لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 79 از 129 نخستنخست ... 296975767778798081828389 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,249 به 1,264 از 2053

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو آکوستیک

Royal آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    45925
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    196
    439 بار تشکر شده در 152 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 14/0
    Given: 10/1
    میزان امتیاز
    13

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pathetique [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    چشم بنده متنبه میشم و قول میدم که دیگه در مورد چیزی که تخصص ندارم و تحقیقی درباره اش نکردم صحبت نکنم دوست من . قول میدم فروم های خارجی رو بخونم و شاید قول بدم که یاماها رو بهترین بدونم . همچنین میتونم قول بدم که وقتی یاماها رو ترجیح دادم به تمام برندهای دنیا دیگه یاماها رو به کسی تحمیل نکنم که یه بنده خدایی میاد اینجا اطلاعات بگیره اطلاعات ناقص نگیره . شما به بزرگیه خودتون ببخشید . آهان راستی این قول رو هم میدم که به کسی که پستم رو درست نمیخونه نگم که پستم رو درست بخون .

دوستان پیانیست اگر 500 میلیون پول داشتید حتمأ U3 بخرید یه وقت طرف اشتین وی و بوزندورفر نرید ها . هم اکشنش بهتره هم صداش تیز تو مخی نیست. تازه صدای گرم و اروپایی شیمل مزخرفه و صدای تیز یاماها بسیار مناسب تره برای کارهای کلاسیک .
    ای خداااااااااااااااااااااا.. ...
    دوست من چرا تیکه می ندازی وقتی خودم گفتم استین وی رو بیشتر از یاماها دوست دارم ؟
    وقتی خودم رسما اعلام کردم صدای استین وی رو از همه بیشتر دوست دارم چرا به تیکه می گین چشم یاماها بهترینه ؟
    باز یه بار دیگه باید بگم پستمو با دقت بخونین ؟
    آخه چه ربطی داره ؟
    خوبه چند بار تکرار کردم صدای استین وی رو بیشتر از یاماها دوست دارم. باز جوری به من تیکه می اندازین انگار گفتم u3 یاماها از فول کنسرت استین وی و بوزندورفر بهتره.
    با اینکه خودم قید کردم سازهایی که اختلاف قیمت معنا داری با هم دارن رو نباید با هم مقایسه کرد اما طوری حرف می زنین که انگار بنده ساز u1 رو با یه گرند مقایسه کردم.
    بنده u1 رو فقط با u3 یا هم رده ی خودش مقایسه می کنم. نه گرند.
    در ضمن. این ثابت شده که یک پیانوی دیواری با سیم های بلند بهتر از یک بیبی گرند با سیم های کوتاهه.
    و اساتید به تمام افرادی که بودجشون 40 تا 60 میلیونه و فقط به بیبی گرند می رسه پیشنهاد می کنند که به جای بیبی گرند 1.5 متری ، یه پیانو دیواری با سیم های بلند خریداری کنند چون عملکرد بهتر این پیانو ها نسبت به بیبی گرند ثابت شده. اونم حتما نباید U3 یاماها باشه. می تونه شیمل یا پتروف یا هر چیز دیگه باشه.
    من کی گفتم بوزندورفر 500 میلیونی رو بی خیال شین جاش u3 بخرین ؟
    یه سوال. شما همیشه به جای اینکه با دلایل منطقی کسیو توجیح کنین بهش تیکه می اندازین ؟ اونم تیکه های بی پایه و اساس که حتی تو حرفای طرفتون مصداق نداره ؟این دور از شخصیته دوست من.
    بهتره بحثو ادامه ندیم.
    ویرایش توسط Royal : Tuesday 11 September 2012 در ساعت 10:19 AM

2. کاربران زیر از Royal به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

موضوع اینه که شما پست بنده رو درست نخوندین . بنده 2 سال تمام در مورد برندها و مدلهای ساز فقط و فقط تحقیق داشتم . هر ساز به درد بخوری که فکرش رو بکنید و یا نکنید بنده صداشو شنیدم . شاخ غول نشکستم ولی دوست ندارم چیزی نیستم بهم نسبت داده بشه .

موضوع اینه که وقتی قیمت U1 یک سوم کمترین سایز یک شیمل هم نیست نباید باهاش مقایسه بشه . وقتی شما میاید این دو تا رو با هم مقایسه میکنید میدونی چی میشه ؟ نتیجش این میشه که یه بنده خدایی 30 میلیون پول داره و روی صحبت شما میره U3 میخره و وقتی تمرین میکنه دیگه صداش بیشتر از 1 ساعت قابل تحمل نیست براش . اون موقع به من و شما فحش میده که اینا کی بودن که راهنمایی کردن .
    آره منم میدونم U1 یکی از محبوبترین سازهای دنیاس ولی میدونید چرا ؟ چون زمانی که 9 تومن بود نیست به قیمتش خوب بود . البته پایینتر از 9 تومن بوده من یادم نیست. وگرنه اصلأ یاماها سازی نیست که بخواد با شیمل آلمانی برابری کنه .
    کجای نوشته های من از کلمه „بهترین” برای شیمل استفاده شده ؟ خوشصداترین با بهترین زمین تا آسمون تفاوت داره .
    یه مثال میزنم اگه در بحث دوربین دیجیتال هم آشنایی داشته باشید متوجه خواهید شد . دو برند کنون و نیکون وقتی یه دوربین حرفه ای DSLR میزنند تمام سعیشون بر اینه که هیچ تغییری به عکس ندن - هیچ رنگی هیچ لعابی هیچی . دقیقأ همون چیزی که هست رو نشون میدن تا عکاس خودش با تکنیکی که داره به عکس زیبایی بده . حالا در مقابل سونی وقتی دوربینی میزنه کاری میکنه که همون موقع عکس گرفتن رنگها و ... طوری باشن که عکاس خوشش بیاد . انقدر رنگ میده و لعاب میده که عکس زیبا میشه .
    این مسئله در پیانو هم صادقه . برای اینکه کارهای کلاسیک رو خود نوازنده بتونه انعطاف بده بهش ، شرکتهایی مثل اشتین وی میان دقیقأ همون صدای خام پیانو رو میدن به ساز . ولی شیمل هایی که بنده و اینهمه آدم داره میگه خوشصدا مثل اون سونی کاری میکنن که صدا فوق العاده زیباتر بشه . رنگی که شیمل به صدا میده هیچ برندی نمیده . البته شیمل هم گرند داره ولی به پای اشتین وی نمیرسه . اشتین وی هم خیلی وقتا به پای بوزندورفر نمیرسه . من خودم تو گرند ها اگه اشتین وی رو بذاریم کنار فازیولی رو خیلی دوست دارم و تا جایی که شنیدم از بلوتنر اصلأ خوشم نمیاد . اگر پست من رو میخوندید من هم گفته بودم که اشتین وی به عنوان پیانوی اصلی تمام کنسرتها و مراسم هست و از تمام برندها بهتر . ولی وقتی بنده تو خواب هم نمیتونم 400 میلیون داشته باشم به شیمل دیواری فکر میکنم که حداقل صدای گرم و خوشکلی داشته باشه . حتی steingraber هم دیواریهاش قابل خرید نیست وقتی 150 میلیون قیمت داره .
    در مورد بیبی گرند هم اصولأ همینطوره . وقتی سیم و ساندبورد بزرگ تر باشه صدا واضحتر و باز تره .

صحبت آخر اینکه دوست عزیز بنده هم مثل 99 درصد پیانیست ها آرزوم خرید اشتین وی هست و اگه 400 میلیون داشته باشه به شیمل نگاه هم نمیکنم . ولی هیچوقت سعی نکنید شیمل رو با یاماها مقایسه کنید که اصلأ در یک کلاس قرار نمیگیرن . اون فروم خارجی هم که بین شیمل و یاماها موندن احتمالأ فروم کشورهایی مثل گواتمالا بوده یا گینه نو !

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    تاپیک داره به بیراهه میره. بحث سازنده ای رو شروع نکردید دوستان خوبم Pathetique و Royal.
    بله درسته آقا امیر ولی کسی که میاد اینجا برای گرفتن راهنمایی نباید با اطلاعات اشتباه 30 میلیون خودشو به باد بده .
    روبرت شومان : " آقایان کلاهتان را بردارید ، یک نابغه ( شوپن ) ظهور کرده است "

4. 3 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

Royal آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    45925
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    196
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Pathetique [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    موضوع اینه که شما پست بنده رو درست نخوندین . بنده 2 سال تمام در مورد برندها و مدلهای ساز فقط و فقط تحقیق داشتم . هر ساز به درد بخوری که فکرش رو بکنید و یا نکنید بنده صداشو شنیدم . شاخ غول نشکستم ولی دوست ندارم چیزی نیستم بهم نسبت داده بشه .

موضوع اینه که وقتی قیمت U1 یک سوم کمترین سایز یک شیمل هم نیست نباید باهاش مقایسه بشه . وقتی شما میاید این دو تا رو با هم مقایسه میکنید میدونی چی میشه ؟ نتیجش این میشه که یه بنده خدایی 30 میلیون پول داره و روی صحبت شما میره U3 میخره و وقتی تمرین میکنه دیگه صداش بیشتر از 1 ساعت قابل تحمل نیست براش . اون موقع به من و شما فحش میده که اینا کی بودن که راهنمایی کردن .
    آره منم میدونم U1 یکی از محبوبترین سازهای دنیاس ولی میدونید چرا ؟ چون زمانی که 9 تومن بود نیست به قیمتش خوب بود . البته پایینتر از 9 تومن بوده من یادم نیست. وگرنه اصلأ یاماها سازی نیست که بخواد با شیمل آلمانی برابری کنه .
    کجای نوشته های من از کلمه „بهترین” برای شیمل استفاده شده ؟ خوشصداترین با بهترین زمین تا آسمون تفاوت داره .
    یه مثال میزنم اگه در بحث دوربین دیجیتال هم آشنایی داشته باشید متوجه خواهید شد . دو برند کنون و نیکون وقتی یه دوربین حرفه ای DSLR میزنند تمام سعیشون بر اینه که هیچ تغییری به عکس ندن - هیچ رنگی هیچ لعابی هیچی . دقیقأ همون چیزی که هست رو نشون میدن تا عکاس خودش با تکنیکی که داره به عکس زیبایی بده . حالا در مقابل سونی وقتی دوربینی میزنه کاری میکنه که همون موقع عکس گرفتن رنگها و ... طوری باشن که عکاس خوشش بیاد . انقدر رنگ میده و لعاب میده که عکس زیبا میشه .
    این مسئله در پیانو هم صادقه . برای اینکه کارهای کلاسیک رو خود نوازنده بتونه انعطاف بده بهش ، شرکتهایی مثل اشتین وی میان دقیقأ همون صدای خام پیانو رو میدن به ساز . ولی شیمل هایی که بنده و اینهمه آدم داره میگه خوشصدا مثل اون سونی کاری میکنن که صدا فوق العاده زیباتر بشه . رنگی که شیمل به صدا میده هیچ برندی نمیده . البته شیمل هم گرند داره ولی به پای اشتین وی نمیرسه . اشتین وی هم خیلی وقتا به پای بوزندورفر نمیرسه . من خودم تو گرند ها اگه اشتین وی رو بذاریم کنار فازیولی رو خیلی دوست دارم و تا جایی که شنیدم از بلوتنر اصلأ خوشم نمیاد . اگر پست من رو میخوندید من هم گفته بودم که اشتین وی به عنوان پیانوی اصلی تمام کنسرتها و مراسم هست و از تمام برندها بهتر . ولی وقتی بنده تو خواب هم نمیتونم 400 میلیون داشته باشم به شیمل دیواری فکر میکنم که حداقل صدای گرم و خوشکلی داشته باشه . حتی steingraber هم دیواریهاش قابل خرید نیست وقتی 150 میلیون قیمت داره .
    در مورد بیبی گرند هم اصولأ همینطوره . وقتی سیم و ساندبورد بزرگ تر باشه صدا واضحتر و باز تره .

صحبت آخر اینکه دوست عزیز بنده هم مثل 99 درصد پیانیست ها آرزوم خرید اشتین وی هست و اگه 400 میلیون داشته باشه به شیمل نگاه هم نمیکنم . ولی هیچوقت سعی نکنید شیمل رو با یاماها مقایسه کنید که اصلأ در یک کلاس قرار نمیگیرن . اون فروم خارجی هم که بین شیمل و یاماها موندن احتمالأ فروم کشورهایی مثل گواتمالا بوده یا گینه نو !
    دوست عزیز من ازتون ممنونم که این دفعه لاقل جوابی منطقی به بنده ارائه کردین. امیدوارم همیشه صحبتا همینطور باشه تا دوستان هم استفاده کنند.
    حرف شما کاملا درسته که شیمل یه رنگ خاصی به صدا میده. اما همونطور که گفتم بعضیها این رنگ صدا رو می پسندند و بعضی ها هم نه.
    من جز اون دسته از آدمایی ام که صدای خام استین وی و همینطور U1 رو بیشتر می پسندم. و این سلیقه است.
    من هم با شما موافقم و چند بار هم قید کردم وقتی اختلاف قیمت زیاد باشه نباید مقایسه انجام شه.
    اما دوست عزیزی که میادو می خواد پیانو آکوستیک بخره شاید مثل بنده از صدای شیمل خوشش نیاد و صدای پیانویی مثل پتروف رو بیشتر بپسنده. پس وظیفه ی ما به عنوان آدمهایی که وقت و عمرمون رو تو این راه گذاشتیم و بخش کوچیکی از راه رو رفتیم اینه که برند ها و مدل های خوب رو به دوستان معرفی کنیم و اونها برن تست کنن و از صدای هر کدوم که بیشتر لذت بردن اونو خریداری کنن.
    حالا می تونه اون پیانو یاماها باشه. می تونه شمیل باشه. می تونه پتروف یا هر برند دیگه باشه.
    من خودم پیانوی بلاروس دارم و به نظرم صداش غنی تر شنیده می شه و اونو از U1 هم بیشتر دوست دارم.
    به قول شما صداش خام نیست. رنگ داره. اما رنگش هرچی هست به دلم می شینه. ولی نتونستم با شیمل ارتباط برقرار کنم.
    هر چه قدر که این کمپانی سعی کرد به صدای پیانوی خودش رنگ بده ولی لاقل این نمونه ای که گذاشتین با سلیقه ی من جور نبود. آخه همین آهنگ رو من با پیانو های مختلفی شنیدم و از اونها بیشتر لذت بردم.
    شاید نمونه های دیگه رو بشنوم و از صداش بیشتر خوشم بیاد.
    ایشالا یه روز همین آهنگ kiss the rain رو با پیانوی بلاروس خودم می زنم و شما رنگشو با نمونه ای که از شیمل گذاشتین مقایسه کنین تا به منظورم پی ببرین.
    ویرایش توسط Royal : Tuesday 11 September 2012 در ساعت 11:11 AM

6. 2 کاربر برای این پست از Royal تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز من ازتون ممنونم که این دفعه لاقل جوابی منطقی به بنده ارائه کردین. امیدوارم همیشه صحبتا همینطور باشه تا دوستان هم استفاده کنند.
    حرف شما کاملا درسته که شیمل یه رنگ خاصی به صدا میده. اما همونطور که گفتم بعضیها این رنگ صدا رو می پسندند و بعضی ها هم نه.
    من جز اون دسته از آدمایی ام که صدای خام استین وی و همینطور U1 رو بیشتر می پسندم. و این سلیقه است.
    من هم با شما موافقم و چند بار هم قید کردم وقتی اختلاف قیمت زیاد باشه نباید مقایسه انجام شه.
    اما دوست عزیزی که میادو می خواد پیانو آکوستیک بخره شاید مثل بنده از صدای شیمل خوشش نیاد و صدای پیانویی مثل پتروف رو بیشتر بپسنده. پس وظیفه ی ما به عنوان آدمهایی که وقت و عمرمون رو تو این راه گذاشتیم و بخش کوچیکی از راه رو رفتیم اینه که برند ها و مدل های خوب رو به دوستان معرفی کنیم و اونها برن تست کنن و از صدای هر کدوم که بیشتر لذت بردن اونو خریداری کنن.
    حالا می تونه اون پیانو یاماها باشه. می تونه شمیل باشه. می تونه پتروف یا هر برند دیگه باشه.
    من خودم پیانوی بلاروس دارم و به نظرم صداش غنی تر شنیده می شه و اونو از U1 هم بیشتر دوست دارم.
    به قول شما صداش خام نیست. رنگ داره. اما رنگش هرچی هست به دلم می شینه. ولی نتونستم با شیمل ارتباط برقرار کنم.
    هر چه قدر که این کمپانی سعی کرد به صدای پیانوی خودش رنگ بده ولی لاقل این نمونه ای که گذاشتین با سلیقه ی من جور نبود. آخه همین آهنگ رو من با پیانو های مختلفی شنیدم و از اونها بیشتر لذت بردم.
    شاید نمونه های دیگه رو بشنوم و از صداش بیشتر خوشم بیاد.
    ایشالا یه روز همین آهنگ kiss the rain رو با پیانوی بلاروس خودم می زنم و شما رنگشو با نمونه ای که از شیمل گذاشتین مقایسه کنین تا به منظورم پی ببرین.
    این هم یه نمونه از این ملودی با پیانوی گرند کاوایی : [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    البته این قطعه چون اصلش با یاماها زده شده به صورت غیر ارادی با صدای یاماها بهتر هست. البته با صدای گرندش .
    دقیقأ همینطوره . شما سلیقت با شیمل نمیخونه ولی من باز هم میگم مثل شما خیلی کمه تو دنیا . چون اکثرأ صدای گرم و اروپایی رو بیشتر میپسندن . حتی اگه صدای تیز رو یه قطعه بهتر از صدای گرم باشه وقتی تمرین میاد وسط دیگه تمرین کردن با صدای تیز خیلی سخته . ولی بازم سلیقه اس . امیدوارم شما برید با شیمل هم بزنید .
    شما الان بلاروس دارید ؟ یه نمونه صدایی چیزی بذارید جالبه بدونم چه صدایی داره . از ارزونترین هاست...

8. کاربران زیر از Pathetique به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Royal آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    45925
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    196
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

این هم یه نمونه از این ملودی با پیانوی گرند کاوایی : [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    البته این قطعه چون اصلش با یاماها زده شده به صورت غیر ارادی با صدای یاماها بهتر هست. البته با صدای گرندش .
    دقیقأ همینطوره . شما سلیقت با شیمل نمیخونه ولی من باز هم میگم مثل شما خیلی کمه تو دنیا . چون اکثرأ صدای گرم و اروپایی رو بیشتر میپسندن . حتی اگه صدای تیز رو یه قطعه بهتر از صدای گرم باشه وقتی تمرین میاد وسط دیگه تمرین کردن با صدای تیز خیلی سخته . ولی بازم سلیقه اس . امیدوارم شما برید با شیمل هم بزنید .
    شما الان بلاروس دارید ؟ یه نمونه صدایی چیزی بذارید جالبه بدونم چه صدایی داره . از ارزونترین هاست...
    باز این نمونه ای که از کاوای گذاشتین به نظرم بهتر بود.
    درسته یاماها صداش به نسبت تیز تر از صدای پیانو های اروپاییه اما بستگی به سبک و آهنگی هم که نواخته می شه داره. همین آهنگی که گذاشتین نمونش با یاماها بهتر از شیمل هست. اما نوکتورن های شوپن با شیمل به مراتب بیشتر به دل می شینه.
    به نظرم شیمل برای سبک new age مناسب نیست. اما یاماها چرا. و همینطور یاماها برای کلاسیک مناسب نیست.
    مثلا آهنگ های یانی یا ریچارد کلایدرمن با یاماها خیلی بیشتر به دل می شینه. اما کارای شوپن با شیمل بیشتر به دل می شینه.
    این موارد هم باید در نظر گرفت.
    بله بنده بلاروس دارم. هدیه ی 20 سال پیشه بابابزرگمه. اون زمان نمایندگیشو داشت و به ایران وارد می کرد.
    استاد پیانوی حال حاضر من هم پیانوی بلاروس دارن. ایشون در آلمان از هنرجویان الز اشمیت بودن. موقعی که میان ایران طبق فرمایشات خودشون وارد یه انبار می شن و از تمام پیانو های اونجا صدای بلاروس رو بیشتر می پسندند. البته مدل پیانوی ایشون از من بالاتره.
    ایشالا یه نمونه از صداشو می ذارم براتون.

10. 3 کاربر برای این پست از Royal تشکر کرده اند:

Royal آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    45925
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    196
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

اینم دو تا نمونه از پیانوی اروپایی بلاروس مدل B17. سازمم که قدیمیه کوک نیست. با گوشی ضبط کردمو کیفیتش جالب نیست.
    لینک اول تیکه هایی از چند تا آهنگ شوپن و بتهوون هست. تیکه هایی از آهنگهای مطرح این افراد رو نواختم تا بهتر بتونین صدای پیانومو با برندهای دیگه مقایسه کنین. ببخشید اگه یه مقدار فورته اجرا کردمو ایراد داره . دیگه یه سال پیانو رو شروع کردمو هنوز مبتدی ام.
    لینک دوم هم یه آهنگ کوچیکه که دو سه روز پیش ساختم به اسم Lovelorn. سبکش هم چون new age هست گذاشتم.
    خودم عاشق کلاسیک مخصوصا شوپنم.
    چون تو سبک new age آهنگی تمرین نکردم اینو گذاشتم. وگرنه خیلی دوست داشتم از کلایدرمن یا ییروما بذارم.
    دیگه به بزرگی خودتون ببخشین.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ویرایش توسط Royal : Tuesday 11 September 2012 در ساعت 07:47 PM

12. 3 کاربر برای این پست از Royal تشکر کرده اند:

Royal آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    45925
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    196
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

امروز کلاس پیانو داشتم و با استادم راجع به پیانوی شیمل و یاماها صبحت کردم. ایشون که خودشون آلمان بزرگ شدند گفتن شیمل بهترین صدا رو میان پیانو ها داره. این بدلیل یه سری مکانیزم و سیم های اضافی و همچنین صفحه ی چوبی نازکیه که پشت پیانو قرار داره. اما متذکر شدن که همین چوب نازک خیلی زود ترک می خوره و همین ترک خوردگی یکی از ضعف های پیانو های شیمل محسوب میشه.
    ایشون هم تایید کردند که شیمل بیشتر برای کلاسیک و یاماها برای new age مناسبه و البته بعدش خودشون گفتن که بحث پیانو هایی مثل استین وی کاملا از این پیانو ها جداست.
    ایشون گفتن پیانو بلاروسی که دارن رو به این خاطر از میون تمام پیانو ها انتخاب کردن که علاوه بر اینکه دست ساز هستنو دوام بیشتری دارن ، رنگ صداشون هم شباهت هایی به شیمل داره.
    این مطالب رو امروز متوجه شدم. با خودم گفتم شما رو هم در جریانشون قرار بدم.
    ویرایش توسط Royal : Wednesday 12 September 2012 در ساعت 11:32 AM

14. 2 کاربر برای این پست از Royal تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    امروز کلاس پیانو داشتم و با استادم راجع به پیانوی شیمل و یاماها صبحت کردم. ایشون که خودشون آلمان بزرگ شدند گفتن شیمل بهترین صدا رو میان پیانو ها داره. این بدلیل یه سری مکانیزم و سیم های اضافی و همچنین صفحه ی چوبی نازکیه که پشت پیانو قرار داره. اما متذکر شدن که همین چوب نازک خیلی زود ترک می خوره و همین ترک خوردگی یکی از ضعف های پیانو های شیمل محسوب میشه.
    ایشون هم تایید کردند که شیمل بیشتر برای کلاسیک و یاماها برای new age مناسبه و البته بعدش خودشون گفتن که بحث پیانو هایی مثل استین وی کاملا از این پیانو ها جداست.
    ایشون گفتن پیانو بلاروسی که دارن رو به این خاطر از میون تمام پیانو ها انتخاب کردن که علاوه بر اینکه دست ساز هستنو دوام بیشتری دارن ، رنگ صداشون هم شباهت هایی به شیمل داره.
    این مطالب رو امروز متوجه شدم. با خودم گفتم شما رو هم در جریانشون قرار بدم.
    نمونه کارتون رو دیدم عالی بود تبریک میگم به خاطر استعدادتون . ولی از صدای پیانو چیز زیادی به خاطر کیفیت نمیشه فهمید .
    شما بلاروس سراغ ندارید ؟ توی اینترنت یکی بود که زنگ زدم فروخته بود . 2200 میداد .

16. 2 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

Royal آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    45925
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    196
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نمونه کارتون رو دیدم عالی بود تبریک میگم به خاطر استعدادتون . ولی از صدای پیانو چیز زیادی به خاطر کیفیت نمیشه فهمید .
    شما بلاروس سراغ ندارید ؟ توی اینترنت یکی بود که زنگ زدم فروخته بود . 2200 میداد .
    ممنون از لطفتون. بله متاسفانه کیفیتش خوب نبود. اگه تونستم با کیفیت بهتر ضبط کنم حتما می ذارم براتون.
    متاسفانه بلاروس سراغ ندارم. پدربزرگمم دیگه خیلی وقته وارد نمی کنه. جلسه ی بعد براتون از استادم می پرسم شاید ایشون سراغ داشته باشن.

18. 3 کاربر برای این پست از Royal تشکر کرده اند:

stronglife آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    30438
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    173
    7 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

با سلام به همه عزیزان.
    من 4 سال هست که ارگ رو به طور مداوم مینوازم . کتاب بیر رو هم با ارگ زدم! حالا در پی خرید یک پیانوی آکوستیک هستم. امیدوارم با کمک اساتید حاضر در انجمن یک پیانوی دیواری خوب که صدای عالی هم داشته باشه خریداری کنم.
    با تشکر.
    جور گل بلبل کشیدو برگ گل را باد برد
    بیستون را عشق کندو،شهرتش فرهاد برد

20. کاربران زیر از stronglife به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Royal آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    45925
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    196
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

دوست عزیز بودجتون چقدره ؟چقدر می خواهین هزینه کنین ؟

22. کاربران زیر از Royal به خاطر این پست تشکر کرده اند:

vahid.zolmat آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1642
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    18
    170 بار تشکر شده در 91 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

کسی از دوستان قیمت های جدید آلبرت وبر را داره اینجا ؟

persianenrico آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    36941
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    15
    38 بار تشکر شده در 26 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

az 12 milion be bala bood. emrooz weber larestan gheymat gereftam

25. 2 کاربر برای این پست از persianenrico تشکر کرده اند:

kourosh_piano آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    59628
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    509
    642 بار تشکر شده در 287 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 29/1
    Given: 4/3
    میزان امتیاز
    12

درود
    در مورد پیانو های والدشتاین کسی اطلاعی داره و اینکه قیمت هاش به چه صورته؟
    اگر تنها ترين تنهاشوم بازهم خدا هست . اوجايگذين تمام نداشته هاست.
    وبلاگ من : http://koorosh-mandegar.blogfa.com/

AliGhost آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    55289
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    37
    51 بار تشکر شده در 30 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/1
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    0

رویال جان . اهنگی که ساختی فوق العاده زیبا بود . بهت تبریک می گم . در مورد پیانو هم به نظرم کارهای کلاسیکی که زدی بهتر خودش رو نشون میده تا new age. :دی

28. کاربران زیر از AliGhost به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    50759
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    87
    87 بار تشکر شده در 44 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    13

رويال و بهنام عزيز، نميشه هيچ پيانويي رو خوش صداترين دنيا فرض كرد ، هر كدوم از پيانوهايي مثل ياماها گرند، بخ اشتين، استين وي، بوزندورفر، ميسون هملين و... شخصيت خودشون رو دارن و با ي سبك موسيقي و مخصوصا با ي نوازنده بهترينن ...

اما از نظر من بهترين اين پيانو هست ، ي نگاه بهش بندازيد : stuart and son

30. کاربران زیر از mehdifshp به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 79 از 129 نخستنخست ... 296975767778798081828389 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)