لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 80 از 321 نخستنخست ... 307076777879808182838490130180 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,265 به 1,280 از 5127

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال

Acoustic آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    21638
    میانگین پست در روز
    0.25
    تشکر از پست
    2,776
    4,188 بار تشکر شده در 1,171 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Acoustic on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 51/1
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط zzzzzzzz [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز من قبلا همه اینیار نگاه کردم که تصمیم گرفتم ولی چرا دروغ بگم تست نکردم چون کمتر میذارن تست کنی البته تو شهر خودمون یه مغازه هست که میتونم تست کنم ولی مطمونم عاشقش میشم از ویدئویی که دیدم با hp207 میزد چه برسه به hp307 با فقط ویدئو هر دو شونو دیدم واسه همین میگم نظر شما قابل تحسینه همچنین اطلاعاتتون بالاست ولی به نظر من صدای رولند شفاف تر هست از یاماها صداهای ساز پیانو و سایر سازها بهتر و زیادتر هست همچنین جدیدترین اکشن PHAIII در رولند به کار رفته پیشنهاد میکنم ویدئو hp307 از یوتیوب یا سایت رولند نگاه کنین همچنین عرق دست جذب کلاویه ها نمیشه بلکه به پایین کلاویه میاد و دفع میشه تو دفترچه راهنماش خوندم و من بیشتر موسیقی فیلم پاپ غربی و کلایدرمن و کلاسیک کار میکنم ولی تحقیقاتی که کردم یاماها برای پیانیستایی خوبی که بیشتر ایرانی کار میکنن. البته منظورم پیانیستایی که تو ایران هستند چون صدای بمتری داره ولی رولند یه نمه تیزتره و زیبایی ظاهریش و امکاناتش زیشاده...
    یعنی شما قبلا این ها رو دیدی و قابلیت های کمتر رو به قابلیت های بیشتر ترجیح دادی ؟ چی بگم والا !

باز هم میگم و هزاران بار گفتم البته قبلا ... که صدای ساز پیانو یک چیز سلیقه ای هست البته بیشتر این برای ساز های آکوستیک صدق میکنه ... چون دیجیتال برای صدا تنظیم داره ، شما میتونی صدا رو تیز یا Bright کنی میتونی صدا رو بم کنی ... این قابلیت هم در لولند هست هم در یاماها ... این از صدا .

راجب اکشن هم باز نمیشه قطعی نظر داد .. دلیل بر این نیست چون اکشنی جدید تر هست بهتر باید باشه ... این مورد رو باید شخصی که سالها با آکوستیک کار کرده تست کنه .

راجب عرق دست هم که اشاره کردم هم در یاماها پوشش Ivory وجود داره هم رولند ، اما در یاماها کلاویه ها تمام چوب هستند مثل پیانو آکوستیک

راجب آمپلی هم که پرسیده بودید و در جواب اطلاعات غلط بهتون دادن خواستم اصلاح کنم که یاماها هم آمپلی فایر قدرت مند تری داره هم تعداد اسپیکر بیشتری داره ...

با این موضوع هم موافق نیست که چه پیانویی برای چه سبکی خوبه ... حالا شاید در آکوستیک اینجور باشه اما در دیجیتال نیست...

حالا باز انتخاب با خود شماست
    نمونه کار های من Acoustic

PhotoBlog من راه اندازی شد Pixelworld

2. 3 کاربر برای این پست از Acoustic تشکر کرده اند:

zzzzzzzz آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10894
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    20
    29 بار تشکر شده در 17 پست

شبکه های اجتماعی من

Add zzzzzzzz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

آره فقط تنها مزیت yamaha اینکه تعداد اسپیکر بیشتری داره در ضمن من از چند تا استاد سوال کردم گفتند رولند نسبت به یاماها بهتره خودشون بالاخره چند سالی دلرن کار میکنن همینطور مغازه دارها در ضمن به نظر من بیشتر رولند حرفه ای انتخاب میکنن ولی هر کی اول کار میخواد ساز بخره فوری یاماها انتخاب میکنه چون چیزی نمیدونه ولی ممنون بازم تحقیق بیشتر میکنم هر چند که در اول انتخابم (yamaha clp 380pe) بود.

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    989 بار تشکر شده در 454 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/2
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Acoustic [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    یعنی شما قبلا این ها رو دیدی و قابلیت های کمتر رو به قابلیت های بیشتر ترجیح دادی ؟ چی بگم والا !

باز هم میگم و هزاران بار گفتم البته قبلا ... که صدای ساز پیانو یک چیز سلیقه ای هست البته بیشتر این برای ساز های آکوستیک صدق میکنه ... چون دیجیتال برای صدا تنظیم داره ، شما میتونی صدا رو تیز یا Bright کنی میتونی صدا رو بم کنی ... این قابلیت هم در لولند هست هم در یاماها ... این از صدا .

راجب اکشن هم باز نمیشه قطعی نظر داد .. دلیل بر این نیست چون اکشنی جدید تر هست بهتر باید باشه ... این مورد رو باید شخصی که سالها با آکوستیک کار کرده تست کنه .

راجب عرق دست هم که اشاره کردم هم در یاماها پوشش Ivory وجود داره هم رولند ، اما در یاماها کلاویه ها تمام چوب هستند مثل پیانو آکوستیک

راجب آمپلی هم که پرسیده بودید و در جواب اطلاعات غلط بهتون دادن خواستم اصلاح کنم که یاماها هم آمپلی فایر قدرت مند تری داره هم تعداد اسپیکر بیشتری داره ...

با این موضوع هم موافق نیست که چه پیانویی برای چه سبکی خوبه ... حالا شاید در آکوستیک اینجور باشه اما در دیجیتال نیست...

حالا باز انتخاب با خود شماست
    سلام والا من نمیدونم که چرا شما چون خودتون یاماها خریدین صبح تا شب هی به زور میخوایین همه رو یاماها دار کنین. من تو این چند ماه هزاران دلیل توجیه پذیر و قانع کننده اوردم که بابا رولند خیلی سرتر از یاماها هستش . من نمیدونم چرا شما قبول ندارین؟؟؟؟بابا شما یاماها گرفتین خوب مبارکه . خوب مبتدی بودین پول کمی داشتین(مثل بنده) و اطلاعات غلط بهتون دادن تموم شد رفت. دیگه دلیل نمیشه که ماها که یاماها گرفتیم دوستان دیگه هم همون اشتباه رو کنن!!! والا من دیگه نمیدونم شما رو چجوری توجیه کنم.!!! اخه کدوم ادم عاقلی اگه پول داشته باشه میاد به جای hp 307 جنس اصل ژاپن یاماها clp چینی یا اندونزی رو با اون همه ایراداتی که هزار بار گفتم میگیره؟؟ مگه اینکه مشکل داشته باشه. مگه ملت ایران هالو هستش که بیاد clp 340 رو که نمایندگی از دوبی با 1 میلیون میاره و نهایتا با کل تحریم و گمرک(البته گمرک که چرنده به صورت قاچاق میارن) و فلان دیگه گرونه گرونش باید 1700 به مشتری بدن بیاد 2300 بگیره؟؟؟خیلی معذرت میخوام خودشونن. اکوستیک جان بیایین یکم به شعور مخاطب احترام بزاریم . البته اگه برا نمایندگی یاماها کار میکنین خوب میتونین تو بخشی که مربوط به تبلیغاته اونجا مطلب بنویسین ولی نه اینجا!!! اینجا که محل تبلیغات نیست که!!! البته این صحبت ها یه موقع سبب نشه که دوستیمون به هم بخوره ها؟چون من و شما چند ماهی میشه دوستیم.
    ویرایش توسط saram : Sunday 19 June 2011 در ساعت 06:17 PM

Acoustic آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    21638
    میانگین پست در روز
    0.25
    تشکر از پست
    2,776

شبکه های اجتماعی من

Add Acoustic on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط saram [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام والا من نمیدونم که چرا شما چون خودتون یاماها خریدین صبح تا شب هی به زور میخوایین همه رو یاماها دار کنین. من تو این چند ماه هزاران دلیل توجیه پذیر و قانع کننده اوردم که بابا رولند خیلی سرتر از یاماها هستش . من نمیدونم چرا شما قبول ندارین؟؟؟؟بابا شما یاماها گرفتین خوب مبارکه . خوب مبتدی بودین پول کمی داشتین(مثل بنده) و اطلاعات غلط بهتون دادن تموم شد رفت. دیگه دلیل نمیشه که ماها که یاماها گرفتیم دوستان دیگه هم همون اشتباه رو کنن!!! والا من دیگه نمیدونم شما رو چجوری توجیه کنم.!!! اخه کدوم ادم عاقلی اگه پول داشته باشه میاد به جای hp 307 جنس اصل ژاپن یاماها clp چینی یا اندونزی رو با اون همه ایراداتی که هزار بار گفتم میگیره؟؟ مگه اینکه مشکل داشته باشه. مگه ملت ایران هالو هستش که بیاد clp 340 رو که نمایندگی از دوبی با 1 میلیون میاره و نهایتا با کل تحریم و گمرک(البته گمرک که چرنده به صورت قاچاق میارن) و فلان دیگه گرونه گرونش باید 1700 به مشتری بدن بیاد 2300 بگیره؟؟؟خیلی معذرت میخوام خودشونن. اکوستیک جان بیایین یکم به شعور مخاطب احترام بزاریم . البته اگه برا نمایندگی یاماها کار میکنین خوب میتونین تو بخشی که مربوط به تبلیغاته اونجا مطلب بنویسین ولی نه اینجا!!! اینجا که محل تبلیغات نیست که!!! البته این صحبت ها یه موقع سبب نشه که دوستیمون به هم بخوره ها؟چون من و شما چند ماهی میشه دوستیم.
    خوب شما هم رولند داری می خوای همه رو رولند دار کنی (به سبک منطق شما !)

من تبلیغات کردم ؟؟؟؟ یا شما که فقط میگین رولند و بقیه همه آشغال هستن ؟؟؟

دوست عزیز شما جواب من رو ندادی ... میخوای منکر تعداد بیشتر آمپلی فایر و اسپیکر و کلاویه های تمام چوب CLP-380 بشی ؟؟؟؟ اگه منکر نمیشی چرا توی پست های قبل گفتی رولند خدای بلندی صدا هست نسبت به یاماها (البته جمله ی شما شبیه این بود)

من به صورت رسمی مدرک آوردم که از یه لخاظ هایی یاماها بهتره ... اگه بهتر نبود حتی اگر شرکت یاماها مطعلق به بابام هم بود میگفتم رولند بهتره ... شما هنوز به من شناخت ندارید من همین شرایط رو نسبت به دوربین دیجیتال هم دارم . الان کانون دارم یه مدت دیگه نیکون میخرم چون یه چیزای بهتری در نیکون دیدم .. و دفاع بیخودی از برندی نمیکنم ...

شما هم مدرک بیار... البته نه مدارکی مثل قبل که یاماها چین هست و رولند اصل ژاپن ...

دیگه مگه زمان ناصرالدین شاه هست که روی هرچی Made in japan زد خوب باشه ... همین الان که مانشستیم بحث میکنیم چین داره خیلی از محصولاتش رو برای آمریکا صادر میکنه که کیفیت محصولاتش همه در سطح 1 هستن ... زمان بحث راجب Made IN دیگه در همه ی دنیا تموم شد !

مثالش هم الان دوربین نیکون رو شعبه ی تایلند داره میزنه که خیلی از حرفه ای های جهان عکاسی دارن با دوربین های نیکون کار میکنن .. کانون رو ژاپن میزنه که باز هم خیلی از حرفه ای دارن باهاش کار میکنن ...

دلایل شما به هیچ وجه قانع کننده نیست... چون بدون مدرک هست.

من نمیدونم این 1 میلیون از نمایندگی 340 رو میارن رو روی چه حسابی گفتید . به خاطر همین میگم اطلاعاتتون غلطه .. چون الان در بعضی از مناطق دنیا حتی قیمت 340 از ایران هم گران تر هست

اما نورم قیمت حدود 2 هزار دلار هست در اکثر کشور ها .. بد نیست یک مقدار مطالعه کنید

CLP -340 Price رو اگر سرچ کنید موضوع براتون شاید روشن بشه ...

باز اگر دلیل علمی و منطقی داشتید من در خدمت شما هستم (بجز تعریف و تمجید بدون مدرک و اینکه رولند خداست رولند عالیه من باهاش کار کردم ... اصل ژاپنه و ...)

ضمن اینکه من به کسی برای خرید تکیه نکردم که بخواد سرم کلاه بره ... میخواستم تکیه کنم الان فروشنده به زور کروزوایل بهم میفروخت با کلی اطلاعات غلطی که بهم داد ... خریدی که داشتم حاصل ماه ها تست از دور و نزدیک ، خوندن Review ، دیدن ویدیو ها ، سایت های خارجی و خیلی چیزای دیگه بوده و در ضمن اصرار به خرید یاماها به هیچ کسی رو ندارم . تجربیاتم رو مینویسم ، اطلاعات اشتباه رو هم گوش زد میکنم . هر دوستی خواست استفاده کنه هر کسی هم نخواست ما مخلصشیم .

والا اینجا تو شهر ما نمایندگی یاماها نیست. اگه بود شاید میرفتم

6. 2 کاربر برای این پست از Acoustic تشکر کرده اند:

zzzzzzzz آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10894
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    20
    29 بار تشکر شده در 17 پست

شبکه های اجتماعی من

Add zzzzzzzz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    16

دوستان خواهش میکنم به خاطر ساز با هم درگیر نشین من دوباره راهنمایی میخوام میخوام هر کی نظرشو بنویسه با احترام البته اونایی که بیشتر آکوستیک کار کردن رفتم مغازه گفت پیانو شومان دارم مشکی 4 میلیون تومان گفت دو روز دیگه یه آقایی میخواد کوک کنه بیا بزن اگه از صداش خوشت اومد بگیر نظر شما چیه آیا شومان مارک خوبی هست اذیت نمیکنه؟من مدلشو سوال نکردم بیزحمت مدلهای شومان تو مایه های 4 میلیون بنویسید خلاصه هر چی میدونین بنویسید ظاهرا سایتی هم نداره راستی اگه چینی باشه من نمیخوام لطفا به این سایت نگاهی بندازین:

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

Acoustic آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    21638
    میانگین پست در روز
    0.25
    تشکر از پست
    2,776

شبکه های اجتماعی من

Add Acoustic on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط zzzzzzzz [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان خواهش میکنم به خاطر ساز با هم درگیر نشین من دوباره راهنمایی میخوام میخوام هر کی نظرشو بنویسه با احترام البته اونایی که بیشتر آکوستیک کار کردن رفتم مغازه گفت پیانو شومان دارم مشکی 4 میلیون تومان گفت دو روز دیگه یه آقایی میخواد کوک کنه بیا بزن اگه از صداش خوشت اومد بگیر نظر شما چیه آیا شومان مارک خوبی هست اذیت نمیکنه؟من مدلشو سوال نکردم بیزحمت مدلهای شومان تو مایه های 4 میلیون بنویسید خلاصه هر چی میدونین بنویسید ظاهرا سایتی هم نداره راستی اگه چینی باشه من نمیخوام لطفا به این سایت نگاهی بندازین:

نه اصلا درگیری نیست... شما پست ها رو بخون هر جور خواستی نتیجه بگیر .

راجب پیانو آکوستیک هم در تاپیک راهنمای خرید پیانو آکوستیک پست بزن که بهتر نتیجه بگیری

9. کاربران زیر از Acoustic به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Acoustic آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    21638
    میانگین پست در روز
    0.25
    تشکر از پست
    2,776

شبکه های اجتماعی من

Add Acoustic on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

این هم فایلی که خودم آپلود کردم خیلی وقت پیش .. یک Review تقریبا کامل از CLP - 380 و کلا سری CLP

شما هرجا احساس کردید صدای ساز بد یا سنتوری (طبق ادعای دوستان) هست به ما هم خبر بدید ممنون میشم حتی در این حالت که هم صدا کانورت شده هم تصویر برای کم حجم شدن فایل ... اصل فایل رو در Youtube هم میتونید پیدا کنید

11. کاربران زیر از Acoustic به خاطر این پست تشکر کرده اند:

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نه دوست عزیز چه درگیریی؟ بنده و اکوستیک جان با هم رفیقیم . داریم نظر میدیم و مبادله اطلاعات میکنیم. ولی بنده دوباره توجیه نشدم و ربط دوربین به پیانو رو نفهمیدم.!!! و هیچ برتری یاماها رو نسبت به رولند ندیدم. در موردپیانوی اکوستیک هم والا واقعیت بنده هیچ اطلاعی ند ارم. بنده باید کامل در مورد چیزی اطلاعات داشته باشم تا نظر بدم. باید به بخش راهنمایی جهت خرید پیانوی اکوستیک مراجعه کنید. اما بازم تشکر از شما و از اقای اکوستیک جهت اظهار نظرتون.

13. کاربران زیر از saram به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Acoustic آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    21638
    میانگین پست در روز
    0.25
    تشکر از پست
    2,776

شبکه های اجتماعی من

Add Acoustic on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط saram [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ولی بنده دوباره توجیه نشدم و ربط دوربین به پیانو رو نفهمیدم.!!!
    از این حیث که هم بگم تعصب رو برند خاصی ندارم و هم اینکه Made in دیگه آنچنان اهمیتی نداره

حالا بازم دوستان خودشون پست ها رو میخونن هر برندی که مناسب حالشون بود رو میگیرن . من تجربیاتم رو گفتم فقط

15. 2 کاربر برای این پست از Acoustic تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    44194
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من دوباره اومدم.
    من هنوز پیانو نخریدم. دارم یه پیانوی نو میخرم با برند هافمن. میشه لطفا سریعتر نظرتونو بدین. دنبال پیانوی دستدوم گشتم ولی مناسب پیدا نکردم. زیاد سالم نبودن. ترجیح دادم نو بگیرم.
    ممنون میشم زودتر جواب بدین. یه کم نگران هم هستم.!!!
    مرسی
    ویرایش توسط pirouze : Monday 20 June 2011 در ساعت 06:04 AM

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    44194
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

میشه زوده زود یکی جواب به من بده! ؟
    من منتظرم.

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230
    3,892 بار تشکر شده در 1,579 پست

شبکه های اجتماعی من

Add HamedSedighi on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 16/0
    Given: 41/1
    میزان امتیاز
    18

در مورد قیمت های برند رولند :

تا به حال هرچه قیمت از برند رولند من سوال کردم گران تر از خارج از کشور بود

مثلا اون اوایل که juno جی اومده بود قیمت خارج از کشور چیزی بین 800 تا 900 دلار ، اینجا که سوال کردم فکر کنم گفتند 1600 .

اما برند های دیگر مثلا korg قیمت هاش اختلاف آنچنانی ندارند . مثلا تا همین چند ماه پیش m50 رو 100 دلار ارزون تر از خارج از کشور میشد خرید .

به نظر من نمایندگان رولند در داخل نباید همه چیز رو فدای حداکثر سودشون بکنند (البته اگه واقعا نماینده ای باشه!)

soundcloud.com/hamedsedighi

19. کاربران زیر از HamedSedighi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    44194
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام راجع به برند هافمن چیزی میدونین و قیمتش؟

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230
    3,892 بار تشکر شده در 1,579 پست

شبکه های اجتماعی من

Add HamedSedighi on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 16/0
    Given: 41/1
    میزان امتیاز
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط pirouze [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام راجع به برند هافمن چیزی میدونین و قیمتش؟

هافمن دیجیتال هم داره ؟
    نه من چیزی راجع بهش نمی دونم
    soundcloud.com/hamedsedighi

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    32684
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    6 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ببخشید آقای آکوستیک تو فیلمی که آپلود کردین،قطعه ای که اولش میزنه فکر کنم از ساخته شومان باشه. شما اسم دقیق قطعه رو مییونید؟
    مرسی

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Arckey [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    در مورد قیمت های برند رولند :

تا به حال هرچه قیمت از برند رولند من سوال کردم گران تر از خارج از کشور بود

مثلا اون اوایل که juno جی اومده بود قیمت خارج از کشور چیزی بین 800 تا 900 دلار ، اینجا که سوال کردم فکر کنم گفتند 1600 .

اما برند های دیگر مثلا korg قیمت هاش اختلاف آنچنانی ندارند . مثلا تا همین چند ماه پیش m50 رو 100 دلار ارزون تر از خارج از کشور میشد خرید .

به نظر من نمایندگان رولند در داخل نباید همه چیز رو فدای حداکثر سودشون بکنند (البته اگه واقعا نماینده ای باشه!)

.

افرینت دوست عزیز. به نکته خوبی اشاره کردین . همین چند روز پیش دوباره از دوستم تو دوبی پرسیدم گفت نمایندگی یاماها تو ایران هر clp 340 رو به صورت قاچاق به قیمت فقط یک میلیون میاره در حالی که اگه تو سایتا نگاه کنین تو بعضی کشورا همین 340 رو از 2 تومن هم گرونتر میدن. دیگه ببینین این نمایندگی یاماها چه کلاه گشادی سر ملت میذاره یعنی تو هر پیانو 1600 براش سود میکنه (یعنی 1 میلیون پیانو رو میگیره و به قیمتی که جدیدن شنیدم دوستان میگن 2600 میفروشند!!!).!!! در حالیکه برند رولند به علت اصل بودن و جنس مرغوب نمیذاره که نامش با این چیزا خراب بشهو احتمال قاچاق خیلی کمه و خیلی کمتر سود میکنن نمایندگیش تو ایران . مثلا همین fp-7f رو پسره میگفت نمایندگی به قیمت 1825 میگیره و 2500 میفروشه یعنی همش 700 تومن سود میکنه و در این مورد رولند با انصافتره . سود 1600 جنس چینی کجا و سود 700 تومنی جنس اصل ژاپن کجا. حالا دیگه حساب کنین که نمایندگی های یاماها که اگه بگیم نهمایندگی هستن چه کلاه گشادی سر ملت میذارن . وبازم خدا رو شکر نمایندگی رولند با انصافتره و جنس اصل ژاپن و مرغوب تحویل ملت میده.
    بله دوستان همین چیزاست. البته در حالت کلی که صد درصد هر دو از اون کلاه بردارای 7 خط روزگارن .
    ویرایش توسط saram : Monday 20 June 2011 در ساعت 11:46 PM

صفحه 80 از 321 نخستنخست ... 307076777879808182838490130180 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)