لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 192

موضوع: چرا بعضی افراد از موسیقی متال متنفرند؟

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    48799
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    5
    46 بار تشکر شده در 28 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط unforgiven2105 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مطمئن باش خواننده های هالیوودی انقدر بیکار نیستن که بیان متن بنویسن و آهنگ بسازن. درضمن ارکست رو که یکی دیگه میزنه و باز هم اون خواننده میمونه و یک صدا. تمام زحمت های موسیقی ساختن رو چندنفر میکشن که هیچ اسمی ازشون برده نمیشه و خواننده ای که فقط یه صدا داره تمام شهرت و پول رو به جیب میزنه. من اکثرا منظورم با خواننده های نوجوان و جوان امروزیه. مثل جاستین بیبر و سلنا گومز و مایلی سایرس و وان دایرکشن و نیکی مانجا و امثال اوناست. کسانی که هیچ بویی از هنر نبردن و فقط با چیزهای بی معنی ای که میخونن معنای موسیقی رو زیر سوال میبرن.
    من نمیگم رپ و پاپ بیهوده و بی مصرفه. ولی دیگه نباید اینجور در حق متال اجحاف بشه و سبکی که چیزی از پاپ کم نداره رو شیطانی و مضر بدونیم. کسی که متال میخونه و میزنه هم زحمت کشیده.
    تازگی یه فیلم سینمایی مستند مانندی اومده به اسم sound city. شاید خیلی از دوستان دیده باشن. مال همین 2013 هستش. در مورد یک استدیوی ضبط موسیقی با همین نام هستش. این فیلم ساخته ی دیو گرول درامر پیشین گروه نیروانا و رهبر گروه فوفایترز هستش. از موسیقی سال 65 شروع میکنه تا به امروز. بهت پیشنهاد میکنم این فیلم رو ببینی تا منظور منو راجب به زحمت بفهمی.
    داداش حرفت توی یه رنج خاصی از خواننده ها درسته مثله همون نیکی میناژ و بیبر و ... ولی خیلی ها هم هستن که دارن حرفه ای کار میکنن مثل تیلور سوییفت که هم نوازنده ی چند سازه، هم شاعر و حتی لیدی گاگا که تاحالا هرچی خونده شاعرش خودش بوده. از روی ظاهرش قضاوت نکنید، تمام حرکاتش معنی داره و همچنین کاراش همه سنگینن.
    راجع به متال هم حرفتون درسته چیزی از سبک های دیگه کم نداره ولی هنوز نتونسته واسه عامه ی مردم قابل قبول بشه ولی مطمئن باشید مرور زمان باعث پذیرش این سبک میشه. مثل راک که تا بسیار زیاد پیشرفت کرده و تقریبا با سبک پاپ برابری میکنه و دلیلش هم خواننده ها و گروه های خوبی مثل اوانیسنس هست که واقعا کاراشون با روح و روان بازی میکنه...

و اینم اضافه کنم که خواننده ها هر چقدر هم برای دل خودشون کار کنند، ولی باز هم بازار خیلی مهمه و فروش البوم و کنسرت هم هست. پس یک خواننده برای مردم میخونه که خوششون بیاد. وقتی میلیون ها نفر میان کنسرت یکی مثل جاستین بیبر یعنی اونجور آهنگ رو دوست دارن الان چون من از این خواننده خوشم نمیاد باید بیام بگم هیچ کس نباید بهش گوش بده؟ شنونده ی آهنگ ها اکثرا کسایی هستن که سواد موسیقی ندارن و فقط چیزی که با گوششون هم خونی داره رو می پسندن و خیلی ها هم این جور آهنگ براشون درست میکنه.

در کل به هر سبکی احترام باید گذاشت و تعصب روی هیچ چی نداشت. ببخشید که ط. لانی نوشتم دیگه :دی

2. کاربران زیر از CyberHD به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)