لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 135

موضوع: نظر خواهی برترین گروه های راک/متال

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    19632
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    32
    53 بار تشکر شده در 18 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام ارسلان جان
    در زیر نوشته ام در مورد Camel ،تعدادی آدرس برای شنیدن کارهای Camel قید شده . یکی هم آهنگ زیبای بدون کلام Stationary traveller از آلبومی بهمین نام هست ،اگر به این آلبوم و آلبوم قدیمی snow goose دسترسی داری امیدوارم که یک بارهم بخاطر من اینهارا گوش کنی و نظرت رو در مورد موسیقی و شعر آنها برام بنویسی .
    با تشکر سیامک

2. 3 کاربر برای این پست از siamack تشکر کرده اند:

avm آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    3411
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    505
    1,538 بار تشکر شده در 488 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/0
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط siamack [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام ارسلان جان
    در زیر نوشته ام در مورد Camel ،تعدادی آدرس برای شنیدن کارهای Camel قید شده . یکی هم آهنگ زیبای بدون کلام Stationary traveller از آلبومی بهمین نام هست ،اگر به این آلبوم و آلبوم قدیمی snow goose دسترسی داری امیدوارم که یک بارهم بخاطر من اینهارا گوش کنی و نظرت رو در مورد موسیقی و شعر آنها برام بنویسی .
    با تشکر سیامک
    مرسی سیامک جان ولی خوب خودت میدونی که اون سایت نمیشه رفت، اگه توی سایت هایی باشه که در دسترس تر باشه بهتره که آدم بتونه دانلودش کنه، البته نشنیده نظر مثیت دارم چون از طرفدار های پروپا قرص اش هستم(البته شنیدم ولی لینک بزارین برای دوستانی که شاید نشنیده باشن)

مرسی ارسلان
    ویرایش توسط avm : Sunday 25 April 2010 در ساعت 10:51 PM

4. 2 کاربر برای این پست از avm تشکر کرده اند:

avm آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    3411
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    505
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

پیش فرض نقد قطعه

نقل قول نوشته اصلی توسط Porya [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

توسال فکر کنم 2008 هم یه موزیک به اسم maybe I, maybe You با تنظیم پیانو ی شهرداد روحانی بیرون دادن .
    سلام
    خوی من آهنگ رو دانلود کردم نوشته بود برای سال 2004 هست حالا شاید اونی که شما دارین یه ورژن جدیدش باشه که ممنون میشم لینکش رو بزارین
    اگه موافق باشین یه نقدی به کارهای پیشنهادی بزنیم:

از نظر من (نظر شخصی و البته سلیقه ای):

اولا این که ملودی کار تا حد بسییار زیادی آشنا بود اونم کارای پاپ دهه 70 حالا دقیقا یادم نمیاد اسمش رو اگه فهمیدم مینویسم ولی مطمئنم ملودی کمی الهام از یه کار دیگه ای بود، در مورد پیانو باید بگم که بسیار زیبا بود ولی بیشتر حس پاپ رو به من داد مخصوصا تزئین هاش، ولی خیلی خوب بود، میدونین فکر میکنم الان یکی از دلیل هایی با این گروه زیاد برقرار نکردم وکالش هست، میدونین به نظر من اون حس واقعا ادا نمیکنه چون من دوست دارم به یه اوج حسی توی آهنگ برسم و خوب نسبت به شعر انتظار داشتم حس خواننده همراه با داینامیکهای طوری باشه که مفهوم رو حسی تر برسونه یه جورایی حس میکنم وکالیست با کار خوب ارتباط برقرار نکرده و کمی روباتیک خونده شده البته شدتش کمه در مورد تنظیم در دقیقه 2:30 فکر کنم درامز وارد میشه و یه ریف هامونیک داره به عنوان بریج بعد وارد کوراس میشه کار به نظر من بریجش حس رو کاملا از بین برد و کمی کار رو خشن کرد و به قولی گروو Groove داد بهش و از اون تعلیق کار در اومد، من دوست داشتم، مستقیم بعد از پاساژ درامز وارد کوراس میشد و البته به جای ریتم گیتار که داره ریف ملودیک میزنه با دیستورشن اون زیر فقط یه پاورکرد سرضرب زده میشد و خوب حس خیلی باحالی میداد به کار و در دقیقه 2:55 درامز ریتم رو شاد میکنه که به نظر من کاملا بی مربوط هست و به فضای کار اصلا نمیخورد و خوب بهتر بود از نوع همون ریتم های سنگین و دارک استفاده میکرد، و خوب برای پایانش میشد بیشتر کار کرد، بیشتر منظورم پیانو هست و خیلی کلیشه ای کارش رو تموم کرد.

در مجموع این نظر من در مورد این قطعه هست بقیه هم نظر بدین دیگه که یه تاپیک فعال و لذت بخش داشته باشیم به قولی انگیزه ای برای اومدن به سایت (چشمک)

مرسی ارسلان

6. 3 کاربر برای این پست از avm تشکر کرده اند:

marmolak9 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    25553
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    7 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

به نظر من مشهورترین گروه یعنی لینکین پارک که سبکش رپ/راک هست... کارشون فوق العادست... فقط باید بهشون ایمان بیاری!!!

avm آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    3411
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    505
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط siamack [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام خدمت تمام دوستان و علاقه مندان موسیقی
    منهم میخواهم که در این نظر خواهی شرکت کنم و دلیلی نمیبینم که فقط اسم یک گروه را عنوان کنم !
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دقیقا سیامک جان همینه اگه توجه هم به نام تاپبک بکنی زدم گروها و گروهایی که دوست دارین رو معرفی کنین که میشه 1 تا 13236423847324 هم باشه (چشمک)

ارسلان

9. 3 کاربر برای این پست از avm تشکر کرده اند:

avm آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    3411
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    505
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط marmolak9 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به نظر من مشهورترین گروه یعنی لینکین پارک که سبکش رپ/راک هست... کارشون فوق العادست... فقط باید بهشون ایمان بیاری!!!
    سلام
    اول رودتونو به سایت تبریک میگم
    نکته ای که وجود داره در مورد لینکین پارک سابقا سبکشون بیشتر Alternative Metal بوده ولی الان اینطور به نظر میرسه کمی آرومتر شدن توی این چندتا آلبوم آخر که میشه Alternative Rock رو براش اسم گذاشت که رپ هم میخونن، البته گروه معروفی هست و طرفدار هم بسیار داره البته کمی طرز فکرشون تجاری هم هست، و به مخاطب توجه میکنن، خب شما چه چیزی اش براتون جالب بوده و چرا جذب این گروه شدین؟!

مرسی ارسلان

11. 3 کاربر برای این پست از avm تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    19632
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با سلام به دوستداران موسیقی در ادامه مطلب به معرفی گروه دیگری از گروههای بیاد ماندنی میپردازم
    تاریخچه گروه Jethro Tull
    اوایل سال ۱۹۶۸ گروهی از موزیسین های جوان ،در شمال شهر لندن در محلی بنام Luton علیرغم فقر ،با خوشبینی به آینده گردهم آمدند. با عشق به سبک بلوز و ارج نهادن به سایر سبک و فرمهای موسیقی ،بقصد محبوبیت در بین جمع کوچک و علاقمند و کنجکاوی از شنوندگان ،در بارها و باشگاه های جنوب انگلستان شروع بکار کردند.
    این گروه نوپا ،در همین سال ،اولین آلبوم خود را با گرایش به سبک بلوز بنام This was به بازار ارائه کرد. در سالهای بعد آلبوم های Stand up ،Benefit , Aqualang, Thick as a brick موفقیتی جهانی را برای گروه به ارمغان آورد. در طی این سالها افراد گوناگونی به گروه آمده و یا آنرا ترک کردند ،ولی مرد فرهمند و پرجذبه گروه Ian Andeson بعنوان آهنگساز ،خواننده ،فلوتیست در کنار گیتاریست Martin Barreتا به امروز پای ثابت گروه هستند. تا نیمه های دهه ۱۹۷۰ این گروه در اجراهای زنده و بروی سن از موفقترین گروههای دنیا بود و با گروههایی همچون Led Zeppelin, Elton John و حتی Rolling Stones هماوردی داشت. واین پیروزی برای گروهی که دارای سبکی فرهیخته ،پرمایه و فرگشته ، که از راک و پاپ معمول آن روزگار بدور بود ،جای تعجب دارد.
    امروزه این گروه آشکارا غیر-بازاری با بیش از ۳۰ آلبوم که بیش از ۵۰ میلیون نمونه فروش داشته ،در طول زمانی بیش از ۳۰ دهه ،کماکان در نقاط گوناگون جهان برای هواداران خود ،کنسرت میگذارد. پس از گذشت ۴۰ سال فرازونشیب ،هنوز سالانه بیش از ۱۰۰ کنسرت توسط گروه به اجرا گذاشته میشود. Ian Anderson و Martin Barre کماکان در هسته گروه و Doane Perry نوازنده پر سابقه و قدیمی ساز های کوبه ای (۲۴ سال همکاری) John O'Hara سازهای کلاویه ای و David Goodier باس گیتار ،امروزه افراد گروه را تشکیل میدهند. این گروه دارای موسیقی ای رنگارنگ ،با تاثیرگذاری ژرف است ،که هواداران پیر و جوان خود را -که از دوستداران موسیقی راک ،پاپ ،جاز ،سبک ملهم از کلاسیک هستند -هنوز به گرد خود دارد .
    پیروز باشید. سیامک بهرامی

13. 3 کاربر برای این پست از siamack تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    19632
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ارسلان عزیز
    من چون در ایران نیستم ،از شرایط آنجا کمی دور شده ام و هنوز نمیدانم چرا مردم نبایستی از سایتی به پهناوری You Tube استفاده کنند!!!
    در اولین فرصت فکری برای این مشکل (ارسال موسیقی) بایستی بکنم . آیا میتوان فایلهای MP3 فرستاد؟
    اگر پاسخ مثبت باشه ،راهنمایی کن چطور بایستی عمل کرد؟
    با تشکر

15. کاربران زیر از siamack به خاطر این پست تشکر کرده اند:

avm آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    3411
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    505
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

ارسلان عزیز
    من چون در ایران نیستم ،از شرایط آنجا کمی دور شده ام و هنوز نمیدانم چرا مردم نبایستی از سایتی به پهناوری You Tube استفاده کنند!!!
    در اولین فرصت فکری برای این مشکل (ارسال موسیقی) بایستی بکنم . آیا میتوان فایلهای MP3 فرستاد؟
    اگر پاسخ مثبت باشه ،راهنمایی کن چطور بایستی عمل کرد؟
    با تشکر
    سلام سیامک جان
    در واقع کاری نمیشه کرد و سیاست های IT اینجا فعلا به این شکل هست، برای اپلود شما میتونین روی اون مثلث سمت چپ پایین کلیک کنین، بعد وارد سایت بشین و از اونجا فایل هاتون رو آپلود کنین، راستی شما از کجا هستید و چند سالتون هست؟! چون از گروه های قدیمی شروع کردین برام خیلی جالب بود، چون نسل امروز بیشتر راک رو با پینک فلوید امثال و گروهای بعد از 90s شروع کردن بیشتر ولی شروع شما از جای دیگه ای بود، به به جت روتال مدت ها بود از دهن کسی در موردش نشنیده بودم انتخاب بسیار هوشمندانه و بجایی بود، لذت بخش تر اینکه با این سن و سال پرفورمنس هنوز عالی هست و یه فیلمی که یکی از دوستانم فکر کنم پارسال توی ارمنستان از کنسرتش گرفته بود دیدم و واقععععععععععا لذت بردم.

مرسی ارسلان

17. کاربران زیر از avm به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    19632
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط avm [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام سیامک جان
    در واقع کاری نمیشه کرد و سیاست های IT اینجا فعلا به این شکل هست، برای اپلود شما میتونین روی اون مثلث سمت چپ پایین کلیک کنین، بعد وارد سایت بشین و از اونجا فایل هاتون رو آپلود کنین، راستی شما از کجا هستید و چند سالتون هست؟! چون از گروه های قدیمی شروع کردین برام خیلی جالب بود، چون نسل امروز بیشتر راک رو با پینک فلوید امثال و گروهای بعد از 90s شروع کردن بیشتر ولی شروع شما از جای دیگه ای بود، به به جت روتال مدت ها بود از دهن کسی در موردش نشنیده بودم انتخاب بسیار هوشمندانه و بجایی بود، لذت بخش تر اینکه با این سن و سال پرفورمنس هنوز عالی هست و یه فیلمی که یکی از دوستانم فکر کنم پارسال توی ارمنستان از کنسرتش گرفته بود دیدم و واقععععععععععا لذت بردم.

مرسی ارسلان
    ارسلان عزیز
    من از ۱۰ سالگی نواختن موسیقی را با یک ملودیکا شروع کردم و حالا ۵۱ سالمه. سالهای پیش از انقلاب بطور حرفه ای کیبورد میزدم و بعد از انقلاب هم بطور مخفیانه و برای دل خودم اینکار را میکردم و الان هم از هلند دارم برات مینویسم . اگر خدمتی از دستم برمیاد با کمال میل آماده ام. در زیر آدرس ای-میل خودم را تقدیم میکنم .
    به امید دیدار -- سیامک

19. 2 کاربر برای این پست از siamack تشکر کرده اند:

Porya آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    19790
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    781
    1,061 بار تشکر شده در 339 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    میزان امتیاز
    15

سلام
    خوی من آهنگ رو دانلود کردم نوشته بود برای سال 2004 هست حالا شاید اونی که شما دارین یه ورژن جدیدش باشه که ممنون میشم لینکش رو بزارین
    سلام ارسلان

فکر کنم همون 2004 درست باشه چون من مطمئن نبودم . ببخشید

21. 2 کاربر برای این پست از Porya تشکر کرده اند:

avm آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    3411
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    505
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

ارسلان عزیز
    من از ۱۰ سالگی نواختن موسیقی را با یک ملودیکا شروع کردم و حالا ۵۱ سالمه. سالهای پیش از انقلاب بطور حرفه ای کیبورد میزدم و بعد از انقلاب هم بطور مخفیانه و برای دل خودم اینکار را میکردم و الان هم از هلند دارم برات مینویسم . اگر خدمتی از دستم برمیاد با کمال میل آماده ام. در زیر آدرس ای-میل خودم را تقدیم میکنم .
    به امید دیدار -- سیامک
    سیامک جان خیلی خوشبخت شدم، پس میبینم که شما موسیقی رو در محیط نسبتا بازتر در قبل انقلاب تجربه کردین، خیلی جالبه، خوب سوالی داشتم اونم این هست اوضاع موسیقی راک در قبل از انقلاب به شکلی بوده! ؟! باب بوده یا نه؟ و سلیقه مردم توی اون فضا متفاوت بوده با الان یا نه؟!

مرسی ارسلان

23. 2 کاربر برای این پست از avm تشکر کرده اند:

marmolak9 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    25553
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    7 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط avm [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    اول رودتونو به سایت تبریک میگم
    نکته ای که وجود داره در مورد لینکین پارک سابقا سبکشون بیشتر Alternative Metal بوده ولی الان اینطور به نظر میرسه کمی آرومتر شدن توی این چندتا آلبوم آخر که میشه Alternative Rock رو براش اسم گذاشت که رپ هم میخونن، البته گروه معروفی هست و طرفدار هم بسیار داره البته کمی طرز فکرشون تجاری هم هست، و به مخاطب توجه میکنن، خب شما چه چیزی اش براتون جالب بوده و چرا جذب این گروه شدین؟!

مرسی ارسلان
    سلام دوست عزیز... من به طور کلی علاقه ای به سبک های Hard rock و Alternative Metal ندارم... اما سبک راک و بلوز راک رو خیلی دوست دارم، همچنین سبک گروه لینکین پارک رو به خاطر vocals mike va chester و سبک جدید rap/rock با یکمی خشونت منجصر به فرد می دونم !!!
    گروه daughtry, avril lavigne رو هم دوست دارم ... کلا فکر میکنم که این سه گروه سبک های خاصی دارن و گروه های دیگه ی راک سبک تکراری و خسته کننده ای رو پیش گرفتن .

25. کاربران زیر از marmolak9 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

avm آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    3411
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    505
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط marmolak9 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست عزیز... من به طور کلی علاقه ای به سبک های Hard rock و Alternative Metal ندارم... اما سبک راک و بلوز راک رو خیلی دوست دارم، همچنین سبک گروه لینکین پارک رو به خاطر vocals mike va chester و سبک جدید rap/rock با یکمی خشونت منجصر به فرد می دونم !!!
    گروه daughtry, avril lavigne رو هم دوست دارم ... کلا فکر میکنم که این سه گروه سبک های خاصی دارن و گروه های دیگه ی راک سبک تکراری و خسته کننده ای رو پیش گرفتن .
    سلام
    منم از طرفدار های گروه Daughtry هستم مخصوصا جنس وکالیست و همینطور ملودی هایی که دارن مخصوصا این آلبوم آخرشون، ولی در مورد Avril نه زیاد دوست ندارم چون کمی کاراش کلیشه ایی شده و ساختار موزیکش مکانیکی هست، یعنی اگه نت و ساختار موزیکش رو بررسی کنین شدیدا وکال محور هست و سازها نقش های کوچیک و کمی خسته کننده داره (البته به نظر من) به نظر من شما سبک مورد علاقه تون Alternative Rock هست چون هم LP هم Avril هم Daughtry سبک کارشون آلترنیتیو راک هست. در مورد سایر سبکها به نظر من این هست، گروه های زیادی به وجود اومدن و الزاما خیلی هم میتونن خوب نباشن ولی اگه شما گروه های پبشرو را ببینید، خواهید فهمید که فضاهای جدیدی داره باز میشه.

مرسی ارسلان

27. 3 کاربر برای این پست از avm تشکر کرده اند:

nina آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16116
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,207
    1,019 بار تشکر شده در 331 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    16

من یه مدت طرفدار پر پرو پا قرص گروه پینک فلوید بودم بخصوص ترانه هاییشونو که تقریبا classic-rock بودن مثل comfprtably numb -high hopes-breath-uzw... و خیلیای دیگه اما الان از وقتی تو ویولن کلاسیک یه کم وارد شدم فکر میکنم مودم تغییر کرده چطور ممکنه اهنگایی که من عاشقشون بودم و تو بدترین حال مث مسکن فوری عمل میکردن الان حوصله شنیدنشونو ندارم زیاد ؟یا گروه nirvana تو سبک rock یه مدتی با عکس گروه که به اتاقم بود با پوستر kurt cobain ارامش میگرفتم اما این یکیو با اینکه هنوزم به نظرم فوق العادست اما دیگه نمیتونم گوش کنم . به نظرم خیلی منفی و بد بین و کدر میان. خیلی کم شاید چند ماه یه بار! حالا به نیروانا کاری ندارم اما من گروه pink flod میپرستیدم کاراشونو یه گروه کاملا هنری و اخلاقی و ارمانگرا . یه بار یه دوست المانیم که 47 ساله بود وقتی فهمید که من پینک بازم تعجب کرد و گفت که این گروه بیشتر بدرد اون زمان جوونیای همسن و سالای من میخوره و خیلی قدیمیه و من بهش گفتم که اره قدیمیه ولی هنر زمان نمیشناسه. اما الان باورم نمیشه که دیگه اون گروه اون حس خوبو به من نمیدن ولی مثلا با گوش دادن یه قطعه سمفونی بتهون مست میشم یا یه قطعه موزیک صدای طبیعت.

29. کاربران زیر از nina به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    19632
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ارسلان جان ،پرسش سختی کردی که نیازمند مداقه و کنکاشی ژرف است و امیدوارم که توان پاسخی کوتاه و درست را داشته باشم.
    حال میخواهم با مثالی ،درک و شناخت از سبکهای مختلف موسیقی ،که از طرف رسانه ها عنوان و منتشرمیشد را برایتان متصور کنم. زنده یاد ویگن بدون اینکه خود ادعا داشته باشد سلطان جاز ایران لقب گرفت!!! ساز های کوبه ای در ارکستر های کوچک جاز نامیده شد. اگراسمی از سبک راک میبردیم بیشترو یا صرفا „الویس پریسلی” به ذهن ها خطورمیکرد . البته موسیقی پاپ ایرانی و خارجی به وفور از رادیو و تلویزیون پخش میشد. راستش بجز دوستداران جدی و بقول امروزیها کاردرست موسیقی ،کسی سبک راک را نمیشناخت. گاهن کنسرتهایی از گروههای راک ایرانی آنزمان در تهران صرفا ،برگزار میشد. ولی هیچ یاد ندارم که از گروههای راک معروف دنیا ،کنسرتی در آنزمان اجرا شده باشد ،ولی از خواننده های پاپ خارجی بطورانگشت شمار(مثلا دمیس روسس،...) شاهد کنسرت بودیم.
    امیدوارم که تونسته باشم گوشه ای از فضای آنوقت ها را برایتان متصور کرده باشم.
    پاینده باشید سیامک
    ویرایش توسط siamack : Thursday 3 June 2010 در ساعت 09:04 AM

31. 2 کاربر برای این پست از siamack تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)