لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 105 از 129 نخستنخست ... 55595101102103104105106107108109115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,665 به 1,680 از 2053

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو آکوستیک

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    680 بار تشکر شده در 198 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 139/0
    Given: 92/0
    میزان امتیاز
    12

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام عزیزم
    ساز u1j انتخاب خیلی خوبی میتونه باشه. بنده چند دفه ای این فرصت رو داشتم که از نزدیک اون رو تست کنم.
    اگه براتون مقدروه نام نمایندگی که این ساز رو با قیمت 21900 میده رو میشه بفرمایید؟
    به نظر من بهتره دور خرید یاماها رو توی اصفهان خط بکشن متاسفانه نمایندگانی که اصفهان ارائه خدمات یاماها میدن چندان قابل اعتماد نیستند..

من مدتی پیش که سر میزدم متوجه شدم مدلهایی رو دارن که حتی سایت سازنده چینی هم منکر وجودشون شده بود !

مثلا اوتو میسر ارتفاع 127 ! که اصلا همچین چیزی وجود خارجی نداره ! (فکر کنم متوجه منظورم میشید)

همینطور یکی از مدلهای یاماهایی که تست کردم صدایی به شدت آزار دهنده داشت انگار که جنس چکشها از قاب آلمونیوم بود !

با این حال اگر خودشون قادر هستند که ساز اصل رو تشخیص بدن میتونن اقدام کنن. در غیر اینصورت بهتره برندهایی که نمایندگی های معتبرتر مثل همون آوای صبا ارائه میدن رو پیگیرش باشن.

2. 2 کاربر برای این پست از Green_moment تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    119640
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

جام جم یا همون ایران یاماها. من تلفنی باشون صحبت کردم. چون اصفهانم.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    119640
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

ممنونم. اگه خواستم یاماها بگیرم از تهران بگیرم؟ مشکلی برای ضمانت و خدمات پس از فروش و مانند اینها پیش نمیاد؟ چون بودجه ی من به کره ای وبر نمیخوره و فرمودن یاماها هم خوبه. دست دوم یاماها ژاپنی هم میتونم بگیرم. اگه صفحه رزونانس خش نداشته باشه کافیه برای سالم بودن ساز؟ البته تاچ و اکشن رو خودم تست میکنم. نظرتون ژاپنی دست دوم بهتر از u1j

5. کاربران زیر از mah66 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط mah66 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنونم. اگه خواستم یاماها بگیرم از تهران بگیرم؟ مشکلی برای ضمانت و خدمات پس از فروش و مانند اینها پیش نمیاد؟ چون بودجه ی من به کره ای وبر نمیخوره و فرمودن یاماها هم خوبه. دست دوم یاماها ژاپنی هم میتونم بگیرم. اگه صفحه رزونانس خش نداشته باشه کافیه برای سالم بودن ساز؟ البته تاچ و اکشن رو خودم تست میکنم. نظرتون ژاپنی دست دوم بهتر از u1j
    من قبلا در همین تاپیک درباره خرید پیانوی دست دوم توضیحات زیادی دادم و باز هم برای شما میگم که خرید پیانوی دست دوم به هیچ عنوان کار ساده ای نیست...

پیانو بر عکس سازهایی مثل ویولون با گذر زمان و در صورت عدم نگهداری صحیح مستهلک میشه و این شامل خیلی مسائل میشه..

از جمله سالم بودن نمد چکشها , اکشن روان , تاچ مناسب‌ (نه سنگینی بیش از اندازه و نه سبکی نسبی) , سالم بودن صفحه رزونانس و سالم بودن پدالها و بسیاری از موارد دیگه...

و بررسی هر کدوم از این مسائل به سادگی نخواهد بود و به هر حال این رو هم باید در نظر داشته باشید که شما دارید رقمی معادل ۲۰ میلیون برای خرید یک ساز خرج میکنید که واقعا رقم بسیار بالایی هستش برای خرید آلات موسیقی (البته به پول کشورمون ! ‌) و هدف هم باید این باشه که در حد امکانات بهترین خرید انجام بشه..

متاسفانه پیانو های آپرایت دست دوم ژاپنی که اخیرا در ایران باب شده چندان مناسب نیست و من هم چند مدت پیش با یکی از همین دست دوم ها در یکی از مغازه ها مقداری نوازندگی کردم و باید بگم اکشن ساز به حدی مستهلک شده بود که حتی نتونستم به میزانهای سوم و چهارم برسم...

این نوع وضعیت حتی با رگلاژ صحیح پیانو هم معلوم نیست که تا چه حد میتونه سالم بشه و حتی در صورت سالم شدن تا چقدر پایدا بمونه !

البته گاهی در بین همین پیانو های دست دوم میتونید واقعا یک خرید خارق العاده داشته باشید اما نیاز به بررسی بسیار زیاد و البته دانش فنی نسبت به ساز پیانو داره...

با این حال اگر فردی رو میشناسید که بتونه در شناخت پیانو های مناسب دست دوم کمکتون کنه میتونید در این زمینه اقدام کنید (میتونید از استادتون خواهش کنید که کمکتون کنن).

در غیر اینصورت نظر شخصی بنده اینه بهتره همون وبر مونتاژ چین و یا برند c. steinbert رو دقیق امتحان کنید و تصمیم بگیرید. و البته صرفا به حرف بنده هم توجه نکنید به خدا توکل کنید و تمامی برندهایی که به بودجتون میخوره رو شخصا تست کنید به دقت به صدا و اکشنش توجه کنید تا بتونید خرید مناسبی رو داشته باشید...

و نکته مهمتر این که به هیچ عنوان پیرو صحبت های فروشنده های پیانو نباشید و مطمئن باشید هر فروشنده ای اظهاراتش با فروشنده بعدی زمین تا آسمون فرق میکنه و متاسفانه عموم این عزیزان حتی قادر به اجرای صحیح فیگور های کوروداوا هم نیستند..

پس فقط به گوش و قدرت شناخت خودتون تکیه کنید : امتحان کنید , بنوازید و با دقت صداها رو تجزیه بکنید و مطمئن باشید با همین بودجه ای که در اختیار دارید میتونید ساز خوبی رو (با توجه به برندهای موجود در ایران البته) بخرید...

7. 2 کاربر برای این پست از Green_moment تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط mah66 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    همانطور که دوست عزیزم هم فرمودن، بهتره که سراغ ساز دست دوم نرید. چک کردن سالم بودن ساز کار یه کارشناس هستش و امثال من و شما براحتی سرمون کلاه میره تو این زمینه. چیزی که باید چک بشه رو همه میدونن ولی معیارهای سنجش این موارد تجربه در این زمینه میخواد. لزوما هم اینطور نیست کسی که نوازنده بسیار خوبی هم باشه و بتونه اینکار رو انجام بده. شاید یه فروشنده ساز که براش پیانو فقط یه چیز مصرفی و نه فراتر از اونه با یه نگاه تشخیص بده. یه نوازنده حداکثر میتونه راجع به صحت اکشن اظهار نظر کنه.
    خلاصه بگم بهتره خرید ساز دست دوم رو فراموش کنید. نکته دیگه اینکه روی کشوری که ساز رو ساخته زیاد حساسیت به خرج ندید. این چیزیه که فروشنده ها خیلی روش مانور میدن و متاسفانه در همین محفل هم زیاد دیدم ملاک بعضی دوستان فقط کشور سازنده ساز بوده. شما اگه بتونید اندکی روی پولتون بزارید تشریف بیارید تهران و یه ساز نو یاماها از نوعی که پیشنهاد کردم رو بخرید خیلی خوبه، در غیر اینصورت خرید یه وبر از نمایندگی اون معقول ترین کاریه که میشه انجام داد.
    ساز نو بخرید و از یه نمایندگی اصلی. قبل از خرید قطعی هم مدلی که مد نظر دارید رو اگه مایل باشید با ما هم در میون بذارید. خوشحال میشیم.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

9. 3 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    119840
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با سلام خدمت دوستان گرامی
    من می خوام برای دخترم یک پیانو بخرم و تقریبا توی دو مدل پرزینا 115 و وبر 114 گیر کردم . ظاهرا هر دو پیانو آلمانی و مونتاژ چین هستید . از نظر ارتفاع هم پرزینا 119 سانت و وبر 114 سانت هست. به نظر دوستان کدوم برند بهتره ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید . با تشکر

11. کاربران زیر از hamid1436 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid1436 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام خدمت دوستان گرامی
    من می خوام برای دخترم یک پیانو بخرم و تقریبا توی دو مدل پرزینا 115 و وبر 114 گیر کردم . ظاهرا هر دو پیانو آلمانی و مونتاژ چین هستید . از نظر ارتفاع هم پرزینا 119 سانت و وبر 114 سانت هست. به نظر دوستان کدوم برند بهتره ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید . با تشکر
    سلام عزیزم
    چه دختر خوش شانسی و چه پدر خوبی ;)
    پرزینا115، 119 سانته؟ حدس میزنم شماره رو اشتباه نوشتید. بهرحال ارتفاع یه ساز آکوستیک در حجم صدای تولید شده تاثیر عمیق داره و ارتفاع وقتی از حدی کمتر بشه، صدای تولید شده توسط ساز راضی کننده بنظر نمیاد و شاید هنرجو رو کمی دلزده کنه. مگر اینکه قصد داشته باشید بعدها سازتون رو عوض کنید... بنده شخضا ارتفاع 114 رو نمیپسندم.
    گذشته از ارتفاع دو برندی که فرمودین وبر و پرزینا. هر دوی اینها از برندهای بسیار عالی آلمانی بودن ولی خب فعلا روزگار خوشی ندارن و بدست کره ایا و چینیا افتادن. بین این دو برند به نظر میرسه برند پرزینا ظارا آسیب بیشتری خورده و عامیانه بگم دیگه کاملا چینی شده و کمترین نشان رو از آبا و اجدادش برده. ولی اونطور که مشخصه وبر از مقبولیت و معروفیت بیشتری برخورداره. در همین سایت هم خیلی از دوستان از برند وبر ساز تهیه کردن و تا جایی که اطلاع داریم راضی به نظر میان.
    ویرایش توسط amir1055 : Monday 8 December 2014 در ساعت 10:42 AM

13. 3 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    120168
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    11
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    من یه مدتیه با سایت شما آشنا شدم و میشه گفت بهترین سایتی بوده که من رفتم
    منم میخوام واسه دختر 9 سالم یه پیانو بگیرم , بودجه ام تا 17 میلیون میرسه من با تهران (آقای علیرضا کریمی) صحبت کردم و ایشون yamaha jx113 رو توصیه کردن . ناگفته نماند من در شهرستان هستم و مربیش که اولین جلسش هست پیانو روزنبرگ رو توصیه کردن با حدود قیمت 13.5 تا 14 و گفتن که ساز خوبیه و خودشم تو آموزشگاه ازش استفاده میکنه و با قیمت 17 تومان پیانو پتروف رو توصیه کردن (اگه اسمشو درست گفته باشم) در مورد یاماها مربیش میگه که فقط پول برندشو داره میخوره و واسه کلاسیک ساز خوبی نیست و حرفه ای ها ازش استفاده نمیکنن منم چون سررشته ای از پیانو ندارم واقعا این وسط گیج شدم , از دوستان خواهش میکنم سریعا بنده رو راهنمایی کنن چون به زودی باید واسش یه پیانو تهیه کنم
    از همکاریتوون خیلی ممنونم

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud1976 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام من یه مدتیه با سایت شما آشنا شدم و میشه گفت بهترین سایتی بوده که من رفتم منم میخوام واسه دختر 9 سالم یه پیانو بگیرم , بودجه ام تا 17 میلیون میرسه من با تهران (آقای علیرضا کریمی) صحبت کردم و ایشون yamaha jx113 رو توصیه کردن . ناگفته نماند من در شهرستان هستم و مربیش که اولین جلسش هست پیانو روزنبرگ رو توصیه کردن با حدود قیمت 13.5 تا 14 و گفتن که ساز خوبیه و خودشم تو آموزشگاه ازش استفاده میکنه و با قیمت 17 تومان پیانو پتروف رو توصیه کردن (اگه اسمشو درست گفته باشم) در مورد یاماها مربیش میگه که فقط پول برندشو داره میخوره و واسه کلاسیک ساز خوبی نیست و حرفه ای ها ازش استفاده نمیکنن منم چون سررشته ای از پیانو ندارم واقعا این وسط گیج شدم , از دوستان خواهش میکنم سریعا بنده رو راهنمایی کنن چون به زودی باید واسش یه پیانو تهیه کنم از همکاریتوون خیلی ممنونم
    سلام دوست گرامی اول از همه باید ذکر کنم که در صورتی که مربی دختر گرانقدرتون گفتند که برند یاماها برای سبک کلاسیک مناسب نیست و هزینه شهرتش رو مصرف میکنه پس متاسفانه باید بگم از دو حالت خارج نیست یا مربی عزیز واقعا دارای دانش بسیار کم هستند و یا متاسفانه برخی منافع مالی در میونه..

متاسفانه باید ذکر کنم برخی مدرسی با برخی فروشگاههای پیانو قرارداد دارند تا از فروشگاه و یا برند خاصی تبلیغ کنند و درصدی به عنوان هزینه دریافت کنند.. بهتره که به این صحبتهایی که برخی مربیان و مدرسین پیانو میکنن بی توجه باشید..

درباره برند یاماها باید عرض کنم که قطعا یکی از شاخص ترین تولید کنندگان پیانو در جهانه...

حتی بسیاری از کنسرتهال های جهان از این برند به عنوان برند مبدا استفاده میکنند.. در حقیقت یاماهی کنسرت گراند بعد از برندهای اشتین وی و بوسندورفر (که البته کمپانی بوسندورفر هم چند سال پیش توسط یاماها خریداری شد) بالاترین میزان درخواست رو در بین ارکستر های فیلارمونیک داره..

اما نکته دوم اینکه بنده تا به حال اسم برند روزنبرگ رو نشنیدم !

باید این نکته رو ذکر کنم که متاسفانه مدل یاماهایی که ذکر کردید رو بنده تا به حال باهاش نوازندگی نکردم و باید بقیه عزیزان بیان و درباره این مدل نظرشون رو بگن..

با این حال بودجتون برای خرید یک پیانو پتروف بسیار کمه (مگه اینکه بخواید دست دوم این برند رو بخرید که بحث کاملا جداست). در صورتی که مقدار دیگه ای پول بزارید میتونید برند های پیانویی مثل وبر و اشتینبرت رو تهیه کنید که نسبتا برند های مناسبی هستند...
    ویرایش توسط Green_moment : Thursday 25 December 2014 در ساعت 11:55 PM

16. 3 کاربر برای این پست از Green_moment تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    120168
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    11
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ممنون بابت جوابتون
    خیلی فک کردم دیدم وقتی بتونم 17 تومان بدم حتما چند میلیونی بیشتر هم میشه یه کاریش کرد , نمیخوام بعدا پشیمون بشم
    نمیدونم دقیقا u1j چقده , ولی ظاهرا باید انتخاب درستی باشه مگه اینکه تو این رنج قیمت بشه نوع خاصی از پتروف رو گرفت
    دوستان اگه کسی نظری داره ممنون میشم کمک کنن

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud1976 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون بابت جوابتون
    خیلی فک کردم دیدم وقتی بتونم 17 تومان بدم حتما چند میلیونی بیشتر هم میشه یه کاریش کرد , نمیخوام بعدا پشیمون بشم
    نمیدونم دقیقا u1j چقده , ولی ظاهرا باید انتخاب درستی باشه مگه اینکه تو این رنج قیمت بشه نوع خاصی از پتروف رو گرفت
    دوستان اگه کسی نظری داره ممنون میشم کمک کنن
    سلام عزیزم
    دوست عزیزم جناب green_moment کاملا حق دارن. متاسفانه مدتهاست که آموزشگاه‌ها با دریافت مبلغی، هنرآموزان رو به سمت خرید یک برند خاص سوق میدن. من شنیده بودم که خیلی از آموزشگاه ها در سطح تهران مشخصا روی برند وبر کار میکنن که اتفاق چندان ناخوشایندی هم نیست. در رنج پولی کمتر از 20 22 تومن انتخاب خیلی خوبی هم هست. ولی اینکه برندی رو پیشنهاد کنن که کلا کسی نشنیده اسمش رو، دور از انصاف و جوانمردیه.

درمورد سازی که مد نظر دارید jx113 که یک ساز دانشجویی یاماها محسوب میشه بنده این شانس رو داشتم که چند سال پیش باهاش قدری کار کنم. ساز خیلی بدی نیست ولی چیزیه که بعد از مدتی به نظر میاد که باید عوضش کنید. کیفیت قطعات بسیار پایینی داره و صدای دلنشینی هم نداره (به نظر شخصی بنده) و احتمال اینکه هنرجو بعد از مدتی که پیشرفت کرده از سازش دلزده بشه خیلی زیاده.

در رابطه با u1j باید عرض کنم بله انتخاب منطقی میتونه باشه. رنج قیمتش هم بسته به انصاف فروشنده بین 22 تا 25 تومنه. اگه هم نمیتونین این مبلغ رو تهیه کنید برند وبر یا اشتنبرت میتونه انتخاب خیلی خوبی باشه.
    ضمنا فکر نمیکنم با این هزینه ها بتونید یه پتروف تهیه کنید. قیمت پایین ترین نمونش تا جایی که به خاطر دارم حول و حوش 50 تومن باشه. در مورد خرید ساز دسته دوم که شخصا توصیه نمیکنم، حتما باید با یه متخصص تشریف ببرید برای خرید ساز. تو این مورد به راحتی میشه سر هر کسی رو کلاه گذاشت.

19. 3 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    120168
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    11
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ممنون از شما دوست گرامی
    راستش منم صدای تیز زیاد دوس ندارم تو یه کلیپ با وبر کار میکردن و صداش تیز مینمود خواستم ببینم اشتباه نکردم و در مورد یاماها هم صدای تیز و هم صدای گرم ازش شنیدم , کلا به نظر شما مابین u1j و U10F و U10H و WEBER که تقریبا تو یه حدود قیمت هستن , صدای کدوم یکی گرمتر یا اروپاییتره ؟

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

ممنون از شما دوست گرامی
    راستش منم صدای تیز زیاد دوس ندارم تو یه کلیپ با وبر کار میکردن و صداش تیز مینمود خواستم ببینم اشتباه نکردم و در مورد یاماها هم صدای تیز و هم صدای گرم ازش شنیدم , کلا به نظر شما مابین u1j و U10F و U10H و WEBER که تقریبا تو یه حدود قیمت هستن , صدای کدوم یکی گرمتر یا اروپاییتره ؟
    خواهش میکنم
    جسارتا اجازه بدید شخصا در این رابطه اظهار نظر نکنم. ولی از نظرات عزیزان دیگه اینطور برداشت میشه که صدای وبر نسبت به یاماها، گرمتر و به قولی اروپایی‌‎تره.
    راجع به جنس صدا هرگز نمیشه از شنیده‌های دیگران و حتی صدای ضبط شده نظری داد. خودتون باید تشریف ببرید فروشگاه و از نزدیک صدا رو بشنوید. شمایید که باید صدا رو بپسندید نه بنده و امثال بنده. دقت کنید عزیزم این یک باید هستش چراکه بابت این قضیه پول هنگفتی قراره پرداخت کنید.

22. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    120168
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    11
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

امروز چند جایی زنگ زدم U1J تو چند جا قیمتهای متفاوتی داشت از 23.5 تا 26 قیمتها تفاوت داشت. البته وبر w118 اسمبل چین حدود 20 تومان میگفت و کره ایش 8 تومان بالاتر , الان انتخابم فقط این دو تاست فقط یه سوال داشتم از دوستان تا حالا کسی با اشتینبرت کار کرده ؟ صداش تیزه یا ملایم ؟ اصلا مابین وبر و اشتینبرت کدو یک میتونه انتخاب درستی باشه ؟
    میدونم سوالاتم زیاد شد , شرمنده

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

امروز چند جایی زنگ زدم U1J تو چند جا قیمتهای متفاوتی داشت از 23.5 تا 26 قیمتها تفاوت داشت. البته وبر w118 اسمبل چین حدود 20 تومان میگفت و کره ایش 8 تومان بالاتر , الان انتخابم فقط این دو تاست فقط یه سوال داشتم از دوستان تا حالا کسی با اشتینبرت کار کرده ؟ صداش تیزه یا ملایم ؟ اصلا مابین وبر و اشتینبرت کدو یک میتونه انتخاب درستی باشه ؟
    میدونم سوالاتم زیاد شد , شرمنده
    دوست من
    این تالار برای پاسخ به همین سوالات ایجاد شده. هر سوالی هرچقدر هم طولانی و تکراری باشه بپرسید. هیچ مانعی نیست. بنده و دوستان دیگه خوشحال میشیم بتونیم کمکی کنم.
    اول از همه بنده یکم گیج شدم!!! بالاخره شما چقدر قادرید هزینه کنید؟ از 17 تومن تا 28 تومن خیلی فاصلست.
    این انتخاب شخصی بنده هستش تا دیگر دوستان چه نظری داشته باشن: اگه رنج هزینتون همینقدره من شخصا یک U1j رو انتخاب میکردم. به دلیل معتبر بودن برند و همینطور معمول بودن این مدل به این معنای عامیانه که امتحانش رو سالهای ساله که پس داده.
    راجع به اشتاینبرت (که نباید اون رو با اشتاینبرگ اشتباه گرفت) یک ساز ساخت اندونزی هستش که گفته میشه مالکش هم سمیک هست. صدا و تاچ قابل قبولی داره. یک خصیصه تقریبا منحصر به فردش هم اینه که از دو صفحه رزونانس استفاده میکنه. بنده اطلاع دقیقی ندارم که داشتن دو صفحه رزونانس آیا چه کمکی میتونه کنه؟! سازندگانش که معتقدن این به طولانی تر شدن عمر صدایی پیانو کمک میکنه. چون شاید بدونید که صدای پیانو بعد از جند سال ممکنه تغییر کنه (بسته به اعتبار سازنده پیانو).
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] هم مدلهای وبر و هم اشتاینبرت رو عرضه میکنه. میتونید از نزدیک هر دوی اینها رو تست کنید. این رو هم به یاد داشته باشید به هیچ وجه به هیچ وجه نه وبر و نه اشتاینبرت یک ساز آلمانی محسوب نمیشن و اگه فروشنده بهتون گفت اینا آلمانین فقط اینجا و اونجا اسمبل میشن کلا این حرفها رو فراموش کنید و اجازه ندید در تصمیم گیرتون دخیل باشه.
    به قول یکی از دوستان در pianoworld اینا همونقدر آلمانی هستن که من ملکه انگلستانم :دی

25. 3 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    120168
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    11
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ممنون بابت همه چی
    فک کنم همون U1J بهترین گزینه ممکنه باشه هر چند هفته آینده تصمیم قطعی گرفته میشه و خریداری میشه که دوستان رو هم مطلع میکنم

صفحه 105 از 129 نخستنخست ... 55595101102103104105106107108109115 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)