تعرفه تبلیغات
آگهی های ویژه انجمن ها [ ثبت آگهی ]

لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 38 از 38 نخستنخست ... 283435363738
نمایش نتایج: از 593 به 597 از 597

موضوع: قیمت روز انواع ویولن (+ بحث در مورد مارک های مختلف و خرید ویلن)

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    145591
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام دوستان كسي ويولن دستساز چيني با برند كاسيني رو ميشناسيد اگر ميشناسيد چطوره كيفيتشون ممنون

- - - Updated - - -

لطفا اگر ميدونيد بگيد خيلي مهمه برام و عجله ايه كه بدونم

- - - Updated - - -

اين ساز ويولن كاسيني ٢ميليون و ٥٠٠ هزار تومن قيمت داره

- - - Updated - - -

سلام دوستان ويولن چيني دستساز با برند كاسيني كه دو ميليون و پانصد هزار تومن هم قيمت داره كسي ميشناسه و كيفيتش چطوره لطفا راهنماييم كنيد خيلي عجله ايه اين موضوع ممنون ميشم

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    137906
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    11
    140 بار تشکر شده در 64 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 39/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    2

در رابطه با این که استادتون گفتند شاید چون متعلق به Brescia هست چیزی تو نت پیدا نمی کنید عارضم به خدمتتون ایشان احتمالا از مکاتب و مدارس و دوره های ویولن سازی در کشور ایتالیا هیچ اطلاعی ندارند.
    مدرسه ویولن سازی برسیا قدیمی ترین و اولین مکتب ویولن سازی این کشور است. در حقیقت ساخت ویولن به شکل امروزی و باروک(منظورم طرح کلی بعد از سازهایی مثل ویول و ویولا د امور هست/اگر نه ویولن های استراد و گوارنری هم متعلق به دوران باروک هستند.) از همین مدرسه ساختش شروع شد. گاسپارو دا سالو از حامیان و همکاران این مدرسه بود به همراه استادش Maggini. تنها یک نمونه از ویولنهای انتیک این مکتب رو در در ایران دست یکی از سازندگان دیدم که پشت اونهم طرحی از قلعه etruscan منبت شده بود که بنا به دلایل امنیتی و قیمت ویولن نام نمی برم. برسیا خیلی کمتر از کرمونا که ویولنهای تجاری و چینی و نه چندان عالی هم امروزه بهش راه پیدا کردند (چون بورس شده/اگر نه فراچسکو توتو که ویولنهاش رو فقط کلکسیونرها میتونن بخرن هم کرموناست) ویولن میسازه اما حرف ندارن. قیمت سازهای انتیکشون میلیاردیه.
    ضمنا این ویولنی که عکسش رو گذاشتید طرح مجینی نیست. ویلنهای مجینی و کپی هاش که یکی از معروف ترین سازندگانش Oreste Candi بود که خودم هم ساخت 1920 اون رو دارم در حال حاضر, دارای دو خط سه زه یا همون purfling هستند. همینطور دوایر بیشتری روی حلزونی دارند. این دو مورد عمومی ترین نشونه های تشخیص ویولنهای مجینی هستند. قیمتی که به شما دادند با توجه به 2015 بودن ویولن زیاده. مجینی کپی چک حدود 8 میلیون_ایتالیا حدود 11. البته سازنده هایی مثل همون oreste candi که نام بردم به مراتب قیمتشون بالاتره.
    گول صدا رو نخورید. چک کنید ببینید پل صدا از پایه ی سمت راست خرک بیشتر به سمت راست قرار نگرفته باشه. (یعنی نزدیک به سوراخ f سمت راست. حالتی از صدا که بیان کردید, بعضی وقتها ساند پست رو بیش از حد می کشند سمت راستکه صدای ویولن خیلی خوب و نرم میشه که شاید صدای حقیقیش این نباشه. و بعد از مدتی هم پدر صفحه رویی ویولن رو در میاره و خطر ترک خوردگی داره. چک کن ببین راحت و روون کوک میشه یا نه و اینکه سوراخهای گوشیهای کوک با هم طلاقی نداشته باشند (به وساطه ی گشاد شدن بیش از حد سوراخها). چون در ایران تعمیر و کوچک کردن سوراخهاش رو بلد نیستند بعدا برات داستان میشه. به عنوان مثال سیم لا کاملا می افته روی گوشی سیم می و هربار لا رو کوک کنی می . ر هم بالا پایین میشن. واکسی که باهاش سوراخ سازهای قدیمی رو کوچک میکنند موجود نیست. نظر شخصی من اینه که این ساز یک ریگی به کفشش هست و قیمتش رو زیاد بهت گفتند. شما اگه میتونی تا 20 میلیون هزینه کنی دو تا پیشنهاد خوب و استاندارد بهت میدم.
    هافنر H-225 کپی گوارنری:اگر صدای گرم _تن پر حجم و غنی و دارک دوست داری. (H-225 بالاترین مدل هافنره که فکر نمی کنم کارخونه ی چینیشون اصلا تولید بکنه. مطمئن باش که کار دست المانه. ضمنا از این شرکت حقه بازی که در تهران با قیمت دو برابر می فروشه نخر چون هیچ کدوم از هافنر ها و رودریش پزولد هاش المانی نیست.. من از طریق سایت Thmoann سفارش دادم و اتاق بازرگانی ایران المان هم حمل و نقلش رو برام از فرانکفورت به ایران انجام داد و اینجا رفتم تحویل گرفتم. با تمام این هزینه ها باز هم از قیمت نمایندگی هافنر در تهران 10 میلیون ارزونتر تموم شد.
    هاینریش ارنست روت کپی استراد مدل 62 یا 63(اگر تولید بشه) و 72 :اگر صدای بلند_شفاف_تمیز و روشن دوست داری. لینک خرید هر دو رو برات قرار میدم.
    سایت تومان از معتبرترین سایتهای کل اروپاست که اولا سالهاست از پایه نت تا تجهیزات استودیویی و ساز میفروشه دوما هر کمپانی رو برای فروش محصولات اصلا قبول نمی کنه.
    من خودم با خرید انلاین و از روی ظاهر مخالفم اما باور کن این سایت حسابش از همه فرق میکنه. نمونه های صوتی رو بدون کوچکترین افکتی با ساز نو قرار داده. هافنر کپی گوارنری هم که خودم دارم و 100% تضمین میکنم کیفیتش رو. فقط اگه چنین سازی خریدی به فکر ارشه خوب و همینطور case با دووم و حرفه ای باش.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

3. کاربران زیر از sigismond به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    145591
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

كسي نيست جواب بده

- - - Updated - - -

خيلي وقته منتظرم

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    137906
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    11
    140 بار تشکر شده در 64 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 39/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    2

به درد نمیخوره.
    این کاسینی های چینی و اماتی ابروی اسم سازنده رو بردند. اصلا کیفیت خوبی ندارند.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    105259
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با سلام

من حدود ۲ سال پیانو زدم و قصد دارم ویولن رو هم شروع کنم اما اطلاعات کافی درباره مارک و قیمت سازها ندارم
    لطفا منو راهنمایی کنید تا یک ساز مناسب و خوب بخرم و اگر استاد خوب سراغ دارید معرفی کنید.

سپاسگزارم ❤❤❤

صفحه 38 از 38 نخستنخست ... 283435363738

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)