لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 117 از 129 نخستنخست ... 1767107113114115116117118119120121127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,857 به 1,872 از 2053

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو آکوستیک

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    134568
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    4 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام عزیزم
    شاید قیمت وبر و u1j حالا کمی نزدیک به هم باشن، ولی آلبرت وبر سازیه که اختلاف قیمت زیادی داره با ایندو.
    شما حدود چقدره بودجتون؟
    ممنون از پاسختون راستش تا نهايت ٢٢ ميليون ميتونم

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    680 بار تشکر شده در 198 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 139/0
    Given: 92/0
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Dinaa [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون از پاسختون راستش تا نهايت ٢٢ ميليون ميتونم

دوست عزیز به سایت خودتون خوش اومدید...

محل زندگیتون دقیقا چه مساحتی داره ؟ باید خیلی دقت کنید که به خصوص ارتفاع 118 به بالا حجم صدای بالایی داره و ایجاد مزاحمت میکنه احتمالا برای همسایه ها ...

به نظر من متونید با بودجه کمتر روی 114 وبر و اشتین برت تمرکز کنید که هزینه کمتری داره و از طرفی بقیه بودجتون رو میتونید تخصیص بدید به آموزش مناسب..

3. کاربران زیر از Green_moment به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    134568
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    4 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Green_moment [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز به سایت خودتون خوش اومدید...

محل زندگیتون دقیقا چه مساحتی داره ؟ باید خیلی دقت کنید که به خصوص ارتفاع 118 به بالا حجم صدای بالایی داره و ایجاد مزاحمت میکنه احتمالا برای همسایه ها ...

به نظر من متونید با بودجه کمتر روی 114 وبر و اشتین برت تمرکز کنید که هزینه کمتری داره و از طرفی بقیه بودجتون رو میتونید تخصیص بدید به آموزش مناسب..
    خيلي ممنونم
    خونمون كوچيكه و بايد پيانو رو توي اتاق بذارم اخه ارتفاع ١١٤ كم نيست؟ چون شنيدم ارتفاع پايينتر از ١١٨ صداي جالبي نداره
    براي كم كردن صدا ميشه پدال وسط رو اكثر مواقع استفاده كرد؟

5. کاربران زیر از Dinaa به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Dinaa [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خيلي ممنونم
    خونمون كوچيكه و بايد پيانو رو توي اتاق بذارم اخه ارتفاع ١١٤ كم نيست؟ چون شنيدم ارتفاع پايينتر از ١١٨ صداي جالبي نداره
    براي كم كردن صدا ميشه پدال وسط رو اكثر مواقع استفاده كرد؟
    پدال وسط اگرچه حجم صدا رو تخفیف میده اما باید در نظر داشته باشید که نوازندگی رو هم تا حدودی تحت الشعاع قرار میده به خصوص توی اکتاو های بالا برای تولید صدای موثر مجبور میشید فشار زیادی به کلاویه ها بیارید..

با توجه به محیط منزلتون خیر کم نیست و باید بدونید ارتفاع ئیانو به هیچ وجه تاثیری در جنس صدا نداره اگرچه قاعدتا توی حجم خروجی تاثیر داره ...

به نظر بنده 114 انتخاب مناسبیه و البته خودتون به راحتی میتونید تست کنید...

7. کاربران زیر از Green_moment به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    134568
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    4 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Green_moment [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    پدال وسط اگرچه حجم صدا رو تخفیف میده اما باید در نظر داشته باشید که نوازندگی رو هم تا حدودی تحت الشعاع قرار میده به خصوص توی اکتاو های بالا برای تولید صدای موثر مجبور میشید فشار زیادی به کلاویه ها بیارید..

با توجه به محیط منزلتون خیر کم نیست و باید بدونید ارتفاع ئیانو به هیچ وجه تاثیری در جنس صدا نداره اگرچه قاعدتا توی حجم خروجی تاثیر داره ...

به نظر بنده 114 انتخاب مناسبیه و البته خودتون به راحتی میتونید تست کنید...
    خيلي ممنونم ازتون حتما تست ميكنم

9. کاربران زیر از Dinaa به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    134748
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با سلام و احترام
    می خواستم در مورد خرید پیانو برای دختر 8 ساله ام که به تازگی این ساز رو شروع کرده با مبلغ حدود 15 میلیون تومان راهنمایی بگیرم. جون ما دیروز بعد از کلی گشتن در خ لارستان و بدلیل عدم آشنایی با مارک ها و برندهای این ساز کاملا گیج شدیم و به هیچ انتخابی نرسیدیم. با تشکر

11. کاربران زیر از F_Ghasemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط F_Ghasemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام و احترام
    می خواستم در مورد خرید پیانو برای دختر 8 ساله ام که به تازگی این ساز رو شروع کرده با مبلغ حدود 15 میلیون تومان راهنمایی بگیرم. جون ما دیروز بعد از کلی گشتن در خ لارستان و بدلیل عدم آشنایی با مارک ها و برندهای این ساز کاملا گیج شدیم و به هیچ انتخابی نرسیدیم. با تشکر

سلام دوست گرامی به سایت خودتون خوش اومدید..

با همین محدوده بودجتون پیانو c. Steinbert میتونه انتخاب مناسبی داره.. این پیانو صدای مناسبی داره..

همینطور پیانو weber ارتفاع 114 در همین حدود قیمته که میتونه انتخاب مناسبی باشه..

13. کاربران زیر از Green_moment به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103873
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    44 بار تشکر شده در 42 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    11

سلام
    من به راهنمایی نیاز دارم
    چند وقتی هست که پیانو کار میکنم و تقریبا میشه گفت مبتدی یا یه مقدار بهتر هستم
    متاسفانه از خانواده کسی اهل موسیقی به معنای کلاسیک. یا ایرانی و .. نبود و دیر شروع کردم و الان 16 سالمه
    یه پیانو دیجیتال کورگ sp250 دارم که هم صداش و هم اکشنش اذیت میکنه
    مثلا اینکه با تفاوت تو فشار کلاویه ها فقط حجم صداشون عوض مبشه و جنس صدا کاملا عین همه که برای اجرای دینامیک های مختلف با یه پیانو خوب کاملا ضعف ناشی از این مسکل رو حس میکنم. یا از بین رفتن سریع صدا بعد از نگه داشتن کلاویه و همینطور عملکرد خیلی ضعیف پدال
    و همینطور به دلیل شل بودن کلاویه ها وقتی توآموزشگاه نیم ساعت یه ساعت با آکوستیک تمرین میکنم انگشتام درد میگیرند و یه سری مشکلات دیگه
    اگه بخوام بیشتر از این پیشرفت کنم ضرورت یه پیانو بهتر کاملا حس میشه
    احتمالش زیاده که بخوام دو سه سال خیلی جدی کار کنم و سرعت کم و دیر شروع کردن رو جبران کنم و بعدش شاید اصلا تحصیلات سطح بالای موسیقی بخوام داشته باشم
    بودجه ام دقیقا مشخص نیست ولی دیگه خیلی باشه شاید چیزی حدود 18 تومن
    ولی طبیعتا ترجیخ میدم اگه به صرفه باشه کمتر هزینه کنم
    استادم(دکتر پیرگلو آموزشگاه پارس) به شذت پیانو هافمن مدل sxc 123 رو توصیه کردند و گرچه نمایشگاهش تموم کرده بود ولی پیانو های نزدیک به اون کیفیتشون خوب به نظر میومد
    شما چه پیشنهادی دارید؟
    لطفا مدل های مختلف که مناسب باشند و قیمتشون حدودا به من بخوره رو معرفی کنید که من یه روز برم لارستان و تست کنمشون
    برای پیانو هافمن هم نمایشگاه نوا تو لارستان هستش
    لطفا راهنماییم کنید که واقعا نیاز به کمک دارم
    و یه نکته ی دیگه ای
    در مورد حجم صدای پیانو چقدر باید احتیاط کنم؟
    آپارتمان ما جوریه که اصلا تاحالا صدای طبقات بالا یا پایین رو ما نشنیدیم و اونها هم میگن صدا هایی مثل دوییدن و این ها اصلا نمیاد
    در مورد پیانو هم وقتی پنجره ور ببندم ثدای پیانو الانم اگه تا آخر زیاد باشه صدای خیلی کمی بیرون میره و اصلا آزار دهنده نیست برای بقیه
    اگه پیانو آکوستیک بگیرم احتمالا در اتاق رو هم عوض کنم و در ضد صدا بذارم(در این مورد کسی اطلاعاتی داره؟از کجا باید تهییه کنم. چقدر هزینه داره. چقدر جلوی صدا رو میگیره)

15. کاربران زیر از mahmudiyan به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmudiyan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    من به راهنمایی نیاز دارم
    چند وقتی هست که پیانو کار میکنم و تقریبا میشه گفت مبتدی یا یه مقدار بهتر هستم
    متاسفانه از خانواده کسی اهل موسیقی به معنای کلاسیک. یا ایرانی و .. نبود و دیر شروع کردم و الان 16 سالمه
    یه پیانو دیجیتال کورگ sp250 دارم که هم صداش و هم اکشنش اذیت میکنه
    مثلا اینکه با تفاوت تو فشار کلاویه ها فقط حجم صداشون عوض مبشه و جنس صدا کاملا عین همه که برای اجرای دینامیک های مختلف با یه پیانو خوب کاملا ضعف ناشی از این مسکل رو حس میکنم. یا از بین رفتن سریع صدا بعد از نگه داشتن کلاویه و همینطور عملکرد خیلی ضعیف پدال
    و همینطور به دلیل شل بودن کلاویه ها وقتی توآموزشگاه نیم ساعت یه ساعت با آکوستیک تمرین میکنم انگشتام درد میگیرند و یه سری مشکلات دیگه
    اگه بخوام بیشتر از این پیشرفت کنم ضرورت یه پیانو بهتر کاملا حس میشه
    احتمالش زیاده که بخوام دو سه سال خیلی جدی کار کنم و سرعت کم و دیر شروع کردن رو جبران کنم و بعدش شاید اصلا تحصیلات سطح بالای موسیقی بخوام داشته باشم
    بودجه ام دقیقا مشخص نیست ولی دیگه خیلی باشه شاید چیزی حدود 18 تومن
    ولی طبیعتا ترجیخ میدم اگه به صرفه باشه کمتر هزینه کنم
    استادم(دکتر پیرگلو آموزشگاه پارس) به شذت پیانو هافمن مدل sxc 123 رو توصیه کردند و گرچه نمایشگاهش تموم کرده بود ولی پیانو های نزدیک به اون کیفیتشون خوب به نظر میومد
    شما چه پیشنهادی دارید؟
    لطفا مدل های مختلف که مناسب باشند و قیمتشون حدودا به من بخوره رو معرفی کنید که من یه روز برم لارستان و تست کنمشون
    برای پیانو هافمن هم نمایشگاه نوا تو لارستان هستش
    لطفا راهنماییم کنید که واقعا نیاز به کمک دارم
    و یه نکته ی دیگه ای
    در مورد حجم صدای پیانو چقدر باید احتیاط کنم؟
    آپارتمان ما جوریه که اصلا تاحالا صدای طبقات بالا یا پایین رو ما نشنیدیم و اونها هم میگن صدا هایی مثل دوییدن و این ها اصلا نمیاد
    در مورد پیانو هم وقتی پنجره ور ببندم ثدای پیانو الانم اگه تا آخر زیاد باشه صدای خیلی کمی بیرون میره و اصلا آزار دهنده نیست برای بقیه
    اگه پیانو آکوستیک بگیرم احتمالا در اتاق رو هم عوض کنم و در ضد صدا بذارم(در این مورد کسی اطلاعاتی داره؟از کجا باید تهییه کنم. چقدر هزینه داره. چقدر جلوی صدا رو میگیره)

دوست گرامی به سایت خودتون خوش اومدید..

بنده تا به حال با برند هافمن نوازندگی نکردم و قاعدتا روی این برند نمیتونم نظری بدم و البته باید بگم روی این رنج قیمت ارتفاع 123 یک مقدار غیر منطقیه !

نظر بنده اینه که با پیانو weber ارتفاع ۱۱4 و یا C. steinbert که دارای دو صفحه رزونانسه نوازندگی کنید و ببینید خوشتون میاد یا خیر...

قیمت این دو مدل باید حول و حوش 15 تومن باشه که تفاضل قیمتش رو هم میتونید صرف یادگیری خوب بکنید...

در حول و حوش این حدود قیمت من همین دو مدل رو نوازندگی کردم که خوشم اومده و البته با توجه به بودجتون هم همین دو مدل رو پیشنهاد میکنم...

در مورد حجم صدا هم همونطور که در قبل اشاره کردم به خصوص ارتفاع ۱۱۸ به بالا حجم صدای بالایی به خصوص در نوازندگی فورته ایجاد میکنه با توجه به اینکه در آپارتمان زندگی میکنید مشخص نیست دقیقا تا چه حد بتونید صدای خرروجی رو کنترل کنید به همین علت همون دو مدلی که معرفی کردم به نظر معقول تر میان..

17. 2 کاربر برای این پست از Green_moment تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    134748
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست گرامی به سایت خودتون خوش اومدید..

با همین محدوده بودجتون پیانو c. Steinbert میتونه انتخاب مناسبی داره.. این پیانو صدای مناسبی داره..

همینطور پیانو weber ارتفاع 114 در همین حدود قیمته که میتونه انتخاب مناسبی باشه..
    ضمن تشکر از راهنماییتون باید عرض کنم که پیانو های weber از حدود 18 میلیون شروع میشند و استاد دخترم پیشنهاد دادند که ارتفاع از 120 به بالا باشه بهتره. و در اون ارتفاع قیمت پیانو weber حدود 24 میلونه.
    c. Steinbert هم وضعیت مشابه داره.
    میشه لطفا ما رو در مورد پیانو Gebr. perzina و نوع صدای پیانوهای kawai راهنمایی بفرمایید
    با تشکر

19. کاربران زیر از F_Ghasemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط F_Ghasemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ضمن تشکر از راهنماییتون باید عرض کنم که پیانو های weber از حدود 18 میلیون شروع میشند و استاد دخترم پیشنهاد دادند که ارتفاع از 120 به بالا باشه بهتره. و در اون ارتفاع قیمت پیانو weber حدود 24 میلونه.
    میشه لطفا ما رو در مورد پیانو Gebr. perzina و نوع صدای پیانوهای kawai راهنمایی بفرمایید
    با تشکر

پرزینا رو بنده باها نوازندگی نکردم اما در صورتی که از نمایندگی معتبر خریداری بکنید برند با کیفیتیه..

درباره کاوای هم مطلب فوق صحت داره..

کمی صبر داشته باشید تا امیر عزیز مدیر محترم بخش پیانو بیان ایشون راجع با این برندها اطلاعات بیشتری دارند تا بنده..

درباره اشتینبرت هم تا اونجا که خاطرم بود چند ماه پیش ارتفاع 118 حدود 16 تومن بود...

در ضمن باید آگاه باشید که با افزایش ارتفاع صرفا حجم صدای خروجی ساز تغییر میکنه و نوع جنس صدا و یا اکشن هیچ تغییری نخواهند کرد..

21. کاربران زیر از Green_moment به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103873
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    44 بار تشکر شده در 42 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    11

خیلی ممنون از راهنماییتون
    چه ارتفاعی رو از برند اشتینبرت پیشنهاد میکنید؟
    برای این پیانو ها نمایشگاه خاصی میشناسید؟گرچه احتمالا با یه پرس و جوی ساده بشه پیدا کرد
    و در مورد اون صفحه رزونانس که گفتید
    راستش من چون بیشتر برای خرید پیانو دیجیتال بررسی کردم از قطعات پیانو آکوستیک خیلی شناخت مناسبی ندارم
    اگ لطف کنید در حد معرفی یه سایت یا صفحه یا هر چیزی که تا حد خوبی به جزئیات پیانو های آکوستیک(که قطعا برای خرید مهم هستند) معرفی کنید خیلی عالی میشه

23. کاربران زیر از mahmudiyan به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    میزان امتیاز
    16

با تشکر
    سلام عزیزم
    همونطور که دوست عزیزم در لابلای توضیحاتشون هم به درستی اشاره فرمودن ارتفاع مناسب برای آپارتمان همون 114 هست. ولی در شرایط خاص و اگه محیط کاملا ایزوله باشه و نوع مواد و مصالح در سازه طوری باشه که صدای طبقات تداخلی نداشته باشن میشه به 118 یا حتی 122 مثلا فکر کرد.
    دوست عزیزم فرمودن و بنده هم مجددا تاکید میکنم که ارتفاع ساز هیچ ارتباطی به کیفیت صدای خروجی نداره و تنها حجم و به عبارتی بلندی صدا رو بیشتر یا کمتر میکنه.
    استاتید موسیقی شاید بتونن در رابطه با طرز نواختن و فن موسیقی نظر بدن ولی در رابطه با این مسائل (از چه برندی بخرید، چه ارتفاعی بخرید و ...) نظراتشون ممکنه کاملا غلط و بی مورد باشه...
    بهرحال با توجه به بودجتون بنده وبر و پرزینا رو توصیه میکنم.
    در رابطه با برند محبوب کاوایی عرض کنم که به بودجه شما متاسفانه نمیخوره. و رده های پایین اون هم از کیفیت خیلی خوبی برخودار نیست.
    ما رو همیشه در جریان خریدتون قرار بدید. خوشحال میشیم و استفاده میکنم.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

25. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmudiyan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خیلی ممنون از راهنماییتون
    چه ارتفاعی رو از برند اشتینبرت پیشنهاد میکنید؟
    برای این پیانو ها نمایشگاه خاصی میشناسید؟گرچه احتمالا با یه پرس و جوی ساده بشه پیدا کرد
    و در مورد اون صفحه رزونانس که گفتید
    راستش من چون بیشتر برای خرید پیانو دیجیتال بررسی کردم از قطعات پیانو آکوستیک خیلی شناخت مناسبی ندارم
    اگ لطف کنید در حد معرفی یه سایت یا صفحه یا هر چیزی که تا حد خوبی به جزئیات پیانو های آکوستیک(که قطعا برای خرید مهم هستند) معرفی کنید خیلی عالی میشه

متاسفانه دقیقا مدلهای ارتفاع این ساز رو در خاطر ندارم چون یک سال پیش باهاشون نوازندگی کردم اما یادمه یک مدل مناسبش حدود ۱۶ میلیون قیمتش بود احتمالا الان ارزونتر شده..

در مورد اطلاعات پیانو آکوستیک میتونید پنج قسمت این مقاله رو مطالعه کنید :

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    134485
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با عرض سلام مجدد تصمیم گرفتم برای دخترم یک پیانو رویال کوچک بگیرم بین یاماها gb1 و وبر w150 , موندم به نظر شما کدوم مناسب تره البته اگر مدل های دیگری زیر 40ملیون سراغ دارید راهنمایی کنید متشکر میشم

28. کاربران زیر از mohamadreza1975 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadreza1975 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با عرض سلام مجدد تصمیم گرفتم برای دخترم یک پیانو رویال کوچک بگیرم بین یاماها gb1 و وبر w150 , موندم به نظر شما کدوم مناسب تره البته اگر مدل های دیگری زیر 40ملیون سراغ دارید راهنمایی کنید متشکر میشم
    سلام عزیزم
    چه دختر خانوم خوش شانی و چه پدر خوبی :-)
    اگر دنبال babygrand هستید هردوی اینها کاملا مناسب هستن.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

30. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 117 از 129 نخستنخست ... 1767107113114115116117118119120121127 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)