لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 118 از 129 نخستنخست ... 1868108114115116117118119120121122128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,873 به 1,888 از 2053

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو آکوستیک

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103873
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    44 بار تشکر شده در 42 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    11

0 Not allowed! Not allowed!
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من با این پیانو هایلون تو آموزشگاه چند ساعتی زدم و تا حدی خوشم اومد ازش
    تو اینترنت نتونستم مدل اش رو جایی پیدا کنم
    کسی قیمت این مدل رو میدونه؟
    در مقایسه با باقی پیانو هایی که پیشنهاد کردید چطوره؟

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmudiyan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام عزیزم
    سعی کنید پست ها رو بصورت نقل قول بزارید. چون رشته پرسش و پاسخها اینطوری گسسته میشه.
    هایلیون (هایلون) یه برند مرغوب چینی هست و میتونه انتخاب خوبی هم باشه. ولی تا جایی که شخصا خبر دارم خیلی برند معمولی در کشور ما (و بسیاری از کشورهای دیگه حتی) نیست اینه که خیلی سخت بشه راجع به ماندگاری و دوامش صحبت کرد.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

3. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    680 بار تشکر شده در 198 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 139/0
    Given: 92/0
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmudiyan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    واقعیتش بنده تا به حال حتی اسم این برند رو هم نشنیده بودم !

5. کاربران زیر از Green_moment به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    134568
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    4 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

دوستان برداشته شدن تحريم ها روي ساز پيانو تاثيري داره؟

7. کاربران زیر از Dinaa به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    680 بار تشکر شده در 198 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 139/0
    Given: 92/0
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Dinaa [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان برداشته شدن تحريم ها روي ساز پيانو تاثيري داره؟
    بله در چند سال آینده باید دید که ریسلر های واقعی yamaha و بسیاری برند های دیگه که در ایران هیچ نمایندگی ندارن و بسیاری از فروشگاهها به دروغ ادعای نمایندگی میکنن ! میخوان وارد بازار ایران بشن یا نه (که احتمال قوی خواهند شد)..

در اون صورت میشه گفت دور نمای خوبی واسه ساز پیانو توی ایران وجود داره...

9. کاربران زیر از Green_moment به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103873
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

سلام
    من رفتم لارستان و با چند تا پیانو مختلف زدم که اینها نظرم رو یه مقدار جلب کردند
    اولی همون مدل آگوست هافمنی که استادم پیشنهاد کرده بود یعنی sxc 123. فروشنده میگفت چون جلوی هیترشدنه کلاویه هاش تنبل شدند،کلا کلاویه هاش یه مقدار بعضی وقت ها سفت بودند یا گیر میکردند ولی خوب تو خونه همچین مشکلی نداره. ولی باعث شد خیلی نشه خوب پیانو رو تست کرد
    صداش به شدت شارپ بود
    میگفت کلاویه هاش یک درجه بیشتر فرو میرن نسبت به حالت رایجش. تا حدی هم حس میشد. و همینطور باعث میشد پرتاب چکش اش بیشتر باشه و حجم صداش هم درحالت عادی هم با پدال وسط یه مقدار بیشتر باشه
    تاچش خوب بود و صداش هم همینطور. فقط یه مقدار شارپ بودن صداش من رد به شک انداخت. من یه صدای متعادل دوست دارم که تا حدی هم برای اصوات نرم و هم برای صداهای محکم جوابگو باشه و در حالت عادی هم بینابین باشه
    کلاویه هاش هم احتمالا به دلیل همون بحث عمیق تر بودنشون احساس میشد یه مقدار سنگین تر از اکثر پیانو های مشابه باشه که من از این موضوع خوشم نمیاد. چون انگشت ها باید زحمت بیشتری بکشند و بعد هم وقتی با یه پیانو خوب بخوای بزنی میبینی که اون گرند و یا حتی دیواری خیلی خوب،کلاویه های نرمتری داره نسبت به پیانو خودت
    قیمتش هم 15 تومن با تخفیفش
    یه مدل دیگه داشت همون ارتفاع ولی کنسول نبود. اون یه درجه رو هم نداشت و کلاویه هاش معمولی تر بود. صداش هم یه مقدار گرم تر و کمتر از اون کنسوله بود
    این 14 تومن
    در مجموع این دوتا پیانو هافمن خوب بودند و شباهت هاشون هم زیاد بود. تقاوتشون رو هم که گفتم بعلاوه ظاهرشون که اولی کنسول بود ولی دومی معمولی بود
    برند گِبر. پرزیما یه مدل داشت نزدیک 16 و خورده ای می افتاد که خودش رو نذاشت ولی با یه مدل یه کمی گزونترش یعنی 122 با قیمت فکر کنم 20 تومن زدم خوشم اومد
    ارتفاع خودش 119
    اولا صداش گرم بود و مثل اکثر دیواری ها تیز نبود
    دوما اکشنش خیلی حس گرند رو منتقل میکرد و اصلا مثل اکثر دیواری ها اون سفتی بیشتر از گرندشون رو نداشت
    البته شک دارم این نرم تر بودن باعث شباهت بیشتر به گرند بشه یا بی کیفیت بودن و اذیت شدن موقع نواخت با پیانو های خوب دیگه. برداشت من شبیه بودن به گرند بود ولی کوتاه زدم با پیانو و لازمه بیشتر تست کنم و همینطور اینکه من اصلا نوازنده خوبی نیستم و سختمه تشخیص بدم. مخصوصا که دستم بیشتر به یه دیجیتال بی کیفیت عادت داره
    ویژگی پرزیما این بود که تشکیلات خیلی مفصلی داشت. نمایندگی به ظاهر درست و حسابی ای داشت که 3 تا شعبه تو تهران داره و برند های معتبر دیگه ای رو هم کار کرده
    Pianotanin. com
    یه مدل دیگه ای هم که یه مقدار خوشم اومد کاوایی 118 که یه مدل دیگه ای رو داشت که میگفت فقط بدنه و ظاهرشون باهم فرق داره و با اون مدله زدم نسبتا خوب بود
    حالا گفت هفته دیگه خودش رو هم میاره
    قیمتش چیزی حدود 16 17 تومن میشد اون مدلی که قراره بیاره
    اینها تا الان 4 تا گزینه من بودند
    اگه لطف کنید و من رو راهنمایی کنید در مورد این پیانو ها و اگه گرینه دیگه ای هم دارید بگید خیلی خوشحال میشم
    برای برند هایلون و سمیک هم اگه نمایندگی یا نمایشگاه خوبی میشناسید لطفا معرفی کنید که من بتونم پیانو هاشون رو بررسی کنم
    چند تا بحث کلی
    فروشنده ها میگن الان بازار پیانو به شدت خرابه و برای همینه که همه فروشنده ها کلی تخفیف و تسهیلات میدن
    مثلا پرزیما میگفت نصف نقد بدید نصف دیگش رو قسط(فکر کنم روی قسط ها هم سود نمیگرفت)
    حمل و نصب و دو تا کوک رایگان و 5 سال گارانتی
    این واقعیه یا صرفا یه شیوه متقاعد کردن امثال من به خرید؟
    بحث دیگه اینکه من الان میرم با پیانو های مختلف میزنم و صدا و تاچشون رو بررسی میکنم
    ولی فکر کنم پیانو آکوستیک در طول زمان و یا حتی همون اوایل خرید رفتارش متفاوت ار اون چیزی که تو فروشگاه میبینم بشه
    مثلا صدا تغییر کنه یا هر چیز دیگه ای
    در این مورد چه اتفاقاتی ممکنه بی افته؟برای هر کدوم چه بررسی ها و پیشگیری. هایی میشه کرد که مطمئن باشم حد اقل چیزی بدتر نمیشه. بهتر هم که شد چه بهتر
    چون من دیجیتال داشتم متاسفانه آشنایی زیادی با جزئیات رفتار های پیانو آکوستیک ندارم و خیلی نیاز به راهنمایی دارم
    و همینطور بحث ماندگاری پیانو
    که حتی نمیدونم شامل چه چیزهایی میشه. تا الان فقز کوک نگه داشتن رو میدونم
    ماندگاری پیانو دیگه شامل چه چیزهایی میشه؟چه جوری میشه ازشون مطمئن شد؟مخصوصا تو برند های گمنام تری مثل آگوست هافمن

- - - Updated - - -

www. navapiano. com
    این هم سایت فروشگاه نوا برای برند آگوست هافمن

11. کاربران زیر از mahmudiyan به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103873
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

یه چیز دیگه ای هم الان یادم اومد
    اگه با آموزشگاه های بزرگ یا مثلا دانشکده موسیقی دانشگاه تهران و اینجور جاها صحبت کرد،ممکنه افراد مسئول خریدشون پیانو های خوبی بشناسند که واقعا گزینه های خوبی باشند؟
    به هر حال اگه کسی مسئول خرید پیانو برای جاهایی باشه که تعداد زیادی پیانو لازم داشته باشند احتمالا اطلاعات دقیقی از انواع مختلف پسانو های حال حاضر بازار داشته باشند
    و همینطور شاید پیشنهاد های خوبی هم برای ساز های دست دوم داشته باشند
    نطرتون چیه؟
    همچین افرادی میشناسید؟

13. کاربران زیر از mahmudiyan به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

سلام
    من رفتم لارستان و با چند تا پیانو مختلف زدم که اینها نظرم رو یه مقدار جلب کردند
    سلام دوست عزیزم
    خیلی متشکرم ازین که تجربه تست سازهای مختلف رو با ما به اشتراک گذاشتید. این تجربیات قطعا به همه ما برای انتخاب ساز مناسب کمک میکنه.

در رابطه با هافمن شخصا نمیتونم نظری بدم. راستش برندهای این چنینی رو معمولا حتی تست هم نمیکنم.

پرزینا رو تست کردم و بسیار عالی بود و نظرم رو کاملا جلب کرد. چه اکشن و چه صدا.

شما کدوم مدل از کاوایی رو تست کردید؟ تا جایی که میدونم سری K که به اصطلاح گل سر سبد کاوایی هست اصلا ارتفاع 118 نداره و بسیار گران هم هست. اگه از سری KX (این سری ساخت چین هست) این قیمت رو بهتون دادن که عالیه و شخصا همین مدل رو بهتون پیشنهاد میکنم. اگه سری KX هم نبود لطفا ما رو در جریان بزارید که چه مدلیه. چون نمایندگی کاوایی استاد آوردن جنسای عجیب و غریبه که فکر کنم خود کاوایی هم از وجودشون بی اطلاعه!!!

چیزی که برای یه ساز آکوستیک مهمه، علاوه بر نگهداشتن معقول کوک (در سال و در استفاده معمول ظاهرا نباید بیش از دو بار کوک بخواد...) ، نگهداشتن صدای سازه. شما سازی رو تهیه میکنید اولش خیلی صدای خوبی داره و بعد از یکی دو سال صدای زنگوله ازش در میاد... سازهای ارزان قیمت و گم نام در این رده قرار میگیرن. ولی اینکه چه مدلی از چه برندی این عیب رو کمتر داره خب بحثیه برا خودش. به قول معروف هر چی پول بدید مطمئنا چیز بهتری هم میبرید.
    برای ساز آکوستیک از نظر من هزینه کمتر از 18 تا 20 تومن، در واقع یجور تباه کردن سرمایه به حساب میاد.

من هنوز نمیدونم چه سری از کاوایی رو تست کردید. چون خودم چندید بار به این نمایندگی سر زدم ولی خبری از یه ساز معتبر ازشون ندیدم شاید این اقبال شما بوده باشه حالا نمیدونم. ولی با احتیاط اگه یه KX رو امتحان کردید میتونه انتخاب اولتون باشه. بعد از اون قطعا پرزینای دوست داشتنی قرار میگیره. هافمن رو توصیه نمیکنم. بجاش ازتون خواهش میکنم سری به برند وبر بزنید. نسبت به هافمن جایگزین بسیار شایسته تریه.

- - - Updated - - -

یه چیز دیگه ای هم الان یادم اومد
    اگه با آموزشگاه های بزرگ یا مثلا دانشکده موسیقی دانشگاه تهران و اینجور جاها صحبت کرد،ممکنه افراد مسئول خریدشون پیانو های خوبی بشناسند که واقعا گزینه های خوبی باشند؟
    به هر حال اگه کسی مسئول خرید پیانو برای جاهایی باشه که تعداد زیادی پیانو لازم داشته باشند احتمالا اطلاعات دقیقی از انواع مختلف پسانو های حال حاضر بازار داشته باشند
    و همینطور شاید پیشنهاد های خوبی هم برای ساز های دست دوم داشته باشند
    نطرتون چیه؟
    همچین افرادی میشناسید؟
    این هم ایده ایه...
    ولی شخصا اگر جای شما بودم اینکار رو نمیکردم. نسبت به خلوص نیت کارگزاری اینچنینی بشدت بدبینم.

15. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103873
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

خیلی ممنون
    من تماس گرفتم نمایندگیکاوایی و مدل دقیق رو پرسیدم
    گفت چیزی که اونروز داشتند و من باهاش زدم مدل k508 بوده
    و چیزی که گفت 18 ملیون و البته تا حدود 16 و خورده ای یا 17 هم تخفیف داره مدل k506 بوده
    در واقع اگه من بخوام کاوایی بگیرم باید k506 رو بگیرم
    وبر رو هم یه فروشگاه ازش پیدا کردم گفت تو این رنج قیمت قبلا چند تا مدل وارد می شده ولی الان دیگه اصلا زیر 22 و اون حدودا کمتر نداره
    اگه مدل خاصی از وبر میشناسید یا جایی که بشه تو رنج 15 16 تومن چیزی از وبر رو تست کرد لطفا معرفی کنید
    در مورد بحث نگه داشتن صدای ساز،برند میتونه تقریبا تعیین کننده باشه؟مثلا اگه یه برندی مثل وبر که اسم و رسم داره بگیرم دیگه تقریبا مطمئن باشم که صداش بدتر نشه در آینده
    و یه نکته دیگه که فکر کنم تجربه شخصی افراد بتونه کمکم کنه
    در مورد بحث نرم بودن یا شارپ بودن صدای پیانو
    شکی نیست که برای زدن برخی قطعات صدای نرم مناسبتره و برای بعضی قطعا صدای تیز و شارپ
    از اونجایی که من کلاسیک کار میکنم و درحال حاضر هم اونقدر ها سطحم بالا نیست من احساس میکنم که خیلی نباید از این زاویه نگاه کنم به ماجرا
    یعنی مثلا برای زدن تمارین هانون اصلا قرار نیست حسی به من منتقل باشه که بگم صدای نرم بیشتر به این قطعه میاد!
    گرچه خوب برای زدن خیلی قطعات هم صدا مهمه
    با توجه به سطح تقریبا متوسط رو به پایین من(که البته برنامم جوریه که خیلی سریعتر از حالت عادی پیشرفت کنم و بیشتر وقت بذارم) به نظرتون کدوم جنس صدا بیشتر به کار من میاد؟
    معمولا میگن صدای های نرم عمومی ترند و اگه قرار باشه قطعات خیلی متنوعی زده باشه بیشتر از صدای شارپ راضی کنندس
    با این حرف موافقید؟
    و نکته دیگه ای هم که به ذهنم رسید اینکه شاید بشه گفت برای زدن قطعا نسبتا بی روح مثل همون هانون یا گام ها یا اتود های دیگه ای مثل چرنی و ... اگه صدا شارپ باشه باعث میشه که سرزنده تر باشه و کمتر خسته کننده باشه
    از اونجایی که خسته کننده بودن بعضی تمرین ها واقعا معضلیه برای خودشفکر کنم اهمیت دادن به این موضوع خالی از لطف نباشه
    و درمورد تاچ هم به نظرتون کلاویه های نرمتر مناسبترند یا کلاویه های سنگینتر و سفت تر
    از اونجایی که استادم هم تو کلاسش گرند خوبی داره و کلا هم ترجیح میدم دستم بیشتر به گرند عادت داشته باشه تا دیواری(هم اینکه اینجوری راحت تر میشه تو کنسرت و آزمون ها با گرند اجرا کرد و هم کلا گرند خیلی پیانوتره تا دیواری!) به نظرتون کدوم حالت تاچ بیشتر مناسب منه
    از بین مدل هایی که گفتم فکر کنم سخت ترینشون آگوست هافمن کنسول بود که علاوه بر یه مقدار سفت بودن،یه درجه عمیق تر بودنش باعث میشد فشار بیشتر لازم باشه تا صدای سیم در بیاد. نرم ترینشون هم پرزیما بود که اولش احساس کردم به دلیل بی کیفیت بودنشه. بعد شک کردم شاید به خاطر شباهتش با گرند ها باشه که با یه گرند و یه دیواری حدود 70 ملیونی! زدم و بیشتر احساس کردم به خاطر شباهتش با گرنده. البته هنوز هم خیلی شک دارم

- - - Updated - - -

صدای کاوایی هم گرم و نرم بود
    تاچش هم دقیق یادم نیست ولی فکر کنم نسبتا نرم بود

17. کاربران زیر از mahmudiyan به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

خیلی ممنون
    من تماس گرفتم نمایندگیکاوایی و مدل دقیق رو پرسیدم
    سلام عزیزم
    حقیقتش رو بخواید من با این مدل اصلا نزدم ولی کنجکاو شدم تستش کنم. اجازه بدید پیش قضاوتی انجام نشه در اینجا.
    اکشن چه سبک چه سنگین بسته به سلیقتون داره. سری K از کاوایی از اکشن کاملا مرغوب و شناخته شده میلینیوم 3 یا همون M III استفاده میکنه و معروف هست به سنگین بودن (نه حالا آنچنان که انگشتان رو آزرده کنه). در مقابل اکشن بسیار معروف رنر که مثلا در یه پتروف بکار رفته بسیار نرم و لطیفه (نه آنچنان که نوازنده کنترلی بر صدادهی نداشته باشه). هر دو بسیار خوبن و کسی نمیپرسه من برای فلان قطعه بهتره از کدوم استفاده کنم! ؟ همینطور در مورد جنس صدا. بسیاری از دوستان و البته اساتید معتقدن صدای شارپ گوش رو خسته میکنه و چیز دوست داشتنی نیست! در مقابل صدای ملو و گرم مناسب کارای کلاسیکه و خیلی بهتره. بنده شخصا معتقدم بهس جنس صدای ساز یه موضوع کاملا کاملا کاملا شخصی هست. مهم اینه که شما از چه جنسی خوشتون بیاد نه من!
    در مورد وبر دوست خوبم زحمت کشیدن و این تاپیک رو ایجاد کردن. توصیه میکنم اینجا [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]هم ببینید.

شخصا اکیدا توصیه میکنم بودجتون رو کمی افزایش بدید. 15 16 تومن برای خرید آکوستیک بودجه چندان مناسبی نیست.

19. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

سلام دوستان عزیزم
    الان از لارستان برمیگردم چندتا مدل از سازهای دیجیتال و آکوستیک رو در حد زمان خیلی کمی که داشتم تست کردم. از آکوستیک برندهای پرزینا و کاوایی رو تست کردم. در مورد پرزینا البته دومین بارم بود چون بار اول خیلی خیلی کوتاه بود و اصلا دقیق نبود به اونصورت. در مورد کاوایی هم مدلی رو دوستمون اشاره کرد که تاحالا نشنیده بودم. لازم شد تست کنمش.

در مورد پرزینا فقط میتونم بگم شگفت انگیز بود! صدای بسیار خوب، اکشن عالی، و دیزاین با کلاس در کنار قیمت کاملا مناسب این رو تبدیل کرده به انتخاب اول من. (صحبتم شخصیه و ممکنه کاملا غلط باشه).

در مورد برند شناخته شده کاوایی هم همونطور که حدس میزدم نسبتا مناسب بود. مدل K508 رو اگه اشتباه نکنم تست کردم. صدای دلچسبی نداشت اصلا. ولی اکشنش نسبتا قابل قبول بود. شاید برای من که انتظار چیزی شبیه میلینیوم رو داشتم کمی تو ذوقم خورد ولی باید بدونیم سری های ساخت ژاپن بسیار بسیار گرانتر هستن.

نتیجه اینکه شخضا پرزینا رو پیشنهاد میکنم در این رنج قیمت.

21. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103873
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

برای پرزینا دقیقا چه مدلی رو تست کردید؟
    نمایشگاه لارستان مدل 121 رو داشت که کوک درست و حسابی هم نداشت ووبه من گفت بیا با 122 بزن
    ولی 121 و 122 حدود 21 الی 22 بودن فکر کنم قیمتاشون
    چیزی که به بودجه من بخوره 119 هست که تا چند روز پیش نداشت
    این مدل ها تفاوت محسوسی با هم دارند که نشه روی تست کردن مدل های یه مقدار متفاوت حساب کرد؟
    البته قبل از خرید قطعا مدل نهایی رو هم باید تست کرد
    ولی برای تصمیم گیری کلی در مورد اون برند میگم
    و اینکه پیانو های آگوست هافمن رو هم تست کردید؟
    گالری نوا
    البته گفتید وقتتون خیلی محدود بوده
    ویرایش توسط mahmudiyan : Friday 13 November 2015 در ساعت 08:17 AM

23. کاربران زیر از mahmudiyan به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

برای پرزینا دقیقا چه مدلی رو تست کردید؟
    نمایشگاه لارستان مدل 121 رو داشت که کوک درست و حسابی هم نداشت ووبه من گفت بیا با 122 بزن
    ولی 121 و 122 حدود 21 الی 22 بودن فکر کنم قیمتاشون
    چیزی که به بودجه من بخوره 119 هست که تا چند روز پیش نداشت
    این مدل ها تفاوت محسوسی با هم دارند که نشه روی تست کردن مدل های یه مقدار متفاوت حساب کرد؟
    البته قبل از خرید قطعا مدل نهایی رو هم باید تست کرد
    ولی برای تصمیم گیری کلی در مورد اون برند میگم
    و اینکه پیانو های آگوست هافمن رو هم تست کردید؟
    گالری نوا
    البته گفتید وقتتون خیلی محدود بوده
    سلام عزیزم
    همه مدلهای تو فروشگاه رو تست کردم و یه قطعه کوتاه رو باهاشون اجرا کردم :-دی

„این مدل ها تفاوت محسوسی با هم دارند که نشه روی تست کردن مدل های یه مقدار متفاوت حساب کرد؟”

با عرض پوزش متوجه این سوالتون نشدم متاسفانه.
    قطعا باید تست پشتش بشنید و تست کنید قبل از خرید. نمیشه که با تست یه 122 یه 118 خرید ! هرچند تنها تفاوت در حجم صدای تولید شده هستش. غیر از این یه 133 اونجا بود با چکش آبل و اکشنش کمی با بقیه متفاوت بوده. ولی خب از بودجه شما خیلی فراتر میشد دیگه.
    گفتن ارزانترین مدلمون 16.500 قیمت داره که در صورت خرید نقدی 5درصد تخفیف روش میدن. فکر کنم بتونید 16 تومن هم بخرید ازشون.

آگوست هافمن رو تست نکردم. در آینده اگر یادم بود اینکارو میکنم.

25. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103873
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

منظور من همین چیزی بود که خودتون گفتید
    تفاوت فقط توی حجم صداست؟
    یعنی 122 و 119 فرقشون باهم حجمش صداسونه فقط؟
    یه ممکنه با اینکه از یه برند و یه سری هستند بازهم تاچ و صدا و ... شون باهم تفاوت هایی اساسی بکنه
    و البته طبیعتا قبل از خرید عقل حکم میکنه که دقیقا همون مدل رو حتما تست کرد
    ولی خوب اگه تفاوت بیشتر تو حجم صدا باشه برای بررسی کلی بین چند تا گزینه اگه سه نمایشگاهی مثل همین پرزیما گزینه دقیق ما رو نداشت،میشه مدل های مشابه رو تست کرد
    البته در حد بررسی های کلی
    یه نکته ای که در مورد پرزیما وجود داره اینه که خیلی حرف از اسم سیم ها و نمیدونم از این چیزاش میزنه. من که اصل سر در نمیارم. ولی مچیز های مثل سیم رزلو و از اینجور چیزها مهم هستند یا معیار صرفا تست کردن صدای ساز کافیه و اینها صرفا جنبه تبلیغاتی دارند؟
    یا مثلا صفحه صدای شناور که تو بعضی از مدل های یه مقدار بالاتر پرزیما وجود داره و من اصلا نمیدونم چیه
    و در مورد اون که گفتید با همه پیانو ها زدید
    یه مدل W. Hoffman با قیمت یا 60 و یا 80 و خورده ملسون اونجا بود که من یه مقدار باهاش زدم
    بسی لذت بخش بود :-دی
    به پیانو دیواری امیدوار شدم :-دی

- - - Updated - - -

ببخشید اگه بعضی از پست های من به صورت نقل قول نیستند. نمیدونم چرا بعضی و قت ها اینجوری نمیشن
    و یه نکته دیگه ای هم اینکه شما یا باقی عزیزان برای هایلون و سمیک نمایندگی ای میشناسید؟

27. کاربران زیر از mahmudiyan به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

منظور من همین چیزی بود که خودتون گفتید
    تفاوت فقط توی حجم صداست؟
    یعنی 122 و 119 فرقشون باهم حجمش صداسونه فقط؟
    یه ممکنه با اینکه از یه برند و یه سری هستند بازهم تاچ و صدا و ... شون باهم تفاوت هایی اساسی بکنه
    و البته طبیعتا قبل از خرید عقل حکم میکنه که دقیقا همون مدل رو حتما تست کرد
    ولی خوب اگه تفاوت بیشتر تو حجم صدا باشه برای بررسی کلی بین چند تا گزینه اگه سه نمایشگاهی مثل همین پرزیما گزینه دقیق ما رو نداشت،میشه مدل های مشابه رو تست کرد
    البته در حد بررسی های کلی
    یه نکته ای که در مورد پرزیما وجود داره اینه که خیلی حرف از اسم سیم ها و نمیدونم از این چیزاش میزنه. من که اصل سر در نمیارم. ولی مچیز های مثل سیم رزلو و از اینجور چیزها مهم هستند یا معیار صرفا تست کردن صدای ساز کافیه و اینها صرفا جنبه تبلیغاتی دارند؟
    یا مثلا صفحه صدای شناور که تو بعضی از مدل های یه مقدار بالاتر پرزیما وجود داره و من اصلا نمیدونم چیه
    و در مورد اون که گفتید با همه پیانو ها زدید
    یه مدل W. Hoffman با قیمت یا 60 و یا 80 و خورده ملسون اونجا بود که من یه مقدار باهاش زدم
    بسی لذت بخش بود :-دی
    به پیانو دیواری امیدوار شدم :-دی

- - - Updated - - -

ببخشید اگه بعضی از پست های من به صورت نقل قول نیستند. نمیدونم چرا بعضی و قت ها اینجوری نمیشن
    و یه نکته دیگه ای هم اینکه شما یا باقی عزیزان برای هایلون و سمیک نمایندگی ای میشناسید؟
    هیچ مدلی از هیچ برندی رو بدون اینکه تستش کنید نخرید. نه پرزینا نا W hoffman.
    چیزایی که فروشنده در رابطه با سیم و پیچ و بست و اینا طبق عرف و عادت میگن صرفا تبلیغاته خیلی توجهی نکنید. همه جای دنیا اینشکلیه!
    مگه اینکه مورد خاصی باشه مثلا بگن این اکشنش رنره ! یا آبله مثلا... خب این خیلی متفاوت میکنه قضیه رو. ولی اینکه این سیمش فلانه از آلمان میاد پیچش از سوئیس میاد صفحه صداش از اتریش جا میاد حرفاییه که به قول فرنگیا no make sense!

بگذریم... در رابطه با هایلیون... شرکت کیمیای هنر که با نام KHB MUSICAL INSTRUMENTS در تهران فعالیت میکنه -و در واقع نمایندگی پتروف هست- رنج وسیعی از برندهای مختلف رو وارد میکنن. از جمله هایلون. فروشگاهی که مختص هایلون باشه نمیشناسم.
    اینم آدرس و شماره تلفنش:
    آدرس: ونک - ملاصدرا - جنب بیمارستان بقیه الله - برج ونوس - طبقه 2 واحد 4
    تلفن: 02188043397-02188042182

در مورد سمیک ولی خوشبختانه نمایندگی رسمی داریم. دقت کنید سمیک به صدای بسیار تیز و شفافش معروفه که البته به هیچ وجه دلیل بر نامرغوب بودنش نیست.
    آدرس: خیابان شریعتی - نرسیده به پل صدر – پلاک 1826
    تلفن: 22601874 ، 9-22611837 ، 22601874 021

قبل از اینکه تشریف ببرید حتما تماس بگیرید و از آدرس صحیح مطمئن بشید. چون من مطمئن نیستم :دی

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103873
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    هیچ مدلی از هیچ برندی رو بدون اینکه تستش کنید نخرید. نه پرزینا نا W hoffman.
    چیزایی که فروشنده در رابطه با سیم و پیچ و بست و اینا طبق عرف و عادت میگن صرفا تبلیغاته خیلی توجهی نکنید. همه جای دنیا اینشکلیه!
    مگه اینکه مورد خاصی باشه مثلا بگن این اکشنش رنره ! یا آبله مثلا... خب این خیلی متفاوت میکنه قضیه رو. ولی اینکه این سیمش فلانه از آلمان میاد پیچش از سوئیس میاد صفحه صداش از اتریش جا میاد حرفاییه که به قول فرنگیا no make sense!

بگذریم... در رابطه با هایلیون... شرکت کیمیای هنر که با نام KHB MUSICAL INSTRUMENTS در تهران فعالیت میکنه -و در واقع نمایندگی پتروف هست- رنج وسیعی از برندهای مختلف رو وارد میکنن. از جمله هایلون. فروشگاهی که مختص هایلون باشه نمیشناسم.
    اینم آدرس و شماره تلفنش:
    آدرس: ونک - ملاصدرا - جنب بیمارستان بقیه الله - برج ونوس - طبقه 2 واحد 4
    تلفن: 02188043397-02188042182

در مورد سمیک ولی خوشبختانه نمایندگی رسمی داریم. دقت کنید سمیک به صدای بسیار تیز و شفافش معروفه که البته به هیچ وجه دلیل بر نامرغوب بودنش نیست.
    آدرس: خیابان شریعتی - نرسیده به پل صدر – پلاک 1826
    تلفن: 22601874 ، 9-22611837 ، 22601874 021

قبل از اینکه تشریف ببرید حتما تماس بگیرید و از آدرس صحیح مطمئن بشید. چون من مطمئن نیستم :دی
    خوب پیانو های. پرزیما هم نوشته چکش هاشون آبل هستند دیگه
    این اینک ها رو ببینید
    الان یعنی این خیلی تفاوت ایجاد میکنه؟
    و احتمالا هم تفاوتش باید مفید و مثبت باشه

صفحه 118 از 129 نخستنخست ... 1868108114115116117118119120121122128 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)