لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 40 از 321 نخستنخست ... 303637383940414243445090140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 625 به 640 از 5127

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    32579
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    8 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط azadehtir [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خیلی خیلی مبارک باشه من هم هفته پیش CLP-340 رو از شهر موسیقی خریدم :)
    „میگن خو گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی”

امیر خان فقط دلیلم از ابراز این نقل قولها آسونتر کردن کار شما برای اثبات حرفم به شما بود و احترامتون به من بود که این مطالبو گذاشتین چون خدا شاهده می خواستم به پدرم که یکی از افراد صاحب نظر و اداری در امور اینترنتی هستن در میون بذارم که واقعا نیت مدیر این سایتو میخواستم بدونم و از حسن نیت شما مطمین شدم

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    32579
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    8 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

„میگن خو گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی”

امیر خان فقط دلیلم از ابراز این نقل قولها آسونتر کردن کار شما برای اثبات حرفم به شما بود و احترامتون به من بود که این مطالبو گذاشتین چون خدا شاهده می خواستم به پدرم که یکی از افراد صاحب نظر و اداری در امور اینترنتی هستن در میون بذارم که واقعا نیت مدیر این سایتو میخواستم بدونم و از حسن نیت شما مطمین شدم

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    32579
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    8 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط itmanager [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نمايندگي هاي ياماها در ايران به اعتبار نمايندگي اصلي ياماها در دبي
    Alteen (Tashar Qeshm)
    Tel: 0098 21 77617273 -4
    Contact Person: Mr. Yousefinejad/ Mr. Ataee

Arsheh Jaam e Jam
    Tel: 0098 21 22015771
    Contact Person: Mr. Sakhtianchi

Yamahang (Music City)
    Tel: 0098 21 22808830
    Contact Person: Mr. Chegini

اصلا یام آهنگ یا شهر موسیقی وجود نداره الان تو رو خدا دقت کنین اگه باورتون نمیشه به سایت اصلی یاماها email ذثظشدهد music. yamaha. com

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22345
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    19 بار تشکر شده در 10 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوست گرامی چرا شما این قدر عصبانی هستید؟ من هم مثل شما بدنبال خرید پیانو بودم . البته بدون هیچ پیش داوری و تعصب بیجا! طبیعتا اول از همه جستجویی در اینترنت كردم و دیدم در این فروم (از جمله صفحات اول همین تاپیك و نیز تاپیك مشاوره خرید پیانو اكوستیك كه انصافا مملو از مطالب بدرد بخور است) و چند سایت مشابه و قدیمی تر، اكثریت كاربران همین فروشگاه شهر موسیقی و شركت یام آهنگ را به عنوان بهترین گزینه از نظر قیمت و سرویس دهی یاماها انتخاب و توصیه كرده اند. همه آنها كه وابسته و دلال نبوده اند؟!
    یعنی چی „اصلا یام آهنگ یا شهر موسیقی وجود نداره” ! ؟ شهر موسیقی نام فروشگاه یاماها در نیاوران است و یام آهنگ هم شركتی كه گارانتی می دهد و خدمات پشتیبانی. در این فروشگاه خودم مدرك GP Course صادر شده از یاماهای ژاپن را دیدم كه به نام مدیر فنی آن شركت و تاریخش هم مال اواخر سال 2009 بود. چیزی كه هیچ كدام دیگر از نماییندگی هایی كه شما اسم بردید نداشتند (چون در حقیقت اصلا شركت نیستند و رسمیتی ندارند بلكه یك فروشگاه هستند و بعد از فروش كالا اشخاصی را بصورت متفرقه برای سرویس می فرستند. به گواهی مداركشان آن شركت یاماهنگ بالای 3000 پیانو را الان در ایران تحت پوشش گارانتی دارد. ضمن اینكه همه هم كد اشتراك دارند و خدمات آنلاین هم می دهد.
    از طرف دیگر یاماها اصلا دفتر نمایندگی رسمی در ایران ندارد؛ كه اگر داشت باید در سایت رسمی و مركزیش نامش قید می شد (مثل خیلی مارك های معروف دیگر مثل HP كه چندین شركتی كه ادعا می كنند نماینده اند در واقع حداكثر فقط بصورت مرتب از فروشگاهی در دوبی خرید می كنند.) در حالی كه خیلی از مارك های پیانو نام و اطلاعات نماینده شان در كشور ما به صراحت در سایت اصلی شان قید شده. راستش فكر كنم نماینده ای كه مخفیانه و با ایمیل و تلفن معرفی شود نباید زیاد جدی گرفت.
    در هر صورت با این تفاصیل فكر كنم در این میان همین كه من بعنوان مشتری تحقیق كنم و ببینم یك مركز كالایی را كه نیاز دارم پایین ترین قیمت موجود در بازار می دهد و مطمئن باشم جنس نو تحویل می گیرم و قانع شوم كه با یك شركت رسمی (و نه یك مغازه) طرف خواهم بود، برای خریدم كفایت می كند. من هم بر اساس همین دلایل تصمیم گرفتم از آنجا خرید كنم و از خریدم هم كاملا راضی بودم و به هر كسی هم كه ازم سوال كند همین توصیه را می كنم. بدیهیه كه این دلیل نمی شود من هم وابسته به جایی باشم یا دلال باشم و ... اتفاقا برعكس، فكر می كنم كسی كه با این تعصب و خشم، نظر این تعداد كاربر و این همه بدیهیات (كه با یك گشت ساده در بازار می توان به آن رسید) را نفی می كند و آنها و بخصوص مدیر این سایت را به خیلی چیزها متهم می كند، خود باید جزو همین دلال ها باشد كه ترجیح می دهد خریداران را از رفتن به جایی كه ارزان ترین قیمت و بالاترین خدمات را می دهد منع كند و بسمت دیگری كه خود می خواهد بكشاند ...
    ویرایش توسط iranianpianist : Saturday 28 August 2010 در ساعت 07:16 PM دلیل: تغییر فونت

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    32579
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    8 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با عرض سلام

ممنون به حرفای من با پای فشاریتون در جهت این شرکت یام آهنگ صحه گذاشتین . معمولا میگن گربه برای رضای خداونند می یووووو نمیکنه شاید همه بپرسین چرا من دارم پافشاری میکنم ؟ دلیلش خورد شدن شخصیت من توسط خود شخص آقای چگینی بود که به یه خانم گفت هر غلطی می خواهی بکن من با گارانتی یام آهنگ دادم و قیمتش (CLP 330) همینه و همون موقع به ایشون گفتم اگه اون سایت بی طرف باشه که فهمیدم بود توسط همین سایتی که امثال شما منو گمراه کردن . رسواتون میکنم . تازه امروز نتیجه شکایتم به تعزیرات اومد و بعد از تماس و پرسیدن راجع پروندم. گفتن متاسفانه شما اولین شاکی از ایشون نیستین و بارها ایشون به دادگاه احضار شدن . اگه لطف کنین اگه به حرف من اعتماد نمیکنین هم میتونین خودتون به اتحادیه ویا به یاماها زنگ یا mail بزنین . بازم ممنون امیر خان ...

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    32579
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    8 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

اگر حرف شما درست است لطفا شما ادرس maili یا سایتی که میتوانند همگان از صحت این شرکت و آقای چگینی مطلع شوند اعلام کنید من اعلام کردم (music. yamaha. com) با تشکر و احترام فراوان .

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    میزان امتیاز
    16

دوست عزیزم شهر موسیقی از مراکز قدیمی و معتبر فروش انواع پیانو یاماها هستش. ما و دوستان نمیدونیم شما با چه لحنی باآقای چگینی صحبت کردید که ایشون به اینصورت پاسخ دادن. بهرحال من تعجب میکنم خیلی از دوستان من جمله خود من هم از این فروشگاه خرید کردیم اون هم با قیمتی بسیار مناسب. از برخورد فروشندگان و حتی پرسنل حمل و نقل هم بسیار شخصا راضی بودم. من خودم clp-340 رو اسفند ماه با قیمت 1700 گرفتم. گفته شده بعد از عید کمی قیمت ها بالا رفته و clp-330 حول و هوش 1700 1800 فروخته میشه ولی اینکه این ساز 2700 فروخته بشه اون هم از طرف شرکتی مثل شهر موسیقی بسیار بسیار بعید و غیر قابل باوره.
    ولی اگه این ساز رو با این قیمت به شما فروخته باشه و در جواب اعتراض شما (اعتراض بصورت منطقی نه اینکه زمین و زمان رو متهم کنید) چنین پاسخی داده باشن، حقیقتا مستحق شکایت و دادگاه و جریمه هستند.
    ویرایش توسط amir1055 : Sunday 29 August 2010 در ساعت 07:38 AM
    .Applaud, my friends, the comedy is over

8. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

neo00 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    29589
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    2
    20 بار تشکر شده در 10 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام چند وقته نیمدم . آقای مستر پیانیست اگه شما بهتون جنسی رو گرون دادن یا هر اتفاق دیگه ای درست نیست اینطور با تهمت زدن به من یا هر کس دیگهای جواب بدین . من واقعا از این که دروغگو خطاب کردین ناراحت شدم و شاید کمی انتظار دارم مسئولین این تاپیک جواب بدن . اون زمان که من سازم رو خریدم این قیمت ها که نوشتم درست بود و روزانه از همه نمایندگی ها قیمت داشتم . و اون زمان که من سازمو گرفتم هنوز شهر موسیقی جزئ نمایندگی های یاماها بود طبق ایمیلی که از یاماها داشتم . اگه مطالعه هم می کردین من الارغم اینکه سازم رو از شهر موسیقی گرفتم با قیمتی مناسب تر از جاهای دیگه ولی زیاد راضی نبودم و تاشار قشم رو ترجیه می دادم . به هر حال این رو برای واضح کردن قضیه گفتم . امید وارم شما هم با کمی تامل در رفتارتون تجدید نظر کنین .

10. کاربران زیر از neo00 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22345
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ببخشید كه من هی میام اینجا جواب می دم. راستش اصلا اهل جنگ و جدل بیهوده با دیگران اون هم بر سر موضوعی كه نفعی برای هیچ كس نداره نیستم. طرفدار و دشمن كسی هم نیستم. اما با توجه به اینكه این فروم یك مكان عمومیه و ممكنه كسان دیگری هم با جستجو بیان و این مطالب رو بخونن و بخوان بر اساسش تصمیم بگیرن دوست دارم چیزهایی رو بگم.
    دوستان! باز هم تاكید می كنم یاماها در ایران نمایندگی رسمی نداره، كه اگر داشت در همان سایتی كه شما مرتب به آن استناد می كنید (و قاعدتا از ژاپن كنترل می شود) باید ذكر می شد. نه اینكه از دوبی به خریداران ایمیل بزنند! این طوری آدم به خود آنهایی كه در دبی هستند هم شك می كند. تعریف «نماینده» چیز مشخصیه. اینها همه فقط فروشنده (Distributer) هستند. در ایمیلی هم كه آنها می زنند می گویند شما «می توانید» در ایران كالای ما را از مراكز زیر خریداری كنید. همین. حالا من با شهر موسیقی كاری ندارم. چرا شما با «بازرگانی جام جم» مشكل ندارید كه آن هم نامش در آن ایمیل كذایی از طرف یاماها دوبی ذكر نمی شود؛ اما مدت هاست با عنوان نمایندگی رسمی یاماها در ایران با چند فروشگاه در خیابان جمهوری و فرمانیه و نیاوران و ... مشغول كار است. یك سایت به آدرس [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] هم راه انداخته و به صراحت همه اینها را هم ذكر كرده است. همه جا هم در روزنامه و مجله و در و دیوار مرتب تبلیغ می كند و تازه مدعی است اولین و قدیمی ترین نماینده یاماها است و از همه آنهای دیگر هم قدیمی تر است!!! اتفاقا باور بفرمایید خود مدیران و فروشندگانش خیلی بی ادب تر از بقیه هم هستند، قیمت هایش هم از همه بالاتر است. پس خواهش می كنم این خانم محترم لطف كنند و فردا یك شكایت هم از این شركت به دادگاه بكنند. چون حداقل شهر موسیقی ادعا تبلیغ و جنجالی نمی كند و یك فروشگاه هم بیشتر ندارد!
    بنابرابن باز تاكید می كنم در میان این چند فروشنده، باید سراغ آنی رفت كه قیمت پایین تر و خدمات بهتر می دهد. من كه همه اینها را در شهر موسیقی یافتم. پایین ترین قیمت، حمل و نقل سریع و بموقع و سرویس خوب. هر سوالی هم از بخش فنی شان دارم آنلاین از طریق سایت می پرسم و سریع جواب می دهند. انصافا برخوردشان هم عالی بود. هم موقع خرید و هم آوردن پیانو و بخصوص تكنیسینی كه برای كوك آمد. (ضمن آنكه تا آنجا كه من فهمیدم آقای چگینی باید مدیر شركت باشند و فكر نمی كنم در چنین مجموعه بزرگی هر خریداری بتواند به همین راحتی مستقیما با خود مدیر اصلی رودررو شود و كارش به جروبحث هم بكشد! ما كه رفتیم آنجا آقای جوانی برای ما توضیحات فنی داد و خانمی هم كارهای مالی را انجام داد.)
    به هر حال از همه این ها كه بگذریم، از موارد غیر قابل دسترس و در كرات آسمانی كه حرف نمی زنیم. همه اینها بغل گوشمان در همین تهران هستند. هر كسی می تواند با یك تلفن یا حضوری خیلی راحت خودش برای تحقیق به همین فروشگاه شهر موسیقی سر بزند و قیمت ها و نحوه برخوردها را از نزدیك ببیند و قضاوت كند. آدرس و شماره تلفن هم در وب سایت شان موجود است. این كه دیگر دعوا ندارد.
    چیزهایی هم كه گفتم (درباره نمایندگی و ...) ، منحصر به یاماها و كلا پیانو نمی شود. متاسفانه در كشور ما در همه صنف ها در زمینه واردات و نمایندگی و بازار فروش كالاهای خارجی همین چندگانگی و بحث و جدل ها حاكم است. بنابراین بهتر است هر كس خودش تحقیق كند...

12. 3 کاربر برای این پست از iranianpianist تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    32579
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    8 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با عرض سلام

کاملا میشه از این نوشته برداشت کرد که شما یا خود آقای نظاموند چگینی هستین یا یکی از سهامداران همون یدونه مغازه . دوستان عزیز لطفا دقت کنین که سرتون مثل من کلاه نره .

1 - چون من دلم نمیخواست گول این تبلیغات و بخورم و به افرادی که تجربه خرید موفق دارن اعتماد کنم متاسفانه گول neo و iranian pianisti که الان معلوم نیست چرا اینقدر جانفشانی میکنن برای یه شرکت معلوم الحال که حاضر نیست به شما عزیزان که قصد خرید دارن آدرس سایت یاماها رو بده که هر کسی که می خواد از صحت نمایندگان یاماها و این شهر موسیقی با خبر بشه .

2 - من همیشه تو این سایت از اسم جام جم گرونفروشی به ذهنم میومد و هر موقع که تبلیغاتشو میدیدم یه ذهنیت بدی تو ذهنم از برخورد بد و گرانفوشی میومد که ناخدآگاه بود و دلیلش همین افراد سودجو بودن به گفته مدیریت محترم سایت (در ضمن پولمم برای خرید پیانو کافی نبود چون یه کارمندم و عاشق پیانو شدم بعد از سریال سالوادور ... ولی شوخی میکنم از بچگی این سازو دوست داشتم)

3 - امیر خان این جالبه لطفا با دقت بخونین : بعد از نوشته های ایشون دیروز به دلیل اینکه می دونستم بعد از تهدید من تو فروشگاه و بی احترامی توسط شخص خود آقای چگینی (نه فروشنده موادب ایشون) دنبال انتقام متقابل و پاسخ دادن به من در همین سایت هست و از اونجایی با توجه به شناخت مختصر ولی عمیق از ایشون به خاطر رشته تحصیلی ام از اینکه خلاف حرفهای ایشون درسته نه حرفاشون . به دنبال تبلیغات در و دیوار بازرگانی جام جم رفتم و ذهنیتمو از اون حرفایی که توسط این ادمهای سودجو در این پست مطرح میشد پاک کردم . چند نکته جالب متوجه شدم که به عرض میرسونم .

1- با توجه به نیازمندیهای همشهری و تماس با اونها و برخورد حضوری با 2 نماینده قدیمی یاماها 2 نکته جالب متوحه شدم که : فروشگاه آرشه یا همون استاد بزرگ لشگری تا یک سال پیش اسمش جام جم بوده و برای جلوگیری از تداخل کاری با بازرگانی جام جم . نام جام جم رو از روی تبلغاتش برداشته و اون خانمی که اونجا بودن و خدشونو دختر استاد لشگری معرفی کردن گفتند برای کمک به شهر موسیقی و آقای چگینی بعد از حظفش از نمایندگی یاماها بعضی از پیانوهای اندونزیشونو در اختیار این فروشگاه قرار دادن و چند وقت هم هست که پیانوهاشونو به بازرگانی جام جم هم میدهن ولی آنها برای اینکه کالاهیشان ارزانتر تمام شود و به خریدار بفروشند قاچاق می آورند و گفت هرچند که یاماها در کل دنیا 5 سال گارانتی دارد ولی ما به آنها گارانتی خودمان را نمیدهیم (حرفاش جالب و متناقض بود) ولی از این لذت برم که دختر هم میتواند وارث کار پدر باشد اگر خدا خواهد ...

2 - من کنجکاوتر شدم که بدانم این بازرگانی جام جم قضیش چیه ؟ برای جواب به پست این دوست عزیز به شعبه مرکزی بازرگانی جام جم که توی روزنامه و سایتی که ایشون معرفی کردن برم و با توجه نسبتا نزدیک بودن محل سکونتم تونستم امروز به آنجا بروم .
    نکته جالب این بود بعد از ورودم به این فروشکاه متفاوت و پرسیدن سوالات زیادم در مورد نمایندگی ها و تحریکشون برای پاسخ دادن به سوال های من . در عین خونسردی و بدور ازبدگویی از رقبا مانند دیگران و با توجه به شلوغی و ازدیاد مشتری یکی از خانمهای پیانیست که بسیار موادب (به حق مانند فروشنده آقای چگینی) که در آنجا کار میکرد و مسئول پاسخگوی به من بود گفت : خانم محترم . ما بعد از خود که سودی کم ولی با برکت از فروش پیانو به شما می خواهیم . به فکر پیانو دار کردن شما مانند خریدارانمان در طول این 25 سال با نهایت توان و در حد اختیاراتمون هستیم . در مورد صحت نمایندگی ها فقط گفت : همه نماینده یاماها هستن . گفتم یعنی همه کسانی که من نام بردم؟!! گفتم یعنی چی ؟ منظورتون از این حرف چیه ! ؟ فقط گفت همه اونایی که تو سایت هستن نمایندگی هستن حق انتخاب با شماست. ! ولی کدوم یکی از ما ها طی این چند سال پر فروشترین بوده که تخفیف بهتری از یاماها گرفته و اونو در اختیار بیشتر از 50.000 خریدارش گذاشته این مهمه . همین ... اول با خودم گفتم اینم یه شگرد دیگه ای پیانو فروشاست اونم از مدل جمهوریش ولی بعدش با دیدن اون همه مشتری پشیمون شدم از حرفم چون همشوون آخر خطو بعد از کلی قیمت گرفتن اونجا میدونستن .. بعد حرفای اون خانم فروشنده به دلم نشست و اتفاقا بر عکس حرفای این دوست ذی نفع در شهر موسیقی برخوردی متفاوت مثل دختر آقای لشگری و افسوس از خرید اشباهم از شهر موسیقی با اختلاف 270.000 هزار تومان (نه آقای نیوو با 2.700.000 تومان سعی کنین اینطوری مغلته نکنین)
    .

هرچند قیمت این سه نماینده که همشونو سر زدم که یکیشون هم تاشار بود و به دلیل نزدیک بودنش به شعبه مرکزی بازرگانی جام جم در خیابون جمهوری آن را هم دیدم. یکسان بود ولی به دلیل اینکه بجز قیمت بر خورد انسانی و در حد انتظار یک هنرمند (منظورم خودم نبودا !!) اونها باعث شد که من به همه این پیشنهاد رو کنم که حتما به یکی از این سه نمایندگی که میتونن تبلیغ کنن و هر کدوم کلی شعبه داشته باشن و با جرات میگن از سال 1992 یا 1364 وجود دارند رفت نه تنها یک مغازه پرت که اونم داره جدیدا به گفته فروشندگانش بخاطر وسعت بیشتر به زیر زمینی در همان نزدیکی منتقل میشه ...

حالا آقای چگینی ... بعنوان یک مشتری و هنرمندتازه و باتشکر از مدیر محترم سایت که اینطوری به بنده لطف کرده اند و نظر یک مغبون شما علاوه بر این همه تمجیدی که به نا حق توسط عوامل شما رو نمایش میدن . حق ضایع شده بنده رو با نام و مشخصات در فاکتور عجیبتون (مهسا سرابی) به من باز گردانین .

با تشکر و عرض پوزش از همگان

Daryaye_Bi_Aram آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    21172
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    18
    45 بار تشکر شده در 22 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض جام جم

سلام به همه ی دوستان . . .
    حالا که بحث فروشنده ها پیش اومد دیدم بهتره تجربه ی خودم بگم .
    من تو هر فروشگاه پیانویی دو سه بار رفتم اخلاق همشونم دیدم و در نهایت جام جم رو انتخاب کردم تو خیابان جمهوری .
    در درجه اول به خاطر قیمتی که می گفتن (من clp340 رو از جام جم گرفتم 1550000) و بعدشم به خاطر اینکه انصافا آدمای با فرهنگین و بر عکس بقیه فروشنده ها که آدم شبیه پول می بینن یا از میدان تره بار اومدن پیانو فروشی زدن . . خریدار به چشم یه هنرمند میبنند .
    موفق باشین و سر بلند .

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230
    3,892 بار تشکر شده در 1,579 پست

شبکه های اجتماعی من

Add HamedSedighi on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 16/0
    Given: 41/1
    میزان امتیاز
    18

دیروز یک clp-320 دیدم فروشنده اش می گفت آک آنچنانی نیست و قیمتش رو هم یک میلیون و دویست هزار تومان بود. همین جوری نوشتم که قیمتش را بدانید .
    soundcloud.com/hamedsedighi

16. کاربران زیر از HamedSedighi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Atrovan آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    32768
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    474
    713 بار تشکر شده در 246 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    14

من خودم پیانو دیجیتال dynatone دارم خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی هم راضی ام... دوستم که خیلی تو پیانو حرفه ای هستش وقتی با پیانوی منو زد پیانوی مکانیکی اش رو فروخت و یه دیجیتالی اش رو خرید!
    All We Are Saying Is : Give Peace A Chance

Siaavash آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25095
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    69
    45 بار تشکر شده در 29 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Daryaye Bi Aram [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به همه ی دوستان . . .
    حالا که بحث فروشنده ها پیش اومد دیدم بهتره تجربه ی خودم بگم .
    من تو هر فروشگاه پیانویی دو سه بار رفتم اخلاق همشونم دیدم و در نهایت جام جم رو انتخاب کردم تو خیابان جمهوری .
    در درجه اول به خاطر قیمتی که می گفتن (من clp340 رو از جام جم گرفتم 1550000) و بعدشم به خاطر اینکه انصافا آدمای با فرهنگین و بر عکس بقیه فروشنده ها که آدم شبیه پول می بینن یا از میدان تره بار اومدن پیانو فروشی زدن . . خریدار به چشم یه هنرمند میبنند .
    موفق باشین و سر بلند .
    این قیمت مال کِیه؟...

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    32579
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    8 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آتروان [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من خودم پیانو دیجیتال dynatone دارم خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی هم راضی ام... دوستم که خیلی تو پیانو حرفه ای هستش وقتی با پیانوی منو زد پیانوی مکانیکی اش رو فروخت و یه دیجیتالی اش رو خرید!
    چه جالب به منم دست آخر این پیشنهادو خود چگینی داد و گفت اگه خواستی میتوونی330 رو با این Daynatone عوضش کنی مثل اینکه از وقتی نمایندگی یاماها رو ازش گرفتن داره همین دایناتونو میاره و یه جنس نامرغوب چینی مفتو 2 برابر یاماها میفروشه لطفا گول شگرد جدید این تبلیغات جدید این شهر موسیقی رو نخورین . دوست عزیز یه پیانوی داغوون آکوستیک به 100 تا دیجیتال یاماها می ارزه (کاش پول خریدشو داشتم) چه برسه دایناتونه چینی . هیچ آدم عاقلیکه پوولشو داشته باشه دیجیتال نمیخره چه برسه به اینکه داشته باشه و عوض کنه با دیجیتال .

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22345
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mrs pianist [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با عرض سلام

کاملا میشه از این نوشته برداشت کرد که شما یا خود آقای نظاموند چگینی هستین یا یکی از سهامداران همون یدونه مغازه . دوستان عزیز لطفا دقت کنین که سرتون مثل من کلاه نره .

1 - چون من دلم نمیخواست گول این تبلیغات و بخورم و به افرادی که تجربه خرید موفق دارن اعتماد کنم متاسفانه گول neo و iranian pianisti که الان معلوم نیست چرا اینقدر جانفشانی میکنن برای یه شرکت معلوم الحال که حاضر نیست به شما عزیزان که قصد خرید دارن آدرس سایت یاماها رو بده که هر کسی که می خواد از صحت نمایندگان یاماها و این شهر موسیقی با خبر بشه .

2 - من همیشه تو این سایت از اسم جام جم گرونفروشی به ذهنم میومد و هر موقع که تبلیغاتشو میدیدم یه ذهنیت بدی تو ذهنم از برخورد بد و گرانفوشی میومد که ناخدآگاه بود و دلیلش همین افراد سودجو بودن به گفته مدیریت محترم سایت (در ضمن پولمم برای خرید پیانو کافی نبود چون یه کارمندم و عاشق پیانو شدم بعد از سریال سالوادور ... ولی شوخی میکنم از بچگی این سازو دوست داشتم)

3 - امیر خان این جالبه لطفا با دقت بخونین : بعد از نوشته های ایشون دیروز به دلیل اینکه می دونستم بعد از تهدید من تو فروشگاه و بی احترامی توسط شخص خود آقای چگینی (نه فروشنده موادب ایشون) دنبال انتقام متقابل و پاسخ دادن به من در همین سایت هست و از اونجایی با توجه به شناخت مختصر ولی عمیق از ایشون به خاطر رشته تحصیلی ام از اینکه خلاف حرفهای ایشون درسته نه حرفاشون . به دنبال تبلیغات در و دیوار بازرگانی جام جم رفتم و ذهنیتمو از اون حرفایی که توسط این ادمهای سودجو در این پست مطرح میشد پاک کردم . چند نکته جالب متوجه شدم که به عرض میرسونم .

1- با توجه به نیازمندیهای همشهری و تماس با اونها و برخورد حضوری با 2 نماینده قدیمی یاماها 2 نکته جالب متوحه شدم که : فروشگاه آرشه یا همون استاد بزرگ لشگری تا یک سال پیش اسمش جام جم بوده و برای جلوگیری از تداخل کاری با بازرگانی جام جم . نام جام جم رو از روی تبلغاتش برداشته و اون خانمی که اونجا بودن و خدشونو دختر استاد لشگری معرفی کردن گفتند برای کمک به شهر موسیقی و آقای چگینی بعد از حظفش از نمایندگی یاماها بعضی از پیانوهای اندونزیشونو در اختیار این فروشگاه قرار دادن و چند وقت هم هست که پیانوهاشونو به بازرگانی جام جم هم میدهن ولی آنها برای اینکه کالاهیشان ارزانتر تمام شود و به خریدار بفروشند قاچاق می آورند و گفت هرچند که یاماها در کل دنیا 5 سال گارانتی دارد ولی ما به آنها گارانتی خودمان را نمیدهیم (حرفاش جالب و متناقض بود) ولی از این لذت برم که دختر هم میتواند وارث کار پدر باشد اگر خدا خواهد ...

2 - من کنجکاوتر شدم که بدانم این بازرگانی جام جم قضیش چیه ؟ برای جواب به پست این دوست عزیز به شعبه مرکزی بازرگانی جام جم که توی روزنامه و سایتی که ایشون معرفی کردن برم و با توجه نسبتا نزدیک بودن محل سکونتم تونستم امروز به آنجا بروم .
    نکته جالب این بود بعد از ورودم به این فروشکاه متفاوت و پرسیدن سوالات زیادم در مورد نمایندگی ها و تحریکشون برای پاسخ دادن به سوال های من . در عین خونسردی و بدور ازبدگویی از رقبا مانند دیگران و با توجه به شلوغی و ازدیاد مشتری یکی از خانمهای پیانیست که بسیار موادب (به حق مانند فروشنده آقای چگینی) که در آنجا کار میکرد و مسئول پاسخگوی به من بود گفت : خانم محترم . ما بعد از خود که سودی کم ولی با برکت از فروش پیانو به شما می خواهیم . به فکر پیانو دار کردن شما مانند خریدارانمان در طول این 25 سال با نهایت توان و در حد اختیاراتمون هستیم . در مورد صحت نمایندگی ها فقط گفت : همه نماینده یاماها هستن . گفتم یعنی همه کسانی که من نام بردم؟!! گفتم یعنی چی ؟ منظورتون از این حرف چیه ! ؟ فقط گفت همه اونایی که تو سایت هستن نمایندگی هستن حق انتخاب با شماست. ! ولی کدوم یکی از ما ها طی این چند سال پر فروشترین بوده که تخفیف بهتری از یاماها گرفته و اونو در اختیار بیشتر از 50.000 خریدارش گذاشته این مهمه . همین ... اول با خودم گفتم اینم یه شگرد دیگه ای پیانو فروشاست اونم از مدل جمهوریش ولی بعدش با دیدن اون همه مشتری پشیمون شدم از حرفم چون همشوون آخر خطو بعد از کلی قیمت گرفتن اونجا میدونستن .. بعد حرفای اون خانم فروشنده به دلم نشست و اتفاقا بر عکس حرفای این دوست ذی نفع در شهر موسیقی برخوردی متفاوت مثل دختر آقای لشگری و افسوس از خرید اشباهم از شهر موسیقی با اختلاف 270.000 هزار تومان (نه آقای نیوو با 2.700.000 تومان سعی کنین اینطوری مغلته نکنین)
    .

هرچند قیمت این سه نماینده که همشونو سر زدم که یکیشون هم تاشار بود و به دلیل نزدیک بودنش به شعبه مرکزی بازرگانی جام جم در خیابون جمهوری آن را هم دیدم. یکسان بود ولی به دلیل اینکه بجز قیمت بر خورد انسانی و در حد انتظار یک هنرمند (منظورم خودم نبودا !!) اونها باعث شد که من به همه این پیشنهاد رو کنم که حتما به یکی از این سه نمایندگی که میتونن تبلیغ کنن و هر کدوم کلی شعبه داشته باشن و با جرات میگن از سال 1992 یا 1364 وجود دارند رفت نه تنها یک مغازه پرت که اونم داره جدیدا به گفته فروشندگانش بخاطر وسعت بیشتر به زیر زمینی در همان نزدیکی منتقل میشه ...

حالا آقای چگینی ... بعنوان یک مشتری و هنرمندتازه و باتشکر از مدیر محترم سایت که اینطوری به بنده لطف کرده اند و نظر یک مغبون شما علاوه بر این همه تمجیدی که به نا حق توسط عوامل شما رو نمایش میدن . حق ضایع شده بنده رو با نام و مشخصات در فاکتور عجیبتون (مهسا سرابی) به من باز گردانین .

با تشکر و عرض پوزش از همگان
    دوست خوبم
    من هیچ کدام از کسانی که نام بردید نیستم و همان طور که گفتم هیچ وابستگی با کسی در صنف فروش پیانو ندارم و شغلم هم چیز دیگری است. من فقط یک علاقمند موسیقی هستم که با search به این فروم رسیدم و خواستم تجربه و نظرم را برای استفاده دیگران بگویم.
    اما اتفاقاً از نوشته خود شما بیشتر این طور بر می آید که یکی از همین فروشندگان یا وابستگان آنها باشید؛ که این قدر دقیق حتی پسوند و پیشوند نام فامیل افراد و نسبت خانوادگی آنها را هم می دانید. آن قدر هم گرفتار توهم توطئه هستید که اصلاً سر و ته نوشته تان معلوم نیست که بالاخره کی بد است و کی خوب !

21. کاربران زیر از iranianpianist به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 40 از 321 نخستنخست ... 303637383940414243445090140 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)