لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 93 از 96 نخستنخست ... 43838990919293949596 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,473 به 1,488 از 1534

موضوع: یادگیری گیتار الکتریک

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط chali [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    . ممنون من خودم قبلن یه سالی گیتار کلاسیک کار میکردم میدونم آرپژ چیه ، منظورم برای گیتار الکتریک بود اینی که میگن آرپجیو فرقش چیه مثه این باکس ها [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

یا این باکس ها که خود استادم داده برای تمرین

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    یا مثل آرپجیو های مالمستین ، اونا چه مشخصه ای دارن که بهش میگن آرپجیو؟

سپاس
    خوب، یه چیزی رو باید توجه کنی‌. و اونم اینه که تمام این فرمها بر روی گام‌های ملودی نشون داده شده اند. اصولاً خیلی‌ از موزیسین‌ها تکنیک Sweep-Picking رو همون آرپژ می‌دونن چه روی آکورد، چه روی گام‌های ملودی. شکلی‌ که استادت بهت داده هم مثل همون فرم‌هاییه که تو اون وبسایت نشون داده شده. تو خیلی‌ از آهنگ‌ها به صورت پس زمینه میتونی صدای این نوع آرپژ رو بشنوی. حتی تو خیلی‌ از آهنگ‌ها وقتی‌ Bridge آهنگ میخواد شروع بشه، از همین آرپژ روی گام استفاده میشه. مثل رفتن روی Bridge‌ های آهنگ Hotel California از گروه The Eagles. حالا Malmsteen بهش سرعت میده.
    ویرایش توسط FMETAL : Wednesday 10 December 2014 در ساعت 05:52 AM
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

2. 2 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

0Nima0 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    85354
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    164
    224 بار تشکر شده در 86 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 54/0
    Given: 60/1
    میزان امتیاز
    11

من نمیدونستم کوردهایی به نامهای A6 , G6 و... هست اول دیدم فکر کردم اشتباه دیدم بعدش دیدم درست دیدم حالا سوال من : چطور میشه راحتتر برای این فاصله انگشت گزاری کردی ؟ مثلا G6 که باید فرتای 7 و 3 رو روی A و E گرفت تمرین باز شدن انگشتی چیزی نمیدونم!!!
    ویرایش توسط 0Nima0 : Saturday 13 December 2014 در ساعت 07:58 PM

4. کاربران زیر از 0Nima0 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط 0Nima0 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من نمیدونستم کوردهایی به نامهای A6 , G6 و... هست اول دیدم فکر کردم اشتباه دیدم بعدش دیدم درست دیدم حالا سوال من : چطور میشه راحتتر برای این فاصله انگشت گزاری کردی ؟ مثلا G6 که باید فرتای 7 و 3 رو روی A و E گرفت تمرین باز شدن انگشتی چیزی نمیدونم!!!

فاصله ششم رو از روی فرت ۷ سیم پنجم بردار، فرت دوم سیم چهارم رو بگیر، سیم پنجم رو هم با همون انگشتی که سیم شش فرت سوم رو گرفتی‌ Mute کن.
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

6. 2 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

0Nima0 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    85354
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    164
    224 بار تشکر شده در 86 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 54/0
    Given: 60/1
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

فاصله ششم رو از روی فرت ۷ سیم پنجم بردار، فرت دوم سیم چهارم رو بگیر، سیم پنجم رو هم با همون انگشتی که سیم شش فرت سوم رو گرفتی‌ Mute کن.
    اصلا نفهمیدم مگه 2 تا فرتو فقط نباید گرفت ؟من دستم به زور به فرت 7 و 3 میرسه چطور تا 2 بکشم!!!

8. کاربران زیر از 0Nima0 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

kopoloo آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    101745
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    9
    66 بار تشکر شده در 56 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    11

با سلام خدمت دوستان من میخواهم گیتار الکتریک یاد بگیرم باید از چه متدی شروع کنم؟

10. کاربران زیر از kopoloo به خاطر این پست تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط 0Nima0 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اصلا نفهمیدم مگه 2 تا فرتو فقط نباید گرفت ؟من دستم به زور به فرت 7 و 3 میرسه چطور تا 2 بکشم!!!
    دوباره از اول بخون ببین چی‌ نوشتم. من کجا گفتم با سه انگشت؟ گفتم فرت هفتم رو نمی‌گیری، بجاش یه سیم پایین تر فرت دوم رو میگیری و سیم پنجم Mute میشه. اون فرت دوم سیم چهار اکتاو فرت هفتم سیم پنجمه. انگشت گذاریش هم میشه فرت دوم سیم چهارم انگشت یک، فرت سوم سیم ششم انگشت دوم. با همین انگشت دوم سیم پنج رو Mute میکنی‌.
    Rockers Nation

12. 2 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

chali آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    103277
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    173
    163 بار تشکر شده در 104 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 16/0
    Given: 87/0
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط kopoloo [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام خدمت دوستان من میخواهم گیتار الکتریک یاد بگیرم باید از چه متدی شروع کنم؟

درود
    دوست گرامی باید کلاس ثبت نام کنید و کنار یک استاد آموزش ببینید.
    شما هر چه قدر هم که اشتیاق و تلاش داشته باشید و همینطور بهترین متد لازم برای آموزش اما راهی که بدون داشتن استاد 5 ساله خواهید رفت با داشتن استاد دو ساله و خیلی کم مشقت تر قابل رسیدن هست.
    این تجربه شخصی من هست و همینطور که در راه یادگیری این ساز اونقدر سوال پیش میاد که حتی با وجود استاد هم به همه پاسخ های لازم نمیرسید ، حالا چه برسه بدون استاد.

وقتی پیش استاد رفتید خود استاد شما متد لازم رو معرفی میکنه.

سپاس
    باید پاش بایستی
    باید تاوانشو بدی
    باید تمرین کنی

kopoloo آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    101745
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    9
    66 بار تشکر شده در 56 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/2
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط chali [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود
    دوست گرامی باید کلاس ثبت نام کنید و کنار یک استاد آموزش ببینید.
    شما هر چه قدر هم که اشتیاق و تلاش داشته باشید و همینطور بهترین متد لازم برای آموزش اما راهی که بدون داشتن استاد 5 ساله خواهید رفت با داشتن استاد دو ساله و خیلی کم مشقت تر قابل رسیدن هست.
    این تجربه شخصی من هست و همینطور که در راه یادگیری این ساز اونقدر سوال پیش میاد که حتی با وجود استاد هم به همه پاسخ های لازم نمیرسید ، حالا چه برسه بدون استاد.

وقتی پیش استاد رفتید خود استاد شما متد لازم رو معرفی میکنه.

سپاس
    دوست عزیز من خودم نوازنده گیتار پاپ هستم هم ملودی و هم ریتم و اکورد را میزنم و هم میخونم تئوری موسیقی ونت خوانی اینها رو هم بلدم تکنیکهای گیتار الکتریک رو تا حدودی بلدم فقط بعضی از تکنیکها رو بلد نیستم و میخوام سرعتم رو تو گیتارالکتریک بالا ببرم و اهنگهای خارجی رو بزنم

15. کاربران زیر از kopoloo به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    14799
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

خوب آقای کوپولوو، بنظرم این که میخوای سرعتت رو بالا ببری چیز خوبیه. ولی اینم در نظر بگیر که فقط بالا بردن سرعت ملاک گیتاریست خوب بودن نیست. اینکه بتونی تمیز بزنی به اصطلاح، با احساس بزنی و تکنیکارو درست اجرا بکنی و تکنیکا رو با حس و کاراکتر های مورد نیازشون اجرا کنی خیلی مهمتر از سرعته.
    منم یه مدت خیلی تو فاز بالا بردن سرعتم بودم که مثلا کارای ستریانی رو بتونم بزنم، ولی برای اون کار نیاز به زمان طولانی ای بود، بخصوص بدون استاد، و اینکه اگر میخواستم تمام وقتمو صرف بالا بردن سرعتم کنم از خیلی چیزای دیگه می افتادم، خودتم مطمئنا دیدی گیتاریستایی هستن (منظورم کسانی که صرفا نوازنده اند) که سرعت دستشون سر آدمو گیج میاره، ولی توی کاراشون حس و احساس خودشونو ندارن و فقط دارن یه کار رو کپی میکنن بدون اینکه به حس اون کار رسیده باشن و فقط دارن همه ی نتها و تکنیک ها رو مو به مو اجرا میکنن. به هر حال...
    باید اول سعی کنی انگشت گذاریاتو و استایل گرفتن دستتو و گرفتن پیک یا انگشتاتو بدست بیاری. و از اونجاست که تو میتونی با تمرین و کمک خیلی بیشتر پیشرفت کنی و راه خودتو ادامه بدی.

17. کاربران زیر از vahidator به خاطر این پست تشکر کرده اند:

chali آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    103277
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط kopoloo [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز من خودم نوازنده گیتار پاپ هستم هم ملودی و هم ریتم و اکورد را میزنم و هم میخونم تئوری موسیقی ونت خوانی اینها رو هم بلدم تکنیکهای گیتار الکتریک رو تا حدودی بلدم فقط بعضی از تکنیکها رو بلد نیستم و میخوام سرعتم رو تو گیتارالکتریک بالا ببرم و اهنگهای خارجی رو بزنم
    من هم دقیقن ، دقیقن و باز هم دقیقن شرایط شما رو داشتم و تجربه کردم (5 سال پیش گیتار کلاسیک میزدم و نه ماه هست الکتریک کار میکنم)
    اما تئوری به کار رفته توی آثار این ساز حتی در سطح مبتدی (پاپیولار) خیلی کلاسیک و پیچیده تر از نوع موسیقی پاپ و گیتار پاپ هست و (مثال رو با یادگیری نوشتن میزنم) شما دقیقن فقط الفبای (موسیقی) زبان رو بلد هستید و با خود آموزی با متد خواهید توانست که متن ها رو شکسته بخونید اما هرگز تا زیر نظر استاد نرید نمی تونید از گرامر پیچیده بکار رفته شده اون سر در بیارید و از اون لذت ببرید.
    من هم فکر میکردم تئوری بلدم ولی واقعن این چیز هایی که شما گفتید بلد هستید قطره ای از دریاست.
    حداقل یک ترم (سه ماه) پیش یک استاد خوب (خیلی خوب) برید و بعدش اگر نخواستید مطمئنن خود استاد توی طول دوره راه و چاه ادامه راه رو به تنهایی بهتون میگه.
    شما هر راهی رو میخواید ادامه بدید حالا بالا بردن سرعت یا نوزندگی بلوز یا نوشتن قطعه یا لذت بردن از نوازدگی و... باید یک تجربه جامع و نه کامل رو داشته باشید که با کلاس رفتن در کوتاه مدت به اون خواهید رسید.

سپاس
    باید پاش بایستی
    باید تاوانشو بدی
    باید تمرین کنی

chali آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    103277
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

درود
    دوستان من تو بلوز گیر کردم هم استادم بلوز رو کامل درس داده هم از ساعت 4 تا الان که7 هست چند بار اون تایپک آموزش جامع بلوز رو خوندم ولی هیچی نمیفهمم ، شما چیزه دیگه ای میشناسید که از یه نگاه دیگه ای قوانین بلوز رو توضیح بده من واقعن گیج شدم الان.
    مثلن توی لامینور پنتاتونیک که درجه 2 و 6 (F و B) حذف میشه بعد توی آکوردهای چهارم و پنج این دو نت هست خوب این یعنی چی؟
    اگه این دو نت حذف بشه باید جاشون چی زده بشه؟
    وقتی توی پنتاتونیک پنج تا نت داریم آیا درجه هفت رو باید توی اکتاو بعدی که درجه دومش میشه انتخاب کرد؟
    و خیلی سوال دیگه...

سپاس
    باید پاش بایستی
    باید تاوانشو بدی
    باید تمرین کنی

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

درود
    دوستان من تو بلوز گیر کردم هم استادم بلوز رو کامل درس داده هم از ساعت 4 تا الان که7 هست چند بار اون تایپک آموزش جامع بلوز رو خوندم ولی هیچی نمیفهمم ، شما چیزه دیگه ای میشناسید که از یه نگاه دیگه ای قوانین بلوز رو توضیح بده من واقعن گیج شدم الان.
    مثلن توی لامینور پنتاتونیک که درجه 2 و 6 (F و B) حذف میشه بعد توی آکوردهای چهارم و پنج این دو نت هست خوب این یعنی چی؟
    وقتی توی پنتاتونیک پنج تا نت داریم آیا درجه هفت رو باید توی اکتاو بعدی که درجه دومش میشه انتخاب کرد؟
    و خیلی سوال دیگه...

سپاس
    اگه دوستان دیگه تا فردا جواب نداند، فردا برات مینویسم. الان مهمون داریم. شرمنده.
    Rockers Nation

21. 2 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

درود
    و خیلی سوال دیگه...

سپاس
    خوب، دو تا چیز رو اول مشخص کن. یکی‌ اینکه اسم آکوردهات رو بنویس، دوم اینکه آیا منظورت از „درجه” همون „فاصله” است؟
    Rockers Nation

23. 2 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

chali آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    103277
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب، دو تا چیز رو اول مشخص کن. یکی‌ اینکه اسم آکوردهات رو بنویس، دوم اینکه آیا منظورت از „درجه” همون „فاصله” است؟

ممنون بله همون فاصله
    توی عکس نوشتم

حالا وقتی قراره ما لا مینور پنتاتونیک بزنیم باید جای نت های F و B چی بزنیم ؟
    و این 1 3 5 7b که قراره آکوردهامون ازش تشکیل بشه روی لامینور اجرا میشه یا لامینور پنتاتونیک؟

سپاس
    باید پاش بایستی
    باید تاوانشو بدی
    باید تمرین کنی

25. کاربران زیر از chali به خاطر این پست تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

ممنون بله همون فاصله
    توی عکس نوشتم

حالا وقتی قراره ما لا مینور پنتاتونیک بزنیم باید جای نت های F و B چی بزنیم ؟
    و این 1 3 5 7b که قراره آکوردهامون ازش تشکیل بشه روی لامینور اجرا میشه یا لامینور پنتاتونیک؟

سپاس

خوب، جای اون دو تا نت چیزی نواخته نمیشه چون اصولاً از گام حذف شده اند. نت‌های F و B با اینکه در آکوردهای فاصله چهارم و پنجم هستند، ولی تعیین کننده نیستند. در نتیجه نیازی نیست که حتماً در ملودی نواخته بشوند. البته مواقعی هست (بسته به لهجه آهنگ و Improvise) که شما میتونی‌ وقتی‌ روی آکورد D رفتی‌، از گام D Pentatonic, و روی آکورد E از گام E Pentatonic استفاده کنی‌. فکر کنم آکورد‌هایی‌ که اینجا نوشتی‌، Dominant هستند. درسته؟ چون نت هفتم هم داری توشون. حالا اصلا بیا یکم ساده ترش کنیم. از گام C ماژور استفاده کنیم. تو این گام آکوردهایی که میتونی‌ استفاده کنی‌ عبارتند از C, Dm, Em, F, G7, Am, Bmin7b5. اگه بخوای میتونی‌ همین گام Am Pentatonic رو روی همه این آکورد‌ها بزنی‌ (بله. روی گام C ماژور Am Pentatonic بزنی‌). ولی‌ برای اینکه یکمی کار رو تکنیکال و پیچیده و در عین حال رنگ آهنگ رو بهتر کنی‌. برای این کار از همون گام‌های Dm Pentatonic و Em Pentatonic کمک میگیریم. به این صورت که از Am Pentatonic فقط بر روی آکورد‌های C و Am استفاده بشه، از Dm Pentatonic بر روی آکورد‌های Dm و F, و همچنین از Em Pentatonic بر روی آکورد‌های Em و G7. آکورد Bmin7b5 زیاد مورد استفاده نداره ولی‌ اگر در آهنگ قرار بگیره، بهترین گامی‌ که میتونی‌ بجای Am Pentatonic استفاده کنی‌ همون Dm Pentatonic هستش. نا گفته نماند که از هر کدوم از این سه گام Pentatonic Am, Dm و یا Em میتونی‌ بر روی هر کدام از آکورد‌های گام C ماژور استفاده کنی‌.

یه چیزی میگم امیدوارم نارحت نشی‌. ولی‌ اینکه گفتی‌ Blues رو با استادت تموم کردی، یکمی جا می‌خوره آدم. اگر تموم کرده بودی (یعنی‌ درست تموم کرده بودی) الان این مساله تغییر گام رو می‌دونستی. یا شاید هم داری جلو تر از دروس استادت پیش میری. اگر دومی‌ درسته، بنظرم بهتره صبر کنی‌ و بگذاری استادت با روشی‌ که میدونه درسش رو تکمیل کنه.

در آخر یه چیزی رو فراموش نکن. Blues با اینکه شاید در نگاه اول „ساده ترین” فرم موسیقیایی باشه، ولی‌ از لحاظ تکنیکی‌ انقدر وسیعه که اکثر اساتید موسیقی‌، آخرین فرمی رو که درس میدن همین Blues هستش.

امیدوارم کمکت کرده باشه.
    Rockers Nation

27. 4 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

chali آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    103277
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

خوب، جای اون دو تا ن...کت کرده باشه.

ممنون از راهنمایی
    نه ناراحت چیه تذکری که باعث پیشرفت بشه خیلی هم لازمه ، بله به صورت جامع بلوز رو تموم کردم و دیگه میمونه تلاش خودم روی متد ریل بلوز و ... که نکات پیچیده رو هم یاد بگیرم.
    متاسفانه من موقع درس استادم همه چی رو ننوشتم و اونجا کامل فهمیدم ولی فرداش دیگه هر چی فکر کردم یادم نیومد تکلیف این نتهای حذف شده چی میشه ، خیر سرم میخوام برا استاد ایمپروایز هم بکنم (با این حافظه طلایی).

سپاس
    باید پاش بایستی
    باید تاوانشو بدی
    باید تمرین کنی

29. کاربران زیر از chali به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 93 از 96 نخستنخست ... 43838990919293949596 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)