لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 33 از 44 نخستنخست ... 2329303132333435363743 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 513 به 528 از 693

موضوع: قیمت روز انواع ویولن (+ بحث در مورد مارک های مختلف و خرید ویلن)

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    111413
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    136
    50 بار تشکر شده در 35 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 8/0
    Given: 2/1
    میزان امتیاز
    10

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzadmlv [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام خدمت همه ی دوستان عزیز. راستش مدتیه در فکر تعویض ساز هستم. 2سالی هم هست که کلاسیک کار می کنم. تا حدود 2 ملیون تومن میخوام هزینه کنم . اگر امکانش هست راهنماییم کنید که بهترین انتخاب را داشته باشم. اول اینکه با این قیمت ویولن غیر چینی میشه خرید؟ اگر نمیشه شما مدل های هافنر تحت لیسانس را پیشنهاد می کنید یا مدل های دیگه رو؟ البته می دونم به مارک زیاد نباید توجه داشت ولی خب هر کس بخواد یه ویولنی را بخره اول مارکش را نگاه می کنه دیگه؟! من ساز قبلیم را از آقای رمضانی(موسیقی نوا) خریدم و تا حدودی راضی بودم اما اگر دوستان جای مطمئن تری را سراغ دارند بهم معرفی کنند. خلاصه به یک مشورت اساسی نیاز دارم !!!
    سلام دوست عزیز من اطلاع زیادی در مورد خرید ویولن ندارم. اما می دونم که ویولن های هافنر زیر 6 ،7 میلیونش ساخت چینه

2. کاربران زیر از valipour به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    114085
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    43
    20 بار تشکر شده در 15 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض 123

از دوستان کس دیگه ای نبود بتونه کمک کنه؟
    آقای احمدی شما اطلاعی در مورد مارک ها و قیمت ها ندارین؟ جایی را میشناسید که قابل اعتماد باشه؟؟

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadmlv [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    از دوستان کس دیگه ای نبود بتونه کمک کنه؟
    آقای احمدی شما اطلاعی در مورد مارک ها و قیمت ها ندارین؟ جایی را میشناسید که قابل اعتماد باشه؟؟
    سلام دوست عزیز. من فراموش کردم جواب شما رو بدم
    با 2 تومن به نظر من میتونین دنبال ساز دستساز دست دوم (ایرانی) هم باشین. ترجیحا چینی نخرین. حتی هافنر تحت لیسانس هم بدرد شما نمی خوره.
    فروشگاه ها عمدتا ویلن های چینی یا دستساز نو دارن. دستسازهای ایرانی که بعضا از 3 تومن شروع میشن به بالا (شاید هم از 4 تومن) ... چینی ها هم که بعضا زیاد جالب نیستن. شما یکی دوجا رو سر بزنین و بگین در چه حد میخواین هزینه کنین.
    اینایی که دستساز دارن و میخوان بفروشن بعضیاشون 2-3 تومن میدن سازشونو ... حالا شما بازم بگردین (اگه ساز دست دوم خواستین بخرین حتما مطمئن بشین که چوبش ترک نخورده باشه).
    ممکنه ویلن های ساخت چک هم بتونین با این هزینه پیدا کنین که عمدتا بهتر از چینی ها هستن.
    اگه در نهایت به این نتیجه رسیدین که ساز چینی بخرین بهتره که همون هافنر تحت لیسانس یا آماتی (یا هر مارک معروف دیگه) رو بخرین.

موفق باشید

5. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    116058
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    155
    21 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/1
    Given: 0/3
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست عزیز. من فراموش کردم جواب شما رو بدم
    با 2 تومن به نظر من میتونین دنبال ساز دستساز دست دوم (ایرانی) هم باشین. ترجیحا چینی نخرین. حتی هافنر تحت لیسانس هم بدرد شما نمی خوره.
    فروشگاه ها عمدتا ویلن های چینی یا دستساز نو دارن. دستسازهای ایرانی که بعضا از 3 تومن شروع میشن به بالا (شاید هم از 4 تومن) ... چینی ها هم که بعضا زیاد جالب نیستن. شما یکی دوجا رو سر بزنین و بگین در چه حد میخواین هزینه کنین.
    اینایی که دستساز دارن و میخوان بفروشن بعضیاشون 2-3 تومن میدن سازشونو ... حالا شما بازم بگردین (اگه ساز دست دوم خواستین بخرین حتما مطمئن بشین که چوبش ترک نخورده باشه).
    ممکنه ویلن های ساخت چک هم بتونین با این هزینه پیدا کنین که عمدتا بهتر از چینی ها هستن.
    اگه در نهایت به این نتیجه رسیدین که ساز چینی بخرین بهتره که همون هافنر تحت لیسانس یا آماتی (یا هر مارک معروف دیگه) رو بخرین.

موفق باشید
    سلام آقای احمدی . من چند تا سوال از شما دارم .
    اول اینکه ساز خودتون چه مارکی هست و چقدر هزینه کردید براش ؟
    این سازی که باهاش میزنید الان ، از همون روز اول داریدش یا اینکه حرفه ای شدید ساز جدید خریدید ؟
    راستش من هنرجوی مبتدی هستم ، سازم هم هافنر آلفرداستینگل هست... میدونم چینیه و قیمتش هم زیر 1 تومنه . این ساز رو خودم نخریدم و از یکی از اقوام گرفتم تا ویولن زدن رو باهاش شروع کنم اما بعدا ً شاید بخوام خودم ساز بخرم .
    به نظرتون تا چه مدت باید با این ساز بزنم ؟؟؟ الان کتاب ل ویولن 3 هستم (اوایلش) ... کی باید ساز جدید تهیه کنم ؟ اصلا ً لازمه یا نه ؟ از لحاظ هزینه هم اگه یه سازی واقعا ً ارزش داشته باشه میتونم براش هزینه کنم و محدودیتی ندارم اما متاسفانه تو ایران سازی که شاید 2 3 تومن هم ارزش نداشته باشه رو به قیمتای بالای 10 تومن میدن یا حتی بیشتر !!! چون متاسفانه هیچ معیاری برای این ساز وجود نداره ظاهرا ً .
    ممنون میشم توضیح بدین چون خیلی مشتاقم جواب سوالاتم رو بدونم و خوشحال میشم از تجربیات شما استفاده کنم .

7. کاربران زیر از ahmad98 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad98 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام آقای احمدی . من چند تا سوال از شما دارم .
    اول اینکه ساز خودتون چه مارکی هست و چقدر هزینه کردید براش ؟
    این سازی که باهاش میزنید الان ، از همون روز اول داریدش یا اینکه حرفه ای شدید ساز جدید خریدید ؟
    راستش من هنرجوی مبتدی هستم ، سازم هم هافنر آلفرداستینگل هست... میدونم چینیه و قیمتش هم زیر 1 تومنه . این ساز رو خودم نخریدم و از یکی از اقوام گرفتم تا ویولن زدن رو باهاش شروع کنم اما بعدا ً شاید بخوام خودم ساز بخرم .
    به نظرتون تا چه مدت باید با این ساز بزنم ؟؟؟ الان کتاب ل ویولن 3 هستم (اوایلش) ... کی باید ساز جدید تهیه کنم ؟ اصلا ً لازمه یا نه ؟ از لحاظ هزینه هم اگه یه سازی واقعا ً ارزش داشته باشه میتونم براش هزینه کنم و محدودیتی ندارم اما متاسفانه تو ایران سازی که شاید 2 3 تومن هم ارزش نداشته باشه رو به قیمتای بالای 10 تومن میدن یا حتی بیشتر !!! چون متاسفانه هیچ معیاری برای این ساز وجود نداره ظاهرا ً .
    ممنون میشم توضیح بدین چون خیلی مشتاقم جواب سوالاتم رو بدونم و خوشحال میشم از تجربیات شما استفاده کنم .
    سلام دوست عزیز.
    ساز بنده الان آماتی 220 هست. نسبت به سازهای هم رده ی خودش فکر می کنم بهتر باشه. (همراه با سیم پیراسترو سبز و خرک بوش) ... این ساز رو من حدودا سال 90 به قیمت 360 هزار تومن خریدم. من اوایل کارم با یه ساز بسیار بی کیفیت کار می کردم که از یکی از آشنایان گرفته بودمش. البته بنده حرفه ای نیستم و هنوز هنرجو محسوب میشم اما الان کارهایی که انجام میدم نیاز به ساز بهتری داره اما خب از نظر مالی امکان خرید ساز بهتر رو فعلا ندارم.
    ببینید سازهای ما در واقع ساز مشقی هستن. یعنی ساز حرفه ای (برای اجرا و ضبط) نیستن. به نظر من برای تمرین آدم باید یه ساز مشقی خوب داشته باشه. یعنی این ساز سیم هاش همخوان باشن (مثلا یکی یا دوتا از سیم ها جنس صداش فرق نداشته باشه!) ... معمولا هافنرها یا آماتی های چینی اینجوری هستن.
    هنرجو تقریبا از سال های سوم یا چهارم نوازندگیش میتونه یه ساز خوب بخره چون این احتمال وجود داره که وارد دنیای حرفه ای بشه... بنابراین ساز حرفه ای نیاز داره.
    اما به نظر من شما باید این کارها رو انجام بدین:
    اولا ببینین سازتون استاندارد هست... یعنی در حد خودش خوب صدا میده یا خیر. یه ساز مشقی باید یه حداقل هایی رو داشته باشه. میتونین دنبال خرید یه ساز خوب باشین اما عجله نکنین. فعلا شما نوازنده ی حرفه ای نیستین و نیازی نیست که سازتون حرفه ای باشه اما بد نیست در کنار ساز مشقی یه ساز حرفه ای هم داشته باشین. سازهای دستساز ایرانی و اروپایی رو امتحان کنین. ببینین کدومشون ارزش خریدن دارن. 2 هفته ی پیش یه نفر یه ساز آورده بود آموزشگاه ما به قیمت 3-4 تومن. واقعا ارزششو داشت. الان دوست من یه ساز خریده به قیمت 3700 که دستساز ایرانی هست... اونم نسبتا خوبه ... ولی شما حق دارین. خیلی از سازها رو به چند برابر قیمت اصلی می فروشن. به هر حال شما سازهای مختلف رو امتحان کنین و به اساتید مختلف نشون بدین ... ایشالا یه ساز خوب پیدا می کنین (ولی فعلا برای شما واجب نیست)

9. 4 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    107685
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    64
    9 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ساز من یکم پوزیسیون رو بد میخونه! میشه بهترش کرد؟
    من تاحالا سازمو برای ریگلاژ نبردم! به نظرتون لازمه ببرم؟ بهتر میشه؟

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط saberk [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    ساز من یکم پوزیسیون رو بد میخونه! میشه بهترش کرد؟
    من تاحالا سازمو برای ریگلاژ نبردم! به نظرتون لازمه ببرم؟ بهتر میشه؟
    سلام.
    اگه یکی از سیم هاش (یا حتی دوتا از سیم ها) پوزیسیون رو بد میخونن احتمالا با رگلاژ بهتر میشه ... اما اگه همه ی سیم ها پوزیسیون رو بد میخونن ممکنه با رگلاژ کمی بهتر بشه ممکنه هم تغییر محسوسی نکنه.
    اصولا سازهایی که کیفیت چوبشون پایینه پوزیسیون رو خوب نمی خونن. یعنی توانایی ایجاد صدای مناسب رو در پوزیسیون ها ندارن.
    اگر سازتون ارزش رگلاژ کردن رو داره (قیمت بالای 700 تومن ... البته منظورم قیمت و ارزش واقعی ساز هست نه قیمت گذاری ها کاذب...) ببرینش پیش یه رگلاژکار خوب

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    107685
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    64
    9 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام.
    اگه یکی از سیم هاش (یا حتی دوتا از سیم ها) پوزیسیون رو بد میخونن احتمالا با رگلاژ بهتر میشه ... اما اگه همه ی سیم ها پوزیسیون رو بد میخونن ممکنه با رگلاژ کمی بهتر بشه ممکنه هم تغییر محسوسی نکنه.
    اصولا سازهایی که کیفیت چوبشون پایینه پوزیسیون رو خوب نمی خونن. یعنی توانایی ایجاد صدای مناسب رو در پوزیسیون ها ندارن.
    اگر سازتون ارزش رگلاژ کردن رو داره (قیمت بالای 700 تومن ... البته منظورم قیمت و ارزش واقعی ساز هست نه قیمت گذاری ها کاذب...) ببرینش پیش یه رگلاژکار خوب
    پوزیسیون سیم بمش بد میخونه... ریگلاژکار خوب میشناسین؟
    هزینه ریگلاژ چقدره؟

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    60238
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    162
    108 بار تشکر شده در 55 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 19/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    12

سلام بر دوستان
    خود من برای ارتقا سازم بیش از یکسال با شدت بسیار زیاد گشتم
    بسیاری از سازندگان به نام . گمنام رو از نزدیک ملاقات کردم
    برندهای قابل اعتنا تو بازار رو هم بررسی کردم
    هر کجا هم خبر دار شدم کسی ساز اروپایی قدیمی برای فروش داره رفتم و دیدم
    نکته
    من از ابتدا دنبال ساز چینی نبودم پس هیچ اطلاعاتی از چینهای تو بازار ندارم

نتیجه
    اولا اینکه قیمت سازهای اروپایی نو در ایران به شدت گرون تر از اروپا هست و. حضرات واردد کننده علتش رو گمرک بالا میدونن که البته خیلی راست نیست چون فرض اینکه همه سازها شون رو با گمرک وارد میکنند غلطه پس در نتیجه اگر اشنایی در خارج کش. ر دارید که میتونه براتون خرید اینترنتی کنه همین سازهای هافنر مدلهای المانیش مثل h 66 -h115-h215 رو میتونید با یک سوم قیمت ایران تهیه کنید برای مثال مدل 215 اینجا قیمتش 16 ملیون هست در المان 6 تومن هست برای خریدش هم قبلا تو یه تاپیک دیگه یه سایت مطمین معرفی کردم برید مطالعه کنید

دومین گزینه خرید سازهای اروپایی قدیمی میان قیمت هست لازم به ذکره که نود درصد سازهای که30-40 سال پیش وارد ایران شدن به اسم ایتالیای کا چکسلواکی هست و اینجا برچسب ایتالیا میزدند در کل این سازها ساهای خوش صدای هستند که بسته به سلامت و صدا میشه از 1500 تا 6000 تومن خریدشون
    توجه داشته باشید اکثر دارندگان این سازها تو توهم قیمت هستند و ممکنه قیمتهای خیلی بالاتری پرت کنند ولی اگه کمی حرفه ای باشید یا طرف معقول باشه میتونید به قیمت بخرید نومنش خودم سازی رو دیدم طرف 20 میلیون میگفت با توهم اینکه کارش اشتاینر اصل !!! هست بعد که دیدمش و براش توضیح دادم و پیش چند تا کارشناس فرستادئم فهمید سازش یه کپی خیلی معمولی و قدیمی از اشتاینر هست تا 4 تومن هم حاضر به فروش بود

گزینه سوم خرید ساز دستساز ایرانی هست
    بعد از مدتها جستجو و برخورد با بسیاری از این حضرات استید به عنوان کسی که خودم هم کمی اطلاعات در ساخت دارم باید گفت اکثر سازندگان ایران افراد بی اطلاعی هستند که فقط به صورت تجربی این فن رو اموختن و بیشتر میشه گفت ویلن رو نجاری میکنند و در بین این افراد بعضی اسمهای بزرگ هم دیده میشه فراموش نکنیم که مقبولیت عام رافع جهل اشخاص نیست اما خوب هستند کسانی که کارشون خوبه از بین اونها میتونم به جناب محسن شاملو و اقای فاضل محمدی اشاره کنم کارهای قابل اعتنایی دارند که تو محدود 7-8 ت. من میتونید بگیرید

در نهایت اگر بودجتون محدوده یه سری به سایتهای فروش اجناس دست دوم مثل دیوار بزنید و سعی نید مستقیمم او دست اول خرید کتید فقط اینکار لازمش اینه که یا خودتون از ساز سر در بیارین یا یه ادم مطمین پیدا کنید که بیاد موارد رو براتون ببینه

14. 3 کاربر برای این پست از maahoor تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط saberk [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    پوزیسیون سیم بمش بد میخونه... ریگلاژکار خوب میشناسین؟
    هزینه ریگلاژ چقدره؟
    معمولا سازهایی که معمولی هستن و خیلی مرغوب نیستن پوزیسیون سیم بمشون بد میخونه. ساز منم همینجوریه ...
    هزینه رگلاژ ممکنه بین 50 تا 150 تومن باشه ... هزینه ها رو دقیق نمی دونم. برای معرفی رگلاژکار اگه تهران هستین لطفا پیام خصوصی بفرستین

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    129826
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من به یه راهنمایی فوری میخوام
    قصد دارم یه ویولن بخرم و کادو بدم-برای یه فرد مبتدی میخوام که علاقه به این ساز داره و هنوز هیچ کلاسی نرفته
    نهایتا تا 300 - 400 میخوام هزینه کنم
    تهران هستم

1. چه مدلی بخرم؟؟؟؟؟؟؟
    2. واز کجا بخرم که تقلب تو کارشون نباشه ؟؟؟؟

مرسی
    ویرایش توسط MRYM_HAMD : Saturday 27 June 2015 در ساعت 10:39 AM

17. کاربران زیر از MRYM_HAMD به خاطر این پست تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط MRYM_HAMD [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    قصد دارم یه ویولن بخرم و کادو بدم-برای یه فرد مبتدی میخوام که علاقه به این ساز داره و هنوز هیچ کلاسی نرفته
    تهران هستم

1. چه مدلی بخرم؟؟؟؟؟؟؟

مرسی
    سلام. راستش میزان پولی که میخواین هزینه کنین یه مقدار کمه ... من ترجیح میدم اینجا اسم نبرم که تبلیغ نشه.
    با این مقدار پولی که میخواین هزینه کنین میتونین یه ویلن مشقی چینی بخرین. اما باید توجه کنین که ساز سالم باشه. بعضی از فروشگاه های معتبر معمولا ویلن هاشون سالم هست.

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    60238
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    162
    108 بار تشکر شده در 55 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 19/2
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط MRYM_HAMD [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    تهران هستم

1. چه مدلی بخرم؟؟؟؟؟؟؟

مرسی
    دوست عزیز همینطور که محمد عزیز فرمودن با این قیمت چیز اصلا خوبی نمیشه خرید ولی اگر بحث کادو دادن هست یه سر به سایت دیجیکالا بزنید یه سری قیمت تو همین رنج داره با توجه به تجربه ای که از خرید کالاهای دیجیتال از این سایت دارم قیمتش از بازار ارزونتره

20. کاربران زیر از maahoor به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    130092
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    19
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان

من تازه میخوام شروع کنم و با توجه به قدرت مالی و تحقیق تو این انجمن و انجمن های دیگه میخوام tf 142 بگیرم، لطفا قیمت روزش و نظرتون رو در موردش بهم بگین. تا 500 تومن میخوام هزینه کنم

توی شهر ما هم جایی برای فروش ساز نیست و میخوام اینترنتی بگیرم این سایت [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] معتبر هست؟

با تشکر

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط pclord [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان

من تازه میخوام شروع کنم و با توجه به قدرت مالی و تحقیق تو این انجمن و انجمن های دیگه میخوام tf 142 بگیرم، لطفا قیمت روزش و نظرتون رو در موردش بهم بگین. تا 500 تومن میخوام هزینه کنم

توی شهر ما هم جایی برای فروش ساز نیست و میخوام اینترنتی بگیرم این سایت [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] معتبر هست؟

با تشکر
    سلام. با توجه به مبلغی که میخواین هزینه کنین انتخابتون بد نیست... البته من هافنر و آماتی رو بیشتر ترجیح میدم.
    من متاسفانه قیمت روز رو ندارم ولی باید حول و حوش همین 500-600 تومن باشه.
    برای خرید ساز، هیچوقت خرید اینترنتی رو پیشنهاد نمی کنم ... اگه میتونین برین یه شهر دیگه و ویلن رو بخرین. ساز باید حتما سالم و استاندارد باشه.
    این فروشگاه اینترنتی رو که اینجا گذاشتین اولین باره می بینم ... اگه دوستان ازش خرید کردن بگن که معتبر هست یا خیر. به هر حال من خرید اینترنتی رو پیشنهاد نمی دم

23. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    130070
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    14
    9 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام
    شاید این سوالم جاش اینجا نباشه ولی بهتر از اینجا تو انجمن پیدا نکردم !
    من یه ویولن خوب دارم که برادرم از آلمان برام آورده
    مارکشم rodrich paesold هست
    قبل از این با یه ویولن دیگه کار میکردم که نسبتا قدیمی هست و خوب از همین چینی هاست که صرفا چون شبیه ویولن هست بهش میگم ویولن وگرنه صداش تعریفی نداره
    البته من برای تمرین باهاش مشکلی ندارم
    از طرفی به دلایل شخصی مایلم از سوردین استفاده کنم و چون شنیدم که سوردین صدای سازو در دراز مدت خراب میکنه میخوام برای تمرینام از ویولن قبلیم استفاده کنم که بتونم سوردینو روش بزارم
    به نظرتون تمرین کردن با ساز قبلیم مشکلی تو آموزشم بوجود نمیاره ؟ یا باید حتما با ساز جدیدم که استاندارد هم هست تمرین کنم ؟
    مرسی

صفحه 33 از 44 نخستنخست ... 2329303132333435363743 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)