لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 81

موضوع: نمونه کارهای کاربر Peddy

Peddy آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    5919
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    2,691
    2,014 بار تشکر شده در 591 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    16

پیش فرض نمونه کار بنده (Until The Last Moment - Yanni)

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام و خسته نباشید

خب این هم یه نمونه کر از بنده از اونجا که یانی الگوی من در موسیقی هستش و من علاقه ی زیادی به این آهنگ دارم (شاید بتونم بگم یکی از بهترین آهنگهای یانی هستش) تصمیم گرفتم این قطعه رو بنوازم و در سایت قرار بدم دوستان لطفا نقد کنید میخوام ببینم میتونم نوازنده ی خوبی بشم و نوزندگیم رو تقویت کنم؟ خواهشا نقد کنید
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

2. # ADS

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    2,565 بار تشکر شده در 967 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    17

سلام دوست عزیز
    افرین بر شما. با اینکه بعضی وقتها از ریتم خارج میشدید اما خیلی خوب بود که من مطمئنم با تمرین مداوم بهتر خواهید شد...
    موفق و سر بلند باشید.
    روزی که از کارم راضی شدم, برای همیشه کنارش خواهم گذاشت. چون در انوقت جایی برای پیشرفت نیست.

Amirrelax آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    4848
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    4,511
    2,236 بار تشکر شده در 706 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    17

منم با ehsanmir عزیز موافقم بعضی وقتها از ریتم خارج میشدید ولی در کل عالی بود
    منم دیگه باید برم, یه جایه خیلی دور...

خداحافظ همگی...

5. 2 کاربر برای این پست از Amirrelax تشکر کرده اند:

Peddy آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    5919
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    2,691
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanmir [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست عزیز
    افرین بر شما. با اینکه بعضی وقتها از ریتم خارج میشدید اما خیلی خوب بود که من مطمئنم با تمرین مداوم بهتر خواهید شد...
    موفق و سر بلند باشید.
    روزی که از کارم راضی شدم, برای همیشه کنارش خواهم گذاشت. چون در انوقت جایی برای پیشرفت نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amirrelax [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    منم با ehsanmir عزیز موافقم بعضی وقتها از ریتم خارج میشدید ولی در کل عالی بود

ممنون از شما خودم هم قبول دارم راستش آدم وقتی میخواد ضبط کنه بد جور هول میشه ولی باید تمرینم رو بیشتر کنم بازم از شما سپاس گذارم

7. 2 کاربر برای این پست از Peddy تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    2,565 بار تشکر شده در 967 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

البته من هم بعد از حدودا 17 سال همین مشکل رو دارم. اما وقتی تنهام این مشکل رو ندارم. خودم هم نمیدونم چیکار کنم.

9. 2 کاربر برای این پست از ehsanmir تشکر کرده اند:

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    3,406 بار تشکر شده در 1,155 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    17

خوب بود تبریک می گم.
    همه هول میشن. بهترین کار همین ضبط کردنه و به سری کار های ذهنی. مثلا همیشه فکر کنین که جلوی جمعیت خیلی زیادی هستین یانی هم بقل دستت وایساده. تازه همه حتی بهترین ها هم توی اجرای زنده خراب می کنن ولی هیچ وقت وای نمی ستن شده میزان تکرار کنید از ضرب نندازین قطعه رو.
    بعدش هم هر وقت خواستین جلوی چند نفر بزنین اول 2-3 ثانیه بشینید پشت ساز چند تا نفس عمیق بکشید ذهنتونو کامل خالی کنید. بعد هم با پرویی اجرا کنین به خودتون بگید چی میشه؟ حالا فوقش یه تیکه دستم در میره.
    You tell me what is certain***But I'll tell you what is true
    You tell me that is honesty***When all around is death and cruelly

11. 6 کاربر برای این پست از rumour تشکر کرده اند:

Peddy آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    5919
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    2,691
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط rumour [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب بود تبریک می گم.
    همه هول میشن. بهترین کار همین ضبط کردنه و به سری کار های ذهنی. مثلا همیشه فکر کنین که جلوی جمعیت خیلی زیادی هستین یانی هم بقل دستت وایساده. تازه همه حتی بهترین ها هم توی اجرای زنده خراب می کنن ولی هیچ وقت وای نمی ستن شده میزان تکرار کنید از ضرب نندازین قطعه رو.
    بعدش هم هر وقت خواستین جلوی چند نفر بزنین اول 2-3 ثانیه بشینید پشت ساز چند تا نفس عمیق بکشید ذهنتونو کامل خالی کنید. بعد هم با پرویی اجرا کنین به خودتون بگید چی میشه؟ حالا فوقش یه تیکه دستم در میره.
    ممنون به نظرم روش عالی هستش حتما اینو امتحان میکنم

13. کاربران زیر از Peddy به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Mr_Mohammadreza آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9571
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    173
    266 بار تشکر شده در 97 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط peddy [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام و خسته نباشید

خب این هم یه نمونه کر از بنده از اونجا که یانی الگوی من در موسیقی هستش و من علاقه ی زیادی به این آهنگ دارم (شاید بتونم بگم یکی از بهترین آهنگهای یانی هستش) تصمیم گرفتم این قطعه رو بنوازم و در سایت قرار بدم دوستان لطفا نقد کنید میخوام ببینم میتونم نوازنده ی خوبی بشم و نوزندگیم رو تقویت کنم؟ خواهشا نقد کنید
    خوب بود منم تا چند روز دیگه همین آهنگو میذارم نظر بدید

15. 2 کاربر برای این پست از Mr_Mohammadreza تشکر کرده اند:

keeps_gettin_better آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    13921
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    603 بار تشکر شده در 219 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

من از رو نت دنبال کردم و از اونجایی که خودتون گفتید نقد کنیم، من هم یه نقد کوچولو می کنم و اشکلاتی که به نظرم می رسه رو می گم:

اول همون مشکل ریتم که دوستان دیگه هم اشاره کردن. همون لای اوّل، سفید نقطه دار که تازه فرمات هم داره! خیلی کوتاه از روش رد می شید، مثلا به اندازه ی یه سیاه می زنیدش. به جاش فای میزان سوم که سفید هست رو به جای سفید نقطه دار می زنید. بعد چنگ رو به جای سیاه و دولاچنگ رو به اندازه چنگ های قبلی می زنید. البته نوشته شده: poco rall که خوب یعنی به تدریج باید از سرعت کم کنید. ولی شما تا قبل از نت فای سفید، رو سرعت قبلی می زنید، یک دفعه رو سفید نگه می دارید. کلا به نظرم چندین بار با شمارش و مخصوصا مترونم قطعه رو تمرین کنید که این مشکلات رفع شه. مثلا در ثانیه 25 همین rall رو به خوبی اجرا می کنید.

در ثانیه 41 به جای فا دیز فکر کنم یا فا می زنید یا می. کلا تو این یه سری میزان از این نت های اشتباه می زنید و البته چون تو تکرار هم دوباره اشتباه می زنید، پس معلومه که نت رو اشتباه خوندید.

کرشندوی ثانیه ی 40-45 زیاد احساس نمی شه.

1:12 تا 1:22 رو یه کم لطیف تر باید زد. مخصوصا که delicately هم نوشته. دست چپتون هم یه کم بلنده. کلا زیاد mp زده نمی شه این قسمت.

چرا سه لا چنگ ثانیه 1:25 رو نمی زنید؟ در ثانیه 1:29 خط انحاد روی سه تا لا پیوسته نیست و قطع می شه، ولی شما پیوسته می زنید. باید این جوری باشه: لاااااا - لا -سل دیز - ...

از 1:30 تا 1:50 رو خیلی خوب می زنید. آفرین.

در ثانیه ی 1:54، یه تریوله دولاچنگ هست که نواخته نمی شه. ثانیه 2:02 و 2:03 که دو جفت شش تایی دولاچنگ هست، سل دیز آخر تو هیچ کدومشون زده نمی شه.

چرا دست چپ های 2:24 تا 2:28 رو کامل نمی زنید؟ به نظرم این قسمت دست چپش مهمه چوkن اینجا قطعه اوج می گیره و دست چپش که یه کم شلوغه خیلی تاثیر داره روی میزان های بعدی که مثل آرامش پس از توفانه. البته شاید نتی که دارین با اینی که من دارم فرق می کنه چون کلا آخر قطعه رو یه جور دیگه تموم می کنید! من همین کتاب 22 گزیده آثار یانی برای پیانو که تو شهر کتاب هم می فروشن رو دارم.

دست چپ های ثانیه 2:42 تا 2:46 هم متفاوت اند با اون چیزی که من اینجا دارم. ولی حالت rubato رو به نظرم خوب در آوردین. آفرین.

باز قسمت های بعدی هم دست چپ ها فرق می کنند و علاوه بر نت های متفاوت، باید یه اکتو پایین تر نواخته شن و صدای خیلی بمی داشته باشن. (به علامت اوکتاو پایین تر دقت کنید)

اون دولاچنگ نقطه دار و سه لاچنگ بعدش رو در ثانیه 3:16 صحیح نمی زنید. ثانیه های 3:19-3:22 باید ppp باشند.

ولی در کل به نظرم خوب بود یه سری از جاهایش رو که من خودم موقع زدن این قطعه خیلی مشکل داشتم و به نظرم زیاد ساده نیست رو خیلی راحت زدید.

17. 11 کاربر برای این پست از keeps_gettin_better تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    18363
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    8
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام - من تازه به این سایت اومدم - کار قشنگی بود - دست شما درد نکنه ---------

19. کاربران زیر از se_1212 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8043
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    61
    115 بار تشکر شده در 46 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/1
    میزان امتیاز
    16

پیش فرض نظر

نقل قول نوشته اصلی توسط peddy [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام و خسته نباشید

سلام کار قشنگ و اجرای زیبایی بود.
    میتونم بپورسم برای یاد گرفتن این قطعه چند روز وقت گذاشتین؟

21. کاربران زیر از ashkeiran به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    8807
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    10
    41 بار تشکر شده در 10 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

سلام
    آقا ما که این قطعه را زنده ازت شنیدم پس نیازی به دانلود ندارم
    انشاالله یه روز با ویولونش بذاری تو سایت
    البته باید خیلی تمرین کنی چون ویلن زنی که بخوای باهاش بزنی حتما خیلی حرفه ای(ها ها
    ) تمرین کن سطحتو برسونی

23. کاربران زیر از mosio به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Peddy آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    5919
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    2,691
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط keeps_gettin_better [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من از رو نت دنبال کردم و از اونجایی که خودتون گفتید نقد کنیم، من هم یه نقد کوچولو می کنم و اشکلاتی که به نظرم می رسه رو می گم:

اول همون مشکل ریتم که دوستان دیگه هم اشاره کردن. همون لای اوّل، سفید نقطه دار که تازه فرمات هم داره! خیلی کوتاه از روش رد می شید، مثلا به اندازه ی یه سیاه می زنیدش. به جاش فای میزان سوم که سفید هست رو به جای سفید نقطه دار می زنید. بعد چنگ رو به جای سیاه و دولاچنگ رو به اندازه چنگ های قبلی می زنید. البته نوشته شده: poco rall که خوب یعنی به تدریج باید از سرعت کم کنید. ولی شما تا قبل از نت فای سفید، رو سرعت قبلی می زنید، یک دفعه رو سفید نگه می دارید. کلا به نظرم چندین بار با شمارش و مخصوصا مترونم قطعه رو تمرین کنید که این مشکلات رفع شه. مثلا در ثانیه 25 همین rall رو به خوبی اجرا می کنید.

در ثانیه 41 به جای فا دیز فکر کنم یا فا می زنید یا می. کلا تو این یه سری میزان از این نت های اشتباه می زنید و البته چون تو تکرار هم دوباره اشتباه می زنید، پس معلومه که نت رو اشتباه خوندید.

کرشندوی ثانیه ی 40-45 زیاد احساس نمی شه.

1:12 تا 1:22 رو یه کم لطیف تر باید زد. مخصوصا که delicately هم نوشته. دست چپتون هم یه کم بلنده. کلا زیاد mp زده نمی شه این قسمت.

چرا سه لا چنگ ثانیه 1:25 رو نمی زنید؟ در ثانیه 1:29 خط انحاد روی سه تا لا پیوسته نیست و قطع می شه، ولی شما پیوسته می زنید. باید این جوری باشه: لاااااا - لا -سل دیز - ...

از 1:30 تا 1:50 رو خیلی خوب می زنید. آفرین.

در ثانیه ی 1:54، یه تریوله دولاچنگ هست که نواخته نمی شه. ثانیه 2:02 و 2:03 که دو جفت شش تایی دولاچنگ هست، سل دیز آخر تو هیچ کدومشون زده نمی شه.

چرا دست چپ های 2:24 تا 2:28 رو کامل نمی زنید؟ به نظرم این قسمت دست چپش مهمه چوkن اینجا قطعه اوج می گیره و دست چپش که یه کم شلوغه خیلی تاثیر داره روی میزان های بعدی که مثل آرامش پس از توفانه. البته شاید نتی که دارین با اینی که من دارم فرق می کنه چون کلا آخر قطعه رو یه جور دیگه تموم می کنید! من همین کتاب 22 گزیده آثار یانی برای پیانو که تو شهر کتاب هم می فروشن رو دارم.

دست چپ های ثانیه 2:42 تا 2:46 هم متفاوت اند با اون چیزی که من اینجا دارم. ولی حالت rubato رو به نظرم خوب در آوردین. آفرین.

باز قسمت های بعدی هم دست چپ ها فرق می کنند و علاوه بر نت های متفاوت، باید یه اکتو پایین تر نواخته شن و صدای خیلی بمی داشته باشن. (به علامت اوکتاو پایین تر دقت کنید)

اون دولاچنگ نقطه دار و سه لاچنگ بعدش رو در ثانیه 3:16 صحیح نمی زنید. ثانیه های 3:19-3:22 باید ppp باشند.

ولی در کل به نظرم خوب بود یه سری از جاهایش رو که من خودم موقع زدن این قطعه خیلی مشکل داشتم و به نظرم زیاد ساده نیست رو خیلی راحت زدید.

ممنون از نقد کامل شما من دنبال همچین نقدی بودم ممنون الان شما باعث شدید من یه قدم پیشرفت کنم
    من این نت رو یه ماه قبل از ضبط این اجرا تموم کردم (یعنی کامل نت رو بلد شدم) اما تو اون یه ماه زیاد روش تمرین نکردم برا همین این موارد ریزکاری رو فراموش کرده بودم حالا دارم نت رو دوباره بازخوانی میکنم و کاملش میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkeiran [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام کار قشنگ و اجرای زیبایی بود.
    میتونم بپورسم برای یاد گرفتن این قطعه چند روز وقت گذاشتین؟
    فکر میکنم حدود یه ماه و نیم البته مداوم نبود یعنی ممکن بود تو هر هفته از این یه ماه و نیم یکی دو روز رو برای این قطعه نذارم

نقل قول نوشته اصلی توسط mosio [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    آقا ما که این قطعه را زنده ازت شنیدم پس نیازی به دانلود ندارم
    انشاالله یه روز با ویولونش بذاری تو سایت
    البته باید خیلی تمرین کنی چون ویلن زنی که بخوای باهاش بزنی حتما خیلی حرفه ای(ها ها
    ) تمرین کن سطحتو برسونی

چشم!!! حتما!! فعلا که ما مشکل نداریم جنابعا... ااا ببخشید نوازنده ی ویولن مشکل داره
    کورش کبیر: فرمان دادم تا بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک سپارند تا اجزای بدنم خاک ایران را تشکیل دهد.

shadi65 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18523
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    9
    246 بار تشکر شده در 101 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

وای پدی جان خیلی قشنگ میزنی من حسودیم شد. کاشکی این تاپیک ندیده بودم. من میزان به میزان این شاهکار حفظم. اخه شبا با این اهنگ میخوابم . حالا یکم هم نقدت کنم که از این کار خوشم میاد. حدود 5درصد از کل اهنگ فالش میزنی اصلا معلوم نیست چیه. ولی واقعا بعضی جاهار مثل خودش میزنی. ببین از نقطم نظر من که تا حدود 1درصد با نت و مت اشنام و بیش از میلیاردها شب این اهنگ گوش کردم یک کوچولو میتونم نظر بدم. لی یک نفر که اصلا با این چیزها اشنایی نداره و زیاد هم این اهنگ گوش نداده این با اون فرقی نداره. اینو میگم چون وقتی من داشتم این اهنگ گوش میکردم خواهرم پشت سرم وایساده بود بهم گفت بسه دیگه یانیم اگه جای من بود از دست تو خسته میشد. چقدر اخه گوش میدی(یعنی نفهمیده بود) پدی جان نت این اهنگ خودت دراوردی؟ اگه اره بیشتر بهت حسودیم شد. حالا یکبارم از نت واقعیش بزن. ایشالا بیشتر تمرین کنی مثل خود یانی میزنی تا اون موقع منم با ویولنم به یک جایی رسیدم همراهیت میکنم

26. کاربران زیر از shadi65 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Peddy آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    5919
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    2,691
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

وای پدی جان خیلی قشنگ میزنی من حسودیم شد. کاشکی این تاپیک ندیده بودم. من میزان به میزان این شاهکار حفظم. اخه شبا با این اهنگ میخوابم . حالا یکم هم نقدت کنم که از این کار خوشم میاد. حدود 5درصد از کل اهنگ فالش میزنی اصلا معلوم نیست چیه. ولی واقعا بعضی جاهار مثل خودش میزنی. ببین از نقطم نظر من که تا حدود 1درصد با نت و مت اشنام و بیش از میلیاردها شب این اهنگ گوش کردم یک کوچولو میتونم نظر بدم. لی یک نفر که اصلا با این چیزها اشنایی نداره و زیاد هم این اهنگ گوش نداده این با اون فرقی نداره. اینو میگم چون وقتی من داشتم این اهنگ گوش میکردم خواهرم پشت سرم وایساده بود بهم گفت بسه دیگه یانیم اگه جای من بود از دست تو خسته میشد. چقدر اخه گوش میدی(یعنی نفهمیده بود) پدی جان نت این اهنگ خودت دراوردی؟ اگه اره بیشتر بهت حسودیم شد. حالا یکبارم از نت واقعیش بزن. ایشالا بیشتر تمرین کنی مثل خود یانی میزنی تا اون موقع منم با ویولنم به یک جایی رسیدم همراهیت میکنم
    درود و خسته نباشید

ممنون شادی خانم از نقدتون
    بله من خودم هم قبول دارم شاید هم بیشتر از 5% فالش میزنم اما دارم دوباره نت رو بازنگری میکنم و در مورد در آوردن نت باید بگم خیلی کم یعنی بعضی از جاها رو وقتی داشتم رو نتش کار میکردم بعضی مواقع میتونستم نت بعدی رو هم بزنم اما در کل از رو نت کار کردم
    در ضمن خواهش میکنم شما استاد ما هستی ما باید به شما حسودی کنیم
    و در مورد همکاریتون خیلی خوشحال میشم که همنوازی داشته باشیم این جناب mosio دوست صمیمی بنده هستن ما هم تصمیم گرفته بودیم باهم این قطعه رو بزنیم اما متاسفانه چون نتونستیم نت ویولن رو در خیلی قسمت ها در بیاریم فعلا بیخیال شدیم

با تشکر
    ویرایش توسط Peddy : Wednesday 23 September 2009 در ساعت 08:56 PM
    کورش کبیر: فرمان دادم تا بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک سپارند تا اجزای بدنم خاک ایران را تشکیل دهد.

forever آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    11675
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,331
    1,704 بار تشکر شده در 581 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/0
    میزان امتیاز
    16

Smile

سلام
    کارتون عالی بود.
    به امید موفقیت های روز افزون شما

هميشه حرفي را بزن که بتواني بنويسي، چيزي را بنويس که بتواني امضايش کني و چيزي را امضا کن که بتواني پايش بايستي...

29. کاربران زیر از forever به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)