لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 34 از 96 نخستنخست ... 243031323334353637384484 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 529 به 544 از 1534

موضوع: یادگیری گیتار الکتریک

dime آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    34518
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    51
    105 بار تشکر شده در 23 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط akerfeldt [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بانوی صدر اسلام جنیفر باتن رو میگین دیگه :دی اون هم خداییش خیلی محشره
    به نظر من خیلی هم محشر نیست. چرا ؟ به خاطر اینکه حاج خانوم جنفیر و بعضی از نوازنده های دیگه برای تپینگ وخصوصا finger tapping 8 وابسته به string damper هستن . یعنی بدون اون نمیتونن کارو تمیز دربیارن .
    خدای تپینگ اونایی هستن بدون string damper هم میتونن تمیز بزنن مثل chris broderick یا حتی آرتاک .

2. 6 کاربر برای این پست از dime تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    3,152 بار تشکر شده در 838 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 23/0
    Given: 2/1
    میزان امتیاز
    14

کریس برادریک که عالیه یه نوازنده ی ایده آل از همه نظر هم ریف های خوبی میزنه هم دست چپ خوبی داره هم پیکینگش زیباست و اینکه تپینگ هاش که محشره این ویدیو betcha cant play this ش من رو روانی کرده و هم اینکه سرعتش هم قابل قبوله
    آرتاک رو بسیار خوب اومدی خیلی گیتاریست خوش استایلی هست
    راستی جان تیلور هم این کارا رو به نحو احسنت انجام میده !!! بی پدر تپینگ های 8 انگشتی رو با سرعت نور انجام میده یه ویدیو ازش دیدم از 5 انگشت دست چپش استفاده میکرد !!! سرعتش بسیار بالاست رکوردهای عجیبی هم میزنه و البته تمیز نواز ... پیک هایی هم که استفاده میکنه خیلی باحاله نوکش پیچ خورده

4. 7 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

rezaranjbaraan آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20686
    میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر از پست
    4,935
    4,730 بار تشکر شده در 1,044 پست

شبکه های اجتماعی من

Add rezaranjbaraan on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 6/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dime [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به نظر من خیلی هم محشر نیست. چرا ؟ به خاطر اینکه حاج خانوم جنفیر و بعضی از نوازنده های دیگه برای تپینگ وخصوصا finger tapping 8 وابسته به string damper هستن . یعنی بدون اون نمیتونن کارو تمیز دربیارن .
    خدای تپینگ اونایی هستن بدون string damper هم میتونن تمیز بزنن مثل chris broderick یا حتی آرتاک .
    بحثه آرتاک جداس ایشون یه شردر جدیده و از دنیای دیگه ایه و هیچکدوم از نقص های قدیمیارو نداره...
    ای کاش حال داشتم یکی از کارای باتن رو که کاور کردم میزاشتم تپینگاش شروع خوبی برای 8 فینگره شک نکن...
    سعی کنید حتما ازش کاور کنین درمورده 8 فینگر از باکتهد بالاتر نداریم فعلا چرا که اسکیپ پیکینگ و آرپجیوس هم با اسلاید قاطی کرده با 8 که بی نهایت سختو پیچیدش کرده

6. 7 کاربر برای این پست از rezaranjbaraan تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

یه چیز عجیب من انگشت شصت دست چپم تو بچگی شکسته اما دکتر نرفتم مثل اینکه بد جوش خورده و درست پشت نک قلاب نمیشه برای بندینگ و اینکارا این میتونه تو نوازندگیم تاثیر منفی بزاره متاسفانه الان 1200 دوربین نداره که عکس بگیرم بزارم :دی اما عکسش رو میزارم کلاوقتی میخوام به کسی بیلخ بدم انگشت دستم صاف هست و حلال نمیشه !!!

8. 6 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

dime آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    34518
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaranjbaraan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بحثه آرتاک جداس ایشون یه شردر جدیده و از دنیای دیگه ایه و هیچکدوم از نقص های قدیمیارو نداره...
    ای کاش حال داشتم یکی از کارای باتن رو که کاور کردم میزاشتم تپینگاش شروع خوبی برای 8 فینگره شک نکن...
    سعی کنید حتما ازش کاور کنین درمورده 8 فینگر از باکتهد بالاتر نداریم فعلا چرا که اسکیپ پیکینگ و آرپجیوس هم با اسلاید قاطی کرده با 8 که بی نهایت سختو پیچیدش کرده
    کلا تپینگ تکنیک سختیه یعنی هم تمرین زیادی میخواد و هم اینکه صدای خوب ازش درآوردن کار سختیه. منظورم این هستش که باید ازنظر هارمونی قوی باشی چون تپینگ هم مثل sweep تقریبا از الگوی اکوردها تبعیت میکنه وچیدن این آکوردها کنار هم و خلق یه کار شنیدنی کار زیاد آسونی نیست. شاید به همین دلیل که نوازنده بزرگی مثل مارتی فریدمن از تپینگ استفاده نمیکنه
    چون کاراش بیشتر ملودی محور هست تا آکورد محور .
    8 finger tapping تکنیک فوقالعاده ای. حالا چرا فوقالعاده ؟ چون با این تکنیک عملا گیتار به یه نیمچه پیانو تبدیل میشه که با دست چپ فضاهای هارمونی میگیری وبا دست راست ملودی رو اجرا میکنی.
    اما در آخر من تو 8 finger tapping آرتاک رو بهترین میدونم. چون آرتاک سعی کرده تو این تکنیک چاشنی احساس رو بیشتر کنه تا تکنیک بازی (یعنی قاطی کردن تکنیهک با هم دیگه) .

10. 8 کاربر برای این پست از dime تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram201 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    محبت داری علی جان. خجالتمون میدی داداش!
    اون کاور اسلیر رو هم دیدم. دمتون گرم خیلی حال کردم!!

راستش منظورم از اینکه فیلم بذاری این بود که اگه دوست داری همون قضیه palm mute رو یه جوری واضحتر بصورت تصویری خودت توضیح بدی و بگی دقیقاً دنبال چی هستی چون همینطوری با نوشتن شاید نشه فهمید منظورت از استایل مورد نظرت چیه. اما میدونم سیستم آپلود فایل اینجا گاهی اذیت میکنه.

جالبه اون قسمت فورگاتن که سوئیپ زدی رو هم اگه ضبط شده داری بذار ببینیم یا بشنویم. ابتکار جالبیه!!
    هنوز تو همنوازی آهنگ با بک گراند مشکل دارم. اگر همینجوری آماتوری مورد پسند قرار میگره چشم امروز فردا فیلم میگیرم یک جوری به دستت میرسونم.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

12. 4 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط dime [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    میشه واژه Stiing Damper رو توضیح بدی. من تابحال این واژه رو نشنیده بودم.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

14. 5 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

dime آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    34518
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    میشه واژه Stiing Damper رو توضیح بدی. من تابحال این واژه رو نشنیده بودم.
    string damperیا string dampner در واقع یه وسیله جانبی هستش که روی سر دسته گیتار وصل میشه تا باهاش بتونن صدای تمام سیمارو Mute کنن تا موقع اجرای بعضی تکنیک ها مثل لگاتو و تپینگ امکان وجود بعضی صداهای اضافی رو از بین ببرن . این صداهای اضافی هم در حقیقت از تماس انگشت با سیمهای بالا و پایین (به خصوص در حالت Open string) به وجود میاد که بعضی نوازنده با تمرین زیاد و با ایجاد ظرافت تو نوازندگیشون مانع از ایجاد این صداها میشن که ما اصطلاحا به اونا میگیم نوازندهای تمیزکار و حرفه ای وبعضی دیگه به جای تمرین و داشتن ظرافت از string damper
    استفاده میکنن تا کارشون تمیز از آب دربیاد.
    بعضی از نوازنده به جای این وسیله از کش مو یا اصطلاحا hair tied استفاده میکن تا باهاش بتونن سیمهارو Mute بکنن (شاید دیده باشی)
    استفاده از کش مو یا string damper یا هر چیز دیگه ای که بتونه سیمهارو خفه کنه تو کار ضبط و رکورد گرفتن مفیده . چرا که باعث میشه صدای اضافی موقع رکورد گرفتن وجود نداشته باشه اما اگه دیدی یکی داره تو اجرای زنده ازش استفاده میکنه باید تو حرفه ای بودنش شک کرد و در واقع اینو به من میگه که اگه من string damper رو از اون نوازنده بگیرم شاید گند بزنه به نوازندگیش.
    در حال حاضر همه یه string damper طبیعی دارن که استفاده ازون نیاز به تمرین داره و میتونه مفید باشه . دست راست همه یه damper طبیعی هست که میتونن باهاش دسته ی گیتارو گرفته و سیمهارو mute کنن و با دست چپ تکنیکهایی مثل لگاتو و حتی sweep رو اجرا کنن . مثل کاری که جو ستریانی واستیو ای میکنن.
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست batten-a015.jpg   StringDampener2.jpg   Steve Vai.JPG  

16. 11 کاربر برای این پست از dime تشکر کرده اند:

Orpheus آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20511
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,625
    1,497 بار تشکر شده در 368 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    15

این finger tapping 8 دقیقا چه تکنیکیه؟!! ؟
    همون تکنیکیه که گیتاریست Dargonforce تو آهنگ Trough fire and flames انجام میده؟!
    I'm just looking for an angel with a broken wing
    Jimmy Page

18. 3 کاربر برای این پست از Orpheus تشکر کرده اند:

rezaranjbaraan آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20686
    میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر از پست
    4,935

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

string damperیا string dampner در واقع یه وسیله جانبی هستش که روی سر دسته گیتار وصل میشه تا باهاش بتونن صدای تمام سیمارو Mute کنن تا موقع اجرای بعضی تکنیک ها مثل لگاتو و تپینگ امکان وجود بعضی صداهای اضافی رو از بین ببرن . این صداهای اضافی هم در حقیقت از تماس انگشت با سیمهای بالا و پایین (به خصوص در حالت Open string) به وجود میاد که بعضی نوازنده با تمرین زیاد و با ایجاد ظرافت تو نوازندگیشون مانع از ایجاد این صداها میشن که ما اصطلاحا به اونا میگیم نوازندهای تمیزکار و حرفه ای وبعضی دیگه به جای تمرین و داشتن ظرافت از string damper
    بعضی از نوازنده به جای این وسیله از کش مو یا اصطلاحا hair tied استفاده میکن تا باهاش بتونن سیمهارو Mute بکنن (شاید دیده باشی)
    استفاده از کش مو یا string damper یا هر چیز دیگه ای که بتونه سیمهارو خفه کنه تو کار ضبط و رکورد گرفتن مفیده . چرا که باعث میشه صدای اضافی موقع رکورد گرفتن وجود نداشته باشه اما اگه دیدی یکی داره تو اجرای زنده ازش استفاده میکنه باید تو حرفه ای بودنش شک کرد و در واقع اینو به من میگه که اگه من string damper رو از اون نوازنده بگیرم شاید گند بزنه به نوازندگیش.
    در حال حاضر همه یه string damper طبیعی دارن که استفاده ازون نیاز به تمرین داره و میتونه مفید باشه . دست راست همه یه damper طبیعی هست که میتونن باهاش دسته ی گیتارو گرفته و سیمهارو mute کنن و با دست چپ تکنیکهایی مثل لگاتو و حتی sweep رو اجرا کنن . مثل کاری که جو ستریانی واستیو ای میکنن.
    دمپر به این شکل بین حرفه ای ها استفادش کمه پتروچی زیاد از کش مو استفاده میکنه اما اصولا کار بسیار مسخره ایه نوازنده نتونه سازو کنترل کنه باید بره بمیره...
    اکثر نوازنده های اسم و رسم دار از دمپر های مخفی استفاده میکنن که روی سازشون نصبه و تقریبا زیر نات قرار میگیره البته دیگه استفاده از سیمای دست باز تعطیل میشه...
    ساتریانی و استیو هم بیشتر برای ژست این کارو میکنن و اگه از کاراشون بزنی میفهمی اصلا نیازی نبوده به اون کار و فقط عذاب خودشون و جلوه های ویژه رو بیشتر کردن...
    من شردر زیاد میشناسم شاید 80% بهترینهای جهان که توی نت هستن رو میشناسم اما آرتاک یه دنیای دیگس این نوازنده به دست راست روح داده عرض کردم باکتهد بهترینه از نظرم چون تونسته با این تکنیک شاهکار خلق کنه اما ارتاک اگه موفق بشه شاهکار خلق کنه مطمئنا از اینها بهتر خواهد بود...

20. 9 کاربر برای این پست از rezaranjbaraan تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

دستت درد نکنه، این وسیله رو دیده بودم اما اسمش رو نمیدونستم.
    من خودم برای لگاتو از روش استووای استفاده میکنم، یعنی دستم رو میگیرم اون بالا تا میوت انجام بشه اما برای تپنیگ واقعا مشکل جدی دارم، حالا تو یک سری آهنگ هایی که با چند انگشت تپنیگ میشه شاید با آرنج یا کف دست بشه تا حدی میوت رو انجام داد، ولی خوب اگر تمرینت مثل من کم باشه باز یک جاهایی صدای کثیف میشنوی.

22. 4 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

احتمالا آیدین زاهدی لید گیتاریست جدید بند مرداب رو میشناسید
    ایشون هم تپینگ های 8 انگشتیش محشره یه گیتاریست با تکنیک هست من بعد از نوریک میساکسان تو ایران آیدین رو بسیار قبول دارم
    کلا احساس میکنم گیتاریست های مدرن دیگه بایدهمه ی این تکنیک ها رو راحت برنن و سرعتشون هم عالی باشه که همینطورم هست یه سرچ تو یوتیوب یا ف ب بزنید همه ی گیتاریست ها تپینگ 8 انگشتی با سرعت نور انجام میدن سوئیپ های خفن میزنن و همه کار میکنن در این حالت تنها میمونه خلق شاهکار و آهنگسازی چون وقتی این همه نوازنده خوب هست دیگه این کارا چیز خاصی نیست
    به نظر من بعد از جیمی هندریکس که تحولی تو گیتار بوجود آورد حضرت مالمستین رو باید سلطان این ساز نامید آخه استفاده از موزیک باروک و راک و همچنین استفاده از تکنیک و سرعت در گیتار فصل جدیدی در گیتار بوجود آورد که امروز نیاز هر گیتاریست مدرنیه اونم سرعت و تکنیکه بالاست

24. 8 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

mohsen_warlock آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    48182
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    35
    46 بار تشکر شده در 20 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

چند تا سوال ابتدایی داشتم :
    من تو اسم تکنیکا مشکل دارم hammerکه همون حالت چکشی زدن روی سیمه وpull offهم که درآوردن صدا بادست چپ به شکل کشیدن هست میوت هم یعنی خفه کردن سیم بعد از زدن با دست راست و slideهم یعنی بعد از زدن سیم حرکت دست چپ چند پرده این ور تر یا اون ور تر. اگه تو اینایی که گفتم اشتباه هست بگین. ولی سوالم اینه که لگاتو چی بود؟؟؟
    و همیطور تپینگ چه تکنیکیه؟؟؟

26. 5 کاربر برای این پست از mohsen_warlock تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط akerfeldt [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    احتمالا آیدین زاهدی لید گیتاریست جدید بند مرداب رو میشناسید
    ایشون هم تپینگ های 8 انگشتیش محشره یه گیتاریست با تکنیک هست من بعد از نوریک میساکسان تو ایران آیدین رو بسیار قبول دارم
    کلا احساس میکنم گیتاریست های مدرن دیگه بایدهمه ی این تکنیک ها رو راحت برنن و سرعتشون هم عالی باشه که همینطورم هست یه سرچ تو یوتیوب یا ف ب بزنید همه ی گیتاریست ها تپینگ 8 انگشتی با سرعت نور انجام میدن سوئیپ های خفن میزنن و همه کار میکنن در این حالت تنها میمونه خلق شاهکار و آهنگسازی چون وقتی این همه نوازنده خوب هست دیگه این کارا چیز خاصی نیست
    به نظر من بعد از جیمی هندریکس که تحولی تو گیتار بوجود آورد حضرت مالمستین رو باید سلطان این ساز نامید آخه استفاده از موزیک باروک و راک و همچنین استفاده از تکنیک و سرعت در گیتار فصل جدیدی در گیتار بوجود آورد که امروز نیاز هر گیتاریست مدرنیه اونم سرعت و تکنیکه بالاست
    من با علی رابطه فیس بوکی دارم و زیاد صحبت میکنم. اون رو که خیلی قبول دارم. اما اطلاعات زیادی راجب زاهدی ندارم. ولی در کل این گروه هم داره شاهکارهایی ایجاد میکنه. مخصوصا تو ریف.
    تو سولو آرتاک رو بیشتر میپسندم.

28. 5 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

mohsen_warlock آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    48182
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    35
    46 بار تشکر شده در 20 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

آقا درسته من مبتدی هستم اما باید به ماها هم کمک بشه تا بیاییم بالا لطفا یکی جواب سوال های منو بده 4روزه صبر کردم جواب نمیدین یکی جواب بده توروخدا.

30. 2 کاربر برای این پست از mohsen_warlock تشکر کرده اند:

rezaranjbaraan آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20686
    میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر از پست
    4,935

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_warlock [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    چند تا سوال ابتدایی داشتم :
    من تو اسم تکنیکا مشکل دارم hammerکه همون حالت چکشی زدن روی سیمه وpull offهم که درآوردن صدا بادست چپ به شکل کشیدن هست میوت هم یعنی خفه کردن سیم بعد از زدن با دست راست و slideهم یعنی بعد از زدن سیم حرکت دست چپ چند پرده این ور تر یا اون ور تر. اگه تو اینایی که گفتم اشتباه هست بگین. ولی سوالم اینه که لگاتو چی بود؟؟؟
    و همیطور تپینگ چه تکنیکیه؟؟؟
    آره همشونو تقریبا درست متوجه شدی لگاتو رو باید بشنوی نمیشه اینجوری توضیحش داد سرچ کن تو یوتیوب و میبینی خودت چیه تپینگ هم یعنی اینکه به جای پیک زدن از دست راستت روی فرتا استفاده کنی و فواصلی که از دست چپت دوره رو پوشش بدی البته این توضیحات من اصلا جامع و کامل نیس اما خب گفتم متوجه بشی...

32. 4 کاربر برای این پست از rezaranjbaraan تشکر کرده اند:

صفحه 34 از 96 نخستنخست ... 243031323334353637384484 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)