لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 60 از 68 نخستنخست ... 1050565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 945 به 960 از 1084

موضوع: سوالات تئوري و عملي نوازندگي پیانو

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pathetique [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود بر دوستانم

جناب امیر آقا مشکلاتی در اجرای arabesque no 1 دبوسی و اتود شماره 9 اپوس 72 موشکوفسکی دارم . شما میتونید در این زمینه کمک کنید به بنده ؟

با تشکر
    خواهش میکنم عزیزم. در حد توانم کمک میکنم.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

2. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خواهش میکنم عزیزم. در حد توانم کمک میکنم.
    ممنونم از شما ...
    در تریوله های اول قطعه مشکل دارم . تمیز در نمیان . یکی بیشتر یکی کمتر !
    آخر صفحه دوم قبل از شروع موومان جدید (البته میدونم موومان درست نیست اینجا) یکسری تریوله داره ، توی اینها هم مشکل دارم به سرعت مناسب نمیرسند .
    اصولأ روش تمرین برای تمیز در آوردن اینجور قطعات کنسرتی چیه ؟ چون هر دفعه که میزنم بلاخره یه جاش از دستم در میره !

در اتود شماره 9 اپوس 72 هم مشکل کنترل نوانس دست راست رو دارم . یا باید صدای جفتشون رو بشنوم که در اینصورت نوانس میره بالا یا یکی از نت ها (در دست راست) شنیده نمیشن . مجبورم نوانس دست چپ رو بیشتر کنم .
    و مشکل دوم اینکه به سرعتی که باید برسم نمیرسم . خیلی هم روش تمرین داشتم . ابتدای قطعه مثلأ با سرعت مترونوم 120 میزنم ولی وقتی اکتاو ها به دست چپ انتقال پیدا میکنن دیگه سرعت رو نمیتونم درست کنم .
    روبرت شومان : " آقایان کلاهتان را بردارید ، یک نابغه ( شوپن ) ظهور کرده است "

4. 3 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Pathetique [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنونم از شما ...
    آخر صفحه دوم قبل از شروع موومان جدید (البته میدونم موومان درست نیست اینجا) یکسری تریوله داره ، توی اینها هم مشکل دارم به سرعت مناسب نمیرسند .
    اصولأ روش تمرین برای تمیز در آوردن اینجور قطعات کنسرتی چیه ؟ چون هر دفعه که میزنم بلاخره یه جاش از دستم در میره !

در اتود شماره 9 اپوس 72 هم مشکل کنترل نوانس دست راست رو دارم . یا باید صدای جفتشون رو بشنوم که در اینصورت نوانس میره بالا یا یکی از نت ها (در دست راست) شنیده نمیشن . مجبورم نوانس دست چپ رو بیشتر کنم .
    و مشکل دوم اینکه به سرعتی که باید برسم نمیرسم . خیلی هم روش تمرین داشتم . ابتدای قطعه مثلأ با سرعت مترونوم 120 میزنم ولی وقتی اکتاو ها به دست چپ انتقال پیدا میکنن دیگه سرعت رو نمیتونم درست کنم .
    خیلی خوبه که قادرید موسورگسکی بزنید. دقت کنید حتما موضوع با انتخاب استادتون باشه.

والا راجع به مشکلاتی که گفتید متاسفانه بنده نمیتونم نظر راهگشایی بدم. این دست مشکلات رو کسی میتونه براتون مرتفع کنه که در کنارتون باشه.
    کتابهایی مثل آموزش گام به گام پیانو (اگه نامش رو اشتباه نکرده باشم) شامل این قبیل آموزش‌ها هستن ولی مشکل اینجاست که، کسی که مثلا موسورگسکی میزنی کسی نیست که مثلا روی تریوله زدن یا بلانس درآوردن دستهای چپ و راست و از این قبیل کمی دچار مشکل میشه و بنظر شخصی بنده این قبیل آموزش‌ها شاید چندان کارساز نباشه. اگه این کتاب رو مطالعه نکردید بهرحال، تمریناتش در درست اجرا کردن برخی تکنیک‌های پایه می‌تونه موثر باشه. البته مطمئنا این موضوع باید به تایید استادتون باید برسه.

6. 3 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

بله کاملأ با انتخاب استادم هست اتود ها و قطعات تکنیکی .. اکثر قطعات کنسرتی رو هم خودشون انتخاب میکنن با توجه به اینکه من وقتی برای طلف شدن ندارم به خاطر سنم .

البته این اتود برای موشکوفسکی هست. اتودی زیبا که کمتر شناخته شده هست. [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نویسنده این کتاب رو نمیشناسید شما ؟
    معلم بنده تفکرشون این هست که بعضی اوقات اتودهایی بالاتر از سطح هنرجو انتخاب کنن . بعد از اینکه هنروجو مقداری مسلط شد کنار گذاشته بشن و چند ماه بعد دوباره هنرجو سراغش بره تا چیزهای جدیدی که یاد گرفته بتونه استفاده کنه .
    فکر میکنم اتودی که گفتم هم از این دست هست.

خودم هم دیگه راهی به ذهنم نمیرسه برای حل یکسری از این مشکلات تقریبأ پیش پا افتاده .

ممنونم از شما ...
    ویرایش توسط Pathetique : Saturday 8 February 2014 در ساعت 02:37 PM

8. 3 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    65461
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    19 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از شما ...

با سلام به شما . میدونم که از دوست دیگری راهنمایی خواسته بودید و اینکه به احتمال زیاد اکثر مواردی رو که می خوام عرض کنم میدونید. ولی به هر حال خواستم من هم کمکی کرده باشم.
    در مورد تریوله های کار دبوسی که نوشتید, اصولا برای تمیز در آوردن حالت های آرپژی به این شکل, باید حرکت مچ را دقیق و نرم انجام داد. یعنی اولا وقتی ملودی از چپ به راست حرکت میکند مچ شما هم از چپ به راست و حرکت نیم دایره ای به سمت پایین و بعد بازگشت به حالت اول, و وقتی ملودی بر عکس حرکت میکند مچ هم از راست به چپ و نیم دایره به سمت بالا و بعد بازگشت به حالت اول. در ضمن انگشتان هم باید بتوانند کمی روی پیانو سر بخورند(انگشت 1) در ضمن تریوله ها باید اول در ذهن شما اجرا شوند و بعد همزمان با انگشتان(همون نکته اساسی که باید با ذهن ساز بزنیم،نه با انگشتان) تا تمیز اجرا شوند.
    تریوله هایی هم که دوبل نت دارند باید در موقع نواختن دوبل نت ها , پنجه دست رو طوری قرار بدید که وزنش روی هر دو نت یکسان باشه و بیشتر متمایل به انگشت کوچکتر, و در ادامه تریوله دوباره حرکت مچ که در بالا عرض شد.
    در مورد اتودی که گفتید هم وزن پنجه خودتون رو بیشتر متمایل به نتی کنید که در موقع کنترل نوانس ممکنه اون نت دست راست شنیده نشود.
    در مورد اکتاو های دست چپ هم ببینید اگر موقع تند نواختن ساعد دستتون سفت میشه یا درد میگیره یا در هر صورت به نوعی اجرا مشکل میشه , باید حرکت مچ دست چپ رو قویتراما نرم تر کنید. بنابر این اول مچ خودتون رو شل کنید و با سرعت پایین تر فقط با بالا پایین حرکت دادن مچتون(فقط با حرکت مچ) اکتاو ها رو اجرا کنید. (حتی برای تمرین بهتره مچ را بیش از حد معمول در موقع اجرا بالا و پایین ببرید ونرم ضربه بزنید). بعد از مدتی سرعت اجرای این اکتاو ها بیشتر خواهند شد.
    اصولا برای اجرای تمیز این قطعات باید به این نکته توجه کنیم که هیچ اشتباهی اتفاقی نیست. بنابر این هر جای کار که مشکلی داشت ، حتی اگر در بار های قبل درست می نواختیم باید دوباره جدا تمرین شوند. در نهایت هم بهترین کار اینه که کارتون رو ضبط کنید و سعی کنید یک ضبط تمیزو بدون ایراد از کارتون بگیرید. در این صورت برای اجرا هم آماده خواهید بود.

البته به احتمال زیاد اکثر مواردی رو که عرض کردم می دونستید.
    موفق باشید

10. 5 کاربر برای این پست از shandiz تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

البته این اتود برای موشکوفسکی هست. اتودی زیبا که کمتر شناخته شده هست. [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نویسنده این کتاب رو نمیشناسید شما ؟
    معلم بنده تفکرشون این هست که بعضی اوقات اتودهایی بالاتر از سطح هنرجو انتخاب کنن .
    متاسفانه شناختی از موشکوفسکی و اتودهاشون ندارم. فیلمی که لطف کردید گذاشتید رو دیدم. قطعه تکنیکی و تقریبا مشکلی بنظر میرسید.
    نظر استادتون کاملا درست و بجاست.

12. 3 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

Fereshteh_Baran آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    22707
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,809
    1,553 بار تشکر شده در 566 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 171/0
    Given: 161/0
    میزان امتیاز
    15

با سلام
    من آهنگ مهتاب ویگن را از روی کتاب یک صد آهنگ برای پیانو، برای نواختن انتخاب کردم . در این آهنگ در میزان اول ما فقط یک نت سیاه داریم یعنی میزان ناقص است و حالت ضد ضرب هم ندارد. در میزان آخر این آهنگ هم یک نت سیاه داریم یک سکوت سیاه و یک سکوت سفید که در جمع ، 4 ضرب میشوند. اگر اشتباه نکنم در آهنگهایی که میزان ناقص دارند بقیه ضربها در میزان آخر جبران میشود ولی در این آهنگ نه. کسر میزان هم 4/4 است. میخواستم دلیل این کار را بدانم. با تشکر.
    آنجا که سخن به اتمام می رسد موسیقی آغاز می شود. بتهون

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Fereshteh_Baran [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام
    من آهنگ مهتاب ویگن را از روی کتاب یک صد آهنگ برای پیانو، برای نواختن انتخاب کردم . در این آهنگ در میزان اول ما فقط یک نت سیاه داریم یعنی میزان ناقص است و حالت ضد ضرب هم ندارد. در میزان آخر این آهنگ هم یک نت سیاه داریم یک سکوت سیاه و یک سکوت سفید که در جمع ، 4 ضرب میشوند. اگر اشتباه نکنم در آهنگهایی که میزان ناقص دارند بقیه ضربها در میزان آخر جبران میشود ولی در این آهنگ نه. کسر میزان هم 4/4 است. میخواستم دلیل این کار را بدانم. با تشکر.
    سلام

خیر ... میزان اول، ارتباطی با میزان آخر نداره.

اگر برای میزان اول، نت ها رو به این صورت مشاهده کردید، باید قبل از اون نت ها رو سکوت در نظر بگیرید. مثلا در همین قطعه که فرمودید در میزان اول، فقط یک نت سیاه داریم، سه ضرب اول رو سکوت در نظر بگیرید. یعنی باید بشمرید: 1 و 2 و 3 و از ضرب چهارم شروع به نواختن نت سیاه کنید.

موفق باشید
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

15. 2 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    22707
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,809
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

ممنون از جوابتون ولی یک سوال دیگر: مثلا در درس 90 کتاب بیر ، کسر میزان 6/8 است. میزان اول این درس فقط یک چنگ دارد و میزان آخر دارای یک نت سیاه نقطه دار است و یک سکوت سیاه که در جمع 5 ضرب میشود. پس در اینجا 6 ضرب ما کامل میشود. مرسی از وقتی که برای من میگذارید.

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Fereshteh_Baran [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون از جوابتون ولی یک سوال دیگر: مثلا در درس 90 کتاب بیر ، کسر میزان 6/8 است. میزان اول این درس فقط یک چنگ دارد و میزان آخر دارای یک نت سیاه نقطه دار است و یک سکوت سیاه که در جمع 5 ضرب میشود. پس در اینجا 6 ضرب ما کامل میشود. مرسی از وقتی که برای من میگذارید.
    این استدلال اصلا درست نیست دوست عزیز

در میزان 6/8 (که یک میزان ترکیبی محسوب میشه) ، 6 (صورت کسر) تا نت از نوع چنگ (مخرج کسر = 8) داریم که مجموع 6 نت چنگ برابر با 3 نت سیاه (دو نت سیاه نقطه دار) هست. در نتیجه، در هر میزان باید برابر ارزش 3 ضرب، نت داشته باشیم.

البته این مطلب رو برای درک بهتر مجموع ضرب نت ها خدمتتون عرض کردم. چون در اصل، در میزان ترکیبی 6/8 دو ضرب داریم و هر ضرب برابر یک سیاه نقطه دار (سه تا چنگ) هست.

میزان اول همونطور که در پست قبلی عرض کردم باید انجام بشه. میزان آخر هم باید مجموعش معادل با دو نت سیاه نقطه دار (6 تا نت چنگ) باشه. اگه یکی سیاه نقطه دار هست، دیگری باید سکوت سیاه نقطه دار باشه. اگه اینطوری نیست، ممکنه اشتباه چاپی باشه. هر چند قطعه ای که تموم شده، دیگه ادامش خیلی اهمیتی نداره :)
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Monday 10 February 2014 در ساعت 10:20 PM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

18. 3 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    1,046 بار تشکر شده در 389 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 161/5
    Given: 70/5
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

با سلام
    سلام خانم تهرانی ..

امیدوارم خوب باشین ..

در مورد میزان اول اصطلاحا به اون نت آفتاکت (Auftakt) گفته میشه و همونطور که فرمودین اگر در آخرین میزان از علامت |: استفاده شده باشه ، جمع ارزش زمانی میزان آخر و آفتاکت مساوی با کسر میزان خواهد بود ..

در مورد درس 90 بیر هم حق با هانی جان هست..

به نظر من بهتر بود 1 و 2 قرار میداد برای پایان قطعه .. یعنی میزان آخر در بار اول و دوم اجرا یکسان نوشته نمی شد و برای بار دوم از سکوت سیاه نقطه دار استفاده میشد ..

جسارت بنده رو ببخشید ..

آرزوی موفقیت..

20. 2 کاربر برای این پست از Sampler تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    22707
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,809
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

در مورد میزان اول اصطلاحا به اون نت آفتاکت (Auftakt) گفته میشه و همونطور که فرمودین اگر در آخرین میزان از علامت |: استفاده شده باشه ، جمع ارزش زمانی میزان آخر و آفتاکت مساوی با کسر میزان خواهد بود ..

ممنون از توضیحاتتون. بیر را متوجه شدم. و این آهنگ هم در انتها، دارای دو لا خط پایان است نه تکرار. پس به قول آقای هانی اهمیت زیادی ندارد. به هر حال ممنونم از شما دو بزرگوار که وقت برای من گذاشتید. روز خوش

22. 2 کاربر برای این پست از Fereshteh_Baran تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط shandiz [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام به شما . میدونم که از دوست دیگری راهنمایی خواسته بودید و اینکه به احتمال زیاد اکثر مواردی رو که می خوام عرض کنم میدونید. ولی به هر حال خواستم من هم کمکی کرده باشم.
    در مورد تریوله های کار دبوسی که نوشتید, اصولا برای تمیز در آوردن حالت های آرپژی به این شکل, باید حرکت مچ را دقیق و نرم انجام داد. یعنی اولا وقتی ملودی از چپ به راست حرکت میکند مچ شما هم از چپ به راست و حرکت نیم دایره ای به سمت پایین و بعد بازگشت به حالت اول, و وقتی ملودی بر عکس حرکت میکند مچ هم از راست به چپ و نیم دایره به سمت بالا و بعد بازگشت به حالت اول. در ضمن انگشتان هم باید بتوانند کمی روی پیانو سر بخورند(انگشت 1) در ضمن تریوله ها باید اول در ذهن شما اجرا شوند و بعد همزمان با انگشتان(همون نکته اساسی که باید با ذهن ساز بزنیم،نه با انگشتان) تا تمیز اجرا شوند.
    تریوله هایی هم که دوبل نت دارند باید در موقع نواختن دوبل نت ها , پنجه دست رو طوری قرار بدید که وزنش روی هر دو نت یکسان باشه و بیشتر متمایل به انگشت کوچکتر, و در ادامه تریوله دوباره حرکت مچ که در بالا عرض شد.
    در مورد اتودی که گفتید هم وزن پنجه خودتون رو بیشتر متمایل به نتی کنید که در موقع کنترل نوانس ممکنه اون نت دست راست شنیده نشود.
    در مورد اکتاو های دست چپ هم ببینید اگر موقع تند نواختن ساعد دستتون سفت میشه یا درد میگیره یا در هر صورت به نوعی اجرا مشکل میشه , باید حرکت مچ دست چپ رو قویتراما نرم تر کنید. بنابر این اول مچ خودتون رو شل کنید و با سرعت پایین تر فقط با بالا پایین حرکت دادن مچتون(فقط با حرکت مچ) اکتاو ها رو اجرا کنید. (حتی برای تمرین بهتره مچ را بیش از حد معمول در موقع اجرا بالا و پایین ببرید ونرم ضربه بزنید). بعد از مدتی سرعت اجرای این اکتاو ها بیشتر خواهند شد.
    اصولا برای اجرای تمیز این قطعات باید به این نکته توجه کنیم که هیچ اشتباهی اتفاقی نیست. بنابر این هر جای کار که مشکلی داشت ، حتی اگر در بار های قبل درست می نواختیم باید دوباره جدا تمرین شوند. در نهایت هم بهترین کار اینه که کارتون رو ضبط کنید و سعی کنید یک ضبط تمیزو بدون ایراد از کارتون بگیرید. در این صورت برای اجرا هم آماده خواهید بود.

البته به احتمال زیاد اکثر مواردی رو که عرض کردم می دونستید.
    موفق باشید
    ممنونم از شما . با تمام مواردی که ذکر کردید موافقم .
    همونطور که گفتید برای آرپژ های اربسک 1 حرکت مچ به صورت نیم دایره چرخش دار هست که همینطور انجام میدم . احساس میکنم ضعف در انگشتان هست و البته همونطور که شما هم فرمودید در اجرای ذهنی .
    متأسفانه منبعی برای تمرینات و روشهای تمرین ذهنی پیدا نکردم که به زبان پارسی باشه . وگرنه خیلی دوست دارم که کنار تمرینات تکنیکی این نوع تمرینات رو هم به صورت جدی ادامه بدم .
    در مورد اتود هم بله ساعد درد میگیره . البته تمرینی که شما گفتید رو معلمم هم اشاره کرده بهش و درست هم کردم اتفاقأ ولی بعده ها دوباره سفت کردم دستم رو .

احتمالی هم خود بنده میدم از لحاظ نوانس piano که شاید پیانویی که در اختیارم هست در آموزشگاه به علت کیفیت پایین نمیتونه نوانس ها رو درست و تمیز تحویل بده . چون پدال چپ هم مشکلاتی داره . روی پیانوی دیگه ای که کیفیت پایینتری داشت هم تست گرفتم اندکی بهتر بود حداقل . Samick 121
    ممکنه اگر روی یک پیانوی خوب اشتین وی یا هرچیز خوبی اجرا بشه نتیجه بهتری داشته باشه ؟

لطف کردید بنده رو راهنمایی فرمودید دوست من ...

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    53509
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    18
    14 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

دوستان گرامی، میشه لطفا شماره همه انگشتها برای این نت رو بگید؟ (برای دست چپ )
    ممنون

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    53509
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    18
    14 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

کسی جواب این سوال منو نمیدونه؟؟؟؟ 2 هفته پیش سوال کردم هنوز هیچکس جواب نداده!!!

Acoustic آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    21638
    میانگین پست در روز
    0.25
    تشکر از پست
    2,776
    4,188 بار تشکر شده در 1,171 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Acoustic on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 51/1
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط noteahang12 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان گرامی، میشه لطفا شماره همه انگشتها برای این نت رو بگید؟ (برای دست چپ )
    ممنون

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    میتونید به صورت 5,2,1,2,1,2,1,2 (از سمت چپ) یا 5,2,1,3,1,3,1,2 اجرا کنید
    نمونه کار های من Acoustic

PhotoBlog من راه اندازی شد Pixelworld

27. کاربران زیر از Acoustic به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 60 از 68 نخستنخست ... 1050565758596061626364 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)