لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 13 از 68 نخستنخست ... 3910111213141516172363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 193 به 208 از 1084

موضوع: سوالات تئوري و عملي نوازندگي پیانو

scofild آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20327
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    307
    1,072 بار تشکر شده در 291 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    البته اگر شما میخوای روی کلمات بازی کنی من مشکلی ندارم ، خیلی خوب هم میتونم شما رو همراهی کنم ، ولی برای اینکه بحث تاپیک منحرف نشه لطف کنید و به جای گیر دادن به „بدخط” بودن نوشته ، در مورد مفهوم و هدف هر جلمه صحبت کنید.
    شما هر جور راحتی فکر کن!

یه وسیله ی مصنوعی و شبیه سازی شده رو به هیچ وجه نمیشه با مدل طبیعی و اصلی اون مقایسه کرد.
    100% همینطوره! مثال های زیادی هم میشه واسش زد.

حتما شما متخصصی و من اشتباه میکنم، چون مسلما گوش من مشکل داره که ارتعاش صدایی که از آکوستیک میشنوه رو از دیجیتال نمیشنوه :)
    نه گوش شما مشکل نداره! احتمالاً گوش من جهش یافته س !

لحاظ تاچ و صدا هیچ کمبودی نداره
    از لحاظه صدا که کمبودی نداره ، ولی از لحاظ تاچ یه مقدار خیلی کم ! اگه نخوایم گیره الکی بدیم البته!

شما هم اینقدر زود جبهه نگیر!
    اصلاً همه برید پیانو آکوستیک بگیرید! همسایه ها رو هم ول کنید! اومدن دمه خونه هم درو باز نکنید! از زیر در شماره تلفن جناب aerelm رو بدید بهشون بگید با ایشون تماس بگیرن!
    من میگم واسه اینکه گفتن صداش زیاده اینو پیشنهاد دارم میکنم باز میگه آکوستیک فلانه ، اکوستیک بهمانه!

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    20221
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    13 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

برای ترتیب گرفتن پست ها ، یه ادیت کوچیک روی پست بالا انجام شد.
    درضمن شما داری مشکل صدا رو خیلی گنده میکنی. من خودم هم توی خونه ی آپارتمانی زندگی میکنم و توی خونه ی ویلایی نیستم که این مسائل رو متوجه نشم ;)
    و به عنوان کسی که توی چند تا آپارتمان مختلف با همسایه های رنگ و وارنگ بوده و پیانو زده ، لااقل این قضیه رو میدونم که حتی در بدترین شرایط هم Swordin به اندازه ی کافی جوابگو هست :)
    (من یه دوره ی 6 ماهه بخش عمده ی تمرینم از ساعت 5:30 تا 6:40 صبح با swordin عادی بود ولی هیچ کدوم از همسایه ها حتی متوجه این قضیه هم نشد ، پس شما دیگه لازم نیست به من „مشکلات همسایه ها” رو یادآوری کنی ، چون فردی اگه بخواد میتونه خیلی راحت حتی ساعت 3 صبح با پیانوی آکوستیک کار کنه و لذتش رو هم ببره)

درضمن دوست من ، یه توصیه ی „برادرانه” :
    اگر توی فروم (و در درجه ی بالاتر ، در زندگی روزمره) جایی نظری بیان میکنید ، انتظار و جنبه ی نظر مخالف رو هم داشته باشید ، نه اینکه تا یه جا پستی دادید و کسی با دلیل و منطق بخشی از صحبت های شما رو رد کرد بیاید و بگید
    من میگم واسه اینکه گفتن صداش زیاده اینو پیشنهاد دارم میکنم باز میگه آکوستیک فلانه ، اکوستیک بهمانه!
    اینجوری هم برای اعصاب خودتون بهتره و هم برای سطح کیفی اون جمع (حالا فروم باشه یا جای دیگه) :)
    ویرایش توسط aerelm : Tuesday 20 October 2009 در ساعت 03:10 PM

Peddy آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    5919
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    2,691
    2,014 بار تشکر شده در 591 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    16

درود و خسته نباشید

دوستان به شدت اخطار میکنم که این بحث رو تموم کنید و از موضوع تاپیک منحرف نشید وگرنه از این به بعد اگه به این بحث ادامه بدید پستهارو پاک میکنم
    موضوع تاپیک در مورد روشهای کم کردن صدای پیانو هست نه تفاوت پیانو دیجیتال و پیانو آکوستیک!!

در ضمن اگه بحثی هست میتونید تو تاپیک خودش مطرح کنید که در قسمت بحث و نظرخواهی بخش پیانو هست!!!

با تشکر
    کورش کبیر: فرمان دادم تا بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک سپارند تا اجزای بدنم خاک ایران را تشکیل دهد.

soroosh_269 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    5283
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    2,715
    680 بار تشکر شده در 222 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام و درود
    يه سري به اين سايت هم بزنيد در مورد سايلنت
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

5. کاربران زیر از soroosh_269 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    20221
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    13 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

درود و خسته نباشید

دوستان به شدت اخطار میکنم که این بحث رو تموم کنید و از موضوع تاپیک منحرف نشید وگرنه از این به بعد اگه به این بحث ادامه بدید پستهارو پاک میکنم
    موضوع تاپیک در مورد روشهای کم کردن صدای پیانو هست نه تفاوت پیانو دیجیتال و پیانو آکوستیک!!

در ضمن اگه بحثی هست میتونید تو تاپیک خودش مطرح کنید که در قسمت بحث و نظرخواهی بخش پیانو هست!!!

با تشکر
    نه اتفاقا دوست عزیز ، صحبت ها کاملا به موضوع تاپیک ربط داره ، درسته که صحبت ها ربط مستقیم به عنوان تاپیک نداشت ، ولی سازنده ی تاپیک در مورد اذیت کردن یا نکردن صدای پیانو سوال پرسید (نه راه های کم کردن صدای پیانو) تا با توجه به اون اطلاعات سازش رو انتخاب کنه و یه دوستی سایلنت پیشنهاد کرد ، یه دوستی دیجیتال ، من آکوستیک ، و حالا بد نبود یه سری اظهار نظرهای جانبی هم کنار این بحث انجام بشه تا اون دوست عزیزی که تاپیک باز کرده با دید بازتر و اطلاعات بیشتری بتونه سازش رو انتخاب کنه ;)
    پس همچین بحثی تا حدی لازمه ، البته اگر بخواد صحبت تخصصی روی این مساله بشه ، حرف شما درسته و باید به تاپیک مربوط مراجعه کرد.
    (هرچند که قبلا من چند تا پست طولانی در مورد این مساله توی فروم گذاشتم و نیازی به تکرارش نمی بینم)

scofild آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20327
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    307
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

شدت اخطار میکنم
    تورو خدا نگاه کن! مثلاً هنرمندیم خیر سرمون!
    مگه اینجا زندانه که اخطار میکنید؟
    نه تو زندگیه واقعیمون دموکراسی داریم نه تو زندگیه مجازیمون!
    الانم میدونم که این پستمو حذف میکنید ولی خوب من حرفمو زدم.

پس شما دیگه لازم نیست به من „مشکلات همسایه ها” رو یادآوری کنی
    من به شما یاد آوری نکردم ، در جواب دوستمون که گفتن با همسایه ها مشکل دارن گفتم دیجیتال بگیرن!
    کی به شما یاد آوری کرد؟!

منم که 2 ساعته دارم همینو میگم! این رفیقمون شروع کرده میگه آکوستیک چیزه ، دیجیتال چیز نیست!
    من که همش دارم میگم در جواب اون دوستمون دارم میگم دیجیتال!!! بخدا در جواب اون دارم میگم دیجیتال!!
    ای خدا !!!

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    20221
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    13 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من که همش دارم میگم در جواب اون دوستمون دارم میگم دیجیتال!!! بخدا در جواب اون دارم میگم دیجیتال!!
    بله ، شما گفتی دیجیتال ، من گفتم آکوستیک ، شما گفتی چرا دیجیتال و من گفتم چرا آکوستیک ، تا اون دوستی که تاپیک باز کرده خودش بخونه و با برداشت و موقعیت خودش یکی رو انتخاب کنه ;)

من که نکته ی خارج از بحثی توی این مکالمات نمی بینم ، حالا جناب Peddy چی دیدن که „اخطار میکنن” نمی دونم.

Peddy آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    5919
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    2,691
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط aerelm [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نه اتفاقا دوست عزیز ، صحبت ها کاملا به موضوع تاپیک ربط داره ، درسته که صحبت ها ربط مستقیم به عنوان تاپیک نداشت ، ولی سازنده ی تاپیک در مورد اذیت کردن یا نکردن صدای پیانو سوال پرسید (نه راه های کم کردن صدای پیانو) تا با توجه به اون اطلاعات سازش رو انتخاب کنه و یه دوستی سایلنت پیشنهاد کرد ، یه دوستی دیجیتال ، من آکوستیک ، و حالا بد نبود یه سری اظهار نظرهای جانبی هم کنار این بحث انجام بشه تا اون دوست عزیزی که تاپیک باز کرده با دید بازتر و اطلاعات بیشتری بتونه سازش رو انتخاب کنه ;)
    پس همچین بحثی تا حدی لازمه ، البته اگر بخواد صحبت تخصصی روی این مساله بشه ، حرف شما درسته و باید به تاپیک مربوط مراجعه کرد.
    (هرچند که قبلا من چند تا پست طولانی در مورد این مساله توی فروم گذاشتم و نیازی به تکرارش نمی بینم)
    درود و خسته نباشید

ممنون دوست عزیز که برای کمک به دیگران برای انتخاب کمک میکنید اما بهتره یه نگاه به پستهای اخیرتون بکنید من در نوشته های شما چیزی جز بگو مگو نمیبینم !!
    و بهتر هست یه مقدار دقت کنید شروع کننده ی تاپیک سوال کردند که چه طور میتونم صدای پیانو رو کمتر کنم تا مزاحم دیگران نشم نه اذیت صدای پیانو!!
    به هر حال بنده مسئول این بخش هستم و این وظیفه ی بنده هست که به تاپیک نظم بدم !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط scofild [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    تورو خدا نگاه کن! مثلاً هنرمندیم خیر سرمون!
    مگه اینجا زندانه که اخطار میکنید؟
    نه تو زندگیه واقعیمون دموکراسی داریم نه تو زندگیه مجازیمون!
    الانم میدونم که این پستمو حذف میکنید ولی خوب من حرفمو زدم.
    درود و خسته نباشید

جناب scofild اتفاقا چون هنرمندیم از شما شما انتظار میره که منظم تر باشید!! این تاپیک موضوعش یه چیز دیگه هست!! موضوعی که بحث میکردید ربطی به تاپیک نداشت!!
    هر جایی یه قانونی داره مگه فقط زندان قانون داره؟ لطفا یه نگاه به قوانین انجمن بندازین
    اینکه ما هنرمندیم دلیل نمیشه که بیخیال باشیم ما هنرمند میشیم که بافرهنگ بشیم نه اینکه به هرگونه قانون اعتراض کنیم

به هر این وظیفه ی من هست و من هم اون رو انجام میدم !!

با تشکر
    کورش کبیر: فرمان دادم تا بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک سپارند تا اجزای بدنم خاک ایران را تشکیل دهد.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    20221
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    13 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

Peddy عزیز ،
    خوی „مدیریت مبحث” ـه که هر تبادل نظری رو „بگو مگو” می بینه ، من اشکالی به شما نمیگیرم چون خودم هم همین دوره ها رو گذروندم ;)
    شما به پست اول تاپیک اشاره میکنی ، من به پست های بعدی.
    ایشون تاپیک زدن با این سوال که آیا صدای پیانوی آکوستیک همسایه ها رو اذیت میکنه یا نه ، که بعد از چند پست ، توی پست 8 مشخص شد که ایشون این سوال رو برای این پرسیدن که میخوان پیانو بخرن و این معیار رو هم در نظر دارن ، با توجه به این مساله ، من یه سری صحبت خارج از „کم کردن صدای پیانو” کردم که مربوط به همون پست بود : باید دید کدوم پارامتر اهمیت بیشتری داره و اون رو در اولویت قرار داد ، نه اینکه به خاطر زیاد بودن صدای آکوستیک (که اشاره شد با Swordin خیلی ساده حل میشه) به سمت سازهای دیجیتال یا راه های دیگه که باعث افت صدا و حس نوازندگی میشه رفت.

شروع کننده ی تاپیک سوال کردند که چه طور میتونم صدای پیانو رو کمتر کنم تا مزاحم دیگران نشم نه اذیت صدای پیانو!!
    خیر ، سازنده ی تاپیک از اونهایی که پیانو میزنن سوال کرد که صدای پیانو همسایه ها رو اذیت میکنه یا نه و اگر اذیت میکنه چه راه هایی برای حل این مشکل هست.

در مورد بخش آخر جمله هم :
    „تا صدای پیانو مزاحم دیگران نشه”
    „تا صدای پیانو همسایه ها رو اذیت نکنه.”

تفاوتی بین این دو تا نمیبینم. :)
    (بازی با کلمات سرگرمی جدید نت آهنگی هاست ؟)

به هر حال من صحبتی که در چهارچوب تاپیک داشتم و فکر میکردم ممکنه به سازنده ی تاپیک کمک کنه گفتم ، نیازی به ارسال پست بیشتر توی تاپیک نمی بینم :)
    ویرایش توسط aerelm : Tuesday 20 October 2009 در ساعت 04:44 PM

11. کاربران زیر از aerelm به خاطر این پست تشکر کرده اند:

scofild آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20327
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    307
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

این پست نامربوطه من رو هم به بزرگیه خودتون ببخشید و پاکش نکنید !!

من همینجا معذرت خواهی میکنم از شما مسئول بخش پیانو و همچنین از جناب [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] اگه سو تفاهمی پیش اومده بود(که فکر نکنم پیش اومده باشه!) .

هر جایی یه قانونی داره مگه فقط زندان قانون داره؟ لطفا یه نگاه به قوانین انجمن بندازین
    من توی خیلی از انجمن ها فعالیت میکنم و تمام قدانین رو حفظم ، چون من و جناب [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] داشتیم نظراتمون رو میگفتیم شما فکر کردین که داریم مشاجره میکنیم در صورتی که از دید من که خیلی دوستانه داشتیم نظراتمون رو میگفتیم. واسه همین گفتم چرا اخطار دادید چون تعجب کردم!!!

اینکه ما هنرمندیم دلیل نمیشه که بیخیال باشیم ما هنرمند میشیم که بافرهنگ بشیم نه اینکه به هرگونه قانون اعتراض کنیم
    درسته! منم به هر گونه قانون اعتراض نکردم ، گفتم سو تفاهم شده! ما داشتیم نظرمونو میگفتیم ، بحث و جدل نمیکردیم! مطمئنم [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] هم همین نظر رو داره!

در هر صورت ممنون از شما و بازم عذر خواهی میکنم اگه از دید شما ، قوانینه سایت نقض شد!

13. کاربران زیر از scofild به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Peddy آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    5919
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    2,691
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

Peddy عزیز ،
    خوی „مدیریت مبحث” ـه که هر تبادل نظری رو „بگو مگو” می بینه ، من اشکالی به شما نمیگیرم چون خودم هم همین دوره ها رو گذروندم ;)
    شما به پست اول تاپیک اشاره میکنی ، من به پست های بعدی.
    ایشون تاپیک زدن با این سوال که آیا صدای پیانوی آکوستیک همسایه ها رو اذیت میکنه یا نه ، که بعد از چند پست ، توی پست 8 مشخص شد که ایشون این سوال رو برای این پرسیدن که میخوان پیانو بخرن و این معیار رو هم در نظر دارن ، با توجه به این مساله ، من یه سری صحبت خارج از „کم کردن صدای پیانو” کردم که مربوط به همون پست بود : باید دید کدوم پارامتر اهمیت بیشتری داره و اون رو در اولویت قرار داد ، نه اینکه به خاطر زیاد بودن صدای آکوستیک (که اشاره شد با Swordin خیلی ساده حل میشه) به سمت سازهای دیجیتال یا راه های دیگه که باعث افت صدا و حس نوازندگی میشه رفت.

نقل قول:
    شروع کننده ی تاپیک سوال کردند که چه طور میتونم صدای پیانو رو کمتر کنم تا مزاحم دیگران نشم نه اذیت صدای پیانو!!
    خیر ، سازنده ی تاپیک از اونهایی که پیانو میزنن سوال کرد که صدای پیانو همسایه ها رو اذیت میکنه یا نه و اگر اذیت میکنه چه راه هایی برای حل این مشکل هست.

در مورد بخش آخر جمله هم :
    „تا صدای پیانو مزاحم دیگران نشه”
    „تا صدای پیانو همسایه ها رو اذیت نکنه.”

تفاوتی بین این دو تا نمیبینم. :)
    (بازی با کلمات سرگرمی جدید نت آهنگی هاست ؟)

به هر حال من صحبتی که در چهارچوب تاپیک داشتم و فکر میکردم ممکنه به سازنده ی تاپیک کمک کنه گفتم ، نیازی به ارسال پست بیشتر توی تاپیک نمی بینم :)
    درود و خسته نباشید

ممنون ببینید منم همین رو میگم شما مباحث لازم برای این تاپیک بیان کردید منظورم همون swordin بود و پیشنهاد پیانو سایلنت و پیانو دیجیتال و آکوستیک کردن اتاق!!
    در ضمن دوست عزیز من نمیدونم چرا شما سریع جبهه میگیری اما من هر تبادل نظری رو بگو مگو نمیبینم!!!
    فقط گفتم بحثتون اظافه هست
    در ضمن دوست عزیز کامل بخونید!!! من گفتم موضوع تاپیک در مورد روشهای کم کردن صدای پیانو هست
    شما گفتی ولی سازنده ی تاپیک در مورد اذیت کردن یا نکردن صدای پیانو سوال پرسید (نه راه های کم کردن صدای پیانو)
    من هم در جواب گفتم:سوال کردند که چه طور میتونم صدای پیانو رو کمتر کنم تا مزاحم دیگران نشم
    شما میگید اذیت کردن صدای پیانو این به تنهایی معنی این رو میده که کلا پیانو صداش آزار دهنده است که اصلا مبحث تاپیک در مورد بلند بودن صدای پیانو نیست بلکه درباره ی راه حل هایی برای رفع بلندی صدا هست

در ضمن شما عادت دارید متلک بگید؟!!!
    ویرایش توسط Peddy : Tuesday 20 October 2009 در ساعت 04:54 PM

Peddy آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    5919
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    2,691
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط scofild [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این پست نامربوطه من رو هم به بزرگیه خودتون ببخشید و پاکش نکنید !!

من همینجا معذرت خواهی میکنم از شما مسئول بخش پیانو و همچنین از جناب [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] اگه سو تفاهمی پیش اومده بود(که فکر نکنم پیش اومده باشه!) .

من توی خیلی از انجمن ها فعالیت میکنم و تمام قدانین رو حفظم ، چون من و جناب [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] داشتیم نظراتمون رو میگفتیم شما فکر کردین که داریم مشاجره میکنیم در صورتی که از دید من که خیلی دوستانه داشتیم نظراتمون رو میگفتیم. واسه همین گفتم چرا اخطار دادید چون تعجب کردم!!!

درسته! منم به هر گونه قانون اعتراض نکردم ، گفتم سو تفاهم شده! ما داشتیم نظرمونو میگفتیم ، بحث و جدل نمیکردیم! مطمئنم [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] هم همین نظر رو داره!

در هر صورت ممنون از شما و بازم عذر خواهی میکنم اگه از دید شما ، قوانینه سایت نقض شد!

ممنون که توضیح دادید من فکر کردم دارید مشاجره میکنید
    برای همین یه مقدار واکنش دادم
    ممنون جناب scofild از بابت روشن کردن موضوع
    اما بازم میگم این بحث به این تاپیک مربوط نیست

با تشکر

16. کاربران زیر از Peddy به خاطر این پست تشکر کرده اند:

soroosh_269 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    5283
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    2,715
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

پیش فرض نيم پدال

سلام و درود به همگي مي خواستم بدونم نيم پدال چيه؟يعني چه موقع كاربرد داره و چه طور بايد نيم پدال گرفت؟

18. کاربران زیر از soroosh_269 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

petrushka آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20265
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    25
    128 بار تشکر شده در 49 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

سلام دوست عزیز
    نیم پدال یعنی وقتی که پدال رو کامل نگیریم و توی پدال گیری دوره کلاسیک خیلی شاهدش هستیم و توی قطعات اهنگسازانی چون موتسارت کاربرد داره. همچنین زمانی که میخوایم اکوردی رو بگیریم بیشتر از نیم پدال استفاده میشه و کشش صوتیش نسبت به پدال کامل کمتره.
    اگر می خواهی خوشبخت باشی برای خوشبختی دیگران بكوش زیرا آن شادی كه ما به دیگران می دهیم به دل ما بر می گردد (بتهوون)

20. کاربران زیر از petrushka به خاطر این پست تشکر کرده اند:

soroosh_269 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    5283
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    2,715
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

پیش فرض تشكر

سلام و درود دوست عزيز خيلي ممنون از جوابت ولي اگه طريقش رو هم بگيد ممنون و اگه علامت خاصي داره
    پس با اين توضيحات نيم پدال مربوط به ميزان فشار دادن بر روي پدال نيست؟نمي دونم درست فهميدم يا نه.
    ویرایش توسط soroosh_269 : Thursday 22 October 2009 در ساعت 05:38 PM

petrushka آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20265
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    25
    128 بار تشکر شده در 49 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

سلام دوست عزیز
    خواهش میکنم.
    اره کاملا به میزان فشار دادن پدال بستگی داره و هیچ علامت خاصی نداره. بیشتر هم در اثار دوره کلاسیک مثل اثار موتسارت کاربرد داره.
    طریقه این پدال گیری هم خیلی سادس. وقتی پدال کامل میگیری تا اخر اون پدال رو نگه میداری اما وقتی توی یک قطعه از نیم پدال استفاده میکنی نوک پاتو روی پدال میذاری و تا نیمه اونو فشار میدی.
    اگر می خواهی خوشبخت باشی برای خوشبختی دیگران بكوش زیرا آن شادی كه ما به دیگران می دهیم به دل ما بر می گردد (بتهوون)

23. 3 کاربر برای این پست از petrushka تشکر کرده اند:

صفحه 13 از 68 نخستنخست ... 3910111213141516172363 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)