لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 130

موضوع: بچه ... کی میخوای از این کارا دس برداری؟؟!!

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Mehrshad_PRS آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    22822
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    444
    2,671 بار تشکر شده در 1,074 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    کل مطالبتون رو از دم خوندم! عجب ماجرائي داشتي كل علي
    شهرام جان راست میگه ابنو بنا به دخالت و... نزارید این دلسوزی هست میخوان به مشکل بر نخورین دلسوز ترین کس پدر و مادرتون هستند

والا من که مشکل این مدلی نداشتم خانواده من با یه مورد مشکل دارن اونم ولخرجی من 5 ساله دارم کار میکنم هر چی در میارم خرج چیزی که دوست دارم میکنم اصلا به فکر اینده نیستم اونام میگن من گوش نمیکنم میگن پس فردا میخوایم بریم خواستگاری برات چی داری اخه! من تو جواب میگم زن نمیگرم! مگه همه زندگی زن گرفتنه! من اونطوری که بهم حال میده زندگی میکنم البته 100 درصد اشتباه هست ولی من اینجوری از زندگیم لذت میبرم روباتی نیست زندگیم! حالا پس فردا عاشق شدم نمیدونم چه غلتی بکنم!

در مورد موسیقی هم فقط با سرو صداش مشکل دارن من الکتریک کار میکنم اونم به این فکر افتادم یدونه از اتاقها رو اکوستیک کنم چون خونه کوچیکه نمیشه روی فضا حساب باز کرد

حدود 5 سالی میشه به سربازیمم گیر میدن من گوش نمیکردم راه خودمو میرفتم تا اینکه بعد 7 سال نرفتن الان به حرفشون رسیدم مثل بچه ادم باید رفت سربازیکل فامیل کف کردن من دارم میرم سربازی! هر دفعه منو میدیدن میگفتن نمیخوای بری سربازی میگم من رفتم دیگه مگه نمیبینید سرم بازه!

سازمو فروختم دوباره دارم میخرم حدود 4 ماه دیگه خدا بخواد پدرم بهم میگه بزار بعد خدمت شاید نظرت عوض شد منم میگم بااااشه! ((باشه کشیده تو خونه ما یعنی نه خودم باببش کردم! )) داداش بزرگم میگه تو دیوونه ای داری 4 تومن پول ساز میدی منم میگم من عشقم سازمه تازه چند وقت دیگه یه پروژه باید برای جمع کردن برای امپ تمام لامپی و پدال یونیت بزارم! برامم مهم نیست نوازنده بشم یا نه مهم اینکه خواستهامو براورده میکنم!
    در کل ادم عجیبی هستم نه؟

2. 3 کاربر برای این پست از Mehrshad_PRS تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)