سلام دوستان
عیدتون مبارک

عرض کنم که 1ماه میشه سیستم بنده به شیوه ی خیلی فجیع مشکل پیدا کرده که این مشکل بیشترین صدمه رو به کیوبیس وارد کرده

خلاصه بگم :

1ماه قبل کیوبیس رو نصب کردم (مثه این 1سال که همش با کیوبیس کار میکنم) یه چند روز کار کردم یهو دیدم vst „omnisphere” مشکل داره و وقتی که یه پروژه که یه کم سنگین میشه و مثلا 5تا omnisphere باز میکنم در میان پخش اهنگ یهو کیوبیس هنگ میکنه و از برنامه خارح میشه و کارت صدا هم هنگ میکنه

در این 1ماه فکر کنم نزدیک به 20تا ویندوز البته از انواع متنوع از جمله xp -- vista -- seven -- media center نصب کردم هیچ فرقی نکرد 1بار هم پارتیشن بندی کردم بازم هیچ فرقی نکرد عین روز اول همون مشکل رو داره نزدیک به 50بار هم با انواع انتی ویروس و انتی تروجان و انتی اسپی ویروس یابی کردم هیچی پیدا نکرده

در ضمن vst dimesion pro هم جدیدا مشکل پیدا کرده یعنی وقتی یه pad رو درش اجرا میکنم بعد play که میزنم بعد از اینکه stop میکنم pad قطع نمیشه مگه اینکه اون ساز رو mute کنم

در ضمن جدیدا omnisphere رو فقط در درایو c نصب میکنه حتی وقتی میخوام پوشه ی این vst رو از این درایو به درایو دیگه کپی کنم یه پیام میده مبنی بر اینکه این فایل حجمش زیاده و درایو جا نداره در حالی که درایوم 200gig فضای خالی داره

به هر متخصصی که مراجعه کردم فقط نصب ویندووز رو بهم پیشنهاد کرده که اصلا عملی نیست
فکر کنم این مشکل در دنیا تک هستش و فقط برای من پیش امده

ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره کمکم کنه