لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 95 از 96 نخستنخست ... 4585919293949596 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,505 به 1,520 از 1534

موضوع: یادگیری گیتار الکتریک

chali آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    103277
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    173
    163 بار تشکر شده در 104 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 16/0
    Given: 87/0
    میزان امتیاز
    11

0 Not allowed! Not allowed!
    درود
    خیلی ممنون از راهنمایی دوستان
    سفت زدن به نظرم درست باشه تو دو ساعته اول (دو تا یک ساعت بدون توقف حتی برای یک دقیقه ، اسند دیسند کردم ، نبرد سنگینی بود) برای تمیز زدن توی کلین خیلی فشار میاوردم ، و قاعدتا نباید این درد عضله بیش از یک هفته یا ده روز طول بکشه.

یه مطلب دیگه راجع به استاد داشتنم که من تا هفته قبل پیش استاد میرفتم (چون واقعن وقتم به فنا میرفت بدون استاد) ولی سر این تمرین سویپ هاش که داد من دیگه پیشش نرفتم چون به نظرم اطلاعات عمومی من از اطلاعات تخصصیش بیشتر بود و نمیتونست جواب خیلی از سوالاتمو بده سر همین ها میومدم جداگونه اینجا هم سوال میکردم ، مثلن ازش راجع به پیک زدن های مختلف یا میوت کردن سوال کردم گفت تو سویپتو بزن اینا مهم نیست و خیلی چیزای دیگه.
    الان هم توی کارگاه تئوری کاربردی جناب همایون مجدزاده شرکت میکنم و تکنیک هم متاسفانه باید بدون استاد با یوتیوب ادامه بدم.

باز هم سپاس از دوستان
    باید پاش بایستی
    باید تاوانشو بدی
    باید تمرین کنی

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط chali [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود
    خیلی ممنون از راهنمایی دوستان
    سفت زدن به نظرم درست باشه تو دو ساعته اول (دو تا یک ساعت بدون توقف حتی برای یک دقیقه ، اسند دیسند کردم ، نبرد سنگینی بود) برای تمیز زدن توی کلین خیلی فشار میاوردم ، و قاعدتا نباید این درد عضله بیش از یک هفته یا ده روز طول بکشه.

یه مطلب دیگه راجع به استاد داشتنم که من تا هفته قبل پیش استاد میرفتم (چون واقعن وقتم به فنا میرفت بدون استاد) ولی سر این تمرین سویپ هاش که داد من دیگه پیشش نرفتم چون به نظرم اطلاعات عمومی من از اطلاعات تخصصیش بیشتر بود و نمیتونست جواب خیلی از سوالاتمو بده سر همین ها میومدم جداگونه اینجا هم سوال میکردم ، مثلن ازش راجع به پیک زدن های مختلف یا میوت کردن سوال کردم گفت تو سویپتو بزن اینا مهم نیست و خیلی چیزای دیگه.
    الان هم توی کارگاه تئوری کاربردی جناب همایون مجدزاده شرکت میکنم و تکنیک هم متاسفانه باید بدون استاد با یوتیوب ادامه بدم.

باز هم سپاس از دوستان

والله چی‌ بگم. همچین از استادت حرف میزنی‌ که انگار شما از اون بابا در همین مدت کم و چهار تا سوالی که اینجا پرسیدی، بهتر شدی که راستش بنده شک دارم. اینکه بهت گفته „تو سویپت رو بزن” احتمال ۹۹ ممیّز ۹۹۰ صدم درصد بخاطر این بوده که تا تکنیک جا نیفته، تمیز زدنی‌ در کار نیست و اگه باشه همین میشه که دستت درد گرفته. اصولاً هنر جوها اونقدر سوال تو ذهنشون میاد که اگه به جای تولید سوال به حرف‌های استادشون گوش بدن و از تجربیات اون بابا استفاده کنن، زود تر پیشرفت می‌کنن. راستش ۸۰ درصدد سوال‌های هنر جوها پایه و اساس مفهومی‌ نداره و ۲۰ درصد مابقی هم سوال در مورد مواردیست که در آینده باید توضیح داده بشه. راستش شاید خوشت نیاد، ولی‌ اگه سوالاتی که از ایشون پرسیدی مثل سوال‌هاییه که بعضی‌ اوقات اینجا می‌پرسی‌، من هم بودم بهت همین جواب رو می‌دادم.
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

3. 5 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

chali آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    103277
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

والله چی‌ بگم. همچین از استادت حرف میزنی‌ که انگار شما از اون بابا در همین مدت کم و چهار تا سوالی که اینجا پرسیدی، بهتر شدی که راستش بنده شک دارم. اینکه بهت گفته „تو سویپت رو بزن” احتمال ۹۹ ممیّز ۹۹۰ صدم درصد بخاطر این بوده که تا تکنیک جا نیفته، تمیز زدنی‌ در کار نیست و اگه باشه همین میشه که دستت درد گرفته. اصولاً هنر جوها اونقدر سوال تو ذهنشون میاد که اگه به جای تولید سوال به حرف‌های استادشون گوش بدن و از تجربیات اون بابا استفاده کنن، زود تر پیشرفت می‌کنن. راستش ۸۰ درصدد سوال‌های هنر جوها پایه و اساس مفهومی‌ نداره و ۲۰ درصد مابقی هم سوال در مورد مواردیست که در آینده باید توضیح داده بشه. راستش شاید خوشت نیاد، ولی‌ اگه سوالاتی که از ایشون پرسیدی مثل سوال‌هاییه که بعضی‌ اوقات اینجا می‌پرسی‌، من هم بودم بهت همین جواب رو می‌دادم.

حرف شما درسته ، ولی خب چند تا مسئله دیگه هم دخیل بود ، و الان هم این کارگاه همایون مجدزاده خیلی فراتر از نیازم رو جواب میده و منم تصمیم گرفتم پیش استاد رفتنم رو بزارم برای بعد عید برم یه آموزشگاه خوب و پیش یه استاد بهتر.
    به نظرم بدون استاد نمیشه انتظار نرمالی از پیشرفت داشت.

سپاس
    باید پاش بایستی
    باید تاوانشو بدی
    باید تمرین کنی

chali آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    103277
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

درود

دوستان توی آلترنت پیکینگ آیا قاعده خاصی توی شدت ضربه پیک زدن وجود داره؟ چون من توی دیستروشن به نظرم هر چه با شدت آروم تر پیک بزنیم یا مقدار کمتری از پیک رو تماس بدیم صدای دیستروشن تمیز تر در میاد و دیگه اون صدای خش خش پیک هم نمیاد مخصوصن توی تمپوی بالاتر ، این درسته یا از توهمات نوآموزی هست؟

سپاس
    باید پاش بایستی
    باید تاوانشو بدی
    باید تمرین کنی

chali آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    103277
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

درود

دور این نت هایی که خط کشیدم باید با انگشت سه زده بشه؟ اگه آره آیا این یه قانونه که اگه پنج تا فرت داشتیم انگشت دو ، باید دو تا رو ساپورت کنه؟ برای تمرین میگم نه این که هر جور شد بزنیم.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

سپاس
    باید پاش بایستی
    باید تاوانشو بدی
    باید تمرین کنی

petrucci4eva آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    62495
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    378
    718 بار تشکر شده در 189 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 295/3
    Given: 129/6
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط chali [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود

دور این نت هایی که خط کشیدم باید با انگشت سه زده بشه؟ اگه آره آیا این یه قانونه که اگه پنج تا فرت داشتیم انگشت دو ، باید دو تا رو ساپورت کنه؟ برای تمرین میگم نه این که هر جور شد بزنیم.

سپاس
    سلام اونایی که خط کشیدی خب با 3 بزنی خیلی بهتر و راحت تره...
    این که 5 تا فرت داری خب قرار نیست که دستت تکون نخوره تو کل میزان ! من باشم سه تا سه تا می زنم و دستم رو تکون میدم... یعنی به فرض 3-5-7 با 1 2 4 یا 1 3 4 ... (یا اصلا هر جور راحت تر باشم!) و بعدی رو هم که 5 7 8 باشه دوباره 1 3 4 ... (خب واقعا با 1 3 4 راحت ترم تو این پوزیشن) کلا قضیه سلیقه ایه...
    در کل باید گفت اصلا قانون نیست و میتونه ربط به سایز دستت هم داشته باشه اگه انگشتای خیلی بلندی داری میتونی 4 رو بزاری برای فاصله های بلند تر و 2 رو هم به اندازه ای که مانور خوبی توش می تونی بدی و به همین ترتیب 3 ... (باید سعی کنی راحت باشی توش البته تمرینای کششی رو هم فراموش نکنی... که کلا فضای بین انگشتات کافی باشه و راحت بتونی نوازندگی کنی...)
    کاملا به استایل شخص هم ربط داره و فقط بحث اصلی تو تمرین اینه که همه انگشتا باهم قوی بشن... (مثلا انگشت 2 خب طبیعتا سریع تر قوی میشه و 4 که همون کوچگه باشه دیر تر.. که خب باید تمرین بیشتری بشه)

این که تو چه استایلی راحت تری لازمش اینه که همه ی انگشتات قوی باشن و تمرین کافی رو فبلا طی کرده باشی... که اون موقع راحت می فهمی سرعت و لهجت تو کدوم بهتره...
    ویرایش توسط petrucci4eva : Friday 6 February 2015 در ساعت 05:01 PM

8. 2 کاربر برای این پست از petrucci4eva تشکر کرده اند:

petrucci4eva آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    62495
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    378
    718 بار تشکر شده در 189 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 295/3
    Given: 129/6
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

درود

دوستان توی آلترنت پیکینگ آیا قاعده خاصی توی شدت ضربه پیک زدن وجود داره؟ چون من توی دیستروشن به نظرم هر چه با شدت آروم تر پیک بزنیم یا مقدار کمتری از پیک رو تماس بدیم صدای دیستروشن تمیز تر در میاد و دیگه اون صدای خش خش پیک هم نمیاد مخصوصن توی تمپوی بالاتر ، این درسته یا از توهمات نوآموزی هست؟

سپاس
    شدت ضربه که ربط به نوع آهنگ سازی داره و قطعه ... شبیه پیانو و ساز های دیگه (f ff fff و اسامی مختلف بسته به دینامیک صوت مورد نظر...)
    اون احساسی که میکنی بیشتر به خاطر صدای پیکاپ و خود صدای پیک هست! خب مثلا single coil کلا خیلی صدای پیک رو بیشتر میده تا هامبوکر ... و خب کلا هامبوکر به نظرم دیستورشن تمیز تری هم میده(بدون نویز گیت و این حرفا..)
    البته پیک هم باید 45 درجه حدودا انحراف به داخل داشته باشه اگر پیک رو صاف نسبتا میگیری خب این مشکل رو باید هر چه زودتر حل کنی و الا مشکلی نیست...!

10. کاربران زیر از petrucci4eva به خاطر این پست تشکر کرده اند:

0Nima0 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    85354
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    164
    224 بار تشکر شده در 86 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 54/0
    Given: 60/1
    میزان امتیاز
    11

سلام تو دوتا عکس پایین کادرای قرمز کل 4 نت باید با یک ضربه پیک زده بشه ؟

تو عکس پایینی تو کادر اول از چپ سیم A رو اونقد باید پایین بکشیم تا برسه تقریبا به وسط B و G
    تو کادر دوم این شماره 3 که دورش پرانتزه کارش چیه ؟

12. کاربران زیر از 0Nima0 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط 0Nima0 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام تو دوتا عکس پایین کادرای قرمز کل 4 نت باید با یک ضربه پیک زده بشه ؟

تو عکس پایینی تو کادر اول از چپ سیم A رو اونقد باید پایین بکشیم تا برسه تقریبا به وسط B و G
    تو کادر دوم این شماره 3 که دورش پرانتزه کارش چیه ؟
    سوال اول، بله فقط نت اول مضراب می‌خوره مابقیش با Hammer On و Pull Off انجام میشه.

سوال دوم (3) هم مثل (6) نواخته میشه. تو پرانتز قرار گرفتند چون مضراب زده نمیشه. از Fret پنجم Bend Down میکنی‌ تا صدای Fret ششم رو بگیری و Release میکنی‌ روی Fret پنجم. „به وسط G و B” یعنی‌ چی‌؟ بین G و B میشه A. اون یکی‌ هم مثل 5 و 6 و 5 انجام میشه.
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

14. کاربران زیر از FMETAL به خاطر این پست تشکر کرده اند:

0Nima0 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    85354
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    164
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سوال اول، بله فقط نت اول مضراب می‌خوره مابقیش با Hammer On و Pull Off انجام میشه.

سوال دوم (3) هم مثل (6) نواخته میشه. تو پرانتز قرار گرفتند چون مضراب زده نمیشه. از Fret پنجم Bend Down میکنی‌ تا صدای Fret ششم رو بگیری و Release میکنی‌ روی Fret پنجم. „به وسط G و B” یعنی‌ چی‌؟ بین G و B میشه A. اون یکی‌ هم مثل 5 و 6 و 5 انجام میشه.
    متوجه شدم تشکر منظورم از b, g همون بود که گفتین فک کردم باید تا نزدیکای اونا سیمو کش بدم چون فلش تا اونجا رفته بود
    من چطور باید متوجه بشم صدای 6 میده یا ... یعنی گوشی هست یا استانداردی چیزی داره

16. کاربران زیر از 0Nima0 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط 0Nima0 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    متوجه شدم تشکر منظورم از b, g همون بود که گفتین فک کردم باید تا نزدیکای اونا سیمو کش بدم چون فلش تا اونجا رفته بود
    من چطور باید متوجه بشم صدای 6 میده یا ... یعنی گوشی هست یا استانداردی چیزی داره
    فلش که از ۵ شروع شده رفته روی ۶ و برگشته روی ۵ یعنی‌ فقط نیم پرده باید صدا عوض بشه.

نه. استانداردی نداره. Fret شش رو به حالت عادی بزن، صداش رو تو ذهنت نگهدار، بعد Fret پنج رو اونقدر Bend کن تا به صدای Fret شش برسی‌. راهش همینه. دیگه از اینجا به بعد باید سعی‌ کنی‌ که صدای Fret‌ ها ملکه ذهنت بشن. بعد‌ها دیگه Tablature نداری و باید اونقدر گوشت قوی باشه که تشخیص بده. البته خودت بعد از یه مدت هم می‌فهمی که Bend ی که کردی درست بوده یا خارج.
    Rockers Nation

18. کاربران زیر از FMETAL به خاطر این پست تشکر کرده اند:

0Nima0 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    85354
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    164
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

فلش که از ۵ شروع شده رفته روی ۶ و برگشته روی ۵ یعنی‌ فقط نیم پرده باید صدا عوض بشه.

نه. استانداردی نداره. Fret شش رو به حالت عادی بزن، صداش رو تو ذهنت نگهدار، بعد Fret پنج رو اونقدر Bend کن تا به صدای Fret شش برسی‌. راهش همینه. دیگه از اینجا به بعد باید سعی‌ کنی‌ که صدای Fret‌ ها ملکه ذهنت بشن. بعد‌ها دیگه Tablature نداری و باید اونقدر گوشت قوی باشه که تشخیص بده. البته خودت بعد از یه مدت هم می‌فهمی که Bend ی که کردی درست بوده یا خارج.
    من یه مدت دور بودم همه چیز یادم رفته ببخشید اگه سوالای ضایع میکنم
    تو اون شکله که بند داره روی هر ریف 5 ضربه پیک میخوره درسته ؟
    هرکدوم از اون قسمتها یه ریف میشه دیگه درسته ؟
    بعد از اینکه بند تموم شد یه ضربه دیگه پیک برای ویبره دادن ؟
    اسم درست این ویبرهه چیه ؟
    بعدش پیکو اول میزنیم همزمانش بند میکنیم ؟یا بند میکنیم بعد پیک میزنیم ؟نمیدونم چرا تو ذهنم همش میاد هر دو مدلو دیدم شایدم اشتباه میکنم اینجا باید چیکار کنم ؟
    ویرایش توسط 0Nima0 : Monday 23 February 2015 در ساعت 09:41 PM

20. کاربران زیر از 0Nima0 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

من یه مدت دور بودم همه چیز یادم رفته ببخشید اگه سوالای ضایع میکنم
    تو اون شکله که بند داره روی هر ریف 5 ضربه پیک میخوره درسته ؟
    هرکدوم از اون قسمتها یه ریف میشه دیگه درسته ؟
    بعد از اینکه بند تموم شد یه ضربه دیگه پیک برای ویبره دادن ؟
    اسم درست این ویبرهه چیه ؟
    بعدش پیکو اول میزنیم همزمانش بند میکنیم ؟یا بند میکنیم بعد پیک میزنیم ؟نمیدونم چرا تو ذهنم همش میاد هر دو مدلو دیدم شایدم اشتباه میکنم اینجا باید چیکار کنم ؟

تو اون عکس که Bend داره، میزان اول شش ضرب داری یعنی‌ وقتی‌ تو میزان اول Bend میکنی‌، هم Fret دوم مضراب داره، هم وقتی‌ Bend کردی، و هم موقع Release مضراب می‌خوره. تو میزان دوم چهار تا مضراب داری که بعد از آخرین مضراب که روی Fret دوم زدی، Bend و Release بدون مضراب انجام میشه.

هر میزان میتونه یک Riff باشه. ولی‌ Riff میتونه از چند میزان تشکیل شده باشه.

برای ویبره مضراب نمیزنی. اینم باید ببینی‌ در توضیحات Tablature این ویبره Finger Vibration هستش یا Tremolo Vibration.

ویبره تلفظ فرانسوی است. انگلیسی تلفظ آمریکاییش میشه Vibration. یا به فارسی‌ „وایب ریشن” یعنی‌ حرف „ب” یه سکوت کوچولو میگیره.

اینجا مضراب زده میشه بعد Bend صورت میگیره. اگه قرار بود مضراب بعد از Bend شدن زده بشه یا Pre Bending, علامت مضراب زدن رو بعد از علامت Bend (که اینجا مثل فلش منحنی نشون داده) میگذاشتن.
    Rockers Nation

22. 2 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

chali آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    103277
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

درود و تبریک سال نو خدمت دوستان گرامی

کسی میتونه یه اطلاعات کلی از گیتار های هشت سیم یا نه سیم بده ، مثلن یادگیریش یا متودش چقد فرق داره؟ اصن الان کسی هست آموزش بده با این گیتار ها؟ چون طبق اطلاعات کمی که من گرفتم میگن خیلی استفاده از این گیتارها باب شده مخصوصن برای جنت که خیلی سبک باحالیه و یه جورایی داره سبک قالب متال میشه و اختیارات آوایی بیشتری هم در اختیار نوازنده میزاره.
    چون خیلی دوست دارم با این گیتار ها کار کنم به نظرتون بهتر نیست از الان که شاید کمی آماتور شدم (چون قصد خرید گیتار دارم) برم یه هشت سیم بگیرم و از اینجا به بعد رو با هشت سیم ادامه بدم؟

ممنون
    باید پاش بایستی
    باید تاوانشو بدی
    باید تمرین کنی

chali آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    103277
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

درود
    تایپک گیتار الکتریک کلی خاک خورده
    دوستان کسی تجربه ای از نواختن با ساز 7 سیم یا 8 سیم داره در اختیار من و دیگران بزاره یا کسی مطلبی تو سایت های پینگلیش خونده که مثلن چه چیز هایی رو از دست میدی یا چه امکاناتی رو میتونی داشته باشی
    کلن کسی هر چیزی در این باره میدونه یا نظری داره بگه ممنون میشم
    باید پاش بایستی
    باید تاوانشو بدی
    باید تمرین کنی

0Nima0 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    85354
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    164
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

سلام لطفا دوتا کادر قرمزو برام توضیح بدین
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست Untitled.jpg  

26. کاربران زیر از 0Nima0 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 95 از 96 نخستنخست ... 4585919293949596 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)