لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 38 از 44 نخستنخست ... 28343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 593 به 608 از 693

موضوع: قیمت روز انواع ویولن (+ بحث در مورد مارک های مختلف و خرید ویلن)

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    145591
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام دوستان كسي ويولن دستساز چيني با برند كاسيني رو ميشناسيد اگر ميشناسيد چطوره كيفيتشون ممنون

- - - Updated - - -

لطفا اگر ميدونيد بگيد خيلي مهمه برام و عجله ايه كه بدونم

- - - Updated - - -

اين ساز ويولن كاسيني ٢ميليون و ٥٠٠ هزار تومن قيمت داره

- - - Updated - - -

سلام دوستان ويولن چيني دستساز با برند كاسيني كه دو ميليون و پانصد هزار تومن هم قيمت داره كسي ميشناسه و كيفيتش چطوره لطفا راهنماييم كنيد خيلي عجله ايه اين موضوع ممنون ميشم

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    137906
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    29
    333 بار تشکر شده در 173 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 132/1
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    9

در رابطه با این که استادتون گفتند شاید چون متعلق به Brescia هست چیزی تو نت پیدا نمی کنید عارضم به خدمتتون ایشان احتمالا از مکاتب و مدارس و دوره های ویولن سازی در کشور ایتالیا هیچ اطلاعی ندارند.
    مدرسه ویولن سازی برسیا قدیمی ترین و اولین مکتب ویولن سازی این کشور است. در حقیقت ساخت ویولن به شکل امروزی و باروک(منظورم طرح کلی بعد از سازهایی مثل ویول و ویولا د امور هست/اگر نه ویولن های استراد و گوارنری هم متعلق به دوران باروک هستند.) از همین مدرسه ساختش شروع شد. گاسپارو دا سالو از حامیان و همکاران این مدرسه بود به همراه استادش Maggini. تنها یک نمونه از ویولنهای انتیک این مکتب رو در در ایران دست یکی از سازندگان دیدم که پشت اونهم طرحی از قلعه etruscan منبت شده بود که بنا به دلایل امنیتی و قیمت ویولن نام نمی برم. برسیا خیلی کمتر از کرمونا که ویولنهای تجاری و چینی و نه چندان عالی هم امروزه بهش راه پیدا کردند (چون بورس شده/اگر نه فراچسکو توتو که ویولنهاش رو فقط کلکسیونرها میتونن بخرن هم کرموناست) ویولن میسازه اما حرف ندارن. قیمت سازهای انتیکشون میلیاردیه.
    ضمنا این ویولنی که عکسش رو گذاشتید طرح مجینی نیست. ویلنهای مجینی و کپی هاش که یکی از معروف ترین سازندگانش Oreste Candi بود که خودم هم ساخت 1920 اون رو دارم در حال حاضر, دارای دو خط سه زه یا همون purfling هستند. همینطور دوایر بیشتری روی حلزونی دارند. این دو مورد عمومی ترین نشونه های تشخیص ویولنهای مجینی هستند. قیمتی که به شما دادند با توجه به 2015 بودن ویولن زیاده. مجینی کپی چک حدود 8 میلیون_ایتالیا حدود 11. البته سازنده هایی مثل همون oreste candi که نام بردم به مراتب قیمتشون بالاتره.
    گول صدا رو نخورید. چک کنید ببینید پل صدا از پایه ی سمت راست خرک بیشتر به سمت راست قرار نگرفته باشه. (یعنی نزدیک به سوراخ f سمت راست. حالتی از صدا که بیان کردید, بعضی وقتها ساند پست رو بیش از حد می کشند سمت راستکه صدای ویولن خیلی خوب و نرم میشه که شاید صدای حقیقیش این نباشه. و بعد از مدتی هم پدر صفحه رویی ویولن رو در میاره و خطر ترک خوردگی داره. چک کن ببین راحت و روون کوک میشه یا نه و اینکه سوراخهای گوشیهای کوک با هم طلاقی نداشته باشند (به وساطه ی گشاد شدن بیش از حد سوراخها). چون در ایران تعمیر و کوچک کردن سوراخهاش رو بلد نیستند بعدا برات داستان میشه. به عنوان مثال سیم لا کاملا می افته روی گوشی سیم می و هربار لا رو کوک کنی می . ر هم بالا پایین میشن. واکسی که باهاش سوراخ سازهای قدیمی رو کوچک میکنند موجود نیست. نظر شخصی من اینه که این ساز یک ریگی به کفشش هست و قیمتش رو زیاد بهت گفتند. شما اگه میتونی تا 20 میلیون هزینه کنی دو تا پیشنهاد خوب و استاندارد بهت میدم.
    هافنر H-225 کپی گوارنری:اگر صدای گرم _تن پر حجم و غنی و دارک دوست داری. (H-225 بالاترین مدل هافنره که فکر نمی کنم کارخونه ی چینیشون اصلا تولید بکنه. مطمئن باش که کار دست المانه. ضمنا از این شرکت حقه بازی که در تهران با قیمت دو برابر می فروشه نخر چون هیچ کدوم از هافنر ها و رودریش پزولد هاش المانی نیست.. من از طریق سایت Thmoann سفارش دادم و اتاق بازرگانی ایران المان هم حمل و نقلش رو برام از فرانکفورت به ایران انجام داد و اینجا رفتم تحویل گرفتم. با تمام این هزینه ها باز هم از قیمت نمایندگی هافنر در تهران 10 میلیون ارزونتر تموم شد.
    هاینریش ارنست روت کپی استراد مدل 62 یا 63(اگر تولید بشه) و 72 :اگر صدای بلند_شفاف_تمیز و روشن دوست داری. لینک خرید هر دو رو برات قرار میدم.
    سایت تومان از معتبرترین سایتهای کل اروپاست که اولا سالهاست از پایه نت تا تجهیزات استودیویی و ساز میفروشه دوما هر کمپانی رو برای فروش محصولات اصلا قبول نمی کنه.
    من خودم با خرید انلاین و از روی ظاهر مخالفم اما باور کن این سایت حسابش از همه فرق میکنه. نمونه های صوتی رو بدون کوچکترین افکتی با ساز نو قرار داده. هافنر کپی گوارنری هم که خودم دارم و 100% تضمین میکنم کیفیتش رو. فقط اگه چنین سازی خریدی به فکر ارشه خوب و همینطور case با دووم و حرفه ای باش.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

3. 2 کاربر برای این پست از sigismond تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    145591
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

كسي نيست جواب بده

- - - Updated - - -

خيلي وقته منتظرم

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    137906
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    9

به درد نمیخوره.
    این کاسینی های چینی و اماتی ابروی اسم سازنده رو بردند. اصلا کیفیت خوبی ندارند.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    105259
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با سلام

من حدود ۲ سال پیانو زدم و قصد دارم ویولن رو هم شروع کنم اما اطلاعات کافی درباره مارک و قیمت سازها ندارم
    لطفا منو راهنمایی کنید تا یک ساز مناسب و خوب بخرم و اگر استاد خوب سراغ دارید معرفی کنید.

سپاسگزارم ❤❤❤

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9202
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با سلام دوستان
    بحث های خیلی خوبی اینجا انجام میشه و بنده استفاده می کنم.
    از اساتید محترم خواهش میکنم بنده رو هم راهنمایی بفرمایید. بنده 15 سال ویولن میزنم و سازم یونیورسال SV1000 هست که محصول کشور کره جنوبی هست و صدای مخملی جالبی داره ولی برای تنوع و ایجاد انگیزه برای ادامه راه نوازندگی می خواستم تا 6 میلیون تومان راهنمایی کنید یه ساز تهیه کنم که مناسب نوازندگی جهت استودیو باشه. ویولن خودمم می خوام بفروشم که اگر کسی خواهان باشه تعویض میکنم.

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    137906
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    9

در رابطه با فروش یا تعویض به نظرم در دیوار یا شیپور اگهی بدید. افرادی رو می شناسم که این سایتها موفق به فروش ساز و... شدند و افراد بیشتری اگهی رو می بینند.
    در رابطه با اینکه فرمودید سازی می خواهید مناسب ضبط استودیویی ویولن مخصوص استودیو وجو نداره. اگر منظورتون اینه که ویولن الکتریک باشه یا اکوستیک برای کار استودیویی و بسته به نوع موسیقی مورد نیاز(مثلا ترنس-ویولن الکتریک) برای ضبط, هرکدام مزیت خودش رو داره. ویولن الکتریک میتونه از خروجی مستقیما به سیستم ضبط صدا وصل بشه که کار ضبط رو اسانتر می کنه و جا برای تنظیم بیشتره. اما برای مثلا ضبط کلاسیک یا حتی خیلی مواقع کارهای پاپ هیچ ایرادی نداره از ویولن اکوستیک استفاده بشه. موارد دیگری هستند که در ضبط استودیویی تاثیر می گذارند نه نوع ساز.
    به عنوان مثال نحوه ی ایستادن نوازنده پشت میکروفن با پاهای ضربدری که بدن هیچگونه حرکت اضافه نداشته باشه و صدای اضافه تولید نشه. چون فرکانس های دامنه ی پایین و صداهای اضافی در سالن کنسرت اکوستیک حتی به ردیف اول هم نمیرسه و اصولا به نوازنده میگن بلندتر از انچه که زیر گوش خودت دلنشینه بنواز که صدا ضعیف نباشه حتی اگر خود نوازنده صدای خش می شنوه این صدا ها با دامنه ی صوتی پایین به گوش تماشاچی ها نمی رسند. اما در ضبط استودیویی کوچکترین لرزش ارشه هم شنیده میشه.
    یا مثلا نوع میکروفن مورد استفاده و نحوه ی قرار گیریش و موقعیتش نسبت به بدن نوازنده میتونه روی ضبط تاثیر داشته باشه.
    به نظر من شما دنبال یک ویولن اکوستیک خوب باش و ضمنا یک نکته ی مهم:
    از انجایی که در ایران متاسفانه اکثر نوازندگان علمی در انتخاب سیم برای ویولنشون ندارند گاها دیده میشه که فکر می کنند صرفا گرونترین سیم بهترین جواب رو برای سازشون میده. شخصا می شناسم یکی از نوازندگان سابق ارکستر سمفونیک رو که برای ضبط استودیویی با سیم زه(gut) باومده بود به استودیو. سعی کنید برای ضبط از سیمهای متال neutral یا سنتتیک استفاده کنید.

9. کاربران زیر از sigismond به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9202
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با تشکر
    پاسخ جالبی دادین
    ولی منظور من خرید ساز اکوستیک بود و نکاتی که باید در خرید اون رعایت بشه. نمیدونم تا حدود ۶ میلیون چه انتخاب هایی میشه داشت. سازهای دست ساز ایرانی بعضا الکی گران قیمت هستند و سازهای چینی با صدای جالبشان شک برانگیز. و اینکه ساز معمولی چینی مثل RT 902 رو یکی از فروشندگان به نام (ترجیح میدم نام نبرم) قیمت گذاشته ۵ میلیون تومان. برای این سوال رو مطرح کردم چون بازار بسیار بی سرو سامان و گیج کننده ای داریم و انتخاب یه ساز خوب مشکل میشه. ممنون میشم تجربیات خودتون رو برای خرید یک ساز اکوستیک تا ۶ میلیون تومان در اختیار بنده بگذارید. با تشکر

11. کاربران زیر از rezaa1984 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    137906
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    9

دست ساز ایرانی رو که کلا بی خیال بشید!
    چینی خوب هم در ایران خیلی سخت گیر میاد چون نقدینگی پایینه و ریسک نمی کنند از یک رده ای به بالا ساز وارد کنند. چینی خوب میره مستقیم امریکا و کانادا. چینی خوب میشه ویولنهای 2500 دلاری shar music.
    شما یک سر به اورنگ بزن بگو ببرتت انبار سازهای دست ساز رو یک تست بکن 2 تا مورد به من نشون داد چند وقت پیش یکی 7 میلیون یکی 4 میلیون بد نبودند.
    به نظر من 6 میلیون یک رودریش پزولد خوب میتونی بخری. فقط مواظب باش فروشگاهها خیلی سود می کشند پزولد در همون حد 4 تا 6 میلیون هست مدلهای بالای سری PA/

- - - Updated - - -

دست ساز ایرانی رو که کلا بی خیال بشید!
    چینی خوب هم در ایران خیلی سخت گیر میاد چون نقدینگی پایینه و ریسک نمی کنند از یک رده ای به بالا ساز وارد کنند. چینی خوب میره مستقیم امریکا و کانادا. چینی خوب میشه ویولنهای 2500 دلاری shar music.
    شما یک سر به اورنگ بزن بگو ببرتت انبار سازهای دست ساز رو یک تست بکن 2 تا مورد به من نشون داد چند وقت پیش یکی 7 میلیون یکی 4 میلیون بد نبودند.
    به نظر من 6 میلیون یک رودریش پزولد خوب میتونی بخری. فقط مواظب باش فروشگاهها خیلی سود می کشند پزولد در همون حد 4 تا 6 میلیون هست مدلهای بالای سری PA/

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9202
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با تشکر مجدد
    اتفاقا هفته دیگه یه سفر دارم به چین، فکر کنم از اونجا بهتر بتونم خرید کنم، نظرتون چیه، اگر فکر میکنید کار درستیه چه سازی میشه به قیمت مناسب خرید کرد؟

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    137906
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    9

100% توصیه می کنم همین کار رو بکنید. اصلا شک نکنید. چین کجا ایران کجا؟
    من از نمایشگاه موسیقی شانگهای چند سال پیش یک ساز خریدم(البته فقط چوب بود. بدنه ی ساز بدون حتی وارنیش) به قیمت یک میلیون و دویست هزار تومان(4 سال پیش/دلار میانگین 3200). اوردم ایران دادم یکی از سازنده ها وارنیش زد و بردم یکی از فروششگاه های موسیقی تهران سیمگیر و زیر چانه و گوشی تنظیم کردند و خریدم قشنگ یادمه برای یک ساز بی نام و نشون که حتی نمی دونستم کپی چه مدلیه انگشت به دهن مونده بودند! البته خیلی سعی کردند تو سر ساز بزنند ولی در همین حد براتون بگم که بعدا زنگ زدن که اگر اشکال نداره ساز رو بیار که یک کپی از روش برداریم! حالا شما خودتون تا ته داستان رو بخونید که اوضاع اینجا چقدر خرابه و چقدر چین گزینه بیشتره.

من نمی دونم کدوم استان می خواهید سفر کنید و چه مدت (یحتمل بیجینگ-پکن-شانگهای هستید). اما می دونم (East Jinling Road 金陵东路) در شانگهای بورس ویولن و سازهای زهی و پیانو هست و گزینه های زیادی خواهید داشت (سازهای دیگه اینجا زیاد نیست).
    ضمنا اطراف کنسرواتوار موسیقی شانگهای(
    上海音乐学院) هم فروشگاههای بزرگ و قدیمی موسیقی چندتایی هست که از ارزونترین تا گرونترین ویولنها رو موجود دارند. اینهم بگم خیلی از سولیست های درجه دو رو به بالا که بودجه ی خرید سازهای اروپایی یا انتیک ندارند برای ساز دوم یا یدک از همینجا ویولن پیدا کردند. خلاصه که از اول می گفتید سفر چین پیش رو دارید اصلا صحبت خرید از بهارستان رو باهاتون نمی کردم. ضمنا خیلی از برندهای المانی مثل هافنر در چین هم تولید دارند. اگر مترجم داری برو یک پیگیری بکن یهو دیدی با همین بودجه ویولن خیلی خوبی پیدا کردی و خریدی. نمایندگی هافنر در چین در شهر بیجینگ هست. برو سایت هافنر یک ایمیل بزن بگو در اون شهری که هستم چه فروشگاهی رو معرفی می کنند؟البته خود سایتش یک نقشه ی انلاین داره که شما محل سکونتت رو حتی فقط اسم کشور رو بنویسی تا 50 کیلومتری هر نماینده ای داشته باشند روی نقشه میاره!

15. کاربران زیر از sigismond به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9202
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییتون
    من هم یه خورده تجربیاتی دارم که امیدوارم بتونم در خدمت دوستان بزارم.
    تشکر از همفکریتون

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    150360
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان میشه خواهش کنم جواب سوال منو سریع بدید ؟ ممنون میشم

من یه اشنایی در المان دارم و میخوام سفارش خرید ویلن بدم برام بیارن تا قیمت 2 . 3 تومن چی خوبه ؟ و میدونید چقد تفاوت قیمتشه با ایران؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان میشه خواهش کنم جواب سوال منو سریع بدید؟ ممنون میشم
    من یه اشنایی در المان دارم و میخوام سفارش خرید ویلن بدم برام بیارن قیمت تا 2 .. 3 تومن
    چه مدلی خوبه ؟؟ و چقد تفاوت قیمت با ایران داره
    درضمن من 4 ساله ویلن کار میکنم.

- - - Updated - - -

سلام دوستان میشه خواهش کنم جواب سوال منو سریع بدید؟ ممنون میشم
    من یه اشنایی در المان دارم و میخوام سفارش خرید ویلن بدم برام بیارن قیمت تا 2 .. 3 تومن
    چه مدلی خوبه ؟؟ و چقد تفاوت قیمت با ایران داره
    درضمن من 4 ساله ویلن کار میکنم.

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    137906
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    9

در تاپیک دیگه جواب دادم بهتون.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    150360
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

کجا

- - - Updated - - -

کجا

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    137906
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    9

3 میلیون میشه حدود 700 یورو. من حتی در برندهای کارگاهی المان مثل ارنست هاینریش روت یا کارل هافنر هم که سازهاشون سه رده ی master-concert-student داره در رده ی کنسرت زیر 1000 یورو ابدا چیزی ندیدم و اصلا وجود نداره. ساخت ویولن دست ساز با محسابه ی متریال امروزه حداقل 3000 یورو و با احتساب مسائل marketing و ورود به بازار کمپانی مورد نظر تا 5000 یورو. در نتیجه با این بودجه از المان یا ایران ساز خریدن هیچ فرقی نمیکنه کما اینکه مجبورید کیفیت پایین رو به یورو بابتش پول بدید.
    این سایت از معتبرترین فروشندگان و تعمیر کنندگان و مراکز معتبر فروش سازهای زهی در Mittenwald المان هستش. الان نگاه کردم حدودای 700_800 یورو هم ساز داره. من میگم بودجه تون رو کمی بیشتر کنید یا حداقل به 1000 یورو برسونید اینطوری باز احتمال پیدا کردن یک ساز بهتر هست. این صفحه ای که لینک می فرستم صفحه ی اول کاتالوگ ویولنهای موجودشونه. از اینجا به بعد همینجوری قیمتها میره بالا تا 50000 یورو. تو رنج همون 700 یورو هست یه تعداد. انتخاب کنید یک کدوم رو و ضمنا اکثر سازها تست صدا دارند و بعد اگر خواستید لنکش رو بفرستید به فامیلتون که میخواد تهیه کنه خود این کمپانی shipping بین المللی داره. اگر اشناتون مقیم المان هستند که درب منزل میتونند ساز رو تحویل بگیرند. از بابت این فروشگاه هم خیالتون راحت باشه. من خودم با خرید اینترنتی مخالفم اما سایتهای thomann و corilon المان حسابشون جداست.

- - - Updated - - -

3 میلیون میشه حدود 700 یورو. من حتی در برندهای کارگاهی المان مثل ارنست هاینریش روت یا کارل هافنر هم که سازهاشون سه رده ی master-concert-student داره در رده ی کنسرت زیر 1000 یورو ابدا چیزی ندیدم و اصلا وجود نداره. ساخت ویولن دست ساز با محسابه ی متریال امروزه حداقل 3000 یورو و با احتساب مسائل marketing و ورود به بازار کمپانی مورد نظر تا 5000 یورو. در نتیجه با این بودجه از المان یا ایران ساز خریدن هیچ فرقی نمیکنه کما اینکه مجبورید کیفیت پایین رو به یورو بابتش پول بدید.
    این سایت از معتبرترین فروشندگان و تعمیر کنندگان و مراکز معتبر فروش سازهای زهی در Mittenwald المان هستش. الان نگاه کردم حدودای 700_800 یورو هم ساز داره. من میگم بودجه تون رو کمی بیشتر کنید یا حداقل به 1000 یورو برسونید اینطوری باز احتمال پیدا کردن یک ساز بهتر هست. این صفحه ای که لینک می فرستم صفحه ی اول کاتالوگ ویولنهای موجودشونه. از اینجا به بعد همینجوری قیمتها میره بالا تا 50000 یورو. تو رنج همون 700 یورو هست یه تعداد. انتخاب کنید یک کدوم رو و ضمنا اکثر سازها تست صدا دارند و بعد اگر خواستید لنکش رو بفرستید به فامیلتون که میخواد تهیه کنه خود این کمپانی shipping بین المللی داره. اگر اشناتون مقیم المان هستند که درب منزل میتونند ساز رو تحویل بگیرند. از بابت این فروشگاه هم خیالتون راحت باشه. من خودم با خرید اینترنتی مخالفم اما سایتهای thomann و corilon المان حسابشون جداست.
    http://www. corilon. com/shop/en/violins. html;jsessionid=0F5E11A4CA10A1EA2ED05E6F1E 25AFD8

صفحه 38 از 44 نخستنخست ... 28343536373839404142 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)