لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 98 از 321 نخستنخست ... 4888949596979899100101102108148198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,553 به 1,568 از 5127

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال

ramshad آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    30984
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    211
    370 بار تشکر شده در 157 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramshad [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان کمک کنید! دیروز حدود 6-7 ساعت وقت صرف کردم اما نتونستم پیانو انتخاب کنم! راستش من دو چیز برام مهمه! صدای پیانو و سنگین بودن کلاویه ها که بهم حس پیانو زدن بده. حالا برام مهم نیست این صدا از سینتی سایزر بیاد بیرون یا ارگ یا هر چی. ملاک دیگرم سبک بودن و قابلیت حمل داشتنه. طبیعتا قیمت کمتر موجب رضایته ! سازم رو نمی خوام جایی ببرم و برای کسی نمی خوام بزنم. گوشه ی اتاقم برای دل خودم می خوام دلی دلی کنم. سالها پیش ارگ می زدم اما دیگه برام قابل تحمل نیست اون رو هم غیر حرفه ای میزدم! کرگ pa80 داشتم. الان کلاویه سنگین می خوام و یک صدای دلنواز پیانو تا کم کم یاد بگیرم و راه بیفتم. تا 1 میلیون برام راحته پول بدم. (بیشتر هم مشکلی نیست ولی باید ببینم چی میدم و چی گیرم میاد؛ بحث هزینه و فایده است) دارم به یاماها p95 فکر می کنم که ظاهرا p85 بنا به توصیه دوستان بهتره. چی بخرم و از کجا بخرم؟ از کجاش رو دوستان حتما بهم بگن چون قیمت ها تو جمهوری واقعا پرته پرته!
    دوستان کسی یادداشت منو ندید؟
    یک مطلبی دیدم اینجا:
    کد:
    http://farsika. ir/article/? link=434
    نوشته بود:
    اخیرا با توجه به پیشرفت هایی که در حوزه نرم افزارهای شبیه ساز ادوات موسیقی حاصل شده است، انتخاب دیگری نیز پیش روی شما قرار دارد که اگر با شرایطتان همخوانی داشته باشد صاحب پیانویی خواهید شد که صدای آن بسیار بهتر از بهترین «پیانوهای دیجیتال» بوده و علاوه برآن دردسرهای پیانوهای آکوستیک را هم ندارند.
    ایده کلی این است که کامپیوتر شما می تواند با نصب نرم افزاری نظیر [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] به یک پیانو پیشرفته (یا تقریبا هر ساز دیگری) با صدای واقعی تبدیل شود. کافی است یک کی بورد معمولی (در ایران معمولا به کی بورد ارگ الکترونیکی گفته می شود) که دارای رابط «می دی | MIDI» است نیز به آن وصل کنید تا صدای واقعی پیانو را تجربه کنید. برای اینکار نیاز به یک کابل MIDI خواهید داشت. مدلهای جدید کی بورد حتی اجازه می دهند که کامپیوتر شما از طریق پورت های USB نیز به آنها وصل شود بنابراین حتی می توانید بجای کامپیوتر رومیزی از لپ تاپ نیز استفاده کنید. کابلهای MIDI به پورت می دی که روی کارت صوتی کامپیوتر است وصل می شوند و چیزی در حدود بیست هزار تومان قیمت دارند.
    بنابراین اگر یک کامپیوتر نسبتا خوبی دارید (از پنتیوم سه بالاتر و یک گیگابایت حافظه) ، با خرید یک کی بورد معمولی و ارزان می توانید کامپیوتر خود را تبدیل به یک استودیوی کامل موسیقی کنید و ضمن تمرین موسیقی آنها را ضبط کرده و مجددا پخش نمایید. امکانات دیگری که نرم افزاری چون Reason در اختیارتان خواهد گذاشت از حوصله این بحث خارج است ولی تا همین حد بدانید که این نرم افزار قادر به تقلید صدای معروف ترین پیانوهای دنیاست که با دقت بالا و با استفاده از چندین میکروفون نمونه برداری شده اند. هرچقدر کامپیوتر شما حافظه بیشتری داشته باشد، قادر به نصب پیانوهایی با کیفیت بالاتری بوده و در ضمن با توجه به اینکه شرکت های مختلفی اقدام به تولید ساز برای این نرم افزار می کنند، هر لحظه به آخرین صدای پیانوها دسترسی خواهید داشت.

نرم افزار Reasonرا هم می توانید از سی دی فروش های حرفه ای نظیر [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]، پاکچین رایانه و غیره تهیه کنید. دقت کنید که خود نرم افزار از سازهایش جدا فروخته می شود. به سازهای این نرم افزار در اصطلاح ReFill گفته می شود. بنابراین در هنگام خرید از فروشنده بخواهید که [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] را هم کپی کند.
    چقدر صحیحه مطلب؟ من لپ تاپ با 2 گیگ رم ddr3 دارم سی پی یو دو هسته ای. چه کیبردی بخرم که بتونم با این نرم افزاره یک صدای عالی داشته باشم؟ لطفا کسانی که تجربه کردن با بقیه درمیون بگذارن.

MUSIC360 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46179
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    74
    129 بار تشکر شده در 60 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط rain-man [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز hp200 اکشنش به340 نمیرسه. 440 بعید میدونم باشه تو ایران اگه باشه بالای 5 میلیونه چون 380 4 تومن به بالاست
    البته مقایسه clp440 با CLP380 مقایسه چندان درستی نیست چون عدد اول از سمت چپ سری تولید رو نشون میده نه لزوما بیشتر بودن امکانات رو. به همین دلیل شما میبینید که CLP280گرونتر از CLP340هست چون با وجود اینکه مربوط به سری دوم هست ولی مال رده 80 هست که امکانات و کیفیتش از مدلهای رده 40 بیشتره. (رده همون دو رقم سمت راست هست).
    به همین ترتیب مدل CLP380حتما ازCLP440 'گرونتره چون با وجود این که سری پایینتری هست ولی رده ی بالاتری داره.

در مورد اسپیکر هم باید گفت حتی اگر کیفیت اسپیکر اکسترنالی که وصل میکنیدخیلی بالا باشد ولی صدای تولیدی توسط بورد صدای خود پیانو(نه اسپیکرهایش) کم کیفیت باشد فایده ای ندارد که این در مورد P85 صادق است. فرض کنید که یک اهنگ با کیفیت پایین را(مثلا 64Kbps) با اسپیکرهای با کیفیت گوش کنید . نتیجه چندان راضی کننده نخواهد بود.
    ویرایش توسط MUSIC360 : Sunday 7 August 2011 در ساعت 11:57 AM

3. کاربران زیر از MUSIC360 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط ramshad [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    یک مطلبی دیدم اینجا:
    کد:
    http://farsika. ir/article/? link=434
    نوشته بود:
    اخیرا با توجه به پیشرفت هایی که در حوزه نرم افزارهای شبیه ساز ادوات موسیقی حاصل شده است، انتخاب دیگری نیز پیش روی شما قرار دارد که اگر با شرایطتان همخوانی داشته باشد صاحب پیانویی خواهید شد که صدای آن بسیار بهتر از بهترین «پیانوهای دیجیتال» بوده و علاوه برآن دردسرهای پیانوهای آکوستیک را هم ندارند.
    ایده کلی این است که کامپیوتر شما می تواند با نصب نرم افزاری نظیر [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] به یک پیانو پیشرفته (یا تقریبا هر ساز دیگری) با صدای واقعی تبدیل شود. کافی است یک کی بورد معمولی (در ایران معمولا به کی بورد ارگ الکترونیکی گفته می شود) که دارای رابط «می دی | MIDI» است نیز به آن وصل کنید تا صدای واقعی پیانو را تجربه کنید. برای اینکار نیاز به یک کابل MIDI خواهید داشت. مدلهای جدید کی بورد حتی اجازه می دهند که کامپیوتر شما از طریق پورت های USB نیز به آنها وصل شود بنابراین حتی می توانید بجای کامپیوتر رومیزی از لپ تاپ نیز استفاده کنید. کابلهای MIDI به پورت می دی که روی کارت صوتی کامپیوتر است وصل می شوند و چیزی در حدود بیست هزار تومان قیمت دارند.
    بنابراین اگر یک کامپیوتر نسبتا خوبی دارید (از پنتیوم سه بالاتر و یک گیگابایت حافظه) ، با خرید یک کی بورد معمولی و ارزان می توانید کامپیوتر خود را تبدیل به یک استودیوی کامل موسیقی کنید و ضمن تمرین موسیقی آنها را ضبط کرده و مجددا پخش نمایید. امکانات دیگری که نرم افزاری چون Reason در اختیارتان خواهد گذاشت از حوصله این بحث خارج است ولی تا همین حد بدانید که این نرم افزار قادر به تقلید صدای معروف ترین پیانوهای دنیاست که با دقت بالا و با استفاده از چندین میکروفون نمونه برداری شده اند. هرچقدر کامپیوتر شما حافظه بیشتری داشته باشد، قادر به نصب پیانوهایی با کیفیت بالاتری بوده و در ضمن با توجه به اینکه شرکت های مختلفی اقدام به تولید ساز برای این نرم افزار می کنند، هر لحظه به آخرین صدای پیانوها دسترسی خواهید داشت.

نرم افزار Reasonرا هم می توانید از سی دی فروش های حرفه ای نظیر [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]، پاکچین رایانه و غیره تهیه کنید. دقت کنید که خود نرم افزار از سازهایش جدا فروخته می شود. به سازهای این نرم افزار در اصطلاح ReFill گفته می شود. بنابراین در هنگام خرید از فروشنده بخواهید که [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] را هم کپی کند.
    چقدر صحیحه مطلب؟ من لپ تاپ با 2 گیگ رم ddr3 دارم سی پی یو دو هسته ای. چه کیبردی بخرم که بتونم با این نرم افزاره یک صدای عالی داشته باشم؟ لطفا کسانی که تجربه کردن با بقیه درمیون بگذارن.
    فکر میکنم DGX640 مناسب باشه که تاچش بدک نیست. فکرکنم .

5. کاربران زیر از Pathetique به خاطر این پست تشکر کرده اند:

MUSIC360 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46179
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    74
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

اگر بخواهید با استفاده از این نرم افزارهای VST صدای واقعا خوبی داشته باشید و از سمپلهای با کیفیت استفاده کنید نیاز به یک لپتاپ با حافظه 4gbبه بالا cpu قوی چند هسته ای و یک کارت صدای اکسترنال خوب(دور و بر300-400 تومان) دارید به علاوه یک ست هدفون یا اسپیکرحرفه ای(SOUND MONITOR) . چنین سیستمی حدود 2 تومان در میاد که با مقداری کمتر یا بیشترش میشه یک پیانو دیجیتال با اکشن و امکانات خوب گرفت که امکان اتصال به رایانه رو هم داشته باشه..
    البته لازم به ذکر هست که برای استفاده از VSTها کامپیوترهای اپل بهتر از PC و ویندوز هستند.
    ویرایش توسط MUSIC360 : Sunday 7 August 2011 در ساعت 07:09 PM

7. کاربران زیر از MUSIC360 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ramshad آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    30984
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    211
    370 بار تشکر شده در 157 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط MUSIC360 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اگر بخواهید با استفاده از این نرم افزارهای VST صدای واقعا خوبی داشته باشید و از سمپلهای با کیفیت استفاده کنید نیاز به یک لپتاپ با حافظه 4gbبه بالا cpu قوی چند هسته ای و یک کارت صدای اکسترنال خوب(دور و بر300-400 تومان) دارید. چنین سیستمی حدود 2 تومان در میاد که با مقداری کمتر یا بیشترش میشه یک پیانو دیجیتال با اکشن و امکانات خوب گرفت که امکان اتصال به رایانه رو هم داشته باشه..
    البته لازم به ذکر هست که برای استفاده از VSTها کامپیوترهای اپل بهتر از PC و ویندوز هستند.
    ممنون. پس این راه مناسب من نیست. لطفا دوستان جواب این یکی یادداشتم رو بدن:

„دوستان کمک کنید! دیروز حدود 6-7 ساعت وقت صرف کردم اما نتونستم پیانو انتخاب کنم! راستش من دو چیز برام مهمه! صدای پیانو و سنگین بودن کلاویه ها که بهم حس پیانو زدن بده. حالا برام مهم نیست این صدا از سینتی سایزر بیاد بیرون یا ارگ یا هر چی. ملاک دیگرم سبک بودن و قابلیت حمل داشتنه. طبیعتا قیمت کمتر موجب رضایته ! سازم رو نمی خوام جایی ببرم و برای کسی نمی خوام بزنم. گوشه ی اتاقم برای دل خودم می خوام دلی دلی کنم. سالها پیش ارگ می زدم اما دیگه برام قابل تحمل نیست اون رو هم غیر حرفه ای میزدم! کرگ pa80 داشتم. الان کلاویه سنگین می خوام و یک صدای دلنواز پیانو تا کم کم یاد بگیرم و راه بیفتم. تا 1 میلیون برام راحته پول بدم. (بیشتر هم مشکلی نیست ولی باید ببینم چی میدم و چی گیرم میاد؛ بحث هزینه و فایده است) دارم به یاماها p95 فکر می کنم که ظاهرا p85 بنا به توصیه دوستان بهتره. چی بخرم و از کجا بخرم؟ از کجاش رو دوستان حتما بهم بگن چون قیمت ها تو جمهوری واقعا پرته پرته”

Acoustic آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    21638
    میانگین پست در روز
    0.25
    تشکر از پست
    2,776
    4,188 بار تشکر شده در 1,171 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Acoustic on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 51/1
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط saram [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    برتریهای رولند نسبت به مدل قدیمیه و از رده خارج یاماها clp 340 رو گفتیم
    مزاح از این با مزه تر نبود دیگه جناب saram که بگید ؟
    نمونه کار های من Acoustic

PhotoBlog من راه اندازی شد Pixelworld

Acoustic آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    21638
    میانگین پست در روز
    0.25
    تشکر از پست
    2,776

شبکه های اجتماعی من

Add Acoustic on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

ممنون. پس این راه مناسب من نیست. لطفا دوستان جواب این یکی یادداشتم رو بدن:

„دوستان کمک کنید! دیروز حدود 6-7 ساعت وقت صرف کردم اما نتونستم پیانو انتخاب کنم! راستش من دو چیز برام مهمه! صدای پیانو و سنگین بودن کلاویه ها که بهم حس پیانو زدن بده. حالا برام مهم نیست این صدا از سینتی سایزر بیاد بیرون یا ارگ یا هر چی. ملاک دیگرم سبک بودن و قابلیت حمل داشتنه. طبیعتا قیمت کمتر موجب رضایته ! سازم رو نمی خوام جایی ببرم و برای کسی نمی خوام بزنم. گوشه ی اتاقم برای دل خودم می خوام دلی دلی کنم. سالها پیش ارگ می زدم اما دیگه برام قابل تحمل نیست اون رو هم غیر حرفه ای میزدم! کرگ pa80 داشتم. الان کلاویه سنگین می خوام و یک صدای دلنواز پیانو تا کم کم یاد بگیرم و راه بیفتم. تا 1 میلیون برام راحته پول بدم. (بیشتر هم مشکلی نیست ولی باید ببینم چی میدم و چی گیرم میاد؛ بحث هزینه و فایده است) دارم به یاماها p95 فکر می کنم که ظاهرا p85 بنا به توصیه دوستان بهتره. چی بخرم و از کجا بخرم؟ از کجاش رو دوستان حتما بهم بگن چون قیمت ها تو جمهوری واقعا پرته پرته”
    دوست عزیز سوالات شما نه یک بار بلکه چندین بار در صفحات قبل جواب داده شده . سرچ کنید

11. کاربران زیر از Acoustic به خاطر این پست تشکر کرده اند:

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    989 بار تشکر شده در 454 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/2
    میزان امتیاز
    14

[
    quote=Acoustic;202351]مزاح از این با مزه تر نبود دیگه جناب saram که بگید ؟ [/
    quo پیانویی که ماله 4 یا شایدم 5 ساله پیشه و نه رزونانس تارها توش شبیه سازی شده و فقط 30 تا کلیداش نمونه برداری شده و صدای تیز(سنتوری) داره و هزار و یک دلیل دیگه که بارها گفتم از رده خارج و قدیمی حساب میشه. نه تنها clp 340 یا clp 330 بلکه fp-7 hp-207 و ... هم قدیمی هستن . پیانویی جدیده که تازه تولید شده باشه حد اقل 1 سال اونم با تمام امکانات و قیمت مقروم به صرفه مثل fp-7f. البته ماها باید به جیبامونم یه نگاهی بکنیم.
    ویرایش توسط saram : Sunday 7 August 2011 در ساعت 04:14 PM

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط rain-man [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    و اخرین سوال ایا قابلیت کرن شدن رو دارن نتها یا نه؟؟
    clp 340 قابلیت سری کرون نداره ولی fp-7f این قابلیت رو داره تا یک چهارم پرده میتونید هر نت رو بالا یا پپایین کنید.

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

و قابل توجه اوندسته از دوستان که سمپل گیری از 50 کلید 340 رو عیب بزرگی میدونن من با یاماها تماس گرفتم گفتن اکتاوای اول و اخر نمونه برداری نشده که خداییش این دو اکتاو چقد مورد استفادن؟؟ از اونم بکذریم فرق بارزی ندارن. 340 یه قابلیت خوب داره اینه dnamic stereo samplig لول 4 هست که گرونترین دیجیتال یاماها لولش 5 این سیستم این قابلیتو میده که مثلا نت دو در حالت تاچ ملایم یه صدا و در حالت تاچ قوی یه صدای دیگه داره همون پیانو فورته خودمون
    دوست عزیز این بار دومه که باز اطلاعات غلط میدین. در اینکه clp 340 ساز خوبیه شکی نیست ولی در مورد چیزی که اطلاع ندارین نظر ندین. دارین دوستان تازه وارد رو گمراه میکنین. (ناخواسته). قبلا هم گفتم از نوشته های ما کپی برداری میکنین عیبی نداره ولی درست و کامل کپی برداری کنین. یا اون نماینده یاماها مثل شما اطلاع نداشته یا زرنگ بوده دیده ساده این خواسته سرتون کلاه بزاره تا سازشو بگیرین. clp 340 فقط 30 کلید رو سمپل گیری کرده نه 50 کلید. بیشترین تعداد سمپل گیری در یاماها مربوط به مدلای بالای 3 تومنیشه که اونم فقط 50 و 55 کلید رو نمونه برداری کردن. اما رولند تمام 88 کلید رو نمونه برداری میکنه.

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230
    3,892 بار تشکر شده در 1,579 پست

شبکه های اجتماعی من

Add HamedSedighi on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 16/0
    Given: 41/1
    میزان امتیاز
    18

Lightbulb

دوست من تو سایت یاماها نوشته این محصول قابلیت tune وscale رو داره
    جدا ؟

اگر دقیقا نوشته باشه scale tunnig یعنی این قابلیت رو داره .

لینکش رو بگذار ببینم کجا نوشته این رو .

در باب Roland

همان طور که همه می دونید محصولات رولند بسیار خوب و حرفه ای هستند . اما ...

اما قیمت هاشون در داخلا بسیار تخیلی هستند . به نسبت خارج از کشور و اگر هم می خواهید دلیل این مورد رو تعرفه ها عنوان کنید . پس چرا یاماها و کرگ اینقدر اختلاف تعجب بر انگیزی ندارند !!!

تا اونجا پیش میره این موضوع که من قصد خرید یه کنترولر رو داشتم با نمایندگی تماس گرفتم به من گفتند حدود 380 هزار تومن و داخل یه سایت فروش اینترنتی داخلی 340 هزار تومن .

در صورتی که باید قیمت نمایندگی از اون سایت کمتر باشه .

من این رو نوشتم برای کسانی که بازار یابی می کنند برای رولند در این تاپیک تا بگویم آقایون قیمت هاتون خیلی بالاست
    اخه کی سینتی سایزر 1000 دلاری رو دو میلیون و 300 هزار تومن می فروشه؟ ؟؟؟؟(این رو از نمایندگی سوال کردم)
    ویرایش توسط HamedSedighi : Sunday 7 August 2011 در ساعت 06:16 PM

16. 3 کاربر برای این پست از HamedSedighi تشکر کرده اند:

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Arckey [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    جدا ؟

اگر دقیقا نوشته باشه scale tunnig یعنی این قابلیت رو داره .

لینکش رو بگذار ببینم کجا نوشته این رو .

در باب Roland

اما قیمت هاشون در داخلا بسیار تخیلی هستند . به نسبت خارج از کشور و اگر هم می خواهید دلیل این مورد رو تعرفه ها عنوان کنید . پس چرا یاماها و کرگ اینقدر اختلاف تعجب بر انگیزی ندارند !!!

تا اونجا پیش میره این موضوع که من قصد خرید یه کنترولر رو داشتم با نمایندگی تماس گرفتم به من گفتند حدود 380 هزار تومن و داخل یه سایت فروش اینترنتی داخلی 340 هزار تومن .

من این رو نوشتم برای کسانی که بازار یابی می کنند برای رولند در این تاپیک تا بگویم آقایون قیمت هاتون خیلی بالاست
    اخه کی سینتی سایزر 1000 دلاری رو دو میلیون و 300 هزار تومن می فروشه؟ ؟؟؟؟(این رو از نمایندگی سوال کردم)
    دوست عزیز والا دیگه حوصله ندارم تفاوت سینتی سایزر با دیجیتال پیانو رو یادتون بدم ببخشید. خواهشا دوستان مطالعه مطالعه مطالعه بفرمایید مخصوصا دوست عزیز arckey جان شما که چند سالیه نمایندگی یاماها هستید تو این تایپیک بیشتر مطالعه بفرماییدتا اینجور گاف ندید و مورد دوم اینکه بزارید ماهایی که هم با پیانو اکوستیک هم یاماها هم رولند کار کردیم نظر بدیم . شما که اصلا دیجیتال پیانو ندارید که میایین راهنمایی میکنین. البته نمایندگیه یاماهاتون سر جاشه. البته پیشاپیش از این چند سالی که برای یاماها تبلیغلت کردین نهایت تشکر رو داریم . چون بازنشته هم شدین ماشالله ولی هر چیزی ادمه خودشو لازم داره. بازم ممنونم. از دوستان تازه وارد هم خواهش میکنم هر کسی که نظر داد رو چشم بسته قبول نکنن. من از روی تجربه و دلسوزی میگم . فقط از افرادی که خودشون پیانو دارن و با انواع پیانو ها کار کردن نظر بخوایین . دیدین که از دیروز که اومدم فقط دارم گاف دوستانی که نظرات اشتباه و تبلیغی رو میدن رو اصلاح میکنم تا شماها خدایی نکرده دچار اشتباه نشین . ممنون.
    ویرایش توسط saram : Sunday 7 August 2011 در ساعت 07:27 PM

18. کاربران زیر از saram به خاطر این پست تشکر کرده اند:

MUSIC360 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46179
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    74
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Arckey [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    جدا ؟
    در باب Roland

درسته سودی که روی محصولات رولند میکشن بیشتره ولی فکر کنم این مساله دو دلیل عمده داره :

1-محصولات رولند بر خلاف یاماها که در چین و اندونزی مونتاژ میشه همگی در ژاپن تولید و مونتاژ میشن که این قیمت تمام شده شون رو بیشتر و البته دوام و کیفیت ساختشون رو هم بالاتر میبره. در ایران به خصوص الان که بازار ازاجناس چینی و کشورهای مشابه پر شده روی اجناس اصل ژاپن سود بیشتری کشیده میشه.
    2-به دلیل همین گرونتر بودن و همچنین کمتر بودن تنوع سازها نسبت به یاماها(که از ارگ و گیتار و... بگیر تا فلوت و سینتی سایزر و تقریبا هر نوع الت موسیقی رو تولید میکنه) فروشندگان رولند کمتر هستند واین رقابت بین فروشنده ها رو پایینتر میاره و باعث میشه روی رولند کمتر قیمتها رو کاهش بدند.

20. کاربران زیر از MUSIC360 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

البته اصلاح میکنم که تو دوبی clp 340 دونه ای 1000 دلار و fp-7f دونه ای 2800 شده که تو ایران حساب کنین دیگه یاماها چقدر گذاشته رو قیمت Clp 340 و رولند چقدر گذاشته رو قیمت Fp-7f!!!

Acoustic آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    21638
    میانگین پست در روز
    0.25
    تشکر از پست
    2,776

شبکه های اجتماعی من

Add Acoustic on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط saram [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    البته اصلاح میکنم که تو دوبی clp 340 دونه ای 1000 دلار و fp-7f دونه ای 2800 شده که تو ایران حساب کنین دیگه یاماها چقدر گذاشته رو قیمت Clp 340 و رولند چقدر گذاشته رو قیمت Fp-7f!!!
    در دبی شاید آتیش زده باشن به مالشون ولی در اروپا قیمت 340 ، 1581.00 یورو = 2.254 $ = 2.390 تومان

پس نتیجه میگیریم قیمت 340 ایران 200 هزار تومان گران تر از قیمت جهانی هست. نه 1 میلیون و 600 هزار تومان

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

23. 4 کاربر برای این پست از Acoustic تشکر کرده اند:

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230
    3,892 بار تشکر شده در 1,579 پست

شبکه های اجتماعی من

Add HamedSedighi on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 16/0
    Given: 41/1
    میزان امتیاز
    18

دوست عزیز والا دیگه حوصله ندارم تفاوت سینتی سایزر با دیجیتال پیانو رو یادتون بدم ببخشید. خواهشا دوستان مطالعه مطالعه مطالعه بفرمایید مخصوصا دوست عزیز arckey جان شما که چند سالیه نمایندگی یاماها هستید تو این تایپیک بیشتر مطالعه بفرماییدتا اینجور گاف ندید و مورد دوم اینکه بزارید ماهایی که هم با پیانو اکوستیک هم یاماها هم رولند کار کردیم نظر بدیم . شما که اصلا دیجیتال پیانو ندارید که میایین راهنمایی میکنین. البته نمایندگیه یاماهاتون سر جاشه. البته پیشاپیش از این چند سالی که برای یاماها تبلیغلت کردین نهایت تشکر رو داریم . چون بازنشته هم شدین ماشالله ولی هر چیزی ادمه خودشو لازم داره. بازم ممنونم. از دوستان تازه وارد هم خواهش میکنم هر کسی که نظر داد رو چشم بسته قبول نکنن. من از روی تجربه و دلسوزی میگم . فقط از افرادی که خودشون پیانو دارن و با انواع پیانو ها کار کردن نظر بخوایین . دیدین که از دیروز که اومدم فقط دارم گاف دوستانی که نظرات اشتباه و تبلیغی رو میدن رو اصلاح میکنم تا شماها خدایی نکرده دچار اشتباه نشین . ممنون.
    دوست عزیز

وقتی طرف مقابلت رو نمی شناسی چرا با کلمات بازی می کنی .

اینکه در مورد سایزر نوشتم خواستم با مدرک بگم که سوال کردم و قیمت ها اینجوری بوده .

درمورد دیجیتال پیانو هم صدق می کنه .

الان این چیزایی که نوشتی چه ربطی یه قیمت های تخیلی رولند داره ؟

من نمایندگی یاماها هستم بعد می خوام سایزر رولند بخرم ؟؟؟؟

تا جایی که من یادمه بیشتر مدل هایی که پیشهاد کردم از برند رولند و کرگ بوده

25. 2 کاربر برای این پست از HamedSedighi تشکر کرده اند:

صفحه 98 از 321 نخستنخست ... 4888949596979899100101102108148198 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)