لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 101 از 129 نخستنخست ... 5191979899100101102103104105111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,601 به 1,616 از 2053

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو آکوستیک

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    107976
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض خرید پیانوی دست دوم قدیمی

0 Not allowed! Not allowed!
    با سلام

من تازه دارم کلاس پیانو می رم و با یه کیبورد کاسیو تمرین می کنم می خوام پیانوی اکوستیک دست دوم بخرم
    یه پیانوی تمیز زایلر آلمان پیدا کردم مال 23 سال قبل هستش که قیمتش رو 8.5 میلیون می دن ارتفاع هم فکر کنم 120 باشه
    یه بلاروس هم هست ارتفاع کمتر اونم 20 ساله 8 میلیون

با توجه که زایلر جز باکیفیت ترین پیانو ساز های آلمانی هست آیا بنظرتون خوبه این رو بگیرم؟
    اگه می شه راهنمایی کنید
    با تشکر

MahdiPLus آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    68543
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    45
    16 بار تشکر شده در 11 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 15/1
    میزان امتیاز
    12

سلام. دوستان من همین الان از نمایندگی بازرگانی شربیانی تو تبریز پرسیدم گفتم وبر 121 مونتاژ کره 16 تومن! ارزون نیست! ؟ میشه از دوستان تو تهران خواهش کنم زنگ بزنن بپرسن؟؟ یا حداقل به من شماره نمایندگی وبر یا جایی که وبر میفروشن رو بدن؟ در ضمن شما راهی برای شناسای فروشگاه های پیانو تبریز میشناسین! ؟ این فروشگاه رو اخیرا کشف کردم! نمیدونم شاید فروشگاه های دیگه ای هم هست که من نمیشناسم.
    یه سوال دیگه هم این که کلا وبر 121 ارزش هزینه کردن داره؟؟
    چطور میشه فهمید وبر 121 که میفروشن مونتاژ کره هست و اصله؟؟ چطوری باید شناسایی کرد؟ اگه از استادم خواهش کنم میاد باهام؟؟ زشت نباشه یه وقت! ؟ آخه راستش من خیلی مبتدی هستم، فرق پیانوی خوب رو از بد نمیتونم تشخیص بدم.
    ممنون میشم منو راهنمی کنین. (اوایل این تاپیک واقعا خیلی جای خوبی بود، بار علمی بالایی داشت. رفته رفته ادبیات چاله میدونی بهش اضافه شد و الانم خیلی ساکت شده! فقط امیر جان که خیلی لطف دارن منو راهنمایی میکنن. به هر صورت، منتظر حواباتون هستم)
    نا امید نشده، از تلاش دست نخواهم کشید؛ حتی اگر کوهی از مشکلات در سر راه من قد علم کنند.

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    680 بار تشکر شده در 198 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 139/0
    Given: 92/0
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط safaei_mojtaba [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام

من تازه دارم کلاس پیانو می رم و با یه کیبورد کاسیو تمرین می کنم می خوام پیانوی اکوستیک دست دوم بخرم
    یه پیانوی تمیز زایلر آلمان پیدا کردم مال 23 سال قبل هستش که قیمتش رو 8.5 میلیون می دن ارتفاع هم فکر کنم 120 باشه
    یه بلاروس هم هست ارتفاع کمتر اونم 20 ساله 8 میلیون

با توجه که زایلر جز باکیفیت ترین پیانو ساز های آلمانی هست آیا بنظرتون خوبه این رو بگیرم؟
    اگه می شه راهنمایی کنید
    با تشکر
    زایلر برند بسیار معتبری در زمینه تولید پیانو هستش ولی باید توجه داشته باشید که پیانو با گذشت زمان در صورت عدم نگهداری درست مستهلک میشه بنابراین شما باید قبل از خرید پیانویی که مربوط به سالها قبل حتما از مواردی مثل عدم وجود بید , زنگ زدگی سیمها , کند شدن کارکرد پیانو , توجه به چکشها و خفه کنها و ساییدگی پوشش ها توجه کنید..

اگر هم خودتون توی این موارد متخصص نیستید حتما از کسی که توی این زمنه ها وارده کمک بخواید تا بتونه تشخیص بده آیا پیانو مستهلک شده یا خیر.

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiPLus [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام. دوستان من همین الان از نمایندگی بازرگانی شربیانی تو تبریز پرسیدم گفتم وبر 121 مونتاژ کره 16 تومن! ارزون نیست! ؟ میشه از دوستان تو تهران خواهش کنم زنگ بزنن بپرسن؟؟ یا حداقل به من شماره نمایندگی وبر یا جایی که وبر میفروشن رو بدن؟ در ضمن شما راهی برای شناسای فروشگاه های پیانو تبریز میشناسین! ؟ این فروشگاه رو اخیرا کشف کردم! نمیدونم شاید فروشگاه های دیگه ای هم هست که من نمیشناسم.
    یه سوال دیگه هم این که کلا وبر 121 ارزش هزینه کردن داره؟؟
    چطور میشه فهمید وبر 121 که میفروشن مونتاژ کره هست و اصله؟؟ چطوری باید شناسایی کرد؟ اگه از استادم خواهش کنم میاد باهام؟؟ زشت نباشه یه وقت! ؟ آخه راستش من خیلی مبتدی هستم، فرق پیانوی خوب رو از بد نمیتونم تشخیص بدم.
    ممنون میشم منو راهنمی کنین. (اوایل این تاپیک واقعا خیلی جای خوبی بود، بار علمی بالایی داشت. رفته رفته ادبیات چاله میدونی بهش اضافه شد و الانم خیلی ساکت شده! فقط امیر جان که خیلی لطف دارن منو راهنمایی میکنن. به هر صورت، منتظر حواباتون هستم)
    وبر مونتاژ کره قیمتی حول و حوش 28 میلیون والبته مونتاژ چینش هم حدودا 20 یا 21 تومن قیمتشه شاید فروشنده قیمت اشتباهی بهتون داده.

در صورتی که وبر در هر کشوری زیر نظر لایسنس آلمان تولید شده باشه برچسبی پشت صفحه چوبی بالای صفحه رونسانس خورده که زده در چین و یا در کرده اسمبل شده این ساز.

از نظر فنی هم وبر مونتاژ کره تاچ متعادلتر و صدایی با حجم تولیدی بیشتری نسبت به مونتاژ چین داره.

از استادتون بخواید که برای خرید ساز کمکتون کنند.

اما در کل وبر سازیه که نسبت به پیانو هایی که داخل ایرانه ساز نسبتا مناسبیه (اگرچه باز هم میگم این مسئله در خیلی موارد تبدیل به یه امر شخصی و سلیقه ای میشه).

5. کاربران زیر از Green_moment به خاطر این پست تشکر کرده اند:

MahdiPLus آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    68543
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    45
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

بیست تومن! قیمت آلبرت وبر ۱۲۱ هم حتما باید چهل تومن باشه! ارتفاع ۱۱۸ چنده؟؟ اون چطوره به نظرتون؟؟ ۱۱۸ نسبت به ۱۲۱ به جز صدا چیزی کم نداشته باشه؟؟ در ضمن از برند هایی مثل یاماها و ... دیگه چه پیانو هایی با صدای گرم تو این قیمت هست؟؟ نصفشو اول میگیرن نصفشو چک. یه سوال هم این که همین اول کار پیانو رو بخرم؟؟ یا صبر کنم مثلا ۴ جلسه که میشه ۱ ماه بگذره بعد؟؟
    ممنون.

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiPLus [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بیست تومن! قیمت آلبرت وبر ۱۲۱ هم حتما باید چهل تومن باشه! ارتفاع ۱۱۸ چنده؟؟ اون چطوره به نظرتون؟؟ ۱۱۸ نسبت به ۱۲۱ به جز صدا چیزی کم نداشته باشه؟؟ در ضمن از برند هایی مثل یاماها و ... دیگه چه پیانو هایی با صدای گرم تو این قیمت هست؟؟ نصفشو اول میگیرن نصفشو چک. یه سوال هم این که همین اول کار پیانو رو بخرم؟؟ یا صبر کنم مثلا ۴ جلسه که میشه ۱ ماه بگذره بعد؟؟
    ممنون.
    آلبرت وبر قیمتش تقریبا دو برابر وبر هستش. متاسفانه قیمتهای دقیق سازها رو ندارم پیانوی سبا نمایندگی وبر رو در ایران داره که از داخل سایتش میتونید شمارش رو بگیرید و قیمت ها رو ازشون بپرسید و البته میتونید بپرسید که نمایندگی فروش داخل تبریز دارند یا خیر این آدرس سایتشه : [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

من قبلا هم توی یکی دیگه از پستام برای یکی دیگه از دوستان گفتم که ارتفاع پیانو صرفا توی حجم صدا تاثیر مستقیم داره و تاثیری در کیفیت خود ساز نداره.

پیانو یاماها نسبت به پیانو وبر دارای صدایی تیز تر و شفافتره (که البته این یه موضوع منفی نیست به هیچ وجه). توی این رنج قیمت میتونید پیانو c. steinbert رو هم امتحان کنید . البته من اضافه کنم پیانو steinbert که من معرفی کردم به خاطر اینه که واقعا از کیفیت صداش خوشم اومده و نظر شخصی خودم رو میگم با این حال بهتره خودتون هم حتما هر پیانویی رو صداو تاچش رو به دقت بشنوید و امتحان کنید.

MahdiPLus آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    68543
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    45
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

فقط چند تا سوال:
    ۱. وبر ۱۱۸ مونتاژ چین ارزش خرید داره؟؟ کلی پرسیدم. میخوام حداقل پنج سال کار کنه و سالم بمونه.
    ۲. خونه آینده ما احتمالا چیزی بین ۱۶۰ تا ۱۸۰ متر مربع خواهد بود. میخواستم ببینم ارتفاع ۱۱۸ کم نباشه؟؟ صداش به خصوص باس راضی کنندس؟؟
    ۳. من زنگ زدم تهران گالری صبا گفتن شماره کارت میدیم پولو واریز کن پیانو رو بفرستیم. اعتماد کنم بهشون؟؟
    ۴. پیانوی به این حساسی! از تهران چطور میارنش نبریز! ششصد کیلومتر راه (شایدم بیشتر) مسافت کمی نیست.
    ۵. در مورد پیانوی c. Steinbert اگه میشه تلفظشو ذکر کنید تا بتونم بپرسم! صداش گرمه یا تیز؟
    خیلی ممنون.
    ویرایش توسط MahdiPLus : Monday 26 May 2014 در ساعت 01:51 PM
    نا امید نشده، از تلاش دست نخواهم کشید؛ حتی اگر کوهی از مشکلات در سر راه من قد علم کنند.

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

فقط چند تا سوال:
    ۱. وبر ۱۱۸ مونتاژ چین ارزش خرید داره؟؟ کلی پرسیدم. میخوام حداقل پنج سال کار کنه و سالم بمونه.
    ۲. خونه آینده ما احتمالا چیزی بین ۱۶۰ تا ۱۸۰ متر مربع خواهد بود. میخواستم ببینم ارتفاع ۱۱۸ کم نباشه؟؟ صداش به خصوص باس راضی کنندس؟؟
    ۳. من زنگ زدم تهران گالری صبا گفتن شماره کارت میدیم پولو واریز کن پیانو رو بفرستیم. اعتماد کنم بهشون؟؟
    ۴. پیانوی به این حساسی! از تهران چطور میارنش نبریز! ششصد کیلومتر راه (شایدم بیشتر) مسافت کمی نیست.
    ۵. در مورد پیانوی c. Steinbert اگه میشه تلفظشو ذکر کنید تا بتونم بپرسم! صداش گرمه یا تیز؟
    خیلی ممنون.
    1. وبر مونتاژ چینش هم پیانوی مناسبیه اگرچه مونتاژ کرش به مراتب بهتره.

2. ارتفاع 118 ارتفاع مناسبیه برای منزلتون.

3. بهتره خودتون تشریف ببرید و پیانو رو تست کنید و به دقت تاچ و صداش رو امتحان کنید اگر هم خودتون وارد نیستید میتونید به یکی از دوستانی که وارد هستند در همین سایت درخواست کنید تا همراهتون بیان (من اصفهان ساکن هستم و گرنه حتما کمکتون میکنم).

4. پیانو رو به صورت کامل جابه جا نمیکنن بلکه قطعاتش رو جدا میکنن و بعد در منزل شما سر هم میکنن و تیون میکنن مشکلی براش پیش نمیاد نگران نباشید. اگرچه نظر من اینه که بهتره باز توی تبریز خوب بگردید همون گالری باربد که یکی از دوستان گفتن فروشگاه معتبریه برند های بوهمیا و بکنشتین هم برند های معتبری هستند میتونید باشون بزنید و امتحان کنید و بعد نظر کلیتون رو اعمال کنید. برای خرید اصلا عجله نکنید و تمام جوانب رو در نظر بگیرید.

5. اصلا اشتینبرت تلفظ میشه ولی برخی استینبرت هم میگن. این پیانو صدای گرمی داره و آوای صبا نمایندگیشو در ایران داره (با گالری سبا که نمایندگی وبر رو داره تفاوت میکنه).

MahdiPLus آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    68543
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    45
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

بسیار ممنون از جوابتون. والا من که گفتم مبتدی هستم کار کردن یا نکردنم با پیانو چندان فرقی نمیکنه چون چیزی سرم نمیشه ازش. از تبریز تا تهران اومدنم یکم... سخته! واقعا وقتشو ندارم. همین که صداش گرمه و چند نفر تاییدش میکنن میتونه انتخاب خوبی باشه.
    یکیم اینکه وبر ۱۱۸ اصلا تو سایتش نیست! مشکلی نباشه؟؟

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

بسیار ممنون از جوابتون. والا من که گفتم مبتدی هستم کار کردن یا نکردنم با پیانو چندان فرقی نمیکنه چون چیزی سرم نمیشه ازش. از تبریز تا تهران اومدنم یکم... سخته! واقعا وقتشو ندارم. همین که صداش گرمه و چند نفر تاییدش میکنن میتونه انتخاب خوبی باشه.
    یکیم اینکه وبر ۱۱۸ اصلا تو سایتش نیست! مشکلی نباشه؟؟
    به هر حال مسائلی مثل کند بودن کارکرد اکشن پیانو هستن که باید قبل از خرید ساز حتما ازشون مطلع بشید در ضمن هزینه جابه جایی زیادی هم حتما تا تبریز ازتون میگیرن نظر من اینه حتما یه چک کامل هم توی باربد تبریز داشته باشید ضرر نمیکنید.

MahdiPLus آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    68543
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    45
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

۴۸ساعت مهلت برگشت داره. از استادم خواهش میکنم بیاد تو این مدت تست کنه. البته اگه ناچار بمونم و تو تبریز پیدا نکنم. خیلی ممنون بابت راهنمایی.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    108426
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان
    من چند وقت پيش اقدام كردم براى خريد يك پيانوى آكوستيك!
    لارستان رفتم پيانو ها رو ديدم،قيمت ها هم بالا بود. بعد از اين كه كمى تحقيق كردم فهميدم تو اون رنج قيمتى كه من مى خوام همه چينى هستند و كيفيت ها پايين!
    تا اين كه يكى از آشناها خريد پيانوى دست دوم رو پيشنهاد دادند و كسى رو هم معرفى كردند كه گفتند خيلى قابل اعتماده. خلاصه ما رفتيم پيانو ها رو ديديم،بين يه ياماهاى ژاپنى و پتروف من پتروف رو انتخاب كردم.
    يه ماه پيش گفتيم كه همون پتروف رو بيارن،وقتى آوردن و اون آقا اومد براى كوك گفتش كه پيانو حدوداً مال ٤٠ سال پيشه،راستش من يه ذره نگرانم كه مستهلك نشده باشه.
    هر چند خودشون سلامت ساز رو گارانتى كرد. ولى همش با خودم ميگم كاش ١٥ ميليونو داده بودم و يك نو خريده بودم :(

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط delaram_kh [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان
    لارستان رفتم پيانو ها رو ديدم،قيمت ها هم بالا بود. بعد از اين كه كمى تحقيق كردم فهميدم تو اون رنج قيمتى كه من مى خوام همه چينى هستند و كيفيت ها پايين!
    تا اين كه يكى از آشناها خريد پيانوى دست دوم رو پيشنهاد دادند و كسى رو هم معرفى كردند كه گفتند خيلى قابل اعتماده. خلاصه ما رفتيم پيانو ها رو ديديم،بين يه ياماهاى ژاپنى و پتروف من پتروف رو انتخاب كردم.
    يه ماه پيش گفتيم كه همون پتروف رو بيارن،وقتى آوردن و اون آقا اومد براى كوك گفتش كه پيانو حدوداً مال ٤٠ سال پيشه،راستش من يه ذره نگرانم كه مستهلك نشده باشه.
    هر چند خودشون سلامت ساز رو گارانتى كرد. ولى همش با خودم ميگم كاش ١٥ ميليونو داده بودم و يك نو خريده بودم :(
    سلام دوست عزیز من قبلا در باره خرید پیانو هایی که مدت زمان زیادی از تولیدشون گذشته , توضیحاتی داده بودم :

" ولی باید توجه داشته باشید که پیانو با گذشت زمان در صورت عدم نگهداری درست مستهلک میشه بنابراین شما باید قبل از خرید پیانویی که مربوط به سالها قبل حتما از مواردی مثل عدم وجود بید , زنگ زدگی سیمها , کند شدن کارکرد پیانو , توجه به چکشها و خفه کنها و ساییدگی پوشش ها توجه کنید..

اگر هم خودتون توی این موارد متخصص نیستید حتما از کسی که توی این زمنه ها وارده کمک بخواید تا بتونه تشخیص بده آیا پیانو مستهلک شده یا خیر. "

پیانو های پتروف پیانو های بسیار خوبی هستند و برند پتروف برند بسیار معتبریه (و متاسفانه بسیاری در ایران فکر میکنن پتروف روسیه در حالی که پیانو های پتروف تولید جمهوری چک هستند)..

در مورد اینکه پیانو قدیمی باشه نباید دل چرکین باشین چون باید بدونید همونطور که گفتم در صورت نگهداری صحیح یک پیانو میتونه یک عمر سالم بمونه (پیانو ارکستر فیلارمونیک بوستون یک اشتین وی مدل 1932 هستش !) اما باید در خرید پیانو هایی که مدت زیادی از تولیدشون گذشته خیلی دقت به خرج بدید و با اصحاب فن مشورت کنید.

به هرحال به نظر من نباید ناراحت باشید به نظر من احتمالا خرید خوبی رو انجام دادید (میتونید صدای پیانوتون رو برای ما ضبط بکنید و قرار بدید تا بهتر نظر بدیم).

15. 4 کاربر برای این پست از Green_moment تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط delaram_kh [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان
    ساز من هم پتروف هست و تقریبا به اندازه ساز شما عمر داره. باید بگم یک کلاویه اون رو به صدتا اون ساز 15 میلیونی نو نمیدم. همونطوریکه دوست عزیزم فرمودن بسیار بستگی به طرز نگهداری داره. اگه درست نگهداری شده باشه، اصلا جای نگرانی نسیت. شک نکنین.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

17. 3 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    108426
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ساز من هم پتروف هست و تقریبا به اندازه ساز شما عمر داره. باید بگم یک کلاویه اون رو به صدتا اون ساز 15 میلیونی نو نمیدم. همونطوریکه دوست عزیزم فرمودن بسیار بستگی به طرز نگهداری داره. اگه درست نگهداری شده باشه، اصلا جای نگرانی نسیت. شک نکنین.
    بله واقعا قابل مقایسه با ساز های نوی الان نیست،مخصوصا صداش!
    ولی من یک لحظه شک کردم به خریدم که شما خیالمو راحت کردید. ممنون
    ویرایش توسط delaram_kh : Sunday 1 June 2014 در ساعت 11:26 AM

19. کاربران زیر از delaram_kh به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    108426
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Green_moment [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست عزیز من قبلا در باره خرید پیانو هایی که مدت زمان زیادی از تولیدشون گذشته , توضیحاتی داده بودم :

" ولی باید توجه داشته باشید که پیانو با گذشت زمان در صورت عدم نگهداری درست مستهلک میشه بنابراین شما باید قبل از خرید پیانویی که مربوط به سالها قبل حتما از مواردی مثل عدم وجود بید , زنگ زدگی سیمها , کند شدن کارکرد پیانو , توجه به چکشها و خفه کنها و ساییدگی پوشش ها توجه کنید..

اگر هم خودتون توی این موارد متخصص نیستید حتما از کسی که توی این زمنه ها وارده کمک بخواید تا بتونه تشخیص بده آیا پیانو مستهلک شده یا خیر. "

پیانو های پتروف پیانو های بسیار خوبی هستند و برند پتروف برند بسیار معتبریه (و متاسفانه بسیاری در ایران فکر میکنن پتروف روسیه در حالی که پیانو های پتروف تولید جمهوری چک هستند)..

در مورد اینکه پیانو قدیمی باشه نباید دل چرکین باشین چون باید بدونید همونطور که گفتم در صورت نگهداری صحیح یک پیانو میتونه یک عمر سالم بمونه (پیانو ارکستر فیلارمونیک بوستون یک اشتین وی مدل 1932 هستش !) اما باید در خرید پیانو هایی که مدت زیادی از تولیدشون گذشته خیلی دقت به خرج بدید و با اصحاب فن مشورت کنید.

به هرحال به نظر من نباید ناراحت باشید به نظر من احتمالا خرید خوبی رو انجام دادید (میتونید صدای پیانوتون رو برای ما ضبط بکنید و قرار بدید تا بهتر نظر بدیم).
    سلام،ممنونم از راهنماییتون
    از کسی که پیانو رو خریدم خودش کارشناس و متخصص کوک پیانو بود و دوره ی voicing دیده بود از کارخونه ی شیمل و سلامت سازو کاملا تایید کرد. ولی وقتی گفت که حدود 40 سال کار کرده راستش منم نگران همین موضوعاتی که شما گفتید شدم که خوشبختانه این مسایل رو توش ندیدم. بازم تشکر

- - - Updated - - -

صفحه 101 از 129 نخستنخست ... 5191979899100101102103104105111 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)