لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 12 از 129 نخستنخست ... 289101112131415162262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 177 به 192 از 2053

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو آکوستیک

vahid.zolmat آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1642
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    18
    170 بار تشکر شده در 91 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان گرامی و هنرمندم، به عنوان یه برادر کوچکتر میگم لطفا در کامنت های ارسالی بیشتر احترام دوستان دیگتون رو نگه دارید و در بکار بردن الفاظ دقت بیشتری کنید.
    بله ، واقعا حیفه این نوع برخورد ها برای طرفداری از یه ساز ، اون آقا نظرشو در مورد صدای ساز گفته و هر کس برای خودش در زمینه ی صلیقه صدا صاحب نظره ، خیلی بده این نوع برخورد...
    ویرایش توسط vahid.zolmat : Friday 2 July 2010 در ساعت 12:34 AM

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    28984
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان. خیلی خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم. منم یه مدت مدیدیه!! که دنبال یه پیانوی خوب هستم و از اونجا که زیاد بودجه برای این کار ندارم نمیتونم نو بخرم. البته یه مدل یاماها دیدم تو آرشه (ju109) . این مدلو 3 میلیون میداد ولی مونتاژ اندونزیه. هرچی دنبال یه پیانوی دست دوم خوب میگردم پیدا نمیکنم. من این پیانو رو برای دختر 7 ساله ام میخوام. البته چون قبلا ارگ داشته حالا از دیجیتال خوشش نمیاد و فقط مد نظرم آکوستیکه.
    چند روز پیش به یه مدل بلاروس b7 برخوردم که 8 یا 9 سال (به گفته خود فروشنده) از عمرش میگذره. قیمت داده 2 میلیون و 100 . به نظرتون خیلی بالا نمیگه؟ البته نمیخوام دست دومو از مغازه بخرم دوست دارم از دست بخرم چون به نظرم مغازه دارها رو این سازهای دست دو بیشتر از نوها سود میگیرن.
    کسی پیانوی خوب دست دوم سراغ نداره؟ میشه مارک شیمل دست دوم پیدا کرد؟
    ضمن اینکه اگه از اول یه چیز خوب بگیرم برام بهتره تا اینکه یه مدل بگیرم و بعد از دو سال بخوام عوضش کنم.
    اگه ممکنه کمکم کنید دوستان خوبم.

pianista آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22111
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    27
    50 بار تشکر شده در 25 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط piano78 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان. خیلی خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم. منم یه مدت مدیدیه!! که دنبال یه پیانوی خوب هستم و از اونجا که زیاد بودجه برای این کار ندارم نمیتونم نو بخرم. البته یه مدل یاماها دیدم تو آرشه (ju109) . این مدلو 3 میلیون میداد ولی مونتاژ اندونزیه. هرچی دنبال یه پیانوی دست دوم خوب میگردم پیدا نمیکنم. من این پیانو رو برای دختر 7 ساله ام میخوام. البته چون قبلا ارگ داشته حالا از دیجیتال خوشش نمیاد و فقط مد نظرم آکوستیکه.
    چند روز پیش به یه مدل بلاروس b7 برخوردم که 8 یا 9 سال (به گفته خود فروشنده) از عمرش میگذره. قیمت داده 2 میلیون و 100 . به نظرتون خیلی بالا نمیگه؟ البته نمیخوام دست دومو از مغازه بخرم دوست دارم از دست بخرم چون به نظرم مغازه دارها رو این سازهای دست دو بیشتر از نوها سود میگیرن.
    کسی پیانوی خوب دست دوم سراغ نداره؟ میشه مارک شیمل دست دوم پیدا کرد؟
    ضمن اینکه اگه از اول یه چیز خوب بگیرم برام بهتره تا اینکه یه مدل بگیرم و بعد از دو سال بخوام عوضش کنم.
    اگه ممکنه کمکم کنید دوستان خوبم.
    سلام دوست من
    در مورد بلاروس قیمت ها تو همون حدود حالا 100 تومان بالا یا پایینه . در مورد شیمل دست دوم هم حدود قیمتی بین 4 تا 5 میلیون رو باید روش حساب کنید . چون حدود هزینه تون رو مشخص نکردید ی خورد سخت میشه به شما پیشنهاد داد ولی خیلی خوبه که دنبال دیجیتال نیستید .

4. کاربران زیر از pianista به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    28984
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط pianista [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست من
    در مورد بلاروس قیمت ها تو همون حدود حالا 100 تومان بالا یا پایینه . در مورد شیمل دست دوم هم حدود قیمتی بین 4 تا 5 میلیون رو باید روش حساب کنید . چون حدود هزینه تون رو مشخص نکردید ی خورد سخت میشه به شما پیشنهاد داد ولی خیلی خوبه که دنبال دیجیتال نیستید .

مرسی دوست عزیزم از توجهت. اگه شیمل دست دوم گیر بیاد میتونم 4 یا 5 میلیون جور کنم . شما سراغ دارید؟

pianista آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22111
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سعی می کنم برات پرس و جو کنم و خبرشو بهت بدم

7. کاربران زیر از pianista به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط piano78 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مرسی دوست عزیزم از توجهت. اگه شیمل دست دوم گیر بیاد میتونم 4 یا 5 میلیون جور کنم . شما سراغ دارید؟
    شیمل با 4 5 میلیون تومن بسیار بعید میدونم پیدا بشه. اخیرا یکی از دوستان یه شیمل 35 ساله رو به قیمت 8 میلیون تومن خریداری کردن. البته ساز بسیار تمیز و بدون نقصی بوده.
    ترجیحا سراغ سازهای روسی یا بلاروس نرید. بودجه شما برای خرید یه ساز معقول آکوستیک، تقریبا مناسبه. خیلی عجله نکنید تا خدای نکرده از خریدتون پشیمون بشید.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

9. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    28984
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط pianista [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سعی می کنم برات پرس و جو کنم و خبرشو بهت بدم
    مرسی پیانیستای عزیز منتظر شما میمونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    شیمل با 4 5 میلیون تومن بسیار بعید میدونم پیدا بشه. اخیرا یکی از دوستان یه شیمل 35 ساله رو به قیمت 8 میلیون تومن خریداری کردن. البته ساز بسیار تمیز و بدون نقصی بوده.
    ترجیحا سراغ سازهای روسی یا بلاروس نرید. بودجه شما برای خرید یه ساز معقول آکوستیک، تقریبا مناسبه. خیلی عجله نکنید تا خدای نکرده از خریدتون پشیمون بشید.
    آخه دوست عزیز اصلا نمیدونم از کجا و چه طریقی باید پیدا کنم. اگر یکی راهنماییم کنه ممنون میشم.

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

راستش بنظرم حضور در سایت هایی مثل همین سایت و یا سایتی مثل [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] (این سایت کمک سنگین ولی بسیار غنیه) و استفاده از تجربیات اعضا میتونه کمک بزرگی کنه. دقت کن قبلا همه کامنت ها رو بدقت خونده باشی.

12. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    28984
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

راستش بنظرم حضور در سایت هایی مثل همین سایت و یا سایتی مثل [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] (این سایت کمک سنگین ولی بسیار غنیه) و استفاده از تجربیات اعضا میتونه کمک بزرگی کنه. دقت کن قبلا همه کامنت ها رو بدقت خونده باشی.
    ممنونم امير جان درست ميفرماييد اتفاقا تمام كامنتهاي قبل رو به دقت خوندم ممنون از راهنماييتون

Siaavash آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25095
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    69
    45 بار تشکر شده در 29 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

توی رنج 2-2/5 مورد مناسب و خوبی پیدا می شه برای خرید؟...
    اصلاً توی این رنج خرید پیانو آکوستیک پیشنهاد می شه؟...

یا با هزینه کمتر خرید پیانو دیجیتال بهتره (نسبت به پیانوهای آکوستیک توی این رنج قیمت...) ؟...

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

به هیچ وجه پیانو آکوستیک در این رنج پیشنهاد نمیشه دوست عزیز. احتمالا در بین کامنت های قبل هم به این نکته اشاره شده.

16. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    28009
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Siaavash [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

یا با هزینه کمتر خرید پیانو دیجیتال بهتره (نسبت به پیانوهای آکوستیک توی این رنج قیمت...) ؟...
    دوست عزیز
    با این هزینه می توانید تنها پیانوی آکوستیک روسی دست دوم بخرید که شخصا به شما توصیه نمی کنم.

pianista آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22111
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Siaavash [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

سلام
    چرا که نه می تونی ی روسی تر تمیز پیدا کنی تو رنج قیمت 2000/0000 تومان مثل بلاروس ب7 یا ب 14 یا چایکوفسکی هر چی باشه از پیانو دیجیتال بهتره روح و حس داره ... مگه ما چند سال پیش با چی کار میکردیم ... بچه هایی که سابقه شون بیشتره یادشونه 17 یا 18 سال پیش مگه چه پیانو هایی بود تو بازار از همه بچه هایی که امروز پیانیست هستند بپرسید با چی شروع کردی؟ همه میگن با پیانو روسی در سته خیلی کیفیت صدایی دلچسبی نداره ولی واسه مبتدی بد نیست که 4 یا 5 سال کار کنه بعدا بفروشه ی چیز بهتر بگیره باز مزیتش اینه که می تونی بفروشیش ولی پیانو دیجیتال چی ؟ مشتری اول و آخریش خودتی .

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

بله 17 18 سال قبل یا حتی قبلتر از اون برخی از مرغوب ترین پیانو های روز که خیلی هاشون هم روسی یا ساخت کشور های بلوک شرق بودن با قیمتی معقول در ایران موجود بود و جای نگرانی از خریدشون هم نبود، خود من هم یه پتروف ساخت چک اسلاواکی سابق دارم که بیش از 3 دهه از عمرش میگذره ... ولی پیانوهای ارزان قیمت روسی که امروز در بازار ایران وجود داره به هیچ وجه اون ساز غنی، پرطنین و باکیفیت سازهای قدیمی نیست. بلکه سازیه با کیفیت بسیار بسیار پایین و در این مورد هم مشتری اول و آخر کسی هست که سازی با کیفیت پایین تهیه کنه.
    به این نکته هم دقت کنیم تکنولوژی ساخت اکشن برای یک ساز دیجیتال به مراتب دقیق تر و بهتر از یک ساز آکوستیک هم قیمت اونه ضمن اینکه مشکل از کوک در رفتن به کرات زیاد زنگوله ای شدن صدای ساز بعد از مدت کوتاه و ... رو هم نداره و اینکه برای یک هنرجو چیزی که در وهله اول مهمه همون اکشن سازه تا انگشتان در ایتدا درست تربیت بشن.
    من همچنان تاکید میکنم با بودجه حدود 2 تومن خرید یک ساز بی کیفیت ولی آکوستیک یک اشتباه بزرگه.
    هرچند با این گفته موافقم که 2 3 سال (و نه 4 5 سال) کار راه اندازه ولی فروش اون فکر نکنم به اندازه فروش یه ساز دیجیتال راحت باشه چون جدای از اشکالات فراوان فنی، صدای بدی هم پیدا خواهد کرد چیزی که برای یک ساز دیجیتال در صورت استفاده صحیح اتفاق نخواهد افتاد.
    ویرایش توسط amir1055 : Wednesday 7 July 2010 در ساعت 10:15 AM

20. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

pianista آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22111
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

بله 17 18 سال قبل یا حتی قبلتر از اون برخی از مرغوب ترین پیانو های روز که خیلی هاشون هم روسی یا ساخت کشور های بلوک شرق بودن با قیمتی معقول در ایران موجود بود و جای نگرانی از خریدشون هم نبود، خود من هم یه پتروف ساخت چک اسلاواکی سابق دارم که بیش از 3 دهه از عمرش میگذره ... ولی پیانوهای ارزان قیمت روسی که امروز در بازار ایران وجود داره به هیچ وجه اون ساز غنی، پرطنین و باکیفیت سازهای قدیمی نیست. بلکه سازیه با کیفیت بسیار بسیار پایین و در این مورد هم مشتری اول و آخر کسی هست که سازی با کیفیت پایین تهیه کنه.
    به این نکته هم دقت کنیم تکنولوژی ساخت اکشن برای یک ساز دیجیتال به مراتب دقیق تر و بهتر از یک ساز آکوستیک هم قیمت اونه ضمن اینکه مشکل از کوک در رفتن به کرات زیاد زنگوله ای شدن صدای ساز بعد از مدت کوتاه و ... رو هم نداره و اینکه برای یک هنرجو چیزی که در وهله اول مهمه همون اکشن سازه تا انگشتان در ایتدا درست تربیت بشن.
    من همچنان تاکید میکنم با بودجه حدود 2 تومن خرید یک ساز بی کیفیت ولی آکوستیک یک اشتباه بزرگه.
    هرچند با این گفته موافقم که 2 3 سال (و نه 4 5 سال) کار راه اندازه ولی فروش اون فکر نکنم به اندازه فروش یه ساز دیجیتال راحت باشه چون جدای از اشکالات فراوان فنی، صدای بدی هم پیدا خواهد کرد چیزی که برای یک ساز دیجیتال در صورت استفاده صحیح اتفاق نخواهد افتاد.

با احترام فراوان
    با ی تلفن ساده به فروشندگان پیانو دست دوم که در اینتر نت به راحتی میشه پیداشون کرد می بینید که قیمت فروش مثلا بلاروس ب7 2میلیون تومان و قیمت خرید آن 1.5 میلیون تومان است آیا جایی را سراغ دارید که مثلا پیانو clp320 را از شما بخره ؟ یا سایر مدلها آن ؟
    اگر جایی را سراغ دارید به من معرفی کنید تا از شر پیانو دیجیتالی که دو سال پیش خریدم نجات پیدا کنم !!!1
    پیانو آکوستیک با هر سن و کیفیتی قیمتی مشخص دارد بسته به ظاهر ، مکانیزم ،حفظ کوک ، ،سن و رنگ . یعنی قیمت خرید وفروشش مشخص می باشد . کما اینکه خیلی ها ترجیح میدن مثلا یاماها اصل ژاپن کارکرده داشته باشند که افت قیمت خودش رو کرده باشه یا مثل شما پتروف یا شیمل بخرن .
    بله اگه قرارباشه ی پیانو آکوستیک روسی سرطان مثل آکورد داشته باشید که کوک نگه نداره با شما موافقم دیجیتال گزینه بهتریه ... ولی بنده عرض کردم ی پیانو روسی تر تمیز که مطمئنا تو بازار پیدا میشه ...

22. کاربران زیر از pianista به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

آیا جایی را سراغ دارید که مثلا پیانو clp320 را از شما بخره ؟ یا سایر مدلها آن ؟
    اگر جایی را سراغ دارید به من معرفی کنید تا از شر پیانو دیجیتالی که دو سال پیش خریدم نجات پیدا کنم !!!1
    بله تو همین سایت در فروم مربوط به پیانو های دیجیتال و [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] سایت هستند دوستانی که قصد خرید از شخصی مطمئن رو دارند. ولی من توصیه میکنم ساز دیجیتال رو نگه دارید. من خودم هم اخیرا یه clp-340 خریدم. برای اکثر کسانی که بطور جدی تمرین روزانه پیانو انجام میدن و خصوصا شبها، وجود یک ساز دیجیتال مناسب خیلی بدرد میخوره، حتی بصرفه تر از خرید یه پیانو ساکت هستش.

به هر حال دوست عزیزم بنده ذینفع خرید و فروش پیانوهای روسی نیستم که میفرمایید زنگ بزنید قیمت خرید و فروش رو بگیرید. قصد من در اینجا تنها و تنها کمک در حد توان به عزیزان هنرمند و هنردوستیه که با عشق و علاقه میخوان وارد دنیای موسیقی خصوصا پیانو بشن.

تشکر میکنم اگه این بحث رو تمام یافته تلقی کنید. شما نظری دادید و من هم نظری. بحث بیش از این باعث دور شدن از رسالت اصلی وجود چنین مکان هایی میشه.
    ویرایش توسط amir1055 : Saturday 10 July 2010 در ساعت 01:10 PM

24. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 12 از 129 نخستنخست ... 289101112131415162262112 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)