لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 24 از 129 نخستنخست ... 142021222324252627283474124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 369 به 384 از 2053

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو آکوستیک

amir_clk500 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35394
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    68
    223 بار تشکر شده در 93 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

0 Not allowed! Not allowed!
    آره شاید نباشه مدلاش دیگه
    کیه؟؟؟؟کییییییییییییه؟؟؟؟

persianenrico آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    36941
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    15
    38 بار تشکر شده در 26 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

108 سمیک هم خوبه فکر کنم صداش از لحاظ حجمی برای اطاقت مناسب تر باشه 109 یاماها هم هست
    از این جهت می گم یاماها چون قبلا گفته بودی صدا واست مهمتره چون توی 109 یاماها از پلاستیک استفاده شده که گفته بودی اهمیت نداره ارتفاعشم فکر کنم با چیزی که مد نظرته جور در بیاد

3. کاربران زیر از persianenrico به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    24756
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

کسی از دوستانم. یاماها u1 داره ماهاگونی 121ساخت jipan مدلشم از روی شماره سریالش دراوردم 1971 ولی واقعن در حد آک و نو. خودش از المان وارد کرده. قیمتشو ندارین؟ [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ویرایش توسط puma : Tuesday 21 December 2010 در ساعت 02:45 AM

Silence آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    502
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    302
    126 بار تشکر شده در 76 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط persianenrico [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    108 سمیک هم خوبه فکر کنم صداش از لحاظ حجمی برای اطاقت مناسب تر باشه 109 یاماها هم هست
    از این جهت می گم یاماها چون قبلا گفته بودی صدا واست مهمتره چون توی 109 یاماها از پلاستیک استفاده شده که گفته بودی اهمیت نداره ارتفاعشم فکر کنم با چیزی که مد نظرته جور در بیاد
    سمیک قیمتش خیلی بالاست...
    محدودیت هزینه دارم...

سمیک 108 اش 4 و 300 400
    115 چلن 3 و 300 400
    مگه اینکه قیمت سمیک 108 هم مثل یاماها بین 3 تا 3500 باشه...
    که در اون صورت 4 تا گزینه وجود داره...
    سمیک 108... یاماها 109... چلن 115... و چلن 112 که قیمتی ازش ندارم...
    ویرایش توسط Silence : Friday 24 December 2010 در ساعت 11:14 AM
    ...There isn't any start point
    ...Pianol.ir

persianenrico آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    36941
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    15
    38 بار تشکر شده در 26 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

قیمت سمیک بالای 4 تومانه
    مگر اینکه دست دوم پیدا کنی

7. کاربران زیر از persianenrico به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Silence آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    502
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    302
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط persianenrico [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    قیمت سمیک بالای 4 تومانه
    مگر اینکه دست دوم پیدا کنی
    پس سمیک از گزینه ها حذف می شه...
    می مونه سه تا گزینه بعدی... ju109... چلن 112 و 115...

کسی قیمتی از چلن 112 نداره؟...
    ...Pianol.ir

Silence آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    502
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    302
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دیروز تماس گرفتم...
    گفتن 112 چلن ندارن... یکی هم گفت که چلن نداره... فروردین میاره... گفتم 112 میاری گفتش نه...
    جایی سراغ دارید که 112 چلن داشته باشه؟...
    ...Pianol.ir

amir_clk500 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35394
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    68
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

تا چه قد میخای هزینه کنی سایلنس جان؟

Silence آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    502
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    302
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_clk500 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    تا چه قد میخای هزینه کنی سایلنس جان؟
    3-3500... البته درصد خیلی خیلی کمی هم ممکنه بتونم 4 تومن جور کنم...
    ...Pianol.ir

amir_clk500 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35394
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    68
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

دست دو میخری یا نه؟

Silence آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    502
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    302
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_clk500 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دست دو میخری یا نه؟
    بستگی داره...
    چه مارک و مدلی باشه؟... در چه حد دسته دو باشه؟...
    ...Pianol.ir

amir_clk500 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35394
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    68
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

یدونه چلن 115 سراغ دارم فکر میکنم 3 ملیون بده فروشندش.. البته من نمیشناسمشون فقط از استادم شنیدم. اخه شاید ماله خودمو بخام بفروشم یه ارتفاع کوتاهتر بگیرم برا همین امار دارم میگیرم.

15. کاربران زیر از amir_clk500 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Silence آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    502
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    302
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

یدونه چلن 115 سراغ دارم فکر میکنم 3 ملیون بده فروشندش.. البته من نمیشناسمشون فقط از استادم شنیدم. اخه شاید ماله خودمو بخام بفروشم یه ارتفاع کوتاهتر بگیرم برا همین امار دارم میگیرم.
    یه آمار می تونی برام بیگری؟...
    چند وقته ساز رو داره؟... چرا می خواد بفروشه؟... مشکل خاصی داره یا نه؟...
    چه رنگه؟...
    (اگه امکانش هست یکی دو تا عکس از ساز هم بشه دید بد نیست...)...
    با اینکه کسی رو ببرم و ساز رو ببینه و نظر بده مشکلی نداره؟...

راستی شماره تلفنی از اون جایی که سازت رو خریدی نداری؟...
    ویرایش توسط Silence : Tuesday 28 December 2010 در ساعت 09:43 PM
    ...Pianol.ir

amir_clk500 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35394
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    68
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

تو این چند روزه رفتم میلادنور طبقه 6 همینجوری گفتم برم یه دستی به پیانو های یاماها بزنم و الان گوشم نسبت به صدای پیانو قویتر شده بهتر میتونم نظر بدم و تفاوتارو بهتر حس کنم

نشستم پشت ju109 .. علیرغم ارتفاع کوتاهش صدای قابل قبولی داره به نظرم.. و اینجور که متوجه شدم صدای باز و شفاف تیز تلقی! میشه و صدای گرفته و خفه ملو و گرد.
    از صداش خوشم اومد ولی یه ایراد بزرگی که داره اینه که در روی کلاویه هاش جلوئه و دست آدم میخوره بهش
    با jx113 زدم که صداش بهتر بودش و مشکل در روی کلاویه هارو نداشت و مشکل اصلیش قیمت بالای 5 ملیونش بود!

با رویالش زدم صدای تیز و شفافی داشت و واقعا صداش منو گرفت.. و قطعا یه روزی رویال بخرم یاماها میخرم! صدای حجیم و بسیار زیبا..10 ملیون تومن.

پیانو دیواری یه ایرادی داره اینه که بعضیا مث من وقتی باهاشون کار میکنن ممکنه رفله صدا چون چکش و سیما جلوی صورته واسشون سر درد بیاره و این باعث میشه همیشه کسی براتون با دیواری بزنه بیشتر حال کنید تا اینکه خودتون بزنید. این یکی از ایرادای پیانو دیواریه. اذیت میکنه ادمو.. رو همین حساب برای فضای کوچیک پیانو ارتفاع بلند هرگز نخرید اشتباهی که من کردم.
    رویال اینجوری نیست.. سیما افقی هستن و صداشون به سمت بالا میره نه تو صورت نوازنده برا همین خیلی راحت تره و حتی تو نوازندگی هم تاثیر مثبت تر میذاره کما اینکه بیان تو پیانو رویال تو حالت عادی از دیواری خیلی راحت تر و بهتره البته نوازنده باید نوازنده باشه که با جفتش خوب بزنه.

کیفیت ساخت و کلاویه ها و کابینت و .. یاماها کلا خوبه و فقط پلاستیکی بودنش رو همه ایراد میدونن که توضیح خواهم داد
    به فروشنده گفتم کجاهاش پلاستیکیه؟؟گفت این حرفا چیه شایعه اس .. پلاستیک کجا بود و اشاره کرد به u3 که اون پشت بود و باز شده بود گفت شما داخل این رو نگاه کنید اگه پلاستیک بود پیانو ماله شما.. گفتم یو 3 خواستی با 10 ملیون قیمت پلاستیکم داشته باشه؟بعد دید من حالیمه یه مقدار دیگه هیچی نگفت

تو تاچ یاماها هم کلاویه ها خیلی پایین نمیرن و نسبتا نرم تر از برندای دیگه هستش و برای کسایی که از ارگ میخان بیان رو پیانو مناسبه چون اذیت نمیشن.. ولی این که کلاویه خیلی پایین نمیرفت یه ذره به مذاقم خوش نیومد.. حتی رویالشم یه مقدار اینطوری بودش. چلن که من دارم کلاویه هاش خیلی پایین میره وقشنگ کنترل روی چکشها بیشتر حس میشه و در نهایت بیان احساس بهتره به نظر من.

دیروز لارستان بودم گفتم بذار یه بار دیگه برندارو چک کنم
    سری قبلی استادم گفتم پرل ریور خیلی بده پیانو هاش! ولی در کمال تعجب استادم گفت بدک نیست خوبه نسبتا! و بشدت از وبر بدش میاد و منم احساس میکنم وبر نسبت به قیمتش نمیرزه 114 اش که یه صدای خفه و بی کیفیت داشتش 121 اش بد نبود ولی قیمتش بالاس و خلاصه بار اولی نبود که از وبر بد میشنیدم.. ولی این پرل ریور منو مشکوک کرد برا همین دوباره رفتم لارستان و وظیفه تاریخی خودم دونستم که اگه اشتباهی گفتم تو اینجا تصحیحش کنم

کاوایی:
    اول رفتم کاوایی.. برند خوبیه ولی بشدت پلاستیکیزه هستش... حتی چوب پشت نمد رو هم ورداشتن پلاستیک گذاشتن در صورتی که یاماها وپرل ریور فقط یه قطعه که خیلی تحت فشار هستش رو پلاستیکی گذاشتن تو این شکل مشخص کردم
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

تو کاوایی همه قطعه ها پلاستیکی بودن و واقعا اصالت ساز رفته بود زیر سوال و جالب توجه اینکه قیمتش خیلی گرون تر از برندای دیگس علیرغم این همه پلاستیک
    تو یاماها وپرل ریور فقط همین یه تیکه اینطوری بودش و به نظر من اصلا حساسیت به خرج ندین بخاطر یه پلاستیکی که اصلا معلوم نیست و فقط برای دوام بیشتر و هزینه ساخت کمتر! تعبیه شده واین شده دستمایه این فروشنده هایی که میخان همدیگرو خراب کنن در صورتی که این یه قطعه تاثیری نداره تو کل مجموعه.
    کاوایی صداش خوب بود ولی به قیمت نمیرزه اصلا با این همه پلاستیکجات
    رویالش 24 ملیون تومنه که اونم پر از پلاستیک بودش

برند خوشنام شیمل هم هستش اونجا که دیواریاش از 14 ملیون شروع میشه

nordiska -agust hoffman:

نوردیسکا میتونم بگم جز فاجعه ترین پیانو هایی بود که باهاشون زدم.. یعنی در حد همون روسیا و آذربایجانیا
    نه صدا داره ... نه تاچ درست حسابی.. کیفیت ساختش فاجعه.. هیچ نکته مثبتی نداره که بخام دربارش حرف بزنم! یدونه ماهاگونی کارکردشو گذاشته بود انگار از جنگ جهانی برگشته بود... خوردگی اینا نداشت ولی چنان افت کیفیتی تو رنگ و کلاویه ها و صداش دیده میشد که از هر چی پیانوئه حال آدمو بهم میزد
    با اگوست هافمن زدم نو و کوکم بودش.. صداش عین آدمی که بختک افتاده روش در میومد.. که نا نداره و جون نداره.. تاچش مث یاماها تا نصفه میرفت پایین ولی مقایسشون مث فرمون پراید با فرمون پرادوئه.. صداش ناله بود.. انگار میخاست بمیره.. من شنیدم تو ایران جمع میشن اینا و شاید بخاطر همین مساله انقدر ضعیفن. یه ju109 هم بود همونجا با اونم باز زدم واقعا یه پیچش به همه اینا شرف داشتش

دوباره challen :
    با 128 اش زدم صداش بقدری بلنده میزنه تو سر آدم.. یه مدل خاصیه صداش! انگار با همه اینا فرق داره نه تیزه نه گرد.. نمیدونم چطوری باید توصیف کنم.. من که خوشم نمیاد خیلی از این بلاتکلیفی.. با 122 اش زدم صداش از 128 بهتر بود.. نکته عجیبی که تو چلن دیدم اینه که به نسبت به ارتفاعاش صداشون از برندای دیگه بلندتره! سیما و اکشن و همگی انگلیسی هستش و شاید خاصیت این اکشن اینه! ؟!125 ایی که من دارم اندازه 132 فالکون صدا میده... میتونم در وصف صداشون بگم حالت کلیسایی داره صداشون.. خوراک کلاسیکه.
    128 اش بلندترین صدای دیواری بود که تا حالا تجربه کردم
    یه مورد دیگه اینکه یه 125 داره تو مغازش صداش خیلی خوبه و هر کی میخاد بخره حتما امتحانش کنه و طرحش فرق داره یه مقداری توشو باز کردم دیدم آرم پیانو داخلش برجسته اس با برنز و خیلی قشنگه در صورتی که همه چلنای اونجا و چلن من یه آرم ساده داره.. و حتی شماره سریالشم فرق داشت و حروف انگلیسی داشت توش
    نمیدونم جریان چیه؟یعنی دو مدل چلن هستش؟
    بزرگترین مزیت چلن به عقیده من و استادم اینه که تاچ فوق العاده ایی داره.. قشنگ کلاویه ها با انگشتا بازی میکنن.. قطعه سرعتی بشدت روش جواب مید .. قطعه لایت رو میشه با احساس بهتری بیان کرد.. کیفیت کلاویه ها و ردیف بودن و شفافیتشون عالیه و یاماها و چلن بهترین کلاویه هایی که تاحالا دیدم رو داشتن.
    من از صدای پیانو خودم بجز یه اکتاوش خیلی راضی ام و وقتی با برندای دیگه زدم فهمیدم انتخابم درست بوده.

pearl river
    بزرگترین سازنده پیانو تو سراسر دنیا هستش! رفتم تو مغازه.. کیفیت مناسبی نداره پیانوهاش و رنگ و جلای درست حسابی هم نداره.. تاچشم تا نصفه میره پایین کلاویه ها ولی صداش خوب و قابل و قبوله تو همه مدلایی که باهاشون زدم.. و برگ برنده اش رو وقتی رو میکنه که با قیمتش مواجه میشید! 2 ملیون هشتصد برای ارتفاع 115
    رویال 6 ملیون تومن.. با رویالشم زدم خیلی خوب بود و کیفیت ساختشم خیلی خوب و بالا بود.. پلاستیکش منتها زیاد بود یکمی!
    قیمتش غیر قابل رقابت.. صدای خوب.. کیفیت معمولی رو به پایین.. کلاویه هاشم بی رنگ و رو

اما یه جریانی رو تعریف کنم

چند روز پیشا رفته بودم خونه یکی از اشناها یه پیانو دیجیتال موکو چینی داشت.. حالت تهوع بهم دست داد وقتی باهاشمیزدم... کلاویه هاشو الکی سنگین کرده بودن مثلا شبیه پیانو بشه .. پدالش که الکی بود و پیش خودم گفتم دیجیتال یاماها خیلی از این بهتر بود و خلاصه تجربه خیلی بدی بود

از قضا پریروز ظهر یه اموزشگاه رفته بودم اونجا یه دیجیتال یاماهاداشت که کلاوینوا بودش و از یاماهایی که قدیم میرفتم اموزشگاه پیشرفته تر و بهتر بود
    باهاش زدم در کمال ناباوری عین همون چینی ایی بود که باهاش زده بودم یعنی اونیم که تو اموزشگاه قبلی باهاش میزدم و حال میکردم عین همین بوده! چه بسا بدتر
    اصلا حس خوبی نداشتم با زدن باهاش و این مدت که فکر میکردم یه دیجیتال بخرم و .. کلا این فکرو بوسیدم گذاشتم کنار.. هیچی جای اکوستیک رو نمیگیره و تو شبیه سازی به نظرم حالا حالا ها کار داره که بتونن یه پیانو رو عینا شبیه سازی کنن

اگه کیبورد میزنین و میخایین پیانو بخرین ولی بین اکوستیک(غیر روسی و نوردیسکا و ..) و دیجیتال موندید حتما اکوستیک بخرید.. اگه مشکل مالی و جا و حمل و نقل و .. هستش دیجیتال بخرید ولی هیچوقت سمت اکوستیک دوست و اشنا و .. نرید چون دیجیتالتون دلتون رو خواهد زد. اگه دقت کنید تو چند خط بالاتر نوشته بودم با پیانو دیجیتال اموزشگاه حال میکردم.. اونموقع اکوستیکی نزده بودم! و فرقای تاچ و صدا رو متوجه نمیشدم(البته یکی دوبار گذری سراغ این فروشگاها رفته بودم ولی با یکی دوبار چیزی دستگیر نمیشه)
    به نظر من تو سخت ترین و محدود ترین شرایط فقط سمت دیجیتال برید و لاغیر
    یعنی عین ارگه فقط کلاویه هاش مثلا شبیه سازی شده.. باز ارگ کارای متنوعی میشه باهاش انجام داد بغیر از یادگیری اشتباه پیانو ولی دیجیتال..

خلاصه با پیانو های دیگه ام زدم و به این نتیجه رسیدم که باید پیانوی خودمو نگه دارم و با ارتفاع و صدای وحشتناک بلندش کنار بیام و فکر تعویض رو نکنم که انتخاب خوبی کرده بودم
    ببخشید دیگه زیاد حرف زدم سرتون رو درد اوردم

سایلنس جان من هیچ اطلاعی در موردش ندارم ولی براتون امار میگیرم
    ویرایش توسط amir_clk500 : Friday 31 December 2010 در ساعت 12:29 AM

18. 5 کاربر برای این پست از amir_clk500 تشکر کرده اند:

Silence آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    502
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    302
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

تو این چند روزه رفتم میلادنور طبقه 6 همینجوری گفتم برم یه دستی به پیانو های یاماها بزنم و الان گوشم نسبت به صدای پیانو قویتر شده بهتر میتونم نظر بدم و تفاوتارو بهتر حس کنم

نشستم پشت ju109 .. علیرغم ارتفاع کوتاهش صدای قابل قبولی داره به نظرم.. و اینجور که متوجه شدم صدای باز و شفاف تیز تلقی! میشه و صدای گرفته و خفه ملو و گرد.
    از صداش خوشم اومد ولی یه ایراد بزرگی که داره اینه که در روی کلاویه هاش جلوئه و دست آدم میخوره بهش
    با jx113 زدم که صداش بهتر بودش و مشکل در روی کلاویه هارو نداشت و مشکل اصلیش قیمت بالای 5 ملیونش بود!
    ...
    عالی...
    ممنون... خیلی عالیه... توضیحاتت و پست های اینچنینی ت عالیه... هر چند بار هم که بخونی خسته نمی شی... هم ساده و روون توضیح می دی... هم کاربردی و تقریباً جامع...

در مورد JU 109 هنوز خودم مرددم...
    دقیقاً منم به اون قضیه کم پایین رفتن کلاویه های JU109 برخوردم... منتها من در مقایسه با CLP 340 دیجیتال که کنارش بود به این مساله خوردم... که گذاشتم به حساب مقوله تفاوت های بین دیجیتال و آکوستیک... چون پیانوی آکوستیک از برند دیگه ای رو تست نکردم...
    JU 109 چند بود قیمتش؟...
    قیمت JX113 رو من توی جمهوری گرفتم... تقریبا 4 یا 4.5 قیمت داد...

خلاصه با پیانو های دیگه ام زدم و به این نتیجه رسیدم که باید پیانوی خودمو نگه دارم و با ارتفاع و صدای وحشتناک بلندش کنار بیام و فکر تعویض رو نکنم که انتخاب خوبی کرده بودم
    ببخشید دیگه زیاد حرف زدم سرتون رو درد اوردم
    اگه پیانو توی اتاق شخصی خودت باشه می تونی به فکر Sound Proof کردن اتاق باشی... یا حتی اگه اتاقت هم بزرگ و جادار باشه... به فکر ساختن یه Dead Room برای سازت باشی... در این صورت حتی شاید بشه هر ساعتی از شبانه روز با خیال راحت و بدون ترس و استرس از بیرون رفتن صدا و اعتراض دیگران ساز زد و تمرین کرد و لذت برد...

سایلنس جان من هیچ اطلاعی در موردش ندارم ولی براتون امار میگیرم
    ممنون... لطف می کنید...

اگه بشه توی بهمن ماه شاید برای از نزدیک دیدن و تست پیانو های چلن و بقیه برندها و شاید هم خرید برم...
    خوشحال می شم اگه وقت و امکانش برات فراهم بود همراهیم کنی...
    ویرایش توسط Silence : Friday 31 December 2010 در ساعت 10:26 AM
    ...Pianol.ir

amir_clk500 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35394
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    68
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

خواهش میکنم کاری نکردم
    باشه هر موقع خواستی بخری فکراتو بکن ببین از کدوم برند میخای و با کدوم بیشتر حال میکنی بگو باهات میام

21. کاربران زیر از amir_clk500 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 24 از 129 نخستنخست ... 142021222324252627283474124 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)