لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 27 از 129 نخستنخست ... 172324252627282930313777127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 417 به 432 از 2053

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو آکوستیک

persianenrico آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    36941
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    15
    38 بار تشکر شده در 26 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    هزینه ی رفت و آمدش نسبتا بالاست. اما فروشنده جنگ و دعوا رو داره تبدیل به سوده خودش می کنه تنها با 80 تومن. سیاسته جالبیه . اگه به اسم مالزی بهت داده و چین از اب در اومده هیچی نباید بهش بدی حتی 1000 تومن.
    اما از تعویض پیانو بیایم بیرون گفتی که چین بودنش یکی از مشکلاتشه بقیشو نگفتی ، گفتی وقتی تعویض کردم بهتون می گم

amir_clk500 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35394
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    68
    223 بار تشکر شده در 93 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

یه مساله ایی که روش مشکوکم اینه که دیروز رفتم تو سایت چلن تو اولیش این مدلی که میخام بگیرم و اورجینالرو داره ولی تو دومیش نداره
    زنگ زدم به استادم گفتم اینی که میخام وردارم چکشاش آبل هست دیگه؟گفت نه مث همونیه که داری!
    الان به شک افتادم که واقعا تقلبی هست یا نه!
    اول تلفنی به مالزی زنگ زدم گفت باید اکشن آلمانی باشه و عکساشو بگیر برامون بفرست (از چکش و توشو و ..)
    به سایت VIENNA MUSIC ایمیل دادم با عکساش
    منتظر بودم که در جا بگه چینی و ماله ما نیست
    فقط یه جواب داده که
    WE ARE INVESTIGATING
    یعنی ما داریم در موردش تحقیق میکنیم
    چند روزی هم هست منتظر جوابشم ولی جواب نداده دیگه
    رو این حساب من نمیتونم ادعا کنم این پیانو چینیه! و به دردسرش نمیرزه که بخام دوندگی کنم و این وسط یهو از پیانو زده بشم و پرونده پیانو زدنم بسته بشه
    سایلنس جان مالزیاییش رو اوای صبا تو سعادت اباد داره ولی عمده تمرکزش روی وبر هستش که مطلقا این برند رو پیشنهاد نمیکنم!!! کیفیت کابینت عالی تاچ خیلی خوب ولی مهمترین فاکتور یعنی صدا متاسفانه خیلی خفه و گرفته اس صداش و از لحاظ صدا میتونم با اگوست هافمن و نوردیسکا مقایسه اش کنم. علاوه بر اینا قیمت های فوق العاده گزافی داره
    چلن مالزیایی فکر میکنم قیمتای بالای 4 5 تومن داشته باشه. چون میگفت یه پایه منبت کاری شده اش رو 6 ملیون فروختیم 118

یه موردی که در مورد پیانو های گرونقیمت من متوجه شدم.. یعنی پیانو هایی که الکی گرونن
    مث سمیک
    وبر
    این پیانو ها شیتیل استادی که باهاش قراره برید بخرید پیشاپیش رو خوده پیانو کشیدن شما با استاد برید فروشنده سود کمتری میکنه بدون استاد برید سود خیلی زیادتری میکنه! توجه هم بکنید اصلا تخفیف نمیدن.

بارها گفته بودم فالکون و پرل ریور و چلن و اندکی هم یاماها تو یکی دو تا مدل قیمتای خیلی مناسبی دارن!
    در صورتی که قیمت اونا معقوله ولی قیمت سمیک و چلن و .. غیر معقول به همون علت!
    هر جوری حساب کنید تو این رده 3 4 ملیون تومن این برندا باهم تفاوتی ندارن که بخان انقدر گرون باشن
    کیه؟؟؟؟کییییییییییییه؟؟؟؟

3. کاربران زیر از amir_clk500 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Silence آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    502
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    302
    126 بار تشکر شده در 76 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_clk500 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    یه مساله ایی که روش مشکوکم اینه که دیروز رفتم تو سایت چلن تو اولیش این مدلی که میخام بگیرم و اورجینالرو داره ولی تو دومیش نداره
    زنگ زدم به استادم گفتم اینی که میخام وردارم چکشاش آبل هست دیگه؟گفت نه مث همونیه که داری!
    الان به شک افتادم که واقعا تقلبی هست یا نه!
    اول تلفنی به مالزی زنگ زدم گفت باید اکشن آلمانی باشه و عکساشو بگیر برامون بفرست (از چکش و توشو و ..)
    به سایت VIENNA MUSIC ایمیل دادم با عکساش
    منتظر بودم که در جا بگه چینی و ماله ما نیست
    فقط یه جواب داده که
    WE ARE INVESTIGATING
    یعنی ما داریم در موردش تحقیق میکنیم
    چند روزی هم هست منتظر جوابشم ولی جواب نداده دیگه
    رو این حساب من نمیتونم ادعا کنم این پیانو چینیه! و به دردسرش نمیرزه که بخام دوندگی کنم و این وسط یهو از پیانو زده بشم و پرونده پیانو زدنم بسته بشه
    سایلنس جان مالزیاییش رو اوای صبا تو سعادت اباد داره ولی عمده تمرکزش روی وبر هستش که مطلقا این برند رو پیشنهاد نمیکنم!!! کیفیت کابینت عالی تاچ خیلی خوب ولی مهمترین فاکتور یعنی صدا متاسفانه خیلی خفه و گرفته اس صداش و از لحاظ صدا میتونم با اگوست هافمن و نوردیسکا مقایسه اش کنم. علاوه بر اینا قیمت های فوق العاده گزافی داره
    چلن مالزیایی فکر میکنم قیمتای بالای 4 5 تومن داشته باشه. چون میگفت یه پایه منبت کاری شده اش رو 6 ملیون فروختیم 118

یه موردی که در مورد پیانو های گرونقیمت من متوجه شدم.. یعنی پیانو هایی که الکی گرونن
    مث سمیک
    وبر
    این پیانو ها شیتیل استادی که باهاش قراره برید بخرید پیشاپیش رو خوده پیانو کشیدن شما با استاد برید فروشنده سود کمتری میکنه بدون استاد برید سود خیلی زیادتری میکنه! توجه هم بکنید اصلا تخفیف نمیدن.

بارها گفته بودم فالکون و پرل ریور و چلن و اندکی هم یاماها تو یکی دو تا مدل قیمتای خیلی مناسبی دارن!
    در صورتی که قیمت اونا معقوله ولی قیمت سمیک و چلن و .. غیر معقول به همون علت!
    هر جوری حساب کنید تو این رده 3 4 ملیون تومن این برندا باهم تفاوتی ندارن که بخان انقدر گرون باشن
    با تواصیف و سقف هزینه ۳۵۰۰ تا ۴۰۰۰ چی پیشنهاد میدی؟...

من الان تهرانم پنج شنبه وقت داری بریم ساز از نزدیک ببینم و صداش رو بشنوم؟
    ...There isn't any start point
    ...Pianol.ir

amir_clk500 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35394
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    68
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

آره وقت دارم. هماهنگ کن چه ساعتی میخای بری
    فالکون خوبه
    یاماها دست دو مدلای خوب زیادی داره(البته نمیدونم دست دو میخای یا نه)
    چلن اگه با این شکی که در موردش پیش اومده مشکلی نداشته باشی خوبه(البته مث تخم مرغ شانسیه باید خوبشو انتخاب کنی)
    اگرم دیجیتال بخای کورزویل اون مدلی که باهاش زدم بی نظیر بودش.

6. 2 کاربر برای این پست از amir_clk500 تشکر کرده اند:

persianenrico آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    36941
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

فالکون که می گن چینیه درسته ؟ رو چه حسابی شما می گید خوبه؟ یاماهای دست دوم چه مدل هایی منظورتونه ؟ و با این قیمت کجا یاماها دست دوم تا 3500 یا 4000 تومن داره ؟

amir_clk500 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35394
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    68
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

معذرت میخام مگه پیانوهای دیگه کجایین تو این رنج قیمتی؟!.
    فالکون صدای قابل قبولی داره. اکشنشم آلمانیه.
    یاماها ژاپنی هم باید بگردید پیدا کنید
    U1 من یدونه تمیزش رو چند وقت پیش قیمت کردم 4200.

9. کاربران زیر از amir_clk500 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

zandor آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    34981
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    12 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

آقا امیر دوباره سلام نظرت درباره پرل ریور چیه؟

amir_clk500 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35394
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    68
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط zandor [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آقا امیر دوباره سلام نظرت درباره پرل ریور چیه؟
    سلام
    صدا: خوب
    کیفیت ساخت:پایین
    تاچ:متوسط رو به پایین+(کلاویه ها تا نصفه پایین میرن)
    قیمت:خیلی خوب

zandor آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    34981
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    12 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض سوال

پس نسبت به قیمتش خیلی خوبه
    حالا Carl stenberg چی؟

persianenrico آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    36941
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

این U1 که میگید عمرش چقدر بوده که انقدر قیمتش پایین بوده ؟ یا شاید U1J بوده. درسته بیشترشون چینی هستن تو این رنج قیمت ولی اندونزی هم هست. حالا درسته چین و اندونزی جفتشون آنچنانی نیستن ولی من از تا از اساتید پرسیدم گفتن اندونزی خیلی بهتر از چینه. همین JU109 یاماها یا JX113 یا U1J یا حتی سمیک که تحت لیسانس کره ست (که نیست) ارتفاع 118 یا 121 که 5800 قیمت داره ساخته اندونزی هستن

persianenrico آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    36941
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

یک مقاله توی یکی از سایت ها می خواندم درباره اکشن پیانو از جنس پلاستیک یا چوب بود گفتم شاید کسایی که می خوان بدونن پلاستیک استفاده شده در اکشن پیانو چه تفاوتی با چوب داره به دردشون بخوره دونستنش که بد نیست. آیا تا بحال هیچ از خود پرسیده اید که چرا اکشن یک پیانو به این پیچیدگی ساخته می شود؟ در حالی که رفتار مشابهی که توسط ناخن یا مضراب در سازهایی مانند گیتار یا سنتور انجام می شود، به سهولت و سادگی اجرا می گردد؟ پاسخ بسیار ساده است، رفتار دست و انگشتان با وجود آنکه به ظاهر ساده است، هنگامی که می خواهیم آنرا با یک سیستم مکانیکی مدل کنیم بسیار پیچیده می شود. مهمترین کاری که اکشن انجام می دهد آن است که پس از انتقال احساس و نیروی انگشت شما از کلاویه به سیم، چکش را از سیم دور میکند، چه در غیر اینصورت برخوردهای بعدی چکش با سیم و ارتعاشات احتمالی، صدای غیرقابل شنیدنی را تولید خواهد کرد. همینطور رفتاری که پس از رها کردن کلاویه، خفه کن نمدی را به سیم مرتعش می چسباند خود از جمله وظایفی است که بر پیچیدگی اکشن پیانو می افزاید. در هر صورت همانطور که قبلآ هم اشاره شد در یک پیانو در حدود 5700 قطعه وجود دارد که بسیاری از آنها به هنگام نواختن ساز از حالت سکون خارج می شوند و حول محورهایی حرکت گردشی یا طولی می کنند و با برخی قسمتهای دیگر درگیر می شوند، در بعضی از موارد به اصطکاک نیاز است و در بعضی از موارد این عامل حالت مزاحمت دارد. بنابراین مشاهده می کنید برای ساخت چنین سیستم پیچیده ای باید از لوازم و مواد اولیه مناسب استفاده شود. در ساخت اکشن اغلب پیانوهای بسیار مرغوب - از مواد اولیه ای چون چوب، فلز (بصورت قطعات کوچک) ، نمد و یا پارچه های پشمی و انواع چسب چوب استفاده می شود و بندرت در آنها از مواد مصنوعی یا محصولات پلاستیکی استفاده می گردد. البته این موضوع به معنای آن نیست که اگر در ساخت پیانوای از مواد مصنوعی استفاده شود آن پیانو دیگر بدرد نمی خورد. امروزه در ساخت بسیاری از قطعات اکشن پیانوهای سری ساز از انواع پیشرفته پلیمرهای صنعتی استفاده می شود که باید گفت جای اشکال هم ندارند، چرا که تاثیری چندانی در آکوستیک صدای ساز ندارد. بعنوان مثال چه اتفاق خاصی رخ می دهد اگر قسمتهایی از چکشهای پیانو - که فشار ضربه ای زیادی را هم تحمل می کنند - بجای چوپ پخته از مواد صنعتی با همان وزن، اما با استحکام بیشتر ساخته شود. مثال جالبی که بسیاری از سازنده های این نوع از پیانوها برای توجیه استفاده از مواد مصنوعی می آورند آن است که امروزه در ساخت دسته راکت های تنیس یا چوبهای گلف مرغوب که باید بسیار محکم باشند، بجای چوب - که ماده ای سنتی برای ساخت بوده است - از مواد مصنوعی استفاده می شود که استحکامی به مراتب بیشتر از چوب دارند؛ بنابراین چه دلیلی دارد که در ساخت چکش پیانو از این مواد استفاده نشود. و حقیقت امرهم آن است که بدلیل تاثیر بسیار ناچیز دسته و یا جک نگاهدارنده یک چکش (Flange) در آکوستیک کلی ساز، نه تنها استفاده از این مواد ضرری برای صدای خروجی یا کیفیت Touch پیانو ندارد، بلکه برعکس در نهایت می تواند استحکام و طول عمر اجزاء را نیز بیشتر کند. ضمن اینکه هزینه های تولید و قیمت تمام شده را هم به میزان قابل ملاحظه ای پایین می آورد. (فراموش نکنیم که اغلب قطعات اکشن کوچک هستند، لذا چوبی و دست ساز بودن آنها می تواند هزینه های تولید را بالا ببرد.) نکته مهم دیگر آن است که هر چه میزان استفاده از مواد مصنوعی در ساز بیشتر شود، میزان تاثیر شرایط محیطی و آب و هوایی در آن کم خواهد شد. هر چند این مقدار نباید آنقدر باشد که در نهایت به آکوستیک نهایی ساز لطمه وارد کند. اغلب محورهایی که در ساخت اکشن یک پیانو لازم است وجود داشته باشند توسط چوب - یا مواد مصنوعی - و نمد یا پارچه پشمی ساخته می شوند. علت اصلی عدم استفاده از محور های فلزی - جدای از سنگینی - آن است که یک پیانو باید سالها بدون نیاز به نگهداری از محورها - مانند روغن کاری - کار کند و برای همین منظور است که ترکیب چوب و نمد بهترین پاسخ را می دهد. یک مثال برای استفاده از محور فلزی در پیانو می تواند پدال های پیانو باشد، حتمآ دیده اید که در انواعی که محور بطور کامل فلزی است، پس از مدتی به ناچار برای حذف صدای اضافی مجبور خواهید بود که آنرا روغنکاری کنید، که کاری بسیار خطرناک برای ساز است. بسیاری از شما نام کمپانی Kawai (کاوای) که در ایران بنام کاوایی شناخته می شود را شنیده اید. این کمپانی پس از یاماها (Yamaha) دومین تولید کننده بزرگ پیانو در ژاپن است و در حال حاضر بسیاری از پیانوهای این شرکت در ایران نیز عرضه می شود. Kawai نیز همانند بسیاری دیگر از سازندگان پیانو (از جمله Yamaha) در ساخت قسمتهایی از اکشن پیانوهای سری ساز خود از مواد صنعتی استفاده می کند. این شرکت معتقد است با وجود آنکه چوب می تواند بعنوان یک ماده اولیه بسیار مناسب برای ساخت قسمتهای مهمی از پیانو باشد، برای ساخت برخی از قسمت ها به هیچ وجه مناسب نیست، که یکی از آنها دسته چکش است. جذب رطوبت، تمایل به خم شدن در اثر وارد شدن ضربه و ... بسیاری مشکلات دیگر در ساخت، از جمله دلایلی است که کاوای ترجیح داده تا برخی قسمتهای چکش خود را بجای چوب از موادی صنعتی بنام ABS بسازد. کاوای معتقد است از آنجایی که چکش پیانو یکی از مهمترین قسمت های هر پیانو است و فشار لحظه ای بسیار زیادی را تحمل می کند، باید روی ساخت آن دقت بسیار شود و این ممکن نیست مگر آنکه آنرا با استفاده از مواد صنعتی و قالب های دقیق بسازیم. یکنواختی وزن همه چکشها، استحکام زیاد و ... در انواع چکش ABS در پیانو، می تواند پاسخ فیزیکی چکش را در رنج وسیع کلاویه ها یکنواخت نماید. مجموعه تحقیقاتی که اساتید دانشگاه و مهندسین صنعتی انجام داده اند، چنین نتایجی را در بر داشته است : - استفاده از قطعاتی که با جنس ABS ساخته می شود اقلآ 50 درصد استحکام بیشتری نسبت به قطعات مشابه چوبی دارند. - قطعات ساخت ABS نسبت به چوب بیش از 30 برابر در مقابل رطوبت و تغییرات دما پایدار هستند. - قطعه ABS ای که 25 سال از عمر و کارکرد آن می گذارد هنوز می تواند از یک قطعه کاملآ نو و مرغوب چوبی بهتر عمل کند. - امکان ساخت دقیق و ظریف برای قطعات ABS به مراتب بیشتر از قطعات چوبی است. بنابراین با توجه به این استدالاها، شرکت Kawai در ساخت اکشن پیانوی های خود، قسمتهایی از فلنج (Flange) و دسته چکش را از این جنس می ساز و در نهایت ادعا می کند که اکشن ساخت کاوای نهایت پاسخگویی را برای نوازندگان پیانو دارد و به آن Ultra-Responsive Action می گوید. اینم اسم سایتی که مقاله رو ازش برداشتم :[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

15. 3 کاربر برای این پست از persianenrico تشکر کرده اند:

arashmehrad آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26181
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    30
    45 بار تشکر شده در 28 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

سلام
    من یک پیانو یاماها مدل C108 دارم که واقعا ژاپنی هست و 18 سال پیش اون رو از دوبی خریدم
    بنظر شما الان چند میارزه؟
    هیچ مشکلی نداره و کاملا سالم و تمیز نگهداری شده است
    مرسی
    ویرایش توسط arashmehrad : Saturday 29 January 2011 در ساعت 09:54 PM
    .
    بیاییم با هم مهربانتر باشیم
    ، بپذیریم که بخشی از درآمد ماهانه متعلق به خود ما نیست، قدری به نگاههای نگرانی که از پشت شیشه ی اتومبیل تقاضای کمک دارند دقت کنیم. معتاد بودن جرم نیست دوست من، نتیجه ی شرایطی خاص است که اگر من و تو هم درگیرش بودیم شاید...

arashmehrad آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26181
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    30
    45 بار تشکر شده در 28 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

من دنبال یک صدای خوب و صاف مثل Yamaha M112 هستم منتها با قیمت پایینتر، آیا Samic چیزی مشابه این صدا داره ؟
    امروز رفتم یک فروشگاه پیانو و با یک Grand Piano Yamaha ساخت اندونزی زدم و چقدر عالی بود، مدلش رو فراموش کردم اما حدودا هم قیمت یه 206 تیپ 2 بود !
    واسه یک کارمند پول کمی نیست، هست ؟!
    در همین سایت یکی از دوستان قبلا در مورد تفاوت صدای دیواری و رویال نوشته بود، واقعا تفاوت قابل توجهه
    من حتی گاهی ایستاده با پیانوی خودم میزنم (مسلما تسلط کم میشه اما کیفیت شنیداری صدا خیلی بهتر میشه)

درخصوص پست قبلی - اگه کسی پیانو یاماها C108 رو میخواد لطفا PM بده، و البته موقعیت مکانی من جنوب ایران است
    ویرایش توسط arashmehrad : Saturday 29 January 2011 در ساعت 09:13 PM
    .
    بیاییم با هم مهربانتر باشیم
    ، بپذیریم که بخشی از درآمد ماهانه متعلق به خود ما نیست، قدری به نگاههای نگرانی که از پشت شیشه ی اتومبیل تقاضای کمک دارند دقت کنیم. معتاد بودن جرم نیست دوست من، نتیجه ی شرایطی خاص است که اگر من و تو هم درگیرش بودیم شاید...

sharafpour آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    39911
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من یک پیانو یاماها مدل C108 دارم که واقعا ژاپنی هست و 18 سال پیش اون رو از دوبی خریدم
    بنظر شما الان چند میارزه؟
    هیچ مشکلی نداره و کاملا سالم و تمیز نگهداری شده است
    مرسی فکر می کنم اگر اشتباه نکنم.9400000 تومان باشه.
    http:\sharafpour.blogfa.com

sharafpour آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    39911
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

البته این رو اضافه کنم که اگر نو باشه این قدر قیمت داره و قیمت دست دومش تا اونجا که من تو سایتای خارجی دیدم یه چیزی حدود 2400000 تومان هست

sharafpour آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    39911
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

شما چند گرفته بودید؟

صفحه 27 از 129 نخستنخست ... 172324252627282930313777127 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)