لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 102 از 129 نخستنخست ... 252929899100101102103104105106112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,617 به 1,632 از 2053

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو آکوستیک

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    109715
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام بر اساتید عزیز من حدود 6 ماه شروع به یاد گیری پیانو کردم و با توجه به شروعم با یک ساز دجیتالی به شدت سطح پایین و ... تصمیم به خرید ساز کردم با کلی کلنجار رفتن بالاخره تصمیم بر خرید ساز آکستیک گرفتم
    خلاصه کمی از مطالب این تاپیک رو خوندم و الان به یک سری نتایج رسیدم و یک سری سوال برام پیش اومده که زیر ازتون میپرسم ممنون میشم جواب بدین (البته ببخشید اگر تکراری هستن نتونستم 100 صفحه رو کامل بخونم)
    من تصیمیم اصلیم خرید سازی با صدایی نچندان تیز هست با توجه به این فکر کرنم ساز وبر یکی از گزینه های اصلیم میتونه باشه !
    1-سوال من در باره فرق در کیفیت صدا و اکشن وبر با آلبرت وبر هست (که به گفته فروشنده آلبرت وبر قطعاتش آلمانی هست) ؟
    2-در باره خود وبر هم شنیدم که مدل هاییش چینی هستند و من کلا با اسمبل شده چین مخالف و میخواستم بدونم به چه شکل میتوان کاملا از اصل بودن و منتاژ کره بودن ساز اطمینان پیدا کنم ؟
    3-با خودند پاسخ های شما عزیزان کمی گیج شدم که وبر بهتر است یا یاماها u1 (البته در مورد یاماها هم گویا مسئله فرق داره و منتاژ های مختلفش در چین و ژاپن و اندونزی و موارد دیگر کمی موضوع پیچیده تر میشه) - البته من نمیخوام این 2 شرکت رو با هم مقایسه کنم فقط از نطر کیفیت و صدا وبر 121 و یاماها u1 با توجه به بودجه مساوی کدوم بیشتر پیشنهاد میشه؟ (با توجه به این که صدای تیز هم زیاد مد نظرم نیست)
    4-سوال بعدی این که استادم گفت که اصلا سمت پیانو دست دوم روسی نرم و واقعا گیج شدم چون اولین انتخاب من همچین موردی بود دلیل اصلیش رو نمیدونم ولی اگه میشه کمی توضیح بدین ممنون میشم که چرا ممکنه این ساز ها مناسب نباشن ؟
    5-یک مسئله دیگه که من رو بین چند راه گذاشت پست های آخر این صفحه هستش که دوستان از پتروف خیلی تعریف میکنن من متاسفانه تخصص چندانی ندارم و بجز ساز آموزشگاه که ساز خیلی مستهلک و قدیمی هم هست و یک بار هم یاماها رویال به هیچ سازی دست نزدم و تمام تمرین هام هم با ساز دیجیتالی با کلاویه های نرم بوده موندم که دقیق چه فرق هایی با هم میتونن داشته باشن (با توجه به گرون بودن ساز و این که نمیشه زود به زود عوضش کرد و شاید دیگر نتونم ساز دیگه ای بگیرم) برای همین میخواستم ببینم شما پیشنهادتون خرید یک ساز نو کره ای یا ژاپنی یا خرید یک دست دوم مثل پترف یا اگر خیلی خوش بین باشم ساز آلمانی (میدونم دردسر های زیادی داره پیدا کردن ساز دست دوم ولی خوب آدم ترجیح میده همیشه بهترین رو بگیره :))
    6-ببخشید اینقدر سوال کردم ! سوال یکی مونده به آخر این که آیا میشه با طرفندی صدای تیز رو کمی ملایم تر کرد که اگر این مسئله بین من و ساز مورد نظرم هست قابل حل باشه ;) و البته این روش ها باعث استهلاک و یا فشار زیاد به ساز نمیشه ؟ (تاثر روی کوک یا چیز هایی از این نظر)
    7- و ساوال آخرم هم در باره سیستم سایلنت هست! چون ساز 121 حجم صدای نسبتا زیادی برای آپارتمانشینا داره شاید مجبود به استفاده از این سیستم در ساعاتی از روز بشم ! آیا سیستم هایی که به صورت اورجینال روی بعضی مدل ها هست با سیستمی که بعدا میشه روی پیانو های معمولی نصب کرد فرق داره؟ (مهمترین سوالم در باره این که تاچ کلاویه ها در بلندی صدا تاثیر داره یا این سیستم مثل اورگ های قدیمی با کلاویه نرم کار میکنه ؟)
    در آخر اگر تاپیکی یا عکس در باره کالبد شکافی دقیق ساز آکوستیک دیواری هست ممنون میشم لینک بدین چون من دقیق نمیدونم پشت اون در های چوبی پیانو چه خبر هست و خوب هم بد ندونم و هم موقع خرید به دونستن بعضی هاش و چک کردنشون نیاز هست
    در پایان هم از توجهتون سپاسگزارم و منتظر جوابتون هستم

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    109758
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام اگه ممکنه اساتید راهنمایی کنن
    من قصد خرید پیانو دارم ولی خیلی آشنا نیستم هرچی هم بیشتر تحقیق میکنم بیشتر گیج میشم.
    نظرتون در باره برند falcone چیه ؟؟ یه فالکون 120 به من پیشنهاد شده حدود سه سال کار کرده ولی در حد نو تمیز و سالمه، با قیمت حدود 10 میلیون به نظرتون ارزنده هست ؟؟

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط babak23 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام بر اساتید عزیز من حدود 6 ماه شروع به یاد گیری پیانو کردم و با توجه به شروعم با یک ساز دجیتالی به شدت سطح پایین و ... تصمیم به خرید ساز کردم با کلی کلنجار رفتن بالاخره تصمیم بر خرید ساز آکستیک گرفتم
    خلاصه کمی از مطالب این تاپیک رو خوندم و الان به یک سری نتایج رسیدم و یک سری سوال برام پیش اومده که زیر ازتون میپرسم ممنون میشم جواب بدین (البته ببخشید اگر تکراری هستن نتونستم 100 صفحه رو کامل بخونم)
    سلام عزیزم
    جواب بعضی از سوالتتون رو نمیدونم دوستان دیگه بهتر از من اطلاع دارن. ولی برخیش رو که کم و بیش ازش مطلع هستم رو عرض میکنم.
    اول اینکه، وقتی از برندی معتر خریداری میکنید اصلا خودتون رو درگیر اینکه ساز در کجا اسمبل میشه نکنید، چون واقعا هیچ فرقی نداره.
    دوم اینکه سازی مثل U1 اصلا در مقام مقایسه با انواع وبر نیست. اصولا من تصور نمیکنم رقابتی هم بین اون دو باشه. U1 جدای از صدا که اون رو باید خودتون از نزدیک تست کنید سازی بسیار مرغوب و سطح بالا هستش. برای نوه هاتون هم مثل روز اولش کار میکنه بدون اینکه صدایش تغییر محسوسی کنه. دقت کنید صدای پیانوهای ارزان قیمت بعد از مدتی (بسته به شرایط این مدت فرق میکنه) بشدت افت میکنه.
    بنده شخصا-تاکید میکنم شخصا- U1 رو به وبر و آلبرت وبر ترجیح میدم (عقیده شخصی).

در مورد ساز دست دوم تا حدودی حق با استاد محترمتونه. این میتونه براتون یک فاجعه یا یک برد بسیار خوب و دلچسب باشه. ساز دسته دوم ریسک خیلی بالایی داره و اگه قصد خرید دارید باید با مشورت استادتون و یا فردی کارکشته اینکارو انجام بدید. سازی رو هم که معرفی کردید (پتروف) بسیار مرغوبیه، و اگه در شرایط مناسبی باشه به هر ساز دیگه ای شاید بشه گفت ارجهیت داره.

در مورد عوض کردن صداها که بهش vocing میگن، این کاری نیست که یشه مثلا از یه سمیک، صدای پتروف یا شیمل درآورد. شاید تا حدی، فقط تا حدی صدا رو کمی تغییر داد که شاید به گوش من و شما خیلی تفاوتی احساس نشه. در ضمن این یه موضوع همیشگی نیست. این کارو معمولا نوازنده های کنسرتی قبل از اجراهاشون انجام میدن.

سیستم سایلنت، چیزیه که من بهش میگم یه کلک تجاری. شما یک پیانوی دیجیتال دارید. همون خیلی خیلی بهتر از سیستم سایلنتی که روی پیانوهای آکوستیک نصب میکنن هستش. وقتی تون سیستم رو فعال میکنید، اکشن و صدا بکلی عوض میشه و در حد ارزانترین سازهای دیجیتال تنزل پیدا میکنه.

در آخر توصیه بنده اینه که به خودتون از نزدیک صدای سازها رو تست کنید. اینا موارد بسیار شخصی هستن. صدایی بنظر من شاید خیلی تیز بیاد ولی به نظر شما خیلی هم دوست داشتنی باشه. مثلا صدای وبر رو بنده اصلا نمیپسندم ولی این دلیل نمیشه که سازی بد صدا باشه. در همین انجمن بسیاری از دوستان این صدا رو دوست دارن. پس این موضوعیه که کاملا وابسته به شخصه.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

4. 3 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    106470
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

پس جناب امیر خان
    U1j می تونه انتخاب خوبی باشه نه؟

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Rozitta [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    پس جناب امیر خان
    U1j می تونه انتخاب خوبی باشه نه؟
    بله انتخاب بسیار خوبیه. صدا و اکشنش رو دوست داشتم.

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    680 بار تشکر شده در 198 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 139/0
    Given: 92/0
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط babak23 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من تصیمیم اصلیم خرید سازی با صدایی نچندان تیز هست با توجه به این فکر کرنم ساز وبر یکی از گزینه های اصلیم میتونه باشه !
    1-سوال من در باره فرق در کیفیت صدا و اکشن وبر با آلبرت وبر هست (که به گفته فروشنده آلبرت وبر قطعاتش آلمانی هست) ؟
    2-در باره خود وبر هم شنیدم که مدل هاییش چینی هستند و من کلا با اسمبل شده چین مخالف و میخواستم بدونم به چه شکل میتوان کاملا از اصل بودن و منتاژ کره بودن ساز اطمینان پیدا کنم ؟
    3-با خودند پاسخ های شما عزیزان کمی گیج شدم که وبر بهتر است یا یاماها u1 (البته در مورد یاماها هم گویا مسئله فرق داره و منتاژ های مختلفش در چین و ژاپن و اندونزی و موارد دیگر کمی موضوع پیچیده تر میشه) - البته من نمیخوام این 2 شرکت رو با هم مقایسه کنم فقط از نطر کیفیت و صدا وبر 121 و یاماها u1 با توجه به بودجه مساوی کدوم بیشتر پیشنهاد میشه؟ (با توجه به این که صدای تیز هم زیاد مد نظرم نیست)
    4-سوال بعدی این که استادم گفت که اصلا سمت پیانو دست دوم روسی نرم و واقعا گیج شدم چون اولین انتخاب من همچین موردی بود دلیل اصلیش رو نمیدونم ولی اگه میشه کمی توضیح بدین ممنون میشم که چرا ممکنه این ساز ها مناسب نباشن ؟
    5-یک مسئله دیگه که من رو بین چند راه گذاشت پست های آخر این صفحه هستش که دوستان از پتروف خیلی تعریف میکنن من متاسفانه تخصص چندانی ندارم و بجز ساز آموزشگاه که ساز خیلی مستهلک و قدیمی هم هست و یک بار هم یاماها رویال به هیچ سازی دست نزدم و تمام تمرین هام هم با ساز دیجیتالی با کلاویه های نرم بوده موندم که دقیق چه فرق هایی با هم میتونن داشته باشن (با توجه به گرون بودن ساز و این که نمیشه زود به زود عوضش کرد و شاید دیگر نتونم ساز دیگه ای بگیرم) برای همین میخواستم ببینم شما پیشنهادتون خرید یک ساز نو کره ای یا ژاپنی یا خرید یک دست دوم مثل پترف یا اگر خیلی خوش بین باشم ساز آلمانی (میدونم دردسر های زیادی داره پیدا کردن ساز دست دوم ولی خوب آدم ترجیح میده همیشه بهترین رو بگیره :))
    6-ببخشید اینقدر سوال کردم ! سوال یکی مونده به آخر این که آیا میشه با طرفندی صدای تیز رو کمی ملایم تر کرد که اگر این مسئله بین من و ساز مورد نظرم هست قابل حل باشه ;) و البته این روش ها باعث استهلاک و یا فشار زیاد به ساز نمیشه ؟ (تاثر روی کوک یا چیز هایی از این نظر)
    7- و ساوال آخرم هم در باره سیستم سایلنت هست! چون ساز 121 حجم صدای نسبتا زیادی برای آپارتمانشینا داره شاید مجبود به استفاده از این سیستم در ساعاتی از روز بشم ! آیا سیستم هایی که به صورت اورجینال روی بعضی مدل ها هست با سیستمی که بعدا میشه روی پیانو های معمولی نصب کرد فرق داره؟ (مهمترین سوالم در باره این که تاچ کلاویه ها در بلندی صدا تاثیر داره یا این سیستم مثل اورگ های قدیمی با کلاویه نرم کار میکنه ؟)
    در آخر اگر تاپیکی یا عکس در باره کالبد شکافی دقیق ساز آکوستیک دیواری هست ممنون میشم لینک بدین چون من دقیق نمیدونم پشت اون در های چوبی پیانو چه خبر هست و خوب هم بد ندونم و هم موقع خرید به دونستن بعضی هاش و چک کردنشون نیاز هست
    در پایان هم از توجهتون سپاسگزارم و منتظر جوابتون هستم
    سلام دوست گرامی به سایت خودتون خوش اومدید.

من جوابهای سوالاتون رو با شماره سوالتون میدم :

1. کیفیت صدا و اکشن آلبرت وبر به مراتب بالاتر از وبر هستش و در پیانو برند ریتینگ جهان برند آلبرت وبر جزو تاپ 20 برندهای تولید کننده پیانو بوده اما قیمتش بیش از دو برابر وبر هستش (آلبرت وبر نسخه سفارشی کارخانه وبر هستش).

2. اسمبل کره وبر دارای صدای بهتری نسبت به اسمبل چین هستش اگر با دقت به صدای هر دو گوش بدید صدای اسمبل کره نسبتا گرد تره. اما در کل وبر برند مناسبیه نسبت به برندهای داخل ایران (چه اسمبل چین چه اسمبل کره)

3. یاماها u1 بسیار با کیفیتیه و حتی برای ضبط های استودیویی به کار میره . من چند سال پیش باهاش زدم پیانو بسیار خوبی بود قیمت فعلیش رو چندان اطلاع ندارم ولی حتما بالای 20 میلیونه. اما باید بدونید که به طور کل برند یاماها نسبت به برند وبر صدای شفاف تر و تیز تری داره (که باز تاکید میکنم یک نقطه ضعف نیست بلکه نوعی سلیقست).

4. پیانو های روسی کیفیت مناسبی ندارن و متاسفانه داخل ایران به هیچ عنوان قطعاتشون پیدا نمیشه و اگر مشکلی برای پیانوتون پیش بیاد احتمالا صاحب اول و آخرشون خودتون خواهید بود.

5. خرید پیانو های دست دوم باید با کمک یک متخصص باشه چون همونطور که قبلا گفتم در صورتی که از پیانو نگهداری خوبی نشده باشه مستهلک میشه و به هیچ عنوان کارایی مناسبی نداره. با این حال اگر پیانو های دست دوم اروپای شرقی که مستهلک نبودن و از نظر فنی کاملا سالم بودن برای خرید پیدا کردید از خریدتون پشیمون نمیشید. (باز هم تاکید میکنم با کمک یک متخصص باید خریداری بکنید)

6. امکان تغییر وویسینگ هست اما عموم متخصصان معتقد هستند که برای پیانو های آپرایت همچین کاری بیهودست.

7. متاسفانه درباره سایلنت اطلاعات زیادی ندارم.

از این آدرس میتونید آناتومی پیانو رو مشاهده کنید البته چون عکسها توی ورد پرس آپلود شده باید از ***** شکن استفاده کنید

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

8. 4 کاربر برای این پست از Green_moment تشکر کرده اند:

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    680 بار تشکر شده در 198 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 139/0
    Given: 92/0
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Melody_64 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام اگه ممکنه اساتید راهنمایی کنن
    من قصد خرید پیانو دارم ولی خیلی آشنا نیستم هرچی هم بیشتر تحقیق میکنم بیشتر گیج میشم.
    نظرتون در باره برند falcone چیه ؟؟ یه فالکون 120 به من پیشنهاد شده حدود سه سال کار کرده ولی در حد نو تمیز و سالمه، با قیمت حدود 10 میلیون به نظرتون ارزنده هست ؟؟
    سلام دوست گرامی.

واقعیتش من حتی اسم این برند رو هم تا به حال نشنیدم ! به همین خاطر قاعدتا نمیتونم نظری بدم.

نظرم اینه قبل از خرید تمامی فروشگاههای معتبر رو جستجو کنید و برند های معتبر و گوناگون رو تست کنید.

10. 2 کاربر برای این پست از Green_moment تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    110255
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با سلا خدمت بزرگواران
    احتیاج به کمک و راهنمایی داشتم... پیانوی کوکی دست دوم و کاملا مرتب و تمیز با مارک samick (js118D mahagony H. D) به قیمت 16 میلیون مناسب هست؟ صاحب اصلی به قیمت 21 میلیون خریده است. قبلا از راهنمایی شما سپاسگزارم

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    112802
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستای عزیز.
    من یک پیانوی یاماهای CLP 440 خریدم که 6ماهه از خریدم میگذره, استادم این پیانو رو پیشنهاد کرده و من تهیه کردم ولی الان متاسفانه کلاویه های پیانو هر از چند گاهی گیر می کنه و صدای پیانو خود به خود تغییر می کنه. طوری که مجبورم خاموش روشنش کنم تا بلکه درست شه.
    نزدیکه 1 ماه هم هست که قراره برای خدمات پیانوم تکنسین بفرستن ولی هنوز خبری نشده. شرکتش هم میگه که هزینش به عهده خودمه.
    کسی می دونه کجا می تونم خدمات بهتری بگیرم براش؟
    در ضمن اگرم کسی می خواد می فروشمش.

من یکسری پیانو هم دیدم که بیمه ایران تائیدش کرده, می خوام اگه بشه از اون بگیرم. حالا اگه میشه دوستان راهنماییم کنید. مرسی

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    112931
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

کدوم پیانو رو بیمه ایران تائید کرده؟!!!

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    112934
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia0098 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    کدوم پیانو رو بیمه ایران تائید کرده؟!!!
    منم شنیدم ولی نمی دونم برندش چیه؟
    استادم هم پیشنهاد کرده ولی یادم نمی یاد اسمشو!!!

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    112802
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ha3ani [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    منم شنیدم ولی نمی دونم برندش چیه؟
    استادم هم پیشنهاد کرده ولی یادم نمی یاد اسمشو!!!
    پیانو برگمولر

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

برند برگمولر ! سازمانی مثله بیمه ایران ! به قول معروف خوشگلا جمعن دیگه :دیدوستان عزیزم، این همه برندهای شناخته شده جهانی تو تهران نمایندگی دارن؛ چرا دنبال اسمایی میرید که هیچ نام نشانی ندارن و اصلا معلوم نیست از کجا اومدن. امان از برخی اساتید محترم.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    113258
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من با تحقیق متوجه شدم که برگمولر همه جا یه قیمته به همین دلیل به نظر من بهترین انتخاب میتونه باشه

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    113418
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من حدود یک سال و خورده ای میشه که کلاس پیانو میرم و تا الان با کیبرد تمرین کردمa300 یاماهاست فکر کنم.
    استادم گفت دیگه باید پیانوی آکوستیک یا دیجیتالی بگیرم
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    راستش من خودم آکوستیک رو خیلی بیشتر دوست دارم و مال چندتا از دوستام رو هم امتحان کردم صدای خیلی بهتری نسبت به دیجیتال دارن اما استادم میگه اگه اون هزینه رو بدم و یه دیجتال خیلی خوب بگیرم بهتر از یه پیانوی آکوستیک دست دوم یا ارزون قیمته.
    اگه میشه بگین بهترین پیانوی آکوستیک یا دیجیتالی که بشه با 15 ملیون تهیه کرد چیه. ترجیحا آکوستیک:))
    در مورد مارکشون هم میشه بگید؟ اکثرا میگن یاماها بهتره ولی چند روز پیش ما رفتیم نمایندگی سمیک میگفت یاماها بیشتر پول مارکشو میگیره که خب طبیعی هم هست یه فروشنده همچین چیزی رو در مورد رغیبش بگه!
    راستش یه بار با پیانوی دوستم که مارکش هم سمیکه کار کردم اصلا خوشم نیومد. حالا نمیدونم به خاطر مراقبت بد بود یا کوک نشدنش یا کلا چون سمیک بود،ولی سرعت برگشت کلاویه ها افتضاح بود و نمیشد نتای پشت سر هم و کوتاه (یا مثلا تریوله ها) رو روی یه کلاویه زد. صداشم خیلی تیز و نچسب بود :/
    مال استادم هم یاماهاست و البته خیلی قدیمی و به نظرم صداش بم و سنگینه. من خودم صدای ملایم تر و شفاف تر رو ترجیح میدم.
    ببخشید پر حرفی کردم
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون*

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط asal777 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    من حدود یک سال و خورده ای میشه که کلاس پیانو میرم و تا الان با کیبرد تمرین کردمa300 یاماهاست فکر کنم.
    استادم گفت دیگه باید پیانوی آکوستیک یا دیجیتالی بگیرم
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    راستش من خودم آکوستیک رو خیلی بیشتر دوست دارم و مال چندتا از دوستام رو هم امتحان کردم صدای خیلی بهتری نسبت به دیجیتال دارن اما استادم میگه اگه اون هزینه رو بدم و یه دیجتال خیلی خوب بگیرم بهتر از یه پیانوی آکوستیک دست دوم یا ارزون قیمته.
    اگه میشه بگین بهترین پیانوی آکوستیک یا دیجیتالی که بشه با 15 ملیون تهیه کرد چیه. ترجیحا آکوستیک:))
    در مورد مارکشون هم میشه بگید؟ اکثرا میگن یاماها بهتره ولی چند روز پیش ما رفتیم نمایندگی سمیک میگفت یاماها بیشتر پول مارکشو میگیره که خب طبیعی هم هست یه فروشنده همچین چیزی رو در مورد رغیبش بگه!
    راستش یه بار با پیانوی دوستم که مارکش هم سمیکه کار کردم اصلا خوشم نیومد. حالا نمیدونم به خاطر مراقبت بد بود یا کوک نشدنش یا کلا چون سمیک بود،ولی سرعت برگشت کلاویه ها افتضاح بود و نمیشد نتای پشت سر هم و کوتاه (یا مثلا تریوله ها) رو روی یه کلاویه زد. صداشم خیلی تیز و نچسب بود :/
    مال استادم هم یاماهاست و البته خیلی قدیمی و به نظرم صداش بم و سنگینه. من خودم صدای ملایم تر و شفاف تر رو ترجیح میدم.
    ببخشید پر حرفی کردم
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون*
    سلام عزیزم
    باید بگم تا حد زیادی حق با استاد محترمتونه. یه پیانوی دیجیتال سطح بالا به مراتب بهتر از یه ساز آکوستیک سطح پایینه.
    در مورد سمیک اونطور که از تجربیات دوستان دیگه سایت برمیاد برند چندان دلچسبی نیست. خودمم که یکی دو بار پشتش نشستم اصلا صدا و اکشنش رو نپسندیدم.
    شما اگه بتونید 2 3 تومن رو بودجتون بزارید احتمالا میشه از برند وبر، سازی رو تهیه کرد.

صدای ملایم و شفاف بنظر کمی ضد و نقیض میان. معمولا میگن صدا شفاف و تیزه، و یا صدا ملایم و گرمه. پیانوهای شرقی اصولا صدایی شفاف دارن مثل سمیک و یاماها. پیانوهای اروپایی صدایی گرم دارن مثل شمیل یا پتروف، که بسیار مرغوبتر و البته گرانتر هم هستن.
    کشورهایی مثل چین و کره، سالهاست که خط تولید برخی برندهای ورشکسته یا اونهایی که در اروپا دیگه تولید نمیشن رو خریداری کردند و خودشون اقدام به تولید ساز میکنن. این وسط برخیشون بسیار بسیار بی کیفیتن مثل پرل ریور یا اتومایستر و ... برخی خب کیفیت نسبتا قابل قبولی دارن مثل وبر. از اونجایی که خیلی از دوستان سایت وبر رو توصیه کردند، بنده هم می‌تونم با توجه به بودجتون این برند رو توصیه کنم. هرچند مورد علاقه شخصی بنده نیست.

صفحه 102 از 129 نخستنخست ... 252929899100101102103104105106112 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)