لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 15 از 129 نخستنخست ... 51112131415161718192565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 225 به 240 از 2053

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو آکوستیک

secret.1300 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    29357
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    21 بار تشکر شده در 13 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آنکه بهره ای از موسیقی ندارد و نغمه های دلنشین موسیقی دگرگونش نکند، به کار تباهی دچار میشود.

سارا20 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    30140
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    109
    128 بار تشکر شده در 36 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

تا حدودی با secret.1300 موافقم. خودم samick دارم. ازش خیلی راضی ام. اما اگه وقت خرید یه استاد مورد اعتماد همراهیت کنه میتونی بهترین انتخابو با توجه به بودجه و مدل هایی که تو ایران میاد داشته باشی. البته فروشنده هم مهمه که پیانو دست دوم نفروشه. بهتره اصلا سمت پیانو دست دوم نرفت.

3. 2 کاربر برای این پست از سارا20 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    19606
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    31 بار تشکر شده در 18 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط peji_peji [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ببین من weber رو نمیگم ها ALbert WEBER منظورم که آلمانی هستن ...
    دوست عزیز ALbert WEBER کره ای است. ولی نسبتا خوبه

5. کاربران زیر از parham2538 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    19606
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط secret.1300 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ببین از کره میاد.
    سیمش آلمانه. پوبش کانادا. وووو
    اگه تو یاماها اصل پیدا کردی که مال خود ژاپن بود. من سه میلیون تومن بهت سود میدم و برای من بفرست. مرسی
    البته یه راه ساذه تر :
    از نمایندگی رسمی بخرید و قبل از قرار داد شماره سریال پیانو را با سازنده چک کنید. به سادگی جوابتون رو میدن .

7. کاربران زیر از parham2538 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    29770
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان
    کسی در مورد پیانوی استرلینگ اطلاعاتی داره؟ من شنیدم امرکاییه. یک اسپینتش به من پیشنهاد شده. اگه اطلاعاتی دارید لطفا کمکم کنید...

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    28164
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    9 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط parham2538 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز ALbert WEBER کره ای است. ولی نسبتا خوبه
    همه بهم گفتن weber کره ای albert weber آلمانی هست که توی نمایندگیش جلوی پارک ساعی یه albert weber معرفی کرد 8 میلیون ارتفاع 121 مشکی کلاویه های دیزش هم آبنوس بود
    اینقدر میارزه ؟ یا بهترم میتونم بگیرم ؟
    من هی دارم بودجمو میبرم بالا هر چی ساز میبینم ولی دیگه زورم بیشتر از این نمیرسه کلافه شدم چی کار کنم

amir11235 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8632
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    87
    148 بار تشکر شده در 52 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط peji_peji [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    همه بهم گفتن weber کره ای albert weber آلمانی هست که توی نمایندگیش جلوی پارک ساعی یه albert weber معرفی کرد 8 میلیون ارتفاع 121 مشکی کلاویه های دیزش هم آبنوس بود
    من هی دارم بودجمو میبرم بالا هر چی ساز میبینم ولی دیگه زورم بیشتر از این نمیرسه کلافه شدم چی کار کنم
    دوست عزیز من یه آلبرت وبر 131 دارم ، آلبرت وبر یه پیانو کره ای هست با با اکشن و چکشهای رنر و سیمهای رسلو آلمان ، پیانوی بسیار خوبی هست ، کوک هم خوب نگه میداره ،فقط نکته مهم صدای اون هست که صدای ملو و گرد کاملا اروپایی داره و مثل ساز های شرقی نیست (منظورم سمیک و یاماها و ... هست) اما از لحاظ کیفیت در کتاب the piano book هم رده یاماها و کاوای و چند برند معروف دیگه قرار داره این کتاب را یکی از دوستان در صفحات اولیه گذاشته که میتونی دانلود کنی و با دقت پیانوی مورد علاقه خودت را انتخاب کنی ، ولی مجموعا من ازش بسیار راضی هستم راستی میتونی به سایت نمایندگیش مراجعه کنی و اطلاعات کامل بگیری

11. کاربران زیر از amir11235 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

vahid.zolmat آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1642
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    18
    170 بار تشکر شده در 91 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط secret.1300 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    پیانو سمیک رو نه من. بلکه تمام استادا که از پیانو سر در میارن تایید کردن و همشون از این پیانو خریدن.
    من که نمایندگی سمیک ندارم که بخوام تبلیغ کنم. من بعد از 3 ماه تحقیق بهترینو انتخاب کردم. و شک ندارم بهترینو خریدم.
    استاد ها و کوکر هایی که من باهاشون در تهران مشورت کردم گفتن سمیک صدای همه چیز میده به جز پیانو و نظر خودمم همین بود وقتی با مدل های ارزون قیمتش در نمایندگیش نواختم ، البته یه مدل 9 تومانی داشت که صدای خوبی داشت انصافا اما ظاهرش از این پیانو های مدرن بود که من دوست نداشتم ... (ضمن اینکه 9 تومان پول نداشتم !)

فروشنده بهت میگیه که اصلیه یا نه. البته اگه صادق باشه. پیانو های سمیک همه اصلا.
    ببین از کره میاد.
    سیمش آلمانه. پوبش کانادا. وووو
    اگه تو یاماها اصل پیدا کردی که مال خود ژاپن بود. من سه میلیون تومن بهت سود میدم و برای من بفرست. مرسی
    دوست خوبم اولا به حرف فروشنده ها گوش نکن ، ثانیا همون فروشنده ی دورسانوا (نمایندگی سمیک تهران) به من گفت همه دستگاه های فروشیمون مال اندونزیه فقط 2 مدل کره ای داشت برای نمایش در فروشگاهش .
    پیانو یاماها ژاپنی هم مدل های U1 , U3 برای مثال در بازار موجوده که واقعا ژاپنی هستن و با توجه به دیواری بودنشون بالای 11 میلیونه قیمتشون و پیانوهای فوق العاده ای هستند ، فکر می کنم به اون 3 ماه تحقیقت باید شک کنی که می گی یاما ژاپنی وجود نداره ، یا شاید شهرستان هستی و اونجا ژاپنیش نیست ، تهران هست.

نه. پیانو های وبر جالب نیتس
    دوسم یکی خریده. میگه وقتی کوکش میکنم چند روز بعد برمیگرده به حالت اولش. پشیمونه.
    به دوستت بگو من خیلی وقته وبر دارم و به جز کوک اولیه یک کوک دیگه کردم و الان هیچ نت فالشی ندارم و خیلی راضی ام از سازم و صداشو خیلی دوست دارم ، با هر کوکری هم مشورت کردم قبل خرید گفت وبر خوب کوک نگه می داره در پیانو های این رنج قیمتی .

13. کاربران زیر از vahid.zolmat به خاطر این پست تشکر کرده اند:

vahid.zolmat آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1642
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    18
    170 بار تشکر شده در 91 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوست خوبم وبر صدای خیلی نازی داره و بسیار مخملی و گرمه ، آلبرت وبر هم جزو مدل های گرون قیمت ترش هست که خوب طبیعتا بهتره اما من خودم زمانی که می خواستم بخرم با اینکه پولم به آلبرت وبر نمی رسید ، چندان هم شیفته ی آلبرت وبر نشدم، چون به سلیقه ی من همون وبر های رنج قیمت 5-6 میلیون صداشون بهتر از آلبرت وبر ها بود ، اما تاچ بهتری در مدل های آلبرت وبر وجود داشت.

بهت پیشنهاد می کنم به فروشنده یا یکی از دوستان نوازندت بگی برات بنوازه با همه ی سازها تا با سلیقه ی خودت انتخاب کنی ، نه از روی قیمت ساز یا پیشنهاد فروشنده ها ، اینو جدی می گم ، اگر صدای سازت صدای مورد علاقه ات نباشه یه عمر پشیمونی به دنبال داره !

ضمنا اگر صدای تیز یا زنگ دار یا شرقی را بیشتر می پسندی بهتره سمت وبر نری ، سازهایی مثل سمیک ، اوتومایستر برای این نوع سلیقه ها مناسب تره .

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    19606
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط لینا [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان
    کسی در مورد پیانوی استرلینگ اطلاعاتی داره؟ من شنیدم امرکاییه. یک اسپینتش به من پیشنهاد شده. اگه اطلاعاتی دارید لطفا کمکم کنید...
    لینای عزیز .
    جدا این نوع پیانو ها spinet تولیدشون خیلی کم هست و ارتفای خیلی کمی دارند و کلا اون طنین صدا رو نمیشه از این نوع پیانو انتظار داشت مضافا اکشن این پیانو ها با باقی پیانو ها تفاوت اساسی داره و گیر آوردن قطعات یدکی (آگه خراب بشه) بسیار مشکله . من پیشنهاد میکنم شما یه پیانوی کنسول و یا ایستاده بخرید .

16. 2 کاربر برای این پست از parham2538 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    19606
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid. zolmat [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست خوبم وبر صدای خیلی نازی داره و بسیار مخملی و گرمه ، آلبرت وبر هم جزو مدل های گرون قیمت ترش هست که خوب طبیعتا بهتره اما من خودم زمانی که می خواستم بخرم با اینکه پولم به آلبرت وبر نمی رسید ، چندان هم شیفته ی آلبرت وبر نشدم، چون به سلیقه ی من همون وبر های رنج قیمت 5-6 میلیون صداشون بهتر از آلبرت وبر ها بود ، اما تاچ بهتری در مدل های آلبرت وبر وجود داشت.

بهت پیشنهاد می کنم به فروشنده یا یکی از دوستان نوازندت بگی برات بنوازه با همه ی سازها تا با سلیقه ی خودت انتخاب کنی ، نه از روی قیمت ساز یا پیشنهاد فروشنده ها ، اینو جدی می گم ، اگر صدای سازت صدای مورد علاقه ات نباشه یه عمر پشیمونی به دنبال داره !

ضمنا اگر صدای تیز یا زنگ دار یا شرقی را بیشتر می پسندی بهتره سمت وبر نری ، سازهایی مثل سمیک ، اوتومایستر برای این نوع سلیقه ها مناسب تره .
    دوست عزیز با دستکاری نمد چکش ها صدا mellow, و یا صدای تیز و Bright رو میتونی از پیانو در بیارید به این کار voicing میگن . شما موقع خرید باید اون طنین ساند بورد را از صدای چکش باید تمیز بدید .

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    28164
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    9 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid. zolmat [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

پولش که با بدبختی جور شده واسه همین وسواس دارم تو خریدش کم کم دیگه دارم دیوونه میشم
    نه اصلا دنبال صدای تیز نیستم دنبال یه صدای نرم و آروم و مخملی هستم به نظرم یاماها اینجوری نبود نمیدونم حالا درست تشخیص دادم یا نه

دوست گلم یعنی شما میگی weber بهتر از albert weber هست ؟
    فروشنده که زد به نظرم اومد صدای albert weber خیلی حجم داشت در عین این که بسیار آروم و شفاف بود بین این و albert weber و yamaha u1 موندم وحید تو بودی کدوم رو میگرفتی ؟ صدای یاماها یه خورده تیز نیست؟
    فقط به امید راهنمایی شما حرفه ای ها هستماااااااا

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    28164
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    9 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amir11235 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز من یه آلبرت وبر 131 دارم ، آلبرت وبر یه پیانو کره ای هست با با اکشن و چکشهای رنر و سیمهای رسلو آلمان ، پیانوی بسیار خوبی هست ، کوک هم خوب نگه میداره ،فقط نکته مهم صدای اون هست که صدای ملو و گرد کاملا اروپایی داره و مثل ساز های شرقی نیست (منظورم سمیک و یاماها و ... هست) اما از لحاظ کیفیت در کتاب the piano book هم رده یاماها و کاوای و چند برند معروف دیگه قرار داره این کتاب را یکی از دوستان در صفحات اولیه گذاشته که میتونی دانلود کنی و با دقت پیانوی مورد علاقه خودت را انتخاب کنی ، ولی مجموعا من ازش بسیار راضی هستم راستی میتونی به سایت نمایندگیش مراجعه کنی و اطلاعات کامل بگیری
    منم دقیقا همچین صدایی میخوام البته میتونم albert weber تو ارتفاع 121 بگیرم و این مشخصات هم که میگی تو این هم همینا بود پس شما راضی هستی
    پس به نظرت حدود 8 تومان انتخاب خوبی ؟
    این کتاب که گذاشتن دانلود میکنی باز نمیشه خواهشا اگه کسی لینک شو داره بزاره ممنون میشم

amir11235 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8632
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

منم دقیقا همچین صدایی میخوام البته میتونم albert weber تو ارتفاع 121 بگیرم و این مشخصات هم که میگی تو این هم همینا بود پس شما راضی هستی
    پس به نظرت حدود 8 تومان انتخاب خوبی ؟
    این کتاب که گذاشتن دانلود میکنی باز نمیشه خواهشا اگه کسی لینک شو داره بزاره ممنون میشم
    دوست عزیز من بهت نمیگم چه پیانویی بگیری فقط در باره آلبرت وبر برات توضیح دادم ولی این نکته را هم بدون که وبر ها همه چینی هست و آلبرت وبر کره ای اصل . در کتابی که گفتم وبر ها از لحاظ کیفیت خیلی پایین تر از البرت وبر هست ، اگه دوست داری تو پیغام خصوصی ایمیل بده تا برات بفرستم در ضمن پیانو u1 یاماها به شرط ژاپنی بودن بسیار پیانوی عالی هست این با توجه به سلیقه خودت هست که چه صدایی را دوست داشته باشی کلا سعی کن بجز صدای پیانو به کیفیت ساخت اون هم توجه کنی اما تا اونجا که من میدونم u1 باید حدود 11 میلیون باشه در هر صورت عجله نکن ، من یه بار عجله کردم و کلی ضرر دادم . با دقت و حوصله ، سازی که میخوای را انتخاب کن
    ویرایش توسط amir11235 : Saturday 24 July 2010 در ساعت 09:46 PM

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    28164
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    9 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amir11235 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز من بهت نمیگم چه پیانویی بگیری فقط در باره آلبرت وبر برات توضیح دادم ولی این نکته را هم بدون که وبر ها همه چینی هست و آلبرت وبر کره ای اصل . در کتابی که گفتم وبر ها از لحاظ کیفیت خیلی پایین تر از البرت وبر هست ، اگه دوست داری تو پیغام خصوصی ایمیل بده تا برات بفرستم در ضمن پیانو u1 یاماها به شرط ژاپنی بودن بسیار پیانوی عالی هست این با توجه به سلیقه خودت هست که چه صدایی را دوست داشته باشی کلا سعی کن بجز صدای پیانو به کیفیت ساخت اون هم توجه کنی اما تا اونجا که من میدونم u1 باید حدود 11 میلیون باشه در هر صورت عجله نکن ، من یه بار عجله کردم و کلی ضرر دادم . با دقت و حوصله ، سازی که میخوای را انتخاب کن
    مشکل همینه دیگه نمیدونم کیفیت ساخت کدوم بهتر اکثرا میگن این u1 ژاپن دیگخ کیفیت اون u1 قدیمی که همه استادا دارن رو نداره از طرفی
    من صدای نرم و مخملی میخوام (نمیگم یاماها نداره ولی من نتونستم اینو تو یاما ها تشخیص بدم)
    ولی باز اینجا راهنمایی می خوام شما دوستان باز بهتر می تونید انتخاب درست بکنید
    شما که پس از albert weberet راضی هستی و دیگه موردی نمیبینی که بخوای عوضش کنی نه ؟
    ویرایش توسط peji_peji : Sunday 25 July 2010 در ساعت 05:01 PM

amir11235 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8632
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

مشکل همینه دیگه نمیدونم کیفیت ساخت کدوم بهتر اکثرا میگن این u1 ژاپن دیگخ کیفیت اون u1 قدیمی که همه استادا دارن رو نداره از طرفی
    من صدای نرم و مخملی میخوام (نمیگم یاماها نداره ولی من نتونستم اینو تو یاما ها تشخیص بدم)
    ولی باز اینجا راهنمایی می خوام شما دوستان باز بهتر می تونید انتخاب درست بکنید
    شما که پس از albert weberet راضی هستی و دیگه موردی نمیبینی که بخوای عوضش کنی نه ؟
    دوست عزیز من از البرت وبر بسیار راضی هستم اما دروغ هم بهت نمیتونم بگم اگه بودجه داشتم حتما یاماها u3 میگرفتم که ژاپنی اون حدود 13 میلیون هست. تو هم اگه البرت وبر میخوای بگیری 131 بگیر تفاوت زیادی با 121 از لحاظ قیمت نداره فکر کنم حدود 1 تا 2 میلیون .
    ارزش داره اینقدر پول اضافه بدی ، اما یه نکته را هم برات بگم تو کتاب the piano book قیمت البرت وبر حدود قیمت یاماها هست البته تو امریکا ، این دوست من که ازش البرت را خریدم میگفت تو ایران هنوز قیمت واقعی نداره البته راست یا دروغ این قضیه را نمیدونم ، یه چیز جالب برات بگم حتما میدونی که پیانو تو حمل و نقل طولانی کوک میخواد ولی با اینکه این پیانو از کره اومده بود وقتی اومد کوکش کنه گفت بسیار به کوک استاندارد هنوز نزدیک هست ، راستش من باز هم بهت نمیگم که بگیری یا نه ، ولی من ازش راضی هستم، در ضمن از لحاظ قیافه بسیار پیانوی زیبایی هست البته مدل رنگی اون را دارم من .

صفحه 15 از 129 نخستنخست ... 51112131415161718192565115 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)