لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 5 از 129 نخستنخست 1234567891555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 65 به 80 از 2053

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو آکوستیک

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    20450
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    485
    216 بار تشکر شده در 108 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    خب چه مدلی هست؟از نظر هامر اکشن خوبه؟اگه لطف کنی معرفیش کنی و قابلیتهاشو بگی کمک شایانی کردی...

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20585
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    674
    1,182 بار تشکر شده در 290 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 13/0
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط mini [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خب چه مدلی هست؟از نظر هامر اکشن خوبه؟اگه لطف کنی معرفیش کنی و قابلیتهاشو بگی کمک شایانی کردی...
    دوست عزیز به نظر من زیر 8 میلیون تومان اصلا به یاماها فکر نکن. با حدود قیمت 6 میلیون تومان فقط سمیک را به شما توصیه می کنم.

خودم بسیار از صدای آن راضی هستم و در این رنج قیمتی تمام مدل های یاماها رو تست کردم.

مدل js-121 FD

js-121 MD

زیر 121 سانتی هم نگیر چون ارتفاع پیانو بسیار بسیار در صدای اون حائز اهمیت هست.

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    3,406 بار تشکر شده در 1,155 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

شما که نگفتی تو چه رنج قیمتی. ولی زیر 10 میلیون سراغ یاماها نرید مدل های چینیش زیاد جالب نیست. ممکن که پیانو در زمان خرید خوبه باشه. تقریبا هر پیانویی همین طوره. مهم اینه که بعد از 2 سال باز هم خوب بمونه. من خودم سمیک دارم. خیلی خوبه. j 118 . یکی از دوستان گفتن که جی اول اسمش نشونه ی اینه که ساخت جاکارتاست. که البته خیلی از سری پیانو های سمیک ساخت اندونزی هستش ولی اون جی نشونش نیست. چون مال من هم روی بدنه و هم روی اکشنش نوشته made in Korea. من از پیانو های سندنر خیلی خوشم نمیاد. اوتو مایستر بد نیست من تا حالا 3 یا 4 تا مدلش زدم. یه ذره کلاویه ها لق می زد زیر دستم و یه ذره اولش خالی بود(الکی میرفت پایین) پدل راست هیچ کدومشون هم چنگی به دل نمی زد. و اصلا حساس نبود. کاوایی هم بد نیست. (ولی من شنیدم ور شکست شده بود.) البته بعضی مدل های کاوایی صدایه نسبتا خوبی دارن. ولی اگه میتونید حتما یاماها ساخت ژاپن و فقط وفقط ژاپن بگیرید. حتما نشونتون بدن که رو بنده و اکشن داخلی حک شده باشه. گفتید اکشن پانو پلاستیک فشرده داشت. به هیچ وجه نگیرید. پیانو رو یه جوری می سازن که بیشترین ارتعاش داشته باشه. ولی پلاستیک تا حدودی عایق صداست. صدارو خفه می کنه.
    راجع به پیانو های دست دو با یکی که سر رشته دارید برین. چون باید به مسائلی مثل پیچهای کوک(که گشاد نشده باشده و جای کوک داشته باشه) قسمت های خاص از بدنه(که ترک نداشته باشه) قسمت های داخلی اکشن و ... توجه کرد کهباید یه مقداری از ساز سر رشته داشته باشید. و اگر از این نظر ها مشکلی نباشه دیگه از اینجا به بعد نظر شخصیه که بعضی ها براشون فرقی نداره که دست دو باشه یا نو و بعضی ها هم (مثل من) وسواس دارن که نو باشه. چون مثلا دوست دارم زیر دست خودم جا بیوفته.
    در ضمن یادتون باشه ساز نو جا نیوفتاده. باید نواخته بشه بعد از 6 ماه جا میوفته. و صداش بهتر میشه. اوایل ممکنه یه ذره سر صدا هم بکنه که با رگلاژ درست میشه.
    You tell me what is certain***But I'll tell you what is true
    You tell me that is honesty***When all around is death and cruelly

4. 2 کاربر برای این پست از rumour تشکر کرده اند:

itmanager آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21914
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    147
    113 بار تشکر شده در 49 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

سلام

اگر قصد خرید پیانوی اکوستیک رو داری لینک زیر کتابی رو معرفی می کنه که بهترین پیانوهای سال 2008 -2009 رو معرفی کرده. قطعا خیلی مفید خواهد بود
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

6. 2 کاربر برای این پست از itmanager تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdadonline [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان اگه قیمت دقیق از پیانوهای نو و دست دو پتروف دارید لطفا قرار بدید و اینکه دوستانی که این مدل آکوستیک رو دارن آیا از کیفیتش راضی هستن یا خیر؟
    من یه پتروف "51 دارم خیلی قدیمیه صدای فوق العاده زیبایی داره ولی خب بعد از 30 اندی سال یواش یواش داره اذیت میکنه که بنظرم طبیعیه. در کل اگه بخوام نظر بدم ازش خیلی راضیم قیمت نو این ساز فکر میکنم از 12 تومان شروع میشه خوشبختانه نمایندگی رسمی هم تو ایران داره. سازیه که از انتخابش پشیمون نمیشید.

ضمنا دوستمون anahita65 بودجه ای که برا خرید کنار گذاشتن رو گفتن ؟
    ویرایش توسط amir1055 : Wednesday 10 November 2010 در ساعت 07:52 AM

8. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    20036
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    10
    18 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض از کدوم فروشگاه پیانو بخریم ؟؟

سلام و خسته نباشید
    لطفا کمک کنید در این باره
    به نظرتون بهتره برای خرید به کدوم فروشگاه مراجعه کنیم ؟ کدومشون معتبر تر هست ؟ گارانتی کدومش بهتره ؟
    کدومش واقعا نمایندگی یاماها هست ؟

1- آرشه جام جم
    2 - بازرگانی جام جم
    3 - واقف
    4- iranyamaha یا همون شهر موسیقی

منتظرم
    ممنون

10. 2 کاربر برای این پست از sina1808 تشکر کرده اند:

moein babayee آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    19140
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,300
    980 بار تشکر شده در 355 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    15

خوب کدوم شهر؟
    و بالاخره صبح شد!
    اما دیدین من هم فراموش شدم!!!!

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    20036
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    10
    18 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من چند تا تجریه از سایر کاربران توی اینترنت پیدا کردم اینجا میذارم
    سایر دوستان هم اگر همچین تجربیاتی دارن لطفا دریغ نکنن

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] wrote on Mar 9, edited on Mar 9
    دوست عزيز تا آنجا كه من تحقيق كردم (به خود ياماها ژاپن Email زدم) نمايندگي اصلي، شركت ياماهنگ يا شهر موسيقي (با فروشگاهي به همين نام در نياوران) است كه سايت خيلي تكميل تر و مفصلي هم دارند ([ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] و [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]) و نمايندگي هاي ديگر ياماها در ايران از جمله جام جم لشكري و واقف در تخت طاوس جنس هاي مارك متفرقه به جز ياماها را هم ميفروشند كه اين مسئله ظاهرا باعث دلخوري آنها در ژاپن هم شده است.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] wrote on Mar 22, edited on Mar 22
    من هم متشكرم. چرا دوست عزيز من تحقيقات كاملي كردم. هردواين‌ها واردكننده و Distributer رسمي ياماها در ايران هستند (واقف نه!) كه از نمايندگي خاورميانه ياماها جنس مي‌گيرند. ظاهراً مرتب هم تحت كنترل كامل ياماها ژاپن هستند. من بيست سالي مي‌شود پيانو مي‌زنم از زمان كودكي. تازه هم ازدواج كردم و خانمم يادگيري پيانو را شروع كرده. استادش خانم وكيلي هم گفت از هر كدام از نمايندگي ها بگيريد فرقي نميكند اما شهر موسيقي در نياوران به نظرم بهتر است چون لقيه شاگردام هم گرفته اند و بيشتر تعريف ميكنند. چون شب عيدي براي اكوستيك پول نداشتيم تصميم به خريد يك Clavinova شد. اول رفتيم جام جم راستش از تيپ و قيافه و برخوردشون اصلاً خوشم نيومد بيشتر فضاش شبيه فيلماي كافه اي و لات و لوتي و عرق خوري زمان شاه بود. قيمتش هم بالا . خلاصه روز تآخر كاري سال كه تنها وقت آزادمان بود رفتيم نياوران شهر موسيقي. فضاي فروشگاه و شركت‌شان كه براي بستن قرارداد و پرداخت پول به آنجا راهنمايي شديم و كارمندانش خيلي تر و تميز و خارجكي بود و كلي هم تحويل‌مان گرفتند و قيمت عالي هم داد. دستش درد نكنه من كه هم خيلي راضيم و هم احساس خيلي خوبي پيدا كردم از اينكه تو كشور ما هم يه همچين جاهايي پيدا ميشه هنوز كه فقط شب عيدي دنبال چپوندن جنس‌هاي باد كرده شون به آدم نيستن. بنده خدا خود مديرش و يكي از خانمهاي همكارش بيشتر از يك ساعت نشستن كنار ما و برامون ريز به ريز ياماها و پيانوهاي اكوستيك و ديجيتالش رو تشريح كردن و كلي هم اصرار كردن كه حيفه الكترونيگ بگيرين و مي‌خواستن يه جوري كمك مون كنن كه بتونيم اكوستيك بگيريم، اما خب اوضاع مالي ما خيلي درام بود! خلاصه دست پر اومديم و الان هم هر وقت پيانو رو نگاه ميكنم كلي حال ميكنم. به هر كي هم بخواد ساز بخره فقط ياماها رو توصيه مي‌كنم اونم همين نمايندگي اش رو ...
    منبعش بخش نظرات وبلاگ زمزمه شبانه :

13. 2 کاربر برای این پست از sina1808 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    20036
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    10
    18 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط moein babayee [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب کدوم شهر؟

من خودم تهران نیستم
    ممکنه برای خرید یا بیام تهران یا پول واریز کنم که برام بفرستن یا تو شهر خودمون یه جای سفارش بدم تاکید کنم که از فلان جا تهیه کنن حتما ...
    بیشتر برام مهمه توی تهران بدونم کدوم اینها بهتر و معتبر تر هستن ؟

moein babayee آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    19140
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,300
    980 بار تشکر شده در 355 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

من آرشه رو پیشنهاد می کنم، سه چهار بار از سایتش چیزی گرفتم!
    قیمتاشم مناسب تره البته نسبت به مشهد!

بهتره از تهرانی ها بپرسی

یاعلی
    و بالاخره صبح شد!
    اما دیدین من هم فراموش شدم!!!!

16. کاربران زیر از moein babayee به خاطر این پست تشکر کرده اند:

M8H آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21333
    میانگین پست در روز
    0.14
    تشکر از پست
    1,265
    1,927 بار تشکر شده در 653 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض Hossein_Ahmadian_M&H

سلام دوستان اگه خواستین بیایین تهران به من بگید تا با هم بریم جمهوری. بیشتر جمهوری دوستان خوب من هستن و از لحاظ قیمت باهامون خییییلی راه میان.
    در ضمن نوشته ی بالا که منبعشم گذاشتی توی سایتش رفتم فکر کنم اونو از روی سیاست گذاشتن که یه جور تبلیغ کنن.
    ویرایش توسط M8H : Tuesday 29 December 2009 در ساعت 10:43 PM
    آدرس فیس بوک من https://www.facebook.com/Hossein.mh.musik

18. کاربران زیر از M8H به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    20036
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    10
    18 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

یه خاطره دیگه از خرید پیانو :
    منبعش بخش نظرات این لینک هست از همون وبلاگ

واسه خرید یاماها چند تا نمایندگی داشت که تک تک توضیح میدم.
    1) شهر موسیقی: گفت یک سال گارانتی میکنند، گفت بقیه دزدند، ما خودمان به همگی ساز میدیم، ما نمایندگی اصلی هستیم،بقیه قاچاقی می یارن
    2) آرشه – لارستان: فقط میتوانم بگم هفت خط ترین آدم این صنف، جلو رو من داشت یه پیانو رو 1 تومان بیشتر میفروخت
    3) آرشه – نیاوران: اینو واسه خرید رفته بود و چک تو کیفم بود، طرف این طوری شروع کرد: من تو دانشگاه مدیریت فروش تدریس میکنم -28 سالش بود – نخبه بودم، چون نخبه بودم سربازی معاف شدم، انگلستان درس خواندم، دانشجوی هام 17 ساله تا 72 ساله اند، ما تنها نمایندگی یاماها هستیم بقیه دزدند، این رو که گفت من گفتم از کجا معلومه گفت این سرتیفیکتمان هست، منم گفتم شما عامل فروشید، همتان از دبی میارید، گفت نه ما از خود یاماها برامان میفرستند و تنها نماینده هستیم، گفتم اگه اینطوره باید گارانتی بین المللی خود یاماها بدید و اسمتان در سایت اصلی یاماها باشه که طرف زد به صحرای کربلا، منم گفتم از شما نمیخرم چون دروغ میگید، گفت 2 سال دیگه پشیمان میشی و بر میگردی منم گفتم باشه
    4) واقف: گفت همگی عامل فروشیم، هیچ کدام نمایندگی نیستیم، کمتر دروغ گفت و کمتر زیر آب زد، البته اونم به موقش این کارو کرد.
    5) جام جم: کلی بحث کردیم و میگفت اسم ما تو سایت هست منم میگفتم نیست هی میگفت هست برو ببین، چون میخواستم پیانو آکبند باشه گفت اکبنده ولی شماره سریال رو کارتون با توی پیانو یکی نیست که من نفهمیدم چرا؟
    واقف انتخاب شد، بعد از 2 روز آوردن، ما طبقه چهارم هستیم، گفتند باید پایین از کارتون در بیاریم تا بشه آوردش بالا، هر 4 طرف کارتون زده بود ساخت اندونزی، بعد از بازرسی گفتم باشه، آوردن بالا، حدود 1 ساعت داشتم وارسیش میکردم، تو فاکتور قید کرده بودم اگه اندازه سوزن هم خط داشته باشه یا هرچی تحویل نمیگیرم، نو بود، حتی جای سیم روی نمداش نبود و کاملا مشخص بود باز نشده، کارگر ها هم بسیار مودب بودند
    همان روز و فرداش تماس گرفتند و از خوبی ساز و سالمی پرسیدند
    قرار بود 2 روز بعدش بیان واسه کوک، بعد از 10 روز مادرم هی میزنگید و میگفتند امروز میاد، میاد، میاد...
    واسه همین گفتم متاسفانه، خودم زنگ زدم و تقریبا عصبانی بودم، چون یک روز گفته بودند میان و من مرخصی گرفته بود- همان 2 هفته پیش که پنجشنبه بین دو تا تعطیلی بود – ولی نه خبر داد نه آمد، تازه هنوز ضمانت نامه هم نیاورده بودند، واسه همین عصبانی بودم، حسابی از خجالت هم دو طرف در آمدیم، گفت اصلا تا 1 ماه بعد نمیام هرکاری هم میخوای بکن، منم گفتم خودت خواستی
    1 ساعت بعد تماس گرفتند گفتند فردا میایم، و فردا یک پسر جوان بسیار بسیار مودب واسه کوک و رگلاژ آمد و گارانتی را هم که مسخره ترین گارانتی تمام زندگیم را آورد، یه ورق آ 4 کپی شده که فقط پایینش امضا و مهر شده، واسه آرشه و جام جم خیلی خیلی بهتر بود.
    خلاصه پیانو خیلی خوبه، فقط من هنوز نتواستم حس رو از بکشم بیرون، احساس میکنم خیلی یخ میزنم.
    و اینکه اگه یه روزی پولدار شدم، میرم یه پتروف میخرم.

20. 3 کاربر برای این پست از sina1808 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22345
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    19 بار تشکر شده در 10 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان عزيز
    ببينين من با تعصب بيجا كاملا مخالفم. كسي رو هم متهم نمي كنم كه خواسته جانبدارانه راجع به شركتي بنويسه يا چيز ديگه. معمولاً هم سعي مي كنم به جاي پرسيدن از ديگران خودم جواب رو پيدا كنم. در همه صنف ها و برندها اين دعواها هست متاسفنه. البته تو كشور ما چون هيچ نمايندگي رسمي و واقعي نيست. بنابراين به نظرم بهترين و عاقلانه ترين كار زدن يك ايميل به خود ياماها ژاپن است. سايتش [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] است. من اين كارو كردم جواب اومد با YMGF يعني YAMAHA Music Gulf FZE يا همون نمايندگي خاورميانه و آسياپاسيفيك ياماها تماس بگيرين. من هم همين كارو كردم. اونجا يه خانومي بود كه گفت از نظر ما فروشگاه آرشه جام جم (لشگري) نماينده رسمي فروش و شركت يام آهنگ هم نماينده رسمي فروش و هم خدمات و پشتيباني مورد تاييد ياماها در ايرانه و بس. راستش رو بخواين خودم هم چنين فكري مي كردم چون اين دو تا هم از سالها پيش فعاليت ميكنن و هم تنها جاهايي هستن كه فروشگاهاشون جنسي جز با مارك ياماها نميفروشن. در فروشگاه واقف كه رفتم همه چيز پيدا مي شد جز ياماها در واقع از ياماها فقط تابلوش رو داشت. جام جم جمهوري هم كه اصلاً به ظاهرشون نميومد اين كاره باشن. بيشتر شكل دلارفروشاي اون منطقه بودن. اصلاً هيچ وقت نسبت به جمهوري حس خوبي نداشتم بيشتر آدمو ياد قاچاق كالا ميندازه!!! من به هر دو جاي رسمي كه گفتم (آرشه جام جم و يام آهنگ يا همون شهر موسيقي iranyamaha) سر زدم . از اينجا به بعدشو اسم نميبرم كه فكر نكنين ميخوام تبليغ الكي بكنم يا وابستگيي دارم. فقط قصدم آگاه كردنه. خلاصه پيش هر دو رفتم؛ يكيشون هم از نظر برخورد و كلاس واقعاً متفاوت بود و قيمتش هم نزديك 800 هزار تومن پايين تر بود! ازش خريدم و فرداش تحويل دادن و قراره يك ماه ديگه هم بيان كوك اوليه بكنن. اگز كسي توضيح بيشتر خواست پيام يا ايميل بده خصوصي توضيح ميدم. در ضمن دوستان در جواب كاربر قبلي كه گفته بودن پتروف ميخرن من جستجويي كه كردم ظاهرا اصلا اين مارك تو ايران نماينده رسمي فروش نداره. در واقه جز ياماها و Samick هيچ مارك ديگري نمايندگي رسمي نداره و قيه فقط وارد ميكنن و ميفروشن. اما انصافاً هيچ پيانوئي ياماها نميشه من كه دارم با پيانوي عزيزم اين روزها زندگي ميكنم و لذت ميبرم ...

22. 5 کاربر برای این پست از iranianpianist تشکر کرده اند:

saeedmelodi آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22801
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    14 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

راجب U1J کسی اطلاعات داره؟ مرسی

itmanager آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21914
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    147
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

سلام به دوستان خوبم
    راستش من ديروز به اصرار استادم رفتم يکي از فروشگاههاي لارستان . اون نشست پشت تمام پيانو ها و برام زد و اخر يکي رو انتخاب کرد که از همه بهتره ولي نمي دونم چرا اصلا دوستش ندارم اخه چينيه و مارکش پرل ريور
    با اينکه 10 سال ضمانت داره و استادم هم کلي گفت که واقعا از نظر صدا و اکشن خوبه ولي به دلم نيست که برم بخرمش هر چند از نظر قيمت هم کلي تخفيف دادن و همون حدود بودجه خودم مي ده .
    قبل از اينکه برم اونجا رفتم فروشگاه نوا يا اوا نمي دونم دقيقا اسمش کدوم بود ولي نمايندگي پيانوهاي بوهيميا در ايران رو داره و پيانو هاي نورديسکا از اخلاق و رفتارش خيلي خوشم امد و البته از پيانوهاي بوهميا که ساخت چک هستند و در طبقه بندي کتاب پيانو (لينکش رو در يک تاپيک ديگه گذاشته بودم) جز پيانوهاي تاپ و رده دوم به حساب مي ياد که در اين طبقه بندي پيانوهاي ديواري ياماها رده سوم هستند و خيلي تعجب کردم همچين پيانويي در ايران نمايندگي داره . خلاصه خيلي از اين پيانوها خوشم اومد ولي 5 به بالا بود . فروشندش نورديسکا رو که مونتاژ چين هست با قيمت خيلي مناسبي مي ده ولي نمي دونم در مقايسه با پرل ريور کدوم بهترند؟ نورديسکا با ارتفاع 122 يا پرل ريور با ارتفاع 115 ؟!
    اها يک مساله در پرل ريور از پلاستيک ABS هم استفاده شده

حالا مي گين چي کار کنم؟ کدوم رو بخرم؟

25. 2 کاربر برای این پست از itmanager تشکر کرده اند:

itmanager آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21914
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    147
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

سلام به همه دوستان
    راستش من ديروز به اصرار استادم رفتم يکي از فروشگاههاي لارستان . اون نشست پشت تمام پيانو ها و برام زد و اخر يکي رو انتخاب کرد که به عقيده اون از همه بهتر بود ولي نمي دونم چرا اصلا دوستش ندارم اخه چينيه و مارکش پرل ريور
    با اينکه 10 سال ضمانت داره و استادم هم کلي گفت که واقعا از نظر صدا و اکشن خوبه ولي به دلم نيست که برم بخرمش هر چند از نظر قيمت بد نيست. کلي هم تخفيف دادن و همون حدود بودجه خودم مي دن.
    قبل از اينکه برم اونجا رفتم يه فروشگاه ديگه که نمايندگي پيانوهاي بوهيميا در ايران رو داره و پيانو هاي نورديسکا از اخلاق و رفتارش خيلي خوشم امد و البته از پيانوهاي بوهميا که ساخت چک هستند و در طبقه بندي کتاب پيانو (لينکش رو در يک تاپيک ديگه گذاشته بودم) جز پيانوهاي تاپ و رده دوم به حساب مي ياد که در اين طبقه بندي پيانوهاي ديواري ياماها رده سوم هستند و خيلي تعجب کردم همچين پيانويي در ايران نمايندگي داره . خلاصه خيلي از اين پيانوها خوشم اومد ولي 5 به بالا بود . فروشندش نورديسکا رو که مونتاژ چين هست با قيمت خيلي مناسبي مي ده ولي نمي دونم در مقايسه با پرل ريور کدوم بهترند؟ نورديسکا با ارتفاع 122 يا پرل ريور با ارتفاع 115 ؟!
    اها يک مساله در پرل ريور از پلاستيک ABS هم استفاده شده

حالا مي گين چي کار کنم؟ کدوم رو بخرم؟

صفحه 5 از 129 نخستنخست 1234567891555105 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 13 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)