لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 121 از 129 نخستنخست ... 2171111117118119120121122123124125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,921 به 1,936 از 2053

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو آکوستیک

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahmudiyan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    خیلی ممنون از لطفتون
    منظورم رو در مورد پرزینا خوب منتقل نکردم
    منظورم این نبود که کلاویه صدا میده(تق تق کردن و صدایی به جز نت)
    منظورم این بود که وقتی کلاویه رو میخوای با دینامیک خیلی پایین فشار بدی؟در حد چند میلی متر که کلاویه پایین میره صدای نت مورد نظر تولید میشه
    تجربه من با پیانو های دیگه تا جایی که یادم میاد اینجوری نبوده و لازم بوده کلاویه بیشتر پایین بره تا صدای سیم تولید بشه
    اگه میشه یه مرجعی معرفی کنید من دقیقا بفهمم کوک و رگلاژ چه تغییراتی ایجاد میکنند و همینطور در اثر استفاده از پیانو چه تغییری مکنه صدا و اکشن
    من حسم این بود که چون این ساز نوعه و دست نخوردست یه مقدار اینجوریه
    البته اون مثال اسب بدون زین هم:دی بارهم فکر میکنم به خاطر تسلط کم من روی پیانو های مخصوصا پیانو های آکستیک باشه که معمولا پشت هر آکوستیکی میشینم چند ده دقیقه اول اصلا نمیتونم خوب بزنم
    شما و باقی عزیزان با این مدل خاص همچین مشکلی نداشتید؟
    اگه نداشتید پس به احتمال خیلی زیاد برای من هم نباید مشکلی به وجود بیاره
    بابات larry fine هم ممنون
    سر فرصت دقیق بررسی میکنم
    تا الان مدل و برند دیگه ای مطرح نبوده براتون که من تا الان اصلا تست نکرده باشمشون؟
    راستی در مورد گارانتی شرکت کیمیای هنر کسی رو میشناسید که ازشون خرید کرده باشه یا بشناستشون که ببینیم حدودا چجوریه
    البته پرزینا هم همینطور
    در مورد صدادهی کلاویه ها والا بنده تصور میکنم احتمالا این رو میشه با رگلاژ تغییرش داد. درین باره باز هم بنده توصیه میکنم به [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] از مرجع [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] مراجعه کنید. ولی مرجعی که کلا در رابطه با کوک و رگلاژ باشه شخصا نمیشناسم.

مدل دیگه ای راستش به ذهنم نمیرسه. فکر کنم شما همه برندهای معتبر موجود رو تست کردید. و حالا وقت خریده :دی. بجای شما من الان هیجان زدم !!!

در رابطه با گارانتی شخصا کسی رو نمیشناسم و اصولا اینطور اطلاع رسانی ها کار درستی هم نیست چون تبلیغ برای اون شرکت بخصوص بحساب میاد. مگه اینکه مورد خاصی باشه که خب وظیفه حکم میکنه گفته بشه.

باز هم ما رو در جریان خرید بزارید.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

2. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103873
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    44 بار تشکر شده در 42 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    در مورد صدادهی کلاویه ها والا بنده تصور میکنم احتمالا این رو میشه با رگلاژ تغییرش داد. درین باره باز هم بنده توصیه میکنم به [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] از مرجع [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] مراجعه کنید. ولی مرجعی که کلا در رابطه با کوک و رگلاژ باشه شخصا نمیشناسم.

مدل دیگه ای راستش به ذهنم نمیرسه. فکر کنم شما همه برندهای معتبر موجود رو تست کردید. و حالا وقت خریده :دی. بجای شما من الان هیجان زدم !!!

در رابطه با گارانتی شخصا کسی رو نمیشناسم و اصولا اینطور اطلاع رسانی ها کار درستی هم نیست چون تبلیغ برای اون شرکت بخصوص بحساب میاد. مگه اینکه مورد خاصی باشه که خب وظیفه حکم میکنه گفته بشه.

باز هم ما رو در جریان خرید بزارید.
    خیلی ممنون
    دو تا سوال
    یکی اینکه میگن دک پیانو رو گارانتی نمیکنیم منطقیه یا نه؟من زیاد شنیدم که میگن دک شامل گارانتی نمیشه
    لطفا توضیح بدید
    و دوم هم اینکه من چون نهایتا بشه گفت یه نوازنده آماتور هستم وقتی بخوام یه پیانو رو تست کنم قطعه سطح بالایی بلد نیستم بزنم و باید چیزهای نسبتا ساده برای تست پیانو بزنم
    بنظرتون این موضوع چقدر مشکل ساز میتونه باشه؟
    از دوست و آشنا هم ارتباطات موسیقیاییم متاسفانع خیلی کمه و کسی که بتونم با خودم ببرم برای تست فقط یکی از دوستانه که از من بهتره ولی اون هم خیلی نوازنده نیست
    چطور میتونم این مشکل رو حل کنم؟

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103540
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    57
    85 بار تشکر شده در 49 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 14/0
    Given: 10/0
    میزان امتیاز
    11

چطور میتونم این مشکل رو حل کنم؟
    سلام
    از استاد پیانوتون خواهش کنید چند ساعت از وقتش رو بهتون بده و باهاتون بیاد فروشگاه برای تست نهایی پیانو :)

- - - Updated - - -

دوستان یه سوالی؛ الآن داشتم سایت ساز کالا رو نگاه میکردم. قیمت مدل U1 ماهاگونی رو 51 میلیون تومن زده در صورتی که مدل مشکی اش 38 تومن هست. قضیه چیه؟! 13 میلیون اختلاف فقط برای رنگ؟

• http://sazkala. com/product/yamaha-u1-pm
    • http://sazkala. com/product/yamaha-u1

5. کاربران زیر از mehranrasa به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103873
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranrasa [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    از استاد پیانوتون خواهش کنید چند ساعت از وقتش رو بهتون بده و باهاتون بیاد فروشگاه برای تست نهایی پیانو :)

- - - Updated - - -

دوستان یه سوالی؛ الآن داشتم سایت ساز کالا رو نگاه میکردم. قیمت مدل U1 ماهاگونی رو 51 میلیون تومن زده در صورتی که مدل مشکی اش 38 تومن هست. قضیه چیه؟! 13 میلیون اختلاف فقط برای رنگ؟

• [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    • [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    استاد من نهایتا تلفنی ذاجع به خربد پیانو با من مشورت کنه:دی
    البته اون موقع که بودجه ام یه مقدار کمتر بود هم مدلی که پیشنهاد میکردند یه مقدار عجیب بود و احتمال میدادم درصدی درکار باشه
    فکذ کنم کار خوبی که بشه کرد اینه که از نوازنده های همین سایت وقتی کسی میخواست بره پیانویی تست کنه اگه مزاحمت نباشه من با اون شخص هماهنگ بشم و از نظراتش استفاده کنم
    اگه اینجوری بشه خیلی خوبه

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103873
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

سلام
    دیشب قبل از اجرای ارکستر سمفونیک تهران من سریع رفتم یه چرخی تو جمهوری زدم. با احتساب ساعت 8 شب بودن،تنها برند نسبتا مناسب جدیدی که پیدا کردم برگمولر بود که از برگمولر مدل های 126 و 125a قیمتشون 22 تومن بود که گفتند راه میایم یه مقدار
    صدا هاشون نسبتا خوب بود و تاچشون هم متوسط
    اما نکته جالبی که داشتند یکی این بود که گفت تو اون برگه فروش صراحتا گفته شده هروقت که شما خواستید این پیانو رو بفروشید،شرکت دقیقا با همون قیمتی که خریدیدش ازتون برمیداره پیانو رو
    و نکته جالب دیگه هم در مورد مدل 125a طراحی خیلی جالبش بود که فکر کنم گفت این سبک طراحی برای شیمل هست
    در پیانو جوری ظراحی شده بود که اون حالت آینه مانندی که جلوی کلاویه های گرند وجود داره و نوازنده دست های خودش رو میبینه رو داشت
    در مجموع طراحی خیلی شکیل و وسوسه کننده ای داشت:دی
    فروشگاهی هم که رفتم گالری آلیک جمهوری بود که قبلا هم برای خرید دیجیتال اونجا رفته بودم و در مجموع خوب بود
    نظر دوستان چیه؟
    البته وقت کم بود و خیلی مختصر تست کردم پیانو رو ولی در مجموع جالب بود
    این هم عکسش
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

8. کاربران زیر از mahmudiyan به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103873
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

این صفحه و صفحه بعدش رو ببینید
    تو این رده بندی وبر و برگمولر اصلا نیستند و دیواری های پرزینا هم بالاتر از هایلون هستند
    دقت کنید برای پرزینا vertical و grand رو جدا آورده
    این هم برای پاییز 2015 هستش
    مزیتی هم که پرزینا نسبت به هایلون برای من داره اینه که با فروشندش خیلی راحت ترم و صداقت بیشتری دیده میشه تو رفتارهاشون و درم جموع فارغ از اینکه چه پیانویی بخرم،خرید از فروشگاه طنین (پرزینا) رو به کیمیای هنر(هایلون) ترجیح میدم
    مثلا اینکه خیلی رک گفتند این مدل 122وی 2 مدل جدیدش چکش های آبل دارند ولی قدیمیش که الان هم اینجا تو نمایشگاه هست نداره
    ما هم تو انبار هردو رو داریم و شما حق انتخاب داری که هرکدوم رو خواستی بخری(مدل جدید لوگوش فرق میکنه و قابل تشخیص هستند)

10. کاربران زیر از mahmudiyan به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmudiyan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    دیشب قبل از اجرای ارکستر سمفونیک تهران من سریع رفتم یه چرخی تو جمهوری زدم. با احتساب ساعت 8 شب بودن،تنها برند نسبتا مناسب جدیدی که پیدا کردم برگمولر بود که از برگمولر مدل های 126 و 125a قیمتشون 22 تومن بود که گفتند راه میایم یه مقدار
    صدا هاشون نسبتا خوب بود و تاچشون هم متوسط
    اما نکته جالبی که داشتند یکی این بود که گفت تو اون برگه فروش صراحتا گفته شده هروقت که شما خواستید این پیانو رو بفروشید،شرکت دقیقا با همون قیمتی که خریدیدش ازتون برمیداره پیانو رو
    و نکته جالب دیگه هم در مورد مدل 125a طراحی خیلی جالبش بود که فکر کنم گفت این سبک طراحی برای شیمل هست
    در پیانو جوری ظراحی شده بود که اون حالت آینه مانندی که جلوی کلاویه های گرند وجود داره و نوازنده دست های خودش رو میبینه رو داشت
    در مجموع طراحی خیلی شکیل و وسوسه کننده ای داشت:دی
    فروشگاهی هم که رفتم گالری آلیک جمهوری بود که قبلا هم برای خرید دیجیتال اونجا رفته بودم و در مجموع خوب بود
    نظر دوستان چیه؟
    البته وقت کم بود و خیلی مختصر تست کردم پیانو رو ولی در مجموع جالب بود
    این هم عکسش
    در رابطه با برند برگمولر در یکی دو صفحه قبل به حد کفایت توضیح دادم. لطفا مطالعه بفرمایید.

12. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    52895
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان. میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم که به نظرتون برند برگمولر خوب هست؟ اطلاعی دارد کجا مونتاژ میشه؟ تاچش و صداش به چه صورته؟ لطفا اگر اطلاعی دارید کمک کنید. خیلیییییی ممنون

14. کاربران زیر از panteabanoo به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط panteabanoo [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان. میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم که به نظرتون برند برگمولر خوب هست؟ اطلاعی دارد کجا مونتاژ میشه؟ تاچش و صداش به چه صورته؟ لطفا اگر اطلاعی دارید کمک کنید. خیلیییییی ممنون
    سلام عزیز،
    در صفحه قبل توضیح داده شد. پست قبل از شما هم این رو پاسخ دادم.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    52895
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

بله همش رو مطالعه کردم. ممنون از پاسخگویی دقیقتون. راستش من میخوام در حدود قیمت 30 تا 40 تومن، سازی بگیرم که برای مدتهای طولانی داشته باشمش. هر چی بیشتر میگردم بیشتر گیج میشم. ترجیح میدم ساز صدای تیزی نداشته باشه. بین آلبرت وبر و کاوایی دودلم. در ثانی اگر تا چند ماهه دیگه صبر کنم میتونم هزینه خیلی بیشتری بکنم. در اون صورت میتونم انتخابهامو بین پتروف و شیمل انجام بدم. میتونم نظر شما رو هم بپرسم؟ شما کدوم برند رو تائید میکنید که صدای گرد داشته باشه؟

17. کاربران زیر از panteabanoo به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط panteabanoo [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بله همش رو مطالعه کردم. ممنون از پاسخگویی دقیقتون. راستش من میخوام در حدود قیمت 30 تا 40 تومن، سازی بگیرم که برای مدتهای طولانی داشته باشمش. هر چی بیشتر میگردم بیشتر گیج میشم. ترجیح میدم ساز صدای تیزی نداشته باشه. بین آلبرت وبر و کاوایی دودلم. در ثانی اگر تا چند ماهه دیگه صبر کنم میتونم هزینه خیلی بیشتری بکنم. در اون صورت میتونم انتخابهامو بین پتروف و شیمل انجام بدم. میتونم نظر شما رو هم بپرسم؟ شما کدوم برند رو تائید میکنید که صدای گرد داشته باشه؟
    اصلا جای گیج شدن نیست عزیزم،
    باید عرض کنم آلبرت وبر و کاوایی هردو از برندهای بسیار خوب هستند. ولی پتروف یا شیمل دو برند کلا متقاوت از اینها هستند. یعنی دنیایی کاملا متفاوت دارن.
    به نظر شخصی بنده اگه براتون مقدوره و مشکلی بوجود نمیاره همون چند ماه که فرمودید صبر کنید و از این دو برند سازتون رو انتخاب کنید.

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

یه پیشنهاد هم اینه که اقساطی خرید بفرمایید . مقداری الان بدید و چند ماه دیگه بقیه ش رو . اینطوری هم زودتر میخرید هم مدل بهتری میخرید . پیشنهاد میکنم پتروف تهیه کنید و البته شولتز پولمن که مدل 126 این برند فوق العاده ست. نمیدونم چنده .
    روبرت شومان : " آقایان کلاهتان را بردارید ، یک نابغه ( شوپن ) ظهور کرده است "

20. 2 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103873
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

سلام به همه ساتید
    من امروز به همراه یکی از دوستان مجددا رفتم که هایلون و پرزینا رو بررسی کنم
    اول اینکه هایلون کلا از گوی رقابت حذف شد
    مخصوصا که گفت قیمتش از چند روز پیش که من اومدم حدود 10 درصد افزایش پیدا کرده
    در حال حاضر نظرم فقط روی پرزیناست
    کسی پیشنهادی نداره از این نظر؟
    و اما در مورد پرزینا هم به شدت مردد شدم
    امروز نمایشگاه لارستانشون پیانو 123 رو هم باز کرده بود و فرصتی شد که 122 و 3 و 6 رو تست کنم
    اولا که قیمت رنگ های مشکی پایه کلاسیک این ها بودند
    122-->22,700-->20,480-->20,200
    123-->23,500-->21,200-->20,900
    126-->25,300-->22,800-->22,500
    قیمت اول قیمتی بود که روی پیانو و تو دفتر فروشنده نوشته شده بود
    قیمت دوم قیمت اول با احتساب تخفیف 5 درصد که همیتجوری تخفیف میدن و 5 درصد تخفیف دیگه که برای نقد خریدن میدن
    خودشون گفتند شما انتخابتون رو قطعی کنید ما موقع خرید به شما بازهم تخفیف میدیم
    قیمت سدم رو هم سعی کردم با تخمین اون مقدار تخفیف نهایی بنویسم که احتمالا مبلغ پرداختی تقریبا اون اندازه ها بشه
    از اونجایی که یک ملیون اصلا پول کمی نیست من به شدت ترجیح میدم کمتر خرج کنم
    اما از طرف دیگه وقتی تو این ابعاد دارم خرید میکنم خوب شاید به صرفه باشه یو ملیون بیشتر هم هزینه کردن
    اما دلیل دیگه ای هم که وجود داره اینه که این پیانو ها درسته که روی کاغذ به جز ارتفاع تفاوت دیگه ای ندارند ولی هم خود من و هم دوستم که همراهم بود تفاوتشون رو کاملا احساس میکردیم
    مثلا هر 3 این مدل باس خیلی قشنگی داشتند. ولی باس 123 نسبت به 122 یه مقدار برتری داشت
    طراحی 122 بهتر و حرفه ای تر بود و پدال هاش هم به نطر بهتر بودند که البته شاید بشه تغییرش داد
    البته 123 رو تازه بازکرده بودند و هیچ کوک و رگلاژی نداشت ولی با این حال توان رقابت با 122 رو که داشت هیچ بعضی چیزاش از اون هم بهتر بود
    بیشتر بین این دو تا مدل شک دارم
    126 هم خوب بود ولی خوب قیمتش یه مقدار بیشتر میشد ولی صدای خیلی رساتر و پر تری داشت
    البته به دلیل ارتفاع بیشتر حجم صداش هم بیشتر بود و این از جهاتی خوب بود و از جهاتی هم نبود
    صدای بیشتر لذت بخش تره و بازده تمرین رو بیشتر میکنه
    از طرفی هم برای تمرین های طولانی ممکنه یه مقدار بیشتر خسته بکنه نوازنده رو و همینطور ممکنه برای همسایه ها مشکل ساز بشه
    از نظر بودجه ممکنه نتونم 126 رو خرید کنم ولی احتمال زیاد بین 123 و 122 بتونم انتخاب کنم
    ولی الان خیلی مردد ام که کدوم رو انتخاب کنم(مخصوصا بین 122 و 123)
    و نکته دیگه هم اینکه این برند پرزینا رو من از فروشنده کاوایی و هایلون خیلی تعریفشون رو شنیدم و میگفتند برند خیلی خوبیه و تو برو حتما اون ها رو هم تست کن ببین سلیقت به چه برندی نزدیک تره
    البته راجع به شخص فردشنده هم خیلی تعریف میکردند و من هم به شخصه از برخوردشون راضی بودم تا الان
    و ظاهرا نمایندگی واقعا رسمی هستند تو ایران
    اما نکته جالبی که هم فروشنده هایلون و هم فروشنده پرزینا تایید کردند این بود که قیمت این میانو ها حتی از قیمت بدون هیچ گمرکی و این چیزا که با نرخ دلار حساب کنی ارزونتر هستند
    البته فروشنده پرزینا صرفا بعد از سوال من این رو تایید کرد و یه مقدار توضیح داد
    گفت که اونا میدونن وضع ایران ناجوره و برای اهداف تجاری خودشدن هم که شده توی ایران تخفیف های خوبی به من نمایندگی میدن که پیانو هاشون فروش بره
    قیمت این مدل ها هم با توجه به دوتا قیمتی که پیانو بایر گفته بود فکر کنم چیزی حدود 9 تا 10 هزار دلار بشه که یعنی خیلی بالاتر از قیمتی که ما میخریم!
    لطفا راهنمایی کنید. مخصوصا بین پرزینا 122 و 123

22. کاربران زیر از mahmudiyan به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    136371
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    6
    10 بار تشکر شده در 10 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان عزیز
    من میخوام پیانوی گرند بگیرم بین سه تا مدل و برند زیر گیر کردم ممنون میشم توضیحاتی در مورد قیمت هرکدوم و کیفیتشون بدین
    burgmuller GP-160
    PETROF P-159
    Yamaha Gb1
    اگه نظری هم در مورد پیانو های دیگه در این رده داشتید لطفا به اشتراک بذارید
    ممنون
    ویرایش توسط hameeed : Friday 4 December 2015 در ساعت 09:07 AM

24. کاربران زیر از hameeed به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103873
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط hameeed [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان عزیزمن میخوام پیانوی گرند بگیرم بین سه تا مدل و برند زیر گیر کردم ممنون میشم توضیحاتی در مورد قیمت هرکدوم و کیفیتشون بدینburgmuller GP-160PETROF P-159Yamaha Gb1اگه نظری هم در مورد پیانو های دیگه در این رده داشتید لطفا به اشتراک بذارید ممنون
    سلاممن اصلا از مدل های پیانو تو این رنج شناخت خوبی ندارمولی با چند تا مدل از گرند های پرزینا که زدم به نظر خوب میومدنپیشنهاد میکنم نمایشگاه پیانو طنین رو ببینیداونجا چند تا برند دارند که شاید برای شما مناسب باشند

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103873
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

و یک سوال دیگه
    برای مدل 122v2 فروشنده گفت اینی که اینجا داریم نسخه قدیمیترشه و نسخه جدیدش رو هم تو انابار داریم و شما میتونید هرکدوم که خواستید رو بخرید قیمتشونم فرقی نداره
    گفت اون جدیده درون و بیرون هیچ فرقی با قدیمیه نداره به جز یکی لوگوی جدید پرزینا که جایگزین لوگوی قدیمیش شده و دوم هم اینکه چکش های ابل استفاده شده تو نسخه جدید
    من خودم از نظر ظاهری خیلی برام فرقی نداره ولی قاعدتا چکش های ابل ماندگاری بهتری داشته باشند و در نتیجه نسخه جدیدتر رو بخرم
    من از فروشنده پرسیدم گفت هیچ شعبه ایمون هنوز نسخه جدید این مدل رو باز نکرده و فقط قدیمیش برای تست هست
    با توجه به توضیحات من و فروشنده مشکلی پیش نمیاد اگه من قدیمی رو تست کرده باشم و جدید رو بخرم؟

27. کاربران زیر از mahmudiyan به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 121 از 129 نخستنخست ... 2171111117118119120121122123124125 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)