لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 45

موضوع: -نظر شما ؟؟؟ ساز ابداعی جدید کیهان کلهر به نام شاه کمان

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Avazekhan آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    20689
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از پست
    1,647
    2,211 بار تشکر شده در 757 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dr Shahab [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ببخشید من نظرات و صحبتهای بچه ها رو خوندم .
    می خواستم نظر خودم و بگم ...
    اول یه سوال دارم چرا خیلی کمتر شده جوونایی که میرن سراغ موسیقیه سنتی ؟!
    منظورم با اوناییه که با دیدن و شنیدن کار های خارجی سنتی و ول میکنن؛ نه با اونایی که از بچگی تو خونوادشون مرسوم بوده و موسیقی سنتی جز میراث خونوادگیشونه ...
    فکر می کنید چرا ؟ جواب معلومه:
    به خاطر قدیس کردن نام افراد قدیمی موسیقی
    ایشون همچین نام استاد جلیل شهناز رو گفتن من تنم لرزید ... نمیگم بی احترامی به شخصیت این افراد بشه:
    جواب سوال و فهمیدین؟ درسته .. ترس... ترس
    منه جوون چرا رفتم تو موسیقی کوبه ای درامز . حالا علاقه و اینا بماند...
    چون فکر میکنم تا این افراد هستن من هیچ وقت استاد نمی شم و هیچ موقع نمی تونم حرفی برای گفتن داشته باشم ...
    استاد مگه شاخ و دم داره من حرف digilap e عزیز رو قبول دارم...
    تعصب و بزارید کنار .. اول یه کاری و ببینید بعد دربارش نظر بدید ؛تا وقتی این حرفا باشه ما به هیچ جا نمیرسیم برای چی نباید بگیم کامکارا استاد هستند ؟؟؟!!!
    چرا نیستند؟؟
    از اون عزیزی که گفت بقیه استاد نیستند ولی اون چند نفری که گفت استاد هستند (من یه سوال دارم) ؟؟؟؟
    می تونه برام مشخصات استاد و نام ببره؟؟؟؟ و بگه چی باعث میشه که یکی تو کارش استاد بشه؟؟؟؟
    اگه اونجوری که شما میگید ؛استاد فقط یکی هست اونم خداست!!
    و به گفته شما اونا خدا هستند...
    اتفاقا به نظر من بر عکس ؛شما با این حرف در ه علم موسیقی و بستین . نسل ما الان با علم جدیدشون خیلی خوب می تونن نو آوری کنن تا علم فسیل شده استاد ... که اگر اون موقع ضرب 4 رقمی با یه اعشار ازشون می خواستی به احتمال زیاد نمی تونستن جواب بدن...
    چرا سبک ها داره تلفیقی میشه به خاطر اینه علم موسیقی سنتی ما پایین؛ بچه های نابغه ایرانی میان این کارو می کنن برای اینکه علم موسیقیه ایران و ببرن بالا . ولی داریم خودمون و گول میزنیم .
    وجز این هیچ چیز نیست.
    ببخشید خیلی رک گفتم . چون این صحبت و خیلیا میکنن . و من خیلی با بچه هایی که این طرز فکر و دارن بحث میکنم . تو مثلا آمریکا اگه بخوان خیلی از یه نوازنده تعریف کنن . بهش میگن مثلا آقای جان بنهام نوازنده پر کار درامز . که طرف حالا 70 سالشه و از 7 سالگی به صورت حرفه ای ساز میزده و کلی خودش سبک آورده و از صبح تا شب تو کلی استدیو مشغول ریکورد کردن بوده اونا فقط حرف نمیزنن ما با فقط حرف زدن جو و مسموم میکنیم که به زیان خودمونه...
    بچه هایی که می خوان در این مورد صحبت کنیم توافق کنیم من یه تاپیک مخصوص راه بندازم.
    ببینید دوست من...
    جمع نزنید همه رو ... اینکه هر کی چه موسیقی رو انتخاب میکنه از همه بیشتر برمیگرده به درک و فهم از اون موسیقی...
    اینکه تو چه کلاس از طرز فکر هست...
    نمونه ی نغز حرف شما... من!
    من اصلاموسیقی سنتی رو دوست نداشتم... در کودکی خودم هم پاپ کار میکردم (آواز) خیلی کوچولو هم کیبرد میزدم که الان هیچی بارم نیست!!! برمیگرده به 13 ساگی...
    بعد اون به مرور زمان به خیلی از چیزها(که نمیگم چیا!!!) که آشنا شدم دیدم فقط موسیقی سنتی من رو ارضا میکنه... چون حرفی که برای گفتن داره با طرز فکر من میخونه... و دلایل دیگه...
    الان بین جوونای ما طرفدارای موسیقی اعتراض زیادن چرا... ؟؟؟ چون به خیلی چیزا معترضند که گر بیشتر توضیح بدم آق خشایار وارد عمل میشن...!!!
    ببین پس این موسیقی به طرز فکرشون نزدیکه و سیرابشون میکنه...
    آیا اگر جو جامعه ی ما طور دیگه ای هم بود همینطور بود؟؟؟
    اینهمه استقبال از موسیقی اعتراض...
    خوب معلومه که نه...
    پس اینا بستگی به طرز فکر... سطح فکر ... وسطح اجتماعی...
    سعدیا دور نیکنامی رفت
    نوبت عاشقیست یک چندی

2. 4 کاربر برای این پست از Avazekhan تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)