لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 16 از 44 نخستنخست ... 612131415161718192026 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 241 به 256 از 693

موضوع: قیمت روز انواع ویولن (+ بحث در مورد مارک های مختلف و خرید ویلن)

farzad73 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    79485
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    17
    6 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام به دوستان .
    میخواستم بپرسم که تازگی ها قیمت ویولن گرون شده یا نه؟
    راستش استادم یک ماه پیش یه ویولن برام خرید 900 تومن الان میگه شده 1.300 . میخواستم ببینم راست میگه یا نه.
    یه سوال دیگه هم اینکه نمیدونم مارکش چیه. داخل ساز هم ننوشته. از کجا میتونم مارکش رابفهمم.

aftaban آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15063
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    536
    632 بار تشکر شده در 132 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 110/0
    Given: 294/1
    میزان امتیاز
    16

دوستان عزیز، خریدن یک ساز خوب مستلزم خیلی چیزهاست:
    نوازندگی خوب، دانش فنی خوب(ساز ترک نداشته باشه، تاب نداشته باشه، گریف دقیق و تنظیم باشه، بوی چوب و رنگ ساز تقریبا برای بعضیا در تشخیص کیفیت ساز مهم و کاراست) ، تجربه که از همه مهم تره، دیدن سازهای زیاد و شنیدن صداشون برای قضاوت بهتر، وضعیت اقتصادی خوب که خیلی مهمه، حتی الامکان دم دست بودن یک استاد خوب و مورد اطمینان برای تست ساز و این که یک نفری نرید ساز بخرید هیچ وقت، مگر این که واقعن به خودتون اعتماد داشته باشید! تشخیص درست قابلیت های ساز برای آکورد گیری و انعطاف پذیری خوب در اجرای پوزیشن های بالا، شناخت آرشه ی خوب، سیم خوب، خرک خوب و یکی هم قدرت چانه زنی بالاست! چون هیچ بعید نیست که یک ساز سه میلیون تومنی را به شما چهار میلیون تومن پیشنهاد بدن-جراج یک نفره-
    اگر با این ها مشکل دارید، بسپارید به استاد و به اش اطمینان کنید. یا خودتون اگر می خرید به شرطی ببرید که استادتون تأیید کنه و جلوجلو پول نقد ندید یا همه ی پولشو ندید. اگر کم سن و سال اید حتما با بزرگ تر برید خرید که توانایی چانه زنی و شرط و شروط خرید را داشته باشه. حتما چند جا سر بزنید، از مارک ها و مدل ها مطلع باشید، این حداقل کاریه که می تونید انجام بدید، و در نهایت این که باید صدای ساز به دل تون بنشینه. فراموش نکنید این شمایید که دارید ساز می خرید و صداشو چند سال باید تحمل کنید! اگر برای شروع می خواهید، اصلا پی ویولن گرون نرید، چون هیچ تضمینی نیست که بخواید حتمن همین ساز رو ادامه بدید. یه مارک رایج و ارزون بازار بخرید که دو سه سال هم جواب بده. وقتی تصمیم درستی برای ادامه ی کار ویولن گرفتید، اون وقت به اندازه ی کافی هم ساز دیدید و صدای ساز خوب شنیدید و تجربه ی کافی هم دارید که بخواهید درست تصمیم بگیرید. با مهر . محمد خورشیدی
    به جان زنده دلان، سعدیا به ملک وجود/نیرزد آن که دلی را زخود بیازاری

3. 12 کاربر برای این پست از aftaban تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    90793
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    46
    151 بار تشکر شده در 76 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 65/0
    Given: 29/0
    میزان امتیاز
    11

مدال های دریافت شده

سلام دوستان درمورد قیمت انواع ویولن میخاستم خدمتتون عرض کنم بنده چن روز تو بعضی سایتها از جمله ایسام شخصی از اصفهان رو دیدم که ویولنهایی که از کردستان وارد میشه با قیمتهای فوق العاده بالایی بفروش میرسونه این ویولنها تمام لوازم جانبیشون از بهترین ابنوسه سیم پیراسترو سبز خرک المانی ارشه هشت پر وکیس حرفه ای دارن
    اکثرفروشنده ها میدن رگلاژوتنظیم میشه بعد میفروشن صفحه رویی رگه های ریزی داره صفحه پشتی پلنگیه در کل ویولنهای خیلی خوبی هستن ولی این اقا که عرض کردم قیمتشونو خیلی بالا میده این ویولونا بهترینشون هشتصد هزار تومانه ولی متاسفانه اقا قیمت زده دومیلیون وهفتصدمن دارم شاخ در میارم یعنی انقد سود خواستم در جریان باشید سرتون کلاه نره تازه خواهش میکنم به هیچ وجه ویولن رو اینترنتی خرید نکنید فقط حضوری حتی از من هم نخرید چون صددرصد سرتون کلاه میذارم یادم رفت این ویولنا رو اقا با نام های منوهین. کایرز . وین باخ . کرللی. هافنرو چندمارک دیگه میفروشه که همشون تقلبی هست این مارکهارو خودشون چسبوندن این ویولنا اولش مارک ندارن کارخونه مارک نمیزنه که هرکس هر مارکی خواست بزنه بفروشه البته بگم اینا ویولنهای بسیار خوبی هستن ولی به بهترینشون بیشتر از هشتصد هزار تومان پول ندید در قسمت بعدی قیمت انواع ویولن رو براتون پست میکنم

5. 3 کاربر برای این پست از mehrabnasiri تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    90793
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

مدال های دریافت شده

سلام دوستان درمورد قیمت انواع ویولن میخاستم خدمتتون عرض کنم بنده چن روز تو بعضی سایتها از جمله ایسام شخصی از اصفهان رو دیدم که ویولنهایی که از کردستان وارد میشه با قیمتهای فوق العاده بالایی بفروش میرسونه این ویولنها تمام لوازم جانبیشون از بهترین ابنوسه سیم پیراسترو سبز خرک المانی ارشه هشت پر وکیس حرفه ای دارن
    اکثرفروشنده ها میدن رگلاژوتنظیم میشه بعد میفروشن صفحه رویی رگه های ریزی داره صفحه پشتی پلنگیه در کل ویولنهای خیلی خوبی هستن ولی این اقا که عرض کردم قیمتشونو خیلی بالا میده این ویولونا بهترینشون هشتصد هزار تومانه ولی متاسفانه اقا قیمت زده دومیلیون وهفتصدمن دارم شاخ در میارم یعنی انقد سود خواستم در جریان باشید سرتون کلاه نره تازه خواهش میکنم به هیچ وجه ویولن رو اینترنتی خرید نکنید فقط حضوری حتی از من هم نخرید چون صددرصد سرتون کلاه میذارم یادم رفت این ویولنا رو اقا با نام های منوهین. کایرز . وین باخ . کرللی. هافنرو چندمارک دیگه میفروشه که همشون تقلبی هست این مارکهارو خودشون چسبوندن این ویولنا اولش مارک ندارن کارخونه مارک نمیزنه که هرکس هر مارکی خواست بزنه بفروشه البته بگم اینا ویولنهای بسیار خوبی هستن ولی به بهترینشون بیشتر از هشتصد هزار تومان پول ندید در قسمت بعدی قیمت انواع ویولن رو براتون پست میکنم
    ویرایش توسط mehrabnasiri : Wednesday 16 October 2013 در ساعت 02:55 AM

7. 2 کاربر برای این پست از mehrabnasiri تشکر کرده اند:

farzad73 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    79485
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    17
    6 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام. کسی مدل RT 905 را قیمتش را میدونه. اگه کسی میدونه خواهشا بگه چون میخوام بخرم و خیلی ضروریه. و اینکه آیا ساز خوبی هست یا نه. ممنون

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    338 بار تشکر شده در 143 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 62/2
    Given: 14/5
    میزان امتیاز
    11

سلام عزیزان من امروز ثبت نام کردم و قصد فراگیری ساز ویلون را دارمم ساکن تهرانم اگر دوستان در مورد خرید ساز و پیدا کردن استاد کمک و راهنمائیم کنند یک دنیا ممنون میشم چون امروز قصد داشتم ساز بگیرم هیچی نمیدونستم از طریق سرچ گوگل این انجمن را پیدا کردم و خوشحالم در کنار شما عزیزان هستم منتظر کمک بزرگواران هستم با تشکر فراوان

farzad73 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    79485
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    17
    6 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

چرا کسی جواب نمیده. خداییش نیاز فوری دارم. اگه کسی میدونه دریغ نکنه.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    87531
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    8
    18 بار تشکر شده در 15 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad73 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام. کسی مدل RT 905 را قیمتش را میدونه. اگه کسی میدونه خواهشا بگه چون میخوام بخرم و خیلی ضروریه. و اینکه آیا ساز خوبی هست یا نه. ممنون
    اقا از من میشنوی بدون یه همراه وارد نرو برای خرید - جوری میکنن تو پاچت که تا یه سال نمی فهمی !!!
    منم مثل تو بودم سردرگم. اما اخرش کار رو سپردم دست یه اینکاره رفت واسم ساز گرفت.
    ساز رو به صداش بخر نه به قیمت
    قیمت اون مدل نمیدونم ولی RT ها مدل خوبی هست. البته اگه پارامترهایی که دوستان گفتن رو داشته باشه

12. کاربران زیر از shima_kh به خاطر این پست تشکر کرده اند:

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

متوجه شدم این فروم دیگه کاربر و مدییر پاسخگو نداره حیف شد اخه انجمن خوبی به نظر میومد ولی گویا دوستان بدلایل مختلف مثل مشغله دیگه اپدیتی صورت نمیدن و سایت به این خوبی به فراموشی سپرده شده است

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    88521
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    6 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    0

renato هم بد نيست ، ولي اصن قيمتش رو نميدونم ، خودم پيارسال دور و بر 400 خريدم ، صداش خيلي خوبه . renato 320

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    88521
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    6 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarash_bach [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من راضیم ازش یکم آرشش فس فس میکنه خودش خوبه نمیدونم شاید فس فس آرششم طبیعی باشه من دارم 4 سال با این آرشه کار میکنم استادم اولا میگفت که باهاش بزنی رفع میشه الان میگه اصلا فس فس نمیکنه و طبیعیه ولی:
    وقتی کلیفون میزنم برای 3 دقیقه فوق العاده صدای صافی داره بعدش به مدت 8-9 ساعت صدای وحشتناک فس فس داری میکنه بعدش دوباره فس فسش کم میشه و قابل تحمل میشه
    میخوام بدونم این مشکلش کجاست یعنی من فقط 3 دقیقه میتونم صدای کاملا صاف داشته باشم
    به نظرم باید راه حلی داشته باشه کسی میدونه مشکل چیه؟؟؟؟
    راستی اینم بگم که کلیفون رو امتحان کردم مشکل از کلیفون نیست کلیفونی که مصرف می کنم صمغ طبیعیه و کاملا مناسبه

آرشه رو كه كليفن كشيدي يه فوت نرم بهش بكن ، سيم هاي سازت رو هم يه دستمال بكش خيلي بهتر ميشه

16. کاربران زیر از hessan135 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    60238
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    162
    108 بار تشکر شده در 55 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 19/2
    میزان امتیاز
    12

مجید جان به سایت خوش اومدی
    البته سایت کمی دیر اپ میشه اما کلی اطلاعات خوب توش هست که کارت رو راه میندازه
    در مورد استاد
    اول بهتر هست سبکت رو انتخاب کنی ایرانی یا کلاسیک
    برای هر کدوم من یه سری استاد خوب میشناسم که بهت میگم
    برای خرید ساز وقتی یه استاد حسابی پیدا کنی راهت تر میتونی ساز بخری فقط دقت کن استادت خودش دلال نباشه
    اما تو تهران برای خرید ساز بسته به بودجت
    تو بهارستان فروشگاه درویش خان و اورنگ و عارف جاهای خوبی هستند برای خرید ساز چینی چون اینها خودشون وارد کننده هستند میتونی به قیمت مناسب ساز زو بخری
    فروشگاه نوا رمضانی هم وارد کنننده است که توصیه میکنم بدون استاد اصلا سراغش نرو که حتما بهت میندازه
    باز امری بود در خدمتم

18. کاربران زیر از maahoor به خاطر این پست تشکر کرده اند:

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط maahoor [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مجید جان به سایت خوش اومدی
    البته سایت کمی دیر اپ میشه اما کلی اطلاعات خوب توش هست که کارت رو راه میندازه
    در مورد استاد
    اول بهتر هست سبکت رو انتخاب کنی ایرانی یا کلاسیک
    برای هر کدوم من یه سری استاد خوب میشناسم که بهت میگم
    برای خرید ساز وقتی یه استاد حسابی پیدا کنی راهت تر میتونی ساز بخری فقط دقت کن استادت خودش دلال نباشه
    اما تو تهران برای خرید ساز بسته به بودجت
    تو بهارستان فروشگاه درویش خان و اورنگ و عارف جاهای خوبی هستند برای خرید ساز چینی چون اینها خودشون وارد کننده هستند میتونی به قیمت مناسب ساز زو بخری
    فروشگاه نوا رمضانی هم وارد کنننده است که توصیه میکنم بدون استاد اصلا سراغش نرو که حتما بهت میندازه
    باز امری بود در خدمتم
    سلام تشکر می کنم بزرگوار سبک سنتی ایرای اگر استاد معرفی کنید ممنون میشم دیروز به استادی زنگ زدم گفت بیست جلسه هشتصد تومان راه می افتی و کافیه ساز هم گفت خودم تولید کنندم یک تومن اگرر استاد خوب در تهران معرفی کنید ممنون میشم

mahgam آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    73735
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    1,559
    1,630 بار تشکر شده در 410 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 468/0
    Given: 343/0
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

درود
    دوستان اینهمه تاپیک خوب معرفی استاد و آموزشگاه تو سایت هست بهتر نیست از اونها استفاده کنین تا هم مطالبشون کاملتر بشن هم دیگران استفاده بهتری از مطالب منسجم بگیرن !!
    موفق باشید.
    دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند.

21. کاربران زیر از mahgam به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    60238
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    162
    108 بار تشکر شده در 55 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 19/2
    میزان امتیاز
    12

ممنون از شما mahgam عزیز تذکر به جایی بود
    مجید جان من ادامه سوال شما رو در تاپیک ((استادان خوب در مناطق مختلف)) میدم که سایر دوستان هم بتونند مشارکت کنند
    اینهم لینک تاپیک
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

23. 2 کاربر برای این پست از maahoor تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    90793
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

مدال های دریافت شده

سلام دوستان عزیز بنده بعنوان کسی که ده دوازده ساله ویولن کار میکنم و هفت هشت ساله فروشنده لوازم موسیقی هستم در مورد خرید ویولن حرفه ای تجارب عرایضی دارم که خوندشون خالی از لطف نیست باید عرض کنم
    یک ویولن خوب ابتدا باید چوبش از(افرا وکاج) باشه(متاسفانه خیلی دیدم که از چوبهای دیگه استفاده میشه) چوبش گره نداشته باشه خال نداشته باشه ویولن شکستگی یا کوچکترین ترک خوردگی نداشته باشه وقتی یک ویولنی این مشخصاتو داشته باشه میشه بهش گفت ویولن
    حالا چوب کاج یا همون صفحه رویی باید رگه های ریزی داشته باشه هرچه ریزتر و به هم نزدیکتر بهتراین رگه ها بصورت عمودی هستن چون چوب کاج باید بصورت عمودی سوار ویولن بشه
    چوب بغلش یا همون کلافش و صفحه پشتی باید از افرا که رگه هاش افقی سوار ویولن شده اینها هم باید ریز باشه توجه کنید رگه های چوب افرا نمیتونه اندازه ی رگه های چوب کاج ریز باشه هر رگه حدود 1 الی4 میلیمتر هست هرچه ریز تر بهتر پس فکر نکنید که صفحه پشت هم بایدرگه هاش اندازه صفحه رو ریز باشه
    چوب فینگر برد یا همون دسته ویولن باید از افرا باشه رگه هاش بصورت خطوط بریده بریده یا بصورت نقطه های ریز هست بقیه قسمتهاش باید از ابنوس اصل باشه دقت کنید ابنوس اصل باشه بعضی ها از ابنوسی بنام ابنوس دروغی استفاده میکنن(ابنوس دروغی اسم یک نوع درخته که چوبش خیلی شبیه ابنوس است) حالا بقیه قسمت ها چون راحت قابل تعویضه زیاد مهم نیست مثل گوشی ها سیم گیر وزیرچونه ولی سعی کنید گریف حتما از ابنوس باشه
    خرک متناسب با ویولن توسط استاد تنظیم و رگلاژکننده انتخاب میشه ولی در کل خرک ها المانی بهتر هستن
    چوب افرا و کاج هر چه کهنه تر باشه صداش بهتر میشه ویا هر چی بیشتر با ویولنت کار کنی صداش بهتر میشه اگه ویولنت از چوب افرا و کاج نباشه ویولنت هر چقدر هم صداش خوب باشه به درد نمیخوره چون صداش بهتر نمیشه هیچ بدتر هم میشه
    سوم وقتی همه ی گزینه های بالا روی میز بودمی رسیم به مهم ترین گزینه صدای ویولن که فقط یک استاد میتونه بفهمه صدای ویولن خوبه یا نه وبرای چه سبکی بدرد میخوره بعضی از ویولنها برا سبک ترکیه خوب هستن بعضی برا ایرانی و... پس توصیه میشه حتما با استادتون برای خرید ویولن برید یا بشرط تایید استاد ویولن بخرید
    دوستی فرمودن همچین ویولنی قیمتش بالاتر از یک میلیون یا چند میلیونه که باید عرض کنم نخیر مگه چوب کاج و افرا بصورت تناژ قیمتش چنده؟ مگه ویولن از طلا ساخته شده؟مگه تو کارخونه چغد رو این چوب کار میکنن؟؟؟ این بعضی از فروشندگان بی انصاف حروم خور هستن که تا میبینن ویولنی این مشخصاتو داره خون بهای پدرشونو میذارن روش ((((تو همین سایت و چند تا سایت دیگه از جمله ایسام دیدم که اقایی از اصفهان ویولنهایی رو که از کردستان وارد میشه به قیمت دو میلیون الی سه میلیون میفروشه که در واقع قیمتشون حالا یکی خیلی اعلا باشه از یک میلیون تجاوز نمیکنه))))
    فقط ویولن چند ساله و ویولن دست ساز که ویولنهای دست ساز خیلی مطمئن تر هستن و روشون زیاد زحمت کشیده شده و اعتبار سازنده تضمینشونه میتونن از یک میلیون بیشتر باشن که شما خودتون میتونید با خرید یک ساز خوب کارخونه ای وتنظیم و رگلاژ توسط رگلاژکننده خوب ومعتبر بعد از مدتی استفاده از سازتون همون نتیجه رو شاید هم بهتر از سازتون بگیرید
    دقت کنید با کیس چهار گوش زیبا و ارشه هشت پر و سیم پیراسترو سبزو خرک المانی و چونه گیر ابنوسو گوشیو سیم گیر ابنوس و... سرتون کلاه نذارن اینا در مرحله بعدی مهم هستن فروشندگان عزیز ما به خاطر نبود قیمت مشخص برای انواع ساز و مارکها خیلی راحت میتونن بدترین صدا رو بعنوان بهترین صدا بفروشن خدا شاهده من دیدم ویولن صد هزار تومنی رو یک میلیون فروختن طرف هم نفهمیده مثل همین اقایی که تو این سایت و سایت ایسام ویولن هفتصد هشتصد تومنی رو سه میلیون قیمت زده اونم قیمت مقطوع (اساتید خبر دارن من چی میگم و از کجا میگم) به همین خاطر میگم برای خرید ساز حتما با استادتون تشریف ببرید
    امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه البته این توضیحات همونطور که در ابتدای عرایضم گفتم برای خرید ویولن حرفه ای هست که قراره تا اخر عمرتون نگهش دارید و انشا الله باهاش تو کنسرت ها شرکت کنید برای خریدویولن های اموزشی میتونید از دوستان دیگه کمک بگیرید از شما دوستان عزیز واساتید محترم تقاضا دارم نظرتونو در مورد این پستم بفرمایید

25. 4 کاربر برای این پست از mehrabnasiri تشکر کرده اند:

صفحه 16 از 44 نخستنخست ... 612131415161718192026 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)