لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 78 از 129 نخستنخست ... 286874757677787980818288128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,233 به 1,248 از 2053

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو آکوستیک

Royal آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    45925
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    196
    439 بار تشکر شده در 152 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 14/0
    Given: 10/1
    میزان امتیاز
    13

0 Not allowed! Not allowed!
    من صدای u1 یاماها رو بیشتر دوست داشتم تا این برند. صداش زود محو می شه.

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

فکر میکنم از هر 10 میلیون نفر نظر شما رو داشته باشن . سلیقه هست و قابل احترام .
    روبرت شومان : " آقایان کلاهتان را بردارید ، یک نابغه ( شوپن ) ظهور کرده است "

3. کاربران زیر از Pathetique به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من صدای u1 یاماها رو بیشتر دوست داشتم تا این برند. صداش زود محو می شه.
    البته این سلیقست و هیچکس هم نمیتونه بهتون معترض بشه چون بهرحال U1 هم یه ساز فوق العادست. اما زود محو شدن صدا پارامتر خاصی محسوب نمیشه حداقل من تابحال به چنین معیاری برنخوردم. شیمل و U1 رو از نزدیک تست کردید ؟
    .Applaud, my friends, the comedy is over

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    50759
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    87
    87 بار تشکر شده در 44 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    13

امیرجان بله خیلی گرونی شده .

آقای رویال کلا طرفدار محض یاماهاست.. من تا امروز ندیدم ایشون چه در مورد پیانوهای دیجیتال وچه در مورد پیانوهای آکوستیک بین ۲ پیانو که یکیش یاماهاست و یکیش پیانوی دیگه ای یاماها رو انتخاب نکنند... به هر حال ساز سلیقه ای

اما در مورد محو شدن صدای شیمل اشتباه میکنید... اتفاقا یاماها که صدای تیزی هم داره و از نظر من خالی از رنگه .. صداش به مراتب زودتر محو میشه !!

کلا تو پیانوهای آکوستیک یاماها به نظرم خوش صدا نیست البته که رویالهاش عالیه اما دیواری نه ... مخصوصا که بعید میدونم حتی u1 که تو ایران میاد رو ژاپن بسازه ... یا حتی اگه ژاپنی باشه اصلا با u1 های ۱۰ سال پیش قابل مقایسه نیست!! دیدم که میگم !

من وبر و هایلون رو بیشتر از u1 های جدید میپسندم ...

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    62913
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    8 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

البته من بين تويو و ياماها.. خب تويو رو ميپسندم چون كلاويه هاش لخته. ولي از نظر صدا بوستوني كه باهاش زدم يه چيز ديگه اسسسس

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

کجا با بوستون زدید ؟ فکر کنم فقط گرندش موجود باشه درسته ؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    62913
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    8 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

تو گالري دوستم. البته با اشتنوي هم زدم.. نه بوستون ديواري هم داره ايشون. ولي من با گرند زدم كه عاليه.. معركست...

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

قیمتش چند بود ؟
    کجاس گالری دوستتون ؟ اشتین وی هم داره ؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    62913
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    8 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

تو مطهري و سعادت آباد.
    اگه خواستي ميتونيم با هم بر يم. برات تخفيف ميگيرم.

11. کاربران زیر از hamidbarari به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    62913
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    8 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Pathetique [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ‚Œ…تش ††د بˆد Ÿ
    کجاس گا„رŒ دˆستتˆ† Ÿ اشتŒ† ˆŒ ‡… دار‡ Ÿ
    تو مطهري و سعادت آباد
    هر وقت بطور جدي طالبش بودي بهم خبر بده. برات تخفيف خوب ميگيرم:
    شمارم اينه: 09351571607
    موفق باشي

Royal آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    45925
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    196
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdifshp [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آقای رویال کلا طرفدار محض یاماهاست.. من تا امروز ندیدم ایشون چه در مورد پیانوهای دیجیتال وچه در مورد پیانوهای آکوستیک بین ۲ پیانو که یکیش یاماهاست و یکیش پیانوی دیگه ای یاماها رو انتخاب نکنند... به هر حال ساز سلیقه ای
    دوست من اشتباه متوجه شدین. من طرفدار محض یاماها نیستم. حقیقت امر اینه که تو ساز ها با قیمت های نسبتا پایین یاماها از کیفیت و صدای بهتری برخورداره. وگرنه اگه از من بپرسن هیچ صدای پیانویی رو با استین وی عوض نمی کنم. بعد از استین وی ، کاوای و بعد از اون یاماها رو دوست دارم.
    تو دیجیتال هم عاشق صدای نوردم. حیف که اکشنش نقطه ی ضعفشه وگرنه تو صدا نورد حرف اول رو می زنه.
    اما برای خرید با قیمتایی که دوستان می خوان یاماها بهترین گزینست. من که نمی تونم به دوستان خرید نورد یا تو آکوستیک استین وی رو پیشنهاد کنم. واسه همین می گم یاماها چون از برندای دیگه بهتر امتحان خودشو پس داده و قیمتشم نسبت به کیفیتش مناسبه.
    جالبه بدونین که U1 یک ساز intermediate هست. و اونقدر ها هم از اکشن و طول سیم قابل قبولی نسبت به U3 برخوردار نیست.
    U1 رو تست کردم اما شیمل رو نه. هم صدای ضبط شده ی U1 رو دارم هم صدای ضبط شده ی شمیل رو دوست عزیزمون گذاشتن.
    اما صدای شمیل عمق نداره. زود محو می شه. نمی دونم شاید من دارم اشتباه می کنم. اما به هر حال صداش با سلیقه ی من جور در نیومد.
    ویرایش توسط Royal : Monday 10 September 2012 در ساعت 03:07 PM

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

مرسی از شما دوست عزیزم ولی من پول ندارم . برای تست هم که شده میرم کیف میکنم .

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست من اشتباه متوجه شدین. من طرفدار محض یاماها نیستم. حقیقت امر اینه که تو ساز ها با قیمت های نسبتا پایین یاماها از کیفیت و صدای بهتری برخورداره. وگرنه اگه از من بپرسن هیچ صدای پیانویی رو با استین وی عوض نمی کنم. بعد از استین وی ، کاوای و بعد از اون یاماها رو دوست دارم.
    تو دیجیتال هم عاشق صدای نوردم. حیف که اکشنش نقطه ی ضعفشه وگرنه تو صدا نورد حرف اول رو می زنه.
    اما برای خرید با قیمتایی که دوستان می خوان یاماها بهترین گزینست. من که نمی تونم به دوستان خرید نورد یا تو آکوستیک استین وی رو پیشنهاد کنم. واسه همین می گم یاماها چون از برندای دیگه بهتر امتحان خودشو پس داده و قیمتشم نسبت به کیفیتش مناسبه.
    جالبه بدونین که U1 یک ساز intermediate هست. و اونقدر ها هم از اکشن و طول سیم قابل قبولی نسبت به U3 برخوردار نیست.
    U1 رو تست کردم اما شیمل رو نه. هم صدای ضبط شده ی U1 رو دارم هم صدای ضبط شده ی شمیل رو دوست عزیزمون گذاشتن.
    اما صدای شمیل عمق نداره. زود محو می شه. نمی دونم شاید من دارم اشتباه می کنم. اما به هر حال صداش با سلیقه ی من جور در نیومد.
    از نزدیک تست کردن خیلی با ویدئو تفاوت داره . شما فکر میکنید صدایی که از ویدئوهای کنسرت میشنوید دقیقأ همون صدای اشتین وی هست ؟ اگر اینطور باشه که من اصلأ صدای اشتین وی رو در مقابل شیمل 0 میدونم .
    اینکه شیمل خوشصداترین هست در تمام دنیا ثابت شده و شکی توش نیست. ولی موضوع فقط صدا نیست. اگر فقط صدا بود همه جا به جای اشتین وی از شیمل استفاده می شد . این صحبت رو من رو سایر دوستان اینجا نمیگیم این بحث ثابت شده در تمام دنیا و دیگه شکی توش نیست. امیدوارم راهتون بخوره به خیابان لارستان و برید تست کنید شیمل رو . حتی سیاست های تجاری هم در انتخاب اشتین وی به عنوان پای ثابت کنسرت ها و رسیتال ، بی دخالت نیست - اشتین وی به تمام پیانیست های ویرتئوز یه دونه از اون بهترین گرند ها شو میده ولی بقیه این کار رو نمیکنن وگرنه اشتین وی هم رقیب زیاد داره . شرکتهایی مثل بخشتاین(بکشتاین) - فایولی - بوزندورفر - ساوتر و خیلی های دیگه پا به پای اشتین وی میان جلو و بعضی وقتها جلوتر هم هستند . مثلأ فازیولی که فقط گرند میزنه پدال چهارم هم داره !
    بحث اکشن در اون گرون قیمتها دیگه تقریبأ میره کنار چون در یک سطح هستند ولی بحث صدا کاملأ سلیقه اس . شما میگی برای قیمت های پایین یاماها مناسبه . خوب 23 میلیون قیمت مناسبیه ؟ شما یادتون میاد که 9 تومن بود همین ساز وقتی که شیمل 116 کلاسیک 16 میلیون بود ؟
    این 2 اصلأ در سطح رقابت با هم نیستند . یاماها با برندی مثل کاوایی باید مقایسه بشه که بازم بعید میدونم در نظرسنجی عمومی بیشتر از کاوایی طرفدار داشته باشه صداش .
    در فروم های خارجی هم اگه برید سوال کنید خوش صدا ترین رو عموم کاربران ، شیمل رو معرفی میکنن . یاماها فقط برای گذراندن عمور تمرینی هست. مقایسه دیواری های یاماها با شیمل مثل این میمونه که C7 یاماها رو با کنسرت گرند اشتین وی مقایسه کنیم !!!

Royal آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    45925
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    196
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Pathetique [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    از نزدیک تست کردن خیلی با ویدئو تفاوت داره . شما فکر میکنید صدایی که از ویدئوهای کنسرت میشنوید دقیقأ همون صدای اشتین وی هست ؟ اگر اینطور باشه که من اصلأ صدای اشتین وی رو در مقابل شیمل 0 میدونم .
    اینکه شیمل خوشصداترین هست در تمام دنیا ثابت شده و شکی توش نیست. ولی موضوع فقط صدا نیست. اگر فقط صدا بود همه جا به جای اشتین وی از شیمل استفاده می شد . این صحبت رو من رو سایر دوستان اینجا نمیگیم این بحث ثابت شده در تمام دنیا و دیگه شکی توش نیست. امیدوارم راهتون بخوره به خیابان لارستان و برید تست کنید شیمل رو . حتی سیاست های تجاری هم در انتخاب اشتین وی به عنوان پای ثابت کنسرت ها و رسیتال ، بی دخالت نیست - اشتین وی به تمام پیانیست های ویرتئوز یه دونه از اون بهترین گرند ها شو میده ولی بقیه این کار رو نمیکنن وگرنه اشتین وی هم رقیب زیاد داره . شرکتهایی مثل بخشتاین(بکشتاین) - فایولی - بوزندورفر - ساوتر و خیلی های دیگه پا به پای اشتین وی میان جلو و بعضی وقتها جلوتر هم هستند . مثلأ فازیولی که فقط گرند میزنه پدال چهارم هم داره !
    بحث اکشن در اون گرون قیمتها دیگه تقریبأ میره کنار چون در یک سطح هستند ولی بحث صدا کاملأ سلیقه اس . شما میگی برای قیمت های پایین یاماها مناسبه . خوب 23 میلیون قیمت مناسبیه ؟ شما یادتون میاد که 9 تومن بود همین ساز وقتی که شیمل 116 کلاسیک 16 میلیون بود ؟
    این 2 اصلأ در سطح رقابت با هم نیستند . یاماها با برندی مثل کاوایی باید مقایسه بشه که بازم بعید میدونم در نظرسنجی عمومی بیشتر از کاوایی طرفدار داشته باشه صداش .
    در فروم های خارجی هم اگه برید سوال کنید خوش صدا ترین رو عموم کاربران ، شیمل رو معرفی میکنن . یاماها فقط برای گذراندن عمور تمرینی هست. مقایسه دیواری های یاماها با شیمل مثل این میمونه که C7 یاماها رو با کنسرت گرند اشتین وی مقایسه کنیم !!!
    دوست عزیز اگه یک بار دیگه پست بنده رو با دقت بخونین متوجه می شین که بنده هم عرض کردم صدای کاوای رو بیشتر از یاماها دوست دارم.
    در ضمن من دو ماه پیش لارستان بودم که اونجا یاماها والد اشتاین و اتتو مستر رو تست کردم. و باز تو این 3 تا برند هم به نظرم یاماها بهتر بود. اما در مورد استین وی. نه تنها من که عددی نیستم ، بلکه نوازندگان بزرگ دنیا مثل راخمانیف هم صدای استین وی رو بیشتر از بقیه دوست داشتن. حتی ماکسیم مرویسا هم دو پیانوی استین وی و فازیولی رو به عنوان پیانو های محبوبشون ذکر کردن. خانم یوجا وانگ ، آقای یوندی لی و لانگ لانگ هم صدای استین وی رو ترجیح می دن.
    یه تحقیق کنین بد نیست. این نوازنده ها به قدری پول تو جیبشون دارن که اگه بخوان تمام مدل های شیمل و بوزندورفر و بکشتاین و غیره و بخرن. طرفداری اونها از صدای استین وی بی دلیل نیست.
    من نیومدم شیمل رو با یاماها یا استین وی مقایسه کنم. همونطور هم که قبلا گفتم صحیح نیست دو سازی که از نظر قیمت تفاوت معنا داری با هم دارن رو با هم مقایسه کنیم. اما اون چیزی که من از نوازندگان بزرگ سراغ دارم اینه که اونها هم استین وی رو دوست داشتن. حالا شما بگین شیمل بهترینه و درش شکی ندارین. اما سلیقه سلیقه است.
    الان هم ارزش پول اومده پایین. پسر عموی من 6 7 سال پیش پیانوی u1 رو به قیمت نزدیک 4 میلیون خرید. اون موقع پراید نزدیک 7 میلیون قیمتش بود. الان اینقدر وضع خراب شده که اگه پول 3 تا پراید رو هم بذاری رو هم نمی تونی یه U1 بخری. وگرنه قیمت U1 نسبت به کیفیتش عالیه. الان قیمتا رفته بالا اما ارزش پول هم کم شده و اینو نمی شه در نظر نگرفت.
    در ضمن. من اکشن U1 که یک پیانو دیواری هست رو با U3 مقایسه کردم. شاید در کیفیت اکشن گرند پیانو هایی که 1 میلیارد قیمتشون باشه فرقی وجود نداشته باشه و همه در یک سطح باشن. اما فرق بسیاری است در اکشن یک پیانو دیواری 110 با یک پیانو دیواری 130. اکشن یک پیانو دیواری 130 سانتی حتی مقبول تر از یک گرند بیبی هستش.
    در حقیقت شما باز متوجه منظور من از پست قبلیم نشدین. چون منظورم از اون پست این نبود که بزنم تو سر برند شیمل یا هر برند دیگه. بلکه منظورم این بود که من طرفدار محض یاماها نیستم. همین. حالا شما باز بگو شیمل بهترینه.

(به فروم های خارجی هم سر زدم و دیدم اکثرا بین خرید یاماها و شیمل مردد هستن و این دو تا برند رو به همراه کاوای با هم مقایسه می کنند و از همدیگه در موردشون نظر خواهی می کنند. بد نیست شما هم یه سری بهشون بزنین.)

یک نکته ی دیگه. اگه به کل دنیا ثابت شده که شیمل بهترین صدا رو داره چرا یه پیانو دیجیتال نمی بینیم که از صدای به قول شما فوق العاده ی این پیانو نمونه برداری کرده باشه ؟
    چرا همه از استین وی و یاماها و بوزندورفر نمونه برداری می کنند ؟
    به نظر شما به عقل این کمپانی های پیانو دیجیتال و میدی کنترلر که به فکر پول خودشونن و می خوان بیشتر فروش داشته باشن نمی رسه که از بهترین صدای پیانو نمونه برداری کنن ؟
    حتی اونها هم بهترین رو استین وی می دونن و اولویت کارشون رو این پیانو قرار دادن. سلیقه ها متفاوته دوست من.
    یاد بگیریم به کسی تحمیل نکنیم.
    ویرایش توسط Royal : Monday 10 September 2012 در ساعت 06:38 PM

17. 2 کاربر برای این پست از Royal تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

چشم بنده متنبه میشم و قول میدم که دیگه در مورد چیزی که تخصص ندارم و تحقیقی درباره اش نکردم صحبت نکنم دوست من . قول میدم فروم های خارجی رو بخونم و شاید قول بدم که یاماها رو بهترین بدونم . همچنین میتونم قول بدم که وقتی یاماها رو ترجیح دادم به تمام برندهای دنیا دیگه یاماها رو به کسی تحمیل نکنم که یه بنده خدایی میاد اینجا اطلاعات بگیره اطلاعات ناقص نگیره . شما به بزرگیه خودتون ببخشید . آهان راستی این قول رو هم میدم که به کسی که پستم رو درست نمیخونه نگم که پستم رو درست بخون .

دوستان پیانیست اگر 500 میلیون پول داشتید حتمأ U3 بخرید یه وقت طرف اشتین وی و بوزندورفر نرید ها . هم اکشنش بهتره هم صداش تیز تو مخی نیست. تازه صدای گرم و اروپایی شیمل مزخرفه و صدای تیز یاماها بسیار مناسب تره برای کارهای کلاسیک .

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    میزان امتیاز
    16

تاپیک داره به بیراهه میره. بحث سازنده ای رو شروع نکردید دوستان خوبم Pathetique و Royal.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

20. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 78 از 129 نخستنخست ... 286874757677787980818288128 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)