لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 299 از 321 نخستنخست ... 199249289295296297298299300301302303309 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,769 به 4,784 از 5127

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط hiva_pwr [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام. شنيدم كاسيو يه پيانو ديجيتال جديد ساخته كه مشابه پيانوهاي آكوستيك از چكش استفاده ميكنه، يعني به جاي اينكه سنسورها در زير كلاويه قرار بگيرن، زير چكشها قرار گرفتن و بخاطر همين حس نوازندگي و لمس كلاويه ها بسيار به پيانوهاي آكوستيك نزديك شده. دوستان اگه در اين زمينه اطلاعاتي دارن لطفا به اشتراك بذارن.
    سلام عزیزم
    سنسورها زیر کلاویه ها نیستن زیر چکش ها قرار دارند و این مختص کاسیو نیست.
    شاید برخی مدل های ابتدایی یا بسیار قدیمی اینطور بوده باشه که شخصا اطلاع ندارم. به [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] دقت کنید.
    این تصویر مربوط به ساز و کار اکشن یه [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] هست. همونطور که مشاهده میفرمایید سنسورهای مربوطه در انتهای چکش قرار دارند. همه اکشن های استاندارد و معتبر از ساز و کاری مشابه همین استفاده میکنن با کمی تغییر در وزن دهی و بالانس در کلاویه ها. البته همین تغییرات کوچک نتایج بسیار بزرگی رو ممکنه بهمراه داشته باشه.

لازم هست تاکید کنم این یه اکشن نوعی هست و خدای نکرده قصد تبلیغ یه برند مطرح نیست.

در نهایت اینکه چکش ها به یه سنسور ضربه بزنن یا اینکه سنسورها در زیر کلاویه ها قرار داشته باشن ارتباط خاصی با حس نوازندگی نداره و این یه تصمیم مهندسی بطور محضه. اگه فروشنده ها اینطور بهتون گفتن یه ترفندهای تبلیغی هست. چندان هم عجیب نیست.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Sat_help [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان یه مرجع خوب یا معمولی برای یادگیری از اینتزنت بهم معرفی کنید لطفا
    سلام عزیزم
    اینجا محلی جهت راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال هست. جسارتا سوالات نامرتبط مطرح نفرمایید.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

2. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    136779
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

کجا بپرسم ؟ جاشو پیدا نکردم

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Sat_help [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    کجا بپرسم ؟ جاشو پیدا نکردم
    اگر جای مناسبی برای پرسشتون یا پرسشی که ارتباطی با موضوع جاری نداشته باشه پیدا نمیکنید، میتونید یه موضوع جدید ایجاد کنید و سوالتون رو در اونجا مطرح کنید.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    123897
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    11
    36 بار تشکر شده در 25 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام عزیزم
    سنسورها زیر کلاویه ها نیستن زیر چکش ها قرار دارند و این مختص کاسیو نیست.
    شاید برخی مدل های ابتدایی یا بسیار قدیمی اینطور بوده باشه که شخصا اطلاع ندارم. به [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] دقت کنید.
    این تصویر مربوط به ساز و کار اکشن یه [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] هست. همونطور که مشاهده میفرمایید سنسورهای مربوطه در انتهای چکش قرار دارند. همه اکشن های استاندارد و معتبر از ساز و کاری مشابه همین استفاده میکنن با کمی تغییر در وزن دهی و بالانس در کلاویه ها. البته همین تغییرات کوچک نتایج بسیار بزرگی رو ممکنه بهمراه داشته باشه.

لازم هست تاکید کنم این یه اکشن نوعی هست و خدای نکرده قصد تبلیغ یه برند مطرح نیست.

در نهایت اینکه چکش ها به یه سنسور ضربه بزنن یا اینکه سنسورها در زیر کلاویه ها قرار داشته باشن ارتباط خاصی با حس نوازندگی نداره و این یه تصمیم مهندسی بطور محضه. اگه فروشنده ها اینطور بهتون گفتن یه ترفندهای تبلیغی هست. چندان هم عجیب نیست.

- - - Updated - - -

سلام عزیزم
    اینجا محلی جهت راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال هست. جسارتا سوالات نامرتبط مطرح نفرمایید.
    پیانویی که اشاره کردم در برنامه کلیک ... بعنوان یک محصول جدید معرفی و توسط چند پیانیست تست و بسیار ازش تعریف کردن. البته شاید هم فقط یه نوع تبلیغات بوده. به هر حال دیدنش ضرر نداره.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    فکر کنم از دقیقه 12 به بعد مربوط به این بحث باشه

6. کاربران زیر از hiva_pwr به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    123703
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    16
    5 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان...
    ببخشید میشه نظرتونو در مورد دو برندorla و gewa بدونم؟؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    136779
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوستان این پیانو و برند چطوره ؟ نسبت به yamaha p45
    E-Piano mit 88 Tasten, »Clifton E-Piano«

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    120880
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    20
    25 بار تشکر شده در 15 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید گرامی

تا مبلغ سه میلیون تومن برای پیانو دیجیتال با شرایط بنده چه مارک و چه مدلی رو پیشنهاد میفرمایید ؟
    من کتاب beyer رو تموم کردم (با میدی کنترلر) و بعدش به خاطر تفاوت کلاویه های پیانو و میدی کنترلر تو همون درس اول هانون درجا زدم و نتونستم به سرعت و قدرت دلخواه برسم .
    بنده آهنگساز و تنظیم کننده هستم و هدفم اینه که نوازندگی پیانو رو تا جایی که به آهنگسازیم بتونه کمک بکنه جلو ببرم و فعلا در حال حاضر قصدم تبدیل شدن به نوازنده حرفه ای پیانو شدن نیست (دوست دارم اما فعلا هدفم این نیست شاید بعدا به این سمت هم برم)

پس پیانویی میخوام که از نظر کیفیت کلاویه ها در حد قابل قبولی باشه و واقعا فرق بین پیانو (حتی دیجیتال) رو با میدی کنترلر کاملا بتونم حس کنم .
    و نکته بعدی اینه که حتی الامکان بتونه به کامپیوتر وصل بشه تا جای میدی کنترلر هم بتونم ازش استفاده کنم .

اما در درجه اول کیفیت کلاویه ها و صدای خوب برام ملاکه .

البته میدونم که با سه تومن انتظارم زیاده اما سقف بودجه ام همین قدره .

ببخشید که زیاده گویی کردم .
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

RAHA_G آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8248
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    341
    150 بار تشکر شده در 53 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/0
    Given: 30/0
    میزان امتیاز
    16

دنبال يه مدل پيانو ديجيتال به عنوان پيانو دومم هستم،الان يک پيانو آکوستيک دارم(سميک) ولی چون قصد دارم چند ماهی برم شهر ديگه و امکان استفاده از پيانو آکوستيک داخل آپارتمان کوچيک نيست, نميخام از تمرينم عقب بمونم (الان درس 65 چرنی هستم) ميخوام يه ديجيتال بخرم. بودجه حدود 4 5 تومن.
    حتماً ميخوام پدال هم داشته باشه،بعضی مدل ها رو ديدم پدال نداشت يا يدونه داشت از يه فروشنده پرسيدم گفت اون دوتا پدال ديگه کلاً تزيينی هست در پيانو های ديجيتال(واقعاً؟؟؟)
    ممنون ميشم راهنماييم کنين.

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط RAHA_G [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دنبال يه مدل پيانو ديجيتال به عنوان پيانو دومم هستم،الان يک پيانو آکوستيک دارم(سميک) ولی چون قصد دارم چند ماهی برم شهر ديگه و امکان استفاده از پيانو آکوستيک داخل آپارتمان کوچيک نيست, نميخام از تمرينم عقب بمونم (الان درس 65 چرنی هستم) ميخوام يه ديجيتال بخرم. بودجه حدود 4 5 تومن.
    حتماً ميخوام پدال هم داشته باشه،بعضی مدل ها رو ديدم پدال نداشت يا يدونه داشت از يه فروشنده پرسيدم گفت اون دوتا پدال ديگه کلاً تزيينی هست در پيانو های ديجيتال(واقعاً؟؟؟)
    ممنون ميشم راهنماييم کنين.
    سلام. تزئینی!!! نه تزئینی نیستن.
    من این پست شما رو دیشب دیدم ولی از اونجایی که دوستان دیگه مثل امیرجان اطلاعات دقیقتری دارن پاسخ ندادم ولی میبینم هنوز بی جواب هست در حدود خودم پاسخ میدم.
    فکرمیکنم توی رنج های متوسط دیجیتال، یاهاما بیشتر رونق داره.
    بنظرم اگه بتونید CLP525 بگیرید عالیه. قیمتش فکرمیکنم حدود پنج و نیم یا یه ذره بالاپایین باشه.
    گرچه از اینکه میفرمایید برای چندماه میخواهید که از تمرینتون عقب نیفتین، بنظرم پایینتر از اینا هم جوابگو هست برای شما مثلا ydp162
    حتی دست دومی که خوب باشه هم کار شما رو راه میندازه.
    اما اگه خیلی روی اینکه نو باشه و چون با پیانو آکوستیک کار کردید روی عملکرد و وزن کلاویه ها حساسید همون Clp525 یا clp535 تهیه کنید پشیمون نخواهید شد.

12. 3 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

RAHA_G آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8248
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    341
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

ممنون از پاسختون،منم تعجب کردم از حرف فروشنده. رفت و آمدم مداوم هست برای همين ميخوام يک پيانو ديگه هم داشته باشم. از کجا ميتونم دست 2 مطمئن پيدا کنم؟

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط RAHA_G [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون از پاسختون،منم تعجب کردم از حرف فروشنده. رفت و آمدم مداوم هست برای همين ميخوام يک پيانو ديگه هم داشته باشم. از کجا ميتونم دست 2 مطمئن پيدا کنم؟
    بله پدالها همون عملکرد پیانوهای گرند رو داره و شبیه ساز همونهاست.
    برای دست دوم چیزی که به ذهن من میاد اینه که توی سایتهای تبلیغاتی مختلف مثل شیپور و اپلیکیشن دیوار بگردید. چون از شخص مصرف کننده بخرید بسیار بهتر و به صرفه تر هست تا اینکه از فروشنده یا مغازه دار بخرید که از همون مصرف کننده میخره تمیزش میکنه کلی میکشه روی قیمتش!
    البته قبل از اقدام قطعی به خرید حتما با یه شخص مطلع و مورد اعتمادتون مشورت کنید یا اگه چنین شخصی ندارید همینجا با امیر عزیز مطرح کنید از نظر قیمت و اینکه چگونه ساز رو تست کنید.
    (البته احتمالا با یک سرچ کوچک توی همین تاپیک مطالب مفیدی در این رابطه پیدا میکنید)
    برای دست دوم به Yamaha CLP340 فکر کنید.
    من چندین بار هم همینجا عرض کردم باز هم میگم من clp330 دارم و بسیار هم راضی بودم و هستم.
    این مدلها(clp330 و clp340) چون دیگه تولید نمیشن اگه clp340 خوب پیدا کنید انتخاب مناسبیه. clp330 سه سطح نمونه برداری شده و clp340 چهار سطح. از این نظر clp340 خیلی مناسبتر از clp330 میباشد.
    خب مدلهایی که گفتم تعدادشون زیاد شد! یه جمع بندی میکنم:
    با توجه به شرایط شما، اگه قصد خرید ساز نو دارید. clp525
    اگر دست 2، clp340
    چون این دو مدل فرقی باهم ندارند.

15. 2 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

RAHA_G آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8248
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    341
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط you3f [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بله پدالها همون عملکرد پیانوهای گرند رو داره و شبیه ساز همونهاست.
    برای دست دوم چیزی که به ذهن من میاد اینه که توی سایتهای تبلیغاتی مختلف مثل شیپور و اپلیکیشن دیوار بگردید. چون از شخص مصرف کننده بخرید بسیار بهتر و به صرفه تر هست تا اینکه از فروشنده یا مغازه دار بخرید که از همون مصرف کننده میخره تمیزش میکنه کلی میکشه روی قیمتش!
    البته قبل از اقدام قطعی به خرید حتما با یه شخص مطلع و مورد اعتمادتون مشورت کنید یا اگه چنین شخصی ندارید همینجا با امیر عزیز مطرح کنید از نظر قیمت و اینکه چگونه ساز رو تست کنید.
    (البته احتمالا با یک سرچ کوچک توی همین تاپیک مطالب مفیدی در این رابطه پیدا میکنید)
    برای دست دوم به Yamaha CLP340 فکر کنید.
    من چندین بار هم همینجا عرض کردم باز هم میگم من clp330 دارم و بسیار هم راضی بودم و هستم.
    این مدلها(clp330 و clp340) چون دیگه تولید نمیشن اگه clp340 خوب پیدا کنید انتخاب مناسبیه. clp330 سه سطح نمونه برداری شده و clp340 چهار سطح. از این نظر clp340 خیلی مناسبتر از clp330 میباشد.
    خب مدلهایی که گفتم تعدادشون زیاد شد! یه جمع بندی میکنم:
    با توجه به شرایط شما، اگه قصد خرید ساز نو دارید. clp525
    اگر دست 2، clp340
    چون این دو مدل فرقی باهم ندارند.
    واقعاً ممنون از راهنمايی های مفيدتون

17. کاربران زیر از RAHA_G به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    120880
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    20
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjavdan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید گرامی

تا مبلغ سه میلیون تومن برای پیانو دیجیتال با شرایط بنده چه مارک و چه مدلی رو پیشنهاد میفرمایید ؟
    من کتاب beyer رو تموم کردم (با میدی کنترلر) و بعدش به خاطر تفاوت کلاویه های پیانو و میدی کنترلر تو همون درس اول هانون درجا زدم و نتونستم به سرعت و قدرت دلخواه برسم .
    بنده آهنگساز و تنظیم کننده هستم و هدفم اینه که نوازندگی پیانو رو تا جایی که به آهنگسازیم بتونه کمک بکنه جلو ببرم و فعلا در حال حاضر قصدم تبدیل شدن به نوازنده حرفه ای پیانو شدن نیست (دوست دارم اما فعلا هدفم این نیست شاید بعدا به این سمت هم برم)

پس پیانویی میخوام که از نظر کیفیت کلاویه ها در حد قابل قبولی باشه و واقعا فرق بین پیانو (حتی دیجیتال) رو با میدی کنترلر کاملا بتونم حس کنم .
    و نکته بعدی اینه که حتی الامکان بتونه به کامپیوتر وصل بشه تا جای میدی کنترلر هم بتونم ازش استفاده کنم .

اما در درجه اول کیفیت کلاویه ها و صدای خوب برام ملاکه .

البته میدونم که با سه تومن انتظارم زیاده اما سقف بودجه ام همین قدره .

ببخشید که زیاده گویی کردم .
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .
    ممنون میشم بنده رو هم راهنمایی بفرمایید
    این رو هم اضافه کنم که متاسفانه به خاطر عدم اطلاع کافی ، به فکر خرید جنس دست دوم هم نیستم .

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjavdan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون میشم بنده رو هم راهنمایی بفرمایید
    این رو هم اضافه کنم که متاسفانه به خاطر عدم اطلاع کافی ، به فکر خرید جنس دست دوم هم نیستم .
    سلام دوست عزیز. از بابت متصل شدن به کامپیوتر نگرانی نداشته باشید چون میشه گفت همه ی پیانوهای دیجیتال این قابلیت رو بصورت پیشفرض دارن.
    من اگه اینجا دارم پاسخ میدم چون مدتیه از امیر آقا خبری نیست!! چون متاسفانه من از قیمتهای دقیق و بروز خبر ندارم الان که سرچی در اینترنت کردم با قیمتهای نسبتا عجیبی روبرو شدم!
    به هرحال اگر بصورت مستقیم و حضوری به نمایندگیها مراجعه کنید شاید قیمتها تفاوتی داشته باشه. ولی متاسفانه من فعلا امکان و وقت تحقیق در مورد قیمتها رو ندارم. اما با این اوضاع با بودجه ای که در نظر گرفتید فکرنمیکنم چیزی مناسب شرایطتون پیدا کنید و راضی نخواهید بود.
    من تعداد پیانوهایی که تست کردم در فروشگاه یا پیانوهایی که دوستان داشتند. چیزی که نظر شخصی بنده هست اینه که اگر کلاویه براتون مهمترین گزینه هست به سراغ یاماها برید، چرا که یاماها بیشترین تمرکزش روی شبیه سازی کلاویه ها بوده. رولند هم به کیفیت و شبیه سازی صداش معروف هست. اما اینطور نیست که یاماها صدای بدی داشته باشه! مطمئنا راضی خواهید بود. البته صدا میتونه سلیقه ای باشه.
    من صدای قسمت باس یا بم یاماها رو نسبت به کروزویل خیلی میپسندم
    کروزویل رو اطلاع دقیقی ندارم ولی زمانی که من clp330 گرفتم، یه دوستی بیشتر از من هزینه کرد و کروزویل گرفت ولی من از صدا و حتی کلاویه هاش خوشم نیومد. اما خب اگه بپرسید از نظر بعضی اساتید کروزویل مورد تاییده. متاسفانه! به هرحال، اینطور نمیشه مقایسه کرد چون هر بِرَندی مدلهای متفاوتی داره و من بطور کلی گفتم. مسلما در رده ها و قیمتهای بالا و حرفه ای قضیه فرق خواهد کرد. پیشنهاد من اینه که در این رنج قیمت و از این بابت که کلاویه براتون مهمه به فکر یاماها باشید. همونطور که گفتم سری سوم سی ال پی (clp3xx) برای نوازندگان، و cvp برای آهنگسازان بهترین گزینه هست.
    من شخصا این ها رو برای انتظاراتی که دارید تایید میکنم: clp330 , ydp162
    یا باید افزایش بودجه بدید یا دست دوم تهیه کنید. وگرنه پایینتر از اینها شاید برای مدت خیلی خیلی کوتاهی احساس بهتر بودن نسبت به میدی کنترلر به شما بده ولی در نهایت خواهید دید که همچنان با اجرای روی پیانوهای آکوستیک مشکل بزرگی خواهید داشت.
    (اگر کلا ساز نداشتید و میخواستید شروع کنید شاید کارتونو راه مینداخت ولی شما که با موسیقی آشنا هستید مسلما همینطور که عرض کردم خواهد شد). برای درک بهتر این موضوع، بهترین کار اینه که به نمایندگی ای برید و خودتون مدلهایی که گفتم رو با مدلهای پایین تر مقایسه کنید.

20. کاربران زیر از you3f به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    120880
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    20
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

خیلی خیلی ممنونم از توضیحات کاملتون

راستش این مدلهایی که معرفی کردید خیلی بالاتر از سقف بودجه ام هست و نمیدونم چقدر زمان میبره تا بتونم این مبلغ رو جور کنم .

دو مدل دیگه مد نظرم هست اگر لطف کنید و درباره اشون نظر بدید ممنون میشم (چون بودجه ام نهایتا به این دو مدل میخوره)
    1- Korg LP 180 که قیمتش سه میلیون تومنه
    2- Yamaha ydp s31R که سه میلیون و چهارصد هزار تومنه

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

خیلی خیلی ممنونم از توضیحات کاملتون

راستش این مدلهایی که معرفی کردید خیلی بالاتر از سقف بودجه ام هست و نمیدونم چقدر زمان میبره تا بتونم این مبلغ رو جور کنم .

دو مدل دیگه مد نظرم هست اگر لطف کنید و درباره اشون نظر بدید ممنون میشم (چون بودجه ام نهایتا به این دو مدل میخوره)
    1- Korg LP 180 که قیمتش سه میلیون تومنه
    2- Yamaha ydp s31R که سه میلیون و چهارصد هزار تومنه
    ببینید دوست عزیز، من هیچ ارتباط و سودآوری ای از یاماها برای خودم ندارم! چون نه فروشنده هستم و نه ارتباطی با فروشنده و نمایندگیاشون دارم.
    اما از نظر تئوری هم که حساب کنیم کرگ در درجه ی اول تولید کننده کیبورد هست ولی یاماها از تولید کنندگان پیانو آکوستیک هم هست، مسلما در این سطح مدلها یاماها شبیه ساز بهتری برای پیانو میتونه باشه. نکته ی بعدی خدمات پس از فروش هست که الان یه لیوان هم بخریم اسم خدمات پس از فروش روش هست! ولی پایبند بودن به این مسئله مهمه. و همینطور که گفتم یاماها خرید و فروشش بیشتر رونق داره و زمانی که بخواهید ارتقا بدید بهتر و راحت تر از کرگ خواهید فروخت.
    بنظرمن این اختلاف قیمت اگه به پانصذ تومان هم برسه باز هم گزینه دوم می ارزه. شاید اگر اختلاف بیشتر از پانصدهزار تومان باشه به صرفه تر هست که گزینه اول رو تهیه کنید.
    ویرایش توسط you3f : Friday 8 January 2016 در ساعت 07:04 AM

23. کاربران زیر از you3f به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 299 از 321 نخستنخست ... 199249289295296297298299300301302303309 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)