حق دارن. البته اینطورم نیست که یه ساز 20 تومنی بگیرین چند سال استفاده کنید بعد 40 تومن بفروشید. اصلا اینطوری نیست. بهرحال اینکه بعد از خرید جنسی مقداری قیمتش افت کنه دلیل بر این نیست که اون جنس رو نخرید.
    ضمن اینکه همیشه وجود ساز دیجیتال مناسب در کنار یک ساز آکوستیک میتونه ترکیب بسیار ایده آلی رو فراهم کنه. بنابراین متضرر نمیشید.
    بودجه شما برای خرید ساز دیجیتال خیلی خوبه. اینکه چه سازی رو انتخاب کنید بستگی به انتظارتون داره.
    رولند با اینکه خیلی با کیفیت هست ولی بسیار گرانه و در انتخاب های شما بهتره جاش ندیم.
    از بین کورزویل و یاماها میتونید انتخابتون رو انتجام بدین. به نظر شخصی بنده یاماها برند خیلی معمول تریه برای شما یه clp-545 یا clp-535 میتونه خیلی مناسب باشه. خصوصا دومی که ارزش خرید خیلی خوبی داره.
    اگه خواستید کورزویل رو انتخاب کنید که اون هم بسیار عالیه، همانطوری که در پست قبلی هم اشاره کردم M3 میتونه انتخاب خوبی باشه.
    از بین اینها هرکدوم رو خواستین انتخاب کنید متضرر نمیشید.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    123703
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    16
    5 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ببخشید من تازه میخوام پیانو شروع کنم... برای شروع مدل clp-320 به نظرتون خوبه؟؟
    من تا 3.5 میتونم هزینه کنم فقط...
    ممنون میشم راهنماییم کنید

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط h@sti [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    ببخشید من تازه میخوام پیانو شروع کنم... برای شروع مدل clp-320 به نظرتون خوبه؟؟
    من تا 3.5 میتونم هزینه کنم فقط...
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام عزیزم
    چرا که نه. برای شروع مدل مناسبیه.
    نمیدونستم هنوز این رو جایی میفروشن اونم با این قیمت.
    شما از کجا قیمت گرفتید؟

21. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    123703
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    16
    5 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم
    چرا که نه. برای شروع مدل مناسبیه.
    نمیدونستم هنوز این رو جایی میفروشن اونم با این قیمت.
    شما از کجا قیمت گرفتید؟
    الان که اینو گفتید رفتم اون سایتی ک مدل و قیمتشو دیده بودم دوباره سر زدم تاریخش مالِ یک سال پیش بود وظاهرا خطِ تولیدش هم متوقف شده
    میشه بگید تا 3.5 چه مدلی خوبه؟؟

23. کاربران زیر از h@sti به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 274 از 321 نخستنخست ... 174224264270271272273274275276277278284 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)