لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 284 از 321 نخستنخست ... 184234274280281282283284285286287288294 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,529 به 4,544 از 5127

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103540
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    57
    85 بار تشکر شده در 49 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 14/0
    Given: 10/0
    میزان امتیاز
    11

0 Not allowed! Not allowed!
    آیا من درست متوجه شدم که از دیجیتال پیانوهای یاماها، فقط یک تعداد رنگِ محدود در بازار موجود هست؟ مثلاً چند جا الآن سراغ گرفتم از clp 535 فقط رنگ rosewood اش رو موجود دارند. دلیلش چیه؟

2. کاربران زیر از mehranrasa به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranrasa [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آیا من درست متوجه شدم که از دیجیتال پیانوهای یاماها، فقط یک تعداد رنگِ محدود در بازار موجود هست؟ مثلاً چند جا الآن سراغ گرفتم از clp 535 فقط رنگ rosewood اش رو موجود دارند. دلیلش چیه؟
    سلام عزیزم
    بله حق با شماست. از عزیزان دیگه هم این مشکل رو شنیدم. دلیل خاصی فکر نمیکنم داشته باشه. بیشتر این سلیقه مردم هستش. فروشنده های ما انبارهای خیلی بزرگی نداره و از نظر مالی هم یه چیز فوق العاده ای نیستن. بنابراین سعی میکنن چیزایی بیارن که مردم بیشتر میپسندن. اونجوری که متوجه شدم بیشترا از رنگ rosewood خوششون میاد.
    البته چند ماه پیش که رفته بودم آرشه، از این مدل چهار رنگ داشتش. علاوه بر این رنگ، Mahogany، p ebony و white هم داشتن.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

4. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103540
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    57
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام عزیزم
    بله حق با شماست. از عزیزان دیگه هم این مشکل رو شنیدم. دلیل خاصی فکر نمیکنم داشته باشه. بیشتر این سلیقه مردم هستش. فروشنده های ما انبارهای خیلی بزرگی نداره و از نظر مالی هم یه چیز فوق العاده ای نیستن. بنابراین سعی میکنن چیزایی بیارن که مردم بیشتر میپسندن. اونجوری که متوجه شدم بیشترا از رنگ rosewood خوششون میاد.
    البته چند ماه پیش که رفته بودم آرشه، از این مدل چهار رنگ داشتش. علاوه بر این رنگ، Mahogany، p ebony و white هم داشتن.
    سلام.
    که اینطور امیر جان. اما به نظرم واقعاً رنگ افتضاحیه rosewood :/ در هر صورت یه حدس هایی زدم که نکنه دست های آلوده ای در پشت پرده است. مثلاً شاید یه آفر خاصی گذاشتن که رنگ rosewood فلان دلار ارزون تر بقیه رنگاست. پس وارد کننده ی ایرانی هم تصمیم گرفته فقط از این رنگ وارد کنه. که متعاقباً سود بیشتری ببره. والا توی این بازار، هیچ چیز بعید نیست. و ضمناً رنگِ پالیش شده ی مشکیش(براق) واقعاً معرکه ست. که البته بازهم در ایران اصلاً وجود خارجی نداره.

6. کاربران زیر از mehranrasa به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranrasa [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام.
    که اینطور امیر جان. اما به نظرم واقعاً رنگ افتضاحیه rosewood :/ در هر صورت یه حدس هایی زدم که نکنه دست های آلوده ای در پشت پرده است. مثلاً شاید یه آفر خاصی گذاشتن که رنگ rosewood فلان دلار ارزون تر بقیه رنگاست. پس وارد کننده ی ایرانی هم تصمیم گرفته فقط از این رنگ وارد کنه. که متعاقباً سود بیشتری ببره. والا توی این بازار، هیچ چیز بعید نیست. و ضمناً رنگِ پالیش شده ی مشکیش(براق) واقعاً معرکه ست. که البته بازهم در ایران اصلاً وجود خارجی نداره.
    سلام
    انتخاب رنگ کاملا سلیقست و نمیشه ایرادی گرفت یه بحث شخصیه. مثلا خود من از mahogany خوشم میاد.
    قیمت سازها بر حسب رنگشون نیست همشون تا جایی که اطلاع دارم یکسانه قیمتشون. البته پالیش شده‌ها مقداری گرانتر هستن که در همه جا چیز معمولی هم هست.
    اتفاقا در جام جم مدل 585 پالیش بودش اگه اشتباه نکنم همینطور در تاشار.

8. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103540
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    57
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

آقا بلآخره بعد از سال ها تلاش و کوشش و شک و تردید و دو دلی و شل کن سفت کن و بی پولی و با پولی و بگیرم نگیرم و اینا ... تصمیم برای خرید clp 535 قطعی شد. ایشالا توی همین ماهِ جدید میام تهران خرید میکنم. فقط یک مقدار به کمک شما عزیزان احتیاج دارم. چند تا سوال :
    1. آیا همون پیانویی که اونجا داخل فروشگاه هست و تست اش میکنی رو میخری میبری؟ یا انتخاب میکنی بعد از انبار میارن واست؟ پروسه ی معمول اش چیه؟ و اینکه اگر از انبار آوردن باید همونجا باز کنم از لحاظ صحت عملکرد تست اش کنم یا چی؟
    2. پیانوهای یاماها معمولاً گارانتی دارند؟ چند ساله؟ کدوم گارانتی معتبر تره؟
    3. از کدوم فروشگاه ها خرید کنم؟ کدوم یکی رو شما توصیه می کنید؟
    4. بعد از خرید چطوری پیانو رو ببرم خونه؟ با چه روشی بفرستم شهرستان که مطمئن باشه؟ از لحاظ حمل و نقل مناسب و امن.

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

آقا بلآخره بعد از سال ها تلاش و کوشش و شک و تردید و دو دلی و شل کن سفت کن و بی پولی و با پولی و بگیرم نگیرم و اینا ... تصمیم برای خرید clp 535 قطعی شد. ایشالا توی همین ماهِ جدید میام تهران خرید میکنم. فقط یک مقدار به کمک شما عزیزان احتیاج دارم. چند تا سوال :
    1. آیا همون پیانویی که اونجا داخل فروشگاه هست و تست اش میکنی رو میخری میبری؟ یا انتخاب میکنی بعد از انبار میارن واست؟ پروسه ی معمول اش چیه؟ و اینکه اگر از انبار آوردن باید همونجا باز کنم از لحاظ صحت عملکرد تست اش کنم یا چی؟
    2. پیانوهای یاماها معمولاً گارانتی دارند؟ چند ساله؟ کدوم گارانتی معتبر تره؟
    3. از کدوم فروشگاه ها خرید کنم؟ کدوم یکی رو شما توصیه می کنید؟
    4. بعد از خرید چطوری پیانو رو ببرم خونه؟ با چه روشی بفرستم شهرستان که مطمئن باشه؟ از لحاظ حمل و نقل مناسب و امن.
    سلام عزیزم
    خرید خوبیه پیشاپیش مبارکه. جواب سوالها رو به تریب شماره میدم:

1. خیر. سازی که در فروشگاه موجوده برای تست هستش و انواع و اقسام بلاها رو سرش اومده. اصولا کار منطقی هم نیست همون ساز رو به خریدار بدن. معمولا هزینه رو پرداخت میکنید و فروشنده ها ساز رو برای شما ارسال و نصب میکنن. دقت کنید ساز در جعبه خودش بصورت تکه تکه هست و نصاب میاد اونارو رو هم اسمبل میکنه. البته کار پیچیده ای هم نیست. وقتی براتون آوردن و نصب کردن بدون هیچ عجله ای همه کلاویه ها رو تست کنید و ظاهر ساز رو هم چک کنید. احتمال خرابی یا خط خش البته چیزی در حد صفره.

2 و 3. بله. معمولا یک سال گارانتی دارن. هیچ گارانتی معتبر نیست :دی. فقط کاری که باید انجام بدید اینه که به نمایندگی های معتبر در سطح شهر مراجعه کنید و هر کدام که ارزانتر دادن از همون بخرید. شاید در جریان باشید، همه فروشنده ها سعی در تخریب همکارانشون دارن. حواستون باشه به هیچ وجه تحت تاثیر صحبت هاشون قرار نگیرید. بنده در جایگاهی نیستم که بگم کی معتبرتره ولی میتونم نام چند نمایندگی معتبر که اصولا خریدها از اونا انجام میشه رو میگم: آرشه جام جم - بازرگانی جام جم - تاشار قشم - واقف.

4. همونطور که عرض کردم این وظیفه فروشندست که ساز رو به دستتون برسونه. ولی هر نمایندگی قواعد خودش رو داره. ممکنه یکی بابت ارسال به شهرستان هزینه بگیره یکی نگیره. بنده اطلاع ندارم کدام یکی نمایندگی چه قانونی داره. ولی حتما این مورد رو هم در نظر داشته باشید چون رو قیمت تمام شده ساز تاثیر میزاره.

هر سوال و شبه دیگه ای داشتید اینجا مطرح کنید. خوشحال میشیم کمکی کرده باشیم.

11. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    128541
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام خدمت دوستان گرامی
    من یه چند وقتیه ک به پیانو و پیانو زدن علاقه پیدا کردم و چند تا سوال داشتم :
    1- فرق کیبورد با پیانو دیجیتال چیه ! ؟
    2- برای شروع میشه از کیبورد استفاده کرد یا خوب نیست!! ؟گفتن ک انگشتات خوب تربیت نمیشه اگه با کیبورد کار کنی ... یعنی چی ! ؟
    3- توی رنج قیمت 1 تا 1300 میتونم یه چیزی بخرم ک ب این زودیا نخوام عوضش کنم ؟ یکی از دوستام گفت ک p35 بگیر ... خواستم قیمت اونم بدونم
    من تاپیک و جواب هارو نخوندم شرمنده اگه سوال هام تکراریه ...
    ممنون میشم اگه لطف کنید پاسخ بدید .

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ioollllooi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام خدمت دوستان گرامی
    من یه چند وقتیه ک به پیانو و پیانو زدن علاقه پیدا کردم و چند تا سوال داشتم :
    1- فرق کیبورد با پیانو دیجیتال چیه ! ؟
    2- برای شروع میشه از کیبورد استفاده کرد یا خوب نیست!! ؟گفتن ک انگشتات خوب تربیت نمیشه اگه با کیبورد کار کنی ... یعنی چی ! ؟
    3- توی رنج قیمت 1 تا 1300 میتونم یه چیزی بخرم ک ب این زودیا نخوام عوضش کنم ؟ یکی از دوستام گفت ک p35 بگیر ... خواستم قیمت اونم بدونم
    من تاپیک و جواب هارو نخوندم شرمنده اگه سوال هام تکراریه ...
    ممنون میشم اگه لطف کنید پاسخ بدید .
    سلام عزیزم
    تفاوت اصلی یک پیانو دیجیتال با یه سینی سایزر در اکشن اونه. ساز و کار اکشن در یک پیانو دیجیتال بسیار متفاونه.
    درست شنیدید. کار با سینتی سایزر بجای پپانو برای انگشتانتون اصلا خوب نیست و از همون ابتدا سبب بد تربیت شدن انگشتانتون میشه که در نوازندگی بسیار مهمه.
    با بودجه شما فکر میکنم همون یاماها p-35 فقط قابل خرید باشه که از سری ابتدایی پیانوهای دیجیتال محسوب میشه. اگه بخواید ساری بخرید که سالها نخواید عوضش کنید مجبورید با صرف هزینه بیشتر از سری کلاوینوای یاماها خریدتون رو انجام بدید یا مثلا از سری‌های میان رده کورزوویل یا کاوایی.
    بهرحال قیمت این سازها از حدود 5 میلیون به بالاست. اگه نمیتونید این هزینه رو متقبل بشید برای شروع p-35 ساز بدی نیست. و حداقلش اینه که انگشتانتون بد تربیت نمیشن.

14. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lionheart آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    70795
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    62
    39 بار تشکر شده در 32 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    12

دوستان ممنون میشم یک نظری بدن راجع به پیانو CLp 340 به ارزش پنج میلیون تومن (یکی از آشنایان داره میفروشه)

البته نو هستش و سازش اصلا استفاده نشده ماکسیمم پنج-شش ماه استفاده روزی یک ساعت

ولی با توجه به این که به این CLP 535 قیمتش همین حدوداست

کدوم رو پیشنهاد میکنید به نظرتون این ارزش خریدن داره (چون از چند تا فروشنده پرسیدم میگن خ ساز با کیفیتیه و از این جور حرفا)

نظرتون رو ممنون میشم بفرمایید

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط lionheart [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان ممنون میشم یک نظری بدن راجع به پیانو CLp 340 به ارزش پنج میلیون تومن (یکی از آشنایان داره میفروشه)

البته نو هستش و سازش اصلا استفاده نشده ماکسیمم پنج-شش ماه استفاده روزی یک ساعت

ولی با توجه به این که به این CLP 535 قیمتش همین حدوداست

کدوم رو پیشنهاد میکنید به نظرتون این ارزش خریدن داره (چون از چند تا فروشنده پرسیدم میگن خ ساز با کیفیتیه و از این جور حرفا)

نظرتون رو ممنون میشم بفرمایید
    سلام عزیزم
    همیشه ساز نو ارجحیت داره. ولی از اونجا که خود بنده هم یه 340 دارم میدونم که ساز بسیار با کیفیته.

17. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    89541
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    105
    49 بار تشکر شده در 36 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

سلام عرض میکنم خدمت اساتید و تشکر میکنم که اینقدر با حوصله پاسخ کاربران رو میدهید. خیلی از ما (مثلا خود من) در شهرستان هستیم و حتی یک فروشگاه پیانو نیست که سوالامون رو بپرسیم و تنها راه ما برای یافتن پاسخ همین سایت هست.
    راستش من تابستون یا شاید یکم دیرتر قصد دارم به تهران بیام و clp 535 بخرم. در مورد تفاوت دستگاه ها بسیار مطالعه کردم و فقط یک چیر رو نمیدونم. این ساز های دیجیتالی چه قدر استحکام و دوام دارن؟ مسلما نمیشه این ها رو هر دو یا سه سال عوض کرد با این قیمتاشون. ایا زود خراب میشن ؟ بخصوص من که در شمال هستم و هوا اینجا به شدت رطوبتی هست و خیلی از وسایلم به خاطر رطوبت خراب شدن . ایا راهی واسه جلوگیری از این امر هست؟ سپاس فراوان از شما
    ویرایش توسط aghamostafa : Sunday 31 May 2015 در ساعت 09:56 AM

19. کاربران زیر از aghamostafa به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط aghamostafa [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام عرض میکنم خدمت اساتید و تشکر میکنم که اینقدر با حوصله پاسخ کاربران رو میدهید. خیلی از ما (مثلا خود من) در شهرستان هستیم و حتی یک فروشگاه پیانو نیست که سوالامون رو بپرسیم و تنها راه ما برای یافتن پاسخ همین سایت هست.
    راستش من تابستون یا شاید یکم دیرتر قصد دارم به تهران بیام و clp 535 بخرم. در مورد تفاوت دستگاه ها بسیار مطالعه کردم و فقط یک چیر رو نمیدونم. این ساز های دیجیتالی چه قدر استحکام و دوام دارن؟ مسلما نمیشه این ها رو هر دو یا سه سال عوض کرد با این قیمتاشون. ایا زود خراب میشن ؟ بخصوص من که در شمال هستم و هوا اینجا به شدت رطوبتی هست و خیلی از وسایلم به خاطر رطوبت خراب شدن . ایا راهی واسه جلوگیری از این امر هست؟ سپاس فراوان از شما
    سلام آقا مصطفی عزیز،
    در رابطه با چیزی که فرمودید باید عرض کنم دوام سازتون به شرطی که مراقبت صحیحی ازش بشه بسیار بالاست.
    اول از همه این مسئله ربطی به رطوبت نداره. ازین بابت خیالتون راحت باشه.
    برای سازتون محافظ برق مناسب تهیه کنید. اون رو با دستمالی که کمی نمدار هست همواره تمیز نگهش دارید و اجازه ندید خیلی گرد و غبار روش بشینه (البته بعید میدونم در شمال مشکل گرد و غبار داشته باشید). و با اگه بچه کوچیک در منزل دارید دقت کنید بچه ها علاقه شدیدی به مشت کوبیدن روی کلاویه ها دارن. ضربات این چنینی کلاویه های هر سازی چه آکوستیک چه دیجیتال رو خراب میکنه.

البته احتمالا همه این موارد رو خودتون از قبل میدونسین. در کل چیز خاص دیگه ای نیست.

21. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    89541
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

سپاس فراوان از شما استاد. جسارتا یک سوال دیگه هم داشتم. خدا رو شکر بچه کوچیک نداریم و خودم هم کلا از وسایل خوب نگه داری میکنم. اما چون کارت صدا (کارت صدا اکسترنال) و میکروفونم به دلیل رطوبت قطعاتشون خراب شد، کمی شک داشتم. حالا سوالم اینه به نظر شما این 535 تا چه زمانی به اصطلاح از مد نمیافته؟ منظورم اینه با پیشرفت روز افزون پیانو های دیجیتال ایا میشه روی این پیانو برای نوازندگی قطعات برای ز مان طولانی حساب باز کرد ؟

23. کاربران زیر از aghamostafa به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط aghamostafa [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سپاس فراوان از شما استاد. جسارتا یک سوال دیگه هم داشتم. خدا رو شکر بچه کوچیک نداریم و خودم هم کلا از وسایل خوب نگه داری میکنم. اما چون کارت صدا (کارت صدا اکسترنال) و میکروفونم به دلیل رطوبت قطعاتشون خراب شد، کمی شک داشتم. حالا سوالم اینه به نظر شما این 535 تا چه زمانی به اصطلاح از مد نمیافته؟ منظورم اینه با پیشرفت روز افزون پیانو های دیجیتال ایا میشه روی این پیانو برای نوازندگی قطعات برای ز مان طولانی حساب باز کرد ؟
    خب سوال سختی پرسیدید
    راستش رو بخواید این تکنولوژی خیلی دیر به دیر متحول میشه. جدی ترین و مهترین قسمت یک پیانو دیجیتال اکشن اونه. ساز شما از اکشن پیشرفته ای برخورداره و یاماها سالهای سال هست که دست بهش نزده ! بعید میدونم لزومی به دستکاریش باشه. ولی در مورد موتور تولید صدا خب پیشرفت محسوس بوده و صدا سازهای دیجیتال اولیه نسبت به سازهای جدید تفاوتهایی دارن.
    بهرحال کسی نمیتونه راجع به این سوال جوابی قطعی بده. من خود در منزل سالهاست یه clp-340 دارم. یکی از دوستانم clp-220 داره و با همون خیلی خوب کار میکنه و مشکلی هم نیست.

کارت صداتون بدون اینکه کاری داشته باشید همینطوری برا خودش خراب شد؟؟؟

25. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    89541
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

سپاس فراوان از شما استاد. بله همونطور که از تجربیات شما و دوستان یادگرفتم اکشن clp 535 gh3 هست و تقریبا پیشرفته هست اگه اشتباه نکنم. درسته؟
    در مورد کارت صدا راستش من واسه استودیو 2 تا کارت صدا دارم که یکیش رو به هنگام اتصال میکروفون سوخت و من برای تعمیر فرستاد تهران و همین دیروز رسید. حقیر در حدی نیستم که به شما که استاد هستید بگم و جسارت من رو ببخشید. اما به قول معروف رطوبت قاتل وسائل الکتریکی هست. به عنوان مثال اکسیده میکنه قطعات رو یا مثلا در عمل کرد خازن اختلال ایجاد میکنه. بسیاری از لوازم که خراب میشن زمینه سازش رطوبت هست استاد. خیلی وقت ها هم مستقیما بر قطعات تاثیر داره. واسه همین یکم میترسم. مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید میترسه
    ویرایش توسط aghamostafa : Sunday 31 May 2015 در ساعت 02:15 PM

27. کاربران زیر از aghamostafa به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

سپاس فراوان از شما استاد. بله همونطور که از تجربیات شما و دوستان یادگرفتم اکشن clp 535 gh3 هست و تقریبا پیشرفته هست اگه اشتباه نکنم. درسته؟
    در مورد کارت صدا راستش من واسه استودیو 2 تا کارت صدا دارم که یکیش رو به هنگام اتصال میکروفون سوخت و من برای تعمیر فرستاد تهران و همین دیروز رسید. حقیر در حدی نیستم که به شما که استاد هستید بگم و جسارت من رو ببخشید. اما به قول معروف رطوبت قاتل وسائل الکتریکی هست. به عنوان مثال اکسیده میکنه قطعات رو یا مثلا در عمل کرد خازن اختلال ایجاد میکنه. بسیاری از لوازم که خراب میشن زمینه سازش رطوبت هست استاد. خیلی وقت ها هم مستقیما بر قطعات تاثیر داره. واسه همین یکم میترسم. مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید میترسه
    حرفتون صحیحه
    من هم استاد نیستم عزیزم فقط به خاطر علاقه شخصی یه مدت زیاد تو مغازه های پیانو فروشی چرخیدم :دی
    آخه تلویزیون، رسیور، لپ تاپ اینام وسایل حساسین یعنی تو شهرای شمالی اینام خراب میشن؟
    ای کاش عزیزانی که شمال تشریف دارن و ساز دیجیتال دارن بیان و تجربیاتشون رو به اشتراک بزارن.

29. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 284 از 321 نخستنخست ... 184234274280281282283284285286287288294 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)