لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 76

موضوع: ساز ایرانی : روبه توسعه یا در حال انقراض

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    568 بار تشکر شده در 265 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    خوب ببینید دوستان ببینم شما اگه اینقد نگران موسیقی ایرانید چرا نگران فرار مغزهها نیستین ؟ چرا نگران اقتصاد کشورتون نیستین ؟ چرا ناراحت نمیشین از اینکه پنیر که هفته پیش خرید 1600 امروز شد 2100 اعتراضی نمیکنید نمیرید بگی آقا این چه وضعی ؟ چرا نگران نیست کشور ما از نظر علمی سوادی عقب ؟ چرا فقط نگران موسیقی ؟

چون علم که داری توی موسیقی . مثلا من علم توی الکرونیک ولی ناراحتم از چی ناراحتم از اینکه داریم روی avr کار میکنیم . در صورتی که این قطعه توی جهان دیگه استفاده نمیشه و الان توی دانشگاه خارجی داره fpga تدریس میشه در صورتی که هنوز توی ایران هیچکسی درست حسابی نمیدونه چی چون علمش ندارند یا کمی علم در این زمینه دارند . من نیمتونم بیا از فردا راه بیافتم برم تو مغز همه فرو کنم که آقا شما باید fpga کار کنید نه avr. هر کسی بر اساس بار علمیش هوشش و استعدادش میتونه یکار انجام بده نمیتونم مثلا انتظار داشته باشم مثلا همه بیان روی fpga کار کنند یک عده ایم میام روش کار میکنیم چند نفرمون موفق میشن چند نفر نه حالا اون چند نفر که موفق نشدن میرن روی avr کار میکنند ما بیام بهشون بگیم نه شما باید برید بمیرید نباید دیگه اصلا توی الکترونیک کار کنید تا وقتی نتونید روی fpga کار کنید بدرد نمیخورید خودتون سر کار میزارید !!!
    الان توی خود همین دانشگاه که میرم من عاشق الکترونیکم ولی خیلیها سر کلاس یا دوستام میگن چی این رشته چه خشک شروع میکنه به اراد گرفتن میگن سخت من باهاشون حرف میزنم ولی خوب وقتی قانع نمیشن نمیتونم ببندمشون یا بگیرم بزنمشون یا باید مثل مت هی برم تو مخشون که بگم نه اینجوری نیست.

الان اینجام همینطور موسیقی سنتی ما برای مردم یک حالت خشک داره و براشون جذابیت نداره حو همین باعث شد مردم کمتر بیان ولی اگ شما نگران اینید که مردم چرا گوش نمیدن دلیش همین ولی اگه مردم براتون اهمیت ندارند پس نگران چی هستین هنوزم خیلیها هستن دارند میان سازههای ایرانی یاد میگردند ولی خوب نسبت به ویالون یا کیبورد یا گیتار شاید کمتر باشه یا تبیشتر ولی هنوز که دارند میان پس نگران چی هستین ؟
    ---------------------------------------------
    ممنون محسن جان بابت البومهایی که گذاشتی بنده این آلبومها رو تا شب دانلود میکنم و گوش میدم تا چند روز دیگه نظرم در موردشون میگم . من از اینها آلبومها دارکوب گوش کرده بودم و ازش خوشم نیومد ولی ما بقی هنوز گوش نکردم . بعدا نظر در مورشون میگم به عنوان یک جوون امروزی .
    ویرایش توسط joojefarary : Thursday 2 September 2010 در ساعت 12:22 PM

2. کاربران زیر از joojefarary به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)