لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 104 از 129 نخستنخست ... 45494100101102103104105106107108114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,649 به 1,664 از 2053

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو آکوستیک

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    116870
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    اي واي منم ميخواستم ١١٣ بگيرم نميدونستم اينطورة

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    118459
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان
    من قصد خرید پیانو دارم قیمتش برام مهم نیست چند روز پیش رفتم نمایندگی هایلون و پتروف ... چرا انقدر فرق میکنن این دوتا برند ؟؟؟؟ هایلون خوب بود تا وقتی پشت پتروف نشسته بودم ولی بی نظیر بود!!! می خوام بدونم جای دیگه ای رو میشناسید که بتونم ساز خوب ببینم اونجا؟؟؟ البته هایلون و در مقایسه با بقیه پیانوهای ارزون خوب دیدم ولی پتروف یه چیز دیگه بود. ممنون میشم کمکم کنید مرسی.

3. کاربران زیر از kourosh1990 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh1990 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان
    من قصد خرید پیانو دارم قیمتش برام مهم نیست چند روز پیش رفتم نمایندگی هایلون و پتروف ... چرا انقدر فرق میکنن این دوتا برند ؟؟؟؟ هایلون خوب بود تا وقتی پشت پتروف نشسته بودم ولی بی نظیر بود!!! می خوام بدونم جای دیگه ای رو میشناسید که بتونم ساز خوب ببینم اونجا؟؟؟ البته هایلون و در مقایسه با بقیه پیانوهای ارزون خوب دیدم ولی پتروف یه چیز دیگه بود. ممنون میشم کمکم کنید مرسی.
    سلام عزیزم
    خب شما دو تا برند بسیار بسیار متفاوت رو در کنار هم تست کردید و جای تعجب نیست که سورپرایز شدید:دی
    پتروف برند بسیار خوبیه و در کنار اون حتما مدل های شیمل رو هم تست کنید. ضمن اینکه از مدل های تاپ یاماها هم نمیشه به راحتی گذشت. هرچند بنظر شخصی بنده مدل های دیواری شیمل و پتروف حتی با یاماها هم شاید غیر قابل قیاس باشن.
    البته اگه واقعا هزینه براتون هیچ اهمیتی نداره برید بازگانی واقف و یه سری به مدل های اشتاین وی بزنید.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

5. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    118459
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام عزیزم
    خب شما دو تا برند بسیار بسیار متفاوت رو در کنار هم تست کردید و جای تعجب نیست که سورپرایز شدید:دی
    پتروف برند بسیار خوبیه و در کنار اون حتما مدل های شیمل رو هم تست کنید. ضمن اینکه از مدل های تاپ یاماها هم نمیشه به راحتی گذشت. هرچند بنظر شخصی بنده مدل های دیواری شیمل و پتروف حتی با یاماها هم شاید غیر قابل قیاس باشن.
    البته اگه واقعا هزینه براتون هیچ اهمیتی نداره برید بازگانی واقف و یه سری به مدل های اشتاین وی بزنید.
    مرسی دوست عزیز
    من مدلهای شیمل رو تست کردم به نظرم از پتروف ضعیف تر بود و از همه مهمتر به نسبت قیمتش اصلا قابل قیاس نبود با پتروف!!!
    در مورد اشتان وی بگم آقای واقف از دوستان بنده هستن و تا اونجایی که من می دونم ایشون فقط یه مدت کوتاهی اشتان وی نو می آوردن و الان دیگه نو ندارن و اونهایی هم که هست دست دومه!! تنها برندی که باهاش نزدم sholze pollman هستش که اونم فکر کنم از پتروف ضعیف تر باشه چون توی رنکینگ جهانی از پتروف پایین تر بود . یه سایتی هست که لول پیانوهای دنیا رو داره بد نیست یه سری بهش بزنید من هایلون هم اونجا پیدا کردم به نظرم سایت معتبریه.[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من خودم الان یه پیانوی انگلیسیه 50 ساله دارم !!! میخوام عوضش کنم ولی دودل موندم بین این سه تا برند :شیمل پتروف شولتز پولمن !!!
    بقیه برندها هم که تو ایران از این سه تا پایینتر هستند . لطفا نظراتتون رو بگین مطمینم که کمکم میکنید مرسی!

7. کاربران زیر از kourosh1990 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    118459
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=babak23;380392]سلام بر اساتید عزیز من حدود 6 ماه شروع به یاد گیری پیانو کردم و با توجه به شروعم با یک ساز دجیتالی به شدت سطح پایین و ... تصمیم به خرید ساز کردم با کلی کلنجار رفتن بالاخره تصمیم بر خرید ساز آکستیک گرفتم
    خلاصه کمی از مطالب این تاپیک رو خوندم و الان به یک سری نتایج رسیدم و یک سری سوال برام پیش اومده که زیر ازتون میپرسم ممنون میشم جواب بدین (البته ببخشید اگر تکراری هستن نتونستم 100 صفحه رو کامل بخونم)
    من تصیمیم اصلیم خرید سازی با صدایی نچندان تیز هست با توجه به این فکر کرنم ساز وبر یکی از گزینه های اصلیم میتونه باشه !
    1-سوال من در باره فرق در کیفیت صدا و اکشن وبر با آلبرت وبر هست (که به گفته فروشنده آلبرت وبر قطعاتش آلمانی هست) ؟
    2-در باره خود وبر هم شنیدم که مدل هاییش چینی هستند و من کلا با اسمبل شده چین مخالف و میخواستم بدونم به چه شکل میتوان کاملا از اصل بودن و منتاژ کره بودن ساز اطمینان پیدا کنم ؟
    3-با خودند پاسخ های شما عزیزان کمی گیج شدم که وبر بهتر است یا یاماها u1 (البته در مورد یاماها هم گویا مسئله فرق داره و منتاژ های مختلفش در چین و ژاپن و اندونزی و موارد دیگر کمی موضوع پیچیده تر میشه) - البته من نمیخوام این 2 شرکت رو با هم مقایسه کنم فقط از نطر کیفیت و صدا وبر 121 و یاماها u1 با توجه به بودجه مساوی کدوم بیشتر پیشنهاد میشه؟ (با توجه به این که صدای تیز هم زیاد مد نظرم نیست)
    4-سوال بعدی این که استادم گفت که اصلا سمت پیانو دست دوم روسی نرم و واقعا گیج شدم چون اولین انتخاب من همچین موردی بود دلیل اصلیش رو نمیدونم ولی اگه میشه کمی توضیح بدین ممنون میشم که چرا ممکنه این ساز ها مناسب نباشن ؟
    5-یک مسئله دیگه که من رو بین چند راه گذاشت پست های آخر این صفحه هستش که دوستان از پتروف خیلی تعریف میکنن من متاسفانه تخصص چندانی ندارم و بجز ساز آموزشگاه که ساز خیلی مستهلک و قدیمی هم هست و یک بار هم یاماها رویال به هیچ سازی دست نزدم و تمام تمرین هام هم با ساز دیجیتالی با کلاویه های نرم بوده موندم که دقیق چه فرق هایی با هم میتونن داشته باشن (با توجه به گرون بودن ساز و این که نمیشه زود به زود عوضش کرد و شاید دیگر نتونم ساز دیگه ای بگیرم) برای همین میخواستم ببینم شما پیشنهادتون خرید یک ساز نو کره ای یا ژاپنی یا خرید یک دست دوم مثل پترف یا اگر خیلی خوش بین باشم ساز آلمانی (میدونم دردسر های زیادی داره پیدا کردن ساز دست دوم ولی خوب آدم ترجیح میده همیشه بهترین رو بگیره :))
    6-ببخشید اینقدر سوال کردم ! سوال یکی مونده به آخر این که آیا میشه با طرفندی صدای تیز رو کمی ملایم تر کرد که اگر این مسئله بین من و ساز مورد نظرم هست قابل حل باشه ;) و البته این روش ها باعث استهلاک و یا فشار زیاد به ساز نمیشه ؟ (تاثر روی کوک یا چیز هایی از این نظر)
    7- و ساوال آخرم هم در باره سیستم سایلنت هست! چون ساز 121 حجم صدای نسبتا زیادی برای آپارتمانشینا داره شاید مجبود به استفاده از این سیستم در ساعاتی از روز بشم ! آیا سیستم هایی که به صورت اورجینال روی بعضی مدل ها هست با سیستمی که بعدا میشه روی پیانو های معمولی نصب کرد فرق داره؟ (مهمترین سوالم در باره این که تاچ کلاویه ها در بلندی صدا تاثیر داره یا این سیستم مثل اورگ های قدیمی با کلاویه نرم کار میکنه ؟)
    در آخر اگر تاپیکی یا عکس در باره کالبد شکافی دقیق ساز آکوستیک دیواری هست ممنون میشم لینک بدین چون من دقیق نمیدونم پشت اون در های چوبی پیانو چه خبر هست و خوب هم بد ندونم و هم موقع خرید به دونستن بعضی هاش و چک کردنشون نیاز هست
    در پایان هم از توجهتون سپاسگزارم و منتظر جوابتون هستم[/QUOTE
    سلام دوست عزیز
    من تجربه ی شخصیم رو میگم بعد از 10 سال نوازندگی با انواع سازها شاید به دردت بخوره !
    در مورد وبر و آلبرت وبر اینو بهت بگم که پیانوی خیلی خوبیه ولی اینو بدون که همشون در چین مونتاژ میشن و مونتاژ جای دیگه هم نداره ولی این نقطه ی ضعف نیست! کی گفته که هر پیانویی تو چین مونتاژ و ساخته بشه بده؟؟؟؟؟؟ مگه روزلر زیر مجموعه ی پتروف تو کارخونه ی هایلون مونتاژ نمی شه ... آیا رزلر پیانوی بدیه ؟؟؟ نه!!! صنعت چین لول بندی داره بعضی از لول هاش آره واقعا افتضاحه مثل پرل لیور. ولی در کل خودتو درگیر این نکنه که برندی که میخوای بخری چینیه !!! یه چیزی هم راحت بهت بگم تمام پیانوهای زیر 30 میلیون تو ایران اسمبل چین هستند!!! به نظرم یه سری به نمایندگی هایلون بزن واقعا ساز های خوبی دارن اونجا!
    یاماها هم که کلا صدای تیزی داره و این موضوع جز مشخصات این ساز هست اگه صدای تیز دوست نداری اصلا دنبالش نرو !!! صدای گرد مخصوص پیانوهای اروپاییه نه آسیایی!!
    پیانوی روسی هم که معلوم الحاله هیچی نگم بهتره از بس که مزخرفه:))))
    راجع سایلنت هم اینو بدون هیچ سایلنتی فابریک رو ساز نیست و تمام سایلنتها به روی ساز نصب میشن !! دنیای سایلنت ها هم مثل ساز ها متنوع هست بستگی داره چه سایلنت و چه برندی بگیری . درکل برای زندگی آپارتمانی چیز خوبیه چون تو هم پیانوی آکوستیک داری هم پیانوی دیجیتال که این خودش موضوع ارزشمندیه.
    یه چیز دیگه که یادم رفت اگه پیانو باصدای گرد دوست داری حتما سه تابرند اروپاییه موجود تو ایران رو امتحان کن
    Petrof-Schimell- Shollze polman
    موفق باشی

9. کاربران زیر از kourosh1990 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    118459
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Melody_64 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام اگه ممکنه اساتید راهنمایی کنن
    من قصد خرید پیانو دارم ولی خیلی آشنا نیستم هرچی هم بیشتر تحقیق میکنم بیشتر گیج میشم.
    نظرتون در باره برند falcone چیه ؟؟ یه فالکون 120 به من پیشنهاد شده حدود سه سال کار کرده ولی در حد نو تمیز و سالمه، با قیمت حدود 10 میلیون به نظرتون ارزنده هست ؟؟
    سلام دوست عزیز
    برو به سایت pianobuyer. com اطلاعات خوبی بهت میده . پیانوی فالکون پیانوی درجه 6 دنیاست فقط همین.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Melody_64 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام اگه ممکنه اساتید راهنمایی کنن
    من قصد خرید پیانو دارم ولی خیلی آشنا نیستم هرچی هم بیشتر تحقیق میکنم بیشتر گیج میشم.
    نظرتون در باره برند falcone چیه ؟؟ یه فالکون 120 به من پیشنهاد شده حدود سه سال کار کرده ولی در حد نو تمیز و سالمه، با قیمت حدود 10 میلیون به نظرتون ارزنده هست ؟؟
    سلام دوست عزیز
    برو به سایت pianobuyer. com اطلاعات خوبی بهت میده . پیانوی فالکون پیانوی درجه 6 دنیاست فقط همین.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    118656
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام
    قصد خريد پيانو تا قيمت 10 ميليون دارم لطفا راهنمايي کنيد
    آگوستيک يا ديجيتال و همچنين برند آن
    سپاس

- - - Updated - - -

همچنين در مورد برند کارل اشتنبرگ نيز راهنمايي ميخام لطفا

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh1990 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مرسی دوست عزیز
    من مدلهای شیمل رو تست کردم به نظرم از پتروف ضعیف تر بود و از همه مهمتر به نسبت قیمتش اصلا قابل قیاس نبود با پتروف!!!
    در مورد اشتان وی بگم آقای واقف از دوستان بنده هستن و تا اونجایی که من می دونم ایشون فقط یه مدت کوتاهی اشتان وی نو می آوردن و الان دیگه نو ندارن و اونهایی هم که هست دست دومه!! تنها برندی که باهاش نزدم sholze pollman هستش که اونم فکر کنم از پتروف ضعیف تر باشه چون توی رنکینگ جهانی از پتروف پایین تر بود . یه سایتی هست که لول پیانوهای دنیا رو داره بد نیست یه سری بهش بزنید من هایلون هم اونجا پیدا کردم به نظرم سایت معتبریه.[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من خودم الان یه پیانوی انگلیسیه 50 ساله دارم !!! میخوام عوضش کنم ولی دودل موندم بین این سه تا برند :شیمل پتروف شولتز پولمن !!!
    بقیه برندها هم که تو ایران از این سه تا پایینتر هستند . لطفا نظراتتون رو بگین مطمینم که کمکم میکنید مرسی!

خب راستش به نظر بنده این سایت ها فقط برای اینکه اطلاعات کلی راجع به سازهای گوناگون بدست بدن خیلی هم خوبن، ولی نباد به عنوان یه مرجع رسمی برای مثلا رنکینگ برندهای گوناگون در نظر گرفته بشه.
    من خودم پتروف دارم و الان سنش داره به حدود 40 سال میرسه (کمی از ساز شما جوانتره) اما با این حال حتی تصورش هم برام سخته که روزی اون رو با سازی نو عوضش کنم. ولی حتما شما دلایل خودتون رو برای عوض کردن سازتون دارید. به هرحال شیمل و پتروف هردو از برندها ی بسیار خوب هستن و تقریبا هم در یک سطح قرار دارن. اگه از پتروف خوشتون اومد اصلا در خریدش شک نکنید.

اما در رابطه با schultz pullman عزیز تا اونجا که میدونم این ساز دوست داشتنی مثل بسیاری از برندهای دیگه در کشور دوست و برادر چین تولید میشه (البته بجز مدل های گرندش فکر کنم) و اینکه یه ساز ایتالیایی اصیل رو بهتون بدن رو خیلی خیلی بعید میدونم؛ ولی در این رابطه اطلاعاتم بروز نیست. اگه در ایران نمایندگی دارن حتما از نزدیک تستش کنید ضرر که نداره.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdian110 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    قصد خريد پيانو تا قيمت 10 ميليون دارم لطفا راهنمايي کنيد
    آگوستيک يا ديجيتال و همچنين برند آن
    سپاس

- - - Updated - - -

همچنين در مورد برند کارل اشتنبرگ نيز راهنمايي ميخام لطفا
    سلام دوست عزیزم
    با این بودجه اصلا سراغ یه ساز آکوستیک (و نه آگوستیک) نرید.
    راجع به برندی که فرمودید هم شخصا هیچ شناختی ندارم.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    119640
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض کمک برای انتخاب

سلام بهمه
    ممنونم از اطلاعات خوبتون. من قصد خرید یه پیانو آکوستیک دارم تا سقف 20 تومن. اینجوری که فهمیدم دست دوم نخرم بهتره. پتروف نو میتونم با این بودجه بخرم؟قیمت دارم بوهمیا 19 تومن ولی باهاش نزدم. به نظرتون خوبه بوهمیا؟ اینکه ایران اسمبل میشه درسته؟ ویا یاماها بگیرم؟ چه مارکی رو پیشنهاد میکنید؟ خیلی ممنونم از وقتی که میذارید
    ویرایش توسط mah66 : Friday 5 December 2014 در ساعت 02:01 AM

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    119640
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

plz

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    680 بار تشکر شده در 198 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 139/0
    Given: 92/0
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط mah66 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام بهمه
    ممنونم از اطلاعات خوبتون. من قصد خرید یه پیانو آکوستیک دارم تا سقف 20 تومن. اینجوری که فهمیدم دست دوم نخرم بهتره. پتروف نو میتونم با این بودجه بخرم؟قیمت دارم بوهمیا 19 تومن ولی باهاش نزدم. به نظرتون خوبه بوهمیا؟ اینکه ایران اسمبل میشه درسته؟ ویا یاماها بگیرم؟ چه مارکی رو پیشنهاد میکنید؟ خیلی ممنونم از وقتی که میذارید
    سلام دوست عزیز..

بوهمیا برند بسیار معتبریه که جزو برند های معروف اروپای شرقیه اما با اطلاعاتی که من دارم متاسفانه عموم پیانو هایی که با این برند در ایران توزیع میشن غیر اصل هستن و داخل خود ایران مونتاژ میشن ...

با این حدود پولی که شما در اختیار دارید میتونید برند هایی مثل Weber رو امتحان بکنید . اگر مونتاژ کره این برند رو حتی با ارتفاع پایین بخرید توی همین رنج قیمت خرید خوبی رو کردید..

برند های دیگه ای مثل c. steinbert هم هستند که توی این رنج قیمت نسبتا مناسب هستند (اما باز تاکید میکنم که حتما خودتون با سازی که میخواید بگیرید بنوازید و به دقت به اکشن و صداش توجه داشته باشید و پدال ها رو بگیرید و البته به هیچ عنوان هم کاری به صحبتهای فروشنده ها نداشته باشید ! اینطوری میتونید سازی که به نظرتون خوبه رو انتخاب کنید)..

متاسفانه در جریان قیمت های برند یاماها نیستم اما فکر کنم باید حول و حوش ۲۸ میلیون باشن ولی مدلهای یاماها هم بسیار مناسب هستن...

و البته باز هم تاکید میکنم تمامی برند هایی که معرفی میشن مبتنی بر دریافت شخصی هستند. شما خودتون باید بنوازید و برای خرید بسیار دقت کنید

16. 2 کاربر برای این پست از Green_moment تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    119640
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از پاسختون
    امروز از نمایندگی وبر پرسیدم گفت. ارتفاع121 کره ایه بقیمت28500. چینی ها 118 اش 20500، 121 اش 21500، رنگیاشونم 1 تومن بیشتره. تفاوت کره ای با چینی خیلی زیاده؟؟؟؟! تفاوت قیمتشون که زیاده! یاماها هم همه جور قیمتی داره. U1j حدود 22 تومنه. البته تو یک روز دوتا نمایندگی تهران به من دوقسمت خیلی متفاوت از یه مارک دادن!!! وخیلی باید قبل از خرید تحقیق،کنید، یکی گفت21900 اون یکی گفت 25 تومن!!!
    ویرایش توسط mah66 : Saturday 6 December 2014 در ساعت 12:46 PM

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط mah66 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنونم از پاسختون
    امروز از نمایندگی وبر پرسیدم گفت. ارتفاع121 کره ایه بقیمت28500. چینی ها 118 اش 20500، 121 اش 21500، رنگیاشونم 1 تومن بیشتره. تفاوت کره ای با چینی خیلی زیاده؟؟؟؟! تفاوت قیمتشون که زیاده! یاماها هم همه جور قیمتی داره. U1j حدود 22 تومنه. البته تو یک روز دوتا نمایندگی تهران به من دوقسمت خیلی متفاوت از یه مارک دادن!!! وخیلی باید قبل از خرید تحقیق،کنید، یکی گفت21900 اون یکی گفت 25 تومن!!!
    شما چه شهری ساکنید ؟ اگر تهرانید نمایندگی وبر روبه روی پارک ساعیه (گالری پیانو سبا).

بله مونتاژ کره کیفیتی به مراتب بهتر و صدایی زیباتری داره (با نواختن هر دو مونتاژ متوجه تفاوتها خواهید شد) به همین علت میگم اگر مونتاژ کره با ارتفاع پایین (۱۱۴) توی این رنج قیمت گیرتون بیاد خرید خوبی کردید.

من متاسفانه اطلاعات زیادی راجع به برند یاماها و مدل هاییش که داخل ایرانه ندارم. از مدل های یاماها تنها با مدل u1 نوازندگی کردم که کیفیت بسیار بالایی داشت و البته الان هم فکر کنم قیمت بالایی داره..

19. کاربران زیر از Green_moment به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    119640
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

بله u1 خوبه و گرون. من ساکن اصفهانم. نمایندگی وبر اینجا آوای صباس فروشنده گفت فقط 121 کره ایه! که . متاسفانه بودجه من بش نمیخوره! یعنی چینی نگیرم؟ مرسی
    ویرایش توسط mah66 : Saturday 6 December 2014 در ساعت 09:01 PM

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

بله u1 خوبه و گرون. من ساکن اصفهانم. نمایندگی وبر اینجا آوای صباس فروشنده گفت فقط 121 کره ایه! که . متاسفانه بودجه من بش نمیخوره! یعنی چینی نگیرم؟ مرسی
    بله همونی که انتهای شیخ صدوق جنوبیه..

همونجا نمایندگی c. steinbert هم هست که میتونید تست کنید این برند رو.

کره تمامی مدل های وبر و همینطور آلبرت وبر رو مونتاژ میکنه احتمالا ایشون مدل های کم ارتفاع ترش رو نداشته...

اینکه شما میفرمایید بیست میلیون بودجه میخواید بزارید منظورتون اینه که میخواید نقدی خرید بکنید یا اینکه خیر این مقدار بودجه به مرور میخواید بپردازید ؟

22. کاربران زیر از Green_moment به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

ممنونم از پاسختون
    سلام عزیزم
    ساز u1j انتخاب خیلی خوبی میتونه باشه. بنده چند دفه ای این فرصت رو داشتم که از نزدیک اون رو تست کنم.
    اگه براتون مقدروه نام نمایندگی که این ساز رو با قیمت 21900 میده رو میشه بفرمایید؟

24. 3 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

صفحه 104 از 129 نخستنخست ... 45494100101102103104105106107108114 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)