لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 112 از 129 نخستنخست ... 1262102108109110111112113114115116122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,777 به 1,792 از 2053

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو آکوستیک

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط jana [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سپاس از شما دوست گرامی و هنرمند.<br>
    خریدن پیانوی آکوستیک هم برای ما شده داستانی طولانی. از پیانوی 12 تومانی کارکرده پتروف شروع شد و تا الان تا 42 تومن هم پیش رفته.<br>
    تو این مدت هم کلی مطالب و تحقیقات انجام دادم در رابطه با شماره سریالهای پیانوها , قیمت روز پیانوها , اینکه برندهایی که در حال حاظر هستن ساخت کدوم کشور هستن , ساختار اکشن پیانوها , ساندبورد , و ... <br>
    حتی پیانوهایی که مد نظرم بود رو تو انجمنهای خارجی هم دنبال کردم که نظرشون چیه.<br>
    و یا اینکه کدوم پیانوها به نسبت قیمتشون مناسبه.<br>
    حتی مکاتباتی با سازندگانی مثل شولزپولمن ایتالیا هم داشتم.<br>
    در نهایت چون پیانو وسیله ای نیست که هر وقت بخای تعویضش کنی مستلزم توجه و تحقیق بیشتری هست. چونکه قیمت بسیار بالایی داره.<br>
    به احتمال 90 درصد شولزپولمن بگیرم که حدود 42 قیمتشه که تا اواخر هفته مشخص میشه.<br>
    شاید هم برند آسیایی بگیرم.<br>
    ولی توی برندهای چینی همونطوریکه تو وبسایتهای ایرانی هم گفته شده &quot;پرزینا&quot; پیانوی خوبیه. حتی فرومهای خارجی هم تو برندهای چینی این رو تایید کردن.<br>
    در هر صورت فعلا بین سه مدل دارم تصمیم گیری میکنم :<br>
    پرزینا حدود 20 تا 22 قیمتشه<br>
    یاماها u1j که حدود 22 تا 25 قیمتشه<br>
    یاماها u1 که حدود 35 قیمتشه<br>
    شولزپولمن که حدود 42 قیمتشه<br>
    <br>
    اختلاف قیمت بین دوتای اول و دوتای آخر خیلی زیاده ولی واقعیتش مابین این قیمتها چیز خوبی پیدا نکردم.<br>
    <br>
    انشااله اگه شولزپولمن درست شه حتما مشخصاتش رو میذارم.<br>
    سلام
    پیشاپیش ممنون بابت به اشتراک گذاشتن اطلاعاتتون.
    در مورد شولزپولمن دقت کنید برخی از سری‌های این برند، در چین تولید میشه ولی خبر خوب اینکه برخی دیگش تماما ساخت ایتالیاست. سازی که بهتون پیشنهاد کردن کدوم مدله ؟
    .Applaud, my friends, the comedy is over

2. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51635
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    12 بار تشکر شده در 12 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

با سلام مجدد.
    کاملا درسته. مکاتبه ای که با شولزپولمن ایتالیا داشتم اونها هم همین رو گفتن.
    گفتن که بدلیل هزینه نیروی انسانی یک سری از پیانوها رو میفرستن به چین تا اسمبل کنن. بعد برمیگرده به ایتالیا و توسط کارشناسان ایتالیایی بررسی میشه و نواقص گرفته میشه.
    الباه قطعات چینی نیست. فقط اسمبل کردن در چین انجام میشه.
    همونطر که میدونید شولز پولمن در سال تعداد کمی پیانو تولید میکنن . البته در رابطه با پیانوهای اشتینوی هم مثل شولز پولمن , برای کم کردن در هزینه ها به چین میفرستن و اونجا اسمبل میکنن. اگه پیانوی اصل ایتالیا بخای برای دیواری باید حدود 70 هزینه بکنی.

4. کاربران زیر از jana به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51635
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

در رابطه با مطالبی که نوشتم بیشترش رو از سایتهای خارجی و فرومهای اونها درآوردم.<br>
    یه لیستی دارم که یرندهای دنیا رو نوشته من ال کجا هستن.<br>
    مثلا برای یاماها نوشته ژاپن, اندونزی, چین<br>
    ولی برای شولزپولمن رو نوشته ایتالیا. در ضمن حدود 70 درصد پیانوهای بازاز چینی هستن. اگه تونستم حتما لیستشون رو میذارن.<br>
    در ضمن سایتها و فرومهای خارجی از یاماهایی که تو چین و اندونزی تولید میشه تعریف نکردن که اون هم بخاطر کیفیت پایین قطعاتشه ولی یاماها ژاپن خیلی عالیه

6. کاربران زیر از jana به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط jana [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام مجدد. کاملا درسته. مکاتبه ای که با شولزپولمن ایتالیا داشتم اونها هم همین رو گفتن. گفتن که بدلیل هزینه نیروی انسانی یک سری از پیانوها رو میفرستن به چین تا اسمبل کنن. بعد برمیگرده به ایتالیا و توسط کارشناسان ایتالیایی بررسی میشه و نواقص گرفته میشه. الباه قطعات چینی نیست. فقط اسمبل کردن در چین انجام میشه. همونطر که میدونید شولز پولمن در سال تعداد کمی پیانو تولید میکنن . البته در رابطه با پیانوهای اشتینوی هم مثل شولز پولمن , برای کم کردن در هزینه ها به چین میفرستن و اونجا اسمبل میکنن. اگه پیانوی اصل ایتالیا بخای برای دیواری باید حدود 70 هزینه بکنی.
    سلامالبته بحث اشتاین وی جداست. هرگز این ساز رو به چین برای اسمبل نمیفرستند. قطعاتش دست سازه و در کارخانه خودش به طور منحصر به فردی تولید میشه. اونی که شما میفرمایید مدل های boston و essex هستش که در کره و چین اسمبل میشن و البته این چیزی از کیفیت اونها کم نمیکنه ولی بهرحال بهتره مسائل رو باهم قاطی نکنیم. جسارتا نفرمودید سازی که بهتون قیمت دادن کدوم مدلش بوده؟

8. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51635
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با سلام مجدد.
    مشخصاتی که برام مهم هست رو پایین مینویسم:SU 122

Action: VA-7 Original

Hammer heads: Abel

Soundboard: Ciresa - Val di Fiemme

Tuning pins: Klinke

Strings steel / copper: Röslau / Degen

البته بعضی از مدلها رو نه تو نمایندگی ایران پیدا کردم و نه تو سایت اصلی شولزپولمن. بخاطر همین باهاشون مکاتبه کردم و گفتن یکسری مدلها جدیده.
    Su122
    S122
    ویرایش توسط jana : Monday 18 May 2015 در ساعت 07:43 PM

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

سلام
    اگه از سری M بخواید خریدتون رو انجام بدید قیمتش خیلی متفاوته ؟ مثلا یه M 118. اکشنش Renner هستش.

11. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51635
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

والا چیزایی که من پرسیدم به این صورت بوده که فعلا تعداد حدود 30 الی 40 عدد به ایران میفرستن. همه مدلهاش هم موجود نیست.
    اونی که شما گفتین فکر کنم حدود 68 درمیاد . چون تولید خود ایتالیاست.
    در هر صورت تا آخر هفته خریدم قطعی میشه . اون هم بخاطر همین مشخصاتش هست که میخام مطمئن بشم.
    جالب اینجاست تولیداتی که دارن همشو تو سایت قرار ندادن. شاید مدلی تو وبسایت نمایندگیشون باشه ولی تو سایت اصلی نباشه.
    ولی یه سری مدلهایی که من نتونستم چیزی ازش تو اینترنت پیدا کنم باهاشون مکاتبه کردم و تایید کردن.
    جالب اینجاست که خود شرکت بسیار صادق هستن. اگه تو چین اسمبل میشه دقیقا میگن.
    از لحاظ رنکینگ هم این پیانو رتبه بالاتری نسبت به یاماها داره.
    مدلهایی که تو چین جمع شده و بعد برده شده به ایتالیا برای کارشناسی , طبق مقاله هایی که تو سایتهای خارجی خوندم صدا و کیفیت خوبی دارن.

13. کاربران زیر از jana به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51635
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

, با درودی دوباره خدمت دوستان هنرمندم.
    در رابطه با پیانوی شولز پولمن که به احتمال 90 درصد مدل su122r هستش که مشخصاتی ازش پیدا نکردم. نجبور شدم با خود کارخونه اصلی مکاتبه داشته باشم و گفتند که این مدل جدید ماست که بزودی در سایت قرار میدیم. مشخصاتش هم فکر میکنم بشرح زیر باشه . چون ازشون مشخصات رو خواستم گفتن با نمایندگی ما تو ایران تماس بگیرین.

Action: VA-7A Original
    Hammer heads: Premium Felt
    Soundboard: Premium Spruce
    Tuning pins: Klinke
    Strings steel / copper: Röslau / Degen
    Pedals: 3
    Fallboard slow-close: Yes

Height: 122 cm (48'')
    Width: 150 cm (59'')
    Depth: 61 cm (24'')

Available in: Ebony Peacock Gloss,
    Walnut Peacock Gloss, Walnut Briar Gloss, Mahogany Peacock Gloss, Mahogany Briar Gloss, Mahogany Feather Gloss

- - - Updated - - -

در ضمن پیانوهایی که دارای اکشن renner هستن , خود اکشن renner به تنهایی حدود 4000 دلار قیمتشه که برای پیانوهای گرند چیزی حدود 5000 دلار میشه.
    یعنی به اندازه یه پیانوی 20 تومنی فقط خود اکشن رنر قیمت داره

15. کاربران زیر از jana به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

دوست من شما چرا سمت پتروف نمیری ؟
    فکر میکنم سازهای ایتالیایی مقداری صدای تیزتری دارن . ولی پتروف به گرمی صدا معروف هست و البته این مورد در اجرای قطعات کلاسیک به شدت محسوس هست. شما نکتورن شوپن رو نمیتونی با پیانویی که صدای تیزی داره بزنی یا مثلآ دبوسی رو ...
    از این گذشته فکر کنم تنها نمایندگی معتبری که توی ایران وجود همین نمایندگی پتروف هست. (البته در مورد شولتز پولمن اطلاع ندارم)
    البته من با پتروفی که اکشن رنر داره زدم . معتقدم فوق العاده بود اکشنش . ولی متاسفانه با پولمن نزدم .
    باز شما یه سر به نمایندگی پتروف بزن ضرر نداره .
    روبرت شومان : " آقایان کلاهتان را بردارید ، یک نابغه ( شوپن ) ظهور کرده است "

17. 3 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    680 بار تشکر شده در 198 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 139/0
    Given: 92/0
    میزان امتیاز
    12

از نظر بنده حقیر چنین هزینه ای برای خرید پیانو آپرایت داخل ایران شاید چندان به صرفه نباشه مگر اینکه از نظر کلی بودجه , مشکلی در آینده نداشته باشید و این رو هم باید در نظر داشته باشید که استفاده از اکشن هایی مثل اکسلریتد یا رنر عملا وقتی میتونن کارایی واقعی خودشون رو نشون بدن که مثلا شما قادر به نوازندگی قطعه Gaspard de la nuit راول باشید ! که در اون صورت هم مثلا چنین قطعه ای بدون وجود پدال سستنوتو صحیح اجرا نمیشه و عملا چنین پدالی در طراحی پیانو های گراند قابلیت های واقعی خودش رو نشون میده...

در هر صورت واقعا اگر از منظر جمع بندی هزینه ها مشکل ندارید همونطور که دوستان هم گفتند نمایندگی های پتروف و البته برند بسیار برجسته شیمل (من مدتی پیش با مدل k132 شیمل نوازندگی کردم واقعا صدا و اکشنی بی نظیر داشت) انتخاب مناسبی هستند ..

19. 3 کاربر برای این پست از Green_moment تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Green_moment [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    از نظر بنده حقیر چنین هزینه ای برای خرید پیانو آپرایت داخل ایران شاید چندان به صرفه نباشه مگر اینکه از نظر کلی بودجه , مشکلی در آینده نداشته باشید و این رو هم باید در نظر داشته باشید که استفاده از اکشن هایی مثل اکسلریتد یا رنر عملا وقتی میتونن کارایی واقعی خودشون رو نشون بدن که مثلا شما قادر به نوازندگی قطعه Gaspard de la nuit راول باشید ! که در اون صورت هم مثلا چنین قطعه ای بدون وجود پدال سستنوتو صحیح اجرا نمیشه و عملا چنین پدالی در طراحی پیانو های گراند قابلیت های واقعی خودش رو نشون میده...

در هر صورت واقعا اگر از منظر جمع بندی هزینه ها مشکل ندارید همونطور که دوستان هم گفتند نمایندگی های پتروف و البته برند بسیار برجسته شیمل (من مدتی پیش با مدل k132 شیمل نوازندگی کردم واقعا صدا و اکشنی بی نظیر داشت) انتخاب مناسبی هستند ..
    باور کنید حتی تو قطعات فوق العاده سبک هم میشه تأثیر یک اکشن خوب رو خیلی واضح حس کرد .
    مشکل خیلی از این پیانوهای موجود در بازار ما اجرای پیانیسیمو در سرعت بالاست... که البته اکثرا در این مورد مشکل دارند
    راستی مگه چند نفر میتونن Scarbo رو اجرا کنن ؟ :دی خنده داره با اون ریتم وحشتناکش
    روبرت شومان : " آقایان کلاهتان را بردارید ، یک نابغه ( شوپن ) ظهور کرده است "

21. 3 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    680 بار تشکر شده در 198 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 139/0
    Given: 92/0
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Pathetique [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    باور کنید حتی تو قطعات فوق العاده سبک هم میشه تأثیر یک اکشن خوب رو خیلی واضح حس کرد .
    مشکل خیلی از این پیانوهای موجود در بازار ما اجرای پیانیسیمو در سرعت بالاست... که البته اکثرا در این مورد مشکل دارند
    راستی مگه چند نفر میتونن Scarbo رو اجرا کنن ؟ :دی خنده داره با اون ریتم وحشتناکش
    حرف شما که کاملا صحیحه من خوشبختانه یکبار یک فرصتی نصیبم شد و تونستم چند سال پیش با یک مدل M اشتین وی نوازندگی کنم و مطمئن باش که این کیفیت عظیم تاچ رو در قبال پیانو هایی که قبلا باهاشون نوازندگی کردم و الان میکنم لمس کردم..

اما باور کنید که در کیفیت نهایی نوازندگی خود بنده تاثیر چندانی نداشته (اگر چه نمیشه منکر لذت صد ها برابرش شد)..

باور کنید که تا وقتی نوازندگی تا حد استانداردی نرسه مخاطب شما نمیتونه تفاوت خاصی بین نوازندگی شما با دو برند پرل ریوری که توی ایران در حد قوطی های کنسرو عرضه شده و اشتین وی احساس کنه !

از طرفی شما وقتی پیانوی آپرایتی با قیمتی بالا تر از 40 میلیون میخرید قاعدتا موظف هستید که استانداردهای نگهداری چنین سازی رو هم متحمل بشید..

اون scarbo که آقا جان , از دل اسید سولفوریک درش اورده ! اون بدبختی که نه دقیقه میخواد این موومانو اجرا کنه یا دیوونه میشه یا بقیه رو دیوونه میکنه.

23. 3 کاربر برای این پست از Green_moment تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51635
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با سپاس از نطرات دوستان هنرمند.
    در رابطه با پتروف و شیمل , شکی نیست که سازهای خوبی هستن. صدای خوبی دارن.
    همونطوریکه گفتم بیشتر تحقیقاتم در رابطه با شولزپولمن سایتهای خارجی بود. متاسفانه تو سایتهای داخلی هیچ چیزی رو پیدا نکردم.
    ولی تمامی سایتها نه از تیزی صدا چیزی گفتن و نه از کیفیتش.
    یه نتکته ای رو تو پرانتز باز کنم و بگم که این ساز رو با شرایط خیلی خیلی خاص دارم خریداری میکنم که شاید گفتنش زیاد صلاح نباشه.
    فعلا که به شرکت ایمیل زدم تا بگن که مدل su122r تو چین تولید میشه یا تو ایتالیا.
    حتما نتیجه رو به دوستان میگم.
    در ضمن , پیانوهای پتروف فکر کنم حدود قینتشون از 55 به بالا هستش.

25. کاربران زیر از jana به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    125357
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    17 بار تشکر شده در 12 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

سلام به همه دوستان
    از آخرین پستی که من گذاشتم 2 صفحه به انجمن اضافه شده . نظرات جالبی هم مطرح شده.
    با اجازه اساتید نظری هم من درباره خرید پیانو بدم .
    من خودم یک پیانو دیچیتال کوورزویل دارم که به شدت ازش راضیمم . اما بر ای کار کلاسیک بهتره عوضش کنم که چون کورزویل رو تو ایران سخت میخرن هنوز موفق نشدم . ولی تو این مدت تقریبا همه فروشگاه های پیانو آکوستیک رو سه دفعه سر زدم . و تجارب جالبی بدست آوردم.
    دوست محترمی که قصد خزید با هزینه 40 میلیون به بالا دارید . باید گفت شما به بودجتون توجه کنید . اگه 40 میلیون برای شما هیچ چیزی نیست. ایرادی نداره. ولی اگه 40 میلیون هزینه زیادی براتون هست. من پیشنهاد میکنم یک پیانوی اروپایی با ارتفاع 123 تا 127 تهیه کنید. که در آینده مجبور به ارتقاع آن نشوید . برندهای ایتالیایی عالی اند اما به نمایندگی های شیمل و پتروف سر بزنید . در نیاوران هم فروشگاه های معتبری هست که پیانوهای اروپایی بسیار عالی دارند .
    یکی از دلایلی که نوازندگان بعد از مدتی پیانوهای خود را که شاید ارتفاع 120 -121 و امثال آن هستند را تعویض می کنند . حجم صدای پیانوهای با ارتفاع بیشتر است. نوازندگان بزرگ در دنیا اکثرا با پیانوهای گرند کار نوازندگی رو انجام میدهند . این پیانوها حجم صدای عالی . تفکیک خوب . و بیس بی نظیری دارند هر چه طول سیم بیشتر می شود به همان میزان در پیانوهای دیواری عرض پیانو بیشتر شده و اکشن بلندتری دارند که هر چه اکشن بلند تر باشد سنگین تر و نزدیکتر به پیانوهای گرند می شود .
    در کیفیت پیانوهای اروپایی هیچ سکی نیست که بهترینند . اما گبر پرزینا در چین تقریبا بهترین می باشد . این رو در سایت pianobuyer. com
    اگه اشتباه نکنم میتونید ببینید . من که بودجم نرسید . ولی به شما پیشنهاد میکنم برید به نمایندگی پرزینا در لارستان و با پیانو ارتفاع 132 اون بزنید . ساندبورد شناور اون باعث شده بیسش حسی در حد حس نوازندگی یه گرند 160 بهتون دست بده . حدود 28 الی 30 تومان قیمتشه . کیفیت قطعا به پیانوهای برتری چون شیمل و پتروف و ووو نمیرسه اما در بین چینی ها عالیه .
    یه جورایی اگه بخوای ارتقاش بدی یا باید یه پیانو اروپایی با همون ارتفاع به اکشن رنر و هزار جور نکته مثبت دیگه تهیه کنی تا احساس کنی که ارتقا دادی یا باید گرند تهیه کنی .
    قطعاتش آلمانی نیست ولی خوب یه جورایی با تکنولوژي و ابزار اروپایی ساخته شدن تا کیفیت خوبی داشته باشن . یه مکانیزم رنر خودش اندازه پیانو قیمتشه .
    ولی بازم اگه به پیانوهای اروپایی اصرار دارید به نمایندگی شیمل سر بزنید . معرکست. پتروف هم همینطور.
    در ضمن پیانوهای اروپایی رو باید لای پر قو نگهشون داری . که البته اون بستگی به خود نوازنده داره و نحوه رفتار به سازش.
    ببخشید زیاد حرف زدم.

27. 3 کاربر برای این پست از taherdoost90 تشکر کرده اند:

behzad011 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    28983
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    15
    73 بار تشکر شده در 14 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

سلام
    دوستان عزیز چند وقته دارم دنبال یه پیانو خوب میگردم البته بودجم محدوده حدود 5-6 تومن
    یکی از دوستان پیانوهای دیجیتال یاماها رو پیشنهاد میکرد که صدای انصافا خوبی داشتن
    یکی دیگه از دوستان پیانو دست دوم اکوستیک رو پیشنهاد میکرد. چند تا پیانوی دست دوم اکوستیک هم دیدم...
    یکی یک مدل پیانوی بسیار قدیمی بود marshal and wendel که صدای خوبی داشت اما صداش ضعیف شده بود ارتفاش خیلی بلند بود 140 -150 ساخت امریکا بود یه جورایی پشتش میشستی یه حس کلاسیک بهت میداد
    از لحاظ قیافه بد نگهداری شده بود ولی کیفیت ساخت و استحکام خیلی خوبی داشت. قدیمی شده بود. رنگش بد شده بود
    یه پیانو دیگه هم رفتیم دیدیم این یکی روسی بود صدای خوب و بلندی داشت اما ارتفاعش نسبتا کم بود دپدال وسطش هم کار نمی کرد
    دوستان کدوم رو پیشنهاد میکنن؟
    به نظرتون اون پیانوی marshal and wende ارزش داره که آدم بخره و تعمییرش کنه؟
    موسیقی زبان من است.

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad011 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    دوستان عزیز چند وقته دارم دنبال یه پیانو خوب میگردم البته بودجم محدوده حدود 5-6 تومن
    یکی از دوستان پیانوهای دیجیتال یاماها رو پیشنهاد میکرد که صدای انصافا خوبی داشتن
    یکی دیگه از دوستان پیانو دست دوم اکوستیک رو پیشنهاد میکرد. چند تا پیانوی دست دوم اکوستیک هم دیدم...
    یکی یک مدل پیانوی بسیار قدیمی بود marshal and wendel که صدای خوبی داشت اما صداش ضعیف شده بود ارتفاش خیلی بلند بود 140 -150 ساخت امریکا بود یه جورایی پشتش میشستی یه حس کلاسیک بهت میداد
    از لحاظ قیافه بد نگهداری شده بود ولی کیفیت ساخت و استحکام خیلی خوبی داشت. قدیمی شده بود. رنگش بد شده بود
    یه پیانو دیگه هم رفتیم دیدیم این یکی روسی بود صدای خوب و بلندی داشت اما ارتفاعش نسبتا کم بود دپدال وسطش هم کار نمی کرد
    دوستان کدوم رو پیشنهاد میکنن؟
    به نظرتون اون پیانوی marshal and wende ارزش داره که آدم بخره و تعمییرش کنه؟
    سلام عزیزم
    با این بودجه به هیچ عنوان سراغ ساز آکوستیک نرید.
    تنها انتخاب شما ساز دیجیتال هستش. برای طرح سوال راجع سازهای دیجیتال به [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] قسمت مراجعه کنید.

30. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 112 از 129 نخستنخست ... 1262102108109110111112113114115116122 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)