لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 25 از 129 نخستنخست ... 152122232425262728293575125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 385 به 400 از 2053

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو آکوستیک

amir11235 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8632
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    87
    148 بار تشکر شده در 52 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_clk500 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    تو این چند روزه رفتم میلادنور طبقه 6 همینجوری گفتم برم یه دستی به پیانو های یاماها بزنم و الان گوشم نسبت به صدای پیانو قویتر شده بهتر میتونم نظر بدم و تفاوتارو بهتر حس کنم

نشستم پشت ju109 .. علیرغم ارتفاع کوتاهش صدای قابل قبولی داره به نظرم.. و اینجور که متوجه شدم صدای باز و شفاف تیز تلقی! میشه و صدای گرفته و خفه ملو و گرد.
    از صداش خوشم اومد ولی یه ایراد بزرگی که داره اینه که در روی کلاویه هاش جلوئه و دست آدم میخوره بهش
    با jx113 زدم که صداش بهتر بودش و مشکل در روی کلاویه هارو نداشت و مشکل اصلیش قیمت بالای 5 ملیونش بود!

با رویالش زدم صدای تیز و شفافی داشت و واقعا صداش منو گرفت.. و قطعا یه روزی رویال بخرم یاماها میخرم! صدای حجیم و بسیار زیبا..10 ملیون تومن.

پیانو دیواری یه ایرادی داره اینه که بعضیا مث من وقتی باهاشون کار میکنن ممکنه رفله صدا چون چکش و سیما جلوی صورته واسشون سر درد بیاره و این باعث میشه همیشه کسی براتون با دیواری بزنه بیشتر حال کنید تا اینکه خودتون بزنید. این یکی از ایرادای پیانو دیواریه. اذیت میکنه ادمو.. رو همین حساب برای فضای کوچیک پیانو ارتفاع بلند هرگز نخرید اشتباهی که من کردم.
    رویال اینجوری نیست.. سیما افقی هستن و صداشون به سمت بالا میره نه تو صورت نوازنده برا همین خیلی راحت تره و حتی تو نوازندگی هم تاثیر مثبت تر میذاره کما اینکه بیان تو پیانو رویال تو حالت عادی از دیواری خیلی راحت تر و بهتره البته نوازنده باید نوازنده باشه که با جفتش خوب بزنه.

کیفیت ساخت و کلاویه ها و کابینت و .. یاماها کلا خوبه و فقط پلاستیکی بودنش رو همه ایراد میدونن که توضیح خواهم داد
    به فروشنده گفتم کجاهاش پلاستیکیه؟؟گفت این حرفا چیه شایعه اس .. پلاستیک کجا بود و اشاره کرد به u3 که اون پشت بود و باز شده بود گفت شما داخل این رو نگاه کنید اگه پلاستیک بود پیانو ماله شما.. گفتم یو 3 خواستی با 10 ملیون قیمت پلاستیکم داشته باشه؟بعد دید من حالیمه یه مقدار دیگه هیچی نگفت

تو تاچ یاماها هم کلاویه ها خیلی پایین نمیرن و نسبتا نرم تر از برندای دیگه هستش و برای کسایی که از ارگ میخان بیان رو پیانو مناسبه چون اذیت نمیشن.. ولی این که کلاویه خیلی پایین نمیرفت یه ذره به مذاقم خوش نیومد.. حتی رویالشم یه مقدار اینطوری بودش. چلن که من دارم کلاویه هاش خیلی پایین میره وقشنگ کنترل روی چکشها بیشتر حس میشه و در نهایت بیان احساس بهتره به نظر من.

دیروز لارستان بودم گفتم بذار یه بار دیگه برندارو چک کنم
    سری قبلی استادم گفتم پرل ریور خیلی بده پیانو هاش! ولی در کمال تعجب استادم گفت بدک نیست خوبه نسبتا! و بشدت از وبر بدش میاد و منم احساس میکنم وبر نسبت به قیمتش نمیرزه 114 اش که یه صدای خفه و بی کیفیت داشتش 121 اش بد نبود ولی قیمتش بالاس و خلاصه بار اولی نبود که از وبر بد میشنیدم.. ولی این پرل ریور منو مشکوک کرد برا همین دوباره رفتم لارستان و وظیفه تاریخی خودم دونستم که اگه اشتباهی گفتم تو اینجا تصحیحش کنم

کاوایی:
    اول رفتم کاوایی.. برند خوبیه ولی بشدت پلاستیکیزه هستش... حتی چوب پشت نمد رو هم ورداشتن پلاستیک گذاشتن در صورتی که یاماها وپرل ریور فقط یه قطعه که خیلی تحت فشار هستش رو پلاستیکی گذاشتن تو این شکل مشخص کردم
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

تو کاوایی همه قطعه ها پلاستیکی بودن و واقعا اصالت ساز رفته بود زیر سوال و جالب توجه اینکه قیمتش خیلی گرون تر از برندای دیگس علیرغم این همه پلاستیک
    تو یاماها وپرل ریور فقط همین یه تیکه اینطوری بودش و به نظر من اصلا حساسیت به خرج ندین بخاطر یه پلاستیکی که اصلا معلوم نیست و فقط برای دوام بیشتر و هزینه ساخت کمتر! تعبیه شده واین شده دستمایه این فروشنده هایی که میخان همدیگرو خراب کنن در صورتی که این یه قطعه تاثیری نداره تو کل مجموعه.
    کاوایی صداش خوب بود ولی به قیمت نمیرزه اصلا با این همه پلاستیکجات
    رویالش 24 ملیون تومنه که اونم پر از پلاستیک بودش

برند خوشنام شیمل هم هستش اونجا که دیواریاش از 14 ملیون شروع میشه

nordiska -agust hoffman:

نوردیسکا میتونم بگم جز فاجعه ترین پیانو هایی بود که باهاشون زدم.. یعنی در حد همون روسیا و آذربایجانیا
    نه صدا داره ... نه تاچ درست حسابی.. کیفیت ساختش فاجعه.. هیچ نکته مثبتی نداره که بخام دربارش حرف بزنم! یدونه ماهاگونی کارکردشو گذاشته بود انگار از جنگ جهانی برگشته بود... خوردگی اینا نداشت ولی چنان افت کیفیتی تو رنگ و کلاویه ها و صداش دیده میشد که از هر چی پیانوئه حال آدمو بهم میزد
    با اگوست هافمن زدم نو و کوکم بودش.. صداش عین آدمی که بختک افتاده روش در میومد.. که نا نداره و جون نداره.. تاچش مث یاماها تا نصفه میرفت پایین ولی مقایسشون مث فرمون پراید با فرمون پرادوئه.. صداش ناله بود.. انگار میخاست بمیره.. من شنیدم تو ایران جمع میشن اینا و شاید بخاطر همین مساله انقدر ضعیفن. یه ju109 هم بود همونجا با اونم باز زدم واقعا یه پیچش به همه اینا شرف داشتش

دوباره challen :
    با 128 اش زدم صداش بقدری بلنده میزنه تو سر آدم.. یه مدل خاصیه صداش! انگار با همه اینا فرق داره نه تیزه نه گرد.. نمیدونم چطوری باید توصیف کنم.. من که خوشم نمیاد خیلی از این بلاتکلیفی.. با 122 اش زدم صداش از 128 بهتر بود.. نکته عجیبی که تو چلن دیدم اینه که به نسبت به ارتفاعاش صداشون از برندای دیگه بلندتره! سیما و اکشن و همگی انگلیسی هستش و شاید خاصیت این اکشن اینه! ؟!125 ایی که من دارم اندازه 132 فالکون صدا میده... میتونم در وصف صداشون بگم حالت کلیسایی داره صداشون.. خوراک کلاسیکه.
    128 اش بلندترین صدای دیواری بود که تا حالا تجربه کردم
    یه مورد دیگه اینکه یه 125 داره تو مغازش صداش خیلی خوبه و هر کی میخاد بخره حتما امتحانش کنه و طرحش فرق داره یه مقداری توشو باز کردم دیدم آرم پیانو داخلش برجسته اس با برنز و خیلی قشنگه در صورتی که همه چلنای اونجا و چلن من یه آرم ساده داره.. و حتی شماره سریالشم فرق داشت و حروف انگلیسی داشت توش
    نمیدونم جریان چیه؟یعنی دو مدل چلن هستش؟
    بزرگترین مزیت چلن به عقیده من و استادم اینه که تاچ فوق العاده ایی داره.. قشنگ کلاویه ها با انگشتا بازی میکنن.. قطعه سرعتی بشدت روش جواب مید .. قطعه لایت رو میشه با احساس بهتری بیان کرد.. کیفیت کلاویه ها و ردیف بودن و شفافیتشون عالیه و یاماها و چلن بهترین کلاویه هایی که تاحالا دیدم رو داشتن.
    من از صدای پیانو خودم بجز یه اکتاوش خیلی راضی ام و وقتی با برندای دیگه زدم فهمیدم انتخابم درست بوده.

pearl river
    بزرگترین سازنده پیانو تو سراسر دنیا هستش! رفتم تو مغازه.. کیفیت مناسبی نداره پیانوهاش و رنگ و جلای درست حسابی هم نداره.. تاچشم تا نصفه میره پایین کلاویه ها ولی صداش خوب و قابل و قبوله تو همه مدلایی که باهاشون زدم.. و برگ برنده اش رو وقتی رو میکنه که با قیمتش مواجه میشید! 2 ملیون هشتصد برای ارتفاع 115
    رویال 6 ملیون تومن.. با رویالشم زدم خیلی خوب بود و کیفیت ساختشم خیلی خوب و بالا بود.. پلاستیکش منتها زیاد بود یکمی!
    قیمتش غیر قابل رقابت.. صدای خوب.. کیفیت معمولی رو به پایین.. کلاویه هاشم بی رنگ و رو

اما یه جریانی رو تعریف کنم

چند روز پیشا رفته بودم خونه یکی از اشناها یه پیانو دیجیتال موکو چینی داشت.. حالت تهوع بهم دست داد وقتی باهاشمیزدم... کلاویه هاشو الکی سنگین کرده بودن مثلا شبیه پیانو بشه .. پدالش که الکی بود و پیش خودم گفتم دیجیتال یاماها خیلی از این بهتر بود و خلاصه تجربه خیلی بدی بود

از قضا پریروز ظهر یه اموزشگاه رفته بودم اونجا یه دیجیتال یاماهاداشت که کلاوینوا بودش و از یاماهایی که قدیم میرفتم اموزشگاه پیشرفته تر و بهتر بود
    باهاش زدم در کمال ناباوری عین همون چینی ایی بود که باهاش زده بودم یعنی اونیم که تو اموزشگاه قبلی باهاش میزدم و حال میکردم عین همین بوده! چه بسا بدتر
    اصلا حس خوبی نداشتم با زدن باهاش و این مدت که فکر میکردم یه دیجیتال بخرم و .. کلا این فکرو بوسیدم گذاشتم کنار.. هیچی جای اکوستیک رو نمیگیره و تو شبیه سازی به نظرم حالا حالا ها کار داره که بتونن یه پیانو رو عینا شبیه سازی کنن

اگه کیبورد میزنین و میخایین پیانو بخرین ولی بین اکوستیک(غیر روسی و نوردیسکا و ..) و دیجیتال موندید حتما اکوستیک بخرید.. اگه مشکل مالی و جا و حمل و نقل و .. هستش دیجیتال بخرید ولی هیچوقت سمت اکوستیک دوست و اشنا و .. نرید چون دیجیتالتون دلتون رو خواهد زد. اگه دقت کنید تو چند خط بالاتر نوشته بودم با پیانو دیجیتال اموزشگاه حال میکردم.. اونموقع اکوستیکی نزده بودم! و فرقای تاچ و صدا رو متوجه نمیشدم(البته یکی دوبار گذری سراغ این فروشگاها رفته بودم ولی با یکی دوبار چیزی دستگیر نمیشه)
    به نظر من تو سخت ترین و محدود ترین شرایط فقط سمت دیجیتال برید و لاغیر
    یعنی عین ارگه فقط کلاویه هاش مثلا شبیه سازی شده.. باز ارگ کارای متنوعی میشه باهاش انجام داد بغیر از یادگیری اشتباه پیانو ولی دیجیتال..

خلاصه با پیانو های دیگه ام زدم و به این نتیجه رسیدم که باید پیانوی خودمو نگه دارم و با ارتفاع و صدای وحشتناک بلندش کنار بیام و فکر تعویض رو نکنم که انتخاب خوبی کرده بودم
    ببخشید دیگه زیاد حرف زدم سرتون رو درد اوردم

سایلنس جان من هیچ اطلاعی در موردش ندارم ولی براتون امار میگیرم
    دوست عزیز اگه صدای پیانوت بلند هست میتونی با هزینه حدود 1 میلیون اون را سایلنت کنی و ضرر هم ندی

2. کاربران زیر از amir11235 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir_clk500 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35394
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    68
    223 بار تشکر شده در 93 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    14

ممنون
    ولی درمورد سایلنت شنیدم که تاچ حالت واقعی خودش رو از دست میده و صدای که میشنویم خیلی مصنوعی هستش و در کل چیز جالبی نیستش..
    خداروشکر که 128 اش رو نگرفتم و ایکاش 115 یا 122 میگرفتم.
    اگر کسی بخواد پیانومو میفروشم و یه ارتفاع پایین میگیرم. پیانوم هنوز کیسه های روی پایه ها و در روشو نکندم و آکه آکه و فقط باهاش زدم و تشخیص نو و کارکردش غیر ممکنه
    . قیمت های پیشنهادیتون رو مرحمت بفرمایید
    کیه؟؟؟؟کییییییییییییه؟؟؟؟

sharafpour آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    39911
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام. می خوام بدونم که کسی از قیمت پیانو آکوستیک یاماها دیواری مدل U10H خبر داره؟و این که آیا این مدل پیانو خوب هست؟من ذنبال یک پیانو دیواری آکوستیک هستم. می خوام حدود قیمتش تا 4 میلیون باشه. چی بگیرم بهتره؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    39886
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

چرا هیچ صحبتی از هافمن نیست! افسرده شدم که ... من با هافمن 128 زدم ، صداش رو واقعا دوست داشتم تاچ پیانو هم عالی بود ، خیلی خیلی خوشدست... کسی هست اینجا آشنایی داشته باشه با این مارک ؟

amir11235 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8632
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_clk500 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون
    ولی درمورد سایلنت شنیدم که تاچ حالت واقعی خودش رو از دست میده و صدای که میشنویم خیلی مصنوعی هستش و در کل چیز جالبی نیستش..
    خداروشکر که 128 اش رو نگرفتم و ایکاش 115 یا 122 میگرفتم.
    اگر کسی بخواد پیانومو میفروشم و یه ارتفاع پایین میگیرم. پیانوم هنوز کیسه های روی پایه ها و در روشو نکندم و آکه آکه و فقط باهاش زدم و تشخیص نو و کارکردش غیر ممکنه
    . قیمت های پیشنهادیتون رو مرحمت بفرمایید
    من بهت پیشنهاد میدم به جای اینکه پیانو با ارتفاع بالا را بفروشی اتاق خودت را با مبلغی حدود 500 هزار تومان تا 1 میلیون تومان اکوستیک کنی

من یه پیانو با ارتفاع 131 دارم عمرا عوضش نمیکنم مگر اینکه یه پیانو رویال با طول 185 به بالا بخوام بگیرم .

ولی کلا بهت بگم حیف هست پیانو با این ارتفاع را عوض کنی مگر اینکه یه برند بهتر بخوای بگیری

7. 2 کاربر برای این پست از amir11235 تشکر کرده اند:

Silence آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    502
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    302
    126 بار تشکر شده در 76 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amir11235 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من بهت پیشنهاد میدم به جای اینکه پیانو با ارتفاع بالا را بفروشی اتاق خودت را با مبلغی حدود 500 هزار تومان تا 1 میلیون تومان اکوستیک کنی

من یه پیانو با ارتفاع 131 دارم عمرا عوضش نمیکنم مگر اینکه یه پیانو رویال با طول 185 به بالا بخوام بگیرم .

ولی کلا بهت بگم حیف هست پیانو با این ارتفاع را عوض کنی مگر اینکه یه برند بهتر بخوای بگیری
    نظر منم همینه...
    اتاق رو Sound Proof کنه...
    ...There isn't any start point
    ...Pianol.ir

amir_clk500 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35394
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    68
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

امير جان ميشه يه عكس إز پيانوت بذاري و اطرافش مشخص باشه؟
    أيا ميشه بوسيله ابتكار پيانورو تو پذيرايي گذاشت؟

amir11235 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8632
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

امير جان ميشه يه عكس إز پيانوت بذاري و اطرافش مشخص باشه؟
    أيا ميشه بوسيله ابتكار پيانورو تو پذيرايي گذاشت؟
    امیر جان دوست عزیز سلام ، راستش من مشکل صدا باهاش ندارم چون خونه صدا ازش بیرون نمیره .

یعنی من اتاق خودم اکوستیک نیست اما یه لینک برات میذارم توضیحات کامل را نوشته و انواع اکوستیک کردن اتاق .

ولی یه چیز مهم برات بگم که پیانو با ارتفاع حدود 130 سانتی متر جزء پیانو های حرفه ای هست. پس عوضش نکن

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

11. کاربران زیر از amir11235 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    32429
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    3 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من14 سالمه و میخوام یه پیانو خیلی مبتدی ارزان بخرم (نو) لطفا منو راهنمایی کنید.

persianenrico آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    36941
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    15
    38 بار تشکر شده در 26 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

doostan ye rahnamaee lazem daram. brande YAMAHA az beyne in 3 model (JU109 va JX113 va M112)
    kodom behtare va gheymate daghighe in modelaha chande

vahid.zolmat آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1642
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    18
    170 بار تشکر شده در 91 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط persianenrico [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    doostan ye rahnamaee lazem daram. brande YAMAHA az beyne in 3 model (JU109 va JX113 va M112)
    kodom behtare va gheymate daghighe in modelaha chande
    به عقیده بنده هر سه مدل فوق یاماها سازهای بیخودی هستند، فقط در صورتی برید سراغ یاماها که بالای 10 میلیون پول دارید و می تونید U1 بخرید . (نظر شخصی)

persianenrico آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    36941
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    15
    38 بار تشکر شده در 26 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

]چرا مشکلشون چیه ؟ اگر از نظر اینکه ساخت ژاپن نیستن می گید بدرد نمی خورن که نشد دلیل. فکر کنم ساخته اندونزی هستند برندهای دیگری هم مثل چلن یا همین سمیک هستند همین سمیک درسته کیفیتش عالیه اما واقعا به نسبت قیمتش نمی ارزه الان 118 سمیک 5 میلیون یه کم بالاتر قیمتشه یا 121 که 5800 قیمتشه ساخت انونزیه .
    اما اگر از نظر اکشن میگی ، درسته داخلش پلاستیکه البته من خودم ندیدم و نمی دونم کدوم قسمت رو پلاستیک کار کردن اما آیا واقعا تو صدای ساز اثر داره ؟
    خوب حالا به نظر شما کدوم برند بهتره و چرا؟ قیمتش هم توی همون قیمت مدل های یامایی که نامم بردم

vahid.zolmat آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1642
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    18
    170 بار تشکر شده در 91 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

کشور سازنده ی ساز به نظر من اهمیتی نداره ، یاماها به دلیل نوع صداش و استفاده از پلاستیک از نظر من خوب نیست ، پلاستیک در طی زمان صدای یاماها را از اینی که هست بدتر می کنه .
    سمیک هم با اینکه تمام چوبه ولی به دلیل قیمتش که بیخودی بالاست و صدای بسیار تیزش خوب نیست (من خودم اولین سازم سمیک بوده و برای صدای تیزش فروختمش) ، با بودجه ی زیر 5 میلیون می تونی چلن یا وبر بگیری ، چلن از وبر ارزون تره ولی صداشو باید ببینی خوشت میاد یا نه ، وبر گرون تره و صداش خیلی دلنشین تره به نظر من

amir_clk500 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35394
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    68
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

به نظر من jx انتخاب خوبیه ولی قیمتش خیلی بالاس.
    پلاستیکی که تو یاماها و پرل ریور هستش تو پستای قبلی مشخصش کردم وجکی که مخصوص هل دادن چکش هستش پلاستیکی میکنن و ابدا مشکلی پیش نمیاره هیچ! بهترم هست و کلاویه های پیانو تا ابد تراز باقی میمونن!
    فقط اصالت ساز یه ذره زیر سواله که اونم به سلیقه شخصی مربوطه! پلاستیکی بودن باید در حد ضایعی باشه مثل کاوایی تا اونموقع تو خریدنش شک کرد.. کاوایی اگه راه داشت خوده کابینت پیانو رو هم پلاستیکی میساختن!
    ولی خیلی برند پرطرفداریه اینجوری که من تو سایت پیانو ورلد متوجه شدم! و برند شیگرو کاوایی(زیر مجموعه خوده کاوایی یعنی یجورایی لکسس که زیر مجموعه لوکس تویوتاس) رو تو رنکینگ دیدم رقیب اشتنوی و فازیولی و بوسندورفر هستش!!!

چند شب پیشا رفتم سعادت اباد نمایندگی وبر
    با وبر دوباره زدم.. تاچ فوق العاده نرم و راحتی داره و مثل یاماها تا نصفه پایین نمیره.. از تاچش خیلی خوشم اومد و جنس صدای لطیفی هم داره ولی 114 اش صدای خفه و نالانی داره و 121 اش صداش بازتره ولی در قیاس با سمیک و چلن و پرل ریور و یاماها بازم صداش گرفته تره.. انتخاب بدی نیست به نظرم ولی قیمتاش خیلی گرونه! یعنی نمایندگی اصلیش قیمتای بالایی در نظر گرفته براش مثل سمیک که بی خود و بی دلیل گرونه

bratt & robinson هم قبلا گفته بودم با یه 30 ساله اش زده بودم و مجذوب صداش شدم ولی بخاطر کهنگیش نخریدم یدونه 121 نوش ساخت مالزی(وی ینا موزیک که قبلا لینکش رو داده بودم و چلن های ارجینال و سمیک هم میسازه) رو داشتش باهاش زدم لامصب عجب صدایی داره.. روح آدم تازه میشه..

amir11235 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8632
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

به نظر من jx انتخاب خوبیه ولی قیمتش خیلی بالاس.
    پلاستیکی که تو یاماها و پرل ریور هستش تو پستای قبلی مشخصش کردم وجکی که مخصوص هل دادن چکش هستش پلاستیکی میکنن و ابدا مشکلی پیش نمیاره هیچ! بهترم هست و کلاویه های پیانو تا ابد تراز باقی میمونن!
    فقط اصالت ساز یه ذره زیر سواله که اونم به سلیقه شخصی مربوطه! پلاستیکی بودن باید در حد ضایعی باشه مثل کاوایی تا اونموقع تو خریدنش شک کرد.. کاوایی اگه راه داشت خوده کابینت پیانو رو هم پلاستیکی میساختن!
    ولی خیلی برند پرطرفداریه اینجوری که من تو سایت پیانو ورلد متوجه شدم! و برند شیگرو کاوایی(زیر مجموعه خوده کاوایی یعنی یجورایی لکسس که زیر مجموعه لوکس تویوتاس) رو تو رنکینگ دیدم رقیب اشتنوی و فازیولی و بوسندورفر هستش!!!

چند شب پیشا رفتم سعادت اباد نمایندگی وبر
    با وبر دوباره زدم.. تاچ فوق العاده نرم و راحتی داره و مثل یاماها تا نصفه پایین نمیره.. از تاچش خیلی خوشم اومد و جنس صدای لطیفی هم داره ولی 114 اش صدای خفه و نالانی داره و 121 اش صداش بازتره ولی در قیاس با سمیک و چلن و پرل ریور و یاماها بازم صداش گرفته تره.. انتخاب بدی نیست به نظرم ولی قیمتاش خیلی گرونه! یعنی نمایندگی اصلیش قیمتای بالایی در نظر گرفته براش مثل سمیک که بی خود و بی دلیل گرونه

bratt & robinson هم قبلا گفته بودم با یه 30 ساله اش زده بودم و مجذوب صداش شدم ولی بخاطر کهنگیش نخریدم یدونه 121 نوش ساخت مالزی(وی ینا موزیک که قبلا لینکش رو داده بودم و چلن های ارجینال و سمیک هم میسازه) رو داشتش باهاش زدم لامصب عجب صدایی داره.. روح آدم تازه میشه..

به نظر من یه سری به نمایندگی وبر بزن یه مدل حرفه ای به اسم آلبرت وبر داره با 131 اون بزن حالشا ببر

19. کاربران زیر از amir11235 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    35112
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با سلام خدمت دوستان عزيز.

آيا اين صحت دارد كه ميگن پيانوهاي nordiska ديگه توليد نميشه؟

و اگه تولید میشه قیمتش تو چه مایه هایی هست؟

صفحه 25 از 129 نخستنخست ... 152122232425262728293575125 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)