لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 48

موضوع: روز ملی آواز ایرانی

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Sina_Yanni آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21557
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    3,681
    3,494 بار تشکر شده در 917 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_herfeiy [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با اجازه ی بزرگتر ها... منم نظرمو بگم
    ببین رامتین خان این مردم هستن که تاریخ رو میسازن...
    برای مثال... ما تو کل خانوادمون و دوستای صمیمیم و خانواده هاشون روز پدر رو روز تولد کورش میدونیم... نه...
    و پارسال یکی از دوستای جدیدم که توی این بادیا نبود رو دیدم که گفت واسه روز مادر به مامانم کادو دادم ولی مامانم کادو رو پرت کرد... و گفت این روز روز مادر نیست و من کادو نمیخوام
    (بجون رامتین اگه بدونی چقدر خوشحال شدم که اینقدر خانواده ی فهمیده ای داره)
    حالا جدا از اینها نمیخوام وارد این بحثا بشم... ولی خواستم بگم... غیر ممکن نیست و میشه انجامش داد... و حتما نباید تو اخبار اعلام بشه... این مردمن که روزها و تاریخ رو میسازن
    ---------------------------------------------------------------------

و در جواب خشایار خان...
    اینو بگم که خب طبیعتا از ارزش هیچ خواننده ای کم نخواهد شد...
    چون فکر نکنم اوضاع ایران در طول تاریخ اینقدر تحت فشار بوده باشه و اینقدر خود فروش داشته باشه و اینقدر مردم تحت فشار بوده باشن... و تحت این شرایط هنرمندی که مردمشو درک کنه و همراهیش رو با مردم اعلام کنه... واقعا اونه که هنرمنده... نه مثل بعضیا که خود فروش هستن
    من شخصا طرفدار هیچ فرقه ای نیستم...
    امشب مصاحبه ی آقای شجریان رو تو بی بی سی دیدم... خداییش دمش گرم
    البته بین این خواننده هایی که نام بردین من قمر ملوک وزیری رو خیلی ستایش میکنم... چون میدونم شرایط اون زمان اون هم سخت بوده... هممون داستان رعایت نکردن حجابشو میدونیم
    _________________________________________-
    در آخر اگه فکر میکنید پستم سیاسیه پاکش کنید... با تشکر از همه ی دوست داران هنر

رامین جان این که کلا سیاسی شد !!! حالا ما که روز تولد حضرت علی ، به بابامون کادو میدیم ، یا روز تولد حضرت فاطمه به مامانمون ، نفهمیم ؟؟ چه زیبا !
    اهداف علی (نه علی امروزا ، اگه علی دیروز ، علی امروز رو میدید ، میخوابوند گوشش ...) و کورورش ذوالقرنین (که اسمشم تو قرآن اومده) در یک راستا هست : مخالف برده داری ، آزادی و برابری انسان ها ، دفاع از مظلوم و مبارزه با ظالم ، خداپرستی ، محبت با دشمنان ، مهربانی ، دوستدار مردم و ... چرا باید بین خداپرستان (نه مسلمانان) ، تفاوتی قائل شیم ، اونم به این شکل ؟؟؟؟!!!

شرمنده اگه پست منم بی ربط به بحث شد !

نقل قول نوشته اصلی توسط رامتین [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خشایار جون ، من نمیگم شجریان بی عیبه و نقصی نداره . اصلا مگه همچین موجودی وجود خارجی هم داره ؟! اما تو تاریخ موسیقی آوازی ایران ، من کسی رو همتا و در حد شجریان تاحالا ندیده ام . این فقط به دلیل استعداد طبیعی و ... هم نیست ها ! این مرد فی نفسه آدم اسفنجی ای ست. آدم اسفنجی یعنی کسی که مدام داره کسب معلومات می کنه و همش داره یاد میگیره و تجربه می کنه (مثل اسفنج که همه چیز رو به خودش جذب می کنه !) . استاد مرده و زنده ای نبوده که بدرد بخوره و شجریان مستقیم و غیر مستقیم شاگردش نبوده باشه . شاید باورتون نشه که استاد هنوز هم همیشه ضبط کوچیکی و دوربینی همراش داره . هرجایی چیزی رو ببینه که براش جالب باشه ، ازش عکس میگیره و صداش رو ضبط می کنه و ...! اولین شبی که صدای صراحی دراومد ، استاد از همه ی حاضرین درباره ی صدای سازش نظر خواهی کرد و حتا نظر کسی مثل من هم براشون مهم بود .
    اینه که بقول زنده یاد فریدون مشیری انگار توی گلوش یه استودیو داره و صدا قبل از بیرون اومده کاملا ادیت میشه و صاف و روشن و بی آلایش بیرون میاد . این ها حاصل سالها جستجوگری و تلاشه .
    یکی از بهترین مناسب خوان های تاریخ موسیقی ما ، زنده یاد تاج اصفهانی بوده اند . اما شما وسعت و جنس صدای شجریان رو با تاج مقایسه کنید . تنوع کارهای شجریان رو با تاج مقایسه کنید . شیوه ی اجرای تحریرهای آوازی رو بسنجید . شما صدای استاد تاج رو در سن هفتاد سالگی اش ، با شجریان در هفتاد سالگی مقایسه کنید . اینا نشون میده که این مرد ، حنجره ای خاص و استثنایی داره و اینا بذاریم در کنار دیگر عوامل و فاکتورهایی که قبلا گفتم . بابا خیلی فرق دارن والله ! تومنی هفصنار فرق معامله ست!
    منم موافقم رامتین جان . همون طور که امروز استاد شجریان با مردم زخم دیده هم صدا هستن ، دیروز هم استادای دیگه ای (فکر کنم استاد اکبر گلپایگانی در سال 58 بود ...) با مردم زخم دیده از افراطیون حزب الله هی هم صدا بودن (ترک رادیو و ... خودتون در جریانید .)

البته ایشون سال 82 دوباره به عرصه ی هنر برگشتن ، ولی همچنان اهنگ هاشون تک و توک از رادیو پخش میشه . ایشون از مجلس سنای فرانسه (از دست ژاک شیراک ، رئیس جمهور وقت) نشان پیکاسو دریافت کردن (سال 86) همچنین دکترای افتخاری از دانشگاه مجارستان در سال 84 .

این یکی از ویژگی هایی است که یه هنرمند رو محبوب میکنه در طول تاریخ ... .
    ویرایش توسط Sina_Yanni : Saturday 25 September 2010 در ساعت 10:17 AM
    انسان قدر سه نعمت را ، وقتی از دست میدهد ، میفهمد :
    سلامتی ، امنیت ، پدر و مادر .
    حضرت علی ( ع )

2. 6 کاربر برای این پست از Sina_Yanni تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)