لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 107 از 129 نخستنخست ... 75797103104105106107108109110111117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,697 به 1,712 از 2053

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو آکوستیک

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    121218
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    3 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 4/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    من دیروز رفتم یه بار دیگه قیمت گرفتم. یه چیزی که برام خیلی عجیبه اینه که نمایندگی آرشه جام جم که اکثرا قیمتاش گرونتره مدل M2 یاماها رو یک میلیون و سیصد ارزونتر از تاشار قشم میده در صورتیکه مدل U1J رو 3 میلیون گرونتر میده

یه سوال هم که برام پیش اومده اینه که مدل های U1J و JX113 و JU109 و M2 فقط از نظر ارتفاع با هم فرق دارن یا تفاوت های دیگه ای هم هست؟ چون قیمتاشون خیلی با هم متفاوته.

در کل ارتفاع ساز فقط در حجم صدا تاثیر داره؟ اگه اینجوری باشه برای یک پذیرایی 70 متری ارتفاع چقدر مناسبه که هم فضا رو پر کنه و هم مزاحمت برای همسایه ها نداشته باشه؟

قیمت هایی که گرفتم این بود

آرشه جام جم :

U1J : بدون ذکر رنگ 27 میلیون
    M2 : بدون ذکر رنگ 17 میلیون

تاشار قشم:

U1J : رنگ مشکی 22.5 - رنگ ماهاگونی 24.1 میلیون
    JX113 : رنگ مشکی 16.6 میلیون - رنگ ماهاگونی 20.3 میلیون - سایلنت 21.7 میلیون
    JU109 : رنگ مشکی 13.1 میلیون - رنگ ماهاگونی 15.5 میلیون - سایلنت 18.3 میلیون
    M2: رنگ مشکی و ماهاگونی و قهوه ای هر سه 18.3 میلیون - سایلنت 24 میلیون
    ویرایش توسط shabbbeh : Friday 9 January 2015 در ساعت 09:53 AM

2. 2 کاربر برای این پست از shabbbeh تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud1976 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام خدمت تمام دوستان و عرض ارادت و ادب

بالاخره امروز رفتم و u3h رو گرفتم ، خیلی روش فک کردم ولی به نظر خودم بهترین انتخاب بود ، واقعا نمیشد از کیفیت این پیانو گذشت بخصوص اینکه همه فرمهای خارجی اون رو قبول داشتن ، راستش نتونستم با وبر حتی کره ایش کنار بیام چون ممکنه از لحاظ زیبایی بهتر باشه ولی از لحاظ کارکرد عمرا نمیشه با هم مقایسشون کرد ، اوایل میخواستم ۱۷ تومان بابت ساز بدم ولی کم کم زیاد شد وتا به این مبلغ رسید چون فک میکنم پیانو مث سازای دیگه نیست ممکنه یه عمر با آدم باشه و من از این بابت خوشحالم که عضو جدیدی به خونوادمون اضافه شده ، از همه دوستانی که حوصله به خرج دادن نهایت تشکر رو دارم
    دوستان اگه بعدا خواستن میتونم عکسشو بزارم
    میارکه دوست من. ما رو هم در شادی خودتون شریک بدونید. خوشحال میشیم عکسای سازتون رو برامون بفرستید. و امیدوارم بعد از خرید ساز، این محفل رو ترک نکنید.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط shabbbeh [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من دیروز رفتم یه بار دیگه قیمت گرفتم. یه چیزی که برام خیلی عجیبه اینه که نمایندگی آرشه جام جم که اکثرا قیمتاش گرونتره مدل M2 یاماها رو یک میلیون و سیصد ارزونتر از تاشار قشم میده در صورتیکه مدل U1J رو 3 میلیون گرونتر میده

یه سوال هم که برام پیش اومده اینه که مدل های U1J و JX113 و JU109 و M2 فقط از نظر ارتفاع با هم فرق دارن یا تفاوت های دیگه ای هم هست؟ چون قیمتاشون خیلی با هم متفاوته.

در کل ارتفاع ساز فقط در حجم صدا تاثیر داره؟ اگه اینجوری باشه برای یک پذیرایی 70 متری ارتفاع چقدر مناسبه که هم فضا رو پر کنه و هم مزاحمت برای همسایه ها نداشته باشه؟

قیمت هایی که گرفتم این بود

آرشه جام جم :

U1J : بدون ذکر رنگ 27 میلیون
    M2 : بدون ذکر رنگ 17 میلیون

تاشار قشم:

U1J : رنگ مشکی 22.5 - رنگ ماهاگونی 24.1 میلیون
    JX113 : رنگ مشکی 16.6 میلیون - رنگ ماهاگونی 20.3 میلیون - سایلنت 21.7 میلیون
    JU109 : رنگ مشکی 13.1 میلیون - رنگ ماهاگونی 15.5 میلیون - سایلنت 18.3 میلیون
    M2: رنگ مشکی و ماهاگونی و قهوه ای هر سه 18.3 میلیون - سایلنت 24 میلیون
    ممنون از به اشتراک گذاری اطلاعاتتون.
    چیزی که راجع به تفاوت قیمت فرمودید در کشور ما چندان غریب نیست. آشفتگی بازار همینه دیگه.
    برای سالن 70 متری ارتفاع 109 یا حتی 114 کم به نظر میرسه. ضمن اینکه صدای تولید شده برای نوازنده به نظر شخصی بنده چندان دلچسب نیست.
    ضمن اینکه به هرحال همسایه ها صدای سازتون رو میشنون ولی بسته به مصالح بکار رفته در ساختمان، گمان نکنم اذیت بشن به اون صورت.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

4. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    121656
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوستان نظرتون درباره ی بلاروس B7 تقریباً 15 ساله با قیمت 6 تومن واسه مبتدی چیه ؟

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط safety_pin [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان نظرتون درباره ی بلاروس B7 تقریباً 15 ساله با قیمت 6 تومن واسه مبتدی چیه ؟
    سلام عزیزم،
    من شخصا هرگز با پیانوی بلاروس کار نکردم. ولی از نظر کلی هرگز جز سازهای با کیفیت محسوب نمیشن. اون هم دست دوم و 15 ساله.
    به نظر نمیرسه با این بودجه خرید ساز آکوستیک کار جالبی باشه.

7. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    121454
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    7
    7 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام
    پیانو بلاروس چطور پیانویی هست؟
    راستش الان ی کلیپ کوتاه تو اینستا دیدم خیلی صداش به دلم نشست. ظاهر زیبایی نداره اما این چند وقت این همه کلیپ از پیانوها مختلف دیدم ازصدای هیچ کدوم به اندازه این خوشم نیومد

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_D [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    پیانو بلاروس چطور پیانویی هست؟
    راستش الان ی کلیپ کوتاه تو اینستا دیدم خیلی صداش به دلم نشست. ظاهر زیبایی نداره اما این چند وقت این همه کلیپ از پیانوها مختلف دیدم ازصدای هیچ کدوم به اندازه این خوشم نیومد
    سلام،
    همونطور که در پست قبلی هم عرض کردم پیانوهای با کیفتی محسوب نمیشن. و خریدشون توصیه نمیشه. اگر قصد خرید دارید بودجه و شرایط مکانیتون رو بفرمایید تا در حد توان کمک کنیم.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    121454
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    7
    7 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام،
    همونطور که در پست قبلی هم عرض کردم پیانوهای با کیفتی محسوب نمیشن. و خریدشون توصیه نمیشه. اگر قصد خرید دارید بودجه و شرایط مکانیتون رو بفرمایید تا در حد توان کمک کنیم.
    ببخشيد اصلا پست قبلي نديدم!!! ولي خيلي قيمت مناسبي دارن.
    راستش الان قصد خريد ندارم. احتمالا برا سال جديد بشه. اما اين تاپيك را هر روز دنبال ميكنم تا موقع خريد اطلاعات كافي داشته باشم. من نهايتش تا ١٥ تومن بتونم. چه پيانويي هست كه صداش شبيه اين بلاروس باشه. اصلا از صداي تيز خوشم نمياد.
    مكان هم اگر تو سالن بخوام بزارم يه سالن ٥٠ متري. اتاق هم اگر بزارم ١٢ متر.
    فكر كنم با اين بودجه فقط پرل ريور بشه كه فكر نكنم اونم خوب باشه(كلا از جنس چيني خوشم نمياد)
    ویرایش توسط nima_D : Sunday 11 January 2015 در ساعت 08:16 AM

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_D [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ببخشيد اصلا پست قبلي نديدم!!! ولي خيلي قيمت مناسبي دارن.
    راستش الان قصد خريد ندارم. احتمالا برا سال جديد بشه. اما اين تاپيك را هر روز دنبال ميكنم تا موقع خريد اطلاعات كافي داشته باشم. من نهايتش تا ١٥ تومن بتونم. چه پيانويي هست كه صداش شبيه اين بلاروس باشه. اصلا از صداي تيز خوشم نمياد.
    مكان هم اگر تو سالن بخوام بزارم يه سالن ٥٠ متري. اتاق هم اگر بزارم ١٢ متر.
    فكر كنم با اين بودجه فقط پرل ريور بشه كه فكر نكنم اونم خوب باشه(كلا از جنس چيني خوشم نمياد)
    فعلا بودجتون برای خرید ساز آکوستیک مناسب کمه.
    ضمن اینکه قرار دادن پیانو تو اتاق 12 متری فکر نمیکنم ایده جالبی باشه. [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] رو هم مطالعه بفرمایید.

12. 3 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    119840
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نزدیک به یک ماهه که تصمیم به گرفتن پیانو دارم ولی متاسفانه هر روز سردگم تر میشم. هرکسی از جنس خودش تعریف میکنه و ...
    خلاصه قضیه اینه الان رسیدم به پریزنا 115 و یاماهای M2 .
    لطفا دوستان راهنمایی بفرمایند کدوم مدل رو بگیرم. ممنون

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    680 بار تشکر شده در 198 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 139/0
    Given: 92/0
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid1436 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نزدیک به یک ماهه که تصمیم به گرفتن پیانو دارم ولی متاسفانه هر روز سردگم تر میشم. هرکسی از جنس خودش تعریف میکنه و ...
    خلاصه قضیه اینه الان رسیدم به پریزنا 115 و یاماهای M2 .
    لطفا دوستان راهنمایی بفرمایند کدوم مدل رو بگیرم. ممنون
    سلام دوست گرامی همونطور که در صفحه قبل هم برای دوست عزیز دیگری نوشته بودم مدتها پیش با پرزینا 115 نوازندگی کردم که متاسفانه کیفیت مناسبی نداشت (از نظر اینجانب تاچ ساز نسبت به سازهای دیگری با این رنج قیمت نامناسب بود) , همینطور یاماهای M2 هم از تجربه امیر عزیز (مدیر بخش پیانو) مشخصه که کیفیت مناسبی رو نداره..

در صورتی که بودجتون روی 17 میلیونه میتونید وبر 114 رو خریداری بکنید که کیفیت نسبتا مناسبی داره (نسبت به قیمت ها و مدلهای موجود در ایران البته !) همینطور برند c. steinbert دارای صدای مناسبی در همین حدود قیمته..

در این [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] هم میتونید اطلاعات بیشتری نسبت به مدلها صدا هاشون و قیمتشون کسب کنید..

موفق باشید

15. 3 کاربر برای این پست از Green_moment تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    123038
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    3 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    یک سوال داشتم از محضر اساتید محترم
    برای شروع پیانو چه نوع پیانویی مناسب تر هست ؟ دیجیتال یا آکوستیک بودجه هم تا 20 میلیون خود استاد پیانو samick js -115 رو پیشنهاد داده که قیمتش هم 18 تومن آیا برای شروع مناسب هست چون همه میگن اگر اولش دیحیتال بگیری بعد دو سال ازش خسته میشی و باید بفروشی و یک آکوستیک بگیری و میگن بهتره همین اولش با آکوستیک شروع کنی تا هم بهش عادت کنی و هم خرج دوباره نکنی با این اوصاف دوستان برای شروع پیانو آکوستیک را پیشنهاد می دهند و یا دیجیتال با توجه به بودجه ؟
    و در کل مارک سمیک چه جور مارکی هست و آخر عاقبتی هست یا نه؟
    و تا این قیمت چه انتخاب های دیگری می توانم داشته باشم؟

- - - Updated - - -

با سلام
    برای شروع پیانو چه نوع پیانویی مناسب تر هست ؟ دیجیتال یا آکوستیک بودجه هم تا 20 میلیون خود استاد پیانو samick js -115 رو پیشنهاد داده که قیمتش هم 18 تومن آیا برای شروع مناسب هست چون همه میگن اگر اولش دیحیتال بگیری بعد دو سال ازش خسته میشی و باید بفروشی و یک آکوستیک بگیری و میگن بهتره همین اولش با آکوستیک شروع کنی تا هم بهش عادت کنی و هم خرج دوباره نکنی با این اوصاف دوستان برای شروع پیانو آکوستیک را پیشنهاد می دهند و یا دیجیتال با توجه به بودجه و در کل مارک سمیک چه جور مارکی هست و تا این قیمت چه انتخاب های دیگری می توانم داشته باشم؟
    ویرایش توسط mike999 : Monday 2 February 2015 در ساعت 09:13 PM

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mike999 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام
    برای شروع پیانو چه نوع پیانویی مناسب تر هست ؟ دیجیتال یا آکوستیک بودجه هم تا 20 میلیون خود استاد پیانو samick js -115 رو پیشنهاد داده که قیمتش هم 18 تومن آیا برای شروع مناسب هست چون همه میگن اگر اولش دیحیتال بگیری بعد دو سال ازش خسته میشی و باید بفروشی و یک آکوستیک بگیری و میگن بهتره همین اولش با آکوستیک شروع کنی تا هم بهش عادت کنی و هم خرج دوباره نکنی با این اوصاف دوستان برای شروع پیانو آکوستیک را پیشنهاد می دهند و یا دیجیتال با توجه به بودجه ؟
    سلام.
    خب برای یک نوازنده ی حرفه ای، در خوب بودن آکوستیک نسبت به دیجیتال شکی نیست... اما در دنیای امروز دیجیتال هم مزیتهایی داره که نمیشه ازش غافل شد. انتخاب ، بیشتر به نظر شما و کارایی شما بستگی داره. من خودم اگه به شخصه پول کافی داشته باشم یا فقط یه دیجیتال خوب میگیرم و یا اگه بخوام آکوستیک بگیرم در کنارش دیجیتال هم میگیرم(همونطور که در منزل استادهام دیدم)
    من تنها مزیتی که در پیانوهای آکوستیک میتونم بهش اشاره کنم صدای طبیعی و تولید شده از لرزش سیم هست که بر پوست هم اثر میذاره. تفاوت دیگرش اکشن کلاویه ها هست که در پیانوهای دیجیتال سطح بالا این مسئله تا حد زیادی رفع شده.
    اما چرا دیجیتال برای من مهمه! (امکان استفاده از هدفون و تمرین در هر ساعتی از شبانه روز) و (امکان ضبط آسان)
    و تنوع صدایی که خب برای من اونقدرا هم مهم نیست اما برای کسی که تازه بخواد شروع کنه شاید مفید باشه و موقع تمرین از یکنواختی و کسلی دورش کنه.
    شاید خیلیها با نظر من مخالف باشند، اما توصیه ی من به کسانی که تازه میخوان شروع کنن پیانو دیجیتال هست بخاطر همین مزیت هایش. به هرحال، همه جوانب رو در نظر بگیرید...
    اگر در آپارتمان زندگی میکنید که دیگه شک نکنید در خرید دیجیتال. مطمئن باشید پشیمون نمیشید خیالتون راحت. یه استاد ارمنی داشتم، دکترای موسیقی داشت توی خونه ش آکوستیک نداشت اما دوتا دیجیتال داشت. یک clp و یک cvp
    پس به بعضی تعصبات توجه نکنید و عاقلانه و محتاطانه تصمیم بگیرید...
    من قبلا هم در این تاپیک یا تاپیک مشابه چنین صحبتی کردم...

18. 3 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط mike999 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام

- - - Updated - - -

با سلام
    برای شروع پیانو چه نوع پیانویی مناسب تر هست ؟ دیجیتال یا آکوستیک بودجه هم تا 20 میلیون خود استاد پیانو samick js -115 رو پیشنهاد داده که قیمتش هم 18 تومن آیا برای شروع مناسب هست چون همه میگن اگر اولش دیحیتال بگیری بعد دو سال ازش خسته میشی و باید بفروشی و یک آکوستیک بگیری و میگن بهتره همین اولش با آکوستیک شروع کنی تا هم بهش عادت کنی و هم خرج دوباره نکنی با این اوصاف دوستان برای شروع پیانو آکوستیک را پیشنهاد می دهند و یا دیجیتال با توجه به بودجه و در کل مارک سمیک چه جور مارکی هست و تا این قیمت چه انتخاب های دیگری می توانم داشته باشم؟
    سلام عزیزم،
    برای کسی که قصد داره بطور جدی این ساز رو یاد بگیره مسلما ساز آکوستیک انتخاب اوله، خصوصا با بودجه ای که دارید و تقریبا میشه گفت بودجه مناسبی هم هست. ولی دقت کنید پیانو ساز بسیار حساسیه. سوال مهمی که ابتدا باید پاسخ بدید اینه که آیا شرایط محیطی برای ورود به منزلتون آمادست؟

در مورد سمیک در حالت کلی باید عرض کنم، از نظر شخص بنده صدای اون رو اصلا نمیپسندم. راجع به کیفیت نمیشه اینطوری نظر داد، باید گفت در مقایسه با چه سازی با چه قیمتی؟ سازی که استادتون بهتون معرفی کرد در این رنج قیمت به نظر بنده یکی از بدترین انتخابهای ممکن میتونه باشه. اگه قدری رو پولتون بزارید و کمی جستجو کنید و کمی هم اهل چانه زنی باشید، میتونید با 3 4 تون بیشتر یدونه U1J بخرید که خب به مراتب از سازی که استادتون معرفی کردن بهتره. ضمن اینکه با همین بدوجه میتونید یک وبر 118 تهیه کنید که باز هم انتخاب بهتری میتونه باشه.

اما در رابطه با ساز دیجیتال همانطور که دوست خوب و هنرمندمون به درستی اشاره فرمودن، در خیلی از موارد یک ساز دیجیتال میتونه مزایای خیلی خوبی داشته باشه. مثل اتصال هدفون، داشتن صداهای مختلف، قابلیت اتصال به کامپیوتر و بهره گیری از نرم افزارهای فراوانی که در این زمینه وجود داره و غیره. از نظر بنده، انتخاب بین دیجیتال و آکوستیک به سه تا چیز بستگی داره: هزینه، مکان و هدف. کسی که هزینه خرید ساز آکوستیک مناسبی رو نداره، ساز دیجیتال یک انتخاب خوب محسوب میشه. ممکنه کسی باشه از نظر هزینه مشکلی نداشته باشه ولی از نظر مکانی مشکلاتی داشته باشه. در این مورد هم باز ساز دیجیتال انتخاب اوله. اگه دو مورد اول نقض بشه، که در مورد شما احتمالا نقض میشه، میمونه هدف! اگه هدفی جز نوازندگی محض با پیانو (و نه مواردی که در مورد ساز دیجیتال عرض کردم) ندارید، انتخاب اولتون قطعا ساز آکوستیکه.
    ویرایش توسط amir1055 : Tuesday 3 February 2015 در ساعت 07:12 AM

20. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    123038
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    3 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مموننم از پاسخ دوستان . الان با این اوصاف به نظرم بهتره دیجیتال بگیرم الان تا رنج پنج تومن چه پیانو هایی می تونم تهیه کنم چون برای دیجیتال بیش از این ارزش نداره به نظرم کرمان هم فقط نملیندگی یاماها و سمیک هست برند یاماها در کل پیانو های دیجیتال خوبی میزنه یا نه ؟ و در رنج پنج تومن چه دیجیتال هایی می تونم بگیرم که کیفیت خوبی داشته باشن؟

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

مموننم از پاسخ دوستان . الان با این اوصاف به نظرم بهتره دیجیتال بگیرم الان تا رنج پنج تومن چه پیانو هایی می تونم تهیه کنم چون برای دیجیتال بیش از این ارزش نداره به نظرم کرمان هم فقط نملیندگی یاماها و سمیک هست برند یاماها در کل پیانو های دیجیتال خوبی میزنه یا نه ؟ و در رنج پنج تومن چه دیجیتال هایی می تونم بگیرم که کیفیت خوبی داشته باشن؟
    لطفا سوالتون رو در بخش پیانو دیجیتال مطرح کنید تا بنده و دوستان فعال در اونجا پاسخگو باشن.

23. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    123674
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    19
    4 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان
    اول از همه واقعا جای خوشحالی داره که فرومی با این اعضا مشتاقانه حاضرن به دوستان خودشون کمک کنن چون واقعا در این زمینه فعالیت ها کمتره به نسبت بقیه مسایل.
    واقعا خودم گیج شده بودم و البته کمی دلسرد که بالاخره از کجا اطلاعات مناسب رو پیدا کنم که خداروشکر اینجا را پیدا کردم.
    دوستان من اصلا در مورد ساز پیانو اطلاعاتی ندارم جز همین مطالبی که در سایت ها خوندم.
    راستش من 27 سالمه و میخواهم تازه پیانو را یاد بگیرم
    اینجور متوجه شدم از مطالب سایت ها و اطلاعات شما،اگر با اکوستیک شروع کنم خوبه چون ظاهرا هم صدایش و هم کیفیت نواخت بهتری داره (نوع کلاویه) چون قصدم فقط نواختنه نه ضبظ و میکس.
    با توجه به اینکه در جایی عنوان شده که مدل سمیک و یاماها صدای تیزی دارند، و از تحقیقات خودم متوجه شدم ماتی صدا دست نوازنده را باز تر میگذارد تا تیز بودن،
    حال شما چه مدلی را پیشنهاد میکنید تا سقف بیست میلیون تومان
    اگر قیمت ها کمی بالاتر یا پایینترباشه مشکلی نیست چون دوست دارم وقتی وسیله ای میگیرم در رنج خودش بهترین باشه یا اگه این رنج مناسب نیست نرم سمتش چون واقعا پول کمی نیست که بخوام چند سال دیگه دوباره عوضش کنم.
    مدلی که دیدم اکثرا معرفی می کنید u1j یاماها هست ولی خب اول هم درمورد تیزی گفتم.
    البته تا حالا اصلا پیانو نزدم!
    به هر حال ممنون میشم کمکم کنید.
    از اینکه برای خواندن این پیام وقت گذاشتید سپاسگزارم

25. کاربران زیر از hamed1987 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 107 از 129 نخستنخست ... 75797103104105106107108109110111117 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)