لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 27

موضوع: راک با شعر ایرانی، بلی یا خیر؟!

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    miralienca آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24559
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از پست
    594
    3,697 بار تشکر شده در 746 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 15/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط کتایون [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نمی دونم کسی این جا در مورد گروه comment چیزی شنیده یا نه؟ یه گروه راک ایرنی... اولین بار که آهنگ هاشون رو گوش دادم تا چند بار بعد از اون نمی فهمیدم داره چی میگه!! شک می کردم که فارسیه یه انگلیسی... اما خوب بعدش کاشف به عمل اومد که فارسیه!!! شاید خیلی ها با شنیدن کارهای این گروه بخوره تو ذوقشون.. مثل من... اما من با چند بار گوش کردن به آهنگ ها شون قضیه برام حل شد.
    من یه جورایی با زبان و زبانشناسی سر و کار دارم. در این که موسیقی به هر سبکی که باشه یکم localized میشه که هیچ شکی نیست. اما مو سیقی از کلام برتره و برای قابل گوش کردنش باید کلام رو تغییر داد. مشکل زبان فارسی برای این که در قالب راک در بیاد فقط و فقط یه چیزه! و اون یه مشکل هم مربوط به intonation یا فراز و فرود های زبانه. کار هوشمندانه ای که گروه comment کرده اینه که intonation های زبان فارسی رو به انگلیسی تغییر داده و کلام (جملات ، نه کلمات) رو تو فراز و فرود های موسیقی حل کرده.
    فکر کنم با قدرتی که کلمه های فارسی دارن بشه با دست کاری آهنگ زبان به کارهای خوب راک فارسی رسید. کار هایی که هم موسیقی خوب داره و هم شعر های تاثیرگذار.
    ابتکار خوبی انجام دادند. دوستان بهتره این کار و آهنگ چرا از گروه هتک رو هم گوش کنند . زبان فارسی اونقدرها هم کم نمیاره. فقط باید درست بکار گرفته بشه وخواننده توانایی اجرا رو داشته باشه.

2. 2 کاربر برای این پست از miralienca تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)