لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 315 از 321 نخستنخست ... 215265305311312313314315316317318319 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,025 به 5,040 از 5127

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    161269
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    22
    13 بار تشکر شده در 13 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    تشکر ... در هر صورت به نظر شخصی بنده بایستی یک D/A برای ظهور صدا در سطح انالوگ داشته باشید چون ساند انجین یا DSP (دیجیتال ساند پروسس) نهایتا یک خروجی 0 و 1 دیجیتال دارد و نیاز به D/A دیجیتال کانورت تو انالوگ داردو این دک با دک USB احتمالا مشترک است و بازم احتمالا این دک بصورت کمبو و در داخل همان ساند انجین قرار دارد ...
    ویرایش توسط afshin110 : Thursday 11 October 2018 در ساعت 06:25 PM

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    161269
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام ...
    اینطوری که بنده دیدم این سری چیپ 5000 SAM دارای پروسس ARRAY (موازی) هشت هسته ای با بیت ریت 24 الی 56 هست... البته چون برای راه اندازی یک DSP نیاز به سافتور و نرم افزار نوشته شده توسط شرکت مربوطه هست احتمالا این فرکانس بر روی 24 بیت 48 کیلوهرتز در دایناتون فیکس و محدود گردیده ... ممکنه در فریم ور های ورژن بالاترو اپگرید این امکان بیت ریت های بالا تر فراهم شود ...

Dream® launches SAM5708B

15.02.2016 Dream® introduced a new member of the SAM5000 Series of Digital Audio Processors, the [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    Main features are:
    - DREAM DSP Array of 8 x 24/56-bit DSP cores
    - Fast Data/Effect RAM 48kx24 + 16kx24 DSP RAM
    - QFP128, pin-to-pin compatible to SAM5704B and SAM5716B

Dream® proudly announces a new milestone in Digital Audio Processing

Today Dream® announes the launch of a new generation of Digital Audio Processing DSPs, the [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید].

Main features of the new series are:

- Up to 256-voice polyphony for crisp sound synthesis using proven DSP-Array® architecture
    - Huge soundbanks in up to 8 GByte NAND Flash
    -Copy protected sound banks, on the fly AES format decryption
    -
    56bit accuracy, specific hardware accelerated DSP Audio instructions
    - SW compatible to the landmark 3000 series
    -Up to two independent USB 2.0 High Speed ports
    - Ethernet MAC on chip
    - S/PDIF Interface

منبع : [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

تشکر ...
    ویرایش توسط afshin110 : Friday 12 October 2018 در ساعت 11:46 AM

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    161269
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پروسسور DSP: Dream SAM5000 محصول فرانسه دارای 8 هسته
    و پلی فونی 256 و بیت ریت 24 الی 56 کیلوبیت

دارای اکشن واقع گرا و تفاوت وزن کلاویه از سنگین در سمت چپ به سبک در سمت راست بر گرفته از اکشن پیانوی اکوستیک ... و پوشش عاج مصنوعی . lvory

اطلاعات بیشتر در مورد SAM5000 و دیتا شیت...

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

البته دوستان توجه کنند پیانوی دایناتون از مدل 210 SLP به بالا دارای این پردازنده SAM5000 و پیانو ساخت کشور کره میباشد ... از مدل 210 به پایین دارای پردازنده دیگری بنام SAM3000 از همین کمپانی دریم فرانسه و پیانو ساخت کشور دوست و برادر چین میباشد . از مدل DPR3500 با بالا دارای کیبرد RHA-3W هستند که از نظر تکنیک با مدل ARHA ادونس رئال اکشن یکی هستند تنها تفاوت حرف اضافه W بمعنای WOOD یعنی زیر لایه Lvory عاج بچای پلاستیک در مدلهای بالاتر از چوب استفاده گردیده که بعضا قیمتها گاهی از پیانوی اکوستیک هم گرانتر است... اما تقریبا شما با خرید مدل 250 SLP بجز چوبی بودن کلاویه ها بالاترین کارت صوتی محصولات دایناتون رو در اختیار دارید ... و پیانوی شما بعنوان یک پیانوی هایند محسوب میگردد .

ویرایش توسط afshin110 : Friday 12 October 2018 در ساعت 08:38 PM

4. کاربران زیر از afshin110 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    123167
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    280
    79 بار تشکر شده در 58 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/1
    Given: 93/5
    میزان امتیاز
    10

جای شما بودم عوض نوشتن این اطلاعات عجیب و غریب میرفتم مقداری پیانو تمرین میکردم خیلی قضیه رو به خودتون سخت نگیرید..

6. 2 کاربر برای این پست از muzik4all تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    161269
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پسرم تمرین میکنه دیگه از ما گذشته ... خواستم یک برسی الکترونیکی و فنی کرده باشم .

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    161012
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    4
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط muzik4all [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز معلومه شما به صفحات قبلی نگاه نکردید چون اونجا توضیحات کاملی داده شده.. اول اینکه پیانو های رولند صدا رو شبیه سازی می کنند یعنی به محض فشار دادن کلاویه، موتور پیانو صدای اصلی و هارمونیک های (overtones) اون رو سمپل میکنه که فرآیندی بسیار پیچیده هست، برخلاف یاماها که صداهاش ضبط شده هستن و کیفیت آنچنانی ندارند.. دوما پیانوهای Steinway (ساخت هامبورگ) غنی ترین صدا رو در بین تمامی پیانو های گرند ایجاد میکنه و پیانو های یاماها در برابرش حرفی برای گفتن نداره..
    این ویدئو مقایسه صدای استیج های رولند و یاماها هست که در پست های قبلی موجوده، البته در مدل های بالارده از شدت تفاوت ها کاسته میشه ولی باز هم قابل ملاحظه هست..

این ویدو ها و مشخصات روی کاغذ مقایسه ی دیجیتال پیانو ها رو فراموش کنید. 5 سال پیش من رو همین ویدیو ها و مشخصات نوشته شده در اینترنت فریبم داد و خریدم اشتباه بود در حالیکه وقتی از نزدیک رفتم و تمام این سازها رو نوازندگی کردم و صدا و اکشنشون رو شنیدم به عمق فاجعه پی بردم. اصلا چیزی که روی کاغذ هست با چیزی که خودتون از نزدیک میرید میبینید زمین تا اسمون فرق داره.. خیلی از مشخصات هم اضافی هست و اصلا تا آخر عمرتون استفاده نمیشه روی دیجیتال پیانوها که تعبیه شده... به عنوان نمونه با اینکه دیجیتال پیانو های یاماها قسمت اکتاو های ریز رو سمپل برداری نکرده و الکتریکی هست در حالیکه رولند سمپل برداری کرده ولی باز موقع نوازندگی متوجه ی زیبایی صدای یاماها نسبت به صدای رولند میشید. میگم که باید از نزدیک خودتون تست کنید تا متوجه حرفام بشید. زیاد به ویذیو ها و مقایسه های یوتیوب اعتماد نکنید. خود من زمانی متوجه این قضیه شدم که رفغتم جمهوری و از نزدیک تمام این مدل ها رو مقایسه کردم و از طرف دیگه هم خودم حدود 8 تا 9 مدل مختلف دیجیتال پیانو از برند های مختلف خریدم و فروختم و اونوقت فهمیدم خیلی از این ویدیو ها و مقایسات روی کاغذ انواع برند ها کشک هست. الان دیگه حتی ارزونترین دیجیتال پیانو ها هم
    تفاوت وزن کلاویه از سنگین در سمت چپ به سبک در سمت راست بر گرفته از اکشن پیانوی اکوستیک رو دئارند چه برسه به گرونتریناش! حیف و صد حیف که صدای دیجیتال پیانوهای رولند غربی خالص هست وگرنه اکشن رولند هنوزم میگم یه چیز دیگه ست و اصلا بقیه برندا به گرد پاش نمیرسند..!
    البته اینجا من متوجه شدم که دلال هم داریم و فروشنده ی پیانو های نامعتبر و ناشناخته تو همین فروم..!!! بگذریم. کلام آخر اینکه زیاد خودتون رو درگیر اینکه کدوم پیانو رو بخرم نکنید. یکی از همین برندای معتبر یاماها رولند کورگ کورزویل رو انتخاب کنید و دیگه بحث کدوم پیانو بهتره رو بزارید کنار و بعد خرید فقط به فکر یادگیریش باشید نه اینکه ساز بخرید بعد به جای تمرین هی بیایید تو این فروم راهنمایی و دو به شک بیوفتید و بگید چرا اینو خریدم اون یکی رو نخریدم.!
    ویرایش توسط akbar2 : Monday 15 October 2018 در ساعت 08:55 AM

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    161269
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام ...
    بنده خودم مصرف کننده هستم و اصلا قصد تبلیغ یا چیزی رو ندارم ... من سالها تعمیرکار رادیو تلویزیون بوده ام فکر کنم به اندازه سن شما شایدم بیشتر !!! من خیلی اشنا با مسائل الکترونیک و مخصوصا سیستمهای صوتی هایند هستم . بنده خواستم اطلاعاتی در مورد مسائل سخت افزاری این پیانو از دیدگاه هایفای داده باشم . در هر صورت همانطور که گفتید بنده برای خرید تنها عامل مهم و موثر در یک پیانو را صدای حاصله و خروجی کار میدانم و برای خرید همه این پیانو های مورد اشاره شما را تست و ارزیابی نمودم ... برای خرید یک ساز اولین فاکتور صدای حاصله و دومین فاکتور کیفیت ساخت است. همیشه شنیدن یک صدای خالص و سالم و روح نواز مبین این مسئله در ساز و یا دستگاه صوتی است که این دستگاه از نظر مسائل تکنیکی و تاکتیکی با هر ترفند و یا متد به موفقیت نائل گردیده و تمام . ممنون

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    123167
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    280
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط akbar2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این ویدو ها و مشخصات روی کاغذ مقایسه ی دیجیتال پیانو ها رو فراموش کنید. 5 سال پیش من رو همین ویدیو ها و مشخصات نوشته شده در اینترنت فریبم داد و خریدم اشتباه بود در حالیکه وقتی از نزدیک رفتم و تمام این سازها رو نوازندگی کردم و صدا و اکشنشون رو شنیدم به عمق فاجعه پی بردم. اصلا چیزی که روی کاغذ هست با چیزی که خودتون از نزدیک میرید میبینید زمین تا اسمون فرق داره.. خیلی از مشخصات هم اضافی هست و اصلا تا آخر عمرتون استفاده نمیشه روی دیجیتال پیانوها که تعبیه شده... به عنوان نمونه با اینکه دیجیتال پیانو های یاماها قسمت اکتاو های ریز رو سمپل برداری نکرده و الکتریکی هست در حالیکه رولند سمپل برداری کرده ولی باز موقع نوازندگی متوجه ی زیبایی صدای یاماها نسبت به صدای رولند میشید. میگم که باید از نزدیک خودتون تست کنید تا متوجه حرفام بشید. زیاد به ویذیو ها و مقایسه های یوتیوب اعتماد نکنید. خود من زمانی متوجه این قضیه شدم که رفغتم جمهوری و از نزدیک تمام این مدل ها رو مقایسه کردم و از طرف دیگه هم خودم حدود 8 تا 9 مدل مختلف دیجیتال پیانو از برند های مختلف خریدم و فروختم و اونوقت فهمیدم خیلی از این ویدیو ها و مقایسات روی کاغذ انواع برند ها کشک هست. الان دیگه حتی ارزونترین دیجیتال پیانو ها هم
    تفاوت وزن کلاویه از سنگین در سمت چپ به سبک در سمت راست بر گرفته از اکشن پیانوی اکوستیک رو دئارند چه برسه به گرونتریناش! حیف و صد حیف که صدای دیجیتال پیانوهای رولند غربی خالص هست وگرنه اکشن رولند هنوزم میگم یه چیز دیگه ست و اصلا بقیه برندا به گرد پاش نمیرسند..!
    البته اینجا من متوجه شدم که دلال هم داریم و فروشنده ی پیانو های نامعتبر و ناشناخته تو همین فروم..!!! بگذریم. کلام آخر اینکه زیاد خودتون رو درگیر اینکه کدوم پیانو رو بخرم نکنید. یکی از همین برندای معتبر یاماها رولند کورگ کورزویل رو انتخاب کنید و دیگه بحث کدوم پیانو بهتره رو بزارید کنار و بعد خرید فقط به فکر یادگیریش باشید نه اینکه ساز بخرید بعد به جای تمرین هی بیایید تو این فروم راهنمایی و دو به شک بیوفتید و بگید چرا اینو خریدم اون یکی رو نخریدم.!
    اصولا پیانو در اروپا (ایتالیا) اختراع شده و در همان جا هم توسعه و تکامل پیدا کرده، من منظور شما رو از شرقی و غربی متوجه نمیشم. اگر این مورد برای شما خیلی مهمه بهتره سراغ سازهایی مانند سنتور یا قانون برید.. در ضمن موقعی که شما صدای گنگ و خفه یاماها رو به صدای واضح و قدرتمند رولند ترجیح میدید، هیچ حرفی برای گفتن باقی نمیمونه..

11. کاربران زیر از muzik4all به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

دوستان عزیز و هنرمندم،
    لطفا برندها رو بصورت کلی باهم مقایسه نکنید. عزیزان دیگه رو با اینکار ممکنه به اشتباه بندازید.
    ضمن اینکه صدای ساز یک امر کاملا سلیقه‌ایه و نمیشه نسخه کلی براش پیچید براش.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

13. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    123167
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    280
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان عزیز و هنرمندم،
    لطفا برندها رو بصورت کلی باهم مقایسه نکنید. عزیزان دیگه رو با اینکار ممکنه به اشتباه بندازید.
    ضمن اینکه صدای ساز یک امر کاملا سلیقه‌ایه و نمیشه نسخه کلی براش پیچید براش.
    بله شما در مورد سلیقه ای بودن صدا درست میفرمایید، من هم در پست های قبلی دو سه بار روی این نکته تاکید کردم فقط متاسفانه این دوستمون بدون اینکه به خودش زحمت خوندن صفحات پیشین رو بده، میاد نظراتش رو تحمیل میکنه..

15. کاربران زیر از muzik4all به خاطر این پست تشکر کرده اند:

MahdiPLus آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    68543
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    45
    16 بار تشکر شده در 11 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 15/1
    میزان امتیاز
    12

درود بر شما
    بنده قصد خرید پیانو دیجیتال در بازه قیمتی 15 - 18 دارم، میخواستم ببینم نظرتون راجع به مدل Roland RP401 چیه؟ و اینکه آیا به دلیل موتور superNATURAL بهتر از مدلی مثل CLP 635 هست؟ یکی از دوستان تو همین تاپیک از رولند تعریف کردن و از این موتور پردازش صدا. تازه پیانو رو شروع کردم ولی میخوام سازی تهیه کنم که سطح بالایی داشته باشه. رولند 15 میلیون و یاماها حدود 17 میلیون قیمت داره. آیا CLP به اندازه 2 میلیون بهتره؟ اگر ساز دیگه ای هم میشناسید ممنون میشم.

17. کاربران زیر از MahdiPLus به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    123167
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    280
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiPLus [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود بر شما
    بنده قصد خرید پیانو دیجیتال در بازه قیمتی 15 - 18 دارم، میخواستم ببینم نظرتون راجع به مدل Roland RP401 چیه؟ و اینکه آیا به دلیل موتور superNATURAL بهتر از مدلی مثل CLP 635 هست؟ یکی از دوستان تو همین تاپیک از رولند تعریف کردن و از این موتور پردازش صدا. تازه پیانو رو شروع کردم ولی میخوام سازی تهیه کنم که سطح بالایی داشته باشه. رولند 15 میلیون و یاماها حدود 17 میلیون قیمت داره. آیا CLP به اندازه 2 میلیون بهتره؟ اگر ساز دیگه ای هم میشناسید ممنون میشم.

سلام. تنها تفاوت اصلی پیانوی RP-401 با رولند FP-30 هشت میلیونی در کابینتشه و اگه ظاهر براتون خیلی مهم نیست به شما FP-30 رو پیشنهاد میکنم. هرچند برای همین پیانو هم میتونید کابینت و سه پدال کارخانه سفارش بدید که مجموعا چیزی حدود 10 تومن میشه..

MahdiPLus آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    68543
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    45
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط muzik4all [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام. تنها تفاوت اصلی پیانوی RP-401 با رولند FP-30 هشت میلیونی در کابینتشه و اگه ظاهر براتون خیلی مهم نیست به شما FP-30 رو پیشنهاد میکنم. هرچند برای همین پیانو هم میتونید کابینت و سه پدال کارخانه سفارش بدید که مجموعا چیزی حدود 10 تومن میشه..
    سلام. خواهشا مدل های سی ال پی یاماها رو هم لحاظ کنید. من تا ۱۸ تومن میتونم هزینه کنم مثلا راجع به ۶۳۵ نظرتون چیه؟ و یا مدل rp 501 رولند
    ویرایش توسط MahdiPLus : Monday 22 October 2018 در ساعت 07:52 PM
    نا امید نشده، از تلاش دست نخواهم کشید؛ حتی اگر کوهی از مشکلات در سر راه من قد علم کنند.

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    123167
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    280
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

در کل یاماها یک کمپانی سود محور هست و کیفیت محصولات براشون در درجه دوم اهمیت قرار داره.. تولیدات این شرکت از موتور سیکلت تا فلوت ریکوردر رو دربرمیگیره و در هیچ زمینه ای در دنیا حرف اول رو نمیزنه! در زمینه موسیقی الکترونیک هم به نسبت رولند و کرگ بسیار عقب افتاده هست ولی متاسفانه به علت تبلیغات قوی که داره در بازار جهانی جا باز کرده.. برای مثال کمپانی رولند دهه هاست که روی سینتی سایز ها کار میکنه و موتور SuperNatural هم نتیجه همین تحقیقات وسیع و میدانیه، از اون طرف یاماها در نهایت وقاحت صرفا اومده صدای ضبط شده را روی پیانوهاش گذاشته که به نظر من نهایت بی احترامی نسبت به شعور مصرف کننده ست..

MahdiPLus آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    68543
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    45
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

در کل یاماها یک کمپانی سود محور هست و کیفیت محصولات براشون در درجه دوم اهمیت قرار داره.. تولیدات این شرکت از موتور سیکلت تا فلوت ریکوردر رو دربرمیگیره و در هیچ زمینه ای در دنیا حرف اول رو نمیزنه! در زمینه موسیقی الکترونیک هم به نسبت رولند و کرگ بسیار عقب افتاده هست ولی متاسفانه به علت تبلیغات قوی که داره در بازار جهانی جا باز کرده.. برای مثال کمپانی رولند دهه هاست که روی سینتی سایز ها کار میکنه و موتور SuperNatural هم نتیجه همین تحقیقات وسیع و میدانیه، از اون طرف یاماها در نهایت وقاحت صرفا اومده صدای ضبط شده را روی پیانوهاش گذاشته که به نظر من نهایت بی احترامی نسبت به شعور مصرف کننده ست..
    خوب در پیانو های رولند به نظرتون ۵۰۱ هجده میلیونی ارزش ۱۰ میلیون اضافه رو داره؟ نظرتون راجع به اف پی ۳۰ چیه؟ درسته تازه کارم ولی برای مدتی میخوام پیانو رو...

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    123167
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    280
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

مسلما خیر! همونطور که اشاره کردم این دو مدل هیچ تفاوت خاصی جز کابینت با هم ندارند و انتخاب من FP-30 هست.. البته این قیمت ها کاذب هستند و اگر مقداری زودتر اقدام به خرید میکردید می تونستید مدل HP-504 رو تهیه کنید که واقعا بی نظیره..

صفحه 315 از 321 نخستنخست ... 215265305311312313314315316317318319 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)