لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 89 از 129 نخستنخست ... 397985868788899091929399 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,409 به 1,424 از 2053

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو آکوستیک

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    680 بار تشکر شده در 198 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 139/0
    Given: 92/0
    میزان امتیاز
    12

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط enigmaa [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به بازرگانیه واقف زنگ زدم . گفتن که اشتین وی اند سانز و بوستون و... قطعات آلمانیه و در ژاپن ساخته میشه.
    دو سه مدل مثل بوستون 126E قیمتشون پرسیدم گفتن 70 میلیون !!!
    حتی گفتن تو رنج 30 میلیون هم پیانو ندارن (با لحن خنده) چه برسه به بودجه من که 22 , 23 میلیونه.
    ولی تحقیقایی که مردم پیانوی فوق العاده ای هستش. ممنون که پیشنهاد دادین ولی قیمتش سر به فلک کشیده

من واقعا نمیدونم چرا قیمتا اینطور شده ...

من دقیقا اواسط سال 89 بود اومدم همین واقف یه مدل 1098 اشتین وی رو داشت میداد 16 میلیون (اون موقع وبر 121 پنج میلیون و خرده ای بود)...

اگر حتی بگیم به خاطر دلار قیمت رو ضرب در 4 کنیم باید اشتین وی بشه 64 میلیون اونوقت اسکس شده 70 میلیون !

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط CyberHD [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    Steinway & Sons که دیگه تحقیق کردن نمیخواد :دی بهترین تولید کننده ی پیانو جهانه :دی و اینکه آپرایت هاش تا اونجا که من میدونم از 50 هزار دلار شروع میشن البته تولیداتی که توی خود آمریکا ساخته میشن. کلا به این چیزا فکر نکنید، یاماها، وبر و این جور چیزا رو تحقیق کنید و یکی رو انتخاب کنید. یه سر به گالری باربد بزنید، آدرس تهرانشو نمیدونم ولی بندر عباس که رفتم قیمت پیانوهاش از 8 تومن شروع میشد به بالا. شما باید چندتا گالری برید و همه ی مدل های توی این رنج قیمت مد نظرتونو تست کنید، اونایی که فکر میکنید صدای بهتر و کلا مناسبتر دیدید رو انتخاب کنید. به طور مثال 4 مدل نظرتون رو جلب کرد، اون موقع برید راجع بهشون تحقیق کنید که کیفیت ساخت کدوم بهتره و این جور مساعل، چون در وحله ی اول خودتون باید از ساز لذت ببرید. شاید من از صدای شارپ خوشم بیاد و شما رو به خرید یاماها تشویق کنم ولی شما صدای گرد دوست داشته باشید که باعث میشه راهنمایی که بهتون میشه باعث اشتباه شما توی تصمیم گیری بشه.

دوست خوبم گراند های اشتین وی از 50 هزار دلار شروع میشه علت قیمت بالاش هم اینه که تمامی جنس یک پیانو گراند رو از تنه یک چوب میسازن که این کار برای پیانو های گراند فوق العاده هزینه بره...

اما مدل های آپرایتش از 8 هزار دلار شروع میشن...

2. کاربران زیر از Green_moment به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Milad_Ghorbani آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    68693
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    41
    71 بار تشکر شده در 44 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/0
    Given: 23/7
    میزان امتیاز
    12

کاملا با دوست عزیزم „Green_moment” موافقم . قیمت های خیلی بیخود دارن میرن بالا ! نرخ ارز نسبت به 2-3 ماه پیش کمی افت داشته یاد حداقل ثابت بوده اما در کمال تعجب شاهد این هستیم که قیمت پیانو همچنان داره میره بالا !
    There is life on the MUSIC

4. 2 کاربر برای این پست از Milad_Ghorbani تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    75168
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    8
    5 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

اونجور که من متوجه شدم تو این چند وقت که دنبال پیانو هستم دلیل افزایش قیمت اینه که 6 ماه هست که هیچ پیانویی داخل کشور نشده چون جز کالاهای ممنوعه قرار گرفته!!! (بنا به گفته ی تمام فروشنده هایی که باهاشون صحبت کردم)
    من بین صدای وبر 121 و یاماها u10h, کوهلر اند کمپل (که نزدیک به سمیک) هستش , از صدا و تاچ وبر خوشم اومد.
    آقای فروشنده ی نمایندگی وبر (روبروی پارک ساعی) که میگه وبر 121 sound boardesh چوب درخت سیدکاس , لمینت نیست و ساخت کره س (قیمت 23 میلیون و مشکه 22 میلیون) ...
    من چطور میتونم اعتماد کنم؟
    در حالیکه همه واسه هم دارن میزنن!!!

6. 2 کاربر برای این پست از enigmaa تشکر کرده اند:

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    680 بار تشکر شده در 198 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 139/0
    Given: 92/0
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط enigmaa [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اونجور که من متوجه شدم تو این چند وقت که دنبال پیانو هستم دلیل افزایش قیمت اینه که 6 ماه هست که هیچ پیانویی داخل کشور نشده چون جز کالاهای ممنوعه قرار گرفته!!! (بنا به گفته ی تمام فروشنده هایی که باهاشون صحبت کردم)
    من بین صدای وبر 121 و یاماها u10h, کوهلر اند کمپل (که نزدیک به سمیک) هستش , از صدا و تاچ وبر خوشم اومد.
    آقای فروشنده ی نمایندگی وبر (روبروی پارک ساعی) که میگه وبر 121 sound boardesh چوب درخت سیدکاس , لمینت نیست و ساخت کره س (قیمت 23 میلیون و مشکه 22 میلیون) ...
    من چطور میتونم اعتماد کنم؟
    در حالیکه همه واسه هم دارن میزنن!!!
    حق داری دوست خوبم با این وضعیت قیمتا اگر آدم گیج و مایوس نشه جای تعجب داره !

به نظر من وبر انتخاب بهتریه دوست خوبم...

باز هم برو باهاش چند قطعه بزن و انتخاب دقیقتو بکن...

واقعا نمیدونم برای خرید چی باید بگم ولی هر جور که فکرشو بکنی پیانو آپرایت رو ما باید با بیست میلیون اشتین وی بخریم ..

واقعا ناراحت کنندست و چیزی فراتر از ناراحت کنندگی !

8. 2 کاربر برای این پست از Green_moment تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    74295
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    12
    15 بار تشکر شده در 11 پست

شبکه های اجتماعی من

Add iman70 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    0

دوستان کسی پیانو knight انگلیسی رو میشناسه؟
    کیفیتش چجوریه؟
    چند میرزه دست دومش؟

vahid.zolmat آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1642
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    18
    170 بار تشکر شده در 91 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Green_moment [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست خوبم پیانو های پرل ریو پیانو های خوبی هستن...

واقعیتش ارتفاع 115 این برند رو تا به حال امتحان نکردم و اینم باید در نظر داشته باشی که مدل هایی که عموما زیر 114 ارتفاع دارن به شدت حجم صداشون افت پیدا میکنه...

در ضمن در صورتی که پیانو کیفیت مناسبی داشته باشه پدال میانی صدای پیانو رو تا حدود زیادی کنترل میکنه...

من وبر 121 دارم و پدال وسط صداش رو واقعا کم میکنه به حدی که درصورت بستن در اتاق صدای پیانو در خارج از اتاق به شدت کم و قابل اقماض هستش...

امیدوارم یک پیانو شیک و خوش صدا خریداری بکنی و باهاش به موسیقی بپردازی دوست خوبم...

- - - Updated - - -

وبر چه مونتاژ ب کره باشه چه چین واقعا صدای بسیار رسایی توی پیانو هایی که در داخل ایران هستن داره (صدایی که واقعا گرد هستش)...

وبر خود من 121 مونتاژ چین هستش که صدایی بسیار عالی داره...

ولی با 121 مونتاژ کره هم زدم و میتونم بگم یکی از بهترین صداهای پیانو های آپرایت رو داشته که من تا به حال باهاش زدم...

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh_piano [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    تورو به خدا انقدر الکی از وبر تعریف نکنین .
    هر تازه واردی که وارد این انجمن میشه فکر میکنه که پیانو وبر بهترین پیانوی دنیاست صدای گرد و اروپایی داره و لی در عوض یاماها صدای تیزی داره کلمه ی تیزبرای یک تازه وارد حداقل برای خود من اصلا وجهه ی خوبی نداره
    هیچ کس از صدای تیز خوشش نمیاد بهتره بجای استفاده از این واژه از واژه ی شفاف یا شارپ که (اصطلاحی شده) استفاده کنیم .
    دوست من ،منم وبر 118 دارم حدود 6 ساله و روز به روز صداش بهتر شده و ازش راضی ام، چرا نباید تعریف کرد از چیزی که خوبه ؟ شاید شما صدای تیز نشنیدی تابحال که میگی از این واژه استفاده نکنید، اگر سمیکی که من قدیم داشتم رو میدیدی متوجه میشدی که کلمه ی تیز هم نمیتونه عمق فاجعه رو نشون بده ! بعضی پیانو ها اولش که میخری صداش خوبه ولی هرچی میزنی نمد سر چکشهاش زبر میشه و صداش تیزتر و تیزتر میشه، شما برو یه سمیک که 2-3 سال باهاش واقعا تمرین شده ببین، متوجه میشی .
    ضمنا واژه ی شفاف در اصل برای تفکیک پذیری صدا استفاده میشه در مقابل واژه گنگ، پس جایگزین خوبی برای کلمه تیز نیست.

11. کاربران زیر از vahid.zolmat به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

اگر فرصتی باشه یه نمونه از صدای یه دونه سمیک میذارم که ببینید چقدر صدای گرم و دلنشینی داره . البته منکر این نمیشم که سمیک صدای تیزی داره ولی استثنا هم وجود داره . با سمیک زدن هیچ لذتی نداره ولی این یه دونه پیانو رو مثل اینکه از دستشون در رفته اینطوری ساختن . صداش 100 برابر بهتر از وبری بود که من توی بازار باهاش زدم . از وبر هم اینقدر که تعریف میشه چیز خاصی نشنیدم که شاید برای اون فروشگاه اینطوری بوده پیانو هاش .
    روبرت شومان : " آقایان کلاهتان را بردارید ، یک نابغه ( شوپن ) ظهور کرده است "

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    633 بار تشکر شده در 292 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 516/81
    Given: 452/2
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Pathetique [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اگر فرصتی باشه یه نمونه از صدای یه دونه سمیک میذارم که ببینید چقدر صدای گرم و دلنشینی داره . البته منکر این نمیشم که سمیک صدای تیزی داره ولی استثنا هم وجود داره . با سمیک زدن هیچ لذتی نداره ولی این یه دونه پیانو رو مثل اینکه از دستشون در رفته اینطوری ساختن . صداش 100 برابر بهتر از وبری بود که من توی بازار باهاش زدم . از وبر هم اینقدر که تعریف میشه چیز خاصی نشنیدم که شاید برای اون فروشگاه اینطوری بوده پیانو هاش .
    یعنی مدل خاصی از سیمیکه؟
    اخه من با گرند سیمیک نواختم ...

kourosh_piano آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    59628
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    509
    642 بار تشکر شده در 287 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 29/1
    Given: 4/3
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid. zolmat [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست من ،منم وبر 118 دارم حدود 6 ساله و روز به روز صداش بهتر شده و ازش راضی ام، چرا نباید تعریف کرد از چیزی که خوبه ؟ شاید شما صدای تیز نشنیدی تابحال که میگی از این واژه استفاده نکنید، اگر سمیکی که من قدیم داشتم رو میدیدی متوجه میشدی که کلمه ی تیز هم نمیتونه عمق فاجعه رو نشون بده ! بعضی پیانو ها اولش که میخری صداش خوبه ولی هرچی میزنی نمد سر چکشهاش زبر میشه و صداش تیزتر و تیزتر میشه، شما برو یه سمیک که 2-3 سال باهاش واقعا تمرین شده ببین، متوجه میشی .
    ضمنا واژه ی شفاف در اصل برای تفکیک پذیری صدا استفاده میشه در مقابل واژه گنگ، پس جایگزین خوبی برای کلمه تیز نیست.
    دوست من شما پیانو های وبر رو پیانو های عالی می دونید و از صدا و قطعات و همه چیزش تعریف می کنید اما در مقابل تمام پیانو های دیگرو دارای صدای تیزو و گوش خراش و زننده تلقی میکنید ببخشید کجا پیانو های یاماها صدای تیز و زننده ای دارند ؟!
    مگه امر انتخاب صدا سلیقه ای نیست ؟
    پیانو های یاماها صدای sharp دارند که دقیقا به معنای کلمه ی تیز هست اما وقتی من تازه کار وارد این تاپیک میشم و کلمه ی تیز رو می بینم به اشتباه فکر میکنم پیانوی یاماها صدای خشخشه میده.
    الان کلمه ی تیز برای یک تازه کار ذهنیت خوبی رو ایجاد نمیکنه.
    البته من منکر اینکه پیانو های وبر صدای نسبتا خوبی دارن البته به سلیقه ی من و به نظر من نمیشم.
    ویرایش توسط kourosh_piano : Wednesday 24 April 2013 در ساعت 07:51 AM
    اگر تنها ترين تنهاشوم بازهم خدا هست . اوجايگذين تمام نداشته هاست.
    وبلاگ من : http://koorosh-mandegar.blogfa.com/

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط ac120 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    یعنی مدل خاصی از سیمیکه؟
    اخه من با گرند سیمیک نواختم ...
    نه اصلأ . یه مدل معمولی . که فکر میکنم 121 هم باشه . صدای فوق العاده ای داره . مثل اینکه صداش رنگ شده باشه .
    با گرند سمیک هم نواختم . با اون مدل خیلی درازش که نمیدونم چقدی بود. اون هم آنچنان بد نبود !

------------

ببینید دوستان در مورد صدا ما میتونیم فقط پیشنهاد بدیم . صدا کاملأ سلیقه ای هست. پیانیستی رو میشناسم که توی فجر هم 4 تا برنامه سولو اجرا کرده . هم خودش میگه من سمیک رو دوست دارم هم به شاگرداش پیشنهاد میکنه .
    سلیقه تو صدا از همه مهمتره . حالا جدا از اینکه دیگه 99% ما از صدای اشتین وی خوشمون میاد چون یه استاندارده .
    بحث اصلی ما در مورد کیفیت ساخت هست. حتی اکشن هم کمی سلیقه ای هست. چون باز کسی رو میشناسم که از پیانویی که من از اکشنش متنفرم ، لذت میبره و میگه خیلی خوبه .
    روبرت شومان : " آقایان کلاهتان را بردارید ، یک نابغه ( شوپن ) ظهور کرده است "

16. 2 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    میزان امتیاز
    16

صدای پیانوهای بومی آسیایی عموما صدای شفاف و زنگداری دارند که مطابق با سلیقه مردم خودشون و البته مورد کاربری نوع خاصی از موسیقی ممکنه باشه
    پیانوهای غربی حتی اونهایی که در آسیا تولید میشند اصولا صدایی ملو دارن.
    دقت کنید اینها کوچکترین ارجهیتی ازین جهت برهم ندارند. فقط و فقط کیفیت در ساخت و عملکرد اکشن هست که بدلیل بر برتری یک ساز یا برند بر دیگریه. چون سازی صدای تیز داره به هیچ عنوان دلیل بر بی کیفیت بودن اون نیست.
    بنده اخیرا در فروشگاهی که بتازگی در خیایان جمهوری باز شده بود و چندین برند مختلف رو هم در یکجا داشتند، با سمیک یاماها و وبر زدم سمیک و یاماها صدایی تیز و شارپ داشتن (سمیک کمی شارپ تر) و وبر بیشتر از اینکه صدایی شارپ یا ملو داشته باشه بنظرم صدایی عجیب داشت. راستش اولین کلایه ای رو که فشردم تصور کردم صدایی از بیرون فروشگاه همزمان شده با فشردن کلید. اما شخصا اکشن وبر و کنترلی که بر نواختنش داشتم رو نسبت به بقیه بهتر دیدم. بهرحال همه اینها برندهای شناخته شده جهانی هستند و دریافت امثال ما از کارکردشون فقط و فقط سلیقست و بس.

کسی که سازی داره و ازش راضیه مسلما ازش تعریف می کنه و باید هم اینکارو کنه. اگر این نباشه باید تعجب کرد. نظر دوستان راجع به یک برند یا مدل ساز باعث جبه گیری نشه.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

18. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

kourosh_piano آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    59628
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    509
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

بار ها و بار ها در این انجمن دیدم که به خاطر صدای پیانو ها دوستان علیه هم جبه گرفتند.
    در صورتی که صدا فقط و فقط به سلیقه ی انسان برمیگرده .
    و در این انجمن تماما کسانی که راهنمایی میخوان تازه وارد هایی هستند مثل خود من نظرات ما باید به انتخاب سازشون از نظر فنی و کیفی کمک کنه نه اینکه بهشون تلقین بشه که صدای چه پیانویی خوب و دلنشین و برعکس.

20. کاربران زیر از kourosh_piano به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

آاااه این سیمیک هم هک شده توی مغز من هرچی تمرین میکنم بگم سمیک باز یادم میره! همش ابرو ریزی داریم
    بگذریم
    این پیانو هم به نظر من باید به جای صداش به جنسش اهمیت داده بشه صدا که سلیقه ایه اما جایی خوندم که نوشته بود بعضی ساز ها زود از کوک خارج میشن یا مثلا جنس قطعاتشون خوب نیست یا ...

22. 2 کاربر برای این پست از ac120 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    65512
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    10
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام من میخوام یک پیانو بگیرم که هم خوب باشه و دیگه نخواد عوضش کنم ولی نمی خوام مبتدی باشه امکاناتش هم خوب باشه رفتم سوال کردم چه مارکی بگیرم گفتند غیر از یاماها نگیر ولی فکر کنم گرون باشه حالا من چی بگیرم ؟؟!!
    قیمت های پیانو الان چقدره ؟؟کسی میدونه؟؟

kourosh_piano آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    59628
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    509
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط moskhar [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام من میخوام یک پیانو بگیرم که هم خوب باشه و دیگه نخواد عوضش کنم ولی نمی خوام مبتدی باشه امکاناتش هم خوب باشه رفتم سوال کردم چه مارکی بگیرم گفتند غیر از یاماها نگیر ولی فکر کنم گرون باشه حالا من چی بگیرم ؟؟!!
    درود شما اول مشخص کنید که چه مقدار می خواید هزینه کنید.

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط moskhar [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اکوستیک بخواید بخرید باید هزینه ای دیگه کمه کمش بالای 10 میلیون 11 بذارید
    اما اگه دیجیتال میخواید بالای 3-4

صفحه 89 از 129 نخستنخست ... 397985868788899091929399 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)