لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 29 از 129 نخستنخست ... 192526272829303132333979 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 449 به 464 از 2053

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو آکوستیک

Fereshteh_Baran آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    22707
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,809
    1,553 بار تشکر شده در 566 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 171/0
    Given: 161/0
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    من زیاد نمی تونم پیانو رو کارشناسی کنم ولی من برای خرید هم لارستان رفتم هم جمهوری و هم نیاوران . البته تاچ های هیچ کدوم با هم یکی نبود چون پیانویی که توی مغازه است یه حالت تمرینی داره من خودم توی لارستان یه پیانو آلمانی امتحان کردم که اصلا از کوک خارج بود. ولی به نظر من خیلی به انصاف فروشنده بستگی داره. و یه مسئله دیگه این یاماها مونتاژ ژاپن قیمتش 8 تومان بود و مونتاژ اندونزی سه تومان.

amir_clk500 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35394
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    68
    223 بار تشکر شده در 93 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

بله پیانومو عوض کردم با چلن اورجینال مالزیایی
    سریال و چند تا عکسش رو به وینا موزیک مالزی فرستادم و اونام تاییدش کردن و تاریخ ساختش مربوط به عید سال 87 هستش و 2 سال و 10 ماهه که تو نمایندگی بوده و همه مثل من گول پایه اهویی رو میخورن و به این پیانو توجهی نشون نمیدن
    صداش فوق العاده شفاف و تیزه تاچشم خیلی نرم و خوبه و اکشنش آبل نیست و یه برنده ژاپنیه.. کمپانی بتازگی آبل کرده اکشنشو و قیمتش 3 برابر گرونتره اکشن آبل. ولی در هر صورت اکشنش خیلی عالیه
    تنها مشکلی که داره اینه که صداش به شدت از قبلیه بلندتره
    هنوزم کوک نشده
    تو فکر اکوستیک اتاقمم شایدم نکنم همسایه پایینمون میخاد بره

در موردJU 109 به نظر منم پیانو خوب و قابل قبولیه.. صدای تیز زنگ داری داره.. تو رنج خودش از خیلی ها بهتره
    ایراداش یکی در روی کلاویه هاس که جلو قرار داره و تو قطعه های پرشی دست هی میخوره به اون بالاش
    و یکی هم ظاهر پیانو های ارتفاع کوتاهه که پایه ندارن در قیاس با پایه دارا یه مقدار از لحاظ ظاهری لطمه میخوره
    کیه؟؟؟؟کییییییییییییه؟؟؟؟

3. 2 کاربر برای این پست از amir_clk500 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    32684
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    6 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مبارکت باشه.
    لطف کن چن تا عکس هم ازش بزار.

zandor آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    34981
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    12 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مبارکت باشه آقا امیر من خودم دلم میخواد پرل ریور بگیرم که به بودجم که بین 3.5 تا 4 هست میاد
    راستی یه سوال دیگه بعضی جاها تو تایپیک میگفتی که مثلا تاچ یاماها نصفه میره پایین...
    اگه میشه یه توضیح بده چون زیاد متوجه نشدم و اینکه چه برندایی این طور هست

amir_clk500 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35394
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    68
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

چشم عکس هم میذارم
    ممنونم از اظهار لطفتون
    دلت هر چی دوست داره بگیر.. پرل ریورم کلاویه هاش تا نصفه پایین میره مث یاماها.. نمیدونم حسنه یا عیبه ولی در هر صورت کاملا متفاوته با پیانو هایی که تا انتها کلاویه اشون پایین میره
    با یاماها ژاپنی چند مدلش زدم تا آخر میرفت پایین کلاویه هاشون
    به نظرم که نمیدونم درسته یا غلط بیان احساس بهتره و پیانو و فورته رو بهتر میشه اجرا کرد
    از یه جهت تا نصفه بره پایین پیانو زدن راحت تره!!! یعنی چیزی که من احساس کردم!
    برند هافمن هم باهاش زدم از نصفم کمتر میره پایین! 1.4 حدودا!!
    نوردیسکا که هیچی دیگه... اصلا بهتره اسمشو نیاریم تو این تاپیک دیگه
    تاچی که تا انتها بره پایین و خوب بشه به نظر من وبر خیلی خوب بود(هر چند صداش...) چلن حتی چینیاشم خیلی خوب بود(ولی توصیه نمیکنم دیگه سمت چینیش برید چون بعدا موقع فروش شاید به مشکل بربخورید)
    سمیکم تاچش خیلی خوب بود
    هنوزم صدای JS121 تو گوشمه فقط مشکل قیمت خیلی بالا داره.. یکیم اینکه از چند نفر شنیدم به مرور زمان صداش هی تیزترم میشه!!!

7. کاربران زیر از amir_clk500 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir11235 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8632
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    87
    148 بار تشکر شده در 52 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط zandor [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مبارکت باشه آقا امیر من خودم دلم میخواد پرل ریور بگیرم که به بودجم که بین 3.5 تا 4 هست میاد
    راستی یه سوال دیگه بعضی جاها تو تایپیک میگفتی که مثلا تاچ یاماها نصفه میره پایین...
    اگه میشه یه توضیح بده چون زیاد متوجه نشدم و اینکه چه برندایی این طور هست

دوست عزیز وزن کلاویه ها و میزان سفتی اونها تو برندهای مختلف فرق داره ، اما اون چیزی که مهم هست کیفیت ساخت کلاویه هاست ،

بطور مثال کلاویه در برند کاوای (تو ایران میگن کاوایی) بسیار سفت و سنگین هست و در یاماها معمولی حالا یه سوال دارم چون کلاویه در کاوای سنگین هست پس کیفیتش از اتو مایستر پایین تره ؟!!!

مثلا تو استودیوی استاد فریبرز لاچینی یه پیانو یاماها هست و یه پیانو کاوای به نظر شما این دو تا پیانو کلاویه هاشون یکی هست ؟ یا کدوم بهتر از اون یکی هست ؟؟؟؟

بهتر هست ما نظرات خودمون را به دیگران تحمیل نکنیم ، تشخیص کیفیت ساخت پیانو با تکنیسین های مجرب این ساز هست و نه با نوازندگی با یکی دو تا آهنگ،

پیشنهاد میکنم برای اطلاعات دقیق درباره رنگینک و کیفیت ساخت پیانو به کتابهای مرجع این ساز از جمله کتاب the piano book مراجعه کرده و از اونجا اطلاعات بگیرید ،, و اصلا ببینید این برندهای جدید که تو ایران اومده تو این کتابها هست و یا فقط برای بازار ایران تولید میشه !!!

از دوستان اگه کسی این کتاب را خواست در پیغام خصوصی آدرس ایمیل را بذاره براش میفرستم .

9. 3 کاربر برای این پست از amir11235 تشکر کرده اند:

zandor آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    34981
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    12 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام من ارسالام به 15 نرسیده به [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] بفرست ممنون

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    19908
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    16 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان
    من میخوام پیانو یاماها بخرم.
    میشه راهنمایی کنید از کجا بخرم که هم ارزون تر باشه و هم قابل اعتماد؟
    مثلا بازرگانی جام جم خوبه؟
    و این که قیمت یاماها 109 و 113 چنده ؟ و کدومشو بخرم بهتره؟؟؟
    با توجه به این که من پول نقدم 2.5 بیشتر نیس و بقیشو بعدا می تونم بدم.

amir_clk500 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35394
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    68
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط amir11235 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

بهتر هست ما نظرات خودمون را به دیگران تحمیل نکنیم ، تشخیص کیفیت ساخت پیانو با تکنیسین های مجرب این ساز هست و نه با نوازندگی با یکی دو تا آهنگ،

پیشنهاد میکنم برای اطلاعات دقیق درباره رنگینک و کیفیت ساخت پیانو به کتابهای مرجع این ساز از جمله کتاب the piano book مراجعه کرده و از اونجا اطلاعات بگیرید ،, و اصلا ببینید این برندهای جدید که تو ایران اومده تو این کتابها هست و یا فقط برای بازار ایران تولید میشه !!!

از دوستان اگه کسی این کتاب را خواست در پیغام خصوصی آدرس ایمیل را بذاره براش میفرستم .
    امیر جان اگه منظورتون به بنده هست کیفیتی که در مورد پرل ریور و یاماها .. گفتم یه چیزیه که با چشم و لمس کردن واسه هر کسی قابل تشخیصه واصلا ربطی به آهنگ زدن نداره و یا حتی نیازی به تکنسین دیده نمیشه
    برای کلاویه ها هم طولانی مدت باید زد ولی با چندین دقیقه زدن هم میشه تفاوت هارو احساس کرد اینکه یاماها تا نصفه میره پایین و وبر تا اخر میره پایین یه چیزه مشهوده و احتیاجی به تکنسین ومدرک و.. نیست و هر کسی میتونه بره خودش بزنه و ببینه .. من چیزایی که گفتم حاصل چیزایی هست که دیدم وتجربه کردم و اگر فکر میکنید اشتباهه میتونید به همه نمایندگی ها سر بزنید ونتیجه رو اینجا اعلام کنید
    کتاب پیانو بوک هم اگه همونی باشه که اوایل تاپیک توضیح داده شده من خوندمش.. تو رده اینتری لول نوردیسکا رو هم همپایه یاماها و یانگ چنگ و فالکون و سمیک قرار داده.. خب این لیست قطعا برای ایران تهیه نشده و تو خارج از ایران کاربرد داره چون نوردیسکای ایران وضعیت خیلی بدی داره.. خب کسی که اینو ندونه به نظر من به عنوان مرجع خوبی حسابش میکنه و چه بسا میره نوردیسکا میخره.

ضمنا من هیجوقت سعی بر تحمیل نظراتم نکردم.

13. کاربران زیر از amir_clk500 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir11235 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8632
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_clk500 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    امیر جان اگه منظورتون به بنده هست کیفیتی که در مورد پرل ریور و یاماها .. گفتم یه چیزیه که با چشم و لمس کردن واسه هر کسی قابل تشخیصه واصلا ربطی به آهنگ زدن نداره و یا حتی نیازی به تکنسین دیده نمیشه
    برای کلاویه ها هم طولانی مدت باید زد ولی با چندین دقیقه زدن هم میشه تفاوت هارو احساس کرد اینکه یاماها تا نصفه میره پایین و وبر تا اخر میره پایین یه چیزه مشهوده و احتیاجی به تکنسین ومدرک و.. نیست و هر کسی میتونه بره خودش بزنه و ببینه .. من چیزایی که گفتم حاصل چیزایی هست که دیدم وتجربه کردم و اگر فکر میکنید اشتباهه میتونید به همه نمایندگی ها سر بزنید ونتیجه رو اینجا اعلام کنید
    کتاب پیانو بوک هم اگه همونی باشه که اوایل تاپیک توضیح داده شده من خوندمش.. تو رده اینتری لول نوردیسکا رو هم همپایه یاماها و یانگ چنگ و فالکون و سمیک قرار داده.. خب این لیست قطعا برای ایران تهیه نشده و تو خارج از ایران کاربرد داره چون نوردیسکای ایران وضعیت خیلی بدی داره.. خب کسی که اینو ندونه به نظر من به عنوان مرجع خوبی حسابش میکنه و چه بسا میره نوردیسکا میخره.

ضمنا من هیجوقت سعی بر تحمیل نظراتم نکردم.
    سلام ،

دوست عزیز ناراحت نشو من منظورم به صورت مشخص با شما نبود . تو اون کتاب شرکتهای تولید کننده و آدرس و محل تولیدش مشخص هست پس این شامل نوردیسکا در ایران نمیشه چون ایران اصلا جزء تولید کنندهای پیانو حساب نمیشه ، هر کسی هم میدونه که اون نوردیسکا این چیزی که تو ایران تولید میشه نیست.

حالا یه چیزه دیگه برات بگم اونم اینکه وارد کننده و نمایندگی انحصاری چلن مالزی تو ایران آقای فرزان هست و دوست صمیمی خود منه . و چیز جالب تر اینکه پیانوی خود من آلبرت وبر هست ، پس نتیجه میگیریم که من تعصب روی برند خاصی ندارم .

ولی نرمی تاچ هیچ ربطی به کیفیت پیانو نداره ، ببین دوست عزیز تاچ در نوردیسکا سنگین و در اتومایستر سبک و نرم هست ولی هیچ کدوم این پیانوها کیفیت خوبی ندارند.

و همچنین تاچ تو کاوای و شیمل سنگین و در یاماها و آلبرت وبر نرم و سبک تازه یه چیزه دیگه تاچ پیانو های اشتین وی اند سان هم جزء سنگین ها هست حالا تو به من بگو پیانویی مثل اشتین وی که بهترین برند پیانو در دنیاست چون تاچش سنگین هست کیفیت نداره ؟؟؟

یه نکته مهم تر اینکه شما اگر یا پیانو های گرند کنسرتی و رویال زده باشید میبینید که تاچ اونها کلا از پیانو های ایستاده سنگین تر هست پس به درد نمیخورن؟؟

توی این بحث ما باید کارشناسی شده اطلاعات به دیگران بدیم تا اونهارا گم راه نکنیم.

از دست من ناراحت نشو ولی من اون چیزی که هست را میگم . یعنی میخوام دوستان را راهنمایی کنم.

موفق باشی

amir11235 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8632
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط zandor [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام من ارسالام به 15 نرسیده به [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] بفرست ممنون

دوست عزیز فردا میفرستم برات

amir_clk500 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35394
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    68
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط amir11235 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام ،

دوست عزیز ناراحت نشو من منظورم به صورت مشخص با شما نبود . تو اون کتاب شرکتهای تولید کننده و آدرس و محل تولیدش مشخص هست پس این شامل نوردیسکا در ایران نمیشه چون ایران اصلا جزء تولید کنندهای پیانو حساب نمیشه ، هر کسی هم میدونه که اون نوردیسکا این چیزی که تو ایران تولید میشه نیست.

حالا یه چیزه دیگه برات بگم اونم اینکه وارد کننده و نمایندگی انحصاری چلن مالزی تو ایران آقای فرزان هست و دوست صمیمی خود منه . و چیز جالب تر اینکه پیانوی خود من آلبرت وبر هست ، پس نتیجه میگیریم که من تعصب روی برند خاصی ندارم .

ولی نرمی تاچ هیچ ربطی به کیفیت پیانو نداره ، ببین دوست عزیز تاچ در نوردیسکا سنگین و در اتومایستر سبک و نرم هست ولی هیچ کدوم این پیانوها کیفیت خوبی ندارند.

و همچنین تاچ تو کاوای و شیمل سنگین و در یاماها و آلبرت وبر نرم و سبک تازه یه چیزه دیگه تاچ پیانو های اشتین وی اند سان هم جزء سنگین ها هست حالا تو به من بگو پیانویی مثل اشتین وی که بهترین برند پیانو در دنیاست چون تاچش سنگین هست کیفیت نداره ؟؟؟

یه نکته مهم تر اینکه شما اگر یا پیانو های گرند کنسرتی و رویال زده باشید میبینید که تاچ اونها کلا از پیانو های ایستاده سنگین تر هست پس به درد نمیخورن؟؟

توی این بحث ما باید کارشناسی شده اطلاعات به دیگران بدیم تا اونهارا گم راه نکنیم.

از دست من ناراحت نشو ولی من اون چیزی که هست را میگم . یعنی میخوام دوستان را راهنمایی کنم.

موفق باشی
    امیر جان من اصلا یادم نمیاد در مورد کیفیت صدای پیانو توام با تاچش صحبت کرده باشم!
    در مورد تاچ پیانو ها نظرمو گفتم در مورد صداشونم گفتم ولی کاملا جدا!! من هیچوقت کلمه کیفیت رو در کنار تاچ بکار نبردم.. چند جایی گفتم کلاویه ها کیفیت ندارن شاید شما فکر کردید منظورم تاچ بوده که نه ،منظورم بطور کاملا روشن مشخصه که کیفیت و چیدمان و پوشش روی کلاویه ها بوده
    حتی بحث پایین بالا رفتن کلاویه ها تا اخر یا نصفه رو گفتم برتری برای هیچکدوم قائل نشدم و فقط نظر خودمو گفتم

در مورد تاچ این پیانوها نظر من کاملا با شما نمیدونم چرا متفاوته!
    من با اتومایستر تاحالا کارنکردم ولی با نوردیسکا زدم
    اصلا تاچ سنگینی نداشتن و خیلی شل بودن و از نصفم کمتر پایین میرفتن.. این اون چیزی بود که تو نوردیسکا دیدم و صداشم چندین بار تاحالا گفتم
    با کاوایی هم تو لارستان با مدل 115 121 اش زدم نرمال بود و سفتی ایی حس نکردم
    اشتن وی هم از 2 استادم پرسیدم جفتشون با اشتنوی زده بودن اذعان داشتن که تاچ خیلی خیلی نرم و روونی داره(خودمم با دیواریش 3 ماه پیش زدم ولی متاسفانه یادم نمیاد چطوری بودش)

در مورد گرندا .. با کنسرتی من تا حالا نزدم هر چی بوده بیبی بوده
    دیشب نمایندگی جام جم میلاد نور بودم
    امروز بعد از ظهرم نمایندگی فرمانیه
    تو میلاد نور باز با گرندی که قبلا زده بودم زدم..
    و امروز بعد از ظهرم دوباره با گرند وبر برای اولین بار زدم(برای تست نوازندگی رفته بودم)
    من سفتی که شما میفرمایید رو حس نکردم. خودمم تو مقالات خونده بودم که تو گرند چکش سفت تره چون از پایین باید به سمت بالا هل داده بشه ولی اینا که بیبی بودن سفتی حس نکردم بلکه اجرا روش لذت بخش تر و راحت تره که قابل مقایسه با دیواریایی که تا حالا زدم نیستن و مشخصا فرقش محسوسه.
    نمیدونم شاید استنباط شما از سفتی یه مقوله دیگه ایی رو شامل میشه
    من اتفاقا از بحث اصلا ناراحت نمیشم و خوشحالم میشم امیرجان

17. 2 کاربر برای این پست از amir_clk500 تشکر کرده اند:

zandor آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    34981
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    12 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

امیر عکس ها یادت رفت یا من عجولم؟
    کسی نیست از بچه ها پرل ریور داشته باشه بیاد توضیح بده ؟؟؟؟!!

persianenrico آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    36941
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    15
    38 بار تشکر شده در 26 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

چرا یکدفعه همه میاید بحث می کنید یکدفعه هم همتون میرید تا 2هفته پیداتون نمیشه ؟
    بیاید بحث کنید هرکی بیاد از سازش بگه عکس از سازاتون بزارید بلکه یکم جون بیاد تو تاپیک

20. 2 کاربر برای این پست از persianenrico تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    41429
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    19 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام. من هم بعد از سالها تمرین با کیبورد بالاخره دارم پیانو میخرم
    اینجایی که من هستم یعنی اصفهان نهایتا 4 تا فروشگاه (دقت کنید فروشگاه و نه لزوما معتبر) هست که پیانو دارن!! خیلی عجیبه نه؟
    خوب این چند روزی که بهشون سر زدم خیلی سردرگم شدم. قبل از خوندن این تاپیک فکر می کردم پرل ریور با قیمت 3400 قهوه ای رنگ انتخاب خوبیه اما حالا...
    راستش نمایندگی سمیک اصفهان تو رنج قیمتی که من میخوام خرید کنم (3.5 - 4 میلیون) یه پیانوی هاینتزمن داشت و یه پیانوی شومان.
    تو کتاب پیانو که فایلش رو گذاشتید دیدم که هاینتزمن جزو گروه 4-a هستش و از پرل ریور، فالکون، و برندهای چینی معمول بهتره.
    حالا خلاصه اینکه من بین 4 انتخاب موندم:
    پرل ریور 3400، آگوست هافمن 3500، فالکون 4400، هاینتزمن 4000، یاماها jx113t با قیمت 4600.
    نمیدونم چیکار کنم. واقعا بازار هرجایی جز تهران افتضاحه از نظر تنوع برند و مدل. اگه تهران بودم میرفتم سراغ چلن و اگه صداش همونی بود که میخواستم (نرم و ملو و مناسب سبک کلاسیک رمانتیک) حتما یه چلن بر میداشتم. به نظر شما باید چیکار کنم؟
    آیا منطقیه که 150 تومن هزینه حمل تا اصفهان علاوه بر دور بودن از فروشگاه برای گارانتی و ... تحمل کنم؟ یا میشه از بین اینهایی که گفتم چیزی مناسب پیدا کرد؟ من با نظر دوستان که میگن پلاستیک تو کیفیت اثر منفی داره مخالفم به خصوص پرل ریور که فقط یه قطعه کوچک و بی اهمیت از لحاظ جنس صدا و پر اهمیت از لحاظ فشار وارده بهش پلاستیکیه.
    صداش رو هم دوست داشتم ارتفاعش فکر کنم 115 بود. اون فالکونه هم ارتفاعش اگه اشتباه نکنم 122 بود.
    ویرایش توسط soheilsoroush : Monday 14 February 2011 در ساعت 12:14 AM

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    41429
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    19 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

آهان راستی اینجا نمایندگی یاماها، سمیک، پرل ریور، آگوست هافمن و بوهمیا رو داریم.
    البته نماینده هافمن و بوهمیا یک نفره. از بوهمیا خوشم نیومد. نه جنس صداش و نه قیافه ش. البته میدونم قیافه شرط آخره ولی بالاخره اونم شرطه...
    ----------------------------------------
    ویرایش: نمایندگی آلبرت وبر و چلن و اتومایستر و بارات اند رابینسون رو هم پیدا کردم. آوای صبا.
    فردا میرم اونجا ببینم چی گیر میاد. دوستان با تجربه لطفا کمکم کنید.
    من یه ساز میخوام با اولویت های زیر:
    صدای ملو و نرم
    مناسب برای فضای کوچیک آپارتمان (حجم صدای متوسط رو به پایین ولی نه خفه)
    تاچ خوب
    طراحی اکشن نسبتا خوب
    و قبل از همه قیمت تا حد اکثر 4.5 میلیون
    ویرایش توسط soheilsoroush : Monday 14 February 2011 در ساعت 12:44 AM

صفحه 29 از 129 نخستنخست ... 192526272829303132333979 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)