لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 6 از 129 نخستنخست ... 23456789101656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 96 از 2053

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو آکوستیک

Sohrab Iwis آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    22708
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    585
    1,350 بار تشکر شده در 692 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام به راحتي ميتوني كه يه پيانوي عالي و قسطي بگيري !

3 تومن اول بده بقيشو قسط بده !

از نوع weber!

بكي از خوبهاشم ميتوني 5 تومن پيدا كني !
    قسمتی از وصیت گزنفون یونانی خطاب به کوروش :
    چون من بميرم تن من را در زر نپوشانيد و بلكه با شتاب آن را به خاك بسپاريد . چون همه عمر دوستدار مردمان بوده ام و كام من آن است كه پس از مرگ نيز به آغوش خاك برگردم ... !

Sohrab Iwis آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    22708
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    585
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

اگر از من ميپرسي ميگم فقط weber!
    چون من بميرم تن من را در زر نپوشانيد و بلكه با شتاب آن را به خاك بسپاريد . چون همه عمر دوستدار مردمان بوده ام و كام من آن است كه پس از مرگ نيز به آغوش خاك برگردم ... !

itmanager آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21914
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    147
    113 بار تشکر شده در 49 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Sohrab Iwis [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اگر از من ميپرسي ميگم فقط weber!
    سلام
    وبر چه مدلي؟

pianista آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22111
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    27
    50 بار تشکر شده در 25 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط itmanager [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به دوستان خوبم
    راستش من ديروز به اصرار استادم رفتم يکي از فروشگاههاي لارستان . اون نشست پشت تمام پيانو ها و برام زد و اخر يکي رو انتخاب کرد که از همه بهتره ولي نمي دونم چرا اصلا دوستش ندارم اخه چينيه و مارکش پرل ريور
    با اينکه 10 سال ضمانت داره و استادم هم کلي گفت که واقعا از نظر صدا و اکشن خوبه ولي به دلم نيست که برم بخرمش هر چند از نظر قيمت هم کلي تخفيف دادن و همون حدود بودجه خودم مي ده .
    قبل از اينکه برم اونجا رفتم فروشگاه نوا يا اوا نمي دونم دقيقا اسمش کدوم بود ولي نمايندگي پيانوهاي بوهيميا در ايران رو داره و پيانو هاي نورديسکا از اخلاق و رفتارش خيلي خوشم امد و البته از پيانوهاي بوهميا که ساخت چک هستند و در طبقه بندي کتاب پيانو (لينکش رو در يک تاپيک ديگه گذاشته بودم) جز پيانوهاي تاپ و رده دوم به حساب مي ياد که در اين طبقه بندي پيانوهاي ديواري ياماها رده سوم هستند و خيلي تعجب کردم همچين پيانويي در ايران نمايندگي داره . خلاصه خيلي از اين پيانوها خوشم اومد ولي 5 به بالا بود . فروشندش نورديسکا رو که مونتاژ چين هست با قيمت خيلي مناسبي مي ده ولي نمي دونم در مقايسه با پرل ريور کدوم بهترند؟ نورديسکا با ارتفاع 122 يا پرل ريور با ارتفاع 115 ؟!
    اها يک مساله در پرل ريور از پلاستيک ABS هم استفاده شده

حالا مي گين چي کار کنم؟ کدوم رو بخرم؟
    دوست عزیزم سلام
    خیلی ها مثل شما دچار این سردر گمی ها میشن و بیشتر ش هم بخاطر هزینه کمتری که می خوان بکنن...
    در مورد پرل لیور و اینکه داخلش پلاستیکه درسته چیز جذابی نیست و یکی از دوستان هم در تاپیک های قبلی در مورد عایق بودن صدا و ارتعاشا ت اضافه نسبت چوب و پلاستیک مطالب خوبی عنوان کرده بود و لازم به ذکر است که هنوز هم قطعات داخلی پیانو های خوب در دنیا از چوب ساخته می شوند گوش به سفسطه فروشندگان که عنوان می کنند abs از چوب بهتره ندهید ... در مورد نوردیسکا قابل ذکر می دونم با توجه به تحقیقاتی که انجام دادم حتی از خروجی های گمرک ایران چنین پیانویی اصلا وارد ایران نمیشه نتیجه = اینکه بخاطر اینکه فروشندگان این پیانو گمرکی 30% تعرفه را داشته باشند این مدل پیانو را بصورت خرد وقطعه قطعه می آورند و در ایران مونتاژ می کندد ولی در فروشگاه عنوان می کنند که مونتاژچین می باشد ... چیز خیلی ساده تر اینکه در چین مونتاژ پیانو اصلا معنی ندارد بخاطر اینکه خود کشور چین تولید کننده و استفاده کننده تمام اولیه در پیانو ها می باشد و مونتاژ در چین شبیه جوکی خنده دار ه ... مونتاژ پیانو در کشور هایی مثل اندونزی ، سنگاپور و مالزی منطقی تر است.
    در کل هر دو تا مارک بالا از نظر من دور ریختن پول چون پایین ترین لول پیانو های آکبند بازار هستند .
    در ضمن اصرار استادت اصلا موجه نیست نکنه خدای نکرده زبونم لال ... اصلا هیچی
    ویرایش توسط pianista : Wednesday 20 January 2010 در ساعت 03:33 PM

5. 2 کاربر برای این پست از pianista تشکر کرده اند:

pianista آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22111
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط justnooryes [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام ،
    فکر می کنم با بودجه ای که شما در نظر گرفته اید بتوانید پیانوهای Falcone و Challen را خریداری کنید.
    من اواخر سال گذشته این دو مدل را در خیابان لارستان امتحان کردم .
    پیانوهای Falcone ساخت چین است اما طبق ادعای فروشنده تحت لیسانس آمریکاست. گرچه کارخانه اصلی فالکون از سال 1998 در آمریکا تعطیل شده اما طی بررسی وب سایت آن ادعای فروشنده درست می باشد. در اسفند سال گذشته قیمت یک پیانوی فالکون 118 سانتیمتری با رنگ ماهاگونی سه میلیون هشتصد هزار تومان بود که فکر میکنم تا سه میلیون و چهارصد هم تخفیف می داد. بعید می دانم الان گرانتر شده باشد.
    پیانوهای Challen ساخت مالزی و چین است و اصالتا انگلیسی است قیمت 121 ماهاگونی آن سه میلیون نهصد هزار تومان بود که تا سه میلیون و هفتصد تخفیف می داد. در ضمن صدا و تاچ خوبی هم داشت.
    در کل اکثر فروشندگان نصف قیمت را نقد می گیرند و نصف دیگر را طی شش ماه بعدی . به نظرم اگر چکی خرید کنید می توانید بودجه خود را بالاتر ببرید تا گزینه های بهتری پیش رویتان باشد .
    در ضمن بر خلاف نظر سایر دوستان پیانوی دیجیتالی را پیشنهاد نمی کنم که خود تاپیک مفصلی دارد و می توانید مراجعه کنید.
    همچنین با بودجه فعلی شما می توانید پیانوهای دست دوم تمیز پتروف و سمیک در اندازه کنسول خریداری نمایید که مسلما از پیانوی بی نام و نشان MARSHAL بسیار بسیار بهتر هست.
    با تشکر

من هم مثل این دوست عزیزم پیانو challen رو پیشنهاد می کنم ... پیانو خوب و رو قیمتی هست در مقایسه با سمیک به نظر بنده در یک سطح و لول هستند و لی از نظر قیمت غیر قابل قیاس چون challen به مراتب قیمت بهتر و مناسب تری دارد . مارشال رو تو منزل یکی از شاگردهام دیدم صدای خیلی تیز و آزار دهنده ای داشت که بیتشر از روزی 1 ساعت نمیشد باهاش تمرین کرد ولی تا دلتون بخاد رخ داره و قیافه ... فکر کنم به جای اینکه به داخلش برسن به ظاهرش بیشتر توجه کردن .

7. کاربران زیر از pianista به خاطر این پست تشکر کرده اند:

pianista آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22111
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rumour [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    شما میتونی پیانو های otto meister امتحان کنی. من هر هفته سر کلاس پشت یکیش میزنم. کلا بد نیستن. فقط صداشون خیلی تیز و bright هستش بخاطره همین یه مقدار sustain صدا کم میشه. ولی میشه باهاش کنار اومد.

نه بابا صداش خیلی تو مخه ... (در حد جیغ) بستگی داره کی بتونه باهاش کنار بیاد البته

Sohrab Iwis آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    22708
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    585
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

Wink

نقل قول نوشته اصلی توسط itmanager [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    وبر چه مدلي؟
    اگه راستشو بخواي من هيچ ماركي جز weber نميپسندم !

پس تمامي مدلهاش مد نظرم بود !

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20585
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    674
    1,182 بار تشکر شده در 290 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 13/0
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    15

سلام به دوستان خوبم
    راستش من ديروز به اصرار استادم رفتم يکي از فروشگاههاي لارستان . اون نشست پشت تمام پيانو ها و برام زد و اخر يکي رو انتخاب کرد که از همه بهتره ولي نمي دونم چرا اصلا دوستش ندارم اخه چينيه و مارکش پرل ريور
    با اينکه 10 سال ضمانت داره و استادم هم کلي گفت که واقعا از نظر صدا و اکشن خوبه ولي به دلم نيست که برم بخرمش هر چند از نظر قيمت هم کلي تخفيف دادن و همون حدود بودجه خودم مي ده .
    قبل از اينکه برم اونجا رفتم فروشگاه نوا يا اوا نمي دونم دقيقا اسمش کدوم بود ولي نمايندگي پيانوهاي بوهيميا در ايران رو داره و پيانو هاي نورديسکا از اخلاق و رفتارش خيلي خوشم امد و البته از پيانوهاي بوهميا که ساخت چک هستند و در طبقه بندي کتاب پيانو (لينکش رو در يک تاپيک ديگه گذاشته بودم) جز پيانوهاي تاپ و رده دوم به حساب مي ياد که در اين طبقه بندي پيانوهاي ديواري ياماها رده سوم هستند و خيلي تعجب کردم همچين پيانويي در ايران نمايندگي داره . خلاصه خيلي از اين پيانوها خوشم اومد ولي 5 به بالا بود . فروشندش نورديسکا رو که مونتاژ چين هست با قيمت خيلي مناسبي مي ده ولي نمي دونم در مقايسه با پرل ريور کدوم بهترند؟ نورديسکا با ارتفاع 122 يا پرل ريور با ارتفاع 115 ؟!
    اها يک مساله در پرل ريور از پلاستيک ABS هم استفاده شده

حالا مي گين چي کار کنم؟ کدوم رو بخرم؟

دوست عزیزم سلام. من هم مانند شما مدتی در حدود یک سال در مورد خریر پیانو سرگردان بودم ولی از آنجاییکه مدرس پیانو هستم دوستان زیادی بهترین راهنمائیها رو به من کردن از جمله دوستان خیلی خوبم در همین سایت. در نهایت با راهنمایی های دوستان و نواختن بیش از 7 مدل مختف پیانو در مشهد و تهران پیانوی سمیک نظر من رو به شدت جلب کرد. جالبه بدونین که قبلا به دلیل اطلاعات غلط دیدگاه مثبتی نسبت به سمیک نداشتم اما وقتی صدای این پیانو رو شنیدم به شدت عاشق اون شدم و دیگه تردید نکردم.

من مدل 121 FD رو خریدم و به قدری صدای این پیانو زیباست که هر شب به عشق شنیدن صدای اون هنوز که هنوزه از آموزشگاه به سرعت به خانه می آیم! راستش قیمت سمیک من 5800000 تومان هست که نمی دونم با بودجه شما سازگاره یا نه. در ضمن صدای پیانو تا حدی به سلیقه افراد هم مرتبط هست اما صدایی که در این پیانو شنیدم آنقدر زنده و جذاب است که حتی در هیچ مدلی از یاماها زیر قیمت 7 میلیون تومان نمونه آن را نشنیدم!

راستی همونطوری که دوست عزیزمون گفت سراغ پیانویی که از قطعات پلاستیکی در اون استفاده شده نرین چون خود پلاستیک (عایق) صوتی هست و صدای این پیانوها خفه و مرده هست.

11. کاربران زیر از alone_composer به خاطر این پست تشکر کرده اند:

azad-gh آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1713
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    24
    43 بار تشکر شده در 20 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

بالاخره یکی پیدا شد که مارشال داره !!!

دوست عزیز من یه 4 سال پیش گرفتم دو و هشتصد و پنجاه هزار تومن مثل اینکه زیاد قیمتش فرقی نکرده !!! در اینجا یه عکس ازش در منزل میبینید :

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

دوست عزیز این نکات در موردش به ذهنم میاد :

1-از نظر ظاهر زیباترین پیانویی که دیدم چون حقیقتش زیبایی هم برا خانواده مهم بود بد چشم مامانمو گرفت بالاخره پول هم اونا داشتن میدادن ته دلم گفتم یه حالی به اونا هم بدم ولی راستش الان پشیمونم !!! البته یه مدلش اینطوری بود بقیش به این زیبایی نبود . جای نتش هم خیلی قشنگه ولی عکس کامل ندارم چون الان هم خوابگاه هستم و منزل نیستم عکس دیگری نمیتونم بذارم

2-از نظر کلاویه خوبه و کاملا نرمه یادمه اولین استادم وقتی اومد سرش تا شروع کرد زدن گفت چه قد نرمه البته چون قبلش خودش بلو روس داشت و عجیب سفت بود ، سر کلاس پدرمون در میومد و استادم گفت از نظر صدا و کلاویه از بلو روس بهتره

3- در مورد صدا به نظر من تا حدودی سلیقه ای هم هست من اون زمان سمیک js 118 کره ای - یاماها lu90pe که اندونزی بود -نردیسکا- شانگهای -یانگ چانگ - اتومایستر و یکسری مدل های همین هول و هوش 3 میلیون رو دیدم ولی ارضا نکرد و شاید فقط سمیک یه ذره بهتر اومد که به نظر من به خوشگلی مارشال و این که 500 تومنم سمیک گرونتر بود نمی ارزید . بالاخره چون شهرستان بودم و زیاد نمیتونستم بگردم و عجله هم داشتم بالاخره بهش راضی شدم . برای اینکه صداشو هم تو و هم دوستان دیگه
    بشنونند یک کلیپ کوتاه دارم حتما ببینید ونظر در مورد صداش بدید :

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

البته چند نکته لازمه :

1-پیانو به خاطره حرکت های زیاد و جابه جا کردنش در اون لحظه زدن ، بعضی نتاش از کوک خارج شده (کمی کمتر از ربع پرده) همون سل در شروع دست راست صداش فالشه و در اصل سل کرن زده میشه

2-فیلم با موبایل نوکیا n70 گرفته شده و در بعضی جاها هم یه کوچولو قطع و وصل میشه

3-قطعه حدود دو سال پیش همینطوری صرفا به قصد تست گوشی زدم به همین دلیل وسط کارم رها کردم ، متاسفانه الان هم خوابگاه هستم و نمیتونم یه ارائه بهتر بدم .

4-قطعات دیگه ای هم همینطوری به قصد تست گوشی زدم بازم اگه دوست داری بگو تا بذارم

5-به نظرم میاد صداش تو ظبط بهتر از صداش از نزدیک هستش حتی از نزدیک وقتی دوستم میزنه و من فاصله میگیرم صداش خیلی بهتر به نظر میاد ولی پشتش میشنی کیفیتش میاد پایین نمیدونم در مورد همه پیانوها این مسئله صادقه یا نه یا اینکه گوشم اینطوریه !!! ؟؟؟؟؟؟ !!! البته وقتی صفحه جلویی رو ور میداری و سیما و چکشها مستقیم دیده میشن صداش بازم بهتر میشه و این صفحه جلویی خیلی راحت درمیاد و جا میخوره البته فکر کنم در مورد همه پیانوها صادق باشه

همونطور که گفتم پیانو های زیادی رو تست کردم ولی کلا منو ارضا نکردند شاید به قول استادم تو باید یه گرند پیانو بخری !!! حتی یاماها های گرونقیمت هم با توجه به قیمتش چنگی به دل نزد تا اینکه یه بار رو یه پتروف دسته دوم زدم ازش واقعا خوشم اومد تو همون مغازه یه پیانو به نام بوهیمیا بود که اونم مثل پتروف معروف ماله چکه واقعا خوب بود که یکی از دوستان تو همین تایپیک هم تعریفشو کرد و مطمئنتر شدم ، طنین صداش واقعا عالی بود، چشممو بد گرفت ولی حیف دیگه کار از کار گذشته !!! انشاالله بعدها... ، البته مثل اینکه به بودجه شما هم نمیخوره وبازم با توجه به قیمتش به نظرم صد در صد از یاماها بهتره بالاخره به نظر منم با این بودجه حتما دنبال دسته دوم سالم با یکی که وارده بگرد تا مشکل دار قالب نکنند اگه هم حتما دسته اول میخواهی آسیایی نگیر و همین اروپای شرقی مثل چک به نظرم بهتر ، ماشاالله مارک زیاده خودت رو همش بزن و ببین از کدوم صدا بیشتر خوشت میاد چون تا حدودی سلیقه ای هست

4- و اما حرف آخر بنظرم مارشال و نظایر چینی نخر ، چون پیانو در ایران مثل ماشین قیمت کاذب داره و سطح درامدم خوب از خارج کمتره اگه به دل نچسبه واقعا خیلی گرون تموم میشه تازه عوض کردنشم خیلی سخته پس عجله نکن و خوب تحقیق کن ، به حرف فروشنده ها و برخی افراد که گویا پورسانت هم میگیرن اصلا توجه نکن و به گوش خودت فقط توجه کن اگه هم خواستی رو همین مارشال صدای بیشتری بشنوی موقعی که برگشتم خونه ، شماره تلفن بدم پشت تلفن برات بزنم دیگه هر چی از دستم میاد بگو ...
    ویرایش توسط azad-gh : Thursday 21 January 2010 در ساعت 06:24 PM

13. 5 کاربر برای این پست از azad-gh تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    20923
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    2 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض درخواست مشاوره برای خریده پیانو بین ۶ تا ۷ ملیون تومان

با سلام
    من آن ۶ ماهه که کلاس پیانو میرم و الان میخام یک پیانو بگیرم.
    بودجم حدوده ۶ حداکثر ۷ ملیونه و میخواستم بدونم بهترین انتخاب چیه.
    راستش یه ۲ ماهی هست که دارم تحقیق میکنم و به این نتیجه رسیدم که یاماها و سمیک تو این رنج قیمت بهتر از باقیست. البته بعدش به این نتیجه رسیدم که یاماها تو این قیمت زیاد چیزه خوبی از آب دار نمیاد. پس میمونه سمیک.
    من تو اصفهان زندگی میکنم و فقط ۱ فروشگاه سمک داره اینجا و قیمتش حس م اینجوری بهم گفته :

samick 131 vallnut 6,700,000

استادم میگفت bohemia بد نیست والی راستش نمیدونم چی بگم.
    البته بگم اگه مورد خاصی هم پیش میاد شاید تا ۷ و نیم هم بتونم پول بدم!
    خوب حالا اگه میشه نظرتونو بگین که چیکار کنه
    ببخشید که پست جدید باز کردم آخه قبلیارم خوندم والی به نتیجه دلخواه نرسیدم.
    با تشکر

15. 2 کاربر برای این پست از alex_fox تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22149
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض alex

alexعزیز به نظر من پیانو خریدن کار یک روز دو روز یا یک ماه دو ماه نیس چون
    یکی از مهمترین عناصر در خریدن پیانو قیمتشه تو باید ببینی که چقدر می خای هزینه کنی
    من اگه جای تو بودم و بالای 5میلیون تومن هم پول داشتم یا یه samick می گرفتم ویا واقعا تو شهر دنبال یک پیانوی خونگی made in japan دسته 2 می گشتم.

17. کاربران زیر از azim.k به خاطر این پست تشکر کرده اند:

itmanager آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21914
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    147
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط azim. k [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    alexعزیز به نظر من پیانو خریدن کار یک روز دو روز یا یک ماه دو ماه نیس چون
    یکی از مهمترین عناصر در خریدن پیانو قیمتشه تو باید ببینی که چقدر می خای هزینه کنی
    من اگه جای تو بودم و بالای 5میلیون تومن هم پول داشتم یا یه samick می گرفتم ویا واقعا تو شهر دنبال یک پیانوی خونگی made in japan دسته 2 می گشتم.
    سلام دوست من

من هم همين مشکل رو داشتم البته با بودجه خيلي محدود تر از شما ولي چون بازار رو به تازگي (هفته پيش‌) کاملا زير رو رو کردم و همه چي دستم اومده اگر به اندازه شما پول داشتم بدون هيچ شکي بوهيميا مي خريدم
    1- اين پيانوها کاملا ساخت چک است و دست چين بهش نرسيده
    2- از نظر صدا يک ساز اروپايي محصوب مي شه که صداي گردي داره و خيلي دلنشين هست
    3- نماينده اصلي در ايران داره که تا پايان بهمن هم شرايط ويژه فروش گذاشته با تخفيف بسيار خوب
    4- در کتاب پيانو که يک کتاب درجه بندي پيانوها در امريکاست و نسخه جديد ان که مربوط به سال 2009 هست و لينکش رو در سايت گذاشتم اين پيانوها در رديف دوم قرار مي گيرند و پيانوهاي سميک در دسته سوم هستند.
    5- از نظر ظاهر هم خيلي شيک طراحي شدن و 5 سال گارانتي دارن حتي براي کوک
    من کل بودجه اتم 3500 بود اگر فقط 1500 بيشتر داشتم قطعا يک بوهيما خريده بودم .

در کل اميدوارم ساز مورد نظرتان را به راحتي و با قيمتي مناسب پيدا کنيد

19. 2 کاربر برای این پست از itmanager تشکر کرده اند:

itmanager آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21914
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    147
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

سلام مجدد
    فايل کتاب رو گذاشتم شايد بتونه در تصميمگيري بهتون کمک کنه
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

21. کاربران زیر از itmanager به خاطر این پست تشکر کرده اند:

itmanager آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21914
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    147
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

سلام به همه دوستان خوبي که راهنمايي هاي با ارزشي به من کردن

حقيقتش رو بخواين من هم از پيانويي که دست چين بهش رسيده باشه اصلا خوشم نمي ياد و هر چي فکر کردم ديدم بع هيچ عنوان نمي تونم کل پولي که جمع کردم به همين راحتي بريزم دور . پس بي خيال حرف استاد و فروشنده ها شدم کلا...

از قضا خدا لطف کرد و يک اگهي ديدم و بالاخره صاحب پيانويي شدم که گرچه کره اي دست دوم هست ولي کاملا نو و تميز و خوش صدا
    من يک يانگ چانگ خريدم که تمام قطعاتش چوب و ساخت کره . اين پيانو قبل از اينکه اين کارخانه بره سراغ ساخت پيانوي وبر و دست چين بياد وسط ساخته شده . درش رو که باز کردم ديدم اصلا قطعاتش و نمدش و ... با پيانوهاي اسباب بازي چيني قابل مقايسه نيست به خصوص پيانوي پرل ريور که از ابر معمولي استفاده کرده بود اونقدر که بعد از يک سال خدا مي دونه بشه صدايي از اين ساز در اورد يا نه با اين تجهيزاتي که ساخته شده بود!!!

خلاصه درسته پولم کم بود ولي از خرديم خيلي راضيم هر چند اگر 1.500 بيشتر داشتم يک بوهيميا مي خريدم و در خريدش شک نمي کردم چون اون هم چک ساخته مي شه و تا الان دست چين بهش نرسيده!!!

به هر حال باز هم ممنون
    ویرایش توسط itmanager : Saturday 23 January 2010 در ساعت 12:24 PM

23. 2 کاربر برای این پست از itmanager تشکر کرده اند:

itmanager آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21914
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    147
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط iranianpianist [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان عزيز
    ببينين من با تعصب بيجا كاملا مخالفم. كسي رو هم متهم نمي كنم كه خواسته جانبدارانه راجع به شركتي بنويسه يا چيز ديگه. معمولاً هم سعي مي كنم به جاي پرسيدن از ديگران خودم جواب رو پيدا كنم. در همه صنف ها و برندها اين دعواها هست متاسفنه. البته تو كشور ما چون هيچ نمايندگي رسمي و واقعي نيست. بنابراين به نظرم بهترين و عاقلانه ترين كار زدن يك ايميل به خود ياماها ژاپن است. سايتش [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] است. من اين كارو كردم جواب اومد با YMGF يعني YAMAHA Music Gulf FZE يا همون نمايندگي خاورميانه و آسياپاسيفيك ياماها تماس بگيرين. من هم همين كارو كردم. اونجا يه خانومي بود كه گفت از نظر ما فروشگاه آرشه جام جم (لشگري) نماينده رسمي فروش و شركت يام آهنگ هم نماينده رسمي فروش و هم خدمات و پشتيباني مورد تاييد ياماها در ايرانه و بس. راستش رو بخواين خودم هم چنين فكري مي كردم چون اين دو تا هم از سالها پيش فعاليت ميكنن و هم تنها جاهايي هستن كه فروشگاهاشون جنسي جز با مارك ياماها نميفروشن. در فروشگاه واقف كه رفتم همه چيز پيدا مي شد جز ياماها در واقع از ياماها فقط تابلوش رو داشت. جام جم جمهوري هم كه اصلاً به ظاهرشون نميومد اين كاره باشن. بيشتر شكل دلارفروشاي اون منطقه بودن. اصلاً هيچ وقت نسبت به جمهوري حس خوبي نداشتم بيشتر آدمو ياد قاچاق كالا ميندازه!!! من به هر دو جاي رسمي كه گفتم (آرشه جام جم و يام آهنگ يا همون شهر موسيقي iranyamaha) سر زدم . از اينجا به بعدشو اسم نميبرم كه فكر نكنين ميخوام تبليغ الكي بكنم يا وابستگيي دارم. فقط قصدم آگاه كردنه. خلاصه پيش هر دو رفتم؛ يكيشون هم از نظر برخورد و كلاس واقعاً متفاوت بود و قيمتش هم نزديك 800 هزار تومن پايين تر بود! ازش خريدم و فرداش تحويل دادن و قراره يك ماه ديگه هم بيان كوك اوليه بكنن. اگز كسي توضيح بيشتر خواست پيام يا ايميل بده خصوصي توضيح ميدم. در ضمن دوستان در جواب كاربر قبلي كه گفته بودن پتروف ميخرن من جستجويي كه كردم ظاهرا اصلا اين مارك تو ايران نماينده رسمي فروش نداره. در واقه جز ياماها و Samick هيچ مارك ديگري نمايندگي رسمي نداره و قيه فقط وارد ميكنن و ميفروشن. اما انصافاً هيچ پيانوئي ياماها نميشه من كه دارم با پيانوي عزيزم اين روزها زندگي ميكنم و لذت ميبرم ...

سلام

کاملا درسته من هم اين حرفها رو کاملا قبول دارم و قبلا هم گفتم نتيجه تحقيقات من هم همين رو مي گه ضمن اينکه علاوه بر اين يک شرکت ديگه هم داره فعاليت مي کنه که اون هم بر طبق جواب ايميل دريافتي از ياماها نمايندگي و پخش اين محصول را در ايران در کنار ارشه و شهر موسيقي داره به نام تاشار کيش
    اين شرکت به تازگي يک نمايشگاه زده سر ميدون فاطمي نرسيده به وزارت کشور . من اونجا هم رفتم رفتار بسيار محترمانه و دوستانه اي داشتند ضمن اينکه اصلا پشت سر فروشگاههاي ديگه بدگويي نکرد اصلا و اين خيلي برام جال بود چون همشون بلا استثنا پشت سر هم مي زنند.
    خلاصه اينکه به من اين اجازه رو داد که برم تحقيق کنم و وقتني از همه جا پرسيدم اگر دوبازه برگشتم با 15 درصد تخفيف نسبت به جاهاي ديگه بهم پيانو مي فروشه .
    ضمن اينکه بگم من نه استاد موسيقي هستم که دانشجو داشته باشم نه حرفه اي پمن تازه 1 ماه دارم مي رم کلاس پيانو و... اينجا صرفا دارم تجربياتم رو براي خريد مي گم چون در خريد خيلي وسواس دارم و بايد حتما تحقيق کنم تا برام مسجل بشه کجا از همه بهتره باعث شد که همه جا برم و همه سايتها و تجربيات بقيه رو بخونم و ... و بعد انتخاب کنم
    اين موارد که بهش اشاره شد خيلي به مارک پيانويي که بخواين بخرين هم بستگي داره
    اگر بخواين ياماها بخريد هموني بود که دوستان گفتند به اضافه شرکت تاشار قشم يا کيش ؟!
    اگر وبر بخرين گالري موسيقي سبا روبه روي پارک ساعي بسيار خوش برخورد بودند
    اگر بخواين بوهيميا (ساخت چک) بخرين که فروشگاه اواي موسيقي خيابان لارستان نمايندگي انحصاريش هست و اون هم خيلي مودب و با حوصله کلي توضيحات داد
    در مورد سازهاي چيني و مونتاژ چين هم چيزي نگم بهتره چون نخريد خيلي بهتره تا پولتون دور بريزيد.

25. 2 کاربر برای این پست از itmanager تشکر کرده اند:

itmanager آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21914
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    147
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

راستي يک مورد خيلي مهم يادم رفت بگم

اگر خودتون تحقيق کنيد خيلي خيلي بهتره تا با استادتون برين براي خريد و ببينيد اون چي مي گه چون بر اساس اطلاعاتي که من به دست اوردم 10 درصد مبلغ هر قرار داد به استاد مي رشه که دانشجو رو معرفي کرده . اگر خودتون خريد کنيد مي تونيد اين درصد تخفيف رو خودتون بگرين که مبلغ ناچيزي هم نخواهد بود!!

27. کاربران زیر از itmanager به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 6 از 129 نخستنخست ... 23456789101656106 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)