لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 91 از 129 نخستنخست ... 4181878889909192939495101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,441 به 1,456 از 2053

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو آکوستیک

mir377 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    80314
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    16 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    من تازه عضو سایت شدم علاقه به موسیقی دارم و دنبال پیانو هستم .. بعد از تحقیقات زیاد پیانو مارک 121SCHONBRUNN آلمان رو پیدا کردم .. بسیار صدای گرم و خوبی داشت.. شرکت مهر آهنگ نمایندگیش هست تو لارستان .. قیمتش 16.800.000 تومن .. اساتید نظر بدن لطفا .. فکر کنم درحال حاضر پیانوی خوبی با این قیمت باشه

- - - Updated - - -

خواهش می کنم اگه میشه زودتر نظرتون رو بگین چون میخوام برم بخرم.. مدیر این شرکت خودش نوازنده هست و خودش خیلی تعریف کرد... پیانوهای دیگه هم داشت که گرونتر بودن ولی گفت این رو ببرین چون ظاهرا خیلی هم کوک نگه میداره کمه کم یکسال ..

mir377 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    80314
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    16 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

راستی یادم رفت بگم خواهر ایشون نمایندگی پیانوی شیمل رو دارن.. در کل همشون ساز میزنن و اهمیت هم به کیفیت ساز خیلی میدن .. بنده خدا کلی هم وقت گذاشت و برامون حسابی توضیح داد

- - - Updated - - -

این هم یک بررسی کلی از پیانوهای در حال حاضر ایران گفتم شاید به درد کسانی که میخوان پیانو بخرن و مثل من :

1-Yamaha: این برند متعلق به کشور ژاپن است ولی اکثر مدلهای آن در کشور اندونزی ساخته می شود . متأسفانه در پیانوهای ساخت اندونزی این برند از قطعات پلاستیکی در اکشن استفاده شده است که تأثیر بدی در صدای ساز وارد و همچنین در دراز مدت باعث آسیب رساندن به چکشهای پیانو میشود ولی پیانوهای ساخت ژاپن این برند از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند . پیانوهای یاماها توسط آرشه جام جم و شرکت تاشار قشم وارد ایران می شود . 2-SCHONBRUNN: پیانو شونبرون این برند متعلق به کشور آلمان است و در شهر Eisenberg ازسال 1877مشغول به فعالیت میباشد . از لحاظ طراحی ، Touch پیانو و یکدستی صدا در اکتاوهای مختلف استاندارد میباشد بخصوص از پیانوهای گرند این برند صدایی فوق العاده خوب بگوش می رسد و نگهداری کوک این پیانوها بسیار زیاد میباشد. قیمت این پیانوها نسبت به کیفیتشان بسیار مناسب است نماینده انحصاری پیانو شونبرون شرکت مهرآهنگ زرتشت واقع در خیابان لارستان میباشد.
    3-Kawai: این برند متعلق به کشور ژاپن میباشد ، بیشتر مدلهای این برند در چین ساخته میشود. این برند هم مانند یاماها از قطعات پلاستیکی در اکشن استفاده میکند ولی بدلیل قیمت ارزان آن دربرخی از کشورها جزء پیانوهای پرفروش بشمار میرود . نمایشگاه این برند در خیابان لارستان میباشد.
    4-Waldstein: این پیانو درایران ساخته میشود یعنی اکشن و قطعات از چین وارد شده و درایران بدنه میشود که بدلیل عدم کنترل کیفی کارخانه نگهداری کوک این پیانو بسیار ضعیف است و از لحاظ Toch و صدا دهی فاقد استانداردهای لازم میباشد ،و فروش این پیانو در فروشگاه شربیانی درخیابان جمهوری و لارستان میباشد.
    5-Mendelssohn:پیانو مندلسون این برند متعلق به کشور آلمان میباشد و دارای دو کارخانه یکی در Boizenburg آلمان و دیگری در Shanghai میباشد نگهداری کوک این پیانو بسیار خوب میباشد همچنین از قطعات بسیار مرغوب دراین پیانوها استفاده میشود . بعنوان مثال Sound board, RIbs این پیانو متعلق به کارخانه STRUNZ آلمان ، چکشها FFW آلمان ،Pinblock متعلق به Dehonit آلمان ، سیم متعلق به کارخانه ROSLAU آلمان و کیبوردهای این پیانو به کارخانه HAINSWORTH انگلستان تعلق دارد . قیمت این پیانو به نسبت قطعات بکار رفته در آن بسیار مناسب است همچنین طراحی درب بالای این پیانو که به سبک پیانوهای گرند است بسیار زیباست.
    نمایندگی انحصاری پیانو مندلسون شرکت مهرآهنگ زرتشت واقع در خیابان لارستان میباشد.
    6- Schimmel : این برند متعلق به کشور آلمان میباشد ،در سالهای اخیر این برند کارخانه ای را در لهستان احداث نموده که بخشی از پیانوهای خود را با نام Vogel در این کارخانه تولید میکند . همچنین این برندبابرخی از کارخانه های چینی قراردادهایی را برای سفارش پیانو امضاء نموده است که این پیانوها با نام تجاریMay Berhin به بازار عرضه میگردد. این نام از آنجائیکه مدیرشیمل در ماه می در شهر Berlin بدنیا آمده روی این پیانوگذاشته شده است نماینده انحصاری این پیانو شرکت پارس مهان البرز در خیابان لارستان میباشد.
    7-Pearl River:این برند متعلق به کشور چین است این نام یک رودخانه در شهر گوانجو چین می باشد به معنای رودخانه مروارید. تولیدات این شرکت بسیار ارزان قیمت میبشد ولی ازآنجا که پیانو دستگاهی پیچیده میباشد و از هزاران قطعه تشکیل شده است برندهای ذاتا" چینی مورد اطمینان نمی باشند. اکثرSound boardهای این پیانو لمینیت میباشد .
    8-ّFalcone : این برند به شرکت sejung تعلق دارد. کار اصلی این شرکت ساختمان سازی میباشد و مدیران این شرکت چند کره ای هستند که با احداث دفتری در آمریکا و خرید نام تجاری چند برند پیانو که در سال های طولانی تعطیل شده اند مانند Falcone و Gorge Steck و بااحداث کارخانه ای در چین اقدام به تولید پیانو نموده اند. متآسانه به منظور پرداخت گمرکی کمتر این پیانو به شکل اجزاء و قطعات وارد ایران می شوند که به همین دلیل نگهداری کوک این پیانوهابسیار ضعیف و از لحاظ صدادهی و Toch کاملا„غیر استاندارد میباشد . با توجه به ارتفاع بلند(131) این پیانوهابه دلیل اینکهSound board آنها لمینیت (تخته سه لا) میباشد از صدای خوبی برخوردار نمی باشند . و حتی کیفیت یک پیانوی ذاتا” چینی مانند پرل ریدر را هم ندارند. فروشگاه این پیانو درخیابان لارستان میباشد.
    9-Weber: این برند متعلق به کشور کره میباشد که اکثر مدلهای آن درچین تولید میشوند این پیانوها کیفیت صدای خوبی ندارند وسیستم درب هیدرولیک آنها بدلیل لولایی بودن زود خراب میشود Sound board این پیانوها لمینیت میباشد و در مقایسه با برندهای دیگرشانس بسیار کمتری را برای فروش دارند. نمایندگی این برند در خیابان ولیعصر روبروی پارک ساعی میباشد.
    10-Gorge Steck: متعلق به کارخانه Sejung میباشد و در چین ساخته میشود ولی مانند فالکون به شکل اجزاء و قطعات وارد نمی شود. نمایندگی این برند در خیابان لارستان میباشد.
    11-Sandner: این پیانودر کشورچین تولید میشود و Sound board آن لمینیت میباشد و سیستم درب هیدرولیک آنها زود خراب میشود. نمایندگی این برند در خیابان بهار برج بهار میباشد.
    12-Oto Meister: این پیانو از دسته پیانوهای ذاتا„چینی می باشد. گوشی های کوک این پیانو بدلیل ارزان بودن بسیار نازک هستند. این پیانوفاقد صدای خوب میباشد و کیفیت آن در مقایسه با Sandner و پرل ریور پایین تر است. این پیانو اخیرا” در خیابان لارستان بفروش میرسد.
    13-Toyo: این پیانو 100% در چین ساخته می شود و قطعات آن نیز به هیچ برند معتبری تعلق ندارد. نمایندگی این برند بازرگانی واقف در خیابان لارستان میباشد.
    14-Samick: این پیانو متعلق به کشور کره می باشد ولی بیشتر مدلهای آن در چین ساخته می شود . کیفیت این پیانو در سالهای اخیر بسیار پایین آمده است و از قیمت بالایی نسبت به کیفیت آن برخوردار است. نمایندگی این پیانو در خیابان شریعتی زیر پل صدر میباشد.

3. 5 کاربر برای این پست از mir377 تشکر کرده اند:

mir377 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    80314
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    16 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

خواهش میکنم یکی از اساتید پست های من رو جواب بده .. من میخوام تا دو روز آینده این پیانو رو بخرم ... اگر اطلاعاتی دارید که میتونه من رو بیشتر کمک کنه خواهش می کنم بگید.. مشخصاتش رو تو پستهای قبلی گفتم .. ممنون میشم

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    میزان امتیاز
    16

هرگز نام این برند رو نشنیده بودم ولی میشه تقریبا مطمئمن بود که یک ساز آلمانی نیست. یک برند آلمانی همچین قیمتی نداره. اینها مثل برند mendelssohn در کنار دیگر برندها نظر schubert و ... در قدیم الایام در کشور آلمان تولید میشدند ولی سالهای سال است که چین خط تولید این سازها رو خریداری کرده و اقدام به ساخت پیانو های ارزان قیمت میکنه.
    خودتون میتونید منطقی فکر کنید چطور وبر که یک برند در اصل کره ای ساخت چین (که این هم سابقا ساخت آلمان بود) است با قیمتی حداقل 17 میلیون فروخته میشه ولی یک ساز به گفته فروشنده آلمانی 16 تومن ؟
    من شخصا این خرید رو پیشنهاد نیمکنم. بهرحال انتخاب شماست.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

6. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

mir377 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    80314
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    16 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    هرگز نام این برند رو نشنیده بودم ولی میشه تقریبا مطمئمن بود که یک ساز آلمانی نیست. یک برند آلمانی همچین قیمتی نداره. اینها مثل برند mendelssohn در کنار دیگر برندها نظر schubert و ... در قدیم الایام در کشور آلمان تولید میشدند ولی سالهای سال است که چین خط تولید این سازها رو خریداری کرده و اقدام به ساخت پیانو های ارزان قیمت میکنه.
    خودتون میتونید منطقی فکر کنید چطور وبر که یک برند در اصل کره ای ساخت چین (که این هم سابقا ساخت آلمان بود) است با قیمتی حداقل 17 میلیون فروخته میشه ولی یک ساز به گفته فروشنده آلمانی 16 تومن ؟

خيلي ممنون از راهنماييتون بالاخره يكي جواب داد .. البته خود آقاي رادمهر تاكيد داشتند كه قطعات ساخت متعلق به همون شركت مادر هست ولي ساخت و مونتاژ در چين انجام ميشه . حتي پشت ساز رو باز كردند و هولوگرام هاي آلماني رو نشون دادند.. حالا قرار شده با يك متخصص هم بريم و ساز رو تست كنيم.. خودش كه خيلي زيبا قطعه اي رو نواخت..
    خودش عقيده داشت اين ساز جديده و تا يكي دو سال آينده در ايران جاميفته .. حالا توكل به خدا بريم ببينيم چي ميشه.. درهر صورت ممنون
    باز هم اگر كسي نظري داره لطفا بگه دوستان .

8. کاربران زیر از mir377 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

mir377 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    80314
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    16 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام به دوستان : بالاخره پيانوم رو خريدم .. خيلي خوشحالم و به نظرم با بودجه كمي كه در حال حاضر با اين دلار گرون داشتم سخت ترين كار دنيا بود خيلي تحقيق كردم . راستي موقع خريد هم با يك متخصص رفتم . مشخصات پيانوم از اين قراره :
    مارك : SCHONBRUNN مدل XO-121
    رنگ : مشكي
    ساند بورد پيانو : چوب Spruce‌ آلاسكا (صنوبر)
    سيم ها : متعلق به كارخانه روسلو آلمان
    سيستم درب : Slow Close شيمل آلمان
    چكش ها : FFW آلمان
    پين بلوك : Dehonit آلمان
    كشور Assemble كننده : چين
    قيمت : 15.900.000 تومان
    نگهداري كوك : فوق العاده
    بسيار زيباست و صداي گرم و دلنشيني داره ... واقعا از اين فروم هم متشكرم كه اينهمه اطلاعات راجب به خريد پيانو تونستم ياد بگيرم و از نظر تمامي اساتيد و كساني كه تجربه دارن استفاده كنم ..
    ویرایش توسط mir377 : Tuesday 18 June 2013 در ساعت 08:55 AM

10. 2 کاربر برای این پست از mir377 تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

منتظر عکس های سازتون و نمونه کارهاتون هستیم.
    موفق باشید.

12. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

mir377 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    80314
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    16 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    منتظر عکس های سازتون و نمونه کارهاتون هستیم.
    موفق باشید.

مرسي از شما

اين هم عكس پيانوي عزيز من ... خيلي ارتباط باهاش برقرار كردم ... درسته خيلي رده بالا نيست ولي خيلي دوستش دارم..
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

14. 2 کاربر برای این پست از mir377 تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

مبادا او شومینه رو روشن کنیدا

16. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

mir377 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    80314
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    16 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مبادا او شومینه رو روشن کنیدا
    نه خیالتون راحت باشه .. اون فقط جنبه تزئینی داره ... هیچوقت روشن نشده تا الان :)

مرسی از تذکرتون...

18. کاربران زیر از mir377 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Milad_Ghorbani آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    68693
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    41
    71 بار تشکر شده در 44 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/0
    Given: 23/7
    میزان امتیاز
    12

من هم با امیر جان موافقم

نمیخوام شما رو دلسرد کنم ولی حیفم میاد که این حرفا رو نگم .

. پیانو ساز گرون قیمتی هستش و برای خریدش باید کلی تحقیق و جستجو کرد به نظرم شما میتونستید با این بودجه یه مدل دست دوم خیلی خیلی خوب پیدا کنید اون بررسی رو هم که قرار دادین متعلق به وبلاگیه که توسط بازرگانی مهر آهنگ اداره میشه و طبیعیه که از برند های خودشون تعریف کنن

من تا به حال تو سایت های اینترنتی اصلا اسمی از برند هایی مثل مندلسون و شونبرون نشنیدم و به گفته امیر جان این ها جزو پیانو هایی بودند که خیلی وقت پیش در آلمان تولید میشدن اما به کل تولیدشون متوقف شد و خط تولیدشون به چین منتقل شد .

مثلا در لینک زیر قیمت به روز پیانو ها وجود داره (به دلار) که من همیشه از این سایت استفاده میکنم و جالبه برند های درجه 5 و 6 هستند ولی اسمی از برند مندلسون و شونبرون نیست!!

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

در هر صورت مبارکتون باشه و ایشالا کلاویش براتون بچرخه
    There is life on the MUSIC

20. 3 کاربر برای این پست از Milad_Ghorbani تشکر کرده اند:

mir377 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    80314
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    16 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad_Ghorbani [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من هم با امیر جان موافقم

نمیخوام شما رو دلسرد کنم ولی حیفم میاد که این حرفا رو نگم .

. پیانو ساز گرون قیمتی هستش و برای خریدش باید کلی تحقیق و جستجو کرد به نظرم شما میتونستید با این بودجه یه مدل دست دوم خیلی خیلی خوب پیدا کنید اون بررسی رو هم که قرار دادین متعلق به وبلاگیه که توسط بازرگانی مهر آهنگ اداره میشه و طبیعیه که از برند های خودشون تعریف کنن

من تا به حال تو سایت های اینترنتی اصلا اسمی از برند هایی مثل مندلسون و شونبرون نشنیدم و به گفته امیر جان این ها جزو پیانو هایی بودند که خیلی وقت پیش در آلمان تولید میشدن اما به کل تولیدشون متوقف شد و خط تولیدشون به چین منتقل شد .

مثلا در لینک زیر قیمت به روز پیانو ها وجود داره (به دلار) که من همیشه از این سایت استفاده میکنم و جالبه برند های درجه 5 و 6 هستند ولی اسمی از برند مندلسون و شونبرون نیست!!

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

در هر صورت مبارکتون باشه و ایشالا کلاویش براتون بچرخه
    با تشكر از شما

من حدود 5 ماه تحقيق كردم ... پيانوهاي خوب زياد ديدم ولي هيچكدام زير چهل ميليون تومان نبود (تا ارتفاع مثلا 118) . كه اين قيمتها اصلا با بودجه من سازگار نبود .
    حتي پيانوهاي وبر هم سايز 114 زير 18ميليون تومان نبود و من حتما ميخواستم سايز پيانوم 121 باشه... در ضمن اصلا نميخواستم دست دوم بگيرم..
    درسته كه اين پيانو تو برندهاي موجود و مطرح توي بازار كمه ولي خيلي بهتر از اينه كه من يك پرل ريور 121 به مبلغ نه ميليون تومان ميخريدم .. كه همه مي دونيم (با عرض معذرت از همگي) يك كمد ديواري بيشتر نيست.. و قطعاتش همه ساخت چينه..
    تمامي ساند بورد و چكش هاي اين پيانو تماما ساخت آلمان هست كه خودم تمامي آنها را به وضوح ديدم و كارشناسي كه من باهاش رفتم اين پيانو رو خريدم آقاي ويگن هستند كه از كوكرها و مكانيكهاي معروف پيانو هستند و حدود 45 ساله كه نوازنده هستند..
    من با شركت wilh-Steinberg آلمان مكاتبه كردم و مديريت فروششون تاييد كرده كه اين پيانو مال اونهاست و ازم كد دستگاه رو خواسته تا بتونه دقيق اطلاعات دستگاه رو برام بفرسته ...

البته با تشكر ازتمامي دوستاني كه خيلي من رو راهنمايي كردن ،با بودجه من ، براي خريد يك پيانوي نو با ارتفاع 121 اين بهترين گزينه بود..

غرض من از دادن اين همه اطلاعات اين بود كه با وجود قيمتهاي بالاي پيانو در ايران شايد كساني باشند كه قصد خريد يك پيانو نو با اين ارتفاع رو داشته باشند ولي بودجشون در حد من باشه و كم .. شايد بتونن روي اين برند هم فكر كنن و شايد يك گزينه خوب با اين قيمت تو بازار باشه..

من مطمئنم كه تا چند وقت ديگه اين برند هم توي ايران جا ميفته..

به محض اينكه اطلاعات رو برام ايميل كنن براتون ميذارم ...

22. 4 کاربر برای این پست از mir377 تشکر کرده اند:

gham_va_shadi آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    63167
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    68
    53 بار تشکر شده در 26 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow gham_va_shadi On Twitter Add gham_va_shadi on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/0
    Given: 4/0
    میزان امتیاز
    0

با سلام به اساتید
    یکی از دوستان من قصد خرید پیانو رو دارن و هیچ سر رشته ای از پیانو ندارن(مثل خودم)
    مبلغی که برای خرید ویولون کنار گذاشتن 50 میلیون تومن هست.
    تو این بازار اشفته و این همه کاسب کار درست. ادم نمیدونه به کی اعتماد کنه به کی اعتماد نکنه
    و ماشالله که همه هم از جنس خودشون خدا میسازن
    از اساتید محترم خواهش دارم . راهنمایی بفرمایند
    اگه مدل خاصی در نظرتون هست معرفی کنید ممنون میشم
    راستی این قصد تعویض یا فروشش رو در اینده نداره
    و به قول خودمون یه چیزی میخواد عمری باشه
    حداقل یه 10-15 سالی باهاش کار کنه
    از انجایی که من اصلا از پیانو سررشته ندارم دست به دامان اساتید سایت شدم
    سپاس از لطفتون

24. 2 کاربر برای این پست از gham_va_shadi تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

برید نمایندگی شیمل یا پتروف سازی که با بودجتون سازگاره رو بخرید. بودجه شما کاملا مناسب برای خرید این پیانوهاست که جز مرغوبترین ها محسوب میشن.

26. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

gham_va_shadi آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    63167
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    68
    53 بار تشکر شده در 26 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow gham_va_shadi On Twitter Add gham_va_shadi on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/0
    Given: 4/0
    میزان امتیاز
    0

امیر جان ممنون از پاسختونمدل خاصی در نظر ندارین؟ممنون میشم ادرس یا وب سایت این نمایندگی ها رو لطف کنید . سپاس
    ویرایش توسط gham_va_shadi : Tuesday 23 July 2013 در ساعت 07:51 PM

28. 2 کاربر برای این پست از gham_va_shadi تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

خواهش می کنم.
    خوشبختانه هر دو برندی که نام بردم در ایران نمایندگی دارند که در وب سایت خود تولید کننده ها هم موجوده. مدل خاصی رو مد نظر ندارم. بنظر شخصی بنده هر مدلی که با بودجتون سازگاره رو بخرید بسیار هم خوبه. دوتا از بهترین برندها هستند بهرحال.

نمایندگی رسمی شیمل [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] هست. نمایندگی رسمی پتروف هم [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]هست
    ویرایش توسط amir1055 : Wednesday 24 July 2013 در ساعت 08:59 AM

30. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 91 از 129 نخستنخست ... 4181878889909192939495101 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)