لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 40 از 68 نخستنخست ... 3036373839404142434450 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 625 به 640 از 1084

موضوع: سوالات تئوري و عملي نوازندگي پیانو

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    56512
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    437
    735 بار تشکر شده در 264 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_herfeiy [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خب آخرش چون ر بکار میشه... 3 تا نت آخر انگشت گذاری 132 سخت نمیشه؟ انگشت 2 رو یعنی چه روی ر بمل بذاریم و چه ر بکار فرقی نداره ؟

رامین عزیزم حق با شماست نت ر بکار را باید با همون انگشت 3 اجرا کرد

شاید یکمی سنگین باشد و غیر منطقی ولی چاره ای نیست.

ولی احساس خوش آیندی به نوازنده دست میده .

پس ربکار با انگشت سوم اجرا شود .
    [SIGPIC][/SIGPIC]

2. کاربران زیر از piano4all به خاطر این پست تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط alibadi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    رامین عزیزم حق با شماست نت ر بکار را باید با همون انگشت 3 اجرا کرد

شاید یکمی سنگین باشد و غیر منطقی ولی چاره ای نیست.

ولی احساس خوش آیندی به نوازنده دست میده .

پس ربکار با انگشت سوم اجرا شود .
    آهان اوکی مرسی ممنونم... مشکلم حل شد...
    توی گام زدن هم شانس ندارم... هرچی گام عجیب غریبه به تور من میخوره
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

4. کاربران زیر از r_a_m_i_n به خاطر این پست تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24805
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    33
    586 بار تشکر شده در 216 پست

شبکه های اجتماعی من

Add arsalan212 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 28/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط faramarzbahri [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان
    من تازه پیانو رو شروع کردم و خیلی از آهنگهای پاپ و ملودی های ساده رو میزنم و حالا میخام برم سر آهنگهای کلاسیک چون سبکم کلاسیکه می خام بدونم با چه آهنگهای شروع کنم که ساده و قشنگ باشه
    گیتارو با فور الیس شروع کردم و the sike tune, mon amor و... ولی فور الیس و با پیانو نمیتونم بزنم.
    با تشکر
    اخه کلاسیک رو همینجوری نمیشه زد مگرخیلی گیربدی به نت وزمانی که میبره تا مسلط بشی معادل همون زمانیه تا اتودشو بزنی... اما اگه دوس نداری اتود بزنی وفقط اثار رو اجراکنی باید بگم یجایی بالاخره گیر میکنی... اما کتاب 40 اهنگبرای پیانو... کلاسیک فاوریز... ودرکنارش لااقل تمرین انگشت مثل هانون وپیشنا کنی شاید بتونی مبانبر بزنی... البته بعییییید میبینم. اما شاید استعدادشو داشته باشی.. من هنرجویی داشتم که بدون اتود ومتد و... رفته بود پاتتیک بتهوون رو زده بود اما بازور وگیر وبدبختی... که کار بسیار اشتباهیه... اما این خودش نشون دهنده استعداد وعجله ماایروونیا درراه رسیدن به قله هاجهت کسب شهرت میباشد... شوخی کردم موفق باشی

6. کاربران زیر از arsalan212 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24805
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    33
    586 بار تشکر شده در 216 پست

شبکه های اجتماعی من

Add arsalan212 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 28/1
    میزان امتیاز
    15

[quote=saram;215279]درود... کتاب بیر تمرین شماره 104 در 6 میزان اخر چرا فقط دست راست یک اکتاو بالاتر اجرا میشود ولی دست چپ معمولی اجزا میشود؟؟از کجا بفهمیم کی یکی و چه موقع هر دو را یک اکتاو بالاتر اجرا کنیم؟؟دوستانی که استاد دارند تا حالا این مطلب رو پرسیدند؟؟منتظر پاسخ هستم. با سپاس فراوان.[/quot

ازکجا بفهمی؟خوب بالاش یا علامت اکتاو هست که یه 8مانند وچندتا نقطه هست اما بااستفاده از موقعیت دو وسط که میشه دوی اکتاو 4 در پیانو و3 در ارگهای 5 اکتاوی موقعیت دیگر نتهارومیشه سنجید. واگه بازهم گیرکردی یه بروشور وتصویرازپیانو اول کتاب هست نگاه کن. البته سئوالت نشون دهنده دقت نکردنته.. موفق باشی... به علامات بال وزیر نت ها بیشتر دقت کن...

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    989 بار تشکر شده در 454 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/2
    میزان امتیاز
    14

[quote=arsalan212;215677]
    نقل قول نوشته اصلی توسط saram [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود... کتاب بیر تمرین شماره 104 در 6 میزان اخر چرا فقط دست راست یک اکتاو بالاتر اجرا میشود ولی دست چپ معمولی اجزا میشود؟؟از کجا بفهمیم کی یکی و چه موقع هر دو را یک اکتاو بالاتر اجرا کنیم؟؟دوستانی که استاد دارند تا حالا این مطلب رو پرسیدند؟؟منتظر پاسخ هستم. با سپاس فراوان.[/quot

ازکجا بفهمی؟خوب بالاش یا علامت اکتاو هست که یه 8مانند وچندتا نقطه هست اما بااستفاده از موقعیت دو وسط که میشه دوی اکتاو 4 در پیانو و3 در ارگهای 5 اکتاوی موقعیت دیگر نتهارومیشه سنجید. واگه بازهم گیرکردی یه بروشور وتصویرازپیانو اول کتاب هست نگاه کن. البته سئوالت نشون دهنده دقت نکردنته.. موفق باشی... به علامات بال وزیر نت ها بیشتر دقت کن...
    داداش دقت نکردید هیچکدوم من چی گفتم. من تمام این چیزایی رو که میگید میدونم خودم. منظور من یه چیز دیگه بود.
    درد من تنهایی نیست بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت
    بی عرضگی را صبر و
    با تبسمی بر لب این حماقت را
    حکمت خدا می نامند.!!

msp_1988 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48073
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    181
    200 بار تشکر شده در 92 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    13

درود دوستان گرامی. اول از همه عذرخواهی بکنم که شاید یکم حرفهام زیاذ بشه اما طبق فرمایشات دوستان به یک سری چیزی رسیدم که میخواستم راهنماییم کنید.
    دوستان عزیز راسیاتش میخوام از استادم و روش تدریسش ازتون سوال کنم و خواهشا راهنماییم کنید. من الان 7 جلسه (هفته ای 1 جلسه) رفته ام. از اول استادم با من کتاب جان تامسون 1 را کار کرد و توی جلسه دوم خودم تمومش کردم و توی جلسه دوم جان تامسون 2 و بیر را شروع کرد و و توی جلسه 4ام تا درس 24 بیر زدم و گفت از جلسه دیگه اشمیت را بیار با کتاب آلبوم آهنگهای جواد معروفی(کتاب آبی رنگیه که قطعات استاد را بصورت ساده شده برای مبتدی ها قرار داده). خوب توی جلسه 5ام گفت اینها را برای جلسه بعد آماده کن قطعه پیش در آمد اصفهان استاد معروفی و اشمیت تا درس 4 و جان تامسون 2 تا صفحه15 و بیر تا درس 26 . توی جلسه 6ام همه را کامل و بدون غلط آماده کردم و برای جلسه 7ام که آخریش بوده خوابهای طلایی را آماده کردم با اشمیت 5 و 6 و جان تامسون 2 تا صفحه 19 و بیر تا درس29 . و برای جلسه بعدیم که آخریش هست (چون فصلی ثبت نام میکنه آموزشگاهی که میرم و باید برای زمستان دوباره از نو ثبت نام کنم) وبرای جلسه آخرم توی این دوره باید قطعه خزان عشق اثر استاد بدیع زاده که توی کتاب موسیقی ملی ایران و ترانه های ملی ایران برای پیانو از استاد عطاءاله خرم هست با بیر تا درس 32 و اشمیت تا درس 10 و جان تامسون تا صفحه21 را آماده کنم که تا حدودیش را آماده کردم. حالا خواهشا راهنماییم کنید که واقعا روش تدریس این استاد خوبه یا نه خواهشا زود جوابم را بدید چون شنبه که جلسه آخرم هست باید تکلیف ترم دیگم را مشخص کنم. آیا دوباره با همین استاد بگیرم ؟ و در ضمن به هیچ وجه درس گام نوازی هم بهم تا حالا که نداده؟؟!! آیا کند پیش میره یا تند تند تدریس میکنه و در ضمن آیا این قطعه خزان عشق را کسی که 7 جلسه رفته واقعا باید بتونه بزنه آخه من خیلی بیچاره شدم تا 2 صفحه از 5 صفحهشا زدم واقعا برام سخت بود . خواهشا راهنمایی کنید دوستان به نظراتتون نیاز مبرم دارم چون منبع دیگه ای ندارم جز شما اساتید محترم.
    منتظرم
    زندگی مانند سیب است گاز باید زد با پوست

10. 3 کاربر برای این پست از msp_1988 تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    56512
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    437
    735 بار تشکر شده در 264 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط msp_1988 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    . از اول استادم با من کتاب جان تامسون 1 را کار کرد و توی جلسه دوم خودم تمومش کردم و توی جلسه دوم جان تامسون 2 و بیر را شروع کرد و و توی جلسه 4ام تا درس 24 بیر زدم و گفت از جلسه دیگه اشمیت را بیار با کتاب آلبوم آهنگهای جواد معروفی(کتاب آبی رنگیه که قطعات استاد را بصورت ساده شده برای مبتدی ها قرار داده). خوب توی جلسه 5ام گفت اینها را برای جلسه بعد آماده کن قطعه پیش در آمد اصفهان استاد معروفی و اشمیت تا درس 4 و جان تامسون 2 تا صفحه15 و بیر تا درس 26 . توی جلسه 6ام همه را کامل و بدون غلط آماده کردم و برای جلسه 7ام که آخریش بوده خوابهای طلایی را آماده کردم با اشمیت 5 و 6 و جان تامسون 2 تا صفحه 19 و بیر تا درس29 . و برای جلسه بعدیم که آخریش هست (چون فصلی ثبت نام میکنه آموزشگاهی که میرم و باید برای زمستان دوباره از نو ثبت نام کنم) وبرای جلسه آخرم توی این دوره باید قطعه خزان عشق اثر استاد بدیع زاده که توی کتاب موسیقی ملی ایران و ترانه های ملی ایران برای پیانو از استاد عطاءاله خرم هست با بیر تا درس 32 و اشمیت تا درس 10 و جان تامسون تا صفحه21 را آماده کنم که تا حدودیش را آماده کردم. حالا خواهشا راهنماییم کنید که واقعا روش تدریس این استاد خوبه یا نه خواهشا زود جوابم را بدید چون شنبه که جلسه آخرم هست باید تکلیف ترم دیگم را مشخص کنم. آیا دوباره با همین استاد بگیرم ؟ و در ضمن به هیچ وجه درس گام نوازی هم بهم تا حالا که نداده؟؟!! آیا کند پیش میره یا تند تند تدریس میکنه و در ضمن آیا این قطعه خزان عشق را کسی که 7 جلسه رفته واقعا باید بتونه بزنه آخه من خیلی بیچاره شدم تا 2 صفحه از 5 صفحهشا زدم واقعا برام سخت بود . خواهشا راهنمایی کنید دوستان به نظراتتون نیاز مبرم دارم چون منبع دیگه ای ندارم جز شما اساتید محترم.
    منتظرم

دوست گرامی من زندگی نامه ریختر رو بصورت فیلمی مستند دیدم با زیرنویس انگلیش

خیلی تعجب کردم

اصلا داشتم شاخ در می آوردم

کسی که به هیچ عنوان در برنامه تمرینات روزانه اش در نوجوانی و جوانی تمرین گام نوازی و آرپژ نوازی نداشته و بر سر همین داستان با استاد های خودش در کودکی مشکل داشته

زمانی که استادش به او گفت گام ها رو اجرا کن ((والسی سنگین از شوپن رو اجرا کرد))

قرار نیست همه مثل هم مشق موسیقی رو تجربه کنیم .

اتفاقا خیلی خوبه که درس ها رو کش نمیدند

ای کاش از دروسی که نام بردید یکی را به سلیقه خودتون انتخاب می کردید و با تهیه فیلمی از اجراتون ، بهتر راهنمایی می کردم شما رو

من 4 تا معلم پیانو گذروندم ، پیش هر کسی می رفتم می گفت اول بیر

می گفتم من تمام دروس رو زدم

می گفت یکبار هم برای من بزن

منتظر ارسال اجرای شما هستیم

موفق باشید
    ویرایش توسط piano4all : Friday 16 December 2011 در ساعت 09:49 AM
    [SIGPIC][/SIGPIC]

12. کاربران زیر از piano4all به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Acoustic آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    21638
    میانگین پست در روز
    0.25
    تشکر از پست
    2,776
    4,188 بار تشکر شده در 1,171 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Acoustic on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 51/1
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط msp_1988 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود دوستان گرامی. اول از همه عذرخواهی بکنم که شاید یکم حرفهام زیاذ بشه اما طبق فرمایشات دوستان به یک سری چیزی رسیدم که میخواستم راهنماییم کنید.
    دوستان عزیز راسیاتش میخوام از استادم و روش تدریسش ازتون سوال کنم و خواهشا راهنماییم کنید. من الان 7 جلسه (هفته ای 1 جلسه) رفته ام. از اول استادم با من کتاب جان تامسون 1 را کار کرد و توی جلسه دوم خودم تمومش کردم و توی جلسه دوم جان تامسون 2 و بیر را شروع کرد و و توی جلسه 4ام تا درس 24 بیر زدم و گفت از جلسه دیگه اشمیت را بیار با کتاب آلبوم آهنگهای جواد معروفی(کتاب آبی رنگیه که قطعات استاد را بصورت ساده شده برای مبتدی ها قرار داده). خوب توی جلسه 5ام گفت اینها را برای جلسه بعد آماده کن قطعه پیش در آمد اصفهان استاد معروفی و اشمیت تا درس 4 و جان تامسون 2 تا صفحه15 و بیر تا درس 26 . توی جلسه 6ام همه را کامل و بدون غلط آماده کردم و برای جلسه 7ام که آخریش بوده خوابهای طلایی را آماده کردم با اشمیت 5 و 6 و جان تامسون 2 تا صفحه 19 و بیر تا درس29 . و برای جلسه بعدیم که آخریش هست (چون فصلی ثبت نام میکنه آموزشگاهی که میرم و باید برای زمستان دوباره از نو ثبت نام کنم) وبرای جلسه آخرم توی این دوره باید قطعه خزان عشق اثر استاد بدیع زاده که توی کتاب موسیقی ملی ایران و ترانه های ملی ایران برای پیانو از استاد عطاءاله خرم هست با بیر تا درس 32 و اشمیت تا درس 10 و جان تامسون تا صفحه21 را آماده کنم که تا حدودیش را آماده کردم. حالا خواهشا راهنماییم کنید که واقعا روش تدریس این استاد خوبه یا نه خواهشا زود جوابم را بدید چون شنبه که جلسه آخرم هست باید تکلیف ترم دیگم را مشخص کنم. آیا دوباره با همین استاد بگیرم ؟ و در ضمن به هیچ وجه درس گام نوازی هم بهم تا حالا که نداده؟؟!! آیا کند پیش میره یا تند تند تدریس میکنه و در ضمن آیا این قطعه خزان عشق را کسی که 7 جلسه رفته واقعا باید بتونه بزنه آخه من خیلی بیچاره شدم تا 2 صفحه از 5 صفحهشا زدم واقعا برام سخت بود . خواهشا راهنمایی کنید دوستان به نظراتتون نیاز مبرم دارم چون منبع دیگه ای ندارم جز شما اساتید محترم.
    منتظرم
    والا به نظر من این روش تدریس یک خورده عجیبه ... یعنی خیلی به قول معروف هرچی هرچی شده . از هر کتابی یه درس انتخاب کردن و زدن فکر نکنم جالب باشه چون آدم نمیتونه روی همه ی این تمرین ها که نکات خاص خودش رو داره تمرکز کافی داشته باشه . یه مقدار سریع پیشرفته استادتون و قطعه برای شما که تازه شروع کردی زود بوده ، اما شاید میخواسته زده نشی و تدریسش از حالت خشک و فقط اتود در بیاد .

اما با این حال من فکر میکنم یه ذره عجله ای و نا منظم به شما تدریس میکنن . حالا بازم چون از نزدیک من در ارتباط با شما یا نحوه ی تدریس اون استاد نیستم شادی نشه 100% نظر داد
    نمونه کار های من Acoustic

PhotoBlog من راه اندازی شد Pixelworld

14. کاربران زیر از Acoustic به خاطر این پست تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

منتظرم

درود...
    به نظرم نینکه از چندتا کتاب استفاده میکنه خوبه... و ایبنکه تند تند پیش میره هم اگه هنرجو علاقه داشته باشه و تمرینشو بکنه خوبه...
    میشه استادتو معرفی کنی؟ کدوم آموزشگاه؟
    یا اینکه میخوای هر قطعه ای دستت اومد بزنی؟ یا میخوای ایرانی بزنی؟ یا کلاسیک؟
    اگه میخوای پیانو ایرانی بزنی... که من زیاد باش موافق نیستم... چون سازتو اشتباه انتخاب کردی...
    اما اگه میخوای کلاسیک بزنی... به نظرم فعلا گوشتو با همه چیز زدن خراب نکن... فعلا بچسب به کلاسیک و بعدها خودت بشین اگه دوست دشتی خوابهای طلایی و غیره رو بزن... اما در حال حاضر کلاسیک کار کن که اصولی تر هست و اتودهای بهتری هم داره...
    البته ممکنه استادت واسه اینکه تو از درس خسته نشی و زده نشی اینکارارو کرده و همه چیز بهت درس میده
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

16. کاربران زیر از r_a_m_i_n به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

درود دوستان !

توی کتاب „فن نواختن پیانو” از „گئورگی ساندور” مبحثی به نام اُفت آزاد (به این شکل که دست روی کلاویه فرود بیاد) رو مطرح کرده و تمرینهایی داده . به نظر شما این تمرینها برای من که مبتدی ام مفیده ؟ چون خیلی هم سخته ...

18. کاربران زیر از hopital به خاطر این پست تشکر کرده اند:

faramarzbahri آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    48700
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    31 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام
    با پیانو چجوری لگاتو می زنند
    تن من لاشه فقر است
    من زندانی زورم
    من نمی خاستم , مُردم
    رفیقان کردند مجبورم

faramarzbahri آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    48700
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    31 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان
    من دارم کتاب بیر رو خودم میزنم (بدون استاد) امروز به یه قسمت رسیدم که نوشته بود اول (درس 3 4 5 7 6)
    و دوم (درس 3 4 5 7 6) قسمتی که مر بوط به اول بود رو زدم رفتم سراغ قسمت دوم که یکم گیج شدم همشم با کلید
    فا بود اونای که بیر روزدن لطفا راهنمای کنن چجوری این قسمط رو بزنم
    تن من لاشه فقر است
    من زندانی زورم
    من نمی خاستم , مُردم
    رفیقان کردند مجبورم

21. کاربران زیر از faramarzbahri به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    53257
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    15
    34 بار تشکر شده در 16 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/8
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان یه سوال داشتم . میشه بگید این علامت خط مورب که بین نتهاست چیه و چجوری اجرا میشه؟ایا قلق خاصی داره؟اینم عکسش خط اتحاد و اتصال رو نمیگما
    اساتید کسی جواب سوالمو نمیدونه؟
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Sunday 22 January 2012 در ساعت 01:02 PM

23. کاربران زیر از duduk به خاطر این پست تشکر کرده اند:

sol_s آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    39421
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    1,210
    613 بار تشکر شده در 212 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود دوستان !

توی کتاب „فن نواختن پیانو” از „گئورگی ساندور” مبحثی به نام اُفت آزاد (به این شکل که دست روی کلاویه فرود بیاد) رو مطرح کرده و تمرینهایی داده . به نظر شما این تمرینها برای من که مبتدی ام مفیده ؟ چون خیلی هم سخته ...
    اون کتابه کلا تمریناش یه کم گیج کننده هست. فکر کنم اگه با راهنمایی یه نفر آدم وارد تمریناشو انجام بدی بهتر باشه. چون به هر حال تمرین غلط از تمرین نکردن هم ضررش بیشتره!

25. 3 کاربر برای این پست از sol_s تشکر کرده اند:

sol_s آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    39421
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    1,210
    613 بار تشکر شده در 212 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط faramarzbahri [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان
    من دارم کتاب بیر رو خودم میزنم (بدون استاد) امروز به یه قسمت رسیدم که نوشته بود اول (درس 3 4 5 7 6)
    و دوم (درس 3 4 5 7 6) قسمتی که مر بوط به اول بود رو زدم رفتم سراغ قسمت دوم که یکم گیج شدم همشم با کلید
    فا بود اونای که بیر روزدن لطفا راهنمای کنن چجوری این قسمط رو بزنم
    دوست عزیز توی کتاب بیر بعضی درسها هست که بالاش نوشته اول و صفحه روبروش همون شماره درس هاس و بالاش نوشته دوم.
    صفحه ای که دوم نوشته رو استاد همزمان با هنرجو اجرا میکنه.
    لازم نیست روی اونا کار کنی.
    بیشتر حالت همراهی کننده داره

27. 4 کاربر برای این پست از sol_s تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط duduk [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان یه سوال داشتم . میشه بگید این علامت خط مورب که بین نتهاست چیه و چجوری اجرا میشه؟ایا قلق خاصی داره؟اینم عکسش خط اتحاد و اتصال رو نمیگما
    دوست عزيز... به اين علامت در پيانو، گليساندو گفته ميشه(البته براي ساز چنگ هم از اين علامت استفاده ميشه)... به اين صورت هست كه از نتي كه مشخص شده(مبدا) تا نت بعدي مشخص شده(مقصد) بايد به آرامي بلغزه تا به نت مورد نظر برسه... يعني كلاويه ها رو با انگشت بايد از نت مبدا به نت مقصد به صورت بي وقفه بكِشي(بلغزوني)... نميدونم منظورم رو درست رسوندم يا نه.
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Sunday 22 January 2012 در ساعت 06:32 PM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

29. 3 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

صفحه 40 از 68 نخستنخست ... 3036373839404142434450 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)