لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: بهتر شدن صدای ویولن

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ashburtongrove آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    23584
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    174
    592 بار تشکر شده در 158 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض بهتر شدن صدای ویولن

0 Not allowed! Not allowed!
    من این ویولن STEINER VM 222 رو یک سال و اندی پیش خریدم و اگرم جنس سیمش خوب بوده یا آرشه خیلی خوبی داشته شک نکنید فروشنده برای خودش برداشته و معلوم نیست چی جاش گذاشته! چند وقته که با صداش دیگه حال نمی کنم و به نظرم اصلا صدای خوبی نداره صداش در حد یک ویولن 100 تومانی بیشتر نیست به نظرم ولی من سیصد و بیست تومان براش پول دادم.
    حالا اگر می شه برای بهتر شدن صدای ویولن کمکم کنید...
    هانی عزیز گفته بود خرک رو عوض کنم می شه بیشتر توضیح بدید، و اینکه خرک خوب چی بخرم؟
    یا اینکه گفته بود خرک رو نتراشیدم، والا برای اینکار باید برم مشهد، شهر ما و شهرستان های اطرافش اینکارا رو عمرا انجام نمی ده کسی
    هانی خودت یه نگاه بنداز به عکسا

در مورد سیم هم پیراسترو یا هر مارک دیگه در حد 40 50 تومان چی پیشنهاد می کنید؟ یکی میگفت ویژن صداش از پیراسترو سبز بهتره! و قیمتش برابر!
    و اینکه لطفا بگید اصلا لازم هست من سیم ها رو عوض کنم؟ این نمونه صدای ویولنمه لطفا نظر بدید ببینم اگر صداش بده و لازمه عوض کنم ...

Sound Sample
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

عکس ویولن رو هم قرار می دم
    فقط به جای دات کام دات نت قرار بدید تا عکسا بیاد
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

دوستان ساکن مشهد، لطفا اگر کسی رو میشناسید که از این کارا انجام می ده آدرس رو برام بنویسید ممنون می شم شدیدا نیاز دارم، چون معمولا ساز فروشا میگن ما ازین کارا انجام نمی دیم پس پیش کی باید برم؟

ویرایش توسط ashburtongrove : Saturday 26 February 2011 در ساعت 10:30 AM

2. 3 کاربر برای این پست از ashburtongrove تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)